Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΔΡΙΜΥΤΕΡΟΣ Νο8 !!!


Recommended Posts

ΚΑΤΙ ΞΕΧΑΣΑ... RUBELA ΕΙΣΑΙ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ..........ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ !!!!! ΑΝ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΚΙ ΕΓΩ ΞΑΝΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ. ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΖΟΜΠΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 893
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρενατα μου απίστευτο μου ακούγεται..........Από τις 9 μέχρι τις 6??????????????Μπράβο!!!!!!!!!!!!Μακάρι να το συνεχίσει και πάει καλά..................

Εμένα μόνο το ένα μου στήθος έχει πολύ το άλλο με το ζόρι βγάζει 60 μλ...........ξέρετε κανένα γιατροσόφι???????Μου είπανε για τσάι βασιλικό...........

Στελλίτσα γλυκά ή φαγητά θα φτιάξεις για να σου πούμε συνταγες???????/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια,κοριτσούδες μου!Εχει συννεφιά σήμερα κ δεν γουστάρω καθόλου,είμαι κ γω μες την κατσουφιά...

Ελα,μαρίνα κ ρενάτα,καθε μέρα θα είναι κ ολο καλυτερα,θα το δειτε, αντε μηπως κ κοιμηθείτε κ σεις καθόλου.Συνήθεια ειναι,να συνηθίσουν πως "το βράδυ δεν τρώμε".Ο δικός μου δεν κάνει ουτε κακά οταν κοιμάται!γελια!

Ελενα,κάνατε το εμβόλιο ε?Εμείς ολα μαζί,να σας πω την αλήθεια μου,δεν θέλω να τον παω ακόμη στο ικα-εμβολιαστικό κέντρο,ολο αρρώστιες κ μικρόβια.Αν κ δεν είμαι παράξενη,αλλά πολύς κόσμος (αρρωστοι). Οπότε πάμε στον γιατρό που ειναι συμβεβλημμένος μεν με το ικα κ δίνουμε μόνο την επίσκεψη.

Στέλλα μου,μπράβο,μπαμ μπαμ η γιορτή του μικρού!!Μπουφεδάκι να κάνεις που ειναι εξυπηρετικό κ για μικρούς κ για μεγάλους κ για σένα!Δες αυτά που βγάζουν πολλά κομμάτια κ γίνονται φούρνο ή κρατάνε.π.Χ Κεφτεδάκια(κ σαν σουβλάκια με λαχανικά για τα παιδιά),τυρόπιττα-στο ταψί φούρνου, σούπερ πίτσες στη λαμαρίνα να τις κάνεις να μοσχοβολίσει το σπίτι κ τις τρώνε ολοι. Επίσης,ωραίο ειναι ζυμαρικό μικρό (κοχυλι,πεννα,τριβελάκι..) στυλ καρμπονάρα στο φούρνο.Επίσης,κομμάτια κοτόπουλο μαριναρισμένα κ περασμένα σε μικρά καλαμάκια με γλυκιάσαλτσα κ σουσάμι..., πατατούλες φούρνου σε μικρά κομμάτια....

Ο,τι αλλο θες εδω είμαστε.Θα σκεφτώ κ θα σου στείλω αν ειναι κ τιποτε αλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια να μαστε και εμεις...σημερα ξυπνησαμε 7 πρωι ηπιαμε γαλατακι καναμε νανι και τωρα παλι ηπιαμε και ξανα νανι σημερα καιρος συνεφιασμενος και η μικρη το εχει ριξει στον υπνο μαμα δουλιτσες καφεδακι και σπιτακι παρεα με την μαμα μου να τα πουμε και λιγακι εχουμε νεα πολλα πολλα μικρη μας καθετε μπουσουλαει μεσα στο παρκο της επισης κανουμε και στρατα καθε μερα 10λεπτα και ειμαστε μια χαρα...και το πιο ευχαριστο μιλαμε κοριτσια χτες μικρη μου ειπε μαμα και σημερα μπαμπα μειναμε ξεροι εγω και ο μπαμπας της, :shock: χτες βλεπαμε τηλεοραση και εκει που δεν το περιμεναμε φωναξε μικρη μου μιλαμε τρελαθηκαμε δεν πιστευαμε στα αυτια μας :D:D την σηκωσα και της ειπα τι ειπες αγαπουλα μου και εσκασε στα γελια :lol::lol: αχ ευτυχια δεν περιγραφετε :D:D ειναι συγκλονιστικο...απογευμα θα παμε για ψωνια και καμια βολτουλα τα ξαναλεμε φιλια στα μπουμπουκια σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΑΠΟ ΟΛΕΣ!!!

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΗ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΤΣΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΑΡΡΩΣΤΗΣΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟ ΜΕ ΜΑΣΚΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΗ ΚΟΛΗΣΩ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΒΟΛΙΟ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΡΩΣΤΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΙΣΩ ΣΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΜΒΟΛΙΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ?

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΚΛΑΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μανουλιτσες!!!

Καλα μιλαμε εχω ρουχα απλωμενα απο χθες και δεν μπορω να τα στεγνωσω και θελω να βαλω και τα ρουχα του μικρου αντε να δουμε τι θα κανω....

Βλεπω οτι γραφεται για τα εμβολια και θα συμφωνησω με την Ζορζετ και γω δεν παω τον μικρο στο ικα αλλα εχω την γιατρο μας που ειναι συμβεβλημμενη και τα κανω στο ιατρειο της μαζι με την επισκεψη του ικα, αλλα υπαρχουν και εμβολια που εχω πληρωσει γιατι δεν γραφονται χαλαλι του ομως βρε κοριτσια τοσα εξοδα κανω για βλακειες απο δω και απο κει στα εμβολια του παιδιου θα κολλησω!!!!

Πολυ ωραιες η ιδεες σου Ζορζετ ετσι θα μπορεσω να κανω πολλα πραγματα και απο την προηγουμενη μερα για να μην μου πεσουν ολα μαζι.....για γλυκακι σκεφτομαι να κανω προφιτερολ που μας αρεσει και ειναι και ευκολο,φυσικα θα εχω και κερασματα και σοκολατακια....καλα πρεπει να παρω και αρκετη καβα γιατι την ρουφιξαμε ολη στην βαπτιση του παιδιου...αφηστε που εχουν παρει φωτια η τιμες στα ποτα εκει που το τζονι γουοκερ ειχε 12-13 ευρω εχει παει στα 18 ερε αυτο το φπα μας τσουρουφλισε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μανουλεσ γεια σασ κ απο μενα

με σκούντηξε προχθές η marinah κ ειπα να ερθω στην παρεα σασ κ εγω οσο μπορω γιατι εχω 3 ταλιμπανακια κ ειναι κ αρρωστα αυτην την στιγμη αν κ α μεγαλα θα ειναι ολο το χειμωνα :roll:

Ο γιωργοσ ειναι κοντα στα 5 η δαναη 1/11 θα γινει 3 κ ο Ιασονασ 5 μηνων εχω κανει 2φτ χωρισ επισκληριδιο κ αφου εφαγα ολουσ τουσ πονουσ στο τριτο επεφταν οι παλμοι κ τελικα με εβαλαν καισαρική με ολικη νάρκωση άσχημη πολυ εμπειρία δεν θελω ουτε να την θυμαμαι :|

ο Ιασονασ ειναι καλο μωρο λιγο τεμπελησ (οπωσ ο αδερφοσ του :mrgreen: )δεν εχει γυρίσει ακομα ουτε πολύ κουνιέται οταν ειναι στη κουνια ουτε πολυ πιανει πραγματα δεν θελει να καθετε θελει μονο να τον εχω αγκαλια ξαπλωμενο κ να τον χαϊδεύω κ να τον φιλαω ολη μερα :D ειναι 8200 68 ποντουσ κ εχει ενα σημάδι στο κεφαλακι εκ γεννητησ σαν κάψιμο που δεν βγαζει τριχουλεσ εκει :shock: κ ενα καφε καραβακι μικρο στην κοιλιτσα κ μια βουλιτσα στη πλάτη πολύ μικρη (ειχα ενα προαίσθημα οταν ήμουν εγκυοσ οτι θα βγει σημαδεμένος κ ειχα ανχοσ μήπως εχει στο προσωπο αλλα ευτυχώς οχι)

δουλεύω λιγεσ ωρα 9 την εβδομαδα σε ενα video club ενοσ ξαδερφου μου ισα ισα να ξεφεύγω ,εχω αρχισει γυμναστήριο κ πηρα έτοιμο φαγητο διαίτης απο 30/9 μπασ κ φυγουν κ τα τελευταια κυλα 5-6 γιατι δεν εχω τι να βαλω κ εδω στα Γιαννενα ιδη ανοιξαμε καλοριφερ :roll:

αυτα για μενα ελπιζω να με δεχτείτε κ να τα λεμε καμια φορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσόρισες thena μου..........Χαιρόμαστε που γνωρίζουμε εσένα και τα παιδάκια σου.........να σου ζήσουν!!!!!!!!!!!!Βαριέται ο Ιάσονας ε????????Κι ο Ορέστης μου δεν κάνει και πολλά.........όλο μπρούμυτα γυρνάει..........Δευτερος Ιασονας στην παρέα μας.............

thena μου κι ο δικός μου έχει μια κοκκινίλα στο αριστερό φρύδι αλλά μας είπε ο γιατρός ότι θα καλυφτεί με λίπος και δε θα φαίνεται..........ξερω και γω?????????

Ρε Μαράκι από τόσο νωρίς είπε μαμά κα μπαμπά???????????Πολύ εξελιγμένα τα παιδάκια μας............ :lol::lol::lol:

Ο δικός μου γιατί δεν κάενι τίποτα????????Ούτε κάθεται ούτε μπουσουλάει ούτε τίποτα.............

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ngel: 23 Μαρτίου 2010 / κοριτσάκι / Δέσποινα / καισαρική

yolle: 9 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Νεφέλη / καισαρική

andri85: 10 Απρ. 2010 / αγοράκι / καισαρική

katerinaki84: 16 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Λυδία / καισαρική

ilioulina: 19 Απρ. 2010 / αγοράκι /

Gasper: 20 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρίνα / καισαρική

Monkey: 22 Απρ. 2010 / αγοράκι / Εμμανουήλ / καισαρική

fraternator: 23 Απρ. 2010 / αγοράκι / Ιάσονας / καισαρική

alexandra27: 26 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

tsofi: 28 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρκέλλα-Ελισσάβετ / καισαρική

ΡΕΝΑΤΑ71: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Θεόδωρος-Παναγιώτης / καισαρική

michaelitsa: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

alexdim: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Βίκτωρας / καισαρική

zoumpalou: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης / καισαρική

new_mammy: 04 Μαϊου 2010 / αγοράκι + κοριτσακι / καισαρική

alexandra83: 05 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Παναγιώτα / φυσιολογικό τοκετό

thena: 10 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ιάσονας / καισαρική

alekagala: 11 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Σάντυ / καισαρική

ANNA1503 : 13 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης /

tirogaridaki: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Αλέξανδρος / φυσιολογικό τοκετό

thalia29: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Νικόλας / φυσιολογικό τοκετό

georgia11a: 15 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / φυσιολογικό τοκετό

koritsaki9220: 18 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / καισαρική

mdion: 19 Μαϊου 2010 / αγοράκι / καισαρική

marianikolas: 20 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / φυσιολογικό τοκετό

elenatsak: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

thimidia: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Άγγελος / καισαρική

MARIA1984: 26 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Νομική-Αλεξάνδρα / φυσιολογικό τοκετό

debbie871: 27 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι /

marinah: 28 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ορέστης / φυσιολογικό τοκετό

mariaxar: 01 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Κωνσταντίνος / καισαρική

RUBELA: 02 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μελίνα / καισαρική

marina.: 11 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Μάρκος / καισαρική

Mika: 11 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μαρία / φυσιολογικό τοκετό

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

frosi ΠΗΤ:01/05/10(αγοράκι)

antwnia ΠΗΤ:01/05/10(κοριτσακι) Ευαγγελία(ΒΕΡΟΙΑ)

maria31 ΠΗΤ:03/05/10(κοριτσάκι)

theopoula80 ΠΗΤ:04/05/10(αγοράκι)(ΙΑΣΩ-Αθήνα)

martha1 ΠΗΤ:06/05/10(κοριτσάκι)

Antigonaki ΠΗΤ:10/05/10(αγοράκι)

kiki08 ΠΗΤ:14/05/10

loukitsa2 ΠΗΤ:21/05/10

mairybaggelhs ΠΗΤ:24/05/10(αγοράκι)

πιτσιποπακι ΠΗΤ:25/05/10

Pelena ΠΗΤ:26/05/10

koalalou ΠΗΤ:26/05/10

_mpoumpou_ ΠΗΤ:27/05/10

hopa ΠΗΤ:29/05/10(αγοράκι)(Γένεσις-Θεσ/νικη)

Τουλινα ΠΗΤ:30/05/10

Βασουλα ΠHT:06/06/10

mama again ΠΗΤ:09/06/10

tsiggou (αγοράκι)(Μητέρα-Αθήνα)

Zena(κοριτσάκι)

BALERIA

MamaFaki

maya1

ritsaki

523

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thena καλως ηρθες και να σου ζησουν τα παιδακια σου!!!'

ουτε ο νικολας κανει πολλα πραγματα τα κοριτσακια του πανμαιακου ειναι πιο εξελιγμενα νομιζω!!! :lol::lol:

και ο νικολας εχει ενα σημαδι κοκινο εκ γενετης πισω στο σβερκακι του και μου μοιαζει με πεταλουδα δεν φαινετε πολυ καλα και ειναι σχεδον μες τα μαλακια του!!!

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΛΕΣ ΒΡΕ ΜΑΡΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ? ΜΗΠΩΣ ΒΓΑΖΕΙ ΗΧΟΥΣ ΚΑΙ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΤΕ ΣΑΝ ΛΕΞΕΙΣ ?ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΑ.

ΖΟΡΖΕΤ ΩΡΑΙΕΣ ΙΔΕΕΣ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ, ΜΟΥΤΡΕΧΟΥΝΕ ΤΑ ΣΑΛΙΑ. ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ ΕΣΥ.

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ. ΦΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΕΤΣΙ.

ΤΗΕΝΑ ΚΑΛΩΣ ΗΛΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

k emena otan klei kani ' ma ma ma'de simeni oti kseri na me fonazi ola etsi tha kanoyn apo do k pera alla pote den kseris pote tha milisoyn

emena o giorgos milise meta ta 3 arxisa na katalaveno kati ,tora pame logotherapia giati to sintaktiko toy k i gramatiki toy ine xalia k as arxise na mpampakizi apo 6 minon :?

i mikri meta apo 1.5 xronon miloyse kalitera k tora ine kali oxi telia.

pistevo oti ola ine sxetika mpori na arxisoyn poli noris alla telika na minoyn me tis moroydiakes leksis gia perisotero kero :( an k perpatisan poli grigora 11 minon o megalos k 10 i mikri kanonika enoo 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τhena καλως μας ηρθες κ εσύ κ τα ζουζούνια σου!!Μαρία μου,τι να πω?!Μακάρι,ειπαμε βέβαια πως ειναι προχώ τα του μαιου,ποτέ δεν ξέρεις!Γέλια!Ρενάτα μου,θετική ενέργεια θέλω,ολα καλά θα πάνε κ απόψε!!Αλλωστε χειμώνιασε,νυχτώνει πιο νωρίς θελουν κ αυτά να κοιμόυνται περισσότερο!Α,ηθελα να σας ωτ'ησω κ σενα κ τη μαρίνα που εχετε ακόμη πρόβλημα με τον βραδυνό υπνο-μαμ,κατά την διαρκεια της ημέρας κοιμούνται??!

Οσο για τα φαγητά,ασε ολοι εχουμε τις αδυναμίες μας...!Κ με εχει πιάσει κ μια βουλημία το τελευταίο 2ημερο!!!Θάλεια μου,αρρωστούλα?!Να προσέχετε τώρα,εσυ ειδικά γιατί χωρίς μανούλα θα παραλύσει το σπίτι!!

Ελενά μου,ψώνισες τελικά?Η αλέκα που είναι?Πάω για να τον β'αλω κ για υπνο!φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια δεν ειπα οτι μπουμπου μιλαει σιγα μην γραφει κιολας απο τωρα :lol: απλα ειναι πρωτη φορα που τα ειπε αυτα συνηθως ελεγε αγκου γκι γκα και τετοια διαφορα ειπαμε εξελιγμενα αλλα οχι και ετσι... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!

καλωσορισατε οι παλιες!

thena τι εννοεις μπαμπακιζει?

εμεις κοριτσια ματιαστηκαμε και την κρεμα σημερα την σιχαθηκαμε.

ελενα ειχα πει θα σου ελεγα για μια ενδοεπικοινωνια αλλα τελικα τωρα εμαθα οτι ο ξαδερφος μου ειχε βαλει εξαρτηματα απο τον υπολογιστη του και ειχε φτιαξει δικο του συστημα ενδο.

εμεις λεμε αγκου ολη μερα και καμια φορα λεμε και με ή μα

αλλα ποτε με νοημα.....

αναμενω με αγωνια για να αποκτησει νοημα το μα!!!!

κοριτσια επισης εχω κουραστει πολυ με τον υπνο.

ο μπεμπης ξυπναει και παθαινει αμοκ, το κλαμα που κανει νομιζζει κανεις οτι το παιδι υποφερει, χανεται οτι το βαρανε κτλ

θελω να κοψω το βραδινο φαι αλλα ειναι δυσκολο οταν κανει ετσι.

εχω κουραστει ομως πολυ. χθες ξυπνησε 4 φορες και 3 η μπεμπα.

και να μην ηταν μονο αυτο σημερα επρεπε να παμε ωρλ γιατι μας ειχε πει η παιδιατρος οτι πρεπει να παμε τον 5ο-6ο μηνα και οταν πηγαμε μας ειπε ο γιατρος οτι η σωστη εξεταση γινεται οταν τα μωρα ειναι νεογεννητα και οχι τωρα και οτι καθυστερησαμε. την βριζεις τωρα την γιατρο???και να μην εφτανε αυτο λεει οτι αφου εμειναν θερμοκοιτιδες επιβαλλοταν να το κανουν μεσα στο νοσοκομειο τον ελεγχο...

τι να πω...

σημερα ειμαι πολυ απογοητευμενη, οχι για την εξεταση, να σας πω την αληθεια δεν με νοιαζει γιατι ο απλος ελεγχος που εκανε ο γιατρος εδειξε οτι ολα ειναι καλα, απλα εχω κουραστει και μου την σπαει να μην γινονται τα πραγματα σωστα. μου την σπαει και το γεγονος οτι την δευτερα θα δω τα μουτρα του μ@Λ@κα του πεθερου μου...

ειμαι χαλια σημερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω χαρα στο κουραγιο σου βρε δυδιμομανουλα...πραγματικα ολες εσεις που εχετε δυδιμα ισως και περισσοτερα ειστε ηρωιδες...εδω εμεις με 1 και τα χουμε παιξει!!!!

Οσο για τον πεθερο αν και δεν ξερω τι εγινε κανε λιγο τα στραβα ματια απο το 1 αυτι να μπαινει απο το αλλο να βγαινει γιατι μην ξεχνας οτι ειναι και ο πατερας του αντρας σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

New mammy,μην μου απογοητεύεσαι κ "πέφτεις".Τωρα διάβαζα τα καλά σας ,για τα πεθερικά. Γέλασα,λυπήθηκα θυμήθηκα κ τα δικά μας...Ασε.Ολα αυτά που νιώθεις κοριτσάκι μου,μην ξεχνάς πως εχουν να κάνουν με την αυπνία.Πόσο να αντέξει ενας ανθρωπος?Ενα πράγμα τη φορά,κοίτα καταρχήν τα μικρά να είναι καλά,κ μετά δες να ξεκουράζεσαι λίγο.Που θα παει,θα συνηθισουν τα δίδυμα κ θα κοιμούνται σερί.Κατα την διαρκεια της μέρας κοιμάσαι καθόλου?

Οσο για το πεθερό,μην προκαταβάλλεσαι,κουκουρουκου!Μην χαμπαριάζεις τίποτα!Σιγά μην χαλάσουμε τη ζαχαρένια μας,δεν αξίζει.Πραγματικά δεν αξίζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ? ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΤΕ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ

ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ Η ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΑ ΞΑΛΑΦΡΩΝΟΥΜΕ

ΟΛΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΕΣ ΑΚΡΟΑΤΡΙΕΣ ΟΠΟΤΕ ΞΕΔΩΣΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΟΥΜΕ ΜΕΤΑ

ΕΔΩ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΑΞΗΓΗΣΕΙ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΠΕΡΝΑΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ!!!

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΣΥΝΑΧΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΘΥΜΩΝΕΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΓΙΑΓΙΑ ΤΟΥ Κ ΤΟΝΤΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΑΙΣΑ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΣΚΑ!!! :shock::shock:

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΛΗΣΩ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκουρουκου :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΡΑ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΨΩΝΙΣΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ.ΠΗΡΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ,ΠΗΡΑ ΡΟΛΟΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΥΜΠΑΡΟ ΠΗΓΑ ΣΤΑ ΓΚΟΥΝΤΙΣ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ Κ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ!!!!!

Κ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΜΟΡΟ ΛΕΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΑ ΓΚΑ ΜΠΑΜΠΑ ΛΑ ΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΕΚΛΑΒΩ ΩΣ ΜΑΜΑ Η ΜΠΑΜΠΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΛΕΕΙ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ!!

ΕΠΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΑ Κ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΕ ΧΩΡΙΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ,Κ ΟΥΤΕ ΠΑΕΙ ΒΟΛΤΕΣ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ!!!!

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΜΕ! ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ....ΜΩΡΑ!!!!Κ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ!!!!ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ Κ ΜΗΝ ΒΑΖΕΙΣ ΧΑΖΑ ΜΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ!

ΛΟΙΠΟΝΝΝΝΝΝ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΟ ΠΑΛΤΟΥΔΑΚΙ ΜΠΟΥΦΑΝΑΚΙ ΧΡΩΜΑ ΓΚΡΙ!!!! ΚΑΡΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΜΕ ΓΚΡΙ ΡΕΒΕΡ,ΠΟΥΚΑΜΙΣΑΚΙ ΓΚΡΙ ΑΣΠΡΟ Κ 2 ΣΚΟΥΦΟΥΣ ΚΑΠΕΛΑ ΠΛΕΚΤΑ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΑ!!! ΑΑΑ Κ ΜΙΑ ΜΠΛΟΥΖΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ I LOVE DADY! OLA APO TO ZARA!!!! ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΕΙΧΕ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΑ ΡΟΥΧΑ!!!!

ΔΥΔΙΜΟΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ.... ΚΑΠΟΤΕ ΘΑ ΣΠΑΣΟΥΝ Κ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΝΕΥΡΑ ...ΕΜΕΙΣ ΕΝΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΤΣΙΤΑ ΟΧΙ ΕΣΥ ΜΕ ΔΥΟ!!! ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΤΗΝ ΑΚΟΗ Κ ΦΑΡΥΓΚΕΣ Κ ΤΕΤΟΙΑ ΤΑ ΕΞΕΤΑΖΟΥΝ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΓΡΑΦΟΥΝ Κ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ!!!!! ΤΙ ΧΑΖΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!! ΠΑΝΤΩΣ ΜΗ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ Κ ΧΑΛΙΕΣΕ ΓΙΑ ΤΟΝ Μ@Λ@ΚΑ ΜΠΕΝΑΚΙΣ ΒΓΕΝΑΚΙΣ ΜΕ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΕΙΡΩΝΙΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΥΓΚΙΝΟΥΝ ΜΠΑΣ Κ ΤΟ ΚΟΨΕΙ!!!! Ο ΑΝΟΗΤΟΣ!!!!

ΤΗΕΝΑ ΚΑΛΟΣ ΟΡΙΣΕΣ Κ ΘΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!!!!

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΟΙΜΑΤΕ ΤΩΡΑ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ Κ ΕΧΕΙ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΓΕΛΑΕΙ ΜΕ ΤΣΙΡΙΔΕΣ ΜΕΣ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑΛΕΙΑ Κ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΜΕ ΜΑΣΚΕΣ ΗΜΟΥΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΣΑ ΤΟΝ ΚΟΛΛΗΣΑ!!!! Κ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗΝ Η ΓΡΙΠΗ ΜΑΜΙΣΕ ΤΑ ΚΡΑΤΑΕΙ Κ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΜΕΡΕΣ!!!! ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΕΜΒΟΛΕΙΟ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΤΟ ΠΗΓΑΜΕ ΠΙΣΩ!!!!!

,ΜΕΧΡΙ 12 ΜΗΝΩΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΤΑ ΕΜΒΟΛΕΙΑ!!!!!! ΑΛΛΟΙ 7 ΜΗΝΑΝΕ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax,μπράβο ελενα!Μεγιά σας!Ωραία πραγματάκια ακούγονται!!Κ γω θέλω να παω για να του δω για κανενα μπουφανάκι-παλτουδάκι κατι τις τελοσπάντων!Γιαυτό σε ρωτησα,ιταν εοπες πως θα πας ζαρα να δούμε τι εχει!!Πότε είναι η βάφτιση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

24 /10 !!!!! ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΑ ΦΟΥΣΚΟΤΑ ΜΠΟΥΦΑΝΑΚΙΑ ΜΕ 20 ΕΥΡΩ, ΕΧΕΙ ΜΟΝΤΓΚΟΜΕΡΙ ΚΛΑΣΙΚΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ, ΤΖΙΝ ΧΕΙΜΟΝΙΑΤΙΚΟ ΜΕ ΓΟΥΝΑΚΙΑ, ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ....ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΛΑ Μ ΑΡΕΣΑΝ ΠΟΛΛΥ!!!! ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟΠΑΡΩ!

ΘΑ ΣΤΑ ΒΓΑΛΩ ΑΥΡΙΟ ΦΟΤΟ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν σε πρ'ολαβα,τωρα ξαναγύρισα!Να βάλεις αν μπορείς!!!Να παμε κ μεις να δούμε!Α,πλησιάζει η βαφτιση,αντε να ναι καλά το μαναράκι!Σας καληνυχτίζω αν ειναι κ γω γυρισε ο μπαμπάς μας να του κανω λίγη παρέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...