Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΔΡΙΜΥΤΕΡΟΣ Νο8 !!!


Recommended Posts

New mammy μου, τί τραβάς και εσύ ρε κοπέλα μου... Διάβασα και το άλλο θέμα και έπαθα πλάκα!!!

Ντροπή σου πάντως....Στον τόσο καλό πεθερό έτσι φέρονται?? Κατεψυγμένα και σκέτα? Χωρίς ένα ωραίο συνοδευτικό? Έστω μια γαρνιτούρα? :mrgreen:

Θάλεια μου και εσύ παθούσα ε?

Thena φοβερός ο συνειρμός!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 893
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΤΗΑΛΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΣΤΗΝ ΜΑΜΥ ΓΙΑ ΚΕΡΑΣΜΑ Κ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ! ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ! Κ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ???? Ε ΟΧΙ ΡΕ ΕΣΥ Κ ΕΔΩΣΕΣ Κ ΤΟ ΟΝΟΜΑ....ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΔΙΝΑ!!!!

ΤΗΕΝΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΛΑΚΑ!!!!!!!! ΤΕΤΟΙΑ ΟΝΟΜΑΤΑ????? ΑΝΤΕ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ...ΤΟ ΑΙΔΟΝΗΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ Τ ΑΚΟΥΩ!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΤΑ ΕΓΓΟΝΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ!!!!! :lol::lol: ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΝΑΑΑΑΑ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΕΩΝ ΑΡΧΩΝ Κ ΜΟΥ ΤΑ ΗΘΕΛΕ ΟΛΑ ΚΑΤΑ ΓΡΑΜΜΑ!! ΑΣΕ ΠΟΥ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΒΡΕΧΕΙ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΦΩΤΙΑ ΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ!!!!! ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΛΕΜΕ ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΙΣΟ ΣΤΡΕΜΜΑ ΑΥΛΗ... ΑΥΤΕΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΥΚΑΤΙΚΟΙΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΒΑΖΑΝ ΦΩΤΙΑ????? Κ ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΠΑΖΟΜΕΝΟ ΡΕΜΑ ΘΑ ΡΙΞΟΥΝ ΤΑ ΝΕΡΑ??? :lol::lol: ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΑ ΧΩ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΣΕ ΚΑΔΟ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΑ ΕΙΧΑ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥΦ!!!!!ΑΥΡΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΟΠΩΣΔΙΠΟΤΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΨΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΡΘΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΦΟΔΟ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΚΟΙΜΗΣΑ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΩ ΕΝΑ ΓΕΙΑ!!!!

ΑΧ ΑΧ ΑΧ ΑΣΤΑ ΕΛΕΝΑ ΜΑΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΕΙΛΩ ΑΛΛΑ 2 ΜΑΖΙ ΘΑ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ :shock::shock::shock::shock::shock: !!!!!

ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΔΩΣΩ ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΗΡΑ ΠΟΛΥ ΑΓΡΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΔΩΣΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΙΧΑΜΕ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΧΑΛΑΕΙ ΧΑΤΙΡΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ (ΑΝ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑΤΣ :lol::lol::lol::lol::lol: ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ)

ΕΛΕΝΑ ΚΑΨΤΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ Η ΝΟΥΝΑ ΘΑ ΣΤΑ ΚΑΨΕΙ ΟΛΑ!!!! ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΙΔΕΡΩΜΑ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ!!!!! ;);););)

ΜΑΡΑΚΙ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΗ ΜΑΣΑΣ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ' ΝΑΙ!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πω βρε κοριτσια απο ονοματα σκιζουμε οικογενιακοσ κ το δικο μου δεν σασ το ειπα ακομα το ολο μου ειναι Παρθενοπη :shock::D γιαγια τι αλλο? καθοτι κ ποντια κλειρονομησα κ εγω κατι :lol:

κοριτσια μην σασ παρουν για πυρομανησ προσεξτε με τοσεσ πανεσ που θα καψετε αφηστε που μπορει να σασ πιασει η greenpeace για τοξικα αερια η μπορει η αστυνομια οτι κανετε μαγια στα παιδια σασ :shock::lol: βουντου για να μην κλαινε :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????

ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ ΚΑΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΙΣ 6 ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΗΣΥΧΑΣΑ ΛΙΓΟ!!!

ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΗΔΕΣ ΛΙΓΟ ΤΑ ΟΥΛΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΟΝΑΝΕ ΥΠΟΦΕΡΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ!!!

ΕΣΑΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ???

ΤΙ ΦΑΓΑΚΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟ ΕΧΤΕΣ ΚΡΙΘΑΡΑΚΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑΝΙΚΑΚΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!! ΑΝΤΕ ΠΑΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΥΣΗΧΑΣΕ ΕΔΩ ΤΡΙΓΥΡΩ ΘΑ ΜΑΙ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ. ΚΙ ΑΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ, ΧΑΛΑΛΙ. ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΣΤΡΑΒΟΞΥΛΑ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΑΣ, ΕΙΝΑΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ ΜΑΣ. ΚΙ ΕΚΕΙΝΟΙ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ. ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΕΛΑΣΤΙΚΕΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ.

THENA ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΜΕ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ. ΤΟ ΠΕΡΘΕΝΟΠΗ ΕΣΥ ΠΩΣ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ? ΟΙ ΠΟΝΤΙΟΙ ΠΑΝΤΩΣ ΚΡΑΤΑΝΕ ΠΟΛΥ ΤΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ. ΕΙΝΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΝΤΙΑ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΡΩΤΟ ΧΕΡΙ.

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΓΕΝΙΚΗ. ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΚ. ΕΧΟΥΜΕ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΠΡΟΧΘΕΣ. ΔΕΝ ΠΕΤΑΜΕ ΦΑΓΗΤΟ ΕΜΕΙΣ. ΠΑΝΤΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΓΙΑ 2 ΗΜΕΡΕΣ.

ΕΛΕΝΑ ΤΗΝ ΕΒΑΛΕΣ ΤΗΝ ΦΩΤΙΑ ? ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΒΑΖΩ ΦΩΤΙΑ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ Η ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΜΠΟΥΡΛΟΤΙΕΡΙΣΑ ΕΝ ΔΡΑΣΗ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΘΑ ΣΗΚΩΘΕΙ ΜΑΥΡΟ ΣΥΝΝΕΦΟ ΚΑΠΝΟΥ!! ΜΑΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΜΕΣΑ :lol::lol::lol::lol: ΑΚΟΥ ΧΑΖΑ! ΘΑ ΠΟΥΝ ΣΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΠΑΕΙ ΤΗΝ ΨΩΝΙΣΕ ΑΥΤΗΝ!

ΤΗΑΛΙΑ ΚΑΛΑ ΞΗΓΙΘΗΚΕΣ ΑΝΩΤΕΡΟΤΗτΑ!

ΤΗΕΝΑ ΛΥΠΑΜΕ ΤΑ ΕΓΓΟΝΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!! :lol::lol::lol: ΒΛΕΠΩ ΑΥΡΙΟ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΤΙΣ ΝΥΦΕΣ ΣΟΥ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΣΤΟ <ΚΑΝΕ ΠΕΘΕΡΙΚΑ> ΚΝΑ ΛΕΝ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

THENA ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΜΕ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ. ΤΟ ΠΕΡΘΕΝΟΠΗ ΕΣΥ ΠΩΣ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ? ΟΙ ΠΟΝΤΙΟΙ ΠΑΝΤΩΣ ΚΡΑΤΑΝΕ ΠΟΛΥ ΤΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ. ΕΙΝΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΝΤΙΑ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΡΩΤΟ ΧΕΡΙ.

ΝΟΜΙΖΩ ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ :shock::idea::mrgreen:

ΤΟ ΤΗΕΝΑ (ΘΕΝΑ)ΔΟΥ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΤΙΠΟΤΑ :lol::lol::lol::lol:

ΤΑ ΕΓΓΟΝΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΟΝΟΜΑ ΜΑΣ ,ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΗΜΑΣΤΕ ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΤΩΝ ΜΟ'Ι'ΚΑΝΩΝ :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΕΓΑΛΗ ΦΩΤΙΑ :lol::lol::lol::lol: Ο ΚΑΠΝΟΣ ΜΕΧΡΙ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΦΤΑΣΕ ;);););)

ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΝΕΑ ΣΑΣ ΕΧΑΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΚΑΝΕΤΕ???? ΕΜΕΙΣ ΣΠΙΤΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!! ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΟΥΛΑΚΙΑ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΑ ΤΑ ΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΙΒΕΙ ΚΑΙ ΔΑΓΚΩΝΕΙ ΜΕ ΦΟΒΕΡΗ ΜΑΝΙΑ :o:o:o ΚΑΙ ΚΛΑΙΕΙ ΠΟΛΥ ΣΠΑΡΑΚΤΙΚΑ!!!!ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ????

ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΕΜΑΣ ΣΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΑΡΚΕΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΑ ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΑΘΗ!!!! ΑΜΑ ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΓΙΝΕΤΕ ΤΑΥΡΟΣ ΣΕ ΓΥΑΛΟΠΩΛΕΙΟ ΜΕ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΠΑΝΤΑ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΜΑΣ!!!! (ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΟ!!!!)

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΤΗΕΝΑ ΜΟΥ SORRY, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΔΕΣΩ. ΜΗΝ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΕΙΣ....ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΑΥΠΝΙΑ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΕΛΑΧΙΣΤΑ. ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΠΑΛΙΟ ΜΑΣ ΩΡΑΡΙΟ. ΞΥΠΝΗΜΑ 2.40 ΚΑΙ 4.50 ΚΑΙ 6.20. ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ? ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΟ ΘΕΝΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ.

ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΕΙ ΛΥΣΣΑΞΕΙ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΔΙΑΡΚΩΣ ΜΟΥ ΠΙΠΙΛΑΕΙ ΧΕΡΙΑ, ΛΑΙΜΟ, ΜΑΓΟΥΛΟ, ΚΛΠ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!!!!!!!!!!Σας διάβασα...........είχα δουλίτσα και δε μπήκα τις τελευταίες μέρες...........

Πολύ γέλασα με την Περιστέρα και τον Αηδόνη....δεν ξέρω αν το έγραψα σωστά.........τραγωδία ονομάτων θενα μου!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Εμένα ο πεθερός είναι Ευριπίδης αλλά δεν απαίτησε να βγάλουμε το όνομα του απαίτησε η πεθερά μου Γεωργία και ο μπαμπάς μου που ήθελε να βγάλω τον παππού μου Μιχάλη!!!!!!!!!!!!!!Τελικά αποφασισα το Ορέστης που είναι το πιο ωραίο!!!!!!!!!!!!! :lol::lol:

Πήγαμε στο γιατρό μας χτες.........όλα καλά..........είμαστε 70 εκ και 4500 κιλά!!!!!!!!!!!!Πολύ καλα...........Μας είπε να τρώμε και ριζάλευρο τώρα!!!!!!!!!Και από τον επόμενο μήνα φρουτόκρεμα.............Ακόμα τίποτα εμείς με δόντια..........Το νέο μας κατόρθωμα είναι να στριφογυρίζουμε στο κρεβάτι..............:lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα φιλεναδες!!!!!

Επιτελους καταφερα να μπω και να σας διαβασω...καλα μιλαμε μετα την γιορτη του Δημητρη το σπιτι μου ηταν βομβαρδισμενο ειδα και επαθα μεχρι να το καθαρισω αλλα τα καταφερα....περασαμε πολυ ομορφα εκεινη την μερα...φαγαμε...φαγαμε...φαγαμε και στο τελος υπιαμε και μια κασα σοδες για να χονεψουμε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας και εσεις οτι επιθυμιτε για τα παιδακια σας!!!!!

Εμεις τον μικρο δεν τον βγαλαμε ουτε απο πεθερο ουτε απο μπαμπα...οταν ημασταν αρραβωνιασμενη ο αντρας μου ειχε παθει τροχαιο με αστικο λεωφορειο μπροστα στην εκκλησια του Αγιου Δημητριου και το ειχε κανει ταμα...αφηστε που δεν μου αρεσει και το ονομα του πεθερου...Ιορδανης!!!

Οταν βαπτισαμε τον Δημητρη εγω το μονο που εκανα ειναι να ερθει ο νονος μας να μας ξελαδωσει,πεταξα το νερο στις γλαστρες στο μπαλκονι και τον πηγα μονο 1 Κυριακη για την θεια κοινωνια....

Ελενα μου να σας ζησει ο Χρηστακος σας και να τον καμαρωσετε οπως επιθυμιτε!!!!

Περαστικουλια στις μανουλες και στα μωρουλια που ειναι αρρωστα!!!!

Αλεκα μου φαινεται η Σαντυμπελ θα περπατισει σε λιγες μερες ετσι οπως παει!!!

Μαρινακι μηπως κανεις καποιο λαθος με τα κιλακια του μικρου...ειναι μονο 4,5 κιλα;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΠΕΡΝΑΝ ΦΩΤΙΑ ΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΤΟΥΡΟ Κ ΤΟΣΟ ΣΚΑΤΟ!!!!!!! ΚΑΗΚΑΝ ΚΑΝΑ ΔΥΟ Κ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΡΤΑ ΕΡΙΞΕ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΟΤΑΜΑΚΙ!! ΕΛΠΙΖΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΝΕΤΕ ΝΕΡΟ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΠΟΤΑΜΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΜΙΑ ΓΕΥΣΗ ΑΠΟ ΜΑΣ!!!! :lol::lol::lol::lol: ΠΑΝΑΓΙΑΑΑΑΑ ΜΟΥ ΘΑ ΜΕ ΒΑΛΟΥΝ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΠΕΡΙΒΑΝΤΟΛΟΓΙΚΗ ΜΟΛΥΝΣΗ!!!! :shock: ΝΑ ΚΟΙΤΟΥΣΑΜΕ ΔΕΞΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΑ ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΟ ΤΟΥ ΣΚΑΙ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΘΕΝΑ ΟΥΤΑ ΕΓΩ ΤΟ ΣΥΝΔΙΑΣΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ!

ΝΑΙ ΡΕ ΕΣΥ ΜΑΡΙΝΑ 4,5 ΚΙΛΑ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ ΕΚΑΝΕΣ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΓΩ ΤΑΜΕΝΟ ΤΟ ΧΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟ!!! ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΕΚΑΝΑ ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΥΝΔΡΟΜΟ, ΤΡΙΣΩΜΙΑΣ18ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΑ ΠΗΡΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Κ ΕΥΤΥΧΩΣ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ!!! ΒΟΗΘΙΣΕ Ο ΧΡΙΣΤΟΥΛΗΣ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΑΚΟ ΜΟΥ! ΣΤΟΝ ΠΟΛΛΥ ΚΟΣΜΟ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ,Κ ΛΕΩ ΟΤΙ ΤΟ ΒΓΑΛΑ ΣΤΗΝ ΠΕΘΑΜΕΝΗ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΛΕΓΟΤΑΝ ΧΡΥΣΟΥΛΑ!!! ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΟΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα, εμεις υις τελευταιες δυο μερες ειχαμε τις παρενεργειες; του αγαπημενου μου πεθερου.

ηρθε να μας δει και επειδη ηρθε μεσημεριατικα ηθελε να δει τα παιδια και να τα κρατησω¨λιγο ακομα" ξυπνια. μπορει τον βραδινο υπνο να μην τον εχω καταφερει οπως τον θελω στα παιδια αλλα τον μεσημεριανο ο μπεμπης τουλαχιστον τον λαχταραει μονος του. εχω λοιπον πει σε ολους να μην ερχονται 1-3 το μεσημερι γιατι κοιμαται. ο αγαπημενος μ@λ@κ@ς λοιπον ηρθε κυριος 1 η ωρα, μας ειπε οτι τα παιχνιδια μας ειναι πολλα αφου τα ειχα ολα απλωμενα στο πατωμα και παιζανε και μας ειπε και να μην τα κοιμισω. πιο μαλακας ειμαι εγω βεβαια που δεν του ειπα οτι ολα αυτα που βλεπει τα εχει παρει ο πατερας μου και ο μοναδικος παππους των παιδιων και η μεγαλυτερη πατατα που εκανα οτι κρατησα τον μπεμπη ξυπνιο και ετσι περασε η ωρα ξαγρυπνησε το παιδι και να σου οταν ηταν να φυγει ο σκατογερος κοιμαται και λεω οκ τωρα θα κοιμηθουμε και φευγευ και αυτος, και να μην εφτανε αυτο σε 5 λεπτα γυρναει πισω ενω ηξερε οτι κοιμαται ο μπεμπης και χτυπουσε τις πορτες γιατι ξεχασε λεει να κατουρησει!!!!!

αει και πνιξου σκατογερε!

το αποτελεσμα ηταν να εχουμε το χειροτερο βραδυ ολων των εποχων γιατι ειχε εξαντληθει ο μπεμπης και γκρινιαζε απιστευτα. αυτο που εγινε ηταν να ξυπναει καθε ωρα και να τραγουδαει σαν να ειναι μερα, οχι δεν εκλαιγε, μιλουσε δυνατα σαν να επαιζε γιατι το καημενο εχασε το ρολοι του. και δωστου μετα τις 4 να βαλει και τα κλαμματα να δεσει η κατασταση.

τα νευρα μου!

δεν ξερω τι εγραψα αν ειναι κατανοητα αλλα εχω πολλα νευρα και δεν μπορω να γραψω ηρεμα.

σημερα ξυπνησε 2,4 ,5 και 6.

ενταξει ομως σημερα ειχε τον παλιο του χαρακτηρα δηλαδη δεν ανοιγε ματακια κτλ μες στον υπνο ολα και ηρεμουσε γρηγορα,χθες ηταν μαρτυριο.

αυτα και σορυ που σας ζαλισα

(ελενα επρεπε να τα φερεις σε εμας να τα χρησιμοποιουσαμε τα ληγμενα!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμας κοριτσια. Ειχαμε ενα βραδυ μες στη γκρινια, μες στο κλαμα, και μες στις τσιριδες. Σαν να μην εφτανε και αυτο η κυρια δεν ηθελε να κοιμηθει στο κρεβατι της ηθελε στα χερια και εχω και περιοδο και ειμαι ψιλοκομματια.

Διδυμομανουλα ο πεθερος σου ειναι για το national geografic σπανιο ειδος μακακα!!!

Ελενα ξεχαστηκα και εγω το φλογοβολο επρεπε να σου στειλω!!!

Στελλιτσα ετσι και αλλιως οπου και να την βαζω την χανω, ας περπατησει να μην χτυπαει και στις γωνιες!

Θαλια και η δικια μου εχει τρελη γκρινια με τα δοντια, ενω ειχαμε ηρεμησει ενα διαστημα, τωρα παλι πιο πολυ.

Ρενατα και η Σαντυ το ενα χερι στο μαλλι μου και στο αλλο στο αυτι μου με τραβαει κοντα της, με πιπιλαει με αφηνει και μετα παλι απο την αρχη, σαν παιχνιδι με βλεπει!

Μαρινα σιγουρα εκανες λαθος τα κιλα!

Θενια μου και η γιαγια μου Λωξανδρα με λεει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα γραψα και μου τα σβυσε το βλαμμενο..........

Ξανά...........

Ηρεμήστε ηρεμήστε 8500 ήθελα να γράψω!!!!!!!!!!!Κάθε μήνα βάζαμε 1 κιλό και αυτό το μήνα 600 γρ....Λέω του γιατρού δεν βάλαμε 1 κιλό!!!!!!!!!!!!Μου λέει ναι τα καταφέρατε!!!!!!!!!!!!!! :o:o:o:o

Του λέω ξέρω άλλα μωρά που είναι πάνω από 10 κιλά μου λέει δεν είπα ότι είναι παχουλός απλά κανονικά θα έπρεπε να είναι 7 κιλά!!!!!!!!!!!!Είναι και ψηλός!!!!!!!!!!!!!!

Αλέκα μου από Λωξάνδρα???????Νόμιζα από Αλεξάνδρα ή είναι το ίδιο όνομα??????????Όχι ε?????????

Ρουμπελίτσα μου να σου ζήσει το Μελινάκι σου που γιόρταζε χθες!!!!!!!!!!!!Είναι Αγία Μελιτίνη 29/10 και βρήκα πως Μελιτίνη είναι το κύριο ενεργό συστατικό του δηλητηρίου των μελισσών και μάλλον είναι συνώνυμα με το Μελίνα γι'αυτό βαφτίζουν Μελίνα..........Στην Κύπρο δεν ξέρω αν βαφτίζουν Μελίνα θα το μάθω όμως!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΑΠΟ ΜΑΣ!!!!!

ΜΑΜΜΥ ΕΙΣΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΑΝΤΩΣ!!! ΕΧΩ ΠΕΘΑΝΕΙ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ :lol::lol::lol::lol:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ ΧΤΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ Κ ΕΠΑΝΗΛΘΕ ΤΟ ΗΣΥΧΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ!

ΕΤΥΧΩΣ ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΝΥΦΗ ΤΗΣ ΚΟΥΜΠΑΡΑΣ Κ ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΕΦΥΓΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΗΓΕΝΑ ΑΠΟ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΔΟΣΗ :shock: ΠΟΠΟ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ 10ΠΕΘΕΡΕΣ ΜΑΖΙ!!!!ΛΥΠΑΜΑΙ ΤΙΣ ΝΥΦΕΣ!!!!

ΜΑΡΙΝΑΚΙ Κ ΕΜΕΙΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΒΑΖΑΜΕ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ 1,200 ΚΙΛΑ ΑΥΤΟΝ ΒΑΛΑΜΕ ΜΟΝΟ 800ΓΡ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΠΟ ΔΩ Κ ΠΕΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΠΟΛΛΥ ΒΑΡΟΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΜΠΟΙ!!! Ε ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑΣ ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥΜΟ!!!

ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΜΑΣ ΓΑΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ! ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΚΑΚΙΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ ΕΤΣΙ!!!!

ΑΛΕΚΑ ......ΛΩΞΑΝΤΡΑ ΣΕ ΛΕΝΕ??????? Κ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΛΑΞΕΣ ? Μ ΑΡΕΣΕΙ!

ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΑΓΩΓΕΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΣΤΕΡΕΕΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

new_mammy μου στη θέση σου άμα ξαναέρθει ο ανεγκέφαλος αυτός μαλάκας, δεν θα του άνοιγα να μπει.... Θα τον άφηνα να περιμένει από έξω.... Ε μα πια!!! ΕΛΕΟΣ!!!!

Εμένα ο πεθερός μου είχε το συνήθειο να τον ξυπνάει!!!! Όποτε πηγαίναμε ή ερχόταν σπίτι μας ο μπέμπης τύχαινε να κοιμάται (ο ύπνος για τον δικό μου είναι λύτρωση γιατί δεν κοιμάται καθόλου!!! Μπορεί να τον κουνάω 30 λεπτά για να κοιμήθεί 10!!!) Τώρα λοιπόν, το μωράκι μου όποτε τον βλέπει κλαίει!!!! χαχαχαχαχαχα Πολύ το ευχαριστιέμαι!!!! Αυτόν φυσικά τον ενοχλεί πολύ αυτό και μου λέει ότι είναι γκρινιάρης και για να το κόψει να τον αφήνω να κλαίει (να πλαντάζει δηλαδή στο κλάμα!!!) Τον άντρα μου κάθε μέρα τον ρωτάει - στη δουλειά που τον βλέπει - αν τον αφήνω να κλαίει!!!!! Τόοοοοοσο μαλάκας!!!!

Δεν μπορώ όμως να μην βγάλω το όνομά του γιατί μετά δεν με ξεπλένει ούτε ο Νιαγάρας!!! (περιττό να σας πω το τι φασαρίες μας έκανε για το γάμο - γιατί φυσικά θεωρεί ότι πέφτω πολύ λίγη για το γιό του.....)

Το καλό είναι ότι έχουμε το ίδιο όνομα!!!! Γιώργος αυτός - Γεωργία εγώ!!! Οπότε μέσα μου λέω ότι το μωράκι μου θα πάρει το όνομά μου!!! χαχαχαχαχαχχαχα Και άσ΄τον αυτόν να πιστεύει ότι θέλει!!!! χαχαχαχαχαχα

Μαρίνα μου!!!! Τέλειος ο Ορεστούλης μας!!!!

Έλενα μιλάμε με πέθανες από τα γέλια!!!! χαχαχαχαχαχα Άκους εκεί φωτιά στις πάνες!!!!

Πραγματικά αυτά πρώτη φορά τα άκουσα - τα έθιμα -!!!! Καλέ που να τρέχω σε ποτάμια η γυναίκα!!!! Γιατί είμαι σίγουρη ότι εγώ θα πρέπει να τρέχω... Αν περιμένω από τον άντρα μου...κάηκα :shock::shock::shock:

Λοιπόν, εμείς αρχίσαμε φρουτόκρεμα και την τρώμε μια χαρά!!! Αρχίσαμε και κρεμούλα βανίλια-ρυζάλευρο αλλά εδώ έχω θέμα..... Πήρα πρώτα της Milupa και ενώ έγινε μια ωραία πυκτή κρεμούλα και ο μπεμπης άρχισε να την τρώει μια χαρά, η κρέμα έγινε....νερό!!!!!! Πήρα τηλέφωνο στη γραμμή εξυπηρέτησεις και μου λένε ότι έγινε έτσι από τα σάλια :shock::shock::shock: του μωρού (ξέρετε έτσι που "καθαρίζω" το σαγονάκι με το κουταλάκι!!!! Τι να κάνω - τι να κάνω... Μπαίνω στο Facebook να ρωτήσω τα κορίτσια του Απρίλι που έχουν αρχίσει κρεμούλες εδώ και καιρό και μου λένε να πάρω Nutricia ή Nestle!!! Παίρνω λοιπόν χθες Nutricia και κορίτσια πάλι τα ίδια!!!! @$#*&%!%&%#*$&*(&$ Το κακό είναι ότι όταν νερώσει ο μπέπης δεν την τρώει (και την κάνει και εμετό!!!)

Με το γάλα δοκίμασα το Νο2 τις εταιρείας που παίρνουμε (Humana) αλλά και αυτό με το που του βγάζω το μπιμπερό από το στόμα το κάνει...ρουκέτες!!!! Μπήκα στο site τους και γράφει ότι το αντιαναγωγικό τους το προτείνουν ακόμα και για μετά από 12 μηνών!!! Σήμερα θα πάρω το γιατρό (που έχω συγκεντρωμένες ερωτησούλες) και θα τον ρωτήσω και για την κρέμα και για το γάλα..... Την τύχη μου μέσα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα εσείς έχετε ξεφύγει εντελώς!!!! Μάλλον θα πρέπει να μπεις και να μιλάς και με τα κορίτσια που γέννησαν Δεκέμβριο 2009!!!! χαχαχαχχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εμείς μάλλον θα βαφτηστούμε ή 11 ή 12 Δεκεμβρίου!!! Θα πάω να δω πότε είναι ελεύθερη η εκκλησία.... Εγώ ήθελα στις 15 Δεκεμβρίου που έχουμε και επέτειο γάμου αλλά πέφτει Τετάρτη και δεν θα μπορέσει να έρθει κανείς γιατί όλοι θα δουλεύουν..... Ακόμα σκέφτομαι για τις μπομπονιέρες.... Έχω πολλά στο μυαλό μου... Είχα πει ότι θα κάνω προσκλητήριο-μπομπονιέρα αλλά θέλει πάαααρα πολύ δουλειά αυτό που σκέφτηκα και δεν ξέρω τι να κάνω.... Βέβαια τώρα θα είναι και κοντά τα Χριστούγεννα οπότε σκέφτηκα κάτι άλλο.... Όταν καταλήξω θα σας ενημερώσω.....

Συγγνώμη για το ...πρήξιμο!!! Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μολις γυρισαμε απο την παιδιατρο οπου καναμε διπλο εμβολιο παρακαλω!

ολα καλα μας τα ειπε, απλα μας ειπε να γινουμε πιο αυστηροι στο θεμα του υπνου και να στρωσουμε τα μωρα γιατι μετα θα σηκωσουν μπαιρακι και αντε να τα πιασεις!

ηθελα να ρωτησω κατι την Λωξαντρα μας!

τωρα που μπουσουλαει η κοπελα της τι βαζει στα πατωματα? χαλακια? η φορατε παντοφλιτσες????

φιλακια κοριτσια και ευχαριστω για την πεθεροσυμπαρασταση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργια κ εγω χαρηκα οτι στρωσατε με τισ κρεμεσΣΤΟ ΘΕΜΑ ΑΝΑΓΩΓΕΣ!!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΙΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ? ΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΙΡΙΟ ΤΟ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΕΣΥ Κ ΤΗΝ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ Ο ΝΟΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΕ ΔΙΠΛΑ ΕΞΟΔΑ???? ΑΣΕ Κ ΤΟΝ ΝΟΥΝΟ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ!

:lol:

ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΑ ΟΝΕΙΡΑ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑΚΙΑ ΘΑ ΑΛΑΞΕΙΣ ΓΝΩΜΗ Κ ΘΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙΣ ΑΛΛΑ ΑΠ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΦΑΝΤΑΖΟΣΟΥΝ! ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΣΤΟΜΥΑΛΟ ΜΟΥ.....Κ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΑ ΓΙΑΤΙ Μ ΑΡΕΣΕ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ Η ΚΟΠΕΛΑ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ!!!! ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΑ ΓΙΝΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΤΑ ΕΙΧΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙ!! ΧΩΡΙΣ ΘΕΜΑ! ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΤΕΡΙΑΞΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑΚΙΑ ΣΤΟ ΛΙΛΑ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΚΟΣΤΟΜΙΟΥ Κ ΕΒΑΛΕ Κ ΛΑΧΑΝΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΕΙΟ ΜΑΣ!!!!! ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΑ ΕΙΧΕ ΠΑΝΤΟΥ ΞΥΛΙΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΙΤΑΚΙΑ ΜΕ ΑΧΕΙΡΑΚΙΑ Κ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ!!!! ΒΑΣΙΣΤΙΚΑΜΕ ΔΗΛ Κ ΞΕΚΙΝΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΚΟΥΣΤΟΥΜΙΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΚ ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑ!!!

Αυτό είναι που σκεφτόμουν να κάνω ώς προσκλητήριο-μπομπονιέρα!!! Θα είναι μαζί 2σε1!

Στον καμβά (που έχω βάψει γαλάζιο) είχα σκοπό να κάνω αποτυπώματα ένα πατουσάκι και ένα παλαμάκι του μπέμπη σε κίτρινο χρώμα (μου αρέσει πολύ ο συνδυασμός αυτός)!....

Οι κορδελίτσες θα είναι σε σατέν γιατί η οργάντζα "χάνει".... Και μαζί με τα κουφετάκια θα κρέμεται και το καρτελάκι με το κείμενο της πρόσκλησης... Σκεφτόμουν να αγοράσω και ένα μεγάλο τρίποδα με μεγάλο καμβά που θα ζωγράφιζα επάνω συνεφάκια για να το βάλω στην είσοδο της εκκλησίας και με ανεξήτιλούς μαρκαδόρους να γράφουν οι καλεσμένοι τις ευχές τους!!! Φυσικά θα έχω και τα γλυκάκια για κέρασμα και γυάλες με marsh mellows και κουφέτα......

Η άλλη μου ιδέα είναι να φτιάξω κανονικό προσκλητήριο (θα το σχεδιάσω έγω) και για μπομπονιέρα πια να αγοράσω στολίδια (βρήκα κάτι υπέροχα γυάλινα χιονανθρωπάκια).... Θα ΄πάρω μια πολύ φαρδιά κορδέλα που βρήκα (απο τις Χριστουγεννιάτικες) σε γαλάζιο χρώμα - μεταλιζέ και με ασημόσκονη, θα την διπλώσω στα δύο και θα βάλω μέσα τα κουφετάκια (που θα είναι μέσα σε λίγο τούλι). θα δέσω την κορδέλα ψηλά με μιά ασημί κορδέλα - σχοινάκι και θα βάλω επάνω και το χιονανθρωπάκι... Θα κρέμονται και διάφορα πραγματάκι που είδα σε αυτοκόλλητα γυάλινα!!!!(χιονονιφάδες, δεντράκια, αστεράκια)

Ακούγεται λίγο μπερδεμένο....

Τι λέτε εσείς κορίτσια?

post-9464-1387393536505_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!!!

Γεωργια μου και μεις οταν ξεκινησαμε νερονε η κρεμα και ειναι οντος απο τα πολλα σαλακια αλλα και επειδη ισως αργη ακομα να την φαει....θα σου πω εγω τι εκανα για να το αποφευγω,καταρχην δεν πρεπει να ειναι σε πολυ μεγαλη θερμοκρακια το νερο γιατι θελει μεγαλυτερη ποσοτητα κρεμας για να πειξη να ειναι σχεδον χλιαρο,εγω στα 180γρ βαζω 7 μεζουρες σκονη αλλα οχι κοφτες ξεχιλιζει ο δοσομετριτης....τρωμε NUTRICIA εμεις και ξερω οτι αυτη η κρεμα θελει περισσοτερη δοσολογια απο τις αλλες αλλα δεν την αλλαζω γιατι δεν περιεχει ζαχαρη!!!!!

Επεισης οταν σου νερονη προσθεσε λιγη σκονη ακομα για να ξαναπιξει εγω τουλαχιστον ετσι εκανα...τωρα φυσικα την τρωει στο 5λεπτο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γεια σας!!

Τί κάνετε?

Εγώ χθες ήμουν λίγο στα κάτω μου.. έτσι χωρίς λόγο κι αιτία.. είχα ψιλομελαγχολήσει.. έκατσα το βραδάκι στον υπολογιστή, έβαλα λίγη μουσικούλα και χαλάρωσα και μου πέρασε!!!

Για τις κρεμούλες δε μπορώ να πω άποψη γιατί εμάς μας είπε να ξεκινήσουμε 5,5 -6 μηνών!

Για τη βάφτιση, πολύ ωραίες οι ιδέες σου Γεωργία μου!! Και εμείς 2 Ιανουαρίου θα βαφτιστούμε και εγώ σκεφτόμουν χιονανθρωπάκια αλλά το ψάχνω ακόμα!!! Πού βρήκες τα γυάλινα που λες? ;)

Εμένα η νονά έχουν τυπογραφείο και θα μας κάνει και τις προσκλήσεις δώρο..ακόμα δεν τις φτιάξαμε.. αλλά θα είναι μάλλον σαν προσκλητήριο κανονικό..Πολύ ωραία η δικιά σου ιδέα.. Ξέρεις τί σκέφτηκα εγώ για την είσοδο? Το είδα και σε μια βάφτιση στην Κύπρο και μου άρεσε πολύ! Καμβάς σε τρίποδο, με χρώματα της επιλογής σου για φόντο, και μπροστά φωτογραφίες του μωρού, κάθε μήνα.. από τη γέννηση του μέχρι την ημέρα της βάφτισης!! Ήταν πολύ ωραίο!!! Και σκέφτομαι να το κάνω και εγώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΟΜΟΡΦΟ!!!!ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΤΙΣ ΑΛΑΓΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!! ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΥΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΡΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΧΡΟΝΟ!

ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΝΟΥΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ Κ ΩΣ ΕΝΘΥΜΙΟ Κ ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΗΣΟΥΝ ΑΝΑΛΟΓΑ....ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΞΕΝΟΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΤΟΤΣΑΚΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙ! ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ! Κ ΕΠΕΙΔΗ Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΚΤΙΜΙΘΕΙ ΑΝΑΛΟΓΑ!

ΚΑΝΕ ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΟΡΙΟ ΣΤΟΥΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ Κ ΚΟΛΛΗΤΟΥΣ.... Κ ΣΧΕΔΙΑΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΙΡΙΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ! ΓΙΑ ΤΑ ΣΤΟΛΙΔΑΚΙΑ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ,ΚΑΙΡΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΝΑΙ Κ Η ΒΑΦΤΙΣΗ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΕΙ ΧΑΜΕΝΟ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ! ΘΑ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟΠΟ! ΕΠΙΜΕΝΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΛΕΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ Ο ΝΟΝΟΣ! Κ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΠΡΩΤΟΝ ΝΑ ΜΠΕΝΕΙΣ ΣΕ ΔΙΠΛΑ ΕΞΟΔΑ Κ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΩΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ Σ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΑΠΕΖΩΣΕΙΣ!

ΕΓΩ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΕΔΩΣΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΡΟΔΙ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΝΟ ΜΕΣΑ ΣΕ ΣΑΚΟΥΛΑΚΙ ΜΕ ΚΟΡΔΕΛΙΤΣΕΣ Κ ΧΑΝΤΡΟΥΛΕΣ Κ ΕΙΧΑ ΚΡΕΜΑΣΜΕΝΟ ΚΑΡΤΑΚΙ ΠΟΥ ΕΓΡΑΦΕ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΣΑΣ...ΧΡΗΣΤΟΣ! ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΑΝ ΚΗΝΙΣΗ Κ ΟΛΗ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΗΤΑΝ 20 ΡΟΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΠΗΓΕ ΑΠΟ ΕΝΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ! ΤΕΡΙΑΞΕ ΚΙ ΟΛΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΝΟΝΑ,ΚΡΥΣΤΑΛΙΝΑ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ ΣΕ ΚΟΥΤΙΑ ΤΥΠΟΥ ΣΒΑΡΟΦΣΚΙ, Κ ΕΙΔΗ ΣΕ 2 ΣΠΙΤΙΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΤΑ ΕΙΔΑ ΣΤΟΛΙΣΜΕΝΑ ΣΕ ΣΥΝΘΕΤΕ Κ ΒΙΤΡΙΝΕΣ! :lol: ΧΑΡΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΕ! ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΡΟΔΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΣΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ!!1!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...