Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΔΡΙΜΥΤΕΡΟΣ Νο8 !!!


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!

ΕΜΕΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΣΤΟΥΜΑΚΙ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΤΡΕΝΤΥ Κ ΑΠΛΟ Κ ΦΟΡΙΕΤΕ ΠΟΛΛΥ ΑΝΕΤΑ!!!Κ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΤΩΝ ΒΑΠΤΙΣΤΙΚΩΝ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΠΟΛΛΥ ΠΙΓΚΟΥΗΝΑΤΑ :lol::lol: ΜΕ ΠΑΠΙΟΝ Κ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΙΔΙΕΣ!!!!ΤΟ ΣΑΚΑΚΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙ Κ ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙ ΠΟΙΟ ΣΠΟΡ ΑΕΡΑ!! ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΙΛΕΚΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΟΥΝ ΓΕΝΙΚΑ!

ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΡΕΙ Κ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΑΛΟ ΣΥΝΟΛΟ Ο ΝΟΥΝΟΣ....ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΔΕΥΤΕΡΟ ΒΓΗΚΕ 160 ΕΥΡΟ

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ Η ΣΑΝΤΥ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΠΕΙΡΑ ΠΟΥ ΜΑΤΩΝΕ Ο ΠΟΠΟΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ...ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΖΟΡΙ!!! ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΥΠΟΜΟΥΝ ΤΟΤΕ!!!!!ΕΙΧΕ ΣΚΑΣΕΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 893
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα αγαπες γυρισαμε!!!!!!!

Περασαμε πολυ ωραια αν και οταν πηγαμε στις ξαδερφες μου ο Δημητρακης τα παιξε λιγο και πλανταξε στο κλαμα...φοβηθηκε ο σκατουλης....μετα ομως ολα καλα εριξε εναν υπνο το βραδυ και δεν με ξυπνησε ουτε μια φορα μεχρι της 7 το πρωι που αρχισε να γουργουριζει η κοιλιτσα του!!!!

Πλησιαζουν οι μερες για την βαπτιση και μετα την τελευταια του συμπεριφορα με πολυ κοσμο(κλαμα)φανταζομαι τι θα κανει στην εκκλησια...ο τρελος χαμος λεμε!!!!

Αλεκα μια χαρουλα η Σαντυμπελ συνεχιζει να χεζει τον τοπο ακαθεκτη :ymapplause:

Μπραβο Ελενα για τα ωραια πραματακια που εκλεισες για το ψυχουλο φανταζομαι πως θα του πηγαινουν!!!!

Γεωργια και γω ειμαι της αποψης να παρεις οτι αρεσει σε σενα και οχι στον κοσμο και σε οποιον αρεσουν οι υπολοιποι να φανε σκατουλες...μπορει να σου δανεισει λιγες οι συμπεθερα σου μιας και εχει αρκετες απο την Σαντυμπελ =))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol:=))=))=))=)):-bd ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΣΤΕΛΛΑ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΟ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΜΕ ΠΥΡΕΤΟ Κ ΜΕΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ Μ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΣΤΗΝ ΚΡΕΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΛΛΗΣΕΙ!!! [smilie=tard.gif][smilie=tard.gif] !

ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΟΑΤΡΟΥΛΗ ΜΑΣ ΓΙΑ ΕΛΕΝΧΟ Κ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΜΒΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΚΟΛΗΣΕΙ ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΤΩΡΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικουλια στον μπαμπα σας και να προσεχετε και εσυ και το ψυχουλο...εμ δεν θα αρρωστησει ο ανθρωπος αφου ο καιρος ειναι ετσι που δεν ξερεις τι να φορεσεις!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πριν πεντε χρονια στης 19 Σεπτεμβριου (σαν σημερα) χτυπησε το τηλ. και δεν ηταν για καλο ακουσα την μαμα μου να φοναζει σαν τρελη και να ξεσπα σε κλαματα....το μονο πυο δεν περιμενα να ακουσω ηταν αυτο....Ο ΣΑΚΗΣ ΣΚΟΤΩΘΗΚΕ...ο εγκεφαλος μου πηγε να σκασει,δεν μπορουσα να χωνεψω αυτο που ακουγα τα εβαλα με την μαμα μου λεγοντας της οτι δεν ακουσε καλα και με τρομαζει αδικα...οχι Θεουλη μου οχι δεν μπορει να ειναι αληθεια δεν μπορει να τον πηρες απο κοντα μας ο Σακης μου ειναι ενας αγγελος Η πιο αγγελικη μορφη που εχει κατεβει ποτε στην γη τα ματια μου ακομα και σημερα δεν σταματουν να τρεχουν οταν τον φερνω στο μυαλο μου....ξαπλωνε εκει....ακουνητος...αγελαστος...τοσο ομορφος ακομα και ετσι...Γιατι αγορακι μου γιατι βιαστηκες τοσο πολυ να φυγεις απο κοντα μας....ησουν μονο 21 χρονων...δεν προλαβες να ζησεις τιποτα....

ΘΑ ΣΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΞΑΔΕΡΦΑΚΙ

ΑΚΟΜΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΗΝ ΦΩΝΗ ΣΟΥ....ΤΗΝ ΜΟΡΦΗ ΣΟΥ....ΑΝΤΙΟ...........................................................................................................................................................................................................................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΕΛΛΑ ΜΟΥ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ...... ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΘΕΛΕΙ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΑΓΓΕΛΟΥΣ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ Κ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟΥΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΝΩΡΙΣ...ΟΣΟ ΤΡΑΓΙΚΟ Κ ΑΝ ΦΕΝΕΤΕ ΑΥΤΟ ΣΕ ΜΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στέλλα μου δεν έχω λόγια...

Δυστυχώς η απώλεια είναι μέρος της ζωής μας αλλά όταν πρόκειται για τόσο νέους και δικούς μας ανθρώπους ο πόνος είναι αβάσταχτος...

Σίγουρα το αγγελούδι σου όμως μπορεί να σου απαλύνει τον πόνο σου! Από τα κουκλάκια μας μπορούμε να αντλήσουμε το κουράγιο να αντέξουμε τα πάντα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!! ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΨΗΛΟΧΑΛΙΑ ΦΕΝΕΤΕ ΚΟΛΛΗΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΑΣ!!!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ Κ ΕΧΩ ΧΕΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ!!!

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟΝ ΠΑΩ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΛΟΥ!!!!

ΑΧ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΤΟΝ ΒΡΙΖΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΑΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι και εγω!Πηγαμε για καφεδακι και τωρα σπιτι προσπαθω να κοιμησω τη σκατουλιτσα. Μετα απο το διαλλειμμα χεσιματος που ειχε, επανηλθε δρυμιτερη με πολυ σκατο, μεχρι και το δικο κρεβατι εχεσε!!!! Κοριτσια και κατι ευχαριστο ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΔΟ!!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!! :D:D:D:D

Συμπεθερα οπως σου ξαναπα παρε οτι σου αρεσει και για τους υπολοιπους θα σου στειλω μια πανα της Σαντυς :lol::lol::lol:

Ελενα δινει στο ψυχουλο ντεπονακι εστω και προληπτικα μεχρι να γινεται καλα.Οταν επαθα γαστρεντεριτιδα κυκλοφορουσα στο σπιτι με μασκα.Καλο ειναι να το κανεις και εσυ.

Στελλακι ολα στη ζωη γινονται για καποιο σκοπο.Δεν εχω λογια να πω. παρε κουραγιο απο το μωρακι σου και ο πονος θα γινει κατευθειαν χαρα...

Παω να απλωσω τα ρουχα και ξαναρχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ Κ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΝΤΕΠΟΝ ΑΛΛΑ ΤΟ ΦΟΒΑΜΑΙ Κ ΛΙΓΟ ΜΟΡΕ!!!!

ΤΟ ΑΠΟ ΓΕΥΜΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΗΝΙΕΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΜΑΣ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ!!!!

Η ΜΥΤΗ ΜΟΥ ΤΡΕΧΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ, ΤΟ ΙΔΙΟ Κ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ :ymsigh: ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ! Κ ΤΟ ΨΥΧΟΥΛΟ ΤΟ ΧΩ ΤΙΜΩΡΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΕΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ Κ ΕΓΩ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ!!!! ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΠΑΡΕΑ Κ ΑΣΤΑ....ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΚΑΤΑ!!!!! :cry::cry::cry:

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΖΗΛΕΨΑΜΕ ΧΤΕΣ Κ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΠΙΖΩ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΕΠΑΝΕΡΘΟΥΜΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαλε και μασκα στα σιγουρα για να μπορεις να το περνεις αγκαλιτσα.απο το πρωι μεχρι το βραδυ η μασκα δεν εφευγε απο το προσωπο μου, και τη θηλαζα με τη μασκα!ξεπατωνοτανε στα γελια η μικρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΑΣΚΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ... Κ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΕΝΑ ΜΑΝΤΙΛΙ ΔΕΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΜΥΤΗ Κ ΤΟ ΣΤΟΜΑ!!!! ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΤΡΟΜΑΞΑ ΝΑ ΣΑΣ ΒΡΩ. ΖΗΤΗΣΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ADM. ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΔΟΑΦΟΡΕΤΙΚΑ. ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ? ΟΛΑ ΚΑΛΑ ? ΕΧΑΣΑ ΕΠΕΙΔΟΔΕΙΑ ΧΑΝΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΣΥΝΔΕΣΗ ? ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΤΟ ΝΕΟ MAMMY ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΕΣΑΣ ?

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΣΕ ΒΑΠΤΙΣΑΝ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΑ ΤΟΥΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα πολύ γέλιο με τον μπέμπη!!!

Έλεγε ασταμάτητα για ώρες "αγκού αγκού"!!!

Το γέλιο είναι ότι το λέει δύο φορές, κάνει παύση για μισό δευτερόλεπτο και μετά ξανά και ξανά και ξανά!!!!

Πολύ γέλιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μολισ γυρισαμε απο τον γιατρο. ΕΙΜΑΣΤΕ 67,5 ΠΟΝΤΟΥΣ Κ 6500 ΚΙΛΑ!!!! ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΙΔΕΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΓΡΑΜΜΗ ΣΤΗΣ ΚΑΜΠΥΛΕΣ. ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΛΕΕΙ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΕΤΣΙ!!! ΕΧΕΙ ΤΡΟΜΕΡΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΛΕΕΙ ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΟΤΙ ΓΕΝΝΗΘΙΚΕ 3 ΚΙΛΑ Κ 50 ΠΟΝΤΟΥΣ!!!

ΤΟ ΕΜΒΟΛΕΙΟ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ Κ ΤΟΝ ΚΟΛΛΗΣΩ ΓΡΙΠΗ Κ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΤΟ ΕΜΒΟΛΕΙΟ! ΑΝ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΦΟΒΑΜΑΙ!!

ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ ΔΕΝ Μ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΝΤΕΠΟΝ ΑΝ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΤΟΝ ΕΔΩΣΑ 3ΓΡ Κ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΡΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΦΤΥΝΕ !!!

ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΥ ΤΟ ΔΙΝΑ Κ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΤΟΥ ΒΑΖΑ ΜΠΙΜΠΙΛΑ Κ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΤΟ ΚΑΤΑΠΙΝΕ!! ΛΙΓΟ ΛΙΓΟ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΠΙΕ ΟΛΟ!! :roll::roll:[smilie=puke.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργια μου και εμεις ολο αγκου λεμε!

ποια ξερει τι σημαινει αγκου να μου το πει!!!!

πολυ τα λατρευω οταν το λενε. ο μπεμπης το λεει περισσοτερο βεβαια γιατι η μπεμπα εχει ολοκληρο λεξιλογιο: ααααααοο!!!!!!!!! εεεεειιιιιιιι!!!! λεεεελιιιιιιιι!!!

ελενα περαστικα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα την πανούλα με την... σκατούλα της νυφούλας μου σίγουρα θα την χρειαστώ!!! :lol::lol::lol::lol:

Λέτε να τον πάω κάπως έτσι στην εκκλησία?

Χθες πήγα στη μαμά μου και άκουγα Nightwish (τέρμα δυνατά μιλάμε) και αυτός γελούσε!!!!

post-9464-13873934994119_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΜΠΕΡΡΔΕΥΤΙΚΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ 7500ΚΙΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!! Κ ΕΓΩ ΕΓΡΑΨΑ 6500 ΤΟΝ ΕΦΑΓΑ 1 ΚΙΛΟ!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΔΥΔΙΜΟΜΑΝΟΥΛΑ ΜΑΚΑΡΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΚΟΥ ΕΜΑΣ ΕΧΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ Κ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΤΟΣΟ ΓΛΥΚΟ :lol::lol::lol: ΑΠΟ ΟΤΑΝ ΣΑΡΑΝΤΗΣΕ ΣΧΕΔΟΝ ΤΟ ΕΛΕΓΕ Κ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΠΛΑΚΑ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΓΕ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΚΑΠΟΤΕ Κ Η ΑΛΕΚΑ....ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΣ ΜΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΡΟΚ ΕΜΦΑΝΙΣΗ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΕΝΑ ΚΥΡΙΛΑΤΟ ΚΟΥΣΤΟΥΜΑΚΙ ΟΧΙ ΠΟΛΛΥ ΒΑΡΥ ΜΕ ΕΝΑ ΤSHIRT ME ΛΟΓΟΤΥΠΟ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΦΟΡΑΣ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ Κ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρενατα μου ξεχασα να σε καλωσορισω! που εισαι σ' αποθυμισα!

γεωργια αν δεν ελεγες οτι εισαι εσυ, θα ελεγα οτι ειναι ο μπουλουκακος σου παλι!

να σου ζησει και παλι!!!

θεος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πιο αστείο είναι ότι τα πεθερικά μου μου λένε ότι από εμένα έχει πάρει τα μάτια αλλά όλα τα άλλα είναι από τον άντρα μου!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Βέβαια δεν τους δείχνω δικές μου φωτόγραφίες που είμαι μωρό! Σκέφτομαι: "Άσε μη τους χαλάσω το όνειρο!!!!" Εξάλλου και ο μπέπης είναι πολύ μικρός ακόμα... Το τι έχουν να αλλάξουν τα μωράκια μας ακόμα δε λέγεται!!! Αλλά ως μωρά είμαστε ίδιοι!!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργια επειδη εγω εκανα δυο παιδια τα οποια και τα δυο θελει το "αλλο"σοι να τα παρει "δικα" του εχω βαλει μια φωτογραφια μου που ειμαι μωρο στο σαλονι και οποιος ερχεται νομιζει οτι ειναι τα μωρα ενω ειμαι εγω!

χαχα!φατε την!!

ρενατα κι εγω συχαινομαι καινουριο μαμμυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...