Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΔΡΙΜΥΤΕΡΟΣ Νο8 !!!


Recommended Posts

ΑΛΕΚΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΝΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ!! :)

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΛΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΣΑ.... :cry::cry:

ΕΛΕΝΑΤΣΑΚ ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ 1.80 ΜΙΑ ΨΙΛΗ ΜΠΟΥΛΟΥΚΑ ΕΙΜΑΙ.... :oops::oops:

ΜΟΛΙΣ ΕΦΑΓΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΓΕΥΜΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΗΤΑΝ! ΕΙΧΕ ΨΑΡΙ ΜΕ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΑΛΑΤΑ ΜΠΑΤΖΑΡΙΑ!! :D:D

ΝΙΩΘΩ ΠΩΣ ΕΧΑΣΑ 5 ΚΙΛΑ.... :lol::lol::lol:

ΟΥΠΣΣΣΣ ΜΗΠΩΣ ΒΙΑΖΟΜΑΙ ΛΙΓΟ??? :lol::lol:

ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΠΛΑ ΕΜΒΟΛΙΑ .....ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΜΕ ΤΠΤ!!!! :oops::oops:

ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΝΑΜΕ ΜΑΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ 2 :evil::evil: ΕΝΩ ΕΓΩ 1.....ΤΕΣΠΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΞΑΝΑΚΑΝΩ 2 ΜΑΖΙ ΠΟΤΕΕΕΕΕΕ......

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΛΑΙΕΙ ΤΟ ΜΕΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΡΙΧΝΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΝΕΣΗ.... :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 893
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

βρε μανουλες πολυ φοβιτσιαρες μου ειστε!!!εγω παντως αναισθητη αφου δεν κλαει οταν της κανουν την ενεση κλαιει αν θα κλαψει μετα απο κανενα 2λεπτο αλλα αγκαλιτσα στο κουνελο και σπιτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!!!!

Πω πω Ρουμπελα μου εισαι πολυ ψιλη...φανταζομαι ποσο ειναι ο αντρας σου!!!!Μπασκεμπολιστρια την βλεπω την Μελινα :lol::lol::lol: Πολυ ομορφο το τραγουδακι της Μελινας....

Εμεις μεχρι στιγμης οταν ειναι να κανουμε 2 εμβολια το 1 απο τα 2 ειναι ποσιμο...δεν εχουμε κανει ποτε 2 βελονιτσες!!!! Αλλα αν ερθει η στιγμη και γω θα του τα κανω και τα 2 μαζι...ουτος η αλλος πρεπει να γινουν!!!

Βρε Αλεκα μου μπραβο στην Σαντυμπελ που μπουσουλαει απο τωρα...εμενα ο Δημητρακης μου τωρα κανει κατι προσπαθειες και επιδη δεν τα καταφερνει τσατιζεται και φωναζει...εχει πολυ γελιο!!!!

Ο μικρος εκει που ετρωγε την φρουτοκρεμα του αρχισε να μου κανει νερα...ενω το ρυζαλευρο το κατασπαραζει,τρωει 180γρ.και πολες φορες θελει κι αλλο...εσεις που δινεται στα μωρουλια σας φρουτακια τι ακριβως τους βαζεται μεσα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΕΠΑΝΗΛΘΑ!!!

ΔΥΔΙΜΟΜΑΜΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΝ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙ ΜΕΣΑ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ Κ Η ΚΑΤΙΑ ΖΥΓΟΥΛΗ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΑ ΝΑ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΤΟ ΕΦΑΡΜΟΣΕ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΡΟΥΒΙΤΣΑ! :lol::lol: Κ ΠΕΤΥΧΕ ΕΛΕΓΕ!!! ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ Κ ΘΑ ΔΟΥΜΕ!

Κ ΕΜΕΙΣ ΔΙΠΛΟ ΕΜΒΟΛΕΙΟ ΟΣ ΤΩΡΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΠΟΣΙΜΟ ΚΑΝΑΜΕ! ΑΛΛΑ Κ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΘΑ ΔΙΑΛΕΓΑ ΔΥΟ ΜΑΖΙ! ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΚΛΑΙΕΙ ΣΤΟ ΤΡΥΠΙΜΑ ΚΛΑΙΕΙ ΜΟΛΙΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ :lol::lol:

ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΣΗΜΕΡΑ...ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΟ ΣΙΔΕΡΩΜΑ Κ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ!! ΠΑΩ ΝΑ ΠΕΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΓΩ ΑΡΧΙΣΑ ΕΠΙΤΕΟΥΣ ΝΑ ΑΝΑΡΩΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑ ΜΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΗΡΘΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΥΤΗΧΩΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΧΑ ΠΑΙΞΕΙ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΚΑΤΕΥΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΕΠΕΤΕΙΟ ΓΑΜΟΥ ΤΟ ΣΑΒΑΤΟ ΒΓΗΚΑΜΕ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ

Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΥΠΟΦΕΡΕΙ ΤΡΕΛΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΛΑΙΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΜΙΑ ΑΛΟΙΦΗ ΓΙΑ ΤΑ ΟΥΛΑ ΑΛΛΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ!!!

ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΝΕΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΕΧΑΣΑ!!!

ΕΛΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!! ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ ΣΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΕΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΣΑΣ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ!!!

ΜΙΚΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!!

ΡΟΥΜΠΕΛΙΤΣΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?? ΕΓΩ ΒΑΦΤΙΣΑ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑ 12-9 ΗΤΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΥΣΗΧΟΣ ΤΗΝ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΛΥΜΒΗΘΡΑ ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΧΑΡΑ!!!!

ΣΤΕΛΙΤΣΑ ΕΠΑΘΑ ΕΜΦΡΑΓΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΑΜΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΕΤΣΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΩΠΩ ΔΕΝ ΘΑ ΚΟΥΝΑΩ ΡΟΥΠΙ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ :lol::lol::lol: ΚΑΙ ΑΜΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΖΗΤΩ Η ΤΡΕΛΑ :lol::lol:

ΜΑΜΑΦΑΚΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!!

ΜΑΡΙΑΧΑΡ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!! ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ!!!

ΠΩΠΩ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΜΠΩ ΜΕΡΕΣ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.................

new mammy μου πες μου οτι ο αντρας σου θελει να βγαλει το ονομα του μπαμπα του και θα τρελαθω..............μετά από όλα όσα κάνει????????και θελει και ενοίκιο από το γιο του??????????Ελεος........

Ελενακι ουτε κι ο δικός μου κάνει ιδιαίτερες κινήσεις.........όλο μπρούμυτα γυρνάει και προσπαθεί να μπουσουλίσει αλλά δεν το βλέπω σύντομα.............Η Σαντυ είναι εξελιγμένο μωράκι πτου πτου!!!!!!!!!!!

Ψες κοιμηθήκαμε καλύτερα :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Εφαγε στις 9 και ξανα στις 11 και κοιμηθηκε.........στις 12,5 ξύπνησε και του δωσα το υπόλοιπο γάλα και ξύπνησε στις 5,5 έφαγε και ύπνο μέχρι τις 8 που είναι το ξυπνητήρι μας!!!!!!!!!!!!!!!Λέτε δεν έπρεπε να τον ταίσω στις 5,5????????????????????

Ελπίζω να μεγαλώσει η παρέα του ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΥ γιατί έστειλα στις κοπέλες που δεν είχαμε νέα τους μηνύματα και σιγά σιγά θα διορθωθεί η λίστα μας..........

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η λίστα μας................

@ngel: 23 Μαρτίου 2010 / κοριτσάκι / Δέσποινα / καισαρική

yolle: 9 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Νεφέλη / καισαρική

andri85: 10 Απρ. 2010 / αγοράκι / καισαρική

katerinaki84: 16 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Λυδία / καισαρική

ilioulina: 19 Απρ. 2010 / αγοράκι /

Gasper: 20 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρίνα / καισαρική

Monkey: 22 Απρ. 2010 / αγοράκι / Εμμανουήλ / καισαρική

martha1: 22 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

fraternator: 23 Απρ. 2010 / αγοράκι / Ιάσονας / καισαρική

alexandra27: 26 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

tsofi: 28 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρκέλλα-Ελισσάβετ / καισαρική

ΡΕΝΑΤΑ71: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Θεόδωρος-Παναγιώτης / καισαρική

michaelitsa: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

kiki08: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι /

alexdim: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Βίκτωρας / καισαρική

zoumpalou: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης / καισαρική

new_mammy: 04 Μαϊου 2010 / αγοράκι + κοριτσακι / καισαρική

alexandra83: 05 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Παναγιώτα / φυσιολογικό τοκετό

thena: 10 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ιάσονας / καισαρική

alekagala: 11 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Σάντυ / καισαρική

ANNA1503 : 13 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης /

tirogaridaki: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Αλέξανδρος / φυσιολογικό τοκετό

thalia29: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Νικόλας / φυσιολογικό τοκετό

MamaFaki: 14 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

georgia11a: 15 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / φυσιολογικό τοκετό

tsiggou: 17 Μαϊου 2010 / αγοράκι /

koritsaki9220: 18 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / καισαρική

mdion: 19 Μαϊου 2010 / αγοράκι / καισαρική

marianikolas: 20 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / φυσιολογικό τοκετό

elenatsak: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

thimidia: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Άγγελος / καισαρική

MARIA1984: 26 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Νομική-Αλεξάνδρα / φυσιολογικό τοκετό

debbie871: 27 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι /

marinah: 28 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ορέστης / φυσιολογικό τοκετό

mariaxar: 01 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Κωνσταντίνος / καισαρική

RUBELA: 02 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μελίνα / καισαρική

marina.: 11 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Μάρκος / καισαρική

Mika: 11 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μαρία / φυσιολογικό τοκετό

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

frosi ΠΗΤ:01/05/10(αγοράκι)

antwnia ΠΗΤ:01/05/10(κοριτσακι) Ευαγγελία(ΒΕΡΟΙΑ)

maria31 ΠΗΤ:03/05/10(κοριτσάκι)

theopoula80 ΠΗΤ:04/05/10(αγοράκι)(ΙΑΣΩ-Αθήνα)

Antigonaki ΠΗΤ:10/05/10(αγοράκι)

loukitsa2 ΠΗΤ:21/05/10

mairybaggelhs ΠΗΤ:24/05/10(αγοράκι)

πιτσιποπακι ΠΗΤ:25/05/10

Pelena ΠΗΤ:26/05/10

koalalou ΠΗΤ:26/05/10

_mpoumpou_ ΠΗΤ:27/05/10

hopa ΠΗΤ:29/05/10(αγοράκι)(Γένεσις-Θεσ/νικη)

Τουλινα ΠΗΤ:30/05/10

Βασουλα ΠHT:06/06/10

mama again ΠΗΤ:09/06/10

Zena(κοριτσάκι)

BALERIA

maya1

ritsaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Τι κάνετε? Τρέχω τρέχω και δεν προλαβαίνω τίποτα....

Προχθές πήγαμε στον παιδίατρο!!! Κάναμε και εμβολιάκι... - το τι κλάμμα ρίξαμε δε λέγεται....- .

Είμαστε λοιπόν 10,100Kgr και 69cm ύψος!!!

Πολύ γερός ο μπόμπιρας μας είπε!!!

Το Σάββατο θα ξεκινήσουμε κι εμείς το πρόγραμμα - κρέμα..

Ξεκινάμε με δεύτερο γεύμα φρουτόκρεμα (αχλάδι-μπανάνα-μήλο) Μετά από 5 μέρες αντικαθιστούμε το τέταρτο γεύμα με κρέμα βανίλια-ρυζάλευρο, μετά από 5 μέρες αντικαθιστούμε το τρίτο μας γεύμα με κρεμούλα λαχανικών και μετά από 5 μέρες προσθέτουμε και κρεατάκι!!! Ανυπομονώ να ξεκινήσουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως τα ματια μου τα δυο............Που χάθηκες καλή μου????????????Τρέχεις για τη βαφτιση???????????

Μπραβο στο μωρο μας πολύ δυνατός!!!!!!!!!!!!Πρέπει να ναι ο πρώτος που κόβει το νήμα των 10 κιλών!!!!!!!!!!!!Ο δικός μας γιατρός μου πε στον 6ο μήνα φρουτόκρεμα στον 5ο μόνο φαριν λακτε...........Και θα αρχίσετε και κρεατάκι και λαχανικά ουαου...............

Πώς μεγαλώνουν έτσι???????????Τόσο γρήγορα...............ουφ

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑ

ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΣ ΕΒΑΛΕ ΓΕΩΡΓΙΑ :lol::lol::lol: ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΑΛΑΞΟΥΜΕ Κ ΓΑΛΑ!!!

10,100???????????ΚΑΛΑ ΑΝ ΑΡΧΙΣΕ Κ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙ :lolno::lolno::lolno:

ΜΑΡΙΝΑ ΕΜΕΝΑ ΠΛΕΟΝ ΟΥΤΕ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ ΓΥΡΝΑΕΙ! ΤΟ ΚΟΨΕ!!! ΔΕΝ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΜΠΡΟΥΜΥΤΟ Κ ΟΤΑΝ ΤΟ ΒΑΖΩ ΕΓΩ ΔΥΣΑΝΑΣΧΕΤΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ!!!ΑΛΛΑ ΜΕ ΚΑΘΥΣΙΧΑΖΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΜΩΡΑΚΙΑ Κ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ! ΡΕ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΧΟΝΤΡΟΥΛΗΣ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ????Η ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΥΣ ΣΑΝ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΑΝΑ ΧΤΕΣ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΟ ΜΑΚΙΓΙΑΖ Κ ΕΝΩ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ...ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΕΙΔΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ,ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΒΑΦΤΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ!!!ΣΑΝ ΨΕΥΤΙΚΗ ΛΕΕΙ ΣΕ ΕΚΑΝΕ! :cry::cry: ΤΩΡα ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΝΑ ΤΗΣ ΤΑ ΠΩ! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ! ΕΒΓΑΛΑ Κ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΩΤΟ Κ ΦΕΝΟΜΟΥΝ ΠΟΛΛΥ ΑΣΠΡΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσούδες κ απο μας!!Ολη τη βδομάδα προσπαθώ να γράψω,το ανοίγω το πρωί κ πλεον παει βράδυ κ το κλείνω οπως το άνοιξα!!χιχι!Καταρχήν,καλως ηρθαν οι καινούργιες με τα μικρά τους!

Επειτα,μαριναχ,ευτυχισμένοι να στε πάντα κ οι 3 σας,οποτε είναι στείλε μας νεα σου!

Θάλεια,μου ακόμη αρρωστούλα?!Ταλαιπωρήθηκες,παιδί μου.Περαστικά να ναι,αντε τωρα να σου δώσει κανενα φιλάκι ο νικόλας να γίνεις καλά καλά!!

Rubela μου,κοτζαμ γυναικάρα,ε.ρε το μελινάκι 2 μετρα κοπελάρα θα ναι!Για μας που εχουμε αγόρια,δουλεύω!χιχι!

Μαρινα μου,οταν τον παίρνεις στο βυζάκι το βράδυ,μετά το βραδυνό που σου "ξυπνάει",ειναι ξύπνιος?!

Δεν τον παίρνει ο υπνος πάνω σου?Κάνε υπομονή κοριτσάκι μου,θα φτιάξει κάποια στιγμή.

Αλέκα,η Σαντυ βλέπω πολύ προχώ!!Αντε,να παίρνουμε σειρά!Ευτυχώς που τελειώνεις δουλειά σιγά σιγά,να μείνεις κ συ λίγο σπίτι να την ευχαριστηθείς.

Γεωργία μου,ξεφυγε ο μικρός!!!Συγχαρητήρια!!Ετσι,πάντα γερός κ δυνατός να είναι!Α,σούπερ το καρότσι!Αντε,να το χαρείτε τώρα!!Με τη κουμπάρα μου,είχε πάρει αρχές καλοκαιριού για τη μικρή της quinny,ενα3τροχο-κινειται πολύ με τα ποδια/κ γινεται τοσο δα μικρό για το πορτ μπαγαζ,απο το ιντερνετ,κ ηταν κ αυτό πολύ καλό,καταρχήν σκυλί δεν καταλαβαίνει τιποτα κ καταδευτερον πολύ μεγάλο χωρο στη θεση του παιδιού.Παρόμοιο πρεπει να ναι κ αυτο που πήρες γιατί μοιάζουν των 2 εταιριών.

Ελενά μου,κοντεύουν οι προετοιμασίες ε?!Αντε,με το καλό!Ολά καλά να πάνε!Οσο για το μακιγιαζ,αν δεν βαφεσαι κ σε εχει συνηθίσει ο αντρούλης σου ετσι,ισως γιαυτό να του φάνηκε η διαφορά μεγάλη!

Φώναξε κ τη φιλενάδα σου για 2η γνώμη να δεις,αλλιώς αν κ σενα σου φάνηκε κάπως δες μήπως το απαλύνετε λίγο για πιο φυσικό αποτέλεσμα!

Διδυμομανούλα,τα ξαναειπαμε,βρείτε λύση ηρεμα,δεν ειναι λόγος το ονομα να εχετε μεταξύ σας γκρίνια.Τονίζω μεταξύ σας οι υπόλοιποι να παν να κουρευτούν!!

Στέλλα,ο Δημητράκης απαιχτος!!Καταρχήν πως μεγάλωσε ετσι?!!Παιδάκι!Μπράβο για τα ζογκλερικ'ά!!!Πρεπει κ συ να βρίσκεσαι σε ετοιμασίες για τη γιορτή ε?Καλή επιτυχία με το διάβασμα για τα σήματα.Εχω μια εφαρμογή για τον υπολογιστή με τεστάκια.Πες μου αν ειναι.

Ξεχνάω κάποια??!

Τώρα τα δικά μας,πήγαμε χτες στο γιατρό κ κάναμε κ το εμβολιάκι μας!!Τίποτα ουτε κιχ,ενα νιαουρισμα κάνει την ωρα που περνάει μέσα το φάρμακο,αγκαλίτσα μετά κ μεσα στα γέλια!!

Είμαστε αισίως 7.700κ κ 69εκ!!!Εκτοξευθήκαμε στο υψος αυτό το μήνα!(4εκ!)Ως συνήθως,ειναι πολύ δυνατός κ γερός,βιάζεται κτλ!Ναναι καλά το Αγγελόυδι μου!Ξεκινάμε κ επισήμως τις φρουτόκρεμες,

εφόσον του χω ηδη δοκιμάσει απο την προηγούμενη βδομάδα,παρακάμτουμε το ρυζάλευρο κ θα προσθέτουμε ανα 3(?) καινούργιο φρουτάκι.Τώρα βάλαμε κ μήλο κ στο τέλος της βδομάδας κ σταδιακα χυμό πορτοκάλι!Θα τον πάμε ολο το μήνα ετσι κ απο τον επόμενο θα ξεκινήσουμε λαχανικά κ κρεας!Τον ρωτησα για το καρεκλάκι,γιατί πλεον βαρίεται κ κατι πρέπει να κάνει να απασχολείται,κ ειπε να το δοκιμάσουμε αλλά λίγο καθε φορά να μην αρχίσει να κουράζεται.

Για το παρκο,ειπε,πως ειναι κατάλληλο τώρα να μπει κ να οργώνει,να στέκεται κ ορθιος που του αρέσει!Τι αλλο?Α,μεχρι στιγμής εμείς δεν εχει χρειαστεί να κάνουμε 2 μαζί,αλλά αν τεθεί κατι τέτοι κ τα 2 μαζί να ξεμπερδεύουμε!Ναι,μανουλίτσες μην αγχώνεστε πάνε-ελα τωρα 2 φορές για ενα τσιμ!!

Δεν λέει,πάτε για καφεδάκι αυτή τη 2η φορά!!!

Το αλλο Σαββάτο πάμε Αθήνα κ γυρνάμε στις 10/11.Ε,να πάμε παππούδες-γιαγιάδες καταλαβαίνετε!!Κανω ψυχολογική προετοιμασία!!!γέλια!!

Πάω,γιατί θα παω για δουλειά το απόγευμα,να φτιάξω κανα φαγητό για το μπαμπά μας!! Συγγνώμη για το μεγάλο κείμενο.Σας φιλώ,τα λέμε αν ειναι το βράδυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zorzet μια χαρα ο μικρος μπραβο!! και εγω ειμαι καλυτερα ευχαριστω αστα ο νικολας με χαιδευει στο προσωπο και λιωνω!!!!!!! :lol::lol::lol:

γεωργια γιγαντακος ο μικρουλης σου πωπω!!!

ο νικολας ειναι 68 εκ και 9 κιλα με την φρουτοκρεμα τα παμε πολυ καλα και με την φαριν λακτε ετσι κ ετσι τα φρουτακια του αρεσουν πιο πολυ!!!! :lol::lol::lol: δοκιμασαμε στην αρχη αχλαδι μετα σκετο πορτοκαλι και μετα η αχλαδι πορτοκαλι η μηλο πορτοκαλι που του αρεσει παρα πολυ!!!

εμεις κοριτσακια για τα εμβολια παντα καθε μηνα καναμε 2 μαζι απο ενα σε καθε μπουτακι και οταν ειχαμε και το ποσιμο το πιναμε και αυτο κανονικα !!! εμεις μαλον το σκ κατεβαινουμε σπιτακι μας στο πειραια!!!

φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ! ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ...ΗΠΙΑ ΝΤΕΠΟΝ,ΚΑΦΕ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ, ΠΗΓΑΜΕ ΤΖΑΜΠΟ, ΚΑΙ ΖΑΡΑ ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ,ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ ΑΠΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΘΙΣΩ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΕΔΩ ΡΟΔΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΧΕ 25 ΒΑΘΜΟΥΣ ΜΗ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΤΡΩΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΑΝΙΕΡΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ , ΘΑ ΔΩ ΑΠΟ PRENATAL ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ Κ ΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΤΗΣ. ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ, ΟΣΕΣ ΔΙΝΕΤΑΙ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΜΕ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΤΙ ΘΗΛΕΣ ΒΑΖΕΤΕ ΓΙΑ 0+ Η ΓΙΑ 4 ΜΗΝΩΝ , ΕΜΕΝΑ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΩΝ ΝΑ ΒΑΛΩ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΕΣ ΤΡΥΠΕΣ, ΠΟΙΑ Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ?ΒΡΕ ΡΟΥΜΠΕΛΙΤΣΑ...ΠΩ ΠΩ ΨΗΛΗ ΕΙΣΑΙ!!!!!!!!! ΕΓΩ 1.60 ΚΟΝΤΟΥΛΑ ΛΕΜΟΝΙΑ, ΧΑ ΧΑ!ΕΜΕΙΣ ΤΟΥ ΠΝΕΥΜΟΝΙΟΚΟΚΟΥ Κ ΤΟ 5ΠΛΟ ΜΑΣ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΜΑΖΙ Κ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ ΕΜΕΝΑ ΚΛΑΕΙ Κ ΠΟΛΥ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ.... ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΝΤΡΑΣ Ο ΓΙΟΚΑΣ ΣΟΥ!!!!!!

ΑΛΕΚΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΕΙ Η ΣΑΝΤΥ Ε? ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟ! ΕΜΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕ ΓΥΡΙΣΕ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ...ΤΟ ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ, ΔΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσουδια μου!

ευχαριστω για την συμπαρασταση για το ονομα.

για οσες ζυγιστικατε και εισαστε νταρντανακια μπραβο σας!!!!! φτου φτου τα παιδακια σας!

γερα παντα να ειναι!

επισης ευχαριστω για τις απαντησεις για το διπλο εμβολιο...εγω δεν εχω ααποφασισει ακομα αν θα τους τα κανω μαζι. τα λυπαμαι...

φιλακια για τωρα γιατι κλαιμε...παλι....

μαρινα να δω ποτε θα τα πουμε σαν ανθρωποι επιτελους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

new mammy μου! Εμείς όλα τα εμβολιάκια τα κάναμε διπλά!!! Εκτός από τώρα... Την τελευταία φορά κάναμε μόνο ένα (έτσι έκανε ο γιατρός - όχι ότι μας ρώτησε κιόλας :D:D:D )

Καλέ Rubela ΓΥΝΑΙΚΑΡΑΑΑΑΑΑ!!!!!! Εγώ 1,60 με τα χέρια στην ανάταση!!! :D:D:D:D:lol::lol::lol::lol: Και αυτό με το ζόρι!!! Ευτυχώς ο Άλεξ είναι 1,90 οπότε έχει να πάρει ο μπόμπιρας (βέβαια το ύψος δεν έχει να κάνει με ένα μόνο χρωμόσωμα αλλά με συνδυασμό πολλών - όπως και το χρώμα του δέρματος, μαλλιών και ματιών - ) το είχα κάνει στη βιολογία!!! Το φυσιολογικό είναι 1,40 και από εκεί και πέρα προστίθονται τα "θετικά" που παίρνει από τους δύο γονείς - σε κάθε + είναι και κάποια εκατοστά - που δυστυχώς δεν θυμάμαι αυτή τη στιγμή αλλά θα το ψάξω και θα το βρω!!!! :):D:D:D

ΜΙΚΑ μου, εμείς ξεκινήσαμε με τα 0+ αλλά επειδή πήραμε τελικά αντιαναγωγικό γάλα από 1,5 μηνών (είναι πολύ πυκτό) του πήρα θηλές πολλαπλής ροής που είναι από 3+!!! Στην αρχή μας έτρεχε από το πλάι αλλά μετά το συνήθισε....

Τώρα πρέπει να αλλάξουμε κι εμείς το γάλα (να πάμε στο νούμερο 2) και μας είπε να μην πάρουμε αντιαναγωγικό.... Αυτό με προβληματίζει βέβαια γιατί ακόμα βγάζει πάρα πολύ γάλα αφού φάει το πιτσιποπάκι μου....

Μαρινα μου, το πρωί μπήκα και βγήκα αμέσως... Συγνώμη... :cry::cry::cry: Δεν είδα το μήνυμά σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργια κατευθειαν σου ειπε να το αλξεισ το γαλα?????? ΓΙΑΤΙ ΕΜΑΣ ΤΗΣ ΔΙΣΚΙΛΙΟΤΗΤΑΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΟ ΑΛΑΖΟΥΜΕ ΠΡΙΝ ΠΑΜΕ ΣΤΟ 2 . ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΘΑ ΑΝΤΙΚΑΘΙΣΤΩ ΕΝΑ ΓΕΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΜΕ ΕΝΑ ΝΕΟ!!!! Ε ΡΕ Κ ΣΤΟΥΜΠΟΣΕΙ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΚΑΚΑ ΜΕ ΒΛΕΝΕΣ ΓΕΜΑΤΟ Κ ΕΧΕΙ Κ ΜΙΑ ΓΚΡΙΝΙΑ ΔΕΝ ΥΣΙΧΑΖΕΙ!!!!! ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΟΥΜΕ!!!! ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΒΡΗΚΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΒΓΑΛΕΙ????

ΜΙΚΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ Κ ΜΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΓΙΑΤΙ Κ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΨΥΧΟΥΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΜΠΕΛΙΚΟ Κ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ!!!!ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΗΝ ΘΗΛΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΝΟ1 ΤΗΣ ΝΥΚ ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΙΑ ΕΧΤΡΑ ΤΡΥΠΑ! ΜΟΥ ΤΙΣ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΙΣ ΑΓΟΡΑΖΩ!

ΡΕ ΑΓΟΡΟΜΑΝΕΣ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ! ΕΣΑΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΑΣ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΤΟΥ???? ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΑΚΟΜΑ! Ε ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΠΟΙΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ! ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙ Κ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΣΤΑΛΙΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ,ΕΝΩ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΓΑΛΑ ΣΤΑΔΙΑΚΑ ΘΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ 2 ΤΗΣ ΔΥΣΚΙΛΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Η ΕΛΕΝΑ ΕΝΑ ΜΕ ΕΝΑ ΤΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩΝΤΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΙ ΜΕΧΡΙ 9 ΜΗΝΩΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΕ ΤΟ 2 ΤΗΣ ΔΥΣΚΙΛΙΟΤΗΤΑΣ!!!!

ΕΜΕΙΣ ΘΗΛΗ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ 1 ΤΗΣ ΝUK ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΤΡΥΠΕΣ!!!

ΚΑΙ ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΑΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΞΟΥΜΕ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΤΕΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΝΩΜΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργια κατευθειαν σου ειπε να το αλξεισ το γαλα?????? ΓΙΑΤΙ ΕΜΑΣ ΤΗΣ ΔΙΣΚΙΛΙΟΤΗΤΑΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΟ ΑΛΑΖΟΥΜΕ ΠΡΙΝ ΠΑΜΕ ΣΤΟ 2 . ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΘΑ ΑΝΤΙΚΑΘΙΣΤΩ ΕΝΑ ΓΕΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΜΕ ΕΝΑ ΝΕΟ!!!! Ε ΡΕ Κ ΣΤΟΥΜΠΟΣΕΙ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΚΑΚΑ ΜΕ ΒΛΕΝΕΣ ΓΕΜΑΤΟ Κ ΕΧΕΙ Κ ΜΙΑ ΓΚΡΙΝΙΑ ΔΕΝ ΥΣΙΧΑΖΕΙ!!!!! ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΟΥΜΕ!!!! ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΒΡΗΚΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΒΓΑΛΕΙ????

ΜΙΚΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ Κ ΜΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΓΙΑΤΙ Κ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΨΥΧΟΥΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΜΠΕΛΙΚΟ Κ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ!!!!ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΗΝ ΘΗΛΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΝΟ1 ΤΗΣ ΝΥΚ ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΙΑ ΕΧΤΡΑ ΤΡΥΠΑ! ΜΟΥ ΤΙΣ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΙΣ ΑΓΟΡΑΖΩ!

ΡΕ ΑΓΟΡΟΜΑΝΕΣ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ! ΕΣΑΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΑΣ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΤΟΥ???? ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΑΚΟΜΑ! Ε ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΠΟΙΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ! ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙ Κ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΣΤΑΛΙΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ,ΕΝΩ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙ!

Έλενα, μου είπε να το αλλάξω αφού τελειώσει η ποσότητα που έχω (τα παίρνω 15-15 με το παιδί που έχω :lol::lol::lol: ) αλλά χωρίς κάποιο πρόγραμμα. Το έχω πολύ μεγάλο άγχος γιατί συνέχεια βγάζει..... Δεν ξέρω τι να κάνω.... Θα το ψάξω λιγάκι και θα δω...

Για το "λιλί" του μας είπε να μην το πειράξουμε καθόλου!!!! Άσε τι λέει η μαμά σου... Κι εμένα τα ίδια λέει ο πεθερός μου - και φυσικά του λέω ότι το ανοίγουμε(ψέματα) για να μην μας πρήζει τα ....άντε να μην το πω τώρα :) :) :) Επειδή όμως επέμενε πάρα πολύ στην αρχή το έψαξα και βρήκα ένα θέμα στο babyspace.gr σχετικά με αυτό από ένα γιατρό... Θα το ανεβάσω αύριο γιατί το internet μου σέρνεται :evil::evil::evil: και δεν ανοίγει η σελίδα για να στο βάλω link τώρα... Υπόσχομαι ότι αύριο θα το ανεβάσω όμως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AAAAAA!!!! Ξέχασα να σας πω τι μου είπε για την αποστείρωση (ρωτούσε και η Μαρίνα)!!!

Ρώτησα τον γιατρό μας πότε σταματάω την αποστείρωση και μου λέει:

"Κανονικά μετά τον 6ο μήνα αλλά αυτός ο γίγαντας - έτσι τον λέει - ότι βρίσκει και ότι πιάσει το βάζει στο στόμα οπότε δεν έχει νόημα να αποστειρώνεις!!!!" χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΜΑΛΙΣΤΑ!!!! ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΑΡΘΡΟ!!!!! ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ, ΕΠΕΙΔΗ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ(ΠΑΜΕ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ) ΤΟΥΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΩΝΝ, ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΜΗΠΩΣ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΕΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΤΛ!!!!! ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΛΑ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ Ε?

ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ Κ ΜΑΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΜΕΧΡΙ 6 ΜΗΝΩΝ Κ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΟΒΟΥΜΕ!!! ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ Η ΑΦΕΛΗΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΥ ΝΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΝΩ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ.....Κ ΜΟΥ ΕΞΗΓΙΣΕ ΟΤΙ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΚΑΚΟ ΠΑΡΑ ΚΑΛΟ! ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΣΤΟ ΓΑΛΑ ΑΝΑΠΤΥΣΟΝΤΑΙ ΔΙΑΦΟΡΟΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΙ ΠΟΥ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΜΠΕΝΟΥΝ ΣΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΤΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα απο την ξενυχτησα μανα!

ελενα και εμας μας ειπε να μην το πειραζουμε για αυτους τους λογους που λεει το αρθρο.

τωρα αμα βουλωσει τι να πω θα βαλω το παιδι να κατουρησει τα μουτρα της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια..............Ευτυχώς που σας έχω και σας και μαθαίνω για το πουλί μας γιατι δεν ειχα ιδεα :lol::lol::lol::lol::lol:

Δε μου είπε κανένας τίποτε αν πρεπει κλπ.........ευτυχώς...........

Ψες είχαμε τραπέζι και ξενυχτησαμε λιγο..........πήραμε μαζί μας τον Ορέστη και κοιμήθηκε εκεί καμιά ωρίτσα..........πήγαμε σπίτι κατά τις 12 και είχε όρεξη για γελια............κοιμήθηκε 12,5 και 1,5 ξύπνησε έφαε το υπόλοιπο γάλα και κοιμήθηκε μέχρι τις 6,5..........το φράγμα των 5ωρων δεν το ξεπερνάμε!!!!!!!!!!!!!Και μετά δεν είχα ύπνο εγώ..................

Εμένα για την αποστείρωση μου πε μέχρι 3 μηνών αλλά αν θέλω τη συνεχίζω 1-2 μήνες ακόμα...............και την σταμάτησα!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol: Εννοείται ότι μετά τους 3 μήνες δεν έχει νόημα.............αφού πιάνει παιχνιδάκια βάζει στο στόμα δεν υπάρχει νόημα εκτός αν αποστειρώνεις και τα παιχνίδια.................Ειδικά αυτά που μπουσουλάνε όπως η Σάντυ πρέπει να αποστειρώνετε και το πάτωμα............... :lol::lol::lol:

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...