Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΔΡΙΜΥΤΕΡΟΣ Νο8 !!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 893
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρακι δεν ξερω ακριβως............Τελευταία φορά χρησιμοποίησα visa electron και δε μπορούσε να γίνει η πληρωμή...............έχω κάρτα ειδική αλλά βαριόμουνα να πάω τραπεζα να κάνω κατάθεση και χρησιμοποίησα την κανονική και δε μπορούσε να γίνει η πληρωμή...............τι να σου πω?????????Εξαρτάται από την κάρτα και από την τράπεζα....................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις φαγαμε το αχλαδακι μας, δυο αχλαδακια για την ακριβεια και τωρα περιμενουμε να τελειωσει το dvd που γραφω για τις γιαγιαδες(τοσο καιρο το φτιαχνω σημερα το τελειοποιησα).

οχι καλε ροδιτης ο πεθερος απλως εκανε εγχειρηση στο ποδι στη κρητη και του απαγορευουν καθε ειδους μετακινηση. αν εισαι εσυ μια φορα ασχετη εγω ειμαι δεκα φορες πιο ασχετη αφου ουτε πιστωτικη δεν εχω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!! Η ΓΙΑΓΙΑ ΚΑΝΕΙ ΒΟΛΤΕΣ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ Κ ΕΓΩ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ!!!!

ΑΛΕΚΑ ΠΑΝΕ ΣΕ ΜΙΑ ΤΡΑΠΕΧΑ Κ ΒΓΑΛΕ ΠΡΟΠΛΗΡΟΜΕΝΗ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ ΚΑΡΤΑ! ΒΑΛΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΠΟΣΟ ΠΟΥ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΥΝ ΚΑΤΙ ΨΗΛΑ! ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!

ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟ ΤΟ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ ΨΩΝΙΣΕΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΡΙΝ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑ! ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΓΚΕΙΛΕΙ ΟΜΩΣ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΡΟΤΣΙ Κ ΑΛΛΑ ΜΙΚΡΟΠΡΑΜΑΤΑ Κ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΕΙΟ ΠΑΚΕΤΟ ΗΡΘΕ ΣΕ 5 ΜΕΡΕΣ ΚΠΛΗΡΩΣΕ ΓΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ 15,80 ΕΥΡΩ ! ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΕΣ ΟΙ ΤΙΜΟΥΛΕΣ ΤΟΥΣ! ΕΓΩ ΜΕ ΤΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΩ ΚΑΛΑ ΑΝ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΑΓΚΕΙΛΩ Κ ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΕΙΟ!!! ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΕΧΟΥΝ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ΑΠΟΚΛΙΣΕΙΣ ΜΕ ΕΛΛΑΔΑ!! ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ Μ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΛΥ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΩΡΑ ΟΤΑΝ ΚΝΩ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΘΕΛΩ ΣΥΝΤΟΜΑ! ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΙΑΛΕΞΑ ΦΟΒΕΡΑ ΠΡΑΜΑΤΑΚΙΑ Κ ΘΑ ΧΤΥΠΙΣΩ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!

ΜΑΡΙΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΑΝΕ ΚΥΠΡΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΜΑΙΛ Κ ΑΠΑΝΤΑΝΕ ΣΕ 1 ΜΕΡΑ! ΚΑΛΑ ΨΩΝΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΕ ΝΑΙ ΒΡΕ ΑΛΕΚΑΚΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΦΟΒΟΜΗΝ ΣΟΥ ΒΓΑΛΟΥΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!!! Κ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΨΩΝΙΖΕΙΣ ΘΑ ΠΗΓΕΝΕΙΣ Κ Θ ΤΗΝ ΦΟΡΤΩΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΑΝΑΛΟΓΟ ΠΟΣΟ!

ΕΓΩ ΚΟΙΤΑΩ ΑΥΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΡΙ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ΚΑΜΙΑ??????????

http://www.mytoys.de/Winnie-the-Pooh-Sc ... 03/1732500

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια SOS!!! Θέλω να πάρω χύτρα ταχύτητας γιατί τώρα με το κρέας - και την αύξηση των τιμολογίων της ΔΕΗ - ο μπόμπιρας θα μας κλείσει μέσα :lol::lol::lol::lol: !!!

Εσείς έχετε? και αν ναι ποια μου προτείνετε?

Φιλιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΩΤΕΙΝΩ ΝΑ ΤΟ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ Η ΜΑΜΑ :lol::lol::lol: Η ΠΕΘΕΡΑ :lol::lol::lol: Κ ΚΑΜΙΑ ΘΕΙΑ :lol::lol::lol: !

ΕΓΩ ΕΧΩ ΦΙΣΛΕΡ Κ ΟΠΟΤΕ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΑΛΑΖΩ ΔΩΜΑΤΕΙΟ,ΜΕ ΧΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΑΙ!!!! ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΧΥΤΡΕΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΒΙΑ ΕΧΩ!!!! ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΘΑ ΑΝΑΤΙΝΑΧΤΕΙ....ΥΣΤΕΡΑ ΘΑ ΑΝΑΤΙΝΑΧΤΕΙ :roll::roll: ΑΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΟΡΕ!!! ΚΑΤΣΑΡΟΛΙΤΣΑ Κ ΠΑΛΙ ΚΑΤΣΑΡΟΛΙΤΣΑ!!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενά μου, δύσκολο να μου μαγειρεύουν η μαμά ή πεθερά μου.... Εγώ μένω Πυλαία και η μαμά μου Χορτιάτη..... Οπότε καταλαβαίνεις ότι πέφτει λίγο...μακρυά για να ανεβοκατεβαίνουμε κάθε μέρα... Η πεθερά μου - που μένει Πανόραμα - δεν μου πρότεινε ποτέ να μου μαγειρέψει παρόλο που έχει γυναίκα κάθε μέρα στο σπίτι και όλα τα κάνει αυτή.... Δεν θέλω να υποχρεωθώ όπως καταλαβαίνεις.... Καλύτερα μόνη μου παρά να νιώθω και υποχρεωμένη.... Την χύτρα την θέλω μόνο για το κρέας.... Η μαμά μου έχει μία πάααααρα πολλά χρόνια και είναι μια χαρά... Δεν ξέρω... το ψάχνω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

της φισλερ ειναι οι καλυτερες αλλα ειναι τσουκτερες οι τιμες τους. Εγω αγορασα κρεατακι ενα αρκετα μεγαλο κομματι ειπα στο χασαπη και μου το εκοψε μπουκιες σαν σουβλακι μεγεθος, το μοιρασα σε σακουλακια οπου το καθε σακουλακι εχει 5 με 6 κομματια μεσα.ετσι οποτε θα της ετοιμαζω θα ειναι για 2 μερες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAI ΕΓΩ ΦΙΣΛΕΡ ΕΧΩ ΔΩΡΟ ΓΑΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝ ΘΕΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙΣ.ΟΛΕΣ ΟΙ ΧΥΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΠΟΥ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΓΚΑΖΙΟΥ ΜΕ ΜΠΟΥΚΑΛΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΝΟΣΤΙΜΑ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΡΕΥΜΑ.ΕΓΩ ΕΧΩ 3 ΜΑΤΙΑΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΚΑΙ3ΓΚΑΖΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΟΥ ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΩΡΟ ΜΟΝΟ ΓΚΑΖΙ ΜΑΓΕΙΡΥΩ.ΠΟΛΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 13Ε Η ΜΠΟΥΚΑΛΑ ΓΙΑ 3 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΝΑΩ ΠΕΡΙΠΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAI ΕΓΩ ΦΙΣΛΕΡ ΕΧΩ ΔΩΡΟ ΓΑΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝ ΘΕΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙΣ.ΟΛΕΣ ΟΙ ΧΥΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΠΟΥ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΓΚΑΖΙΟΥ ΜΕ ΜΠΟΥΚΑΛΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΝΟΣΤΙΜΑ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΡΕΥΜΑ.ΕΓΩ ΕΧΩ 3 ΜΑΤΙΑΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΚΑΙ3ΓΚΑΖΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΟΥ ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΩΡΟ ΜΟΝΟ ΓΚΑΖΙ ΜΑΓΕΙΡΥΩ.ΠΟΛΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 13Ε Η ΜΠΟΥΚΑΛΑ ΓΙΑ 3 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΝΑΩ ΠΕΡΙΠΟΥ.

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΑΝΜΙΑΚΟΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΤΗ ΛΙΣΤΑ ΜΑΣ..............

@ngel: 23 Μαρτίου 2010 / κοριτσάκι / Δέσποινα / καισαρική

yolle: 9 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Νεφέλη / καισαρική

andri85: 10 Απρ. 2010 / αγοράκι / καισαρική

katerinaki84: 16 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Λυδία / καισαρική

ilioulina: 19 Απρ. 2010 / αγοράκι /

Gasper: 20 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρίνα / καισαρική

Monkey: 22 Απρ. 2010 / αγοράκι / Εμμανουήλ / καισαρική

martha1: 22 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

fraternator: 23 Απρ. 2010 / αγοράκι / Ιάσονας / καισαρική

alexandra27: 26 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

tsofi: 28 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρκέλλα-Ελισσάβετ / καισαρική

ΡΕΝΑΤΑ71: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Θεόδωρος-Παναγιώτης / καισαρική

michaelitsa: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

kiki08: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι /

alexdim: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Βίκτωρας / καισαρική

zoumpalou: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης / καισαρική

new_mammy: 04 Μαϊου 2010 / αγοράκι + κοριτσακι / καισαρική

alexandra83: 05 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Παναγιώτα / φυσιολογικό τοκετό

thena: 10 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ιάσονας / καισαρική

alekagala: 11 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Σάντυ / καισαρική

ANNA1503 : 13 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης /

tirogaridaki: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Αλέξανδρος / φυσιολογικό τοκετό

thalia29: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Νικόλας / φυσιολογικό τοκετό

MamaFaki: 14 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

georgia11a: 15 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / φυσιολογικό τοκετό

tsiggou: 17 Μαϊου 2010 / αγοράκι /

koritsaki9220: 18 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / καισαρική

mdion: 19 Μαϊου 2010 / αγοράκι / καισαρική

marianikolas: 20 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / φυσιολογικό τοκετό

elenatsak: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

thimidia: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Άγγελος / καισαρική

MARIA1984: 26 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Νομική-Αλεξάνδρα / φυσιολογικό τοκετό

debbie871: 27 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι /

marinah: 28 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ορέστης / φυσιολογικό τοκετό

mariaxar: 01 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Κωνσταντίνος / καισαρική

RUBELA: 02 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μελίνα / καισαρική

marina.: 11 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Μάρκος / καισαρική

Mika: 11 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μαρία / φυσιολογικό τοκετό

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

frosi ΠΗΤ:01/05/10(αγοράκι)

antwnia ΠΗΤ:01/05/10(κοριτσακι) Ευαγγελία(ΒΕΡΟΙΑ)

maria31 ΠΗΤ:03/05/10(κοριτσάκι)

theopoula80 ΠΗΤ:04/05/10(αγοράκι)(ΙΑΣΩ-Αθήνα)

Antigonaki ΠΗΤ:10/05/10(αγοράκι)

loukitsa2 ΠΗΤ:21/05/10

mairybaggelhs ΠΗΤ:24/05/10(αγοράκι)

πιτσιποπακι ΠΗΤ:25/05/10

Pelena ΠΗΤ:26/05/10

koalalou ΠΗΤ:26/05/10

_mpoumpou_ ΠΗΤ:27/05/10

hopa ΠΗΤ:29/05/10(αγοράκι)(Γένεσις-Θεσ/νικη)

Τουλινα ΠΗΤ:30/05/10

Βασουλα ΠHT:06/06/10

mama again ΠΗΤ:09/06/10

Zena(κοριτσάκι)

BALERIA

maya1

ritsaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΠΑ...........mairybaggelhs δε σε εχουμε στη λιστα!!!!!!!!!!!!!!!

Ποτε γεννησες και το ονοματακι σας να σας προσθεσουμε!!!!!!!!!!!!Πρεπει να σου χω στειλει και προσωπικο μηνυμα..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!! :D

ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΚΑΤΣΑΡΟΛΕΣ ΚΑΙ ΧΥΤΡΕΣ! :)

ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΙΑ ΧΥΤΡΑ ΦΙΣΛΕΡ! ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΑΝ ΦΕΡΕΙ ΔΩΡΟ ΓΑΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ! :)

ΕΝΑ ΑΣΧΕΤΟ....Η ΜΕΛΙΝΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΥΝΙΑ ΜΠΕΛΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΜΕ ΠΡΟΧΤΕΣ ΤΩΡΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΛΑΜΑΚΙΑ, ΔΕΝ ΤΑ ΠΕΤΥΧΕΝΟΥΜΕ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΦΙΛΟΤΙΜΑ! ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΥ ΠΛΑΚΑ ΠΩΣ ΚΟΙΤΑΕΙ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ!!!! ΚΑΛΑ ΤΟ ΚΟΥΝΙΑ ΜΠΕΛΛΑ ΤΟ ΧΟΥΜΕ ΣΚΙΣΕΙ ΠΛΕΟΝ! ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΟΥΝΙΟΜΑΣΤΕ! ΟΥΦ Κ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΑΝΓΧΟΣ ΜΗΠΩΣ Κ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟ0Υ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΜΠΕΛΗΣ Κ ΑΚΟΜΑ ΟΥΤΕ ΠΛΕΥΡΟ ΔΕΝ ΑΛΑΖΕΙ!!

ΡΟΥΜΠΕΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕ ΤΟ ΜΕΛΙΝΑΚΙ!

ΜΑΙΡΗ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ! ΕΔΩ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανούλες καλησπέρα!!

Ρουμπέλα μου μπράβο, ευχάριστα τα νέα σας!!!

Έλενα μου άμα πάω στην τράπεζα και τους πω για προπληρωμένη κάρτα για το internet θα ξέρουν αυτοί ε????? :oops::oops: Έχω μια visa electron από τότε που ήμουν φοιτήτρια,για αναλήψεις, αλλά κάνει και για πιστωτική.Αλλά δεν ξέρω άμα κάνει για τέτοιες αγορές...

Έλενα μπράβο στο μωράκι μας!!!Σώπα που κάτι έχει το παιδί..απλά είναι άντρας, μάγκας και βαρύς και δε γουστάρει τα πολλά πολλά..!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑΧΑ ΟΝΤΩΣ ΜΟΙΑΖΕΙ Κ ΛΙΓΟ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΜΠΕΛΑΚΟΣ ;)

ΠΑΝΕ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΒΓΑΛΕ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΡΤΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Κ ΗΣΥΧΗ! ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ Κ ΘΑ ΤΗΝ ΦΟΡΤΩΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΓΟΡΕΣ! ΑΦΗΝΕ 5 ΕΥΡΩ ΜΕΣΑ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ! ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ Κ ΟΥΤΕ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΡΤΑ ΕΧΕΙ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ Κ ΤΗΝ ΕΧΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΑΓΟΡΑ! ΝΟΜΙΖΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΗΤΑΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ! ΟΛΕΣ ΟΙ ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΛΟΓΙΚΑ! ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΗΝ ΣΕ ΦΟΡΤΟΣΟΥΝ ΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΘΕΤΗ Σ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΙ ΚΟΙΤΑΝ ΝΑ ΧΑΝΤΑΚΟΝΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΑΚΙ! Π[ΡΟΠΛΗΡΩΜΕΝΗ ΚΑΡΤΑ ΘΑ ΖΗΤΙΣΕΙΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα το ψάξω Έλενα μου με την κάρτα! Ευχαριστώ πολύ!!

Βασικά τώρα δεν είδα και το site αλλά πιο παλιά τα πράγματα του μωρού τα αγόρασα όλα από καταστήματα εδώ και τα χρυσοπλήρωσα και τα είδα μετά σε sites πολύ φθηνότερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε μανουλες εμεις βαλαμε το μπεμπη μας για νανι και ειπα να δω τι κανετε?

ειχα να μπω κανα 2-3 μερες αλλα με το μικρουλη ανησυχο δεν τον αφηνα απο τα ματια μου!!!!

Θενα μου να χαιρεσε την μικρη σου χτες ειχε γενεθλια και ο αντρουλης μου !!!!

Ελενα μπραβο στο Χρηστακο μια χαρα!!!!

Αλεκα μια κουκλα η Σαντυ να την χαιρεσε και το φορεματακι πολυ καλο!!! και ξεκινησατε και φαγακι ωραια αντε μια χαρα μεγαλωνουν τα βλασταρακια μας!!!!

Ρουμπελα περαστικα σας τελικα οικογενιακως ε???

πωπω αντε να περασει γρηγορα!!!

Γεωργια μπραβο σας αντε μια χαρα ειδες εξελιξη ο μικρουλης μπραβοοο δεν ξερω τι ευχονται για τα δοντακια!!!! εχω της fisler την εχω 6 χρονια ειμαι που ευχαριστημενη και την εχω σετ με το τηγανι της την εχω αλλαξει τα φωτα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

ελπιζω να μην ξεχασα καμια!!!!

φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου............επιτέλους Τετάρτη να πάω και γω σπιτάκι μου το απόγευμα να αράξω.........τι να αράξω δηλαδή που γίνεται πανικός με τις δουλειες?????????Εχω να βαλω και πλυντηριο............Μισή Τετάρτη και Σαββατοκυριακο δε προλαβαίνω να κάνω και πολλά..........Τελοσπάντων.............

Απορία...........Πού κάνετε μπάνιο τα μωράκια σας?????????Εμείς ακόμα τον κάνουμε στο νιπτήρα!!!!!!!!!!!!!Μου λεει ο αντρας μου θα γίνει 10 χρονών και θα τον πλένουμε στο νιπτήρα.................... :lol::lol::lol::lol: Ετσι βολευτηκαμε...........Αφου στο πλαστικό δε μπορεί να κάτσει πως θα τον πλύνω??????????

Ευτυχώς κοιμηθήκαμε καλύτερα ψες..........πρέπει να του φοράω υπνόσακκο γιατι ξεσκεπαζεται και κρυώνει..........Ξέρετε αν πλένεται ο υπνόσακκος?????????????

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από εμάς!!!

Μαρινάκι μου είδες ο υπνόσακος?!?!?!?! Κοιμήθηκε ο Ορεστούλης μας!!! Εγώ τον έπλυνα!!! Σίγουρα θα πλένεται δεν υπάρχει θέμα! Δες το ταμπελάκι τι λέει! Εμάς πλένεται στου 40 βαθμούς και μπαίνει και στεγνωτήριο!!!

Εμάς πάλι με τον υπνόσακο μας έκανε νερά!!! Δεν ξέρω αν ζεστάθηκε αλλά σήμερα ξύπνησε από τις 7,30 :shock::shock: !!!!! Πράγμα ανήκουστο για μας!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Εγώ χθες ανέβασα πυρετό (38) και πλακώθηκα στα Depon... Πονούσε όλο μου το σώμα (μέχρι τα δάχτυλά μου πονούσαν βρε κορίτσια!!) Σήμερα είμαι πολύ καλύτερα! Μόνο ο λαιμός μου πονάει... Και ο μικρός μάλλον είναι κρυωμένος.... Έχει εδώ και 4 μέρες που κάνει συνέχεια εμετούλη.... Πήρα το γιατρό και μου είπε ότι μάλλον περνάει ίωση!!! Του έδωσα σιροπάκι χθες το βράδυ (cilroton) και ήδη είναι πολύ καλύτερα!!! Μάλλον αυτός θα με κόλλησε....

Χθες δοκιμάσα με για πρώτη φορά λαχανικά! Περιττό να σας πω ότι μόλις του έβαλα στο στόμα την πρώτη κουταλιά αναγούλιαζε!!!! Δεν έφαγε καθόλου!!!.... Ο γιατρός μου είπε να ξαναδοκιμάσω σε μία εβδομάδα... Βέβαια θα δοκιμάσω πάλι σήμερα. Θα βάλω περισσότερη πατάτα και καθόλου σέλινο (γιατί πικρίζει...) και να δούμε τι θα δούμε....

Συμπεθέρα, τόσο η Μαρίνα όσο κι εγώ έχουμε πάρει πολλά πράγματα από το amazon!!! και ήρθαν όλα μια χαρά!!! Και πάμφθηνα σε σχέση με Ελλάδα!!! Να φανταστείς αποστειρωτή που εδώ κάνει 120€ τον πήραμε 50-60 μαζί με τα μεταφορικά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΤΗ ΛΙΣΤΑ ΜΑΣ..............

@ngel: 23 Μαρτίου 2010 / κοριτσάκι / Δέσποινα / καισαρική

yolle: 9 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Νεφέλη / καισαρική

andri85: 10 Απρ. 2010 / αγοράκι / καισαρική

katerinaki84: 16 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Λυδία / καισαρική

ilioulina: 19 Απρ. 2010 / αγοράκι /

Gasper: 20 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρίνα / καισαρική

Monkey: 22 Απρ. 2010 / αγοράκι / Εμμανουήλ / καισαρική

martha1: 22 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

fraternator: 23 Απρ. 2010 / αγοράκι / Ιάσονας / καισαρική

alexandra27: 26 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

tsofi: 28 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρκέλλα-Ελισσάβετ / καισαρική

ΡΕΝΑΤΑ71: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Θεόδωρος-Παναγιώτης / καισαρική

michaelitsa: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

kiki08: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι /

alexdim: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Βίκτωρας / καισαρική

zoumpalou: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης / καισαρική

new_mammy: 04 Μαϊου 2010 / αγοράκι + κοριτσακι / καισαρική

alexandra83: 05 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Παναγιώτα / φυσιολογικό τοκετό

thena: 10 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ιάσονας / καισαρική

alekagala: 11 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Σάντυ / καισαρική

ANNA1503 : 13 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης /

tirogaridaki: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Αλέξανδρος / φυσιολογικό τοκετό

thalia29: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Νικόλας / φυσιολογικό τοκετό

MamaFaki: 14 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

georgia11a: 15 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / φυσιολογικό τοκετό

tsiggou: 17 Μαϊου 2010 / αγοράκι /

koritsaki9220: 18 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / καισαρική

mdion: 19 Μαϊου 2010 / αγοράκι / καισαρική

marianikolas: 20 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / φυσιολογικό τοκετό

elenatsak: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

thimidia: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Άγγελος / καισαρική

MARIA1984: 26 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Νομική-Αλεξάνδρα / φυσιολογικό τοκετό

debbie871: 27 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι /

marinah: 28 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ορέστης / φυσιολογικό τοκετό

mariaxar: 01 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Κωνσταντίνος / καισαρική

RUBELA: 02 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μελίνα / καισαρική

marina.: 11 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Μάρκος / καισαρική

Mika: 11 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μαρία / φυσιολογικό τοκετό

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

frosi ΠΗΤ:01/05/10(αγοράκι)

antwnia ΠΗΤ:01/05/10(κοριτσακι) Ευαγγελία(ΒΕΡΟΙΑ)

maria31 ΠΗΤ:03/05/10(κοριτσάκι)

theopoula80 ΠΗΤ:04/05/10(αγοράκι)(ΙΑΣΩ-Αθήνα)

Antigonaki ΠΗΤ:10/05/10(αγοράκι)

loukitsa2 ΠΗΤ:21/05/10

mairybaggelhs ΠΗΤ:24/05/10(αγοράκι)

πιτσιποπακι ΠΗΤ:25/05/10

Pelena ΠΗΤ:26/05/10

koalalou ΠΗΤ:26/05/10

_mpoumpou_ ΠΗΤ:27/05/10

hopa ΠΗΤ:29/05/10(αγοράκι)(Γένεσις-Θεσ/νικη)

Τουλινα ΠΗΤ:30/05/10

Βασουλα ΠHT:06/06/10

mama again ΠΗΤ:09/06/10

Zena(κοριτσάκι)

BALERIA

maya1

ritsaki

:lol:mairybaggelhs 16/05/2010 ΑΓΟΡΑΚΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...