Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΔΡΙΜΥΤΕΡΟΣ Νο8 !!!


Recommended Posts

καλημερα και απο εμας κοριτσια!

Φανταστικο το δωματιο σας στελλακι να το χαιρεται ο μικρουλης σου.Κοιμαται στο δωματιο του φανταζομαι!

Μαρια μου κουκλαρα ησουν αλλα πριγκιπας ο γιος σου, σου μοαιζει αρκετα! Εγω αν θα ξαναπαντρευομουν θα εβαζα μινι νυφικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 893
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ!!!! :ymblushing::ymblushing:

ΣΤΕΛΙΤΣΑ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

ΜΑΡΑΚΙ ΚΟΥΚΛΑ ΝΥΦΗ ΚΑΙ Ο ΓΙΟΣ ΑΣΤΕΡΙ :-bd:-bd:-bd[smilie=angel13.gif]

ΡΟΥΜΠΕΛΙΤΣΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΕΛΕΙΑ ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΡΕΛΕΣ ΚΑΙ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΜΕΛΙΝΑΚΙ!!!! [smilie=wav.gif]

ΑΛΕΚΑ ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΣΑΝΤΥ??? ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥΠΕΡ ΒΟΛΤΕΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ :x:x:x ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΝΑ ΨΩΝΙΣΕΙΣ ΟΤΙ ΟΤΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Η ΣΑΝΤΥ Ε ΠΑΡΤΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΑΣ (ΒΟΗΘΑΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΞΕΧΝΑΜΕ)!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WELCOME HOME ΘΑΛΕΙΑ!!! Καλο χειμωνα ναχετε!Φυσικα ειμαστε ολο αγκαλιες αφου μαζεψαμε μπιμπερο και συμπραγκαλα αρα σκουλαρικι η μικρη πανω μου.Χθες κιολας κοιμηθηκε απο μονη της στην αγκαλιτσα μου (πως τοπαθε η σκατουλα) και το απογευμα εχει οικογενειακη βολτα στο τζαμπο για μπαρες ασφαλειας για το σπιτι αφου την ψαχνουμε απο δωματιο σε δωματιο.τωρα το καινουργιο μας παιχνιδι ειναι η εξερευνηση καθε γωνιας του σπιτιου αλλα ευτυχως δεν παει τοσο γρηγορα και ετσι δεν πεφτει στις γωνιες! Φυσικα θα παρουμε και για το μπαμπα μας το κατιτις του αφου τοσο καιρο αξιζει συγχαρητηρια για την υπομονη του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ όλες κοριτσάρες μου!!

Αλέκα μου ο γιος μου μου μοιάζει πολύ!! Έχω κάτι βρεφικές φωτογραφίες και όποιος τις δει με ρωτάει " Πού το έχετε πάει εδώ το μωρό?" και απαντώ ότι εκεί είμαι εγώ και όχι ο γιος μου!! Πήρε μόνο τα λακκάκια του μπαμπά όταν γελάει και κάποιοι λένε και το βλέμμα!!! ;)

Ρουμπέλα μου μπράβο! Άντε τέλος η απομόνωση και η εξορία!!! :ymapplause:

Θάλεια μου καλωσήρθατε και εσείς!!!

Στέλλα μου συγνώμη που δεν σου απάντησα χτες..έκανα και δουλειά στον υπολογιστή και πέρασε πολύ η ώρα όταν είδα το μην. σου...

Εμείς ψάχναμε εδώ και μέρες relax για το μικρό γιατί είχαμε στην Κύπρο αλλά δεν το φέραμε..και στα καταστήματα μας είπαν ότι σε λίγο καιρό δε θα του κάνει το relax και έτσι ψάχναμε κάτι σε γυμναστήριο - στρώμα - relax και βρήκαμε αυτό

http://www.chicco.gr/index.php?page=sho ... Itemid=269

στην chicco και πήγαμε σήμερα και το πήραμε.Βρήκα και ένα της Fisher-Price αλλά ήταν μόνο γυμναστήριο..αυτό γίνεται και relax και έχει διάφορες στάσεις και κάνει μέχρι 9+ μηνών. Το συναρμολογήσαμε και μόλις τον έβαλα μέσα ξετρελλάθηκε!! Τα κοίταγε όλα με ανοιχτό το στόμα και γουρλωμένα μάτια!!! Μετά πήρε τον αέρα και έβαζε μόνος με τα πόδια του μουσική!!!

Κορίτσια έχετε πάρει ή σκέφτεστε να πάρετε αυτά τα φορμάκια - σάκους που είναι χοντρά και κάνουν για το χειμώνα? Ξέρετε αν είναι βολικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου............τώρα μπόρεσα να μπω, όλη μέρα βάζαμε καιρνούρια φωτιστικά και μετά καθάρισα και τώρα καθησα να ξεκουραστώ λίγο...........κουράστηκα πολύ..........

Ελενακι να σου ζησει!!!!!!!!!!!!!!!!Ρουμπελιτσα υπομονη και θα περάσει ελπίζω σύντομα!!!!!!!!!!!!!!!!

Εμείς χθες δοκιμάσαμε να φάμε φρούτα με το κουταλάκι......είχε πολύ πλάκα...........στην αρχή δεν ήξερε το μωρό μου και μου έβγαζε τη γλώσσα :lol::lol::lol: μετά έφαγε το μισό μπουκάλι!!!!!!!!!!!!

Τέλειο συναίσθημα κάθε μέρα να μαθαίνουν και να κάνουν καινούρια πραγματάκια...............Αλέκα μου καλή ξεκούραση και να απολαυσεις Σάντυ!!!!!!!!!!!!

Εμείς ψες είχαμε γενέθλια και τον αφήσαμε στη μαμά μου.............περιττό να πω ότι ενώ συνήθως 9 κοιμάται ήταν ξύπνιος μέχρι τις 12 που πήγαμε να τον πάρουμε και έβλεπε τηλεόραση ποδόσφαιρο!!!!!!!!!!Εκλαιγε και 1 ώρα προηγουμένος χωρίς λόγο μάλλον γιατί τον εγκαταλείψαμε βράδυ!!!!!!!!!!!!!!Μόλις μπηκε στο αυτοκίνητο κοιμήθηκε αμέσως!!!!!!!!Σήμερα που πάλι πήγε στη γιαγιά κανένα πρόβλημα...............Η μαμά μου λέει να μην της τον ξαναφήσω βράδυ...........καταλάβατε............εγκλωβισμένοι από τώρα δε θα μπορούμε να πάμε πουθενά!!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από εμάς!!!!

Μαρινάκι μου καλή αρχή και σε σας!!!!

Συμπεθέρα κι εμείς ανά 5 μέρες προσθέτουμε νέες.... γεύσεις! Προχθές βάλαμε την φρουτόκρεμα, την Πέμπτη θα φάμε κρεμούλα-ρυζάλευρο/βανίλια- μετά από πέντε μέρες χορτόκρεμα και μετά από 5 μέρες θα προσθέσουμε και κρεατάκι!!!

Έλενά μου, με τις αναγωγές είμαστε καλύτερα!!!!

ΑΑΑΑΑΑΑ Πραγματικά κορίτσια δεν ξέρω που θα φτάσουμε!!! Την πρώτη μέρα ο γιατρός μου είπε να του δώσω 5 κουταλάκια του γλυκού φρουτόκρεμα, την δεύτερη 10 κουταλάκια και από σήμερα κανονικά, απο 150 έως 220γραμμάρια, όσο φάει!!! Περιττό να σας πω ότι γλείψαμε το πιατάκι μας!!! :shock::shock::shock::shock::shock: χαχαχαχαχαχαχαχα

Μου αρέσει που είχα αγχωθεί μήπως δεν το τρώει!!! χαχαχαχαχαχχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΑΣ. ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΛΕΙΨΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑΤΕ ΓΡΑΨΕΙ ΠΟΛΛΑ. ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΝΕΑ. ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΣΟΥΠΕΡ. ΕΙΧΑ ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΧΕΡΙ ΒΟΗΘΕΙΑΣ. ΤΩΡΑ ΞΑΝΑ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΧΕ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕΡΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 7 ΠΑΡΑ ΤΕΤΑΡΤΟ, ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΧΑ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΤΟΥ. ΟΥΤΕ ΚΟΙΜΟΤΑΝ, ΟΥΤΕ ΕΤΡΩΓΕ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΤΟΥ. ΤΩΡΑ ΚΟΙΚΜΑΤΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ.

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΠΟΑΙΔΑΡΟΣ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ. ΜΑΣ ΒΑΖΕΙ ΟΛΟΥΣ ΚΑΤΩ.

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟ.

ΜΑΡΙΑΧΑΡ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΝΑ ΕΥΤΥΧΗΣΕΤΕ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ Η ΒΑΠΤΙΣΗ.

ROUBELITSA ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ ΠΑΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΟΥ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΝΑ ΣΟΥ ΣΗΧΕΙ Ο ΥΙΟΣ. ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΑΙ ΓΕΡΟΣ !!! ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ.

THALIA MOY ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΘΗΚΑΤΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ ?

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΤΙ...Α !!! ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΑ ΜΗΝ ΔΙΑΝΟΗΘΕΙΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΣΟΥ. ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ. ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΝΟΣΑΚΟ ΠΟΥ ΡΩΤΑΣ ΕΓΩ ΣΚΑΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΓΑΙΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΩ. ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΣΚΕΠΑΣΩ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙ ΣΒΟΥΡΕΣ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΦΕΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ.

ΚΑΛΩΣ ΤΑ ΚΑΝΟΥΡΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ. ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ !!!

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΕ ΤΙΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΠΡΙΦΙΛ ΚΑΠΟΙΑΣ. ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΦΩΤΟ. HELP ME !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΛΕΟΝ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΙ,ΕΧΟΥΜΕ ΟΝΟΜΑ!!!! ΝΑ ΣΑΣ ΣΥΣΤΗΣΩ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΑΚΟ ΜΟΥ :P:P:P:P

ΠΑΙΔΙΑ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ, ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΕ ΟΥΤΕ ΓΚΙΧ!!!! ΜΙΛΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝ......ΚΑΛΕ ΤΣΙΜΠΑ ΤΟΝ ΛΙΓΟ ΝΑ ΚΛΑΨΕΙ!!!!!Κ ΠΗΓΕΝΕ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΑΠΟ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΠΑΛΑΚΙ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ :lol::lol: ΗΤΑΝ ΕΝΑΣ ΚΟΥΚΛΟΣ, ΕΚΛΕΨΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ Κ Η ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΟ ΟΤΙ ΚΑΜΑΡΩΝΕ ΚΙΟΛΑΣ ΣΑΝ ΓΥΦΤΟΣΚΕΡΠΑΝΟ :lol::lol::lol::lol: Η ΜΑΝΑ ΔΕ.....ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΑΛΛΟΥΣ 10 ΠΟΝΤΟΥΣ ΠΗΡΕ!!!!!! :lol::lol::lol:

ΕΙΧΑΜΕ ΟΜΩΣ Κ ΜΙΑ ΤΡΟΜΕΡΗ ΑΠΩΛΕΙΑ................. :cry::cry::cry: Ο ΠΑΠΑΣ ΜΑΣ ΕΚΟΨΕ ΤΟ ΤΣΟΥΛΟΥΦΙ ΤΗΣ ΦΡΑΝΤΖΑΣ ΠΟΥ ΣΗΚΩΝΑΜΕ ΟΡΘΙΟ Κ ΗΤΑΝ ΟΛΗ Η ΓΟΗΤΕΙΑ ΜΑΣ!!!!!!! Κ ΤΟ ΚΟΨΕ ΠΟΛΛΥ!!!!!! ΑΦΟΥ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΚΟΨΕ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ :arrow: ΟΧΙ ΤΟ ΤΣΟΥΛΟΥΦΙ ΡΕ ΠΑΠΑ!!!!! ΤΙ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕΣ ΤΩΡΑ??????????????????Κ ΑΥΤΟΣ ΓΕΛΟΥΣΕ Ο ΑΤΙΜΟΣ!!!!

ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΕΤΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΥΠΕΡΟΧΑ!!! ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΣΤΟΛΙΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΠΟΛΛΥ ΟΜΟΡΦΑ, ΧΟΡΕΨΑΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΓΕΛΟΥΣΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΧΟΡΟΥΣ!!!!!!!!!!

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕ ΤΟΣΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!!! ΚΟΙΜΗΘΙΚΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΧΑΙΡΕΤΟΥΣΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ........... Κ ΜΕΤΑ ΗΤΑΝ ΣΥΝΕΧΩΣ ΞΥΠΝΙΟΣ ΓΕΛΑΣΤΟΣ Κ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΕ ΣΕ ΟΛΑ!!!!!!

ΜΑΣΑΜΕ Κ ΕΝΑ ΣΟΡΟ ΔΩΡΑ!!!!! ΡΟΥΧΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ !!!! ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΟΙΟ ΩΡΑΙΟ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΑΣ ΦΕΡΑΝΕ ΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΜΟΥ....ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ ΑΜΑΞΑΚΙ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΕ Κ ΚΟΥΝΙΑ Κ ΠΟΛΛΑ ΧΑΖΑ ΕΧΕΙ ΠΑΝΩ!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΕΙ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΚΑΘΕΤΕ....ΤΟΝ ΣΠΡΟΧΝΩ...Κ ΜΟΛΙΣ ΣΤΑΜΑΤΑΟ ΚΑΝΕΙ ΝΕΥΡΑ ΧΑΧΑ ΘΕΛΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟ!!!!!

ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΚΑΝΑ 2 ΦΩΤΟ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΑΠΟ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΜΗΧΑΝΗ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΑ ΑΡΓΗΣΟΥΝ ΛΙΓΟ!!!!!!!!!!

ΥΓ ΜΑΡΙΑ ΘΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA! ΕΛΕΝΑΤΣΑΚ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟ! :P

ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΟΛΥ ΑΝΤΡΑΚΙ.....ΟΥΤΕ ΣΤΑΓΟΝΑ ΑΠΟ ΔΑΚΡΥ.....ΑΧΑΧΑΧΑ :lol::lol:

ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ! :)

ΕΓΩ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΕΡΜΑ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΩΣΗ!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοφωτιστος και τυχερος ναναι στη ζωη του ο Χρηστακης μας. Η μικρη απο διπλα που βλεπει τις φωτο τσιριζει απο τη χαρα της!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα ΤΕΛΕΙΟΣ ο παίδαρος!!!!! Να είναι Καλοφώτιστος και γερός!!!!! Να τον καμαρώσετε όπως επιθυμείτε!!!!

Και τα πραγματάκια σας φαίνονται υπέροχα!!! Με γεια σας όλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΛΥ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!! ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΩΡΑ!!!!!

ΒΡΕ ΑΛΕΚΑΚΙ ΜΠΑΣ, Κ Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΕΤΑΧΤΟΥΛΑ :lol::lol::lol: ΑΛΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑΜΕΝΗ ΠΕΣ ΤΗΣ!!! ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΦΑΣΑΡΙΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ!!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΣΙΡΙΔΕΣ.........ΤΟ ΠΑΘΕΝΟΥΝ ΟΛΕΣ ΜΟΛΙΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΗΝ ΚΟΡΜΑΡΑ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ :P:P:P

ΟΥΤΕ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΡΟΥΒΑΣ ΝΑ ΤΑΝΕ =))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια..........να σου ζησει Ελενάκι πολύ ωραίες οι φωτο............

Γεωργία μου μάσσσχχχιαλλα που λεμε και εδω στην Κύπρο..........τρώει όλο το φαγάκι το μαναράκι μου.........σωστός παίδαρος!!!!!!!!!!!!!!

Εμείς ψες δεν κοιμηθήκαμε και πολύ.Κοιμήθηκε 9,5 τον τάισα κοιμισμένο 11,5 ξύπνησε στις 2,5 και τον αφησα 1 ωρα να μουρμουράει και μετά τον τάισα στις 4 και ξύπνησε από τις 7............είχα μια νύστα...............

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ !!!

ΚΟΥΚΛΑ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ. ΦΟΡΕΜΕΝΟ ΕΙΝΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.

ΕΧΩ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΩ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΛΑΝΤΑΞΕΙ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ. ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩ. ΙΔΩΜΕΝ !!!

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΩΡΑ 2 ΒΡΑΔΙΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 12 ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΜΕ 7 ΜΕ 8. ΚΑΛΟ Ε ? ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΣΟ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ...ΥΠΟΜΟΝΗ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανουλίτσες καλησπέρα!!

Έλενα μου να σας ζήσει, να το χαίρεστε και καλή ανατροφή! Μ' αρέσει το Χρήστος!!!

Πολύ ωραία τα ρουχαλάκια σας, και εσύ ήσουν κούκλα! Όντως το φόρεμα διαφορετικό φορεμένο, και μου άρεσαν τα μαλλιά σου!

Στέλλα μου, Χρόνια Πολλά και από μένα! Να το χαίρεστε το αντράκι σας!!

Βρε Ρουμπέλα τί μου 'κανες? Με κόλλησες φαίνεται γιατί με πονάει ο λαιμός μου και η μύτη τρέχει..σόρρυ κιόλας!!Και από το πρωί ήπια 2 ντεπόν έτσι προληπτικά και πλησιάζω το μικρό μόνο με μάσκα.

Σήμερα πήγαμε στο γιατρό για να μας γράψει τα εμβόλια και να τον δει μιας και τον ακούω.... βραχνιασμένο :shock: Ναι!! Η φωνούλα του είναι βραχνή.. :? Τον εξέτασε και μου πε δεν έχει τίποτα..μπορεί επειδή έκλαψε δυνατά να βράχνιασε.. τον βρήκε πολύ καλό, μας είπε να κόψουμε την αποστείρωση αφού όπου βρει αγγίζει και για κρεμούλες θα μιλήσουμε μου πε 5,5 - 6 μηνών..Τώρα να συνεχίσω με θηλασμό..Και εγώ να τον πλησιάζω με μάσκα και καλό πλήσιμο στα χέρια αλλά από ότι είπε, άμα ήταν να τόν κολλήσω θα το είχα κάνει ήδη επειδή τον ιό τον είχα προτού εκδηλωθεί σε μένα... :roll:

Οι υπόλοιπες τί κάνετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια............

Στελλίτσα να σας ζήσει και να τον δείτε όπως επιθυμείτε!!!!!!!!Κάλλιω αργά.........το ξεχασα χτες.......

Σήμερα θα πάμε στο γιατρό μας θα κάνουμε εμβολιάκι και θα μας μετρήσει...........θα μας πει και για κρεμούλες!!!!!!!!!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Τι καλά!!!!!!!!!!!!!!!

Ψες κοιμηθήκαμε στις 10 ξύπνησε στις 2 και έφαγε και πήγε μέχρι τις 7 που ξύπνησε και έπαιζε μόνος του στο κρεβάτι του...........Άντε να δούμε μπας και κοιμηθούμε κανονικά κάποτε!!!!!!!!!!!!!Μπράβο Ρενάτα μου για τον ύπνο........Πώς τα κατάφερες????????????

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...