Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΔΡΙΜΥΤΕΡΟΣ Νο8 !!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ! ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΟΣΚΑΛΕΣΕ Η ΜΑΡΙΝΑ ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΝΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΟΥΛΙΝΙΑ ΜΑΣ!!! ΕΙΜΑΣΤΕ 64 εκ. ΚΑΙ 6600 ΒΑΛΑΜΕ ΜΟΝΟ 400ΓΡ. ΑΛΛΑ ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΕΙΠΕ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΗΚΙΑ ΤΗΣ! ΧΙ, ΧΙ! ΣΗΜΕΡΑ ΒΑΡΙΟΜΟΥΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑΑ, ΤΕΜΠΕΛΙΑΖΑ, ΗΡΘΕ ΚΑΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ...ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟ ΠΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΔΕ ΠΟΝΑΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΞΕΧΑΣΑ ΤΟΥΣ ΦΡΙΧΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ! ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΟΝΕΣ Ο ΜΠΑΜΠΑΚΑΣ ΣΧΟΛΑΕΙ ΣΤΙΣ 12 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Η ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΑΛΛΑΞΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΕΤΟΙΜΑΣΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΧΑΖΕΥΩ ΚΑΤΙ ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΠΙΟ ΕΜΠΕΙΡΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ ΕΜΕΝΑ ΑΠ ΤΟΝ 5ο ΓΙΑ ΚΡΕΜΑ ΟΠΟΤΕ ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ... ΕΧΕΙ ΦΑΓΟΥΡΑ ΜΕ ΤΑ ΟΥΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΚΛΑΜΑ :((:((:((:(( ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ ΜΟΥ ΕΧΑΣΑ ΤΑ 12 ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ 2 ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΑΚΟΜΑ 4 ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΟΚ! ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΣΕΧΥ ΜΑΜΑ!!!!!!!!! :D:D:D ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΧΑΖΕΥΕΙ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΟ ΠΑΝΩ ΑΠ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ, ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΒΙΒΛΙΑΡΑΚΙ ΤΗΣ FICHER PRICE ΤΗΑ ΑΡΕΣΕΙ Η ΜΟΥΣΙΚΟΥΛΑ ΑΠ ΑΥΤΟ. ΕΝΑ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΦΩΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΕΣ ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΜΕ ΓΕΜΙΖΕΙ ΤΟΣΗΗΗΗΗΗΗΗ ΕΥΤΥΧΙΑ. ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΞΑΠΛΩΝΑ ΗΤΑΝ ΜΙΣΟΚΟΙΜΙΣΜΕΝΗ ΑΝΟΙΞΕ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΛΙΩΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΗ ΠΟΛΥΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΟΛΕΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ! ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 893
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΜΙΚΑ :P:P:P:P ΕΔΩ ΘΑ ΜΑΣΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!!! ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΣΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!!!

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟΥΣ 5 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΚΡΕΜΑ!!!!!

ΠΟΤΕ ΓΕΝΝΗΣΕΣ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑΝΑΤΣΑΚ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ! ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΑΡΑΚΙ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΟΝΙΜΟ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ ΠΑΛΙ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΑΤΑΙΡΕΙΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΩΡΕΣ ! ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΣΑΣ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ ΤΑ INGLESINA, ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΠΟΛΥΚΑΡΟΤΣΙ ΤΗΣ PEG PEREGO, ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΒΑΖΑ ΣΤΟ ΠΟΡΤ ΒΕΒΕ ΜΕΧΡΙ 3 ΜΗΝΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΦΥΛΑΓΜΕΝΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΒΛΕΠΑ ΚΙΟΛΑΣ ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΧΡΕΙΣΙΜΟΠΟΙΩ ΤΑ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΞΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΚΑΙ ΘΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΤΑΙ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ! ΧΑ ΧΑ! ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΚΑΛΕ! ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ! Α ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ? ΕΓΩ ΝΑΙ !ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΙΑΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΠΛΑΝΑΤΖΕΙ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ. ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ, ΤΗ ΒΛΕΠΕΙ Η ΣΕΡΒΙΤΟΡΑ ΡΩΤΑΕΙ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΛΕΩ 4 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΓΟΥΡΛΩΣΕ , Ε ΜΕΤΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΚΛΑΜΑ ΜΕ ΛΥΓΜΟΥΣ ΚΟΝΤΕΥΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΜΕΤΟ, ΤΗΣ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΣΥΝΗΛΘΕ. ΤΩΡΑ ΘΑ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΝΑ ΜΗ ΤΗ ΖΗΛΕΥΟΥΝ, ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΗ ΘΕΩΡΟΥΝ ΜΙΚΡΗ, Ε ΜΑ...ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΔΙΑΤΑ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΦΑΩ ΚΑΙ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙ ΕΚΤΟΣ ΤΟ ΤΟΣΤ ΑΠ ΤΟ ΠΟΛΥ ΓΡΑΨΙΜΟ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΛΥΓΟΥΡΑ, ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! ΚΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΑΣ! ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΚΑ ΜΟΥ? :D:D

ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ :):)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ! 4 ΙΟΥΝΙΟΥ 2010 ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΑΜΟ ΜΑΖΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΠΟΛΙΤΙΚΟ! :D

Η ΜΠΕΜΠΙΝΑ ΜΟΥ ΞΕΝΥΧΤΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ....ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΑΕΙ 11 ΠΕΡΙΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ... :)

ΠΟΙΕΣ ΕΧΕΤΕ ΒΑΦΤΙΣΕΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑ!!!!! ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ Κ ΣΧΟΛΗ ΒΛΕΠΩ!!!! ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ!!!!

ΡΟΥΜΠΕΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΛΕΙΣΕΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ?????? ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΣΑΣ Ε/????

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑΜΕ 2 ΓΚΡΟΥΠ ΕΠΙΣΚΕΨΕΩΝ :shock::shock::shock: ΜΑΣ ΖΑΛΙΣΑΝ ΤΟ ΚΑΦΑΛΙ!!!! Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΙΜΑΤΕ ΤΟΥ ΚΑΛΟΥ ΚΑΙΡΟΥ ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΚΟΥΡΑΣΑΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα! καλως σε βρηκα rubelitsa! εμεις χθες πηγαμε για καφε με θεα τη θαλασσα μετα για φαγητο και μετα στη γιαγια μας! πτωμα γυρισαμε το βραδυ ειχε καλη θερμοκρασια δεν εκανε κρυο. κοριτσια εχω πολλες δουλειες αλλα βαριεμαι θελω να παιζω με τη μικρη, εχει και συννεφια, τελειος καιρος!!! πλακα πλακα κοντευουν τα Χριστουγεννα ε???????? θα μου πειτε χαζεψες? ε ναι λοιπον μου πηρε τα μυαλα η μπεμπα μου!!!!! καλη εβδομαδα σε ολες!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑ!!!!! ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ Κ ΣΧΟΛΗ ΒΛΕΠΩ!!!! ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ!!!!

ΡΟΥΜΠΕΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΛΕΙΣΕΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ?????? ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΣΑΣ Ε/????

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑΜΕ 2 ΓΚΡΟΥΠ ΕΠΙΣΚΕΨΕΩΝ :shock::shock::shock: ΜΑΣ ΖΑΛΙΣΑΝ ΤΟ ΚΑΦΑΛΙ!!!! Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΙΜΑΤΕ ΤΟΥ ΚΑΛΟΥ ΚΑΙΡΟΥ ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΚΟΥΡΑΣΑΝ!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ! :)

ΕΛΕΝΑΤΣΑΚ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΠΟΙΟΣ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΠΡΟΛΑΒΕ... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια..............εμείς περάσαμε ένα ήσυχο σαββ/κυριακο........το Σαββατο πηγαμε βολτα στα μαγαζια πήρα δωράκια για τα γενέθλια που είχαμε και πουκάμισο του μεγάλου του μωρού (του άντρα μου) που παραπονιέται ότι δε έχει ρούχα.......... :lol::lol::lol:

Το βράδυ πήγαμε ταβέρνα με το μωρό ήτανε πολύ ήσυχος μας άφησε να φάμε!!!!!!!!!!Χτες πήγαμε στα γενέθλια αλλά είχε τοση φασαρία γιατί ήταν σε παιχνιδότοπο που το μωράκι μου την περισσότερη ώρα έκλαιγε..........κοιμήθηκε λίγο αλλά πιο πολύ έκλαιγε δεν ήθελε να δει κανένα..........στα πολλά φύγαμε και ηρέμησε αμέσως!!!!!!!!!!!!! #:-s#:-s#:-s

Να σας πω τι μου κανει το βραδυ μπας και βοηθήσετε..........Τρώει κατά τις 9 και θέλει να κοιμηθεί.........κοιμάται τον βάζω στο κρεβάτι του και γυρνάει πότε από τη μια πότε από την άλλη.......για 1-2 ώρες ξυπνάει συνέχεια και θέλει αγκαλιά για να ξανακοιμηθεί με κλειστά μάτια όλο αυτό.............και μετά κοιμάται κανονικά...........ψες ξύπνησε στις 5 για φαί και στις 8 κανονικά.............Από ύπνο πάμε καλύτερα απλά δυσκολεύεται στην αρχή...............

Εμείς βαφτιστήκαμε 12/9..........όποια θέλει βοήθεια για τη βάφτιση εδώ είμαστε......

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η λίστα μας.............

@ngel: 23 Μαρτίου 2010 / κοριτσάκι / Δέσποινα / καισαρική

yolle: 9 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Νεφέλη / καισαρική

andri85: 10 Απρ. 2010 / αγοράκι / καισαρική

katerinaki84: 16 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Λυδία / καισαρική

ilioulina: 19 Απρ. 2010 / αγοράκι /

Gasper: 20 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρίνα / καισαρική

Monkey: 22 Απρ. 2010 / αγοράκι / Εμμανουήλ / καισαρική

martha1: 22 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

fraternator: 23 Απρ. 2010 / αγοράκι / Ιάσονας / καισαρική

alexandra27: 26 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

tsofi: 28 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρκέλλα-Ελισσάβετ / καισαρική

ΡΕΝΑΤΑ71: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Θεόδωρος-Παναγιώτης / καισαρική

michaelitsa: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

kiki08: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι /

alexdim: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Βίκτωρας / καισαρική

zoumpalou: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης / καισαρική

new_mammy: 04 Μαϊου 2010 / αγοράκι + κοριτσακι / καισαρική

alexandra83: 05 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Παναγιώτα / φυσιολογικό τοκετό

thena: 10 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ιάσονας / καισαρική

alekagala: 11 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Σάντυ / καισαρική

ANNA1503 : 13 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης /

tirogaridaki: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Αλέξανδρος / φυσιολογικό τοκετό

thalia29: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Νικόλας / φυσιολογικό τοκετό

georgia11a: 15 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / φυσιολογικό τοκετό

koritsaki9220: 18 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / καισαρική

mdion: 19 Μαϊου 2010 / αγοράκι / καισαρική

marianikolas: 20 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / φυσιολογικό τοκετό

elenatsak: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

thimidia: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Άγγελος / καισαρική

MARIA1984: 26 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Νομική-Αλεξάνδρα / φυσιολογικό τοκετό

debbie871: 27 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι /

marinah: 28 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ορέστης / φυσιολογικό τοκετό

mariaxar: 01 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Κωνσταντίνος / καισαρική

RUBELA: 02 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μελίνα / καισαρική

marina.: 11 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Μάρκος / καισαρική

Mika: 11 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μαρία / φυσιολογικό τοκετό

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

frosi ΠΗΤ:01/05/10(αγοράκι)

antwnia ΠΗΤ:01/05/10(κοριτσακι) Ευαγγελία(ΒΕΡΟΙΑ)

maria31 ΠΗΤ:03/05/10(κοριτσάκι)

theopoula80 ΠΗΤ:04/05/10(αγοράκι)(ΙΑΣΩ-Αθήνα)

Antigonaki ΠΗΤ:10/05/10(αγοράκι)

loukitsa2 ΠΗΤ:21/05/10

mairybaggelhs ΠΗΤ:24/05/10(αγοράκι)

πιτσιποπακι ΠΗΤ:25/05/10

Pelena ΠΗΤ:26/05/10

koalalou ΠΗΤ:26/05/10

_mpoumpou_ ΠΗΤ:27/05/10

hopa ΠΗΤ:29/05/10(αγοράκι)(Γένεσις-Θεσ/νικη)

Τουλινα ΠΗΤ:30/05/10

Βασουλα ΠHT:06/06/10

mama again ΠΗΤ:09/06/10

tsiggou (αγοράκι)(Μητέρα-Αθήνα)

Zena(κοριτσάκι)

BALERIA

MamaFaki

maya1

ritsaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι rubelitsa μου εκλαιγε..............τον λυπηθηκα πολύ αλλά πέρασε κι αυτό...........η Μελίνα όμως θα είναι μεγάλη δε νομιζω να κλαιει...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλήθεια??????????Εμένα του αρεσει πολύ..........Μόνο όταν τον βουτούσε στην κολυμπήθρα σταμάτησε να κλαίει.................Από πριν να βγάλει τα ρούχα του άρχισε να κλαίει μέχρι που τελείωσε και κοιμήθηκε...........Γιατι δε γινόμαστε φίλες να μιλάμε στο τσατ?????????Επειδή δε σε έχω..........και δε βλεπω ποτε εισαι μεσα.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας. μικα μου καλως ηρθες στη παρεα μας ελπιζουμε να μεινεις μαζι μας γιατι ειμαστε λιγα τα κοριτσακια μεσα στο πανμαιακο!!!το ξερεις οτι εχουμε ακριβως 1 μηνα διαφορα στις μπεμπεκες μας??? και μενα μου εχει παρει τα μυαλα στην αρχη ενταξει την αφηνα και εκλαιγε ισως δεν ηθελα να της δινω την απαραιτητη σημασια για να μην την κακομαθω αλλα τωρα μολις μου δινει φιλακι λιωνω και ζηλευω τον μπαμπα της που η μικρη του εχει πιο πολυ αδυναμια!!!

ρουμπελιτσα μου η δικια μου τρελενεται για το νερο αστην ολη μερα μεσα,αλλα τωρα που κρυωσε λιγο ο καιρος την κανω μονο 1 φορα το μεσημερι μπανακι και κοιμαται σαν αγγελουδι.

Ο υπνος μας ακομη δεν εχει στρωσει αλλα τωρα δεν θελει ουτε την πιπιλα να κοιμηθει, μονο το νερο την ηρεμει και ξανακοιμαται και οχι τιποτα αλλο πινει 200μλ την ημερα!!!! και ναι τα καταφεραμε φαγαμε ολα τα φρουτα ηταν καταπληκτικο, ελπιζω σημερα να φαμε την κρεμουλα μας χωρις πιπιλα απο πισω για να μην τα φτυνει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!!ΤΡΕΧΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ ΨΩΝΙΑ Κ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΚΑΛΕΣΜΑΤΑ Κ ΣΑΣ ΕΧΩ ΨΙΛΟ ΧΑΣΕΙ!!!!! ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΜΕ ΨΑΧΝΕΤΕ!!!!!!ΕΓΩ ΛΕΩ ΟΤΙ ΘΑ ΚΛΑΨΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΞΕΤΡΕΛΕΝΕΤΕ!!!!!ΤΟΝ ΠΑΠΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΦΟΒΗΘΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ,ΘΕΙΟΣ ΜΑΣ Κ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙ!!! ΜΟΝΟΙ ΜΗΝ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΣΠΑΡΙΛΑΣ Κ ΠΟΛΛΥ ΤΟΥ ΥΠΝΟΥ!!!!

ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Κ ΑΥΤΟ ΝΑ ΥΣΗΧΑΣΟΥΜΕ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marinah k emena to kani ayto k toy alaksa ligo to programa.ton kimiza gia 10 lepta kata tis 7.5-8 peripoy sta xeria mou isa isa na ksekoyrasti k meta to vradi kratiete mexri tis 9,5-10 poy ton vazo k kimate mexri tis7-8 to proi poy tha fai diladi meta ton mesimeriano ipno mono toso ton afino 10 lepta k antexi ;)

emis exoyme vixa arketo olo pnigete apo ta flemata o kakomiris,ayrio exo ton megalo epitropi sto ika gia logotherapia k meta emvolia k ta dio ta goria :? tha gini xamos :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η λίστα μας..........

@ngel: 23 Μαρτίου 2010 / κοριτσάκι / Δέσποινα / καισαρική

yolle: 9 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Νεφέλη / καισαρική

andri85: 10 Απρ. 2010 / αγοράκι / καισαρική

katerinaki84: 16 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Λυδία / καισαρική

ilioulina: 19 Απρ. 2010 / αγοράκι /

Gasper: 20 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρίνα / καισαρική

Monkey: 22 Απρ. 2010 / αγοράκι / Εμμανουήλ / καισαρική

martha1: 22 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

fraternator: 23 Απρ. 2010 / αγοράκι / Ιάσονας / καισαρική

alexandra27: 26 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

tsofi: 28 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρκέλλα-Ελισσάβετ / καισαρική

ΡΕΝΑΤΑ71: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Θεόδωρος-Παναγιώτης / καισαρική

michaelitsa: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

kiki08: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι /

alexdim: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Βίκτωρας / καισαρική

zoumpalou: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης / καισαρική

new_mammy: 04 Μαϊου 2010 / αγοράκι + κοριτσακι / καισαρική

alexandra83: 05 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Παναγιώτα / φυσιολογικό τοκετό

thena: 10 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ιάσονας / καισαρική

alekagala: 11 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Σάντυ / καισαρική

ANNA1503 : 13 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης /

tirogaridaki: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Αλέξανδρος / φυσιολογικό τοκετό

thalia29: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Νικόλας / φυσιολογικό τοκετό

MamaFaki: 14 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι /

georgia11a: 15 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / φυσιολογικό τοκετό

koritsaki9220: 18 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / καισαρική

mdion: 19 Μαϊου 2010 / αγοράκι / καισαρική

marianikolas: 20 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / φυσιολογικό τοκετό

elenatsak: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

thimidia: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Άγγελος / καισαρική

MARIA1984: 26 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Νομική-Αλεξάνδρα / φυσιολογικό τοκετό

debbie871: 27 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι /

marinah: 28 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ορέστης / φυσιολογικό τοκετό

mariaxar: 01 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Κωνσταντίνος / καισαρική

RUBELA: 02 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μελίνα / καισαρική

marina.: 11 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Μάρκος / καισαρική

Mika: 11 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μαρία / φυσιολογικό τοκετό

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

frosi ΠΗΤ:01/05/10(αγοράκι)

antwnia ΠΗΤ:01/05/10(κοριτσακι) Ευαγγελία(ΒΕΡΟΙΑ)

maria31 ΠΗΤ:03/05/10(κοριτσάκι)

theopoula80 ΠΗΤ:04/05/10(αγοράκι)(ΙΑΣΩ-Αθήνα)

Antigonaki ΠΗΤ:10/05/10(αγοράκι)

loukitsa2 ΠΗΤ:21/05/10

mairybaggelhs ΠΗΤ:24/05/10(αγοράκι)

πιτσιποπακι ΠΗΤ:25/05/10

Pelena ΠΗΤ:26/05/10

koalalou ΠΗΤ:26/05/10

_mpoumpou_ ΠΗΤ:27/05/10

hopa ΠΗΤ:29/05/10(αγοράκι)(Γένεσις-Θεσ/νικη)

Τουλινα ΠΗΤ:30/05/10

Βασουλα ΠHT:06/06/10

mama again ΠΗΤ:09/06/10

tsiggou (αγοράκι)(Μητέρα-Αθήνα)

Zena(κοριτσάκι)

BALERIA

maya1

ritsaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλήθεια??????????Εμένα του αρεσει πολύ..........Μόνο όταν τον βουτούσε στην κολυμπήθρα σταμάτησε να κλαίει.................Από πριν να βγάλει τα ρούχα του άρχισε να κλαίει μέχρι που τελείωσε και κοιμήθηκε...........Γιατι δε γινόμαστε φίλες να μιλάμε στο τσατ?????????Επειδή δε σε έχω..........και δε βλεπω ποτε εισαι μεσα.........

ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΦΙΛΕΣ?? ΤΑ ΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΜΑΜΜΥ.... :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια και καλος τις καινουργιες μανουλιτσες!!!!!!!

Φιλεναδες διαβαζω τα σηματα και δεν προλαβενω να μπαινω πολυ...αχ μωρε δυσκολα ειναι τα ατιμα ειναι και πολλα παναθεματα,ολο λαθοι κανω στα τεστ!!!!

Εμεις σημερα πηγαμε στα τζαμπο και πηραμε παιχνιδακι...στρατα αεροπλανακι και μας αρεσει πολυ πολυ!!!!!

Καλα χθες κοριτσια ο μικρος μου εκανε ακροβατικα με το ριλαξακι ειχε κρεμαστη μεχρι το πατωμα και προσπαθουσε να φτασει το χαλι .....θα σας βαλω φωτο με το ακροβατικο και με το καινουργιο μας παιχνιδι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...