Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΔΡΙΜΥΤΕΡΟΣ Νο8 !!!


Recommended Posts

Ναμαστε και εμεις ως συνηθως τελευταιες!!!!

Κοριτσαρες ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ τελειωσα τη δουλεια!Σημερα μαζεψα ολα τα μπιμπερο θηλαστρα τσαντες τσαντακια και ολα τα συναφη και τα εκρυψα αφου πλεον εχει η Σαντουλα μου την αγελαδα της στο σπιτι ολη μερα και ολη νυχτα!Πηγαμε και για ψωνια και της πηρα φορμουλες για το σπιτι και ενα βελουδο φουξια φορεματακι.Δευτερα θα καταθεσω για ανεργια ελπιζω το ξενοδοχειο να μου εχει ετοιμα τα χαρτια και τριτη θα βγαλω ενα γερο ποσο απο τη τραπεζα και θα το τσακισω σε ρουχα και παπουτσια!

Ελενα περιμενουμε τα νεα σας απο τη βαφτιση καλοφωτιστος να ειναι το ψυχουλο σου!

Κοριτσια η δυσκοιλιοτητα της επιμενει παλι καταφυγαμε στη λυση του κλυσματος ενω η σκατουμπελα μου πινει αρκετο νερο 200μλ την ημερα.Απο δευτερα σταματαμε την φρουτοκρεμα και μπαινουμε στις χορτοσουπες και απο πεμπτη και κρεατακι μεσα ή μοσχαρι καθαρο φιλετο ή κοτοπουλο φιλετο.Ελπιζω να τα φαμε γιατι ειμαστε και επιλεκτικες (τα ακους συμπεθερα!!!).Δευτερα παμε για μπαρες στο σπιτι και προστατευτικα γιατι ειναι επιφοβη η μικρη και γυριστρουλα κωλο δεν βαζει κατω.Φυσικα το καλο ειναι οτι παιζει μονη της και δεν με ενοχλει στις δουλειες μου.

Ρουμπελιτσα μου περαστικα σου ελπιζω γρηγορη αναρρωση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 893
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΕΛΕΝΑΤΣΑΚ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΑΠ ΤΗ ΔΙΑΙΤΑ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΓΥΡΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΙΩΣΗ ΚΑΙ ΠΙΝΩ ΤΑ ΑΝΑΒΡΑΖΟΝ ΝΤΕΠΟΝΑΚΙΑ ΜΟΥ..ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ!ΡΟΥΜΠΕΛΑ ΜΑΚΡΙΑ ΕΙΣΑΙ ΚΡΥΩΜΕΝΗΗΗΗΗΗ, ΘΑ ΜΑΣ ΚΟΛΛΗΣΕΙΣ!!!ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Η ΡΟΥΜΠΙ ΜΑΣ! ΠΩ ΠΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΗ ΚΟΛΛΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΜΑΣ. ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ Κ ΠΕΡΥΣΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΛΙΟΓΡΙΠΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΛΕΙΣΤΕΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΣΕ ΓΥΑΛΑ....ΕΡΙΞΑ ΕΝΑ ΥΠΝΑΚΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ ΣΗΜΕΡΑ 1,5 ΩΡΑ ΨΟΦΙΑ ΕΠΕΣΕ ΤΩΡΑ ΠΙΝΩ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΑΙ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ. ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑ ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ Κ ΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!!!!!! ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΤΗ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ!!!!!!! ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!!!!!!!ΑΝΤΕ ΒΑΛΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΗΚΑ ΑΝ Κ Η ΣΑΝΤΥ ΘΑ ΤΑ ΡΙΞΕΙ ΚΑΤΩ ΩΠΙΣΤΕΤΩ, ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ..... :)

ΕΓΩ ΕΔΩ ΚΑΝΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΠΥΡΕΤΟ..... :?:?

ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ.... :evil:

ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ.... ;)

ΜΑΡΙΑΧΑΡ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΜΠΛΙΜΕΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ... :D:D

ΒΑΛΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΕ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΤΑ ΔΟΥΜΕ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από εμάς!!!!

Συμπεθέρα μου χαλάλι της κοριτσάρας μας κι ας τρώει ότι θέλει!!! Αυτό δεν είναι παιδί, είναι θαύμα!!! Γερή να είναι η κουκλάρα μας!!! Καλό χειμώνα κι από μας!!!! Επιτελους σπίτι με την κουκλίτσα σου έτσι?

Rubelitsa μου και πάλι περαστικούλια σου!!! Υπομονή!!! Καλά δε το συζητώ, και η μπουμπού σου κούκλα!!!! Τρελαίνομαι με τα κοτσιδάκια σας!!! χαχαχαχαχαχα

Εμείς σήμερα φάγαμε για πρώτη φορά φρουτόκρεμα!!! Πολύ γέλιο μιλάμε!!! Συνηθισμένος και από το γάλα - που ρέει συνέχεια από το μπιμπερό - μόλις κατάπινε έκλαιγε για την ...επόμενη μπουκιά!!! χαχαχαχαχαχαχα Αύριο θα σας ανεβάσω βιντεάκι - αν τα καταφέρω - να τον δείτε!!! Πολύ γέλιο μιλάμε!!! ΑΑΑ Συμπεθέρα εσείς δεν θα τρώτε πια φρουτόκρεμα?!?!?!?!

Αλήθεια κορίτσια πρέπει να αρχίσει και το νεράκι? Δεν τον ρώτησα το γιατρό.....

Έλενα μου περιμένουμε νέα σου!!! Καλοφώτιστος να είναι ο κούκλος μας!!!

ΑΑΑ Μάλλον είχες δίκιο!!! Σήμερα που έφαγε κρεμούλα - και μάλιστα λίγο γιατί ήταν η πρώτη μας φορά - μετά δεν έβγαλε καθόλου γάλα!!! Ούτε σταγόνα!!! Οπότε μάλλον θα σταματήσουν σιγά-σιγά οι αναγωγές!!! Μακάρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia...mpampas kai kori koimounte kai eipa na kanw mia bolta exei kamia manoula xipnia i mono egw eimai?ta nea mas ola mia xara megalwnoume k pame...mpempa pleon dn pianete girw girw alonizei mesa sto parko apo ebdomada tha strwsw gia na mporw na tin afinw kai katw emeis logo kilwn eimaste akoma me galataki elpizw 4 mina pou exoume diplo emboliasmo na mas dwsei kamia kremoula kai emas.aleka kalo xeimwna ante na katatheseis xartia na pareis anergia egw argw akoma na katathesw prepei na simplirwsw ensima arxes noembri tha ta parw ta xartia mou kai o antroulis mou episis akoma douleuei telos mina teleiwnei na xekourastei kai ekeinos an dn itan ekeinos to kalokairi dn prokeite na ekana tpt pantos kaliteros babycitting ap to mpampa mas dn iparxei tifla na xoun ginaikes...mika mou filakia stin mpoumpou kai na prosexeis girizei pali iwsi,arxes noembri tha erthoume rodo kamia ebdomada opos sou elega gia diafora na kanonisoume na brethoume...paw na xipnisw ton antrouli mou gia douleia kalinixta...filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κ απο μας!Αντε,Γεωργία μου καλή αρχή κ σε σας!Σου κανε τέτοια τσαχπινιά?!Αυτά μας κάνουν κ λιώνουμε,κ πού είμαστε ακόμη!!

Αλέκα μου,καλό χειμώνα κ καλή ξεκούραση να εχεις!Να τους ευχαριστηθεις λίγο κ να ηρεμήσεις με τις αντλήσεις,θηλασμό,τρέξιμο.Όποτε θες πάντως,πες μου να βρεθούμε τωρα που δεν θα δουλεύεις!

Ελενά μου,ελπίζω απόψε να μου κοιμάσαι να ξεκουραστείς να στρώσει η επιδερμίδα για να σαι αυριο super sexi mama!!!Με το καλό το ψύχουλο κ αναμένουμε τα νεα σας απο Δευτέρα!Ολα καλά θα πάνε,να περάσετε όμορφα!

Ρουμπίνι μου,ισως αμα ως τη δευτέρα εχεις ακόμη ετσι πυρετό να πας σε κανένα γιατρό για να μην ταλαιπωριέσαι.

Εμένα,ο Αγγελος μου κάνει κατι χαζά τις τελευταίες μέρες,λίγο με τον ύπνο.Ακόμη το δικαιολογώ με το οτι νυχτώνει γρήγορα κ δεν εχει προσαρμοστεί πλήρως.Ισως κ το οτι πήγα για δουλειά αυτές τις μέρες κ δεν ημουν μαζί του 24ω το 24ωρο!Κατα τις 19.00 τον πιάνει η νυστα,αλλα δεν ειναι αρκετό για να το πάρει σερί ως το πρωί (αν κ σε διαστημα 2 βδομάδων,το εχει κάνει 2-3 φορές),με αποτέλεσμα να κοιμάται κανα μισάωρο να ξυπνάει κ οταν ερχεται η "κανονική" ωρα για υπνο,κατα 20.30 να ναι μεσα στα νευρα.Του δίνω μπουκάλι 150μλ,τα ρουφάει κ ενω τον παίρνει ο υπνος δεν ειναι ετοιμος.Τον αφήνω μετά στο στήθος κ σ΄ημερα πήγε η ωρα 23.00 για να με "αφήσει" να τον βάλω στη κούνια...Τι να πω,φάση ειναι θα περάσει.Απλά τωρα που φέυγουμε,θα προτιμούσα να μην ειναι ετσι ανησυχος γιατί ηδη θα αλλάξουμε περιββάλον,δεν θα ειμαστε σπίτι μας,αλλάζει κ η ωρα...

Θετική ενέργεια!!Κατα τα άλλα μια χαρά,ολο χαμόγελα κ τσαχπινιές είναι!!

Α,κ επισήμως,νομίζω,μου ηρθε η περίοδος!!Να πω την αλήθεια μου,ειχα ξεσυνηθίσει!!Γέλια!

φιλιά στα μούτρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ! :D

ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΙ ΠΑΙΔΑΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥΥΥΥΥ..... :lol::lol:

ΑΝΤΡΑΚΛΑΣ ΜΕ ΟΛΗΝ ΤΗΝ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΤΗΣ ΛΕΞΕΩΣ.... :lol::lol:

ΕΦΑΓΕ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΤΟ ΜΑΝΑΡΑΚΙ.... :P:P

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΤΩΡΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΩΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΕΡΕΑ ΤΡΟΦΗ... :D:D

THIMIDIA ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΥΡΙΟ ΑΝ ΔΕΝ ΣΥΝΕΡΘΩ.... :|

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΜΕΛΙΝΑΚΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΚΑΘΙΣΤΟ....ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙ..... :D:D:D

ΝΟΜΙΖΩ ΣΑΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙ ΕΕΕ?? :oops:

ΤΕΣΠΑ Η ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ... :lol::lol:

ΔΩΣΕ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΑΚΟΥ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ....ΤΟΝ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΗΘΟΣ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΓΑΛΑ ΒΡΕ ΘΗΡΙΟ?? :D

ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ.................. 8-)

ΕΛΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟΥ ΨΥΧΟΥΛΟΥ.... :D:D ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ!! ;)

ΑΑΑ ΞΕΧΑΣΑ....ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ....ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΚΟΨΙΜΟ :oops::oops: ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΔΥΟ ΚΙΛΑ ΠΑΡΑ 100 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟ ΠΡΩΙ ΩΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΖΥΓΙΣΤΗΚΑ!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

ελενα ολα καλα ευχομαι να πανε και να ειναι καλοτυχο το γιουδι σου!

γεωργια παιδαρος ο μικρος!!!!

μαριαχαρ να ζησετε να ευτυχησετε και να εισαστε παντα χαρουμενοι οπως την ημερα του γαμου σας!

καποια κοπελα ρωτησε για απινιδωτη....μικα εσυ ησουν?

εχω πολλους γνωστους που εχουν βαλει, δεν ειναι τιποτα, απλα να εχεις το νου σου πριν την πενταετια να

τον αλλαξετε γιατι τελειωνει η μπαταρια!!!να μην σε φοβιζει ειναι ρουτινα και αμα θες σου λεω και περισσοτερες λεπτομερειες. αλλα φανταζομαι οτι με τους γιατρους τωρα που θα τρεχετε θα τα εχεις μαθει ολα!!

ευχομαι να ειναι γρηγορα περαστικα!

αλεκα καλα να ειμαστε ολες και καλο χειμωνα να εχουμε μαζι με τα παιδακια μας! ευχομαι να σου βαλουν πολλα λεφτα και να κανεις απιστευτο shopping therapy!

ρουμπελακι περαστικουλια σου μωρε τρελο πακετο τρως!

μαρινακι θα μπω καποια στιγμη να δω το site που λες μηπως παρω κι εγω καμμια ιδεα.

σας φιλω για τωρα

καλη κυριακη να εχουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΑ!! :D ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΚΟΥΚΛΙΑ ΣΟΥ?

ΟΝΤΩΣ ΤΡΩΩ ΠΑΚΕΤΟ.... :(:(

ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΔΙΑΘΕΤΗ 6 ΜΕΡΕΣ.... :?:?

ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΙΧΑ 4....ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΔΙΑΘΕΤΙΣΗ Η ΜΕΛΙΝΑ ΗΤΑΝ 3.5 ΜΗΝΩΝ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΙΜΑ....ΜΟΝΟ ΣΤΑΓΟΝΕΣ.... :? ΤΩΡΑ ΠΛΥΜΜΗΡΑΑΑΑΑ :?:? ....

ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΞΩ ΤΕΛΕΙΩΣ..... :lol::lol:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΤΗΝ ΒΟΥΤΗΞΑ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΜΕΛΙΝΑ..... :oops: ΕΒΑΛΑ ΜΑΣΚΑ ΒΕΒΑΙΑ... :)

Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΗΣ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΞΕΡΟΣ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΕΙΧΕ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑΓΕ... :lol:

ΕΛΕΓΕ ΜΑΜΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.... :lol::lol:

ΗΤΑΝ Η ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ ΤΙΓΚΑ ΣΤΟ ΚΑΤΟΥΡΟ.... :lol:

ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΑ ΤΗΝ ΤΑΙΣΑ ΚΑΙ ΠΑΛΥ ΝΑΝΙ ΛΟΓΙΚΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 9.30 ΘΑ ΣΗΚΩΘΕΙ... :)

ΡΕ ΓΜΤ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΙ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΜΗΤΡΙΚΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ....ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΚΟΥΩ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑ ΚΑΙ ΚΟΥΦΟΣ...ΝΗΣΤΙΚΟ ΤΟ ΑΦΗΣΕ ΤΟ ΚΑΚΟΜΟΙΡΟ....ΩΧ ΞΥΠΝΗΣΕΕΕΕΕ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΗΣ ΡΟΧΑΛΙΖΕΙ..... :lol::lol:

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑ??? ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Η ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ..... :cry::cry:

ΜΙΛΑΕΙ ΤΩΡΑ ΛΕΕΙ ΕΕΕΑΑΑΜΜΜ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΑΜΑΑΑ... :lol: ΤΕΣΠΑ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΟΣΟ ΔΕΝ ΚΛΑΙΕΙ... :|:|

ΓΜΤ ΤΗΝ ΙΩΣΗ ΜΟΥ.... :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο μας.αφου γυρισαμε απο το χωριο η μικρη ειναι μες στη γκρινια και δεν ξερω γιατι.μπορει να φταει η κοιλιτσα της που δεν κανει κακα αλλα ειναι λιγο νωρις για να της ξανακανω κλυσματακι αφου καναμε την παρασκευη.

Συμπεθερα εμας ο γιατρος μας ξεκινησα σταδιακα τις τροφες δηλαδη την πρωτη εβδομαδα φαγαμε κρεμα, τη δευτερη φρουτοκρεμα και την τριτη βδομαδα (αυριο δηλαδη) θα φαμε χορτοσουπα και απο την πεμπτη και κρεατακι μεσα.παντως ο γιατρος με διαβεβαιωσε οτι το γαλα μου θα μειωθει και στο χερι μου ειναι αν θα το συνεχισω ή οχι αλλα φυσικα αφου αντεξα τοσο καιρο δεν θα αντεξω και τωρα???παντως ηδη δεν εχω ουτε πρηξιμο ουτε πονο.

Δεν ξερω τι αλλο να κανω με τη αχεστη κορη μου μαλλον θα ανοιξω θεματακι μπας και με βοηθησουν οι πιο παλιες μαναδες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοπελουδες μου!!!!!

Πω πω κοριτσακια μου ΞΕΠΑΤΟΘΗΚΑ αλλα τελειωσα την γενικη και επιτελουσ μπορεσε να γυρισει και το παιδακι μου στο σπιτακι μας...μου ελειπε τρομερα αυτες τις 2 μερες που δεν τον ειχα!!!!!!

Ρουμπελα μου αμαν αυτος ο πυρετος στενος κορσες σου εγινε :lol::lol::lol::lol::lol:

Αντε Ελενα ειρθε και η σειρα σας βαπτιστηκατε :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: να σας ζησει και να ναι γερο το νεοφωτιστο!!!!!!

Αντε μανουλες να περνετε κι αλλες σειρα σιγα σιγα!!!!!!

Αλεκα μου καλο χειμωνα και καλες εκδρομουλες τωρα που τελειωσες απο την δουλεια...επιτελους θα χορτασετε η μια την αλλη!!!!!

Γεωργια μου τι κουκλος που ειναι ο μικρος αχχχ αυτα τα μαγουλακια του για δαγκωμα ειναι!!!!

Κοριτσακια θα σας βαλω φωτο απο το δωματιακι μασ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάρες μου!!

Τί κάνετε?

Ρούμπι ακόμα?Σε βλέπω να τα χάνεις όλα τα κιλά αν συνεχίσεις έτσι...

Αλέκα μου άντε καλή ξεκούραση και καλά παιχνιδάκια με τη μικρή σου! Ποιός στη χάρη της Σαντούλας μας, που θα ναι συνέχεια με τη μαμά!!!Και μένα σήμερα το απόγευμα ήταν μες την γκρίνια και όταν τον θήλαζα, τράβαγε το αυτί του.. λέτε να τον πονάει? Δεν έβαλε πυρετό, ούτε έκλαιγε που το τράβαγε..μετά από κανα δίωρο τον έπιασε η γκρίνια.. :( Τώρα ευτυχώς κοιμάται..είχαμε και επισκέψεις,τη νονά του άντρα μου που ήρθε να μας ευχηθεί για το γάμο, και του παιξε λίγο και ξεχάστηκε και γέλαγε..ως συνήθως..!!! :lol:

Στέλλα μου πολύ ωραίο το δωμάτιο σας! Να 'ναι γερός να το χαίρεται!! Ο βάτραχος είναι από τη βάφτιση ε? Μου άρεσε ιδιαίτερα το χαλί σας!!!

Γεωργία μου, φτου φτου!Πώς μεγάλωσε έτσι καλέ? Σκέτη γλύκα!!! :x

Η Έλενα μας θα ναι κομμάτια..Άντε να μας πει πώς πέρασε και γενικά τί έγινε να πάιρνουμε ιδέες και οι υπόλοιπες!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου πολυ ομορφες οι φωτο σου....εγινες πολυ ομορφη νυφη,καλα ο μικρος σου τα σπαει δεν το συζητω φανταζομαι θα εκλεψε ολη την παρασταση...αχ τι ομορφες στιγμες!!!!

Δεν αισθανοσουνα σαν πριγκιπισα με το νυφικο;;;;;

Το χαλι το πηρα απο το ΙΚΕΑ μονο 20 ευρω αν θυμαμαι καλα αλλα για τον χειμωνα θελω να του παρω αλλο γιατι αυτο ειναι πολυ λεπτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ Στέλλα μου!

Ο μικρός όντως ήταν ο πρωταγωνιστής!! Ναι με το νυφικό ένιωθα πολύ πριγκίπισσα!!! Και να φανταστείς ότι όλα αυτά περί πριγκίπισσας τα θεωρώ ξενέρωτα!!! Ενιωθα άνετα και μου άρεσε όταν κοιταγόμουν στον καθρέφτη!! :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: οπως σου εχω ξαναγραψει εγω βαριομουνα ακομα και να παω να ψαξω για νυφικο,αλλα οταν φορεσα το πρωτο κολλησα στον καθρεφτη και δεν πιστευα στα ματια μου :shock::shock::shock::shock::shock::shock: αφου λεω στον αντρα μου να ξαναπαντευτουμε [smilie=love5.gif]
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...