Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΔΡΙΜΥΤΕΡΟΣ Νο8 !!!


Recommended Posts

καλημερα και απο μενα.χρονια πολλα και απο εμας για το δημητρακη σου στελλακι

Χθες πηγαμε τζαμπο και της πηραμε ενα καρεκλακι φαγητου γιατι δεν μας επερνε αλλο τα μαξιλαρια της μαμας να τα κανουμε χαλια.Ωραιο ειναι αλλα η μικρη δεν το ειδε με καλο ματι δηλαδη χθες δεν εφαγε καθολου στο καρεκλακι της.

Ελενα δεν εχουμε προβλημα χαμογελαμε και τσιριζουμε σε ολους τους αντρες που βλεπουμε, ειναι πολυ πολυ πολυ χαδιαρα γιαυτο πηγαινει για φιλια στο μπαμπα της!!!

κανω την ντουλαπα του μπαμπα της περιμενω τα νεα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 893
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συμπεθέρα καλά κάνει η νυφούλα μου!!! Μπορεί να είναι... νυφούλα μου αλλά δεν πρέπει να την θεωρούν και δεδομένη :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::D:D:D:D:D !!!! χαχαχαχαχαχαχαχα

Έτσι πρέπει, να τους παίζει τους άντρες στα δαχτυλάκια της!!! χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και από μένα!

Τί κάνετε? Εξακολουθεί να με πονάει ο λαιμός μου και τη βγάζω με ντεπόν..!!

Η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται..έτσι δε λένε? Μου χάλασε το πλυντήριο πρωί πρωί :evil::evil:

και έχω ρούχα για πλύσιμο.. ουφ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΣΗΜΕΡΑ ΒΛΕΠΩ!!!!

ΑΛΕΚΑΑΑ ΘΕΑ Η ΜΙΚΡΗΗ! ΜΠΡΑΒΟ ΤΗΣ!! ΕΤΣΙ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ!!!!! ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΜΕΙΣ ΚΥΡΙΟΙ!! ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΜΠΕΝΟΥΜΕ ΑΝΑΜΕΣΑ,Κ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΣΗΚΟΝΟΥΜΕ ΤΟ ΞΥΛΟ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΚΥΒΙΚΑ :lol::lol::lol: ΜΙΣΗ ΜΠΑΤΣΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΠΟ ΣΑΣ Η ΑΛΛΗ ΜΙΣΗ ΘΑ ΠΑΕΙ ΧΑΜΕΝΗ :lol::lol:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΥΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΞΕΛΑΔΩΜΑ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΡΑΠΕΖΟΣΩ ΚΙΟΛΑΣ!!!!!!!!!!1 ΠΟΥΦ ΒΑΡΙΕΜΕ ΤΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιρνε ντεπον στο φουλ και μασκα εγω με τη γαστρεντεριτιδα ετσι την θηλαζα (ασχετα αν αυτη με εβλεπε και ξεκαρδιζοταν στα γελια). Μη μου πεις οτι θα πλυνεις στο χερι θα τρελαθω!!!

Συμπεθερα υγιεστατη ναναι και ναχει τα μυαλα της στο κεφαλι της θελω εγω απο εκει και περα τι θα κανει στη ζωη της δικο της θεμα ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ! Παίρνω Αλέκα μου.. Εμένα τη βλέπει τη μάσκα και απλώνει το χέρι να μου την βγάλει!!

Έχω σκάσει με το πλυντήριο..όταν ήμουν φοιτήτρια μου είχε χαλάσει και μέχρι και σεντόνια, και μπουφάν και τζην είχα πλύνει στο χέρι και μου έμεινε τραυματική εμπειρία!! Περιμένω τον άντρα μου να σχολάσει και να το δει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!

ΕΛΕΝΑΚΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙΤΕ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΕΙΜΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΥΠΕΡΟΧΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!

ΣΤΕΛΙΤΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΟ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΛΑ

ΜΑΡΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΕΝΑ ΚΡΥΩΜΑΤΑΚΙ ΤΟ ΠΕΡΑΣΑΜΕ!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΙΩΣΗ ΠΗΓΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΒΗΧΟΥΣΕ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΙΩΣΗ 2 ΣΙΡΟΠΙΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ!!!!

ΣΤΑ ΚΙΛΑ ΜΑΣ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΖΥΓΙΣΕ 9200 ΜΟΥ ΠΕ ΝΟΜΙΖΩ :oops::oops::oops:

ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΚΑΝΩ ΓΕΝΙΚΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΠΑΤΩΘΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΕΛΙΩΣΑΜΕ ΑΚΟΜΑ ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΑΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ!!!!

ΑΜΑΝ ΠΑΝΙΚΟΣ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΧΑΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΑΚΙ ΜΑΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑΛΑΞ ΜΕ ΒΑΡΔΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΡΥΩΜΕΝΟ!!!!

ΓΙΑΤΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ (ΠΕΘΕΡΙΚΟ ΕΝΝΟΩ) ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΕΔΩ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΧΑΝΕΤΕ ΒΑΡΚΟΥΛΕΣ ******* ΑΡΜΕΝΙΖΟΥΝ ΜΗ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ!!! ΕΥΤΗΧΩΣ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΤΟ ΞΕΚΟΨΕ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ!!!!!!

Ε ΜΑ ΠΙΑΑΑΑΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφ αμαν με τα πεθερικα! καλα δεν τουσ κοβει.....ακομα δεν πηγατε σπιτι σασ!!!!

αχ κοριτσια δεν σασ ειπα το καλο!!!! ΕΝΩ ΕΙΧΑΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΜΟΥ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ,ΞΕΧΑΣΑΜΕ :o:o:o:o ΤΟ ΘΥΜΙΘΙΚΑΜΕ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΠΑ;ΜΕ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ!!!! ΚΑΙ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ!!!!! 400ΜΑΤΙΑ ΚΑΡΦΩΘΗΚΑΝ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ^^ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΑΥΤΟΥ? ΧΡΗΣΤΟΣ^^ ΝΤΡΠΗΚΑ....ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΑΣΥΓΚΙΝΙΤΟΣ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΞΑΦΝΙΑΣΤΙΚΕ!!!!!! :roll:

ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΗΡΘΕ Κ ΕΦΕΡΕ Κ ΧΡΥΣΑΦΙΚΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΕΝΑ ΣΕΤΑΚΙ ΡΟΥΧΑ.....Κ ΠΑΛΙ ΤΙΠΟΤΑ ΛΕΣ Κ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!ΤΩΡΑ 2 ΕΚΔΟΧΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ......Η ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ(ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΣΤΑ ΧΑΜΕΝΑ)

Η ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΤΡΕΛΙΤΣΑ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θάλεια μου περαστικά στο Νικόλα μας.. Ταλαιπωριέται ε? Μακάρι να είναι σύντομα περαστικά..

Έλενα μου σοκ ο πεθερός? !!! Ή δείχνει και καλά ανωτερότητα? Πάντως αυτό το κόλλημα με τα ονόματα δεν μπορώ να το καταλάβω ρε κορίτσια... Λες και θα ξαναγεννηθούν αυτοί άμα τους βγάλεις το όνομα!

Εμείς συνεχίζουμε σταθερά! Ούτε καλύτερα είμαι, ούτε χειρότερα! Το πλυντήριο έχει εγγύηση και θα το πάμε Παρασκευή και να δούμε πότε θα φτιαχτεί.... :?:? ωωχχχχχχ!!!! :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΟΤΕΡΟΤΗΤΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ!!!!!!!!! ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΕΙΡΑΓΜΕΝΟΣ ΣΤΑ ΜΥΑΛΑ(ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΛΕΩ)

ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΤΕ!!!!!

ΕΜΕΙΣ ΠΡΙΝ ΚΑΜΙΑ ΟΡΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΞΕΛΑΔΩΜΑ..... Κ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΡΑΤΑΩ ΟΤΙ ΡΟΥΧΑ ΦΟΡΕΣΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΛΥΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ Μ ΑΥΤΟΝ Κ ΝΑ ΜΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΝΕΡΟ ΝΑ ΤΟ ΠΑΜΕ ΣΕ ΠΟΤΑΜΙ!!!!(ΕΙΔΕΣ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΘΑ ΧΑΧΑ) Κ ΤΩΡΑ 2 ΠΛΥΝΤΙΡΙΑ ΑΠΑΝΟΤΑ ΕΒΑΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε μπορεί τότε να το άφησε να περάσει στο φλου.... άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου!!!!

Άντε να μας τα πεις γιατί εγώ δεν έχω ιδέα τί κάνουν! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ .............ΕΓΩ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣ ΤΑ ΚΑΤΕΧΟ ΑΥΤΑ :lol::lol::lol::lol::lol: ΑΛΛΑ Η ΚΟΜΠΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ Κ ΠΟΛΥ ΤΩΝ ΕΘΙΜΑΤΩΝ Κ ΜΕ ΖΑΛΙΣΕ :lol::lol::lol: ΘΕΛΟΝΤΑΣ Κ ΜΗ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΘΑ!!!!!!!! ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΕΠΛΥΝΕ Κ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΣΟΝ ΗΜΕΡΩΝ ...........ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΩ ΝΑ ΤΑ ΣΙΔΕΡΩΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ =))=)) ΝΕΟ ΕΘΙΜΟ Κ ΑΥΤΟ ΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να της πεις ότι εσύ ξέρεις ότι η νονά πρέπει να τα σιδερώνει κιόλας!!!! :lol::lol:

Τα έχω δει τα επεισόδια στο ιντερνετ! Πολύ ωραία..Συγκινήθηκα πολύ,ειδικά με το δεύτερο... :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα! ΞΥΠΝΙΣΑΜΕ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΛΑΣΗ....Κ ΕΞΩ ΒΡΕΧΕΙ :cry::cry::cry::cry::cry: ΠΑΛΙ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ :cry:

ΑΜΑΝ ΠΟΙΑ Μ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΒΟΛΤΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ, ΙΣΩΣ Κ ΓΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΚΡΙΝΙΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ! ΤΙ ΤΥΧΕΡΕΣ ΕΣΕΙΣ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ ΑΚΟΜΑ ΣΑΣ ΚΡΑΤΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ Κ ΠΑΤΕ ΤΙΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ ΣΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας. ναι ναι το ονομα ειναι παντα μια πονεμενη ιστορια. απο τη μια λεω ευτυχως που εκανα κορη και δεν θα ακουσει το ονομα του πεθερου μου 8-)8-)8-)

Ελενα τυχερη σου πηρε χρυσο για το Χρηστακι γιατι εμενα τα δικα μου πεθερικα τους την πηγαινε εγω για να την δουν τη Σαντυ!!!

Μαρια αντε να το φτιαξατε το ρημαδιασμενο το πλυντηριο γιατι ειναι μεγαλο βασανο. Και εγω το Νησι απο το ιντερνετ το ειδα.

Καινουργιο κατορθωμα καινουργιο κατορθωμα της Σαντυς! Οπως καθομαστε στα τεσσερα και μπουσουλαμε, βαζουμε το ενα χερι καλα καλα στο πατωμα για κοντρα και γυρναμε το σωμα μας τουμπα αλλα καθεται στο κωλο της οχι ανασκελα και το κανει βαζοντας το χερι σαν αντιβαρο και καθεται κανονικα με το ενα χερι στο πατωμα!!!Ειναι τρελα οταν το κανει και δεν την παιρνω χαμπαρι για να σας βαλω φωτο το πως καθεται! Παω να συνεχισω να φτιαχνω το dvd της μικρης για τις γιαγιαδες

Σκατα κραταει μεχρι χθες ηταν ο καιρος καλος σημερα ριχνει καρεκλες απο το βραδυ και δεν λεει να σταματησει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑΚΙ ΜΟΥ, ΕΜΕΝΑ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΟΣ ΜΕΝΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΙΠΛΑ! ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΤΟ ΕΙΔΕ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Κ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ!ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ 2 ΦΟΡΕΣ! Κ ΕΓΩ ΕΠΑΘΑ ΣΟΚ ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΤΟ ΔΩΡΟ ΑΛΛΑ ΜΑΛΟΝ ΘΑ ΤΟ ΠΗΡΕ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΕ ΟΤΙ ΘΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΝΟΜΑ!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕ!!!!

ΑΠΠΙΣΤΕΥΤΗ Η ΣΑΝΤΟΥΛΑ..... ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΤΕΜΠΕΛΗΣ!!!! ΚΑΛΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ!

ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΜΠΕΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΕΑ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ ΜΑΣ! ΤΟΝ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ Κ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΙΜΟΣ ΕΚΕΙ!!!! ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΚΑΤΩ(ΟΧΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΕ ΚΙΟΛΑΣ ΑΛΛΑ ΛΕΜΕ) Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΒΟΛΤΕΣ ΕΓΩ!!! Κ ΕΠΕΙΔΗ ΛΕΕΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΕ ΠΡΙΝ ΤΟΥΣ 7 ΜΗΝΕΣ Η ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΛΙΓΟ....Κ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΒΓΑΖΩ ΝΕΥΡΑΑΑΑΑΑ ΝΑ ΔΕΙΣ!! ΜΗΠΩΣ Η ΣΑΝΤΥ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ? ΑΥΤΗΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΑΛΟΝΙΖΕΙ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!

ελενα για πες τι ειναι ρε παιδι μου αυτο το ξελαδωμα??????πρεπει να βρω και ποταμι για οταν ερθει εκεινη η αγια ωρα δηλαδη????

αληθεια τι ονομα λενε τον πεθερο σου? μηπως τον λενε κατι που μοιαζει με το Χρηστος και νομιζει οτι το ακουσε!!

ουφ κι εδω κρυο εβαλε και βολτα δεν πηγαμε σημερα, πηγαμε χθες και στο παρατσακ γλιτωσαμε την βροχη.

σημερα περιμενω και τον αγαπημενο μου πεθερο να ερθει να μας δει κι εχω βγαλει τα σκατα απο την καταψυξη να ξεπαγωνουν για να τον κερασω...

αυτα...εχω τα νευρα μου...σορυ

στελλα να χαιρεσαι τον γιο !

σε αρρωστες μανουλες και αρρωστα παιδακια ευχομαι γρηγορα περαστικουλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)) ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΜΑΜΜΥ,ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ Κ ΠΕΘΑΝΑ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ!!!! ΜΑ Κ ΕΣΥ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΦΡΕΣΚΑ? ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ???? =))

ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΝΙΚΟ! ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΔΗΛΑΔΗ :lol::lol: ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΞΕΛΑΔΩΜΑ......ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣΜΕΤΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΕΡΧΕΤΕ Ο ΝΟΥΝΟΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΝΙΟ(ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ,ΨΕΥΤΕΣ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΟ ΜΥΡΟ ΜΥΡΙΖΕΙ ΩΡΑΙΑ...ΑΠΛΥΣΙΕΣ ΜΥΡΙΖΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ) :oops: ΩΣ ΤΟΤΕ ΚΡΑΤΑΣ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΦΟΡΕΣΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ 3 ΜΕΡΕΣ...Κ ΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ Κ ΤΑ ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ! ΠΛΕΝΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΛΟΙΠΟΝ Ο ΝΟΝΟΣ.....ΒΑΖΕΙ Κ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΜΕΣΑ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΕΡΟ ΝΑ ΞΕΠΛΥΘΟΥΝ ΜΑΖΕΥΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΡΑ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΡΙΞΕΙΣ ΣΕ ΝΕΡΟ ΠΟΥ ΡΕΕΙ...ΠΟΤΑΜΙ ΚΑΝΑΛΙ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΤΛ (ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΤΗΝ ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΕΞΥΠΝΑΔΑ...ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ Κ ΣΤΗΝ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗ ΡΕΕΙ ΤΟ ΝΕΡΟ Κ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΚΟΝΤΕΨΕ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙΡΕΙ :lol::lol::lol: ) ΜΕΤΑ ΠΕΡΝΕΙΣ ΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ Κ ΤΑ ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ ΚΤΛ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ....Κ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΦΩΤΙΑ!!!!!!! ΑΣΤΑ ΜΑΜΜΥ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΙΕΡΟΤΕΛΕΣΤΙΑ!!!!!!!!!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΞΕΧΑΣΑ ΜΕΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΗΓΕΝΕΙΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΣΕΙ ΓΙΑ 3 ΚΥΡΙΑΚΕΣ!!!! ΜΕΓΑΛΗ ΤΑΛΑΙΠΟΡΙΑ ΛΕΜΕ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟ ΝΙΚΟΛΗ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ!!!ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ !!!!

ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΤΑ ΣΙΡΟΠΑΚΙΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΤΟΝΗ ΑΝΥΣΥΧΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΧΤΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ ΣΤΙΣ 1 ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΑΛΛΙΩΣ ΚΛΑΙΜΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΟΧΙ ΠΑΙΞΕ ΓΕΛΑΣΕ!!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΕΜΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟ ΞΕΜΥΡΩΜΑ ΓΕΛΑΣΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Ο ΝΟΥΝΟΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΑΝΧΟΣ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΜΠΑΝΙΟ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑ ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ ΠΗΓΑΝΕ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΜΑΣ ΣΤΟ ΠΟΤΑΜΙ ΤΑ ΝΕΡΑΚΙΑ!!!!!

ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ 3 ΚΥΡΙΑΚΕΣ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΓΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΟΝ ΚΟΙΝΩΝΟΥΣΕ Ο ΝΟΝΟΣ ΤΟΥ!!!

ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑ ΠΟΛΥ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΘΕΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΥΡΝΟΥΣΕ ΜΕ ΤΟ ΝΟΥΝΟ ΤΟΥ ΤΟΝ ΕΒΛΕΠΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΣΤΕΚΟΜΟΥΝ ΠΩΣ ΓΛΥΦΟΤΑΝΕ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΝΟΥΝΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΑΣ!!! :P:P

ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΥΡΙΟΙ ΣΤΗΝ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ;);)

NEW MAMMY ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΕΧΩ ΦΡΕΣΚΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑ ΣΗΜΕΡΙΝΑ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΜΑΡΑΚΙ ΧΩΡΙΣ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΠΑΚΕΤΟ!!!! :shock::shock::shock:

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟ ΠΗΡΕ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΣΟΥ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΛΥΤΕΡΟ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΝΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΗΡΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΚΑΙ ΕΣΤΕΙΛΕ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΣΟΥΠΕΡ ΕΤΣΙ???????

ΑΛΕΚΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Η ΣΑΝΤΥ ΠΑΝΤΑ ΠΡΩΤΟΠΟΡΑ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΑΚΙ Ε ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΧΑΡΑ ΕΣΥ!!! ΕΓΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΩΠΩ ΧΑΡΕΣ ΤΟ ΛΕΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenatsak esi to parakanes :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

nomizo tha to skeftis kala gia deutero an ine na mpis ksana se tetia taleporia me ta vaftisia :lol:

ego ta eplena k eperna to nero tis lekanis k to erixna ston kipo sta louloudia,arki na min peftoun se iponomo ta nera auto na apofevgis tora an ise konta se potami entaksi alla an oxi ti tha kanoume tha pernoume ta vouna k tis thalases :shock: k oute exo ksana akousi na erxete k o nonos ,akoma k gia to pampers k ta moromantila ine poli astio :D kale mouxla da vgalis :mrgreen: .

ola ine ipervoles entaksi na plinoume ta rouxalakia k to nero kapou oxi se iponomo alla ola ta ala :shock: kourastika mono pou ta diavasa xaras to kouragio sou k oso gia to moro ego kathe vradi tous eplena to popoudaki tous me to skato sto k...o tha ta afina :lol::lol:

ego ta tous ixa ksekopsi gia ta onamata ,mono to proto evgala ton pethero giati mou aresi(giorgos) k giati ine poli entaksi anthropos ta alla mou pedia ine ksekarfota onomata k kanenas den ixe provlima ;) eutixos giati ti mana mou ti lene Peristera k ton antra mou Aidoni den ithela k allo pouli stin ikogenia :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑ. ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ !!!

ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ...ΜΕΓΑΛΟ ΘΕΜΑ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ. ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.

ΨΟΦΗΣΑΜΕ ΣΤΟ ΚΡΥΟ ΣΗΜΕΡΑ. ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥΣ.

ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΟ ΞΕΛΑΔΩΜΑ ΞΕΡΩ ΤΑ ΕΞΗΣ....

Η ΜΑΜΑ ΠΛΕΝΕΙ ΤΟΑ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΟΤΑΜΙ (ΤΡΕΧΟΥΜΕΝΟ ΝΕΡΟ ΓΕΝΙΚΑ). ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΑ ΠΑΣ ΤΑ ΝΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΤΑΕΙ Ο ΠΑΠΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΡΙΧΝΟΥΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΤΗΣ ΚΟΛΥΜΒΥΘΡΑΣ. ΠΙΟ LIGHT ΑΥΤΗ Η ΑΚΔΟΧΗ, ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ? ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΞΕΡΩ ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΙ ΞΕΡΕΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα και από μένα κοριτσάρες..Τί κάνετε και λείπετε όλες? Εμείς σήμερα τη βγάλαμε στα πεθερικά μου.. Το πλυντήριο τελικά το φτιαξε ο άντρας μου!!!!! Γιούπιιιιι!!!! Είχε κοπεί μια φούντα από ένα ριχτάρι και βούλωσε κάπου από μέσα και το καθάρισε :oops::oops: Τσάμπα άγχος! Μόλις το καθάρισε έβαλα και δύο πλυντήρια να βγάλω το άχτι μου!!!

Έλενα μου και εμένα κάπως έτσι μου τα είπανε!

Αλέκα μου συγχαρητήρια στη Σάντυ μας!! Γυναίκα παιδί μου, πρωτοπόρα σε όλα!!! ;)

Εγώ με το κρύωμα, είμαι στα ίδια ακριβώς! Κόλλησα και τη μαμά μου και τώρα φοράμε και οι δύο μάσκα όταν πλησιάζουμε το παιδί!! Σήμερα οδήγησα για πρώτη φορά εντελώς μόνη μου το αυτοκίνητο μας!!...ο άντρας μου ήταν από πίσω με μηχανάκι, και γυρίσαμε από τα πεθερικά στο σπίτι μας!!! Οδηγάω στην Κύπρο πολλά χρόνια αλλά τα τελευταία, οδηγούσα αυτόματο και ξέχασα τις ταχύτητες..και στην Πάτρα, το έπαιρνα πάντα με τον άντρα μου..Σήμερα έκανα το μεγάλο βήμα και ήταν όλα πολύ καλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...