Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΔΡΙΜΥΤΕΡΟΣ Νο8 !!!


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια μου

σας ευχαριστω πολυ για την υποστηριξη ολες σας

εγω παντως χθες για να αποτελειωθω τελειως εβαλα στο youtube και ειδα το νησι

που το εχασα προχθες και πλανταξα στο κλαμα. τι φανταστικο που ηταν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 893
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

thimidia οχι δεν κοιμαμαι την ημερα γιατι ειναι πολυ σπανιο να συνδυαστει ο υπνος των μωρων

συνηθως οταν κοιμαται το ενα το αλλο ειναι ξυπνιο

ελενα θελω κι εγω να παω στα ζαρα να δω, ηταν ακριβα γενικα?

θαλιτσα περαστικουλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια.............διδυμομανούλα μας πολύ πρωινή σήμερα.........αχαχαχαχ

Εμείς ψες φαγαμε και κοιμηθήκαμε στις 10 μπιμπερο, μετά από λίγο έφαγε λίγο βυζάκι και κοιμήθηκε μέχρι τις 5!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymapplause:

Απίστευτο????????????Εφαε και κοιμήθηκε μέχρι τις 8:30 που τον πήρα στη μαμά μου............Αχ μακάρι να συνεχίσουμε έτσι και να μη ματιαστώ μόνη μου πάλι............Θα κοιμόμαστε μέχρι το πρωί σε λίγο!!!!!!!!! ;);););)

Δεν πολυκοιμάται τη μέρα........ίσως 1 ώρα το πρωί και συνήθως από τις 3-5 το απόγευμα........Και μέχρι τις 9-10 γκρινιάζει για ύπνο...........

Ελενακι με γεια τα ψωνια σας.........πήγα κι εγώ το Σάββατο που ήθελα κάτι δωρα για γενεθλια και ψωνισα και γω 2 μπλουζακια και 1 πουκαμισο.....ευτυχώς που μπαίνω στα πιο πολλά μου ρούχα αν και μου χουν μεινει 2-3 κιλάκια.........

Φιλλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερούδια!!μπράβο,κορίτσια μου,ετσι κάθε μέρα ευχομαι κ καλύτερα,θα πάνε ολα καλυτερα,αυτό ειναι σίγουρο!Απλά,ρωτησα για τον αν κοιμούνται κατά τη διαρκεια της μέρας γιατί το συζητούσα κ με τη κουμπάρα μου προχτές,η βαφτιστηρα μου ειναι τωρα 13 μηνών,κ λέγαμε πως μάλλον εχει να κάνει κ με το αν τα παιδιά ειναι ζωηρά την ημέρα κ ταβλιάζονται το βράδυ κ τούμπαλιν,αυτά που κοιμούνται κατα την διάρκεια της μέρας σηκώνονται συχνότερα το βράδυ.Τα δικά μας πχ κ η μικρή κ ο Αγγελίνος μου μεσα στην ημέρα να κοιμηθούν,διακεκομένα,1 ωρα?1.5?κάπου εκει.ολα θα φτιάξουν!

Συννεφιά εχει κ σήμερα κ δεν γουστάρω καθόλου....απίστευτη υγρασία,χτες περίμενα μισή ωρα να στεγνώσει το πάτωμα!!!

Δεν ηταν ωραίο,το νησί?!Κ γω κατα τυχη το πέτυχα προχτές,πολύ καιρό είχα να δω, ελληνικό σήριαλ,ωραία φωτογραφία,καλογυρισμένο...Απο τώρα εριξες κλάμα?!Ετσι, διδυμομανουλίτσα να ξεσπάει η εντασή σου!!!Εδω γύρω θα μαι,σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδιααααααααα!!!!!!!!!!!!!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ?????????? ΖΟΡΖΕΤ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΔΑ ΤΑ ΜΝΜΑΤΑ ΣΟΥ!!!!!! ΤΟΡΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΙΣΩ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΑΡΕΑ!!!!!!

ΜΑΡΙΝΑΚΙ :-bd:-bd:-bd ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΤΕ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ!!!!!

ΔΥΔΙΜΟΜΑΝΟΥΛΑ ΑΠΟ ΤΙΜΕΣ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΕΣ Ο ΖΑΡΑΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΗΡΑ 70 ΕΥΡΩ!!!! Ε ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΕΙΧΕ ΜΑΜΑΤΑ ΦΟΥΣΤΑΝΑΚΙΑ ΕΡΩΤΕΥΤΙΚΑ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΡΟΖ ΚΑΦΕ Κ ΕΝΑ ΠΑΛΤΟΥΔΑΚΙ, ΚΑΘΟΜΑΣΤΑΝ Κ ΤΑ ΧΑΖΕΥΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΛΕΓΑΜΕ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ!!!

ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΑΔΙΚΙΑ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΑ ΑΓΟΡΙΣΤΙΚΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aπο αδικία αλλο τίποτα,τι να πεις?!Στη κοινωνία που ζούμε,τις προετοιμάζουν τις γυναίκες απο μωρα!:!!γελια!!!Δεν πειράζει,κατι θα βρούμε κ για μας,με λίγο ψαξιμο!!!Να ο μπαμπάς σας,που θέλει κοριτσάκι!!Αντε,να ετοιμάζεστε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πες τα χρυσοστομη..................Πάμε καταστήματα και χαζεύουμε τα κοριτσίστικα τόσο τέλεια φουστανάκια και κοτσιδάκια κλπ........Τα αγορίστικα είναι όλα τα ίδια.........μπλε καφε πρασινο.......... :-w:-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμας!!! μολις γυρισαμε σπιτι απο το πρωινο μας καφε και τωρα ειμαστε σε αναμονη για μπανακι και κρεμουλα.χθες τσιριζε ολο το απογευμα δεν ηθελε με τιποτα την κρεμα και τελικα μετα απο 20 λεπτα κλαματος και τσιριδας ηπιε γαλατακι.το καλο ειναι οτι εκανε κακακια που σημαινει οτι ξεπερναμε τη δυσκοιλιοτητα που μας προκαλλει η κρεμα.

βρε κοριτσια ερωτηση η ξανθια μανουλα : ποτε τους δινεται την κρεμα? μεσημερι ή απογευμα? ο γιατρος μου μου ειπε απογευμα αλλα δε την θελει η σκατουλα ενω το μεσημερι με ζορι την τρωει ολη.

απο ρουχα ειμαστε κομπλε για τη μικρη το μονο που μου λειπει ειναι μπουφαν αλλα ολοσωμο γιατι ειναι και σκατουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα ο αντρας μου ελεγε κοριτσι σου φυτεψα θα γεμισω το σπιτι ροζ!!! να τον δειτε να της βαζει το καλτσον να παθετε πλακα!!! εμενα θελει γρηγορα το δευτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ από μενα

Μπαμπακιζει σημαίνει ότι κανει μπα μπα μπα συνέχεια

Απ ότι καταλαβαίνω οσο προλαβα να διαβασω εχετε προβλημα με τον υπνο ε?

Εμενα όλα μεχρι τον δεύτερο μηνα ειχα στρωσει δλδ κοιμόντουσαν 10+ μεχρι 7 για γαλα κ μετα κατευθείαν υπνο μεχρι 10.

Αυτό πιανει μονο στα παιδια που πινουν φορμουλα γιατι αυτά που θηλαζουν δεν αντεχουν.οταν εκλαιγαν τους εβαζα πιπιλα να ξεχνιούνται αν συνεχιζαν το κλαμα τους εδινα αναγκαστικα ,αλλα τα μπούκωνα το βράδυ κ σιγα σιγα ξυπνουσαν ολο κ πιο αργα ,το κυριότερο ειναι το πρόγραμμα οσο μπορείτε να κανετε παντα τα ιδια στις ιδιες ωρες είναι πολύ σημαντικό εγω τωρα τον κραταω με νυχια κ με δοντια να μην κοιμηθει για να παει μια κ καλη κατά τις 2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aλέκα μου,βουρ τότε ;) Αν σας παίρνει οικονομικά κ αν ο γιατρός δωσει το οκ,καισαρική ησουν?,τότε μπρος για σφιχτές-ζεστές αγαπίτσες :D Να δω,μπαμπά να βαζει καλσόν κ τσιμπιδάκια στη σάντυ :)

Από,τι διαβάζω πάντως απόγευμα συστίνουν τις κρέμες,πάρε ενα τηλ το γιατρό κ ρωτα τον,πως το βλαστάρι δεν πολυγουστάρει μήπως κ πάτε σε κανενα φρουτάκι.Να σας πω την αλήθεια μου,δεν θελω να του δωσω ρυζάλευρο κ ετοιμες κρεμες,θα δω με τι μπορώ να αντικαταστήσω κ θα το συζητήσω με το παιδίατρο.

Α,αλλη ερώτηση,αλέκα είπες πως σουρθε η περίοδος,ηρθε κ ηταν κανονικά?γιατί κ μενα κάτι εχει κανει την εμφάνισή του,αλλά δεν μοιάζει κ με περίοδο,γελια.Εκλεισα,για να κάνω το τεστ παπ,γιατί ηδη το καθυστέρησα.

Στέλλα μου,ξέχασα να ευχηθώ καλοτάξιδο το αμαξάκι :) Είμαστε ομως τρελές ολες μας,αντε με το καλό κ το δίπλωμα :) πόσο κοστίζει πάνω?εδω που ειχα ρωτήσει ειναι 1100-1200,ασε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τhena μου,μάλλον εχει να κάνει κ με το παιδί γιατί κ ο δικός μου θηλάζει,αλλά απο νωρίς κοιμάται σερί το βράδυ.(φτου φτου).Εξάλλου ειναι κ φασεις που παιρνούν τα μικρά μας κ το βραδυ μπορεί να ναι ανήσυχα π.χ δοντάκια,κανα εντεράκι,λίγο μαμακίαση...γελια

Μπράβο σου πάντως,με τα 3 παιδάκια,ναναι γερά κ εκείνα κ εσείς :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑΝΑΚΙ ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΑ ΨΩΝΙΑ.....ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΜΑΡΙΝΑΚΙ.

ΤΗΑLΙΤSΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ...

ΖΟΡΖΕΤ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ. ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΕΣ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΕΙΝΑΙ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΣ.

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟΨΕ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΧΘΕΣ. ΞΥΠΝΗΣΕ ΣΤΙΣ 6.10 ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΜΑΤΑ ΣΤΙΣ 9.30. ΑΧ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ...ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΛΥΠΗΘΗΚΕ ΛΙΓΟ Ο ΘΕΟΣ !!! ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.

ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΑ ΚΙ ΕΣΥ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ CLUB ΒΛΕΠΩ. ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΜΝΑΘΟΥΝ ΝΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ. ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ? ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ? ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΚΑ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ, ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΔΕΙΛΑ ΔΕΙΛΑ ΤΙΣ ΚΡΕΜΟΥΛΕΣ, ΚΑΝΟΥΜΕ 1-2 ΦΟΡΕΣ. ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΚΡΕΜΑ ΕΝΩ ΠΡΙΝ ΗΤΑΝ ΜΟΝΙΜΩΣ ΔΙΑΡΡΟΙΑ.

ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΕΧΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ. ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ?

SORRY ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΚΑΤΟΣΥΖΗΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΩ ΑΝΗΣΥΧΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα δεν τρεχει και τιποτα

οταν τα παιδακια τρωνε κρεμουλα μπορει να συμβει αυτο

και εμας εχουν γινει πιο κρεμωδη τωρα απο πιο γιαχνι που ηταν :lol::lol::lol::lol:

να μην ξεχνας να δινεις να πινει το μωρακι σου και νερακι γιατι βοηθαει

εμενα απο τοτε που αρχισαν κρεμα πινουν αρκετο νερακι και απο μονα τους το ζητανε

γκρινιαζουν δηλαδη και μολις τους βαλω το νερακι στο στομα ηρεμουν

και πινουν και αρκετο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΙ ΑΝΤΙΒΙΟΣΗ

ΚΑΙ ΣΙΡΟΠΙΑ ΟΛΟ ΤΟ ΣΕΤ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ

Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΛΑΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΕΡΝΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΗΡΕΜΕΙ ΜΟΝΟ ΑΜΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ

ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΩ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΑΝ ΑΡΩΣΤΗΣΕΙ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΜΟΥ

ΡΕΝΑΤΑ ΕΜΕΝΑ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΚΑ 1 ΦΟΡΑ ΣΤΙΣ 3 ΜΕΡΕΣ 1 ΦΟΡΑ ΣΤΙΣ 5 ΜΕΡΕΣ

ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΕΙΝΑΙ ΦΙΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΕΛΙΚΑ ΑΡΑΙΩΣΑ ΛΙΓΟ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ 1 ΦΟΡΑ ΤΙ ΜΕΡΑ Ι 1 ΣΤΙΣ 2 ΜΕΡΕΣ

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΕΓΙΑ ΤΑ ΨΩΝΙΑ

ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΜΑΡΙΝΑΚΙ

ΣΤΕΛΙΤΣΑ ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ ΤΟ ΑΜΑΞΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟ ΔΙΠΛΩΜΑ

ΑΛΕΚΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΑΣ ΤΟ ΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΠΕΙ ΤΟΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΕΣ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

renata afou troi rizalevro ine fisiko na min kani poli kaka afou to dinoun k stin efkilia na to trone ,ine opos trome emis ton lapa apo rizi den ine? ;)

malon to gala to xalouse to moro idika se aytin tin ilikia to fisiologiko ine mia fora tin imera na mpori na tou piasti na pernoun k varos oxi oti an kani perisoteres kati exi alla kalitera tha ine tora poy kani mia fora

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!

Επιτελους κοιμηθηκε ο Δημητρης πωωωω μιλαμε για πολυ γκρινια σημερα,μαλλον απο τα ουλα του!!!

Και μενα απο τοτε που αρχισε το ρυζαλευρο εχει δυσκιλοιοτητα χθες το πουλακι μου ζοριζοταν ολη μερα και εκανε μονο κατι κατσικοκουραδακια αλλα μιλαμε για πολυ σφηξιμο.

Τι λες βρε Ζορζετ μου οτι εχει 1100-1200 ευρω το διπλωμα σε μας τωρα με την κριση εχει κατεβει στα 400 ευρω με τα λεφτα που σας ζητανε εκει περα εμεις πλεον μπορουμε να βγαλουμε 3 κατηγοριες διπλωμα δηλαδη ελεος πια που θα φτασει το χαλι μας!!!!!!

Αντε Θαλεια μου τωρα με την αντιβιωση θα γινεις γρηγορα καλα και θα μπορεις να ξανα κανεις ζουζουνισματα με τον Νικολα σου...

Οντως κοριτσακια εχει πολυ ωραια και οικονομικα ρουχακια στο ΖΑΡΑ επισεις για τις αγορομανες εχει τρελα σχεδια σε τζιν ειναι ολα ενα και ενα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ κοριτσια!!!!!! ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ.............ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΔΑ ΤΑ ΠΡΟΣΕΧΩΣ!!!! ΕΙΧΑ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ Κ ΕΙΧΑΝ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1,5 ΧΡΟΝΩΝ!!!!!! ΜΕΣΑ ΣΕ ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ Κ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΟΥΡΕΛΙ!!!!!!! ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΑΦΗΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ. ΣΥΓΛΟΝΙΣΤΙΚΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΟΤΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΟΟΟΣΟ ΠΟΛΛΥ ΖΗΜΙΑ!!!!!! ΠΟ ΠΟ ΤΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΔΥΣΚΙΛΙΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΕ 5 ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑ!!!!! ΕΧΩ ΚΑΤΑΤΡΟΜΑΞΕΙ!!! ΜΗΠΩΣ ΕΦΤΕΞΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΕΙΟ???? ΣΑΣ ΕΙΠΕ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΝ ΦΕΡΝΕΙ ΔΙΑΡΙΕΣ Κ ΤΕΤΟΙΑ???

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΩΣ ΚΑΝΕΙ ΕΜΕΤΟΥΣ ΠΑΝΤΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eλενα,γιατί ομως κάνει εμετούς πάντα??Τρώει πολύ ή τον πειράζει το γαλά?Μπορεί να ναι κ τίποτα περαστικό,δες τον κ αυριο κ αν συνεχίσει δίνε του κ λίγο νερό,προς αποφυγή αφυδάτωσης κ τηλ στο γιατρό.Αλλά μπορεί κ να ετυχε,μακάρι να μην ειναι τίποτα.

Στέλλα μου,θα ξανακάνω ερώτηση τώρα να δω πόσο είναι,400Ε σε σας ε?!!Να δουμε,γιατί ειναι ευκαιρία πριν επιστρέψω στη δουλειά να κάνω τα μαθήματα.

Θάλεια μου,χαρά στο κουράγιο σου,που δεν παίρνεις το νικόλα αγκαλιά!!!Δεν ξέρω αν θα αντεχα,βεβαια εκ των πραγμάτων δεν θα χαμε κ πολλές επιλογες!!

Σήμερα,σαπισε ο Αγγελίνος μου στον ύπνο,αλλά αυτοκόλλητοι!Οσο είμαστε μαζί ξαπλωμένοι ολα καλά κ μπορεί να κοιμόταν σερί ως το πρωί!Γέλια!Ξύπνησε τελικά κάποια στιγμή με το ύφος "τι εγινε ρε παιδιά?!πού βρίσκομαι?!" κ μες τα γέλια κ τα χάχανα!!Παίξαμε λιγάκι κ κατα τις 22.00 (ευτυχώς,γιατί ελεγα πως θα πηγαίναμε για μπουζούκια σήμερα!!) νύσταξε.Παω να δώσω κ γω το μπουκαλάκι του (το βράδυ δίνω 120-150 μλ φόρμουλα) ούτε να το φτύσει...βυζάκι,αγκαλίτσα κ τέλος!!

Πόυ ειστε,μου πήγατε για ύπνο μάλλον?!!Αντε μου,σας φιλώ κ γω κ αυριο τα λέμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α,κ οσο για τα προσεχώς,εννοείται!!!Μάζεμα ολα,σε πεδίο μάχης να μεταμορφωθεί ο χώρος κ αστο να αλωνίζει!!Ο,τι φτάνουν,ο,τι χρειαζόμαστε ειναι ολα για πιάσιμο!οπότε εχουμε συμμάζεμα τα πάντα,για να μην θρηνούμε!!γέλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ.... ΤΟ ΜΙΚΡΟ Κ Ο ΜΠαμπασ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΝΥΣΤΑΖΟ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!

ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΙΚΕ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΣ ΑΝαγωγεΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΕΙΔΙΚΟ ΓΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΑΜΕ ΔΙΣΚΙΛΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΙΑΝΑΓΩΓΙΚΟ ΓΑΛΑ ΣΦΙΓΚΕΙ!!!!! ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΟΥΣ ΕΜΕΤΟΥΣ ΠΑΡΑ ΑΧΕΣΤΟ!!!!

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΙΣΕΙ ΤΡΟΦΕΣ ΘΑ ΣΤΡΩΣΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΛΟΙΠΟΝ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα νομιζω οτι δινουν ενα ειδικο σιροπακι απο το φαρμακειο γι αυτες τις περιπτωσεις.

για κοιταξε το παλι γιατι νομιζω μου ειχαν πει οτι οταν το μωρο κανει αναγωγες εξαιτιες γαστροοισοφαγικης παλινδρομησης και το προβλημα δεν αντιμετωπιστει, το προβλημα παραμενει ενω θα μπορουσε να επιλυθει απλα με το σιροπι. δες το ξανα νομιζω το σιροπι λεγεται epadoren.

για τα κακα εμεις οταν βλεπω οτι θελει να τα κανει ο μπεμπης που ειναι και λιγο δυσκοιλιος - δηλαδη παλιοτερα εκανε μερες να κανει κακα- του σηκωνω λιγο τα ποδια και βγαινουν με λιγο σφυξιμο τωρα πια ολα.

ζουμπαλου εγω για διπλωμα ειχα δωσει καπου 900 και αυτο το 2006 αν δεν κανω λαθος. στην αθηνα.

επομενως για δες το ξανα κριμα ειναι να δωσεις τοσα πολλα λεφτα. δεν αγοραζεις καλυτερα πανες?? ;););)

με ΄γεια και το αυτοκινητακι και καλοταξιδο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΓΙΑ ΤΟ ΑΜΑΞΑΚΙ ΣΟΥ !!! ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ !!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ...ΣΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑ ΕΓΩ. ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΟΟΔΟΥΣ. ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΣΤΙΣ 7 ΠΑΡΑ 15, ΕΝΩ ΕΙΧΕ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 10.30. ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ. ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΕΤΣΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΗΡΑ ΜΙΑ ΤΖΟΥΡΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΥ ΥΠΝΟΥ. ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ Η ΤΡΙΤΗ ΚΑΛΗ ΝΥΧΤΑ ΜΑΣ !!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΚΑΚΙΑ. ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΝΤΩΣ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ. ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΘΗΛΑΖΟΥΜΕ, ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΡΕΜΟΥΛΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΦΑΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ. ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΡΙΖΑΛΕΥΡΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ. ΤΡΩΕΙ 2- 4 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ. ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΝΗΣΥΧΗΣΑ. ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ NESTLE ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΖΑΧΑΡΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟΥ ΠΗΡΑ ΝΟΥΝΟΥ. ΣΑΝ ΝΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑΚΙΑ ΘΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΚΟΨΩ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ. ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΙΚΟΣΙ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΤΡΩΕΙ ΚΡΕΜΟΥΛΕΣ ΠΗΡΕ 900 ΓΡ. ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΟΥ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΕΙΔΙΚΑ ΕΝΑ ΚΙΛΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΕΠΑΙΡΝΕ.

NEW MAMMY Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΝΕΡΟ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΛΛΗ ΘΗΛΗ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ. ΘΑ ΠΑΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΩ ΠΟΤΗΡΑΚΙΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΤΙΠΟΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...