Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΔΡΙΜΥΤΕΡΟΣ Νο8 !!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 893
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια...........Rubelitsa σου εστειλα αιτηση φιλιας...........

Στέλλα μου χαρας το κουραγιο σου.............εγω θα παθαινα καρδιακο κι εσυ φωτογραφιζες τα κατορθωματα του!!!!!!!!!!!!!

Πάντως εγώ θα πάρω το βιβλίο!!!!!!!!!!!!Τι να κανω??????????Ψες ξυπνησε στις 3 και στις 6,5 τα νευρα μου................

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΤΟ Παρω ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΛΙΓΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΓΥΡΙΣΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ 10 ΕΥΡΩ ΕΙΝΑΙ!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΝΕΟΤΕΡΑ

ΕΙΜΑΣΤΕ 8200 Κ 68 ΠΟΝΤΟΥΣ!!!! Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 92% ΣΤΟ ΒΑΡΟΣ Κ 97%ΣΤΟ ΥΨΟΣ!

ΚΡΕΜΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΠΡΩΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΑΞΟΥΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ,ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΔΥΣΚΙΛΙΟΤΗΤΑΣ ΣΤΟ ΑΠΛΟ!!

ΜΕΤΑ ΣΤΑΔΙΑΚΑ ΑΝΑ 7 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΦΡΟΥΤΑ Κ ΦΑΓΑΚΙ(ΚΡΕΑΣ ΒΡΑΣΤΟ ΜΕ ΛΑΧΑΝΙΚΑ!)

ΒΟΥΝΟ ΜΕ ΦΑΝΗΚΕ ΟΛΗ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ :o:o:o:o ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΟΙ ΑΛΑΓΕΣ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΗΓ ΤΟΥ ΓΑΛΑΚΤΟΣ! :shock:

ΔΥΔΙΜΟΜΑΜΑ ΤΟΝ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΙΡΟΠΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΩΓΕΣ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΛΙΤΙΡΙΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΦΑΡΜΑΚΑ.,Κ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΣΤΕΡΕΕΣ ΤΡΟΦΕΣ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ Κ ΟΙ ΑΝΑΓΩΓΕΣ! ΤΙ ΝΑ ΠΩ, ΕΓΩ ΕΤΟΙΜΗ ΗΜΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΑΛΩΣΕ!

ΑΑΑΑΑΑ Κ ΚΡΕΜΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΜΕ ΒΑΝΙΛΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας! ειχα καιρό να μπω αλλά για κάποιο λόγο κατα την εγκυμοσύνη κολλούσε το site και μετα το παράτησα! :oops: να'ναι καλά η Μαρίνα που μου έστειλε μειλ και ξαναμπήκα! χεχε

Λοιπόν καλώς σας βρήκα!

Εγώ γέννησα στις 14 Μαίου με καισαρική μια μπουμπου 3.020 και 53 πόντους!

Θα τα λέμε!!!

α! το mamafaki αντιστοιχεί στο όνομα Μαρία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ngel: 23 Μαρτίου 2010 / κοριτσάκι / Δέσποινα / καισαρική

yolle: 9 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Νεφέλη / καισαρική

andri85: 10 Απρ. 2010 / αγοράκι / καισαρική

katerinaki84: 16 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Λυδία / καισαρική

ilioulina: 19 Απρ. 2010 / αγοράκι /

Gasper: 20 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρίνα / καισαρική

Monkey: 22 Απρ. 2010 / αγοράκι / Εμμανουήλ / καισαρική

martha1: 22 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

fraternator: 23 Απρ. 2010 / αγοράκι / Ιάσονας / καισαρική

alexandra27: 26 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

tsofi: 28 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρκέλλα-Ελισσάβετ / καισαρική

ΡΕΝΑΤΑ71: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Θεόδωρος-Παναγιώτης / καισαρική

michaelitsa: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

kiki08: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι /

alexdim: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Βίκτωρας / καισαρική

zoumpalou: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης / καισαρική

new_mammy: 04 Μαϊου 2010 / αγοράκι + κοριτσακι / καισαρική

alexandra83: 05 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Παναγιώτα / φυσιολογικό τοκετό

thena: 10 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ιάσονας / καισαρική

alekagala: 11 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Σάντυ / καισαρική

ANNA1503 : 13 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης /

tirogaridaki: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Αλέξανδρος / φυσιολογικό τοκετό

thalia29: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Νικόλας / φυσιολογικό τοκετό

MamaFaki: 14 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

georgia11a: 15 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / φυσιολογικό τοκετό

koritsaki9220: 18 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / καισαρική

mdion: 19 Μαϊου 2010 / αγοράκι / καισαρική

marianikolas: 20 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / φυσιολογικό τοκετό

elenatsak: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

thimidia: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Άγγελος / καισαρική

MARIA1984: 26 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Νομική-Αλεξάνδρα / φυσιολογικό τοκετό

debbie871: 27 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι /

marinah: 28 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ορέστης / φυσιολογικό τοκετό

mariaxar: 01 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Κωνσταντίνος / καισαρική

RUBELA: 02 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μελίνα / καισαρική

marina.: 11 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Μάρκος / καισαρική

Mika: 11 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μαρία / φυσιολογικό τοκετό

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

frosi ΠΗΤ:01/05/10(αγοράκι)

antwnia ΠΗΤ:01/05/10(κοριτσακι) Ευαγγελία(ΒΕΡΟΙΑ)

maria31 ΠΗΤ:03/05/10(κοριτσάκι)

theopoula80 ΠΗΤ:04/05/10(αγοράκι)(ΙΑΣΩ-Αθήνα)

Antigonaki ΠΗΤ:10/05/10(αγοράκι)

loukitsa2 ΠΗΤ:21/05/10

mairybaggelhs ΠΗΤ:24/05/10(αγοράκι)

πιτσιποπακι ΠΗΤ:25/05/10

Pelena ΠΗΤ:26/05/10

koalalou ΠΗΤ:26/05/10

_mpoumpou_ ΠΗΤ:27/05/10

hopa ΠΗΤ:29/05/10(αγοράκι)(Γένεσις-Θεσ/νικη)

Τουλινα ΠΗΤ:30/05/10

Βασουλα ΠHT:06/06/10

mama again ΠΗΤ:09/06/10

tsiggou (αγοράκι)(Μητέρα-Αθήνα)

Zena(κοριτσάκι)

BALERIA

maya1

ritsaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες!!!!!

Βρε κοριτσακια μου χαλαρωστε λιγο...καταρχην το παιδι ειναι δεμενο στο ριλαξακι και απο κατω στα ποδαρακια εχει στοπακια και δεν υπαρχει περιπτωσει να πεσει...λετε να το αφηνα ετσι τοση ωρα και να το φωτογραφιζα κιολας;

Ωχχχχχχ φανταζομαι τι θα κανετε φιλεναδιτσες μου οταν θα αρχισουν να περπατανε τα ζουζουνακια μας... :-ss:-ss:-ss:-ss ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ??????

:shock::D:D:lol:

Τί κάνετε κοπελάρες μου? Τα μωράκια σας? Οι οικογένειες σας? Δε σας διάβασα ακόμα, για αυτό συγχωρέστε με αν δεν αναφερθώ σε κάτι σημαντικό που έγινε!

Με γεια το νούμερο 8!! Εγώ πρέπει να διαβάσω από το 7!!! :o

Χθες γυρίσαμε από Κύπρο..Όλα καλά..Πέρασε και ο γάμος και έφυγε και αυτό το άγχος! Μόλις τακτοποιηθώ θα σας βάλω φωτο να δείτε!!! Τη βάφτιση θα την κάνουμε 2 Ιανουαρίου τελικά στην Πάτρα!!! Τώρα φτιάχνω τα ντουλάπια μας..Γίνεται ένας χαμός από ρούχα και βαλίτσες!!! Και με το μωράκι όλη μερα δεν κάνω και τίποτα!!! Εσάς πώς είναι τα δικά σας? Τί κάνουν? Ρε κορίτσια μου λείψατε... :-*:ymblushing: Θα τακτοποιηθώ και θα σας διαβάσω και θα σας πω και τα δικά μου με λεπτομέρειες!!!!!! Μάκια μάκια μάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΜΑΡΑΚΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!! ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!! ΑΝΤΕ Κ ΜΑΣ ΑΛΕΙΨΕΣ ΠΟΛΛΥ ΠΟΛΛΥ!!!!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ Κ ΑΠΟ ΤΟ ΓΑΜΟ Κ ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ!!!!! ΑΧ ΠΟΛΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΣΕ ΞΑΒΝΑ ΑΚΟΥΣΑ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια............μαρακι καλωσόρισες πίσω.........να ζήσετε ευτυχισμένοι και αγαπημένοι και να χαίρεστε το μωράκι σας...........

Εγώ δεν είμαι καλά........... :(:(:(

Παλι δεν κοιμηθηκαμε ψες..........ξυπνησε στις 2 και στις 5 για φαι........τη 2η φορά προσπαθησα να τον κοιμησω ξανα τον αφησα να κλαιει αλλα στο τελος εκλαιγε και ο αντρας μου που δε μπορουσε να τον ακουει και αναγκαστικα τον ταισα ξανα........... :((:((:((

Τι να κανω??????????Παλι μου τα γυρισε πάνω που εστρωσε για καμια βδομαδα...........Θα τον ταιζω σαν κοιμαται αλλά ψες κοιμηθηκε στις 10 και εμεις στις 11...........μεχρι τις 2 :((:((:((

Αυτα..............αχχχχχχχχχχχχχχχ

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΓΟΡΑ, ΟΠΟΤΕ ΕΔΩ ΘΑ μκαστε!!!

ΓΙΑΤΙ ΒΡΕ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΤΣΙ? ΚΡΙΜΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!!!!

ΕΙΙΙΙ ΠΟΥ ΕΙΣΤΑΙ ΟΙ ΑΛΕΕΣ ΑΛΕΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΘΗΚΑΤΕ ΟΙ ΣΥΜΠΕΘΕΡΕΣ!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

ΖΟΡΖΕΤ ΠΗΓΕΣ ΓΙΑΤΡΟ???? ΞΕΚΙΝΑΤΕ ΚΡΕΜΑ??? ΓΙΑ ΠΕΣΤΕ ΜΑΣ ΤΑ ΚΥΒΙΚΑ ΣΑΣ! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας κοριτσια!!! ειμαστε μια χαρα εχουμε 2μερες τωρα που κοιμαται και ξυπναει μια φορα αλλα δεν την ταιζω και της βαζω την πιπιλα και ξανκοιμαται.το θεμα ειναι οτι υποφερω που δεν πιανει βυζακι απο τους πονους στο στηθος αλλα χθες κοιμηθηκα λιγο καλυτερα.

μαμαφακι καλως ορισες να σου ζησει η κοπελαρα σου.θελουμε φωτο υποχρεωτικα!!!

μαριαχαρ μπραβο σας να ζησετε και να ευτιχισετε!τακτοποιησου καλα και εμεις εδω ειμαστε

στελλακι εγω παντως δεν φοβηθηκα αφου η δικια μου ολη τη μερα αυτα τα κολπα κανει ασε που εχει μαθει και μποσουλαει ολο το σπιτι,την αφηνω στο δωματιο της και ερχεται στη κουζινα και με βρισκει(εχω στρωσει ολο το σπιτι) και γλυφει τα ποδια του τραπεζιου που ειναι ινοξ!!!

ελενα μου μια χαρα πατε και εσεις!!!ειδες το ψυχουλο???ΚΑΡΒΕΛΑΚΙ!!!

μαρινακι μου που θα παει θα κοιμηθητε και εσεις υπομονη χριαζεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολες σιγα σιγα κοιμαστε............εμενα μου τα χαλαει!!!!!!!!!!!!!Εγω φταιω που τον ταισα προψες..........και δεν τον αφησα να κοιμηθει νηστικος..........καλομαθε.............για να δουμε ωσπου θα παει αυτο..........

Μπραβο Αλεκα μου...........να ξυπνας κατα τις 4 και να βγαζεις γαλα μη μειωθει............

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να μειωθει βρε μαρινακι χθες στη δουλεια εβγαλα παλι 280μλ ελπιζω με τη διατροφη της σε στερεες τροφες να μπει σε προγραμμα και το βυζι γιατι θα εκραγουν στο τελος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ! ΜΑΡΙΑΧΑΡ ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ!! :D:D

ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ... :D:D

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΕΧΩ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΜΠΡΙΖΟΛΑ,ΚΟΛΟΚΥΘΟΠΙΤΑ,ΚΑΙ ΛΑΧΑΝΟΝΤΟΛΜΑΔΕΣ....ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ.... :D:D ΟΥΤΕ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ!!!!!! :D:D

ΕΙΧΕ ΓΕΝΕΘΛΙΑ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΕΧΤΕΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΤΡΑΠΕΖΙ....ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΠΟΛΛΑ! :D:D

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΔΙΑΙΤΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΕΙ....ΕΙΜΑΙ 1.80 ΥΨΟΣ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ 82 ΚΙΛΑ... :oops::oops: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 70 ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ....ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ... :oops::oops:

ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ TASTE AND DIET...ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΦΕΡΑΝ ΣΟΛΟΜΟ ΜΕ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ! :D

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ!!!

ΚΑΛΕ ΑΛΕΚΑΑΑΑΑ ΑΧΧΧΧΧΧΧΧ ΣΕ ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!! :lol::lol:

ΤΥΧΕΡΗ Η ΜΠΕΜΠΑ ΣΟΥ!!! ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΓΑΛΑ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΕΦΑΓΕ Η ΜΕΛΙΝΑ.... :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζησει ο μπαμπας σας ρουμπελιτσα μου.καλα εκανες και ξεκινησες διαιτα με φαγητα ελπιζω ναχεις καλα αποτελεσματα.εγω παντως τσακιζω το κλαμπ τωρα και μολις κοιμηθει η μικρη μπυριτσα και πιτσουλα!

μη στεναχωριεσαι που δεν θηλασες, μια χαρα κουκλαρα ειναι η κοπελαρα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα καλυτερα που δεν πηρατε το σιροπι, εγω απλα στο ειπα για να το ξερεις.

για τη βαφτιση που ρωτας ολα ναι ειναι η απαντηση , ολα διπλα, νονοι, μπομπονιερες κτλ, αλλα προς το παρον μαλωνουμε για το ονομα του γιου αρα δεν βλεπω να βαφτιζομαστε αμεσα.

κοριτσια η παιδιατρος μας ειπε για το εμβολιο του μηνιγγιτιδοκοκκου να το κανουμε μαζι με ενα αλλο η το καθενα μονο του. εσεις τι κανατε? εγω λυπαμαι να τα τσιμπισουν εις διπλουν!

προτιμω αλλη μερα

σε οσες μολις ηρθατε καλωσορισατε

μαρινα εμεις ξυπνησαμε 6 φορες χθες και αυτο μονο ο μπεμπης...επομενως καλα περνας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις τα διπλα εμβολια τα κανουμε και τα δυο μαζι την ιδια μερα για να τελειωνουμε καλυτερα στο ενα μπουτι το ενα στο αλλο μπουτι το αλλο κλαιει πιο πολυ αλλα μολις την παρω αγκαλιτσα την πεφτει για υπνοο ασε που οταν κανουμε διπλα εμβολια κοιμαται σχεδον ολη μερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑΤΙ ΒΡΕ ΔΥΔΙΜΟΜΑΜΑ ΜΑΛΩΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ???ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΣ ΠΟΛΛΥ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟΥΛΗ ΣΟΥ :lol::lol: ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΧΑΡΗ Κ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ????

ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΕΜΒΟΛΕΙΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΙΚΑ Κ ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΗ ΣΕΙΡΑ! ΔΕΝ ΤΟ ΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟΥ ΜΙΝΙΓΚΙΔ Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ,ΜΑΣ ΤΗΝ ΕΙΠΕ! Ε ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΕ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟΥ ΙΚΑ!!! ΟΤΙ ΤΟΝ ΒΟΛΕΨΕΙ! ΘΑ ΔΟΥΜΕ!!!

ΑΛΕΚΑΚΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΜΕΙΟΝΕΤΕ ΟΣΟ ΔΕΝ ΖΗΤΑΕΙ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ!!!ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΕ Κ ΝΣ ΞΥΠΝΑΣ ΕΣΥ ΓΙΑ ΑΝΤΛΗΣΗ ΠΑΡΑ ΝΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΓΙΑ ΦΑΓΑΚΙ!!!

ΚΑΝΑ ΝΕΟ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑ Η ΣΑΝΤΥ???? Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΠΑΝΤΟΣ ΤΟ ΕΧΕΙ ΡΙΞΕΙ ΣΤΗΝ ΤΕΜΠΕΛΙΑ....ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΚΗΝΙΣΗΣ ΚΑΜΙΑ ΕΞΕΛΙΞΗ ΑΚΟΜΑ! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...