Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΔΡΙΜΥΤΕΡΟΣ Νο8 !!!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια...........Το βράδυ μπαίνετε όλες ε????????Τη μέρα με αφήνετε μόνη μου ακτός από 2-3...........Και μεις ψες κοιμηθήκαμε καλά θα λεγα........Τον τάισα στις 10 μέχρι τις 12 ξύπνησε 1-2 φορές αλλά αποκοιμήθηκε μέχρι τις 5:30 που τον τάισα............Κάθε μέρα και λίγο παραπάνω!!!!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Ευτυχώς ξεκολλήσαμε από το ξυπνητήρι στις 3!!!!!!!!!!!

Στελλίτσα καλοτάξιδο..........εμείς δεν έχουμε πρόβλημα με τα κακάκια μας ακομα.........δεν αρχίσαμε κρέμες αλλά τώρα κάνει 5-6 φορές τη μέρα.............σπάνια αλλάζω πανί χωρίς κακάκια............ =))=))=))=))

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 893
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βρε κορίτσια πως σας φαινεται αυτο το καροτσι?????????Έχει κάποια chicco να μας πει γνωμη?????????? http://www.amazon.co.uk/gp/product/B003 ... ROKL5A1OLE

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΠΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΕ!!!!!!

ΜΑΡΙΝΑ ΓΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ????? ΛΟΓΙΚΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΧΕΡΟΥΛΙ ΔΕΝ ΚΛΕΙΝΕΙ ΣΑΝ ΟΜΠΡΕΛΑ!!! ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΟ Κ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΤΙΜΟΥΛΑ! ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ!!

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ειμαστε μια χαρα ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕΕ ΚΑΚΑ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΥ ΕΜΕΤΟ!!!! ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΕΙ Κ ΑΛΛΙΩΣ ΒΟΥΡ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ

!!!!

ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ. ΝΑ ΤΑ ΧΑΡΕΙ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΣΟΥ....

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΝΗ ΧΕΖΟΥΜΕ. ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΕΚΑΝΕ. ΑΓΩΝΙΑ ΚΙ ΑΥΤΗ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΛΕΝΑ ΚΑΛΟΦΟΡΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ!!!

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΦΟΒΕΡΟ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!!!! ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΤΕ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΓΕΛΝΕΤΕ ΑΠΟ ΞΕΝΑ SITE ΕΓΩ ΣΤΟΚΟΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΟΚ ΑΠΟ ΞΕΝΑ ΜΠΑ!!!! ΧΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧ

ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΔΕΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΑΡΓΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΛΙΓΟ

ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 5 ΜΗΝΩΝ

ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΚΑΙ ΦΑΡΙΝ ΛΑΚΤΕ ΟΧΙ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ

ΓΙΑΤΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΙΛΙΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΜΑΣ ΕΙΠΕ

ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΑΛΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ 2 ΠΩ ΠΩ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ

ΗΠΙΑΜΕ ΚΑΙ ΝΕΡΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΘΕΛΕΙ ΝΕΡΟ ΖΕΣΤΟ ΟΜΩΣ ΟΠΩΣ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΔΡΟΣΕΡΟ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΦΤΥΝΕΙ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο εμας κοριτσια.εμεις αφου φαγαμε επιτελους κρεμα στις 4 το απογευμα δεν της αρεσε η frisolac και της ξαναδωσα την νουτριτσια χεστηκε τρεις φορες αλλα ηπιε αρκετο νερο.και εμας σφικτα ειναι τα κακα μας τωρα.το βραδυ δεν ηθελε να κοιμηθει και καθοτανε και εκανε κουκου τα με το μαξιλαρι της μονη της.σημερα μαζι με την κρεμα της θα της δωσω και μισο μηλο για να μπει και στα φρουτα.ηρθε και η μαμα μου και συμμασαμε το σαλονι το στρωσαμε και κρυψαμε τα γυαλικα γιατι θα τα κανει π@@@ανα!!!!

Κοριτσια εχει καμια σας αφυγραντηρα στο σπιτι???Σκεφτομαστε σοβαρα να παρουμε αφυγραντηρα με ιονιστη αλλα ειναι λιγο τσιμπιμενοι στις τιμες και δεν ξερω αν κανουν σωστη δουλεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κ απο μας!Πήγα οδοντίατρο σήμερα κ ο Αγγελίνος ηταν με το μπαμπά,πήγαν βόλτα για καφεδάκι κ ολα τα σχετικά!!Τωρα λυσσάει μέσα στη κούνια!Πότε θα τη σπάσει την αλλαξιέρα,δεν ξέρω!

Με τόση δύναμη που την κλωτσάει!

Μαρίνα,κ ρενάτα μου είδατε?!!Φτουφτου!!με το καλό καθε μερα κ καλυτερα!!!Με τα κακά συνήθως κατα τον τρίτο μήνα κ μετα τα μικρά παιρνάν μια φαση "δυσκοιλιοτητας",αλλά ελλατώνονται πλεον κ οι φορές!Εκεί που ηταν σε καθε αλλαγη πάνας,να ναι μια ή δυο!Μεγαλώνουν τα αγγελούδια μας!

Μαρίνα,κ γω chicco εχω,κ το ειχα πάρει μεσω internet,καταευχαριστημένη είμαι!!Στέλνει ελλάδα σίγουρα?!Κ τίποτα απο τιμή!!Μην το σκέφτεσαι!!

Θάλεια,πώς είστε σήμερα?Εκανες πυρετό ή μονο συνάχι εχεις?

Ελενα,το ψίχουλο?!Α,γράψατε κ αλλα!Υπέροχα τα ρουχαλάκια?!!!Σούπερ!Να τα ευχαριστηθέιτε!Να δω να πάμε κ μεις να δούμε για πανωφόρι κ κανα σκουφί!!Θα ναι πανέμορφος ο μικρός,εισοδο υπέροχη θα κάνει!!

Θα ξεκινήσετε κ εσείς θαλεια μου,κρέμα,ε?αντε,καλή αρχή.

να σας πω την αλήθεια μου,δεν γουσταρω να του ξεκινήσω εμπορίου.Θ α δούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΗΑΛΙΑ ΒΛΕΠΩ Κ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΡΙΖΑΛΕΥΡΟ! ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 20 ΤΟΥ ΜΗΝΑ!!!

ΑΛΕΚΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΝΑ ΒΑΖΩ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ ΕΝΕ ΔΟΧΕΙΑΚΙ ΜΕ ΝΕΡΑΚΙ!!! ΠΑΜΕ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΑΣ!!!! ΕΜΕΙΣ ΤΕΛΕΥΤΕΟΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΚΡΕΜΑ!! :lol:

ΧΑΙΡΟΜΑΙΠΟΥ ΣΑΣ ΑΡΕΣΑΝ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΑΣ!!!!

ΤΗΙΜΙΔΙΑ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΕΓΑΛΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑ ΓΙΑ ΑΛΑΓΗ ΤΟ ΜΠΟΥΦΑΝ!!! ΤΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΟΛΑ 9-12 ΜΗΝΩΝ Κ ΤΟ ΜΠΟΥΦΑΝΑΚΙ ΗΤΑΝ ΜΙΚΡΟ ΤΟΡΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ 12-18ΜΗΝΩΝ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΟΡΖΕΤ ΜΟΥ ΠΥΡΕΤΟ ΕΚΑΝΑ ΛΙΓΟ ΜΕΧΡΙ 38,5 ΕΥΤΗΧΩΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΧΤΕΣ ΒΡΑΔΥ!!!

Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΟΚ ΣΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕ ΤΟΥ ΕΒΑΛΑ 1 ΑΧΛΑΔΙ ΛΙΩΜΕΝΟ ΜΕΣΑ ΕΦΑΓΕ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 100ΓΡ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΤΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΦΡΕΣΚΟ ΦΡΟΥΤΟ ΑΛΛΑ ΣΤΑΔΙΑΚΑ ΘΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΜΟΝΟ ΜΕ ΦΡΟΥΤΑ ΑΠΛΑ ΕΙΠΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΤΟΜΕΣ ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ

ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΤΟ 12 - 18 ΦΟΡΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΖΑΡΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΦΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΕΧΕΙ ΜΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΡΟΥΧΑ ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΒΕΝΕΤΟΝ ΠΟΥ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΤΑΘΛΙΠΤΙΚΑ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλειψα 2 ώρες και μπήκατε όλες!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ελενάκι ΤΕΛΕΙΑ τα ρουχαλακια σας!!!!!!Καλοφόρετα!!!!!!!!!Εμείς τα πλένουμε, τα φοράμε 1 φορά και την επόμενη δε μας κάνουν!!!!!!!!!Μάλλον όλα τα μωράκια το ίδιο...........Μεγαλώνουν με το λεπτό.....

Πάντως για το καρότσι λέει ότι κλείνει μπαστούνι, δεν ξέρω ισως να μοιράζεται το χερούλι στη μεση γιατί οι διαστάσεις του διπλωμένο είναι 88χ28χ33...........

thalia μου εγω συνεχεια αγοράζω από το www.amazon.co.uk , πάρα πολλά πράγματα πήρα σε μισές τιμές από ότι στην αγορά..........μέχρι και επιθέματα στήθους πήρα και ήταν τέλεια.....2,5 ευρώ το κουτί και εδώ είναι 10!!!!!!!!!!!!!

Ρίξτε μια ματιά για ότι θέλετε και δεν είναι τίποτα, παραγγέλνεις στα στέλνουν........και πολύ φτηνά και η αποστολή σχεδόν τίποτα.

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ngel: 23 Μαρτίου 2010 / κοριτσάκι / Δέσποινα / καισαρική

yolle: 9 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Νεφέλη / καισαρική

andri85: 10 Απρ. 2010 / αγοράκι / καισαρική

katerinaki84: 16 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Λυδία / καισαρική

ilioulina: 19 Απρ. 2010 / αγοράκι /

Gasper: 20 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρίνα / καισαρική

Monkey: 22 Απρ. 2010 / αγοράκι / Εμμανουήλ / καισαρική

fraternator: 23 Απρ. 2010 / αγοράκι / Ιάσονας / καισαρική

alexandra27: 26 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

tsofi: 28 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρκέλλα-Ελισσάβετ / καισαρική

ΡΕΝΑΤΑ71: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Θεόδωρος-Παναγιώτης / καισαρική

michaelitsa: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

alexdim: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Βίκτωρας / καισαρική

zoumpalou: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης / καισαρική

new_mammy: 04 Μαϊου 2010 / αγοράκι + κοριτσακι / καισαρική

alexandra83: 05 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Παναγιώτα / φυσιολογικό τοκετό

thena: 10 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ιάσονας / καισαρική

alekagala: 11 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Σάντυ / καισαρική

ANNA1503 : 13 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης /

tirogaridaki: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Αλέξανδρος / φυσιολογικό τοκετό

thalia29: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Νικόλας / φυσιολογικό τοκετό

georgia11a: 15 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / φυσιολογικό τοκετό

koritsaki9220: 18 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / καισαρική

mdion: 19 Μαϊου 2010 / αγοράκι / καισαρική

marianikolas: 20 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / φυσιολογικό τοκετό

elenatsak: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

thimidia: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Άγγελος / καισαρική

MARIA1984: 26 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Νομική-Αλεξάνδρα / φυσιολογικό τοκετό

debbie871: 27 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι /

marinah: 28 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ορέστης / φυσιολογικό τοκετό

mariaxar: 01 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Κωνσταντίνος / καισαρική

RUBELA: 02 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μελίνα / καισαρική

marina.: 11 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Μάρκος / καισαρική

Mika: 11 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μαρία / φυσιολογικό τοκετό

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

frosi ΠΗΤ:01/05/10(αγοράκι)

antwnia ΠΗΤ:01/05/10(κοριτσακι) Ευαγγελία(ΒΕΡΟΙΑ)

maria31 ΠΗΤ:03/05/10(κοριτσάκι)

theopoula80 ΠΗΤ:04/05/10(αγοράκι)(ΙΑΣΩ-Αθήνα)

martha1 ΠΗΤ:06/05/10(κοριτσάκι)

Antigonaki ΠΗΤ:10/05/10(αγοράκι)

kiki08 ΠΗΤ:14/05/10

loukitsa2 ΠΗΤ:21/05/10

mairybaggelhs ΠΗΤ:24/05/10(αγοράκι)

πιτσιποπακι ΠΗΤ:25/05/10

Pelena ΠΗΤ:26/05/10

koalalou ΠΗΤ:26/05/10

_mpoumpou_ ΠΗΤ:27/05/10

hopa ΠΗΤ:29/05/10(αγοράκι)(Γένεσις-Θεσ/νικη)

Τουλινα ΠΗΤ:30/05/10

Βασουλα ΠHT:06/06/10

mama again ΠΗΤ:09/06/10

tsiggou (αγοράκι)(Μητέρα-Αθήνα)

Zena(κοριτσάκι)

BALERIA

MamaFaki

maya1

ritsaki

523

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινα εχει παρει η κουνιαδα μου απο τα τζαμπο ενα καροτσι no name με 70 ευρω ,αυτο πηρε για ολα κ καλοκαιρινο κ χειμωνιατικο κ απο ολα!!!! εμ αυτη ξερει το τεταρτο παιδακι τησ ειναι!!!! η μικρη ειναι 1,50 χρονων το χρησιμοποιει απ την αρχη κ δεν εχει παθει τιποτα!!!! εγω για μπαστουνι θα παρω ενα τζουνιορ που ειδα πολλυ οικονομιθκο γυρω στα 70 ευρω!!!!! φτανει το καλο που πηραμε με 400 ξανα δεν εχει τετοια!!!!

να ρωτησω κατι????? μην κοροιδευεισ!!! σε λιρα ειναι η τιμη? δηλ σε ευρω ποσο παει ειμαι ασχετη!

ααα και λεπτομερειεσ των προιοντων ττιν παταω για να δω γιατι δεν βρισκω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

ελενα με΄γεια τα πραγματακια σας!

ρενατα δοκιμασε να του δινεις ζεστο νερακι και ισως να το πινει καλυτερα.

τα λεμε αργοτερα

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια............ο δικός μου δεν ήθελε με τίποτα ψες να πιάσει το μπιμπερό και κλάμα.........ήθελε βυζί..........δεν ξέρω φοβάμαι ότι φοβήθηκε την πιπίλα 1-2 φορές μου στραβοκατάπιε......μάλλον βγάζει πολύ......Και το πρωί το ίδιο........τώρα με τη μαμά μου δεν ξέρω τι θα κάνουν ελπίζω να μη μείνει νηστικός και να κλαίει........

Ελενακι 1 λίρα είναι 1.18 ευρώ.........δηλ το καρότσι πάει 53 ευρώ με την αποστολή 60 ευρώ........πολύ καλή τιμή.............λεπτομέρεις των προιόντων είναι κάτω από τη φωτογραφία...

Ετσι είναι Ελενάκι μου.....στο τέταρτο παιδί μαθαίνεις :)):)):)):)) Εμείς οι τρελές που πήγαμε και δώσαμε ένα κάρο λεφτά και τα μισα δε χρειάζονται κιόλας......... 8-}8-}8-}

Ψες ξυπνήσαμε στις 4..........

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ngel: 23 Μαρτίου 2010 / κοριτσάκι / Δέσποινα / καισαρική

yolle: 9 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Νεφέλη / καισαρική

andri85: 10 Απρ. 2010 / αγοράκι / καισαρική

katerinaki84: 16 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Λυδία / καισαρική

ilioulina: 19 Απρ. 2010 / αγοράκι /

Gasper: 20 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρίνα / καισαρική

Monkey: 22 Απρ. 2010 / αγοράκι / Εμμανουήλ / καισαρική

fraternator: 23 Απρ. 2010 / αγοράκι / Ιάσονας / καισαρική

alexandra27: 26 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

tsofi: 28 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρκέλλα-Ελισσάβετ / καισαρική

ΡΕΝΑΤΑ71: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Θεόδωρος-Παναγιώτης / καισαρική

michaelitsa: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

kiki08: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι /

alexdim: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Βίκτωρας / καισαρική

zoumpalou: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης / καισαρική

new_mammy: 04 Μαϊου 2010 / αγοράκι + κοριτσακι / καισαρική

alexandra83: 05 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Παναγιώτα / φυσιολογικό τοκετό

thena: 10 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ιάσονας / καισαρική

alekagala: 11 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Σάντυ / καισαρική

ANNA1503 : 13 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης /

tirogaridaki: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Αλέξανδρος / φυσιολογικό τοκετό

thalia29: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Νικόλας / φυσιολογικό τοκετό

georgia11a: 15 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / φυσιολογικό τοκετό

koritsaki9220: 18 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / καισαρική

mdion: 19 Μαϊου 2010 / αγοράκι / καισαρική

marianikolas: 20 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / φυσιολογικό τοκετό

elenatsak: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

thimidia: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Άγγελος / καισαρική

MARIA1984: 26 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Νομική-Αλεξάνδρα / φυσιολογικό τοκετό

debbie871: 27 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι /

marinah: 28 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ορέστης / φυσιολογικό τοκετό

mariaxar: 01 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Κωνσταντίνος / καισαρική

RUBELA: 02 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μελίνα / καισαρική

marina.: 11 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Μάρκος / καισαρική

Mika: 11 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μαρία / φυσιολογικό τοκετό

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

frosi ΠΗΤ:01/05/10(αγοράκι)

antwnia ΠΗΤ:01/05/10(κοριτσακι) Ευαγγελία(ΒΕΡΟΙΑ)

maria31 ΠΗΤ:03/05/10(κοριτσάκι)

theopoula80 ΠΗΤ:04/05/10(αγοράκι)(ΙΑΣΩ-Αθήνα)

martha1 ΠΗΤ:06/05/10(κοριτσάκι)

Antigonaki ΠΗΤ:10/05/10(αγοράκι)

loukitsa2 ΠΗΤ:21/05/10

mairybaggelhs ΠΗΤ:24/05/10(αγοράκι)

πιτσιποπακι ΠΗΤ:25/05/10

Pelena ΠΗΤ:26/05/10

koalalou ΠΗΤ:26/05/10

_mpoumpou_ ΠΗΤ:27/05/10

hopa ΠΗΤ:29/05/10(αγοράκι)(Γένεσις-Θεσ/νικη)

Τουλινα ΠΗΤ:30/05/10

Βασουλα ΠHT:06/06/10

mama again ΠΗΤ:09/06/10

tsiggou (αγοράκι)(Μητέρα-Αθήνα)

Zena(κοριτσάκι)

BALERIA

MamaFaki

maya1

ritsaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σασ!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΑΜΑΔΕΣ?

ΜΟΛΙΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Η ΜΕΛΙΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ! :D:D

ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ....ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ ΝΕΟΝΑΤΟ ΓΙΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ ΕΝΑ BREVI ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΡΟΖ.... :D:D ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΚΟΡΗ.....ΧΙΧΙΧΙ

ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΠΩΣ ΠΑΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΑΣΑΤΕ ΤΠΤ?

ΕΓΩ ΣΤΑΘΕΡΑ ΣΤΑ +11.... :?:shock::cry:

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΑΥΤΟ ΤΟ TASTE AND DIET...H TO GILLI DIET....EXTEΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΜΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ GILLI KAI ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ TASTE NA ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ...ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rubelitsa καλημερα...........εγω δεν ξερω απο διαιτες να σε βοηθήσω.........μου έχουν μείνει 2-3 κιλάκια αλλά τρώω συνέχεια δε μπορείς να φανταστείς βλακείες που τρώω...........Ποσα είχες βάλει στην εγκυμοσύνη?????Εγω 16 ολόκληρα αλλά όταν επέστρεψα σπίτι από την κλινική ειχα χάσει 10.......

Είσαι ευχαριστημένη με τα καροτσάκια σας??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σασ!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΑΜΑΔΕΣ?

ΜΟΛΙΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Η ΜΕΛΙΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ! :D:D

ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ....ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ ΝΕΟΝΑΤΟ ΓΙΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ ΕΝΑ BREVI ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΡΟΖ.... :D:D ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΚΟΡΗ.....ΧΙΧΙΧΙ

ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΠΩΣ ΠΑΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΑΣΑΤΕ ΤΠΤ?

ΕΓΩ ΣΤΑΘΕΡΑ ΣΤΑ +11.... :?:shock::cry:

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΑΥΤΟ ΤΟ TASTE AND DIET...H TO GILLI DIET....EXTEΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΜΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ GILLI KAI ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ TASTE NA ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ...ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ? :) :

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια και απο μενα!!!!

Σημερα παει 3 μερα που δεν εκανε κακα ο μικρος,μου φαινεται θα παω να του παρω κλισματακι για να ξαλαφρωσει....παλι καλα που δεν γκρινιαζει!!!!

Ελενα σουπερ τα ρουχακια του ψυχουλου,εχουμε και μεις το ιδιο καρο πουκαμισακι!!!!

Μαρινακι η μαμα μου πηρε 1 καροτσακι μπαστουνι της chicco με 60 ευρω απο τα τζαμπο και το εχει για να τον ταιζει και να τον βγαζει καμια βολτιτσα...μεχρι στιγμης ειναι καλο το μονο που μας στεναχωρισε ειναι που δεν ξαπλωνει μεχρι κατω αν και δεν ξερω αν εχουν την δυνατοτητα αυτη γενικα τα καροτσια αυτα...αλλα με ολο το θαρρος βρε Μαρινα μου εσυ γιατι βιαζεσαι να παρεις μπαστουνι απο τωρα; σκοπευεις να το χρεισιμοποιησεις μεσα στο καταχειμωνο;

Κοριτσακια τελικα τα ματακια απο τα μωρουλια σας αλλαξαν;εμας οχι ειναι ακομα γκριζογαλανα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κ απο μας!!Σηκωθήκαμε νωρίς νωρίς σήμερα κ κοιμηθηκε ενα 20λεπτο κατα τις 11.30!!! Αλλά παραδόξως,ειναι πάρα πολύ ήσυχος κ ευδιάθετος-χωρίς γκρίνιες κτλ!!Είμαι περήφανη,πήγα λαική κ πήρα φρουτάκια,κ λεω μωρέ δεν κάνεις μια δοκιμή μπας κ ?!Κ του βαλα 3/4 αχλαδάκι κ λίγο μπανανα κ τα εξαφάνισε!!Μες την χαρά ηταν κ μόλις κατάπινε εκανε χαρές κ για αλλο!!Σούπερ! Μεγάλωσαν οι ψυχούλες μας!Αντε,ελενα κάνε δοκιμή!!Στις 20/10 εχουμε το ραντεβού,να το πω κ του γιατρού,αν ειναι να συνεχίσουμε ετσι κ οχι φαριν λακτέ κ τέτοια!

Rubela μου,απάντησε μου αν φοράτε ακόμη libero.Οσο για τα κιλά,θα φύγουν μην ανησυχείς,τις χαζομάρες κ γλυκά-ψωμί κόψε κ θα δεις διαφορά κατευθείαν.Οσο για τα προγράμματα διατροφής,η κουμπάρα μου ειχε δοκιμάσει,κοίτα για αρχή ωστε να αρχίσεις να συνηθίζεις τις μικρότερες μερίδες κ να ξεκολλήσει λίγο η ζυγαριά,καλό είναι ανάλογα βέβαια κ το κόστος.Αν σε συμφέρει κάνε δοκιμαστικά για 2 βδομάδες κ βλέπεις!

Μαρίνα μου,μπράβο!4 σηκώθηκε,βυζάκι κ μετά νανι??!Αν ναι,τοτε ειστε παρα πολύ καλά!Οταν εμένα μου σηκώνεται τέτοια ωρα,τον παίρνω στο κρεββάτι κ τον ταιζω ξαπλα ωστε κ να μην ξυπνάει κ εγώ να ξανακοιμάμαι!!

Στέλλα μου,κάνε αν ειναι το κλυσματάκι να ξαλαφρώσει,αφου ειναι τρίτη μέρα.Εβγαλες το "μενού" για τη γιορτή?Ο,τι χρειαστείς,πες μου

Πάω γιατί εκανε ηδη κακά!!Δουλεψαν τα φρουτάκια!!!Γέλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ΤΟΤΕ ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΓΑΛΑΝΑ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ.

ROUBELITSA ΕΓΩ ΠΗΡΑ 13 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ 1. ΑΝ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΦΑΓΗΤΟ ΠΟΥ ΕΡΙΧΝΑ ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ. ΤΟ GILLI TO ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΑΣΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΤΑ ΞΑΝΑΠΗΡΕ. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΛΑΙΜΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΔΩΣΕΙΣ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΧΡΗΜΑΤΑ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ. ΙΣΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΡΥΘΜΙΖΕΙΣ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΣΟΥ ΜΟΝΗ ΣΟΥ Ή ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΦΘΕΙΣ ΕΝΑΝ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟ.

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟΨΕ ΗΤΑΝ Η ΤΕΤΑΡΤΗ ΝΥΧΤΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΧΑΡΑΜΑΤΑ. ΒΡΕΣ ΜΠΑΣ ΚΙ ΕΦΤΙΑΞΕ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ? ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΗ ΑΙΣΘΗΣΗ ΝΑ ΚΟΙΜΑΣΑΙ, ΕΣΤΩ ΚΙ ΑΝ ΞΥΠΝΑΣ ΣΤΙΣ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΦΑΓΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ. ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΝΗΣΥΧΗΣΕΙ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΣΗΜΑΔΑΚΙ ΣΤΟ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙ ΤΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ. ΣΑΝ ΕΚΖΕΜΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ. ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΑ ΕΜΒΟΛΙΑΚΙ ΜΑΣ. ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΣΤΙΣ 25 ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ. ΘΑ ΗΣΥΧΑΣΩ ΚΙ ΕΓΩ. ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΑΤΟ ΧΩΡΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΕΚΕΙ ΣΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ. ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΣΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΤΑΞΕΙΔΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΞΕΦΥΓΩ ΚΙ ΕΓΩ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

THIMIDIA NAI AKOMA LIBERO FORAME AΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΟΛΙΚΑ! ΔΩΣΕ ΤΑ ΚΟΥΠΟΝΑΚΙΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ! ;)

ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΠΡΙΝ ΕΓΡΑΨΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ....ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ.... :?:?

ΑΛΛΑ ΕΓΡΑΦΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΙΧΝΕΙ... :?

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΩΡΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γινεται αλλα πρεπει να περασουν 3 χρονια μετα την καισαρικη για να μην υπαρχει κινδυνος να ανοιξη η τομη....αν και δεν το διακινδυνευουν πολες γυναικες και γιατροι....ολα αυτα σου τα λεω με επιφυλαξη.

Εσυ σκεφτεσαι να το κανεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...