Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΔΡΙΜΥΤΕΡΟΣ Νο8 !!!


Recommended Posts

γεωργια επειδη εγω εκανα δυο παιδια τα οποια και τα δυο θελει το "αλλο"σοι να τα παρει "δικα" του εχω βαλει μια φωτογραφια μου που ειμαι μωρο στο σαλονι και οποιος ερχεται νομιζει οτι ειναι τα μωρα ενω ειμαι εγω!

χαχα!φατε την!!

ρενατα κι εγω συχαινομαι καινουριο μαμμυ!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΔΙΑΒΟΛΙΚΟ!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!!!ΣΩΣΤΗ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ!!! χαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 893
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΩΡΓΙΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΤΑ ΠΑΤΟΥΣΑΚΙΑ ΤΑ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΜΑΑΑΑΑΑΑ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ! Γ@ΜΟΤΟ!!!!!

ΑΛΛΑ ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΕΟΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΔΑΝ ΛΕΝ ΟΤΙ ΤΟΡΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΟΙΑΖΕΙ ΕΜΕΝΑ :D

Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΒΕΒΕΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΛΝΕΙ ΟΛΟΥΣ ΠΡΟΤΑ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ Κ ΜΕΤΑ ΣΕ ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλες!!!!

Σημερα μπηκα το πρωι εγραψα ενα κατεβατο και μολις πατησα υποβολη με παιταξε εξω και τωρα καταφερα να συνδεθω!!!!!

Λοιπον κοριτσακια σημερα πηγα στο καρφουρ και ειχε 25% εκπτωση στα παμπερς και με αγορα 30 ευρω απο πρωιοντα προκτερ παιρνεις μια δωροεπιταγη 10 ευρω...ειχα και 2ευρα κουπονακια και μου κατσε κουτι!!!!

Μπραβο Ελενα ο παιδαρος σου μεγαλωσε πολυ....καλα κανεις και καθηστερεις το εμβολιο ασε δεν ειναι παιξε γελασε αυτα!!!!

Γεωργια μα καλα ειστε ιδιοι αν δεν ελεγες οτι εισαι εσυ θα νομιζα οτι ειναι το μπουμπουκακι σου!!!

Εμενα βρε κοριτσια δεν λεει αγκου...το ειπε λιγακι αλλα το εκοψε...μαλλον δεν του αρεσει...προτημαει να λεει αααααα οοοοο ιιιιιιιιι και πεταει και ενα αιντε(καταλαθος βεβαια)καλα οταν το λεει ξερενομαστε να γελαμε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΔΥΣΚΟΛΟ ΒΡΑΔΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ!!!

ΤΕΛΙΚΑ ΚΟΛΛΗΣΕ Κ ΤΟ ΨΥΧΟΥΛΟ ΑΝ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΕ ΑΚΟΜΑ ΤΟΣΟ ΒΑΡΙΑ ΟΣΟ ΕΜΕΙΣ. ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟΝ ΤΠΝΟ ΤΟΥ ΦΤΑΡΝΙΖΟΤΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Κ ΤΡΟΜΑΖΕ, ΕΒΗΧΕ Κ ΠΝΙΓΟΤΑΝ Κ ΕΓΩ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ ΗΜΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ!!! ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΑΛΛΕΣ2 ΦΟΡΕΣ ΝΤΕΠΟΝ. ΠΥΡΕΤΟΥΛΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕ ΟΜΩΣ!!! ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΕΙ ΟΠΟΩΣ ΠΑΝΤΑ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΛΑ Κ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΟΣΟ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΟΝ ΚΟΠΕΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ!!!

ΕΓΩ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΙΩΘΩ ΦΥΣΙΚΑ ΕΧΩ ΠΙΕΙ ΕΝΑ ΚΟΥΒΑ ΧΑΠΑΚΙΑ...

ΣΤΕΛΛΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΦΟΡΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΤΑΛΑΘΩΣ ΒΕΒΑΙΑ ΜΑΜΑ, ΕΤΡΕΞΑ Κ ΕΓΩ ΠΕΡΝΩ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ ΣΤΗΝΟΜΕ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ ΛΕΩ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΕΙ Κ ΘΑ ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΩ ΝΑ ΣΚΑΣΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ :shock: ΜΑΤΑΙΑΑΑΑΑ ΤΙΠΟΤΑ... ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑ ΕΙΠΕ.

ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΜΠΛΟΥΤΙΣΑΜΕ ΤΟ ΛΕΞΙΛΟΓΕΙΟ ΜΑΣ Κ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΑΑΑΑΑ ΙΙΙΙΙ ΟΟΟΟΟ ΚΑΙ ΑΓΚΟΥ ΛΕΜΕ Κ ΓΛΟΥ ΓΛΟΥ ΓΛΟΥ, ΑΥΤΟ ΕΧΕΔΙ ΤΟΣΟ ΠΛΑΚΑ Κ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΙΣ ΓΑΛΟΠΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ :lol::lol::lol::lol:

ΠΟ ΠΟ ΤΩΡΑ ΧΕΡΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΑ ΛΟΓΑΚΙΑ ΤΟΥΣ .... ΣΕ ΚΑΝΑ ΧΡΟΝΟ ΔΥΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΙΛΑΝ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ :shock::shock::shock::shock: ΕΚΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩ ΤΙ ΧΑΡΑ ΘΑ ΧΟΥΜΕ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμας!ειμαστε μες στη γκρινια αλλα με αφησε και ηπια το καφε μου με ησυχια!Χθες παλι τυρρανησε τον μπαμπα της, βλεπω την κρεμουλα να την ξεκιναμε αυτη την εβδομαδα γιατι το βραδυ δεν τρωει καθολου και κοιμαται αφου εχει κουραστει απτη γκρινια

Μπραβο το ψυχουλο καρβελι ολοκληρο ενω εμεις μινιατουρες!Καλα εκανες για το εμβολιο, πες μου λεπτομεριες πως το δινεις το ντεπον γιατι η σκατουλιτσα δεν το θελει με τιποτα

Συμπεθερα σου τοχω ξαναπει του παει το ροκ στυλ του πασα μου. Θα βρεις αυτο που θελεις μη σε πιανει αγχος! Στο σμαρτακι ειχες τερμα τη μουσικη???Δεν κουνιοταν ολοκληρο??? :lol::lol::lol: Παντως σε σενα μοιαζει με τρελα!!!!

Διδυμομανουλα σωστη σε βρισκω με τις φωτο!!!Τρελο κολπο!

Δεν προκειτε να ακουσω μαμα απτη κορη μου τοχω παρει αποφαση, ενω ο μπαμπας μας μες στη τρελη χαρα που λεει μπα μπα μπα μπα μπα. Το αγκου το εχουμε ξεπερασει τωρα ειμαστε στις τσιριδες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΥΜΦΩΝΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΜΜΥ. ΜΙΛΑΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΣΩ. ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΕΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ ? ΧΑΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΚΑΙ ΤΑ AVATAR. ΩΡΑΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΕΚΑΝΑΝ. ΚΙ ΕΓΩ ΣΑΣ ΠΕΘΥΜΗΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ.

ΛΟΙΠΟΝ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΧΘΕΣ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΑΣ ΕΜΒΟΛΙΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΝΕΥΜΟΝΙΟΚΟΚΚΟ. ΑΥΤΟ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΕΕΙ ΟΤΑΝ ΠΑΜΕ ΕΠΤΑ ΜΗΝΩΝ. ΕΣΕΙΣ ΠΟΤΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ?

ΕΠΙΣΗΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΚΡΕΜΜΟΥΛΕΣ. ΚΑΙ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΜΑ ΚΑΙ ΡΙΖΑΛΕΥΡΟ ΒΑΝΙΛΙΑ. ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΑΡΧΙΖΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ? ΕΙΜΑΣΤΕ 4,5 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΚΑΤΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΥΤΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑ ΚΡΕΜΑ!!! ΓΙΑΤΙ ΛΕΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΧΟΝΤΡΟΣ??? ΟΧΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Κ ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙ ΑΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΘΤΕΡΟ ΜΕΧΡΙ 6 ΜΗΝΩΝ ΝΑ ΜΗ ΔΩΣΟΥΝ ΚΡΕΜΑ!!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΡΩΤΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ!!

ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ Η ΣΑΝΤΥ ΒΡΕ ΑΛΕΚΑ Κ ΤΗΝ ΛΕΣ ΜΙΝΙΑΤΟΥΡΑ???

ΡΕΝΑΤΑ ΤΙ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΜΕ???? ΕΓΩ ΑΛΑΞΑ ΠΟΛΛΑΠΡΑΜΑΤΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως τη καλως τη μας ελειψες!!! Και εμας ο παιδιατρος τωρα που θα παμε θα ξεκινησουμε κρεμουλες γιατι δεν βαζει τα κιλα που εβαζε λογω των δοντιων.Ετσι και αλλιως τον πεμπτο τις ξεκιναμε ολες αλλα τωρα που ειμαστε 4,5 θα την βαλω με τις οδηγιες του γιατρου μονο κρεμα οχι φρουτα και θα την κανω με το δικο μου γαλα.Εσενα τι σου ειπε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Σαντυ τωρα ειναι 67cm 7100kg.Πρεπει να βαζει το μηνα 700-800gr αλλα αυτη βαζει 500 και τον ανυσηχει το γιατρο.Την θρεφει το γαλα μου αλλα επειδη λειπω στη δουλεια και εχει και την γκρινια δεν θελει να τρωει το βραδυ και σηκωνεται στο ωραριο της παντα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑ ΣΟΡΥ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΓΙΑ ΤΟ ΣΙΡΟΠΙ!!!!

ΛΟΙΠΟΝ Κ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΝΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΤΟ ΦΤΥΝΕ ΜΙΑ ΔΥΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΔΙΑΦΟΡ;Α ΤΙΠΟΤΑ!!!!

ΒΑΖΟ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΡΙΓΚΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΛΙΓΟ Κ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΜΠΙΜΠΙΛΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΕΠΕΙΔΗ ΡΟΥΦΑΕΙ ΤΗΝ ΜΠΙΜΠΙΛΑ ΤΟ ΚΑΤΑΠΙΝΕΙ ΚΙΟΛΑΣ Κ ΔΕΝ ΠΕΡΝΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ ;) Κ ΤΟ ΙΔΙΟ ΞΑΝΑ Κ ΞΑΝΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΙ!!! ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΜΙΑ ΓΡΑΜΜΗ ΔΗΛ 1 ΜΛ ΠΕΡΙΠΟΥ.

ΝΑΙ ΝΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ :oops::oops: Κ ΡΩΤΑΩ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ Κ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΡΘΟΥΝ!! Κ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΕΙ ΠΡΩΤΑ Κ ΜΕΤΑ ΒΓΑΖΕΙ Κ ΒΙΒΛΙΑ Κ ΜΟΠΥ ΤΑ ΔΕΙΧΝΕΙ!

ΕΧΟΥΜΕ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ ΕΧΕΙ 5 ΜΕΡΕΣ ΔΑΚΡΥΖΕΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΤΟ ΕΝΑ ΜΑΤΑΚΙ ΤΟΥ... ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΡΑΓΜΕΝΟΣ Ο ΔΑΚΡΥΙΚΟΣ ΠΟΡΟΣ Κ ΝΑ του κανω μασαζακι στο σημειο του ΠΟΡΟΥ!!! ΑΝΤΕ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΞΕΒΟΥΛΩΣΕΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΟΤΙ ΑΝΑ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΕΧΡΙ6-8 ΜΗΝΩΝ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΕΓΧΕΙΡΙΣΗ! :cry:

ΕΛΑ ΡΕ ΣΥ ΑΛΕΚΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΟΣΟ ΝΑ ΠΑΕΙ ΔΗΛΑΔΗ!!! ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΑΠΟ 20 ΗΜΕΡΩΝ ΔΕΝ ΤΡΩΝΕ ΒΡΑΔΥ ΤΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ????? ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΔΙΑΒΑΖΑ ΚΑΤΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΟΥ!!!!! ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΛΑΛΑ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ Μ ΑΥΤΑ ΠΟΛΛΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 6 ΡΙΖΑΛΕΥΡΟ ΒΑΝΙΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 10 ΜΕ ΦΡΟΥΤΑ ΕΠΟΧΗΣ ΩΡΙΜΑ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΜΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ 3 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ. ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΦΑΕΙ Ο ΜΠΕΜΕΠΗΣ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ...ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΝΙΛΙΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΜΕ 50 ml νερο. ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΞΑΝΑ ΓΙΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΧΑΡΙΤΟΛΟΓΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ...ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ, ΠΑΡΕ ΜΕ ΤΗΛ.

ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΠΕΡΥΣΙ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ. ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΘΗΛΑΖΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ. ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΚΡΕΜΜΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΓΑΛΑ ΠΟΥ ΜΑΖΕΥΕΤΑΙ. ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΖΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΑΩ ? ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΠΩΣ ΘΑ ΛΙΓΟΣΤΕΨΕΙ ? ΑΧ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ ΜΠΗΚΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΚΙ ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΙΑ ? ΒΛΕΠΩ ΟΥΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ.

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ 66 ΠΟΝΤΟΙ ΚΑΙ 6900 ΚΙΛΑ. ΚΑΛΑ ΠΑΜΕ ΔΗΛΑΔΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμεις ειχαμε φραγμενο πορο και καναμε μασαζακι μεχρι που της εφυγε δεν ειναι τιποτα μην ανυσηχεις.

Η μικρη εχει μαθει στο βυζι και μη ξεχνας στο βυζι δεν πινει παντα ειναι και θαλπωρη.Τωρα με τη γκρινια ο μπαμπας της ταχει παιξει φαντασου δεν τον αφηνει ουτε μπανιο να κανει απτο κλαμα της.Γιαυτο και της εδινε και ξενο για να ηρεμει το βραδυ(φυσικα δεν της ξαναδωσε μετα το κλυσμα) και γιαυτο θελει ο γιατρος εστω και μια κουταλια να τρωει το βραδυ για να μη μενει νυστικια εντελως.μονο κρεμα οχι φρουτα

Παω για νανι θα προσπαθησω να της το δωσω το ντπον το απογευμα για να δουμε, το πολυ πολυ να φτυσει και το ντεπον και την πιπιλα μαζι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕΝΑΤΑΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΟΥΝ ΟΙ ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΝΕΕΣ!!!!

ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΛΩ ΤΙΣ ΠΑΛΙΕΣ ΜΟΥ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!!!

ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΤΡΕΛΕΝΕ ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΤΑ ΒΓΑΖΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΓΙΝΕ Κ ΑΥΤΟ!!! ΜΙΑ ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ!!! ΓΙΑ ΟΤΙ ΘΕΣ ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ Κ ΡΩΤΑΣ!!!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΣΑΣ ΠΑΝΤΩΣ ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΞΗΓΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ Κ ΟΠΟΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ Κ ΒΙΒΛΙΑ

Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΣΤΟ ΑΠΘ Κ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ Κ ΕΜΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ!!!

ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΕ ΠΟΛΛΥ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ Κ ΦΡΟΥΤΑ ΕΠΟΧΗΣ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!

Κ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΝ ΒΙΑΖΕΣΤΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΛΥ(ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ) ΜΙΑ ΖΩΗ ΤΡΟΦΕΣ ΘΑ ΤΡΩΝΕ ΤΩΡΑ ΑΣ ΠΙΟΥΝΕ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ....ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΘΗΛΑΖΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΔΙΝΑ ΚΡΕΜΑ Κ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΕ ΠΟΛΛΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ!

ΑΛΕΚΑ ΕΣΥ ΕΧΕΙ Κ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΣ ΔΙΣΚΟΙΛΙΑΣ Η ΣΑΝΤΥ ΣΑΝ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ.... ΜΗΠΩΣ Η ΚΡΕΜΑ ΤΗΝ ΣΦΙΞΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟ, ΡΩΤΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΟΤΝ ΠΑΣ!!!

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΙΟ ΜΙΚΡΟΙ ΒΡΕ. ΧΤΕΣ 4 ΜΗΝΩΝ ΑΚΡΙΒΩΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες τι κανετε?

εμεις καλα αν και ο νικολας μας ταλαιπωριται απο τα δοντακια κανει διαροιες ο καημενος!!!

η βαφτιση μας πηγε παρα πολυ καλα ο νικολας στην κατηχηση κοιμοτανε και οταν τον εβαλε στην κολυμβηθρα ο παπας γελουσε και κοιταζε τα φωτα ειχε πολυ πλακα..

την κυριακη που μας περασε τον κοινωνησε ο νονος του και πολυ του αρεσε η θεια κοινωνια γλυφοτανε μιση ωρα μετα χααχαχχααχχα.....

εμεις καναμε το τριτο εμβολιο στις 16 σεπτεμβριου και ειμασταν 65 ποντουσ και 8050 κιλα

θα προσπαθησω να ανεβασω φωτογραφιες απο τη βαφτιση στο προφιλ μου

και συμφωνω με τακοριτσια το καινουργιο μαμμυ δεν μαερεσει καθολου ειναι χαλια!!!

φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΙΚΑ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΛΕΝΑ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΞΑΝΑ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ. ΤΟ ΒΡΗΚΑ !!!

ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΤΑ ΕΦΕΡΝΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ? Η ΣΕΛΙΔΑ ΕΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΥΜΑ ? ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΑΚΟΜΗ.

ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ. ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΨΩ ΑΚΟΜΗ. ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΜΕΙΩΣΩ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ ΑΚΟΜΗ. ΑΛΛΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΤΡΟΦΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ? ΔΕΝ ΞΕΡΩ. ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΑΚΡΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΩ ΡΕΝΑΤΑ ΣΟΥ ΑΝΤΙΓΡΑΦΩ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΣΠΑΣΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ.

λοιπον..αν θελετε να βλεπετε τις δημοσιευσεις σας σνα νορμαλ ανθρωπος δλδ απο πανω προς τα κατω ακουστε τι θα κανετε!

θα πατε πινανα ελεγχου,ρυθμιση κοινοτητας,επεξεργασια επιλογων εμφανισης και θα πατε στη ριθμιση εμφανιση ταξινομησης δημοσιευσης και θα πατησετε αυξουσΑ!

ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΤΕ..ΝΟΡΜΑΛ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕ ΘΑΛΕΙΑ???

ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΤΑΣ ΣΤΟ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΕΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΛΙΚ ΣΤΟ ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΥΝΗΜΕΝΟΥ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΘΕΣ ΠΡΟΣΘΗΚΗ Κ ΕΤΟΙΜΗ!!!!!! ΑΑΑ Κ ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΥΝΙΜΕΝΟΥ ΣΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ 100000000000000 ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ. ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΟΣ!!!! Κ Η ΜΑΜΑ ΤΟ ΙΔΙΟ!!!!

ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ!!!!! Κ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΔΕΝ ΤΟΝ ΜΑΣΟΥΣΕ ΤΟΝ ΠΑΠΑ!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΑ ΟΛΑ!!!! ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΙ ΑΛΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΟΧΕΙΡΕΣ ΠΟΥ ΒΓΑΛΑΜΕ ΕΜΕΙΣ!!!

ΟΤΑΝ ΒΓΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΦΩΟΓΡΑΦΟΥ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΕΚΕΙΝΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θάλεια μου να σου ζήσει ο παίδαρος!!! Καλοφώτιστος ο κούκλος! Να είναι πάντα γερός και τυχερός!!!

Τις φωτογραφίες της έβαλες στο προφίλ σου? Να μπω εκεί να τις δώ?

Συμπεθέρα, ναι ναι με το smart ήμουν!!!! Έχουμε πολύ γέλιο με τον μικρό μέσα!!! Εγώ οδηγός, ο μπέμπης συνοδηγός και η Ζιζελ (η σκυλίτσα μας κάθεται στα πόδια του συνοδηγού!!!) από κάτω για φύλακας!!! Έχω και το αρκουδάκι for ever friends "baby on board"!!! xaxaxaxaxaxaxa

Πάντως πλάκα πλάκα πιο βολικό αυτοκινητάκι δεν υπάρχει!!! Ο αδερφός μου πήρε ένα cabrio και είναι τέλειο!!!! (ζήλεψα σαν μωρό μιλάμε) χαχαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θαλιτσα μου τυχερος και καλοφωτιστος ναναι!Τελειες οι φωτο και ομορφα τα ρουχαλακια αλλα και εσυ ωραιο το μαλλι και εγω κατω σκεφτομαι να τα αφησω!Βαλε κιαλλες να χαζεψουμε μεχρι την επομενη βαπτιση που θα παρει σειρα.

Ελενα μου και εμενα ο παιδιατρος μας μας τα εξηγει ολα και αν σε κατι δεν μου απαντησει εχω και αλλο παιδιατρο για τη μικρη.Μαλλον τη Δευτερα θα την παω στο παιδιατρο για να το συζυτησουμε αυτο το θεμα βασει των μετρησεων που θα την κανει.

Συμπεθερα αρμεγομαι τωρα για να της ετοιμασω τα γαλατα και να παω να κανω ενα μπανακι. Πεθαινω απο το πονο της περιοδου αλλα οταν πινω παυσιπονο σταματαει το αιμα.Ετσι θα πιω τωρα πριν παω δουλεια.Θασαι τρελα με το σμαρτακι σου!Εμεις στο αυτο μας εχουμε το τουιτι και ο μπαμπας μας τον ταζ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...