Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΔΡΙΜΥΤΕΡΟΣ Νο8 !!!


Recommended Posts

ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΗ! :)

ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΕΡΝΑΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΠΤ.....ΠΡΟΤΕΙΜΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΑΛΛΟ ΜΩΡΟ....

ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΠΟΛΥ Η ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ.... :?:shock:

ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ?????? :shock::shock::shock::shock:

ΜΠΟΥΡΔΕΣ ΓΕΜΙΣΤΕΣ.... :shock::shock:

ΣΟΡΡΥ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΝΕΥΡΑΚΙΑ... :shock:

ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΒΙΩΣΩ ΜΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΓΕΝΝΑ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 893
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

zoumpalou μου εδω στην Κύπρο δεν έχουμε καταχείμωνο...........τώρα είναι συννεφιά αλλά και 30 βαθμοί με κοντομανικα να φανταστεις...........απλα αυτο που εχω ειναι τεραστιο και δε βολευει καθολου και είναι μόνο για να το εχεις στο σπιτι......δε μπορω να το βαλω στο συτοκινητο ουτε να το βγαλω......... :lol::lol::lol:

Γι αυτο λεω να παρω αλλον πιο βολικο....

thimidia μου ναι εφαγε και ξανακοιμηθθηκε......μέχρι τις 7 και μετα εμεινε ησυχος στο κρεβατι του μεχρι να σηκωστουμε.........εγώ πάντα τον ταιζω ξαπλωμενη δε μπορουμε διαφορετικα.........μόνο στην κλινική τον ταιζα κανονικά.........Και μπραβο σας για τα φρουτακια.........λετε να δοκιμασω και γω???????

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rubelitsa μου μη στεναχωριεσαι..........μακαρι να κανεις κι αλλο μωρακι και αυτα ξεχνιούνται...........

Πάντως εγώ που βίωσα τους πόνους μέχρι την επισκληρίδιο δεν υπάρχει περίπτωση να μην κάνω επισκληρίδιο από την αρχη.............αβασταχτοι μιλαμε............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμάς, μας πρότεινε η ξαδέρφη του άντρα μου που έχει 3 παιδιά να την ταίζουμε, έστω και αν την ξυπνάμε λίγο στις 12 το βράδυ αφού πρώτα την αλλάξουμε. Από τον τρίτο μήνα που το κάναμε αυτό ξυπνάει στις 6:30 το πρωϊ. Από τον 5ο και μετά αν φάει κατά τις 9:00 μετά το μπάνιο της δεν την ξυπνάμε καθόλου και κοιμάται έως τις 6:30 το πρωϊ. Από την κυριακή ξεκινάμε τα φρούτα. ανά 2 κουταλάκια πορτοκάλι για 5 ημέρες και μετά 1/4 μήλο και 1/4 αχλάδι στο δεύτερο γεύμα. Μετά θα βάλουμε και βρασμένα λαχανικά και 70 γρ κοτόπουλο και κρέας στο μεσημεριανό και τέλος κρέμα βανίλια για να μην συνηθίζει στα γλυκά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσόρισες martha1 μου...........να σου ζησει η κορακλα σου...........Πώς θα την ονομασεις για να το βαλω στη λιστα μας????

Εμάς δε μας είπε κανείς αυτό το κόλπο και ακόμα βασανιζόμαστε με τον ύπνο......κι εγώ τώρα τον ταίζω στις 10 και ξανα ακομα λιγο στις 12......δεν πάει όμως μέχρι το πρωι......4-5 ξυπναει ξανατρωει και ξανακοιμαται ως το πρωι.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν σου πω ότι δεν έχουμε αποφασίσει ακόμα. Εγώ θέλω αναστασία που είναι της πεθεράςμου, γιατί αυτή θα μας το κρατάει τώρα που θα πάω στη δουλειά, επίσης με βοήθησε πολύ και σε όλη την εγκυμοσύνη, αλλά ο άνδρας μου θέλει άσχετο όνομα στυλ δανάη ή λυδία, δεν ξέρω θα δούμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ngel: 23 Μαρτίου 2010 / κοριτσάκι / Δέσποινα / καισαρική

yolle: 9 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Νεφέλη / καισαρική

andri85: 10 Απρ. 2010 / αγοράκι / καισαρική

katerinaki84: 16 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Λυδία / καισαρική

ilioulina: 19 Απρ. 2010 / αγοράκι /

Gasper: 20 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρίνα / καισαρική

Monkey: 22 Απρ. 2010 / αγοράκι / Εμμανουήλ / καισαρική

martha1: 22 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

fraternator: 23 Απρ. 2010 / αγοράκι / Ιάσονας / καισαρική

alexandra27: 26 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

tsofi: 28 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρκέλλα-Ελισσάβετ / καισαρική

ΡΕΝΑΤΑ71: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Θεόδωρος-Παναγιώτης / καισαρική

michaelitsa: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

kiki08: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι /

alexdim: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Βίκτωρας / καισαρική

zoumpalou: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης / καισαρική

new_mammy: 04 Μαϊου 2010 / αγοράκι + κοριτσακι / καισαρική

alexandra83: 05 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Παναγιώτα / φυσιολογικό τοκετό

thena: 10 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ιάσονας / καισαρική

alekagala: 11 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Σάντυ / καισαρική

ANNA1503 : 13 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης /

tirogaridaki: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Αλέξανδρος / φυσιολογικό τοκετό

thalia29: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Νικόλας / φυσιολογικό τοκετό

georgia11a: 15 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / φυσιολογικό τοκετό

koritsaki9220: 18 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / καισαρική

mdion: 19 Μαϊου 2010 / αγοράκι / καισαρική

marianikolas: 20 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / φυσιολογικό τοκετό

elenatsak: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

thimidia: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Άγγελος / καισαρική

MARIA1984: 26 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Νομική-Αλεξάνδρα / φυσιολογικό τοκετό

debbie871: 27 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι /

marinah: 28 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ορέστης / φυσιολογικό τοκετό

mariaxar: 01 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Κωνσταντίνος / καισαρική

RUBELA: 02 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μελίνα / καισαρική

marina.: 11 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Μάρκος / καισαρική

Mika: 11 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μαρία / φυσιολογικό τοκετό

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

frosi ΠΗΤ:01/05/10(αγοράκι)

antwnia ΠΗΤ:01/05/10(κοριτσακι) Ευαγγελία(ΒΕΡΟΙΑ)

maria31 ΠΗΤ:03/05/10(κοριτσάκι)

theopoula80 ΠΗΤ:04/05/10(αγοράκι)(ΙΑΣΩ-Αθήνα)

Antigonaki ΠΗΤ:10/05/10(αγοράκι)

loukitsa2 ΠΗΤ:21/05/10

mairybaggelhs ΠΗΤ:24/05/10(αγοράκι)

πιτσιποπακι ΠΗΤ:25/05/10

Pelena ΠΗΤ:26/05/10

koalalou ΠΗΤ:26/05/10

_mpoumpou_ ΠΗΤ:27/05/10

hopa ΠΗΤ:29/05/10(αγοράκι)(Γένεσις-Θεσ/νικη)

Τουλινα ΠΗΤ:30/05/10

Βασουλα ΠHT:06/06/10

mama again ΠΗΤ:09/06/10

tsiggou (αγοράκι)(Μητέρα-Αθήνα)

Zena(κοριτσάκι)

BALERIA

MamaFaki

maya1

ritsaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΑΧ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ? ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΤΗΣ ΕΔΙΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΑΓΑΚΙ....ΝΟΜΙΖΩ ΚΟΝΤΑ ΕΙΧΑΜΕ ΓΕΝΝΗΣΕΙ.... :)

ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΒΡΗΚΕΣ ΜΑΡΘΑ! ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

28 μαιου εμεις............ο γιατρος μου ειπε 5 μηνων να αρχισουμε κρεμα και 6 μηνων φρουτοκρεμες.........τωρα δεν ξερω γιατι ειδη του δινω χυμο για να συνηθίσει στη φρουκτοζη δε νομιζω να βλαψει λιγο φρουτακι λιωμενο..........θα δοκιμασω αυριο μαλλον που θα ειμαι σπιτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρενάτα μου,ετσι μπας κ ξεκουραστείς λιγάκι κ εσυ.Λίγο στον ενα λίγο στον αλλο,να κάνεις κ τίποτα διαφορετικό!!

Rubela,οκ!Οπότε,κοριτσούδες οποια χρειάζεται τα κουπονάκια libero να μου το πειτε γιατί ειναι μεχρι τέλος του μήνα,κριμα να πάνε χαμένα.

Martha1,θα βάλετε κ πορτοκάλι?!Κ καλά δεν το δίνουν νωρίς για αλλεργίες.Μια χαρα!

Μαρίνα μου,εμείς ειδικά που θηλάζουμε,απο την αρχή ειχε πει κ ο παιδίατρος να μην τα ξυπνάμε για να φάνε!Οταν πεινάσουν θα ξυπνήσουν για τα καλά!Στις 9 που τρώει κ κοιμάται,οταν ξυπνάει στις 12 τρώει ή απλά σε εχει για πιπίλα?Δοκίμασες να του την δώσεις να ξεχαστεί?Πάντως μια χαρά ειναι,ας μην ειμαστε υπερβολικές!Μια χαρά που το παει ως το πρωί.Θέμα συνήθειας είναι,θα μάθει κ αυτός πού θα πάει?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ.... :shock:

ΕΧΩ ΣΟΚΑΡΙΣΤΕΙ ΠΟΛΥ.....ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΚΥΡΙΩΣ ΟΛΟΣΩΜΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΓΙΑ ΧΑΡΙΣΜΑ?

ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΠΗΡΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΝΑΣ ΣΥΝΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΕΜΑΘΕ ΟΤΙ Η ΕΓΚΥΟΣ ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ.......... :? ΣΥΝΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΕΧΩ ΘΥΜΩΣΕΙ ΠΟΛΥ... :evil:

ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΗ ΜΟΛΙΣ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΕΝΝΗΣΕ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΧΩΡΙΣ ΣΤΕΡΙΤΙΚΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ.... :D#-o:ymapplause:

Ο ΠΑΠΟΥΣ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ (ΣΥΝΑΔΕΡΦΟΣ) ΑΠΩΛΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΕΤΣΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΕΦΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΜΕΝΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΠΑΠΟΥΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΟΤΕΡΑ....ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΟΜΩΣ ΟΥΤΕ ΡΟΥΧΑ ΝΑ ΤΟΘΥ ΦΟΡΕΣΟΥΝ ΕΓΩ ΘΑ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΑ ΤΗΣ ΜΕΛΙΝΑΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ....ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! ΘΑ ΤΗΝ ΣΚΟΤΩΣΩ ΤΗΝ ΧΑΜΕΝΗ.... :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να με κ εγω

Γυρισα από δουλεια εφαγα το φαγητο από τα dream diet οπος τα gili diet είναι αλλα εδώ στα Γιάννενα αυτό εχουμε,εγω ειμαι ευχαριστημένη είναι νόστιμα πολύ κ μουχει λυσει τα χερια ειπα για ένα μηνα θα τα δώσω τα ρημάδια τα λεφτα μου.σε λιγο θα παω κ γυμναστήριο αν κ βαριεμαι κ βρεχει ακατάπαυστα εδώ κ δεκα μερες θα παω μπας κ πεσει κ η κοιλια κ ανέβει ο κο..ος :lol:

στενοχωριέμαι όταν συμβαίνουν τέτοια πραγματα όπως της φίλης σου το μωρακι είναι κριμα κ αδικο να την πληρωνουν τα παιδια ,μακαρι να μπορουσα να σου δωδω αλλα εκτος ότι ειμαι μακρια τα εχω δωσει τα περισσοτερα σε φιλες κ στον ερυθρό σταυρό τα παω. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rubelitsa μου συγκλονιστικό..............Χαμένη τελείως......πάλι καλά που δεν έπαθε τίποτα το μωράκι.........ευτυχως!!!!!!Τι γονείς είνα αυτοί??????????Γαιδουρια..........ξέρω κι άλλες παρόμοιες καταστάσεις.........όλη η νεολαία ναρκωτικά...........Δεν εχω να βοηθήσω είναι όλα καλοκαιρινά........

thimidia μου στις 9 του δινω ξενο 180μλ και ως τις 12 του δινω λιγο βυζι και τρώει κανονικά ίσως 80-100μλ και κοιμαται............1 φορά τόυ δίνω σκόνη γιατί δε φτάνει το δικό μου...........

Εμένα μου ειπε ο γιατρός από φρέσκα φρούτα απαγορεύεται το ροδακινο και οι φραουλες λόγω αλλεργιών νομίζω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου το εσβησε το αχρηστο!!!

πιο γρηγορα τωρα γιατι δεν με περνει η ωρα.αρμεγομαι και φευγω.χθες δεν κοιμηθηκαμε αναα μια ωρα ξυπνια μεε τρελο κλαμα δεν ηιθελε βυζι μονο νερο, οπως καταλαβαινεται ζομπι εγω!σε μια βγομαδα τελειωνω τη δουλεια.

σας διαβαζω καθε μερα και σας χαιρομαι κρατατε ζωντανο τον πανμαιακο.

Ελενα τα ρουχα σου τελεια!Μαρινα εγω εχω chicco και ειμαι αρκετα ικανοποιημενη αλλα καροτσι πιο ελαφρυ δεν παιρνω γιατι το εχω βολευτει αρκετα αυτο.Ρουμπελα μου τι κοσμος υπαρχει το μωρακι τωρα τι φταει???

βοηθηστε με παρακαλω.μηπως κανω καποιο λαθος στη φρουτοκρεμα και δεν τη θελει καθολου?τη κρεμα την τρωει οσο τρωει τελος παντων αλλα το μισο μηλο μισο αχλαδι μολις της το βαλω σο στομα κανει πως πνιγεται και το φτυνει εστω και το ζουμακι τους απτα φρουτα το ιδιο κανει.Θελω να μου πειτε ακριβως τα βηματα μπας και κανω καποιο λαθος στην ετοιμασια.

παω για μπανιο και δουλεια !!φιλακια κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!! ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΑΜΕ ΣΕ ΒΟΛΤΕΣ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ!!! ΤΟΝ ΠΗΡΑ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ http://www.letoshop.gr/default.asp?pid= ... id=2983127 ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΦΟΜΕΝΟ ΤΟ ΒΓΑΛΑΜΕ!!!!! ΜΙΛΑΜΕ ΤΟ ΚΑΤΑΥΧΑΡΙΣΤΗΘΙΚΕ ΤΟ ΨΟΦΙΣΕ ΣΤΗΝ ΚΛΟΤΣΙΑ ΚΑΙ ΔΩΣ ΤΟΥ ΓΕΛΙΑ Κ ΧΑΡΕΣ!!!! ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΥ ΠΛΑΚΑ!!!

ΡΟΥΜΠΙ ΟΛΕΣ ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ ΜΑΙΟ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΧΕΙΜΟΝΙΤΙΑΚΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ!!!

ΖΟΡΖΕΤ ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΧΩΡΙΣ ΕΝΤΟΛΗ ΓΙΑΤΡΟΥ!!!!! :P:P ΕΧΟΥΜΕ Κ ΤΗΝ ΔΙΣΚΙΛΙΟΤΗΤΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ Κ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου το εσβησε το αχρηστο!!!

βοηθηστε με παρακαλω.μηπως κανω καποιο λαθος στη φρουτοκρεμα και δεν τη θελει καθολου?τη κρεμα την τρωει οσο τρωει τελος παντων αλλα το μισο μηλο μισο αχλαδι μολις της το βαλω σο στομα κανει πως πνιγεται και το φτυνει εστω και το ζουμακι τους απτα φρουτα το ιδιο κανει.Θελω να μου πειτε ακριβως τα βηματα μπας και κανω καποιο λαθος στην ετοιμασια.

παω για μπανιο και δουλεια !!φιλακια κοριτσια

ego mesa sta frouta evaza k 1-2 mpiskotakia sto mplenter k to eglifan to piato ,iparxoun tis noutricia alla k ta mirada rota ti giatro omos ,kamia fora i anamiksis pou kanoume den trogonte na dokimazis prota na dis an ine oreo k meta dosto ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια του ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΥ............Εμείς ψες επανήλθαμε στα ξυπνήματα μας.........Έφαε στις 10, μέχρι τις 12 ξυπνούσε και έκλαιγε, τον ταιζα ακομα λιγο και κοιμηθηκε μεχρι τις 3:30......εφαε στις 4 και ξαναξυπνησε στις 6 και στις 7.......στις 6 τον ξαναταισα............ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

Δε μπορούσα να κάνω κι αλλιώς δε θα μας άφηνε να κοιμηθούμε................

Ελενακι πολυ ωραιο το παιχνιδι σας!!!!!!!!!!Θα πάμε και μεις σήμερα για ψώνια........... :ymparty::ymparty:

Παλι εχουμε γενεθλια αυριο και την άλλη κυριακή το ίδιο.........οπότε πρέπει να πάρω δώρα..........θα πάρω το μικρό με το μάρσιππο και θα παμε βολτα με την αδερφή μου...........

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thena moy το σκεφτηκα και αυτο αλλα λεω πρωτα να βαλω και τη μπανανα σημερα που ειναι πιο γλυκια μπας και δουμε φως στο τουνελ ή θα της ριξω λιγη κρεμουλα μεσα, εστω ας φαει μια κουταλια η πεισματαρα!

καλημερα κοριτσαρες.κοιμηθηκαμε σημερα πως το παθαμε και τωρα παιζει με το γυμναστηριο της πανω στο κρεβατι η σκατουλα.

αχ απο παιχνιδια αλλο τιποτα ελενα μου εχουμε κανει τη φισερ πραις πλουσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Έχω πολύ καιρό να μπω... Δεν προλαβαίνω.... Ο μπόμπιρας είναι όλη την ώρα γκρίνια...

Τελικά πήγα και πήρα άλλο καροτσάκι γιατί με αυτό που είχα δεν άντεχα πλέον... Πήρα αυτό: http://www.letoshop.gr/default.asp?pid= ... id=2988182 Είναι πολύ ελαφρύ και κλείνει πανεύκολα!!! Είδα και για καθισματάκι αυτοκινήτου... Θα πάρω τελικά το Ferrari αλλά θα το έχουν μέσα στην εβδομάδα!

Από διάθεση δεν είμαι καθόλου στα καλά μου...

Rubelitsa μου κι εμένα όλα καλοκαιρινά.... Αλλά μόλις αρχίσουν να μην μας μπαίνουν και τα χειμωνιάτικα θα επικοινωνήσουμε να τα στείλω....

Φιλάκια πολλά κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!! ΟΝΤΟΣ ΑΛΕΚΑ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΝΑΜΕ ΠΛΟΥΣΙΑ ΤΗΝ ΦΙΣΕΡ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΑΜΑΤΟ!!!! ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΥ ΓΕΛΙΟ ΛΕΜΕ!!!! ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΟ Κ ΤΟ ΕΙΧΕ ΧΕΣΜΕΝΟ!!!!! ΑΥΤΟ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ Κ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΤΕ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ Κ ΤΑ ΧΕΡΙΣ!!!! ΤΟ ΚΑΤΑ ΧΑΡΗΚΕ!!!!!

ΠΗΡΑ Κ ΤΟ ΛΕΩΦΟΡΙΑΚΙ, ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΟΥΡΟΥΝΑΚΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΟΛΥΕΔΩΣΕ ΣΗΜΑΣΙΑ! Μ ΑΥΤΟ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ!!!!

ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΕΛΕΙΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΣΑΣ!! ΚΑΛΟΒΟΛΤΑΡΙΣΤΟ!!!! ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΧΑΛΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ!!!!!!! ΜΕ ΤΡΕΛΛΛΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΛΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ μανουλεσ!ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΕΙΑ ΒΛΕΠΩ ΠΟΥ ΠΗΓΑΤΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!! ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΕΣΜΑΤΑ!!!! ΟΛΑ ΕΤΟΙΜΑ ΠΛΕΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...