Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΔΡΙΜΥΤΕΡΟΣ Νο8 !!!


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια πρωινες πρωινες εμεις δεν πειραζει γιατι σημερα ερχεται ο μπαμπακας μας και σε λιγο θα φυγω να παω να τον παρω απο το αεροδρομιο.η μικρη εχι πιασει ενα παιχνιδι και μιλαει μαζι του και τσακωνεται τι να πεις. θα τα πουμε μετα φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 893
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!! :D

ΠΟΣΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΕΧΕΤΕ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΛΕ???? :shock:

ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ.... ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?? :ymdaydream::lol::lol:

ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΣΤΕΡΕΑ ΤΡΟΦΗ! ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ΚΑΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΓΙΑ ΜΑΜ... :D:D

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ! ΤΟ ΜΕΛΙΝΑΚΙ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΚΑΙ ΓΕΛΑΕΙ ΠΟΛΥ.... :D:D

ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΤΡΑΒΑΩ ΤΗΣ ΜΙΞΟΥΛΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΑΡΟΦΗΤΗΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣΣΣΣΣΣ.... :?:shock::shock: ΟΥΡΛΙΑΖΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ,,,,,,,, :o:o:o

ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ?? :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bonjour bonjour ποσα γραψατε καλε???????????

Ελενάκι κούκλος ο γιος έτσι μπράβο να τρώει όλο το φαί να βρει νύφη όμορφη!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Και μεις κάπως έτσι τρώμε.............

Θενα μου περαστικά στο μικρό πρόσεξε μη σας κολλήσει όλους.............Εμείς προς το παρόν τρώμε μόνο ριζαλευρο και κρέμα βανίλια...........Τον επόμενο μήνα φρουτόκρεμα και δεν ξέρω πότε σουπίτσες και κρεατάκι................7 μηνών μάλλον.............Τι να πω???????????Ο κάθε γιατρός τα δικά του.............Θέλουμε και μεις φαγάκι =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) Πόσο βυζί πια?????????Άστε που τις τελευταίες μέρες δε θέλει το βυζί και πρέπει να του το δίνω με το μπιμπερό!!!!!!!!!!!Ιδιοτροπίααααααααααααα............

Μαράκι πολύ μεγαλώσατε!!!!!!!!!Μπράβο...........Μην ανησυχείς για το βάρος μόλις αρχίσουν να κινούνται θα τα χάσουν όλα...........

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ τι ανησυχία για το βάρος λέτε? Εμείς που είμαστε κοντά 11 κιλά τι να πούμε?!?!?!?!? Ξεμεσιάστηκα η γυναίκα!!! =))=))=))=))

Κορίτσια εμένα αναγούλιαζε την πρώτη μέρα με τα λαχανικά!!! Τι να κάνω, τι να κάνω.... Έβαλα περισσότερη πατατούλα, καθόλου σέλινο - γιατί πικρίζει -, φυσικά λαδάκι και του έβαλα και λίγο λεμονάκι!!! Το αποτέλεσμα? Την καταβρόχθισε!!!!!

ΑΑΑ δεν θέλω να σας απογοητεύσω αλλά μια φίλη μου μου είπε ότι με το κρέας τα πράγματα είναι χειρότερα... @-)@-)@-)

Εγώ τον τράβηξα βιντεάκι αλλά δεν μπορώ να το ανεβάσω ρε γ@$&%ο....

Thena μου περαστικούλια σας!!! Προσοχή γιατί κι εμείς έχουμε ένα μήνα είμαστε συνέχεια άρρωστοι... Από τον έναν στον άλλο πάει....

Σήμερα με ξύπνησε τρεις φορές στον ύπνο.....Αλλά δεν πειράζει... Τουλάχιστον με το που παίρνει την πιπίλα ξανακοιμάται...

ΑΑΑΑ Rubela ξέχασα να σου πω ότι και το χαλάκι σας και τα παπουτσάκια σας είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ!!! Εγώ θέλω να του παραγγείλω UGG μποτάκια!!!! Βρήκα στο amazon αλλά δεν στέλνουν Ελλάδα.... #%^&^*@$%@^

Έλενα ΤΕΛΕΙΟΣ ο μπόμπιρας!!!

Συμπεθέρα πολλά νερά μας κάνει η νυφούλα μου =))=))=)) .... Ε, μη γίνουμε και κερατάδες από τώρα!!! χαχαχαχαχαχχαχαχα =)) =)) = )) = ))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΕΣ. ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΛΑΙΜΕΙ ΓΙΑΤΙ ΝΥΣΤΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ. ΕΧΩ ΔΙΑΚΟΨΕΙ ΤΟ ΣΙΔΕΡΩΜΑ ΕΚΑΤΟ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ. ΠΑΩ ΠΑΛΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΠΗΡΑΜΕ ΑΚΟΜΗ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΤΕΚΕΤΑΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΟΝ ΠΟΠΟ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΡΕΜΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΗΤΑΝ 4,5 ΜΗΝΩΝ. ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΘΕΙ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ. ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΝ ΕΒΑΖΑ ΣΤΟ ΡΗΛΑΞ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕ ΓΙΑΤΙ ΕΣΚΥΒΕ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα φιλεναδες!!!!!

Αχ κοριτσακια σημερα πηγαμε στα τζαμπο και του πηρα μια στολη Αι Βασιλη και παπουτσακια αγιοβασιλιατικα,θα ντυθουμε τα Χριστουγεννα και θα παμε να πουμε τα καλαντα σε γιαγιαδες,παπουδες,θειους :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

του πηρα και ενα γιο γιο γιατι θελω να αρχισω σιγα σιγα να τον βαζω να κανει τουλαχιστον τα κακακια του εκει!!!

Επισεις πηραμε και ενα καρεκλακι για το μπανιο τωρα που καθομαστε να πλατσουριζουμε λιγο με τα παπακια μας!!!!

Ρενατα μου δεν καθετε ουτε και με υποστιριξη απο μαξιλαρια;;;;;

Γεωργια μου χαρα στο κουραγιο σου βρε θυριο...ο πασας σου ειναι ενας μικρος γιγαντας [smilie=naka.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όμορφες μανούλες πανέμορφων μωρών τί κάνετε?

Εγώ μόλις έκλεισα το γραφείο και έκατσα λίγο στον υπολογιστή να χαλαρώσω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, Στέλλα μου, έφεραν τα τζάμπο στολή για τόσο μικρά? Θα πάρω και εγώ!!! Θέλω να τον ντύσω και να βγάλουμε φωτογραφίες να στείλουμε στους συγγενείς με τις χριστουγεννιάτικες κάρτες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες τι νεα?

εμεις ειχαμε παει βολτιτσα ο καιρος στο πειραια ειναι πολυ μαλακος οτι επρεπε για βολτα με το καροτσι

εσεις τι νεα?

στελλα ο δημητρακης θα ειναι ενας κουκλος αγιος βασιλης!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΠΕΡΥΣΙ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΕΤΟΙΑ ΣΤΟΛΗ Κ ΙΔΙΑ ΠΑΝΤΟΦΛΑΚΙΑ! Κ ΑΓΙΟΒΑΣΙΛΙΑΤΙΚΕΣ ΠΑΝΤΟΦΛΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ :D ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΑ ΟΛΑ!

ΒΡΕ ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΠΟΛΛΥ ΝΩΡΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΓΙΟΓΙΟ!!!! ΤΗΣ ΚΟΛΛΗΤΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΑ 2 ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ Κ ΑΚΟΜΑ ΟΥΤΕ ΚΑΤΑ ΔΙΑΝΕΙΑ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΣΤΟ ΓΙΟΓΙΟ! ΕΝΩ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΟΛΛΥ ΦΕΥΓΑΤΟ Κ ΕΞΥΠΝΟ ΠΑΙΔΙ!!! ΕΙΔΙΚΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΝΩΡΙΣ!

ΡΕΝΑΤΑ Κ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ, ΑΛΛΑ Κ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΑΚΟΥΜΠΑΕΙ Η ΠΛΑΤΗ ΠΑΝΤΑ Κ ΣΤΟ ΡΙΛΑΞ ΤΟ ΣΗΚΩΣΑΜΕ Κ ΣΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ!! ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΟΝ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΣΤΑΘΕΙ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΑΝΙΕΡΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΔΙΠΛΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΣΧΗΜΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΜΕΣΑ, Κ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΝΑΙ ΞΑΠΛΟΤΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΛΙΣΤΡΑΕΙ....Κ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ ΚΑΘΙΣΤΟ! ΜΕ ΚΑΤΑΒΟΛΕΨΕ ΑΥΤΗ Η ΛΕΚΑΝΗ! ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΑΛΛΙΩΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα μου τον βλεπω οτι ζοριζεται πολλες φορες να κανει κακα με τον παμπερς και ιδιος οταν ειναι καθιστος...εγω θα προσπαθεισω δεν εχω να χασω και κατι ουτος η αλλος τον καταλαβαινω οταν θελει να κανει απο την εκφραση του προσωπου του....και η μαμα μου και στους 3 μας απαλλαξε νωρις απο τις πανες...ειδικα ο μικρος μου αδερφος δεν φορουσε παμπερς απο 7 μηνων τα εκανε ολα στο γιο γιο!!!!

Δεν ξερω μπορει να ειναι και στο παιδι αλλα θα το δοκιμασω.....απλα θελει να ασχολιθεις αρκετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!!!! ΔΕ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΜΩΣ! ΓΕΩΡΓΙΑ11 ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ ΑΠΟ ΠΡΕΝΑΤΑΛ ΘΑ ΤΟ ΕΠΙΣΚΕΥΘΩ ΚΑΙ ΓΩ ΟΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΦΑΙΝΕΤΑΙ! ΕΛΕΝΑΤΣΑΚ ΝΑΙ ΜΕ ΤΗ ΠΑΛΙΟΔΙΑΤΑ...ΑΛΛΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΣΑΒΟΥΡΩΣΑ ΟΤΙ ΒΡΗΚΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΑ ΤΑ ΑΠΟΘΗΜΕΝΑ ΜΟΥ ,ΤΟ ΕΥΧΑΡΗΣΤΗΘΗΚΑ!!!!!!!!!!!! ΕΜΕΝΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΚΛΑΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΕ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΗΣ...ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΟΥΤΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ ΤΡΕΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΛΤΑΡΩ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΘΕΜΑ ΜΙΛΑΜΕ. ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΕΓΩ ΓΙΑ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΛΕΕΙ. ΕΜΕΝΑ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ ΚΑΘΕ 2,5 ΩΡΕΣ ΤΡΩΕΙΙ, ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΔΕ ΤΗ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΜΑΣΕΣ! ΣΗΜΕΡΑ ΕΣΤΡΩΣΑ ΣΤΑ ΥΠΝΟΔΩΜΑΤΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΚΟΥΖΙΝΑ, ΙΣΩΣ ΑΥΡΙΟ. ΕΔΩ ΡΟΔΟ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΥΨΗΛΕΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ! ΕΙΜΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ ΟΜΩΣ...... Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΘΗΝΑ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΧΕΙ ΑΡΥΘΜΙΕΣ ΚΑΙ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ ΙΣΩΣ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΕΙΠΑΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΓΙΑ 2η ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΚΑΡΔΙΑ...ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΠΩΣ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΤ ΕΥΧΗΝ! ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟΤΕΡΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ..ΕΛΠΙΖΩΩΩΩΩ! ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ ΑΓΑΘΟ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ Η ΥΓΕΙΑ! ΚΑΛΗΝΥΧΤΟΥΔΙΑ!!!!!!!!! ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑ ΕΚΑΝΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΛΙΓΑΚΙ ΑΥΡΙΟ, ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ..ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΤΑΙ? ΚΑΝΕΤΕ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΓΕΝΙΚΗ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ???? ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΣΕ 2 ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΣΕ 3 ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΙΤΣΑ ΜΟΥ!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑ. ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

MIKA ΠΕΡΣΑΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ. ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΛΑ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΜΕ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ. ΕΛΕΝΑ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΚΑΙ ΚΑΘΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΑΜΕΣΩΣ ΣΚΥΒΕΙ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΕΦΤΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ Ή ΔΙΠΛΑ.

ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ ΣΚΥΒΕΙ ΚΑΙ ΓΡΑΤΣΟΥΝΑΕΙ ΤΑ ΡΙΧΤΑΡΙΑ.

ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΟΝΤΩΣ ΓΙΑ ΓΙΟ ΓΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ? ΑΝ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΙΣΩΣ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια η μικρη ειναι σιναχομενη και πρεπει να παω νατης παρω αναρρωφητηρα για τις μυξουλες ανα μια ωρα σηκωνοταν το βραδυ το κακομοιρο αλλα σημερα θα της δωσω και ενα ντεπονακι καλου κακου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΕΣ! :D

ΜΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΕΧΕ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΞΕΠΕΡΑΣΤΟΥΝ!!

ΒΡΕ ΣΤΕΛΛΑ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΓΙΟ ΓΙΟ ΚΑΛΕ?? ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ! ;)

ΡΕΝΑΤΑ ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΣ ΠΡΟΛΑΒΕΣ! :lol:

Η ΜΕΛΙΝΑ ΜΟΥ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΣΕΝΤΟΝΙ ΕΔΩ ΔΙΠΛΑ :lol::lol::lol::lol:

ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΑΒΑΕΙ.... :lol::lol::lol:

ΕΧΤΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ Η SIENNA (MELOS ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ ΚΑΙ ΦΙΛΗ) ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΤΗΣ.....ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ.... :lol::lol::lol:

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια...........Από ότι κατάλαβα το γιογιο δεν ειναι αυτο που παιζουμε με το σχοινακι ε???????????Μάλλον είναι τ καθικάκι το πλαστικό............Εμείς δεν το λέμε έτσι..........

Νομίζω είναι νωρίς αλλά προσπάθησε Στελλίτσα κ αν καταφερεις κάτι θα είμαι η επόμενη..........Ακόμα δεν κάθεται ο δικός μου.........Χτες έκανε φιλότιμες προσπάθειες καθόταν για λίγο............

Μικα μου περαστικά στη μητέρα σου και εύχομαι να μην είναι τίποτα.......Εννοείται πάνω από όλα υγεία αλλά όταν την έχουμε ασχολούμαστε με άλλες βλακείες!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ρουμπελίτσα κ γω που βλέπω άλλα μωράκια πιο μικρά δεν το πιστεύω ότι ήταν έτσι ο Ορέστης!!!!!!!!!Τώρα οποτε τον βλέπουν οι γνωστοί μας λένε πόσο μεγάλωσε........αφού ψηλώνουν με τη μέρα!!!!!!!!!!Αν σκεφτείς ότι γεννήθηκαν 50 εκ περίπου και τώρα είναι 70!!!!!!!!!!!!!!!

Σήμερα θέλω κι εγώ βόλτα έχει πολύ καλό καιρό!!!!!!!!!!!!Για να δούμε.............

Καλό Σαββα/κύριακο!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι απο εμάς!!!!!

Λοιπόν σας βάζω φωτό με τα υλικά για τις μπομπονιέρες μας!!!!

Ελπίζω να σας αρέσουν!!! Όταν ετοιμάσω δείγμα θα το βγάλω φωτό να το δείτε!!!

post-9464-13873935375105_thumb.gif

post-9464-13873935375234_thumb.gif

post-9464-13873935375346_thumb.gif

post-9464-13873935375522_thumb.gif

post-9464-13873935375711_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα κουφέτα θα μπουν μέσα σε ύφασμα-αράχνη λευκό (σαν χιονισμένο φαίνεται) και απο πάνω θα είναι αυτή η κορδέλα (διπλωμένη στα δύο) και θα δεθούν με ένα φιογκάκι με την ασημί κορδελίτσα (εκεί θα πιαστούν και τα ...μπιχλιμπιδάκια μας)

post-9464-13873935375823_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΡΙΝΑΗ!! ΝΑΙ ΤΟ ΓΙΟΓΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ!! ;)

ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ??? ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑ!! :D:D

ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΤΗΝ ΕΚΛΕΨΕ ΤΟ ΑΝΟΙΧΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΑΣ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΔΩΣΕ ΡΕ ΜΑΝΑ ΝΑ ΦΑΩΩΩΩΩ ΣΟΥ ΛΕΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινάκι ναι ναι το καθικάκι είναι!!!

Βρε Στέλλα μου νωρίς είναι ακόμα!!! Κι εγώ θέλω να τον "καθαρίσω" νωρίς νωρίς! Δεν μου αρέσει που είναι 2 χρονών και ακόμα φοράνε πάνες! Αλλά να περπατήσουν πρώτα! Βέβαια θα μου πεις άμα ξέρεις την ώρα του για τα κακά ίσως κάτι να γίνει... Μαθαίνουν και δεν θέλουν μετά να λερώνονται...

Δοκίμασε και πες μας κι εμάς για να το τολμήσουμε!!!

ΜΙΚΑ μου υπομονή με τα δοντάκια.... Εμείς βγάλαμε το πρώτο και είμαστε καλύτερα... Μάλλον θα κοντεύει να σκάσει κανένα...

Συμπεθέρα πρόσεχε τη νυφούλα μου μη χειροτερέψει... Κυκλοφορεί ίωση!!!

Rubela μου όταν γέννησε η συνυφάδα μου έπαθα σοκ!!! Η μπέμπα ήταν 2700!!! Και μου φάνηκε απίστευτα μικρή!!!! Το προσωπάκι της ήταν πιο μικρό από την παλάμη μου!!!!Ο δικός μου γεννήθηκε θρεφταράκι (3750) κι ετσι ακόμα και νεογέννητος ήταν μεγαλούτσικος!!! Την διαφορά την καταλαβαίνω βλέποντας τις φωτογραφίες μας!!! Έχω μία που τον αλλάζω στην αλλαξιέρα την πρώτη φορά που έκανε μπάνιο!!! Δε το συζητώ διαφορά!!!! Έχει γίνει 3πλός!!! :lol::lol::lol::lol:

ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΤΟ ΑΛΗΘΕΣ:

post-9464-13873935376306_thumb.gif

post-9464-1387393537638_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απαρτια παλι!!!! ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΜΕΙΣ ΕΙΔΑΜΕ ΛΙΑΚΑΔΑ Κ ΒΓΗΚΑΜΕ ΒΟΛΤΑ!ΤΩΡΑ ΓΥΡΙΣΑΜΕ!

ΚΑΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΜΠΙΧΛΙΜΠΙΔΙΑ ΣΑΣ. ΜΕ ΤΑ ΑΓΓΕΛΑΚΙΑ ΕΧΩ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙ! ΘΑ ΠΗΓΕΝΑΝ ΤΕΛΕΙΑ Κ ΣΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΚΡΥΣΤΑΛΑ Κ ΠΟΥΠΟΥΛΑ! ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΑ ΠΗΡΕΣ Κ ΠΟΣΟ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΩ Κ ΕΓΩ ΜΕΡΙΚΑ ;)

ΑΣΕ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ ΣΤΟ ΓΡΑΨΑ Κ ΣΤΟ FACEBOOK ΣΤΗ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΜΠΑΝΙΟΥ ΠΩΣ ΗΤΑΝ Κ -ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ!

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΜΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ Κ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ!!! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΡΕΙ ΤΟ ΕΓΓΟΝΙ ΟΠΟΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΝΑΙ! Κ ΣΤΑΜΑΤΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΑ! ΧΑΛΙΑ ΕΓΙΝΕΣ :lol: ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ Κ ΜΕΝΑ ΤΟΝ ΠΙΑΝΕΙ ΑΛΛΑ ΠΗΓΑ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΑΛΟΙΦΟΥΛΑ ΜΕ ΟΥΖΟ Κ ΥΣΗΧΑΣΑ!

ΜΑΡΙΝΑ ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΤΟ ΛΕΤΕ ΤΟ ΓΙΟ ΓΙΟ???? :lol::lol: Κ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΚΕΙΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΣΤΟ FACEBOOK?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...