Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΔΡΙΜΥΤΕΡΟΣ Νο8 !!!


Recommended Posts

ναμαι παλι τελειωσα τις δουλειες (μονο σκουπισμα εχω αφησει) η μικρη κοιμαται, ο μπαμπας μας για καφε. Κανει υπερβολικη ζεστη και φοβαμαι μην την αρπαξε η καημενουλα. Της εβαλα αυτη τη πιπα στη μυτουλα της δεν μου φανηκε οτι εκανε και πολυ δουλεια να σας πω την αληθεια παντως τωρα κοιμαται, για καλο κακο της εδωσα και ντεπονακι οπως και θα της ξαναδωσω το βραδυ.

και εμεις θελουμε να στολισουμε το σπιτι φετος αλλα οχι την μικρη, αν και δεν θα ειμαστε εδω θα ετοιμασω το σπιτι για γιορτες.

Στελλακι ειναι μικρος ακομη για γιογιο... παντως αν τα καταφερεις να μας πεις το κολπο!!!! Μη νομιζεις και εγω κατα τον 8ο θα την βαλω σιγα σιγα

Συμπεθερα αν δω ποτε τη Σαντυ να ανοιγει ετσι το στομα για φαι θα κανω παρτυ, μονο για το βυζι την με ανοικτο το στομα.

Βρε Μικα κανε διαιτα αλλα οχι εξαντλιτικη θα πεσεις κατω!

Εμεις καθομαστε κανονικα και μονες μας στο κωλο μας!!! Και πηραμε και λαβες για το παρκο σιγα σιγα να σηκωθουμε κιολας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 893
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Στο facebook: κορη κατζια μετάφραση όπως λέτε εσείς μωρή κακια!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Για εμάς το γιογιο είναι ενα παιχνίδι που έχει σχοινάκι και το δένεις στο δαχτυλο και ανεβοκατεβαίνει.......εσεις πως το λέτε??????????Το γιογιο σας το λεμε καθηκακι :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol: A ΝΑ ΜΑΣ ΛΟΕΣ Κ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑΙΑ ΜΑΡΙΝΑ Μ ΑΡΕΣΕΙ!!!! Κ ΕΜΕΙΣ Κ ΕΚΕΙΝΙΟ ΓΙΟΓΙΟ ΤΟ ΛΕΜΕ :lol:

ΑΛΕΚΑ ΕΝΝΟΗΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΡΟ ΤΗΝ ΒΑΖΕΙΣ ΤΗΝ ΠΙΠΑ! :lol: Ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε γαματω αλλα δεν τα βγαζει ολα. Και εμενα μου αρεσαν πολυ τα αγγελακια καταπληκτικα ειναι και το κουτακι μου αρεσε πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia efxaristoume gia ta perastika an k kathisterimena,den me exoun afisi ta mikra se isixia katholou skeftome na ta deso :shock::mrgreen:

emis sikothikame to proi me tin klapsa tis Danais 'mpampa pou ine o mpampas,thelo ton mpampa' pou mpampakosporos na soyrthi sto kefali eeeee ekini tin ora mourxete na tin pnikso ,ksipnise k ton iasona ,kathefora ta idia sikonome k ego olo nevra k mou xalaei oli tin mera oute na ti vlepo de thelo meta :twisted:

oli mera ourliazoun ta megala k o mikros griniazi :o tha travikso tis kotsides moy

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις καθομαστε κανονικα και μονες μας στο κωλο μας!!! Και πηραμε και λαβες για το παρκο σιγα σιγα να σηκωθουμε κιολας

apo pou tis pires tis laves?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΟΒΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ. ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ ΙΔΕΕΣ. ΖΗΛΕΨΑ.

ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΦΑΓΑΝΟΣ. ΦΤΟΥ ΤΟΥ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΑ ΤΡΩΕΙ ΕΤΣΙ ΟΛΑ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ. ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΡΩΝΕ ΕΙΝΑΙ ΒΑΣΑΝΙΣΤΗΡΙΟ.

Ε ΡΕ ΣΟΥΞΕ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΟ ΓΙΟΓΙΟ. ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΣΤΕΛΛΑ ΟΝΤΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΟ ΚΟΛΠΟ.

ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΒΓΗΚΑΜΕ ΒΟΛΤΙΤΣΑ. ΕΧΕΙ ΦΟΒΕΡΗ ΜΕΡΑ. ΜΕ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΣΑΝ ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΙ. ΣΤΗΝ ΡΟΔΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ. Ε ΚΟΡΙΤΣΙΑ ? ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΔΩΡΑΚΙΑ. ΚΑΛΑ ΗΤΑΝΕ. ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΛΙΓΟ ΚΙ ΕΓΩ. ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ...ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θενα μου τις λαβες τις πηρα απο το τζαμπο οπως και το παρκο αλλα γραφει οτι κανει για ολα τα παρκα, το κουτι εχει 4 λαβες μεσα. Η μικρη της καλοκοιταει αλλα πιανει μονο μια λαβη οχι και δευτερη για να σηκωθει, που θα παει θα σηκωθει.

Βρε κοριτσια καμια σας χρησιμοποιει αυτο το διαολο για τη μυτη??? Αν δεν κανω λαθος Ρουμπελα εσυ χρησιμοποιεις για πες μου πως το κανεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHSPERA! ΑΛΕΚΑ ΤΟΝ ΑΝΑΡΟΦΗΤΗΡΑ ΛΕΣ ΕΕΕ??

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΟ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΡΥΩΜΕΝΗ ΤΗΣ ΤΟ ΚΑΝΩ 4-5 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ!!

ΕΧΩ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΩΔΙΟ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΜΥΤΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΡΟΥΦΑΣ ...ΓΙΝΕΤΕ ΧΑΜΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ... :D

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΙΕΣ ΠΑΝΕΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΕ?? ΕΓΩ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΤΙΣ PAMPERS SIMPLY DRY ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΕΣ!! :D

ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΣΥΜΦΑΙΡΕΙ.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!!!ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΜΕ ΠΑΤΑΤΑ,ΚΑΡΟΤΟ,ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙ ΣΟΥΠΙΤΣΑ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ 3-4 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΟΛΙΣ ΤΗΣ ΒΑΛΩ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟ ΚΛΕΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΡΑΤΑΕΙ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ Η ΕΓΩ ΒΙΑΖΟΜΕ ΝΑ ΤΟ ΦΑΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΗΣ?ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ?ΛΕΤΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΜΕ ΚΡΕΑΤΑΚΙ Η ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ?ΕΧΩ ΠΕΛΑΓΩΣΕΙ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΤΡΑΒΟΥΣΕ!!!! Κ ΜΕΤΑ ΠΗΓΑ ΠΗΡΑ ΠΑΛΙ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΜΑΡΚΑΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΩΔΙΟ ΤΟ ΕΝΑ ΑΚΡΟ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΗΝ ΜΥΤΟΥΛΑ Κ ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ Κ ΡΟΥΦΑΣ!!!! ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕΝΕΙ!! ΡΟΥΦΑΣ ΔΥΝΑΤΑ ΕΝΝΟΗΤΕ!

ΡΟΥΜΠΙ ΠΑΝΕΣ ΠΕΡΝΩ ΠΑΜΠΕΡΣ ΜΠΑΜΠΙ ΝΤΡΥ! ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΗΡΑ ΑΚΤΙΒ ΦΙΤ Κ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ ΟΛΟ ΜΟΥΣΚΕΜΑ ΓΙΝΟΤΑΝ!!!!

ΠΑΡΕΠ[ΙΠΤΟΝΤΟΣ Κ Ο ΜΑΣΟΥΤΗΣ Κ ΤΑ ΚΑΡΦΟΥΡ ΕΧΟΥΝ ΤΙΣ ΠΑΝΕΣ 35%

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρααααα!!!! Κορίτσια έχω έτοιμα τα πρώτα δειγματάκια μου!!!

Πείτε μου πια σας αρέσει απο τα δύο σχεδιάκια?

Εγώ προτιμώ αυτή που διπλώνει η κορδέλα (φαίνεται η μια πλευρα μόνο)... Θεωρώ ότι είναι πιο λιτή....

Για πείτε τη γνώμη σας?

post-9464-13873935382625_thumb.gif

post-9464-1387393538279_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑ Πάνες παίρνω της Active Fit 4+ από Pampers αλλά κορίτσια πήρα και δοκίμασα πάνες από τα Lidl και είναι ...μια χαρά!!!! Τα 52 τεμάχια 9€!!! Και ειδικά τώρα που αρχίσαμε φαΐ και το ...σκατό πάει σύννεφο είναι ότι πρέπει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες!!

Μίκα μου περαστικά στη μανούλα σου και εύχομαι να μην είναι τίποτα σοβαρό..

Γεωργία μου τέλεια τα πράγματα σας!! Και εγώ ζήλεψα!!! Μου άρεσαν και μένα πολύ τα αγγελάκια και το κουτάκι!! Από τα δειγματάκια μου άρεσε το πρώτο γιατί φαίνεται όντως πιο λιτό αλλά μου άρεσε και το δεύτερο άπό την άποψη ότι τονίζεται το αγγελάκι που είναι άσπρο πάνω στη μπλε κορδέλα.

Αλέκα μου περαστικά στη Σάντυ μας!!

Όντως νωρίς για το γιο γιο αλλά εξαρτάται και από το παιδί.Στέλλα μου καλή επιτυχία και να μας πεις το κόλπο!!

Εγώ πάνες δοκίμασα τις baby dry και μόνο dry δεν ήταν...Οι active fit έτσι και έτσι και βρήκα επιτέλους εδώ(επειδή στην Κύπρο δεν είχαν), τις new baby στο νούμερο μας! Αυτές βάζαμε από νεογέννητο και είμαι πολύ πολύ ευχαριστημένη. Με τις άλλες όχι τα τσία αλλά τα κακάκια του βγαίνανε..Πόσες φορές τον έβρισκα το πρωί να έχουνε φτάσει μέχρι την πλάτη του πάνω... :evil:

Κορίτσια μου ήρθε περίοδος πρώτη φορά μετά τη γέννα..Ψιλοπονάω αλλά προβλέπεται μεγάαααλη νύχτα... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα σοβαρά? :shock::shock:

Εσύ πριν γεννήσεις είχες πονάκια την πρώτη μέρα? Γιατί εγώ είχα πάντα πολλούς πόνους και μου είπαν ότι οι πόνοι τώρα θα είναι πιο δυνατοί..ακόμα φυσικά ψιλοπονάκια έχω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΣΑ ΙΣΑ!!!! ΟΤΑΝΕΧΕΙΣ ΠΟΝΟΥΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΓΓΥΜΟΣΗΝΗ ΣΤΑΜΑΤΑΝ!!!! ΜΙΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΜΟΥ ΧΤΥΠΑΕΙ ΕΝΕΣΕΙΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ! Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΗΝ ΕΙΠΕ ΕΝ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΘΑ ΣΤΡΩΣΕΙ ΜΕΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια και απο εμας. παμε ηδη καλυτερα αλλα πηγα και της πηρα αυτο που ρουφας( μου εχουν φυγει τα πνευμονια) αλλα κανουν πολυ καλη δουλεια. θα ψαξω να βρω το ηλεκτρικο να το εχω γιατι ειναι το καλυτερο. Κοριτσια εχουμε 2 μερες αν και ξυπναει το βραδυ 3 φορες μετα σηκωνεται στις 9 το πρωι μακαρι να συνεχισουμε ετσι

Συμπεθερα το δευτερο μου αρεσε πολυ γιατι τονιζεται το αγγελακι και κανει μπαμ!!! Γιας τα χερια σου.

Μαρακι και η δικια μου τρωει 4-5 κουταλιες και μετα κανει μπρρρ και τα φτυνει πανω μου! Θελει βυζακι τι να η σκατουλα γιαυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υπαρχει αποφρακτηρας μυτης ο οποιος εχει δυο σωληνακια για τη μυτη (για το καθε ρουφουνι ξεχωριστα) και το βαζεις στη πριζα και το τραβαει μονο του αυτο δεν καθεσαι να ρουφας μια ωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Πώς περάσατε τη μέρα σας? Εμείς για φαγητό στα πεθερικά μου πήγαμε..Είχε ωραία μέρα,και λέγαμε να πάμε και για κανένα καφεδάκι αλλά είμασταν κομμάτια..Ο κύριος σκατούλης, ξύπνησε, πρώτη φορά, στις 3.30 τα ξημερώματα, τον θήλασα και μετά το μάτι του γαρίδα!! Δεν ήθελε να κοιμηθεί με τίποτα.Την βγάλαμε με βάρδιες με τον άντρα μου, να του παίζουμε και να τον κουνάμε μέχρι το πρωί..Δεν ξέρω γιατί το 'παθε...ελπίζω να μην του γίνει συνήθειο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΟΥΦ ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΛΕΚΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΗΣΥΧΑΣΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΠΡΡΡ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΒΥΖΑΚΙ ΓΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΘΑ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΦΑΓΕ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ 6-7 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΓΙΑ 3 ΜΕΡΑ...ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΡΕΑΤΑΚΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ..ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΣΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ?ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΤΟΥΣ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΟΛΟΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΝΕ ΜΙΑ ΖΩΗ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...