Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΔΡΙΜΥΤΕΡΟΣ Νο8 !!!


Recommended Posts

Συμπεθερα πολυ ωραια η ιδεα σου με τους χιονανθρωπους, πολυ μου αρεσε! Παντως και εγω επιμενω να κανεις στη νονα τις μπομπονιερες και να αφησεις τα περιττα εξοδα για τον εαυτο σου.

Εμεις θα το κανουμε τη βαφτιση μαρτη αλλα ακομη δεν εχουμε επιλεξει θεμα αλλα σιγουρα θα ειμαστε ροζ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 893
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αλεκα στο μπουσουλημα τι κανεις? πως το αντιμετωπιζεις? δινεις παντοφλακια στους επισκεπτες? στρωνεις αλλα χαλακια για την μικρη? για πες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mammy κ εμιεισ που δεν μπουσουλαμε ουτε κατα διανια ακομα.....ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ!!!! ΑΥΤΑ ΝΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΟΥΝ!! ΠΕΥΤΕΙ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ Κ ΟΠΟΙΟΣ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ!!! ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΝΑ ΣΟΡΟ ΣΚ@Τ@ ΠΑΤΑΜΕ ΘΑ ΦΕΡΟΥΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ ΟΛΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ!!!! ΗΜΟΥΝ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΠΟΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ Κ ΔΙΚΕΟΛΟΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΔΕΝ ΜΠΕΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ! Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ!ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΣΤΟ ΧΟΛ!!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΗΝ ΝΟΟΤΡΟΠΟΙΑ ΜΕΡΙΚΩΝ ΠΟΥ ΜΠΕΝΟΥΝ ΜΕ ΧΙΛΙΑ ΔΥΟ ΣΚΑΤΑ Κ ΛΑΣΠΕΣ ΣΕ ΣΠΙΤΙΑ ΑΛΟΝΩΝ!

ΑΚΟΜΑ Κ ΞΕΝΟΣ ΠΟΥ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ! ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΟΧΙ ΜΕΣα ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ!!! :D:D

ΑΛΕΚΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΒΑΦΤΙΣΕΙΣ ΤΟΝ ΜΑΡΤΗ????? ΤΟ ΧΑΜΕ ΞΑΝΑ ΣΥΖΗΤΙΣΕΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΚΑΘΑΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ ΒΑΦΤΙΣΙΑ ΓΑΜΟΙ ΚΤΛ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ!! ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙ Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ! ΓΙΑ ΨΑΞΕ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΤΕ ΠΕΥΤΕΙ ΤΟ ΠΑΣΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια. Οσο αφορα τους επισκεπτες δεν εχω πολλους και αν ερθει κανενας και δεν βγαζει τα παπουτσια καθεται μονο στη κουζινα αλλιως οποιος αλλος ερχεται τα βγαζει και μενει με τις καλτσες (σιγα μη τους βαλω και πασουμακια!!!)

Ναι βρε Ελενα μου ολο λεω θα παω στην εκκλησια και ολο δεν πηγαινω για να κανονισω την ημερομηνια. Μολις παω θα σας ανακοινωσω την ημερομηνια. Θα σας βαλω φωτο της μικρης να κανει κουνια να παθετε πλακα χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια............Αλέκα μου πτου πτου κουκλίτσα η Σάντυ και τέλειο φορεματάκι!!!!!!!!!!!

Γεωργία μου πολύ καλή ιδέα αλλά μεγάλη ταλαιπωρία να τα φτιάξεις..........δώσε κανονικά προσκλητήρια και το δίνεις αυτό σαν μπομπονιέρα σε κάθε οικογένεια.......... εγω τα παράγγειλα από http://www.vistaprint.com πολύ φτηνά.........μπορεί να βρεις κάτι χριστουγεννιάτικο!!!!!!!!!!!!!Μην ταλαιπωρείσαι άδικα και έχεις και το μωρό όλη μέρα..............

Εμάς τις τελευταίες 2 νυχτες χάλασε ο ύπνος μας!!!!!!!!!!Δεν ξέρω γιατί αλλά ψες ξυπνούσε συνέεια από τις 10 μέχρι τις 12 και μετά 3 και 7...............έχω ένα πονοκέφαλο!!!!!!!!!!!!!!

Πολύ το απολαμβάνω που καταλαβαίνει τα πάντα το μωράκι μου!!!!!!!!!!Μου δίνει κάτι φιλιά.............[smilie=love6.gif][smilie=love6.gif] [smilie=love6.gif] [smilie=love6.gif] [smilie=love6.gif] [smilie=love6.gif]

Περαστικά σας Ρουμπελίτσα τους αρώστησες όλους τελικά???????

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣ ΙΑ ΤΑ ΚΕΝΑ ΤΑ ΠΑΤΑΕΙ Ο ΜΙΚΡΟ Σ :lol::lol::lol::lol: ΕΧΕΙΚΟ ΛΗΣΕ Ι Κ ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΤΟΛΑΠ ΤΟΠ!!!!

ΚΑΛΕΕΕΕΕΕ ΚΑΤΙ ΜΑΘΑΜΕ Κ ΕΜΙΣ!!!! ΤΡΑΓΟΥΔΑΕΙ Η ΜΑΜΑ ΚΟΥΝΙΑ ΜΠΕΛΛΑ Κ ΑΥΤΟΣ ΚΑΝΕΙ ΚΟΥΝΙΑ!!!!!! ΤΕΛΕΙΟ??? ΚΑΤΑΧΑΡΗΚΑ ΧΤΕΣ :D:D:D:D:D:D ΑΡΧΙΣΕ ΤΙΣ ΤΣΑΧΠΙΝΙΕΣ!!!! ΜΑΡΙΝΑ ΕΓΩ ΤΗΝ ΚΤΑΒΡΙΣΚΩ ΟΤΑΝ ΜΕ ΧΑΙΔΕΥΕΙ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ!!!! ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ [smilie=love10.gif][smilie=love5.gif][smilie=love10.gif][smilie=love5.gif]

ΑΛΕΚΑ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ? ΕΣΤΡΩΣΕ ΜΕ ΤΑ ΚΑΚΑ!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ καλο μηνα

σημερα εχει γενεθλια η Δαναη μου το κοριτσακι μου κλεινει τα 3 :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

εχω καθαρισει οοοοολο το σπιτι κ με ποναει το χερι μου αφανταστα(εχω τενοντιτιδα) :cry::cry:

αλλα χαλαλι ,το απογευμα θα ερθουν 2-3 φιλοι κ συγγενεισ κ τι να κανω με τα παπουτσα του? δεν μπορω να τουσ πω να τα βγαλουν :roll: ντεπομαι! :oops:

αλεκα κουκλα η μικρη σου να τη χαιρεσαι :D ,αχ αλλη χαρη τα κοριτσια βρε παιδι μου ;;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΛΕΣ ΒΡΕ ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΝΤΡΑΠΕΙΣ!!!! ΘΑ ΤΟ ΠΕΙΣ ΟΛΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ Κ.... ΤΣΑΧΠΙΝΙΑ.....ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ ΔΕΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΜΕΣΑ! ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΟΥΝ ΙΣΑ ΙΣΑ!!!

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ! [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion17.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια και από μένα!!

Αλέκα μου κούκλα η Σάντυ!!! Φτου φτου!!! :-*

Ρουμπέλα μου περαστικά!!! Δεν τη γλυτώσατε ε?....

Μαρίνα μου υπομονή..Σε ανταμοίβει με γλυκά φιλάκια όμως ε? ;)

Έλενα τον προορίζεις για προγραμματιστή?!!!! :lol::lol:

Θένα μου να χαίρεσαι την κορούλα σου!!! Πάντα γερή να είναι και ευτυχισμένη!!! :ymparty::ymparty:

Και όσο για τα πόδια ή θα τους το πειςκαι σε καταλαβαίνω πως νιώθεις, ή θα τους αφήσεις, και για το μωρό θα στρώνεις άλλο χαλάκι από πάνω...Πάντως η καλύτερη λύση είναι αυτή της Έλενας! [smilie=occasion1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ΒΓΑΛΑΜΕ ΔΟΝΤΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χθές έσκασε ο κάτω αριστερός κοπτήρας και σήμερα κατάλαβα και τον δεξή!!!!!!!!!

Συμπεθέρα, ΘΕΑ η νυφούλα μου!!!! Το συνολάκι δε, υπέροχο!!!! Φτου φτου φτου!!!

Ρουμπελίτσα μου περαστικούλια σε όλους σας!!! Αμάν βρε παιδί μου τι'ν' τούτο!!!

Μαρινάκι μου δεν μπορώ να δώσω από μία σε κάθε οικογένεια γιατί δεν θα είναι όλοι καλεσμένοι στο τραπέζι..... Εξάλλου είναι το ίδιο με το να τις στείλω ώς προσκλητήριο (ένα σε κάθε σπίτι)... Σήμερα πήγα και στην αγορά για να δω για μπουμπουνιέρες (σε βαπτηστικά) και δεν μου άρεσε τίποτα ότι μου άρεσε ήταν πανάκριβο..... Ο νονός μας περνάει δυστυχώς και δύσκολες εποχές.... Έτσι κι αλλιώς ήθελα να τις φτιάξω εγώ από τότε που ήμουν έγκυος!!!

Κορίτσια είδα κάτι ρουχαλάκια βαπτηστικά!!! ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ!!!!! Αυτό που μου άρεσε πιο πολύ είναι καρώ παντελονάκι στυλ-γκολφ!!!!(κάνει φούσκα κάτω και έχει κουμπάκια!!!) καρώ-λευκό πουκαμισάκι και από πάνω πλεκτό πουλόβερ, παλτουδάκι σοκολά και μπερεδάκι!!!! χαχαχαχαχαχα ΤΕΛΕΙΟ σας λέω!!! Και θα είναι και σπορ όπως το ήθελα (χωρίς παπιγιόν και σακάκια κλπ) Και ένα άλλο που είδα, κοτλέ μπλε σκούρο παντελόνι και μπουφανάκι, άσπρο με λεπτή πράσινη-λαδί ρίγα, και απο πάνω πουλόβερ μπλε με λίγο πράσινο και γραβάτα καρώ στις ίδιες αποχρώσεις -όλα mini cooper!!! ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!! Τελικά έχει και για αγοράκια υπέροχα πράγματα!!!! Για κουτί μάλλον θα πάρω βαλίτσα (κανονική-στυλ delsey) με ήρωες της Disney!!!!!

Κάποια με ρώτησε για τα χιονανθρωπάκια!!! Τα είδα σε μαγαζί με Χριστουγεννιάτικα είδη!! (δεντρα, μπάλες, στολίδια κλπ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ΧΕΣΤΗΚΑΜΕ τρεις φορες παρακαλω και τωρα παιζουμε μοναχες μας γιατι η μαμα βλεπει το τουρκικο στον αντεννα.

Να σας πω τα νεα μας. Πηγαμε σε αλλο γιατρο, μας εδωσε κανονικο προγραμμα διατροφης δηλαδη δεκατιανο αχλαδι οσο θελει, μεσημεριανο χορτοσουπα με κολοκυθακι(ολοκληρο)- σεσκουλο- βλητα- σπανακι- ραδικι (απο ενα φυλλο) και λιγη πατατα βρασιμο μετα μπλεντερ με λιγο ελαιολαδο και λιγο λεμονι οσο θελει φυσικα και το απογευμα φαριν λακτε (της νουτριτσια μου συστησε αλλα ετσι και αλλιως αυτην θα επερνα). Φυσικα το βυζακι το μειωνουμε και δεν θα της το δινω συνεχεια αλλα δεν νομιζει η Σαντυ να το ξεκοψει ευκολα (δεν με ενοχλει καθολου). Μανουλες προλαβαμε και φαγαμε τη χορτοσουπα (4τεσσερις κουταλιες) και το απογευμα τη φαριν λακτε την ξεσκισαμε και μετα καναμε απανοτα τρεις φορες κακα μας!!!!Δοξα το Θεο που το μωρακι μου ειναι καλα..... Την τεταρτη θα με παρει ο γιατρος τηλεφωνο για να δουμε πως παει η μικρη και να μπουμε στο κρεατακι δειλα δειλα.... Μεγαλωσαμε κοριτσια και απογαλακτιζομαστε!!!

Λοιπον απο αναπτυξη ειμαστε μια χαρα γερες και δυνατες, κουτσομπολες και παρα μα παρα πολυ ζωηρες. 7800κιλα 70 ποντους υψος, δοντακια θα αργησουμε ακομη και με μαλωσε που δεν εχω παρει στρατουρα ακομη αφου η μικρη καθεται και μονη της στο κωλο της πλεον!!!

Θενα μου να σου ζησει η Δαναη μας να τη χαιρεσαι και να την δεις οπως επιθυμεις!!!

Συμπεθερα επαθα πλακα με τα ρουχα που ειδες γιατι αυτο το στυλαι μου αρεσει πολυ (και στη μικρη εχω παρει σε στυλ ιππασιας με μπερε φυσικα και ας ειναι κοριτσακι). Χαλβα να φτιαξεις και αυτος που ειδες πρωτος το δοντι να του παρει εσωρουχο κορμακι βρακακι εσωρουχο ναναι!!!

Ελενα σε ευχαριστω για τη μικρη, οποτε παμε τζαμπο παιρνουμε και απο ενα καλτσον!

Μαρια μου τι κανεις??? Πηγες στο γραφειο ή οχι ακομη??

Κοριτσια πηρατε κανονικο καθισμα αυτοκινητου? Αν ναι ποιο? Εμεις ειδαμε το 1-2-3 που ειναι μεχρι 36 κιλα αλλα ειναι απλησιαστη η τιμη για isofix και εχουμε καταλληξει στο 9-18 κιλα της maxi cosi το tobbi επειδη εχει θεση ανακλισης για υπνο που το χριαζομαστε υποχρεωτικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο ειναι το καθισμα που μας αρεσε και δεν ειναι isofix αλλα η ζωνη μπαινει απο κατω και οχι μπροστα στο μωρο και εχει 5 θεσεις ανακλισεις για υπνο http://www.amazon.co.uk/Maxi-Cosi-Forwa ... =de_a_smtd (ελπιζω να το αντεγραψα καλα)

Μαρινακι θα ηθελα απο εσενα να μου πεις με ποια πιστωτικη παραγγελνεις (visa, maestro), ποσο σου χρεωνουν μεταφορικα,με ποια μεταφορικη στα στελνουν και ποσες μερες κανουν για ναρθουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μανουλες!!!!

Κοριτσακια σημερα μου συνεβει κατι περιεργο....εκει που καθομουν ωραια και με τον Δημητρακη μου χτυπαει το κουδουνι παω να δω απο το ματακι και βλεπω μια κοπελα μεταξυ 35-40 και σκεφτομαι οτι ειναι οι καινουργιοι γειτονες απο πανω γιατι νοικιαστηκε προσφατα και λεω ισως θελει κατι και ανοιγω......καλησπερα μου λεει κανουμε μια ενημερωση σε οικογενειες που εχουν μικρα παιδακια εσεις εχετε με ρωταει.....καλα μου ηρθε να της πω το ολοκληρο καροτσι δεν το βλεπεις....αφηστε που οταν ειμουν εγκυος με ειχαν πιασει τα καλλιτεχνικα μου και εχω ζωγραφισει τον τοιχο εξω απο το σπιτι μου και του εχω βαλει και στρασακια ολοκληρη υπερπαραγωγει ματι βγαζει οτι εδω υπαρχει μωρο!!!!!.....τελος παντων της λεω οτι δεν με ενδιαφερει και συνεχιζει αυτη μα γιατι δεν εχετε να χασετε τιποτα και γω της απανταω οτι και ομως εχω να χασω τον χρονο μου και παω να κλεισω την πορτα και κοριτσια τι κανει η βλαμμενη βαζει το χερι της να με αποτρεψει να την κλεισω και συνεχιζει να λεει τα δικα της...τι με θελετε εμενα εγινα τουρκος!!!!!.....ΠΑΡΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ ΜΩΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΑΜΕΣΟΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΑ ΜΑΖΕΥΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΣΕ ΛΙΓΟ!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil: τις λεω και τις εκλεισα την πορτα στα μουτρα.....δεν ξερω κοριτσια απο βρηκε τα στοιχεια παντος σιγουρα δεν ηρθε τυχαια...προσεξτε μανουλες γιατι εχω την εντυπωσει οτι τα μαθενουν ολα απο το περιβαλλον που γεννησαμε...νομιζω οτι αργα η γρηγορα θα ερθουν και σε σας γιαυτο να ειστε πολυ προσεκτικες!!!!

Θενα μου να χαιρεσαι το κοριτσακι σου να ειναι παντα γερο και χαρουμενο!!!!!

Και να μην ντραπεις καθολου να τους το πεις εξω απο τα δοντια!!!!

Γεωργια μου εμενα μου αρεσει πολυ η ιδεα σου να φτιαξεις μονη σου της μπομπονιερες και να το κανεις μην αλλαξεις γνωμη...στο τελος θα εισαι απολυτα ικανοποιημενη για το δημιουργημα που εκανες για τον μπουμπουκο σου!!!!!

Απο αυτα που περιεγραψες νομιζω οτι το πρωτο συνολακι θα μου αρεσε πιο πολυ!!!!

Καλοριζικα και τα δοντακια σας!!!

Καλα Αλεκα τι να πω για της Σαντυμπελ μας...ειναι και πολυ ζουζουνιαρα!!!!!!

Οσο για καθησματακι εγω του πειρα απο την αρχη ενα της Ferrari που ειναι πο 0-18 κιλα.

Περαστικουλια σας Ρουμπελα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου γεια σας!!

Γεωργία μου πολύ ωραίες οι επιλογές που μας είπες...Εγώ σε είχα ρωτήσει για τα χιονανθρωπάκια!!

Εμάς τα ρούχα θα είναι Τrusardi (ναι το σκατό, σόρυ κιόλας,θέλει και μάρκα!!!)..ακόμα δεν αποφασίσαμε με τη νονά!Θα τα φέρει από Κύπρο και περιμένω φωτο για να διαλέξουμε!!!

Ξέρεις τί άλλο σκέφτηκα για μπομπονιέρα? Πετσετούλα με ραμένο πάνω το όνομα του ή το αρχικό του, καλλιγραφικά, σε μια πλαστική, διάφανη μπάλα που είδα σε ένα μαγαζί.και μαζί μέσα τα κουφέτα.Και η μπάλα από πάνω έχει ένα σημείο για να κρεμμάσεις κορδελίτσα με διακοσμητικά!!!

Αλέκα μου και πάλι συγχαρητήρια για τη Σάντυ μας!! Εμπρός αγόρια στο δρόμο που χάραξε η Σάντυ μας!!!Μπράβο το κορίτσι μας!! Εγώ ξεκίνησα σήμερα τα περιστατικά μου και προσπαθώ να τα βάλω όλα σε ώρες που συνήθως δεν ταίζω το μωρό! Είμαι κομμάτια!Άυπνη και κουρασμένη.Δύο βράδια τώρα που διαβάζω για το γραφείο, κοιμάμαι στις τρεις και ξυπνάω στις έξι..Χτες την κατάλαβα!Πρώτη φορά στη ζωή μου, ζαλίστηκα! Και το κρατάω και καμάρι ότι είμαι σκληρό καρύδι! Και θα πάω να κάνω καμιά μέρα γενικές και άμα είναι να ξαναρχίσω σίδηρο....

Στέλλα μου καλά της έκανες! Προσοχή κορίτσια με αυτές... Στην Πάτρα γύρναγαν και καλά για ενημέρωση και έκλεβαν παιδάκια.. Εξαρθρώθηκε τέτοια σπείρα.. και μία τέτοια είχα πάει από το σπίτι της κουνιάδας μου, και ενώ είδε στη βεράντα ποδηλατάκια και αυτοκινητάκια, ρώταγε αν έχει παιδιά και ήθελε με το ζόρι να μπει στο σπίτι για να δει τα παιδάκια λέει.. για να τους δώσει το κατάλληλο δώρο!! Και η κουνιάδα μου την έδιωξε κακήν κακώς!ΠΡΟΣΟΧΗ Κοριτσάρες τα μπουμπούκια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΑΠΟ ΜΑΣ!ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΑΝΟΙΓΩ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΣΕ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ :cry: ΕΛΕΟΣ ΠΟΙΑ!!! ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ Κ ΤΟΣΑ Κ ΓΥΡΝΑΝ Κ ΖΗΤΑΝ ΨΗΦΟ?????????

ΣΤΕΛΛΑ ΚΑΛΑ ΤΗΣ ΞΗΓΙΘΙΚΕΣ!!! ΤΙΣ ΞΕΡΩ ΑΥΤΕΣ ! ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΒΙΒΛΙΑ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΕ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ...ΚΑΝΑ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΑΙΦΝΙΔΙΟΥ ΘΑΝΑΤΟ Κ ΤΕΤΟΙΑ ΟΙ ΓΡΟΥΣΟΥΖΕΣ!!!!! Ο ΞΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΒΙΒΛΙΑ ΜΟΛΙΣ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ Κ ΣΥΝΔΡΟΜΑ ΤΗΝ ΠΕΤΑΞΕ ΕΞΩ ΜΕ ΤΙΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ :lol::lol:

ΓΕΩΡΓΙΑ Κ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΠΟΥ Τ ΑΚΟΥΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΨΗΦΙΖΩΩΩ!!!ΘΑΑ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ!Κ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ!ΘΑ ΚΛΕΨΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ!

ΑΛΕΚΑ ΔΕΣ ΣΤΟ ΣΑΙΤ toys.de το γερμανικο! εχει φανταστικεσ τιμεσ κ εξοδα αποστολησ 16 ευρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες. Εμεις ως συνηθως πρωινες πρωινες. Αφηστε που εσπασε καποιος σωληνας απο την αποχετευση του μπανιου και δεν μπορουμε να τραβηξουμε καζανακι γιατι θα πλυμμυρισει το κατω διαμερισμα... και την τεταρτη μεχρι την παρασκευη φευγει ο αντρουλης μου για τους γονεις του στην κρητη επειδη ο πεθερος μου εκανε εγχειρηση και δεν επιτρεπεται να μετακινηθει.

Ελενα εχεις παραγγειλει απο το toys.de? Στο parents ειχα διαβασει για αυτο το site και σημερα θα το επισκεφτω. Χθες με τον αντρα μου βλεπαμε βιντεακια το πως πιανουν στο αυτοκινητο, πως δενουν το μωρο και τετοια και τελικα τα maxi cosi και τα recaro ειναι κορυφαια. Απλως κοιταμε παντου γιατι ειναι ακριβα τα ατιμα

Ειναι τελειο το καροτσι που διαλεξες!!! Εγω που θελω συντομα δευτερο μωρακι θα με βολεψει τρελα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια..................Πάει χάλασε ο ύπνος μας τελείως όμως..............Δε ξέρω τι τον ενοχλεί και είναι ιδιότροπος.......ψες έκλαιγε στον ύπνο του.........ζεσταίνεται κρυωνει δε ξέρω..............ξύπναγε συνέχεια μέχρι τις 11 και μετά στις 3 και στις 6.................ουφφφφφφφφφφφφφ

Αλέκα μου για το amazon που ρωτησες.........δεν είναι και πολύ φτηνό στα καθισματάκια αυτοκινήτου εκτος αν πετύχεις προσφορά...........κ εγώ που προσπάθησα να παραγγείλω δεν το στέλναν Κύπρο..........εξαρτάται από το μέγεθος του πακέτου.............το στέλνουν με DHL μέσω Γερμανίας και το παίρνεις από το ταχυδρομείο.Πλήρωσα με visa web αλλά μπορείς και με άλλες κάρτες φτάνει να μην ειναι μόνο για ηλεκτρονική χρήση..............

Ελενάκι το my toys εχει πολυ ωραια πραγματάκια.....ξέρεις αν τα στέλνουν Κύπρο?????????Το καροτσι θεικό!!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ! ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΑΝ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ.... :D:D

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ............. :shock::shock: ΟΛΟ ΒΗΧΑ ΒΗΧΑ ΒΗΧΑ..... :cry::cry:

ΕΧΩ ΤΡΕΛΟ ΜΠΟΥΚΩΜΑ!! Η ΜΙΚΡΗ ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΥΚΩΜΕΝΗ :cry::cry:

Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΖΙΡΤΕΚ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΠΑΕΙ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπομονη ρουμπελακι μου θελει ολα καλα θα πανε!!!

Μαρινακι το αμαζον εχει σχεδον τις ιδιες τιμες με το ελληνικο mothercare. Παντως ριχνω τρελο ψαξιμο γιατι εχουμε και ταξιδι μπροστα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Πώς είστε?

Εγώ χάλια..έβλεπα χτες ένα παλιοεφιάλτη,βλακείες δηλαδή, και ξύπνησα μες το κλάμα!!! Και μου χάλασε τη μέρα.Από το πρωί είμαι μες την γκρίνια και την ιδιοτροπία.Όλα μου φταίνε!!

Ρουμπελάκι μου ξανά περαστικά σας κοπέλα μου!

Έλενα μου καταπληκτικό το καρότσι! Θα κάνει θραύση από όπου περνάει!!!

Μαρίνα μου κάτι είπες πριν για τις visa αλλά δεν κατάλαβα.. :oops: Για αγορές από το internet πρέπει να είναι ειδική η κάρτα? Οι απλές visa electron δεν κάνουν? Είμαι ψιλοάσχετη με αυτά... :roll::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...