Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΔΡΙΜΥΤΕΡΟΣ Νο8 !!!


Recommended Posts

Ναι,αυτά δεν πιάνουν(με τα ρουχα,το φαγητό κτλ) δεν το καταλαβαίνουν το χω δοκιμάσει!οχι για εκδίκηση αλλά για πραγματικό παράπονι-αδικία αλλά νομίζουν πως τα λέμε επίτηδες.Πάνε παρτον με το καλό κ πες του πως νιώθεις,οτι δεν εισαι στα καλυτερά σου,αντε κοριτσάκι μου να σου δώσει κανένα φιλάκι κ αγκαλίτσα που θα σου ανεβάσουν τη διάθεση...Να δεις που δεν εισαι μόνη σου,μαζί ειστε σε αυτό,σύμμαχοι οχι αντίπαλλοι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 893
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ελενά μου,το ξέρεις καλά πως οταν δεν ειμαστε καλά ολο κ κα΄τι θα βρεθεί.Αν δεν ηταν το ψάρεμα θαταν κάτι αλλο...!!Γνώμη μου να το συζητήσεις μαζί του,αν οχι τωρα επειδή εισαι φορτισμένη αυριο εστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΤΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΣΕ ΖΑΛΙΣΑ ΓΙΑ ΠΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΟΥ???? ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΑ ΚΟΛΠΟ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΑΛΛΑ ΑΡΚΟΥΔΙΖΟΥΝ ΑΛΛΑ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ...ΕΧΕΙ ΞΕΦΥΓΕΙ Ο ΠΑΝΜΑΙΚΟΣ!!!!! :):) Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΤΙ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΚΑΝΕΙ ΤΩΡΑ!!!!! ΚΡΕΜΟΥΛΕΣ ΜΑΛΛΟΝ ΜΑΖΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΣΤΙΣ 20 ΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑ ΠΑΜΕ!!!!!!

ΓΙΑΤΙ ΧΑΘΗΚΕΣ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι,κρεμούλες μάλλον μαζί θα ξεκινήσουμε!Να δούμε μετα τις 20 τι θα μας πει!Εμάς,τα γραφα κ το πρωί τραγουδάει,τσιρίζει ψιλοκάθεται για μόνος του αλλιώς αμα τον κρατάμε μόνο καθιστός θελει ναναι κ ορθιος!!ασε!νούμερο!!ξεκαρδίζεται στα γέλια,χαιδεύει...!ασε!!εσύ το ψίχουλο πως είναι? Ηταν το ταξίδι στη κρήτη,μετά γυρνόντας κ μεχρι να σας διαβάσω μείναμε χωρίς συνδεση γιατί κάτι επαθε κ χάλασε,φτιάχτηκε η σύνδεση κ πήραν την απόφαση να αναβαθμίσουν το μαμμυ!Ε,με πετούσε εξω,δεν με εβαζε,μετά ειχαμε τη βάφτιση της βαφτιστίρας μου,τελειώνωντας το μαμμυ τοχ ουν κανει σαν τα μούτρα μου,δεν μπορο΄υσα να μπώ,να σας βρώ κ ολα αυτά τα ωραία....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΝΑΙ ΑΣΤΑ ΜΑΣ ΠΑΙΔΕΨΕ ΠΟΛΛΥ ΤΟ ΜΑΜΜΥ Κ ΕΙΧΕ Κ ΠΟΛΛΑ ΣΤΡΑΒΑ Κ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΙΚΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΦΕΡΩ ΣΤΑ ΜΕΤΡΑ ΜΟΥ!!!! ΕΜΕΝΑ Ο ΤΟΥΜΠΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΕΜΠΕΛΑΡΑΣ!!!! ΚΑΘΕΤΕ ΜΟΝΟΣ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΑΝ ΑΚΟΥΜΠΑΕΙ Η ΠΛΑΤΗ ΤΟΥ...ΓΙΑ ΩΡΑ!!!!! ΧΑΧΑΝΟΥΛΗΔΕΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΑΝΕΚΑΘΕΝ,,,ΤΑ ΧΑΔΙΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑΑΑΑΑ!!!!!ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΑΦΟΥ ΠΡΟΧΤΕΣ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΙΣΤΟ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΣΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΤΟΥ Κ ΝΑ ΧΑΙΔΕΥΕΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΜΥΤΗ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ.....Κ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ(ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΣΕ ΧΑΙΔΕΥΑ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΜΑΘΕΣ ΘΑ ΜΕ ΧΑΙΔΕΥΕΙΣ ΕΣΥ?) ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΟΜΩΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΜΑΜΑΚΙΑΣ, ΔΕΝ ΞΕΚΟΛΑΕΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ!!!! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΜΟΝΙΜΟΣ!!!!

ΧΤΕΣ ΕΙΧΕ ΠΙΑΣΕΙ ΒΗΧΑΣ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΜΑΣ Κ ΑΥΤΟΣ ΤΟΝ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕ ΜΟΛΙΣ ΕΒΗΧΕ ΕΛΕΓΕ ΑΧΟΥΥΥ Κ ΓΕΚΙΑ Κ ΚΑΚΟ!!! ΤΙ ΠΛΑΚΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΑΤΙΜΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ, ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΝΥΧΤΟΠΟΥΛΙ. ΠΑΛΙ ΞΥΠΝΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ. ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ. ΕΠΙΣΗΣ ΠΡΟΣΚΟΛΗΜΕΝΟΣ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΖΟΡΖΕΤ. ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΖΟΡΖΕΤ.

ΕΛΕΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΛΥΘΕΙ ΠΑΝΤΩΣ. ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΤΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια............Πόσα γράψατε καλέ 1 μέρα που έλειψα??????????

Λοιπόν καλώς την rubelitsa μας!!!!!!!!!!!!Κουκλίτσα η Μελίνα μας και πόσα πολλά μαλλάκια έχετε..........από τώρα θα κάνετε κοτσιδάκια.......ο δικός μου δεν έχει τίποτα!!!!!!!!!!!!!

thimidia καλωσόρισες πίσω στον ΠΑΝΜΑΙΑΚΟ.......αν μπορείς να γραψεις πότε γέννησες να συμληρώσω τη λίστα μας?????????

Πάντως ο Ορέστης μου δεν κάθεται καθόλου...........και τώρα που θα αρχίσουμε κρεμούλες δεν ξερω πως θα τρωμε.............η zoumpalou νομίζω έβαλε τη φωτο με το καρεκλάκι?????????Κουκλάκι το παιδάκι σου και μάλλον όλο το προσωπο του εφαγε κρέμα :lol::lol::lol: και όχι μόνο........έτσι θα μου γίνεται??????????? :lol::lol::lol:

Ρενάτα μου εγώ βρήκα το λάθος..............με τον ύπνο............κάθε πόσες ώρες τρώει τη μέρα??????????Γιατί η μαμά μου τον ταίζει κάθε 2-2,5 ώρες και γι' αυτό ξυπνάει το βράδυ συνέχεια ..............Τώρα της απαρόρευσα να τον ταίζει αν δεν περάσεουν 3 ώρες τουλάχιστον..........Το Σάββατο που τον πρόσεχε η νοννά μας από τις 8 το πρωί έφαγε στις 1...........και τις τελευταίες 2 νύχτες ξυπνάει μόνο στις 3.......ψες ξύπνησε στις 3 και με λίγο νανούρισμα και πιπίλα (δεν την πιάνει ποτέ αλλά ψες τον ανάγκασα) κοιμήθηκε μέχρι τις 6 από τις 12 που έφαγε............Για να δούμε αν θα συνεχίσουμε έτσι............

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κοριτσούδες μου!!μαρινα μου ειμαστε 20/5/2010 (κ.τ. Γενικό Νοσοκομείο Ρόδου)Αγγελος

Τα ειχαμε ξαναγράψει αλλά μάλλον με την αλλαγη τα χάσαμε!Ετσι,μην του δίνουν οποτε γκρινιάζει κ νομίζουν πως πεινάει γιατί μετα συνδέει το "ουα" με το φαγητό!Τα ιδια ελεγα κ γω του αντρα μου, τώρα που εμεναν οι 2 τους, που πάνω στο 2ωρο του δινε το μπιμπερό κ καλά για να φαει μουτζουνούσε 30-50 μλ κ πηγαινε χαμένο το υπόλοιπο...!Κάποια στιγμή θα καταλαβουν,που θα παει!!

Ελενα μου,πως είστε σήμερα?!Ναι,απο μαμακίαση αλλο τίποτα!Μόνος δεν γουστάρει ναναι...ουτε στο ρυλάξ π.χ.κ να με βλέπει.Χέρια ειμαστε ολη μερα,λίγο στη κούνια του,καθιστοί στο καναπέ τέτοια πράγματα.Γιαυτό θέλω να πάμε να δούμε για το καρεκλάκι για να ηρεμήσουμε λίγο!Τα χάδια ειναι ολα τα λεφτά!!Κ που να αρχίσουν να λένε "μανούλα,σ'αγαπάω..." Τέλος εκεί,θα μας βαζεύουν!

Ρενάτα μου,τον εχεις αφήσει καθόλου κ να πας στο περίπτερο ας πούμε?Αν οχι,δοκίμασε το να αναγνωρίζει πως υπάρχεις κ χωρίς να σε βλέπει οπως κ οτι υπάρχει κ εκείνος χωρίς εσένα.Βέβαια,λένε πως το "αγχος του αποχωρισμού" ειναι κατα τον 6-8 μήνα.Τοτε ειναι που θέλουν περισσότερο την προσκόλληση στη μητέρα κ δύσκολευονται πολύ με το να φεύγει...Ολα στο προγραμμα ειναι τι να κάνουμε!Παω να βάλω τα πράγματα απο το σουπερ μάρκετ στη θέση τους κ επιστρέφω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ngel: 23 Μαρτίου 2010 / κοριτσάκι / Δέσποινα / καισαρική

yolle: 9 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Νεφέλη / καισαρική

andri85: 10 Απρ. 2010 / αγοράκι / καισαρική

katerinaki84: 16 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Λυδία / καισαρική

ilioulina: 19 Απρ. 2010 / αγοράκι /

Gasper: 20 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρίνα / καισαρική

Monkey: 22 Απρ. 2010 / αγοράκι / Εμμανουήλ / καισαρική

fraternator: 23 Απρ. 2010 / αγοράκι / Ιάσωνας / καισαρική

alexandra27: 26 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

tsofi: 28 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρκέλλα-Ελισσάβετ / καισαρική

ΡΕΝΑΤΑ71: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Θεόδωρος-Παναγιώτης / καισαρική

michaelitsa: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

alexdim: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Βίκτωρας / καισαρική

zoumpalou: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης / καισαρική

new_mammy: 04 Μαϊου 2010 / αγοράκι + κοριτσακι / καισαρική

alexandra83: 05 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Παναγιώτα / φυσιολογικό τοκετό

alekagala: 11 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Σάντυ / καισαρική

ANNA1503 : 13 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης /

tirogaridaki: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Αλέξανδρος / φυσιολογικό τοκετό

thalia29: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Νικόλας / φυσιολογικό τοκετό

georgia11a: 15 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / φυσιολογικό τοκετό

koritsaki9220: 18 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / καισαρική

mdion: 19 Μαϊου 2010 / αγοράκι / καισαρική

marianikolas: 20 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / φυσιολογικό τοκετό

elenatsak: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Χρήστος /

thimidia: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Άγγελος / καισαρική

MARIA1984: 26 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Νομική-Αλεξάνδρα / φυσιολογικό τοκετό

debbie871: 27 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι /

marinah: 28 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ορέστης / φυσιολογικό τοκετό

mariaxar: 01 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Κωνσταντίνος / καισαρική

RUBELA: 02 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μελίνα / καισαρική

marina.: 11 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Μάρκος / καισαρική

Mika: 11 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι /

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

frosi ΠΗΤ:01/05/10(αγοράκι)

antwnia ΠΗΤ:01/05/10(κοριτσακι) Ευαγγελία(ΒΕΡΟΙΑ)

maria31 ΠΗΤ:03/05/10(κοριτσάκι)

theopoula80 ΠΗΤ:04/05/10(αγοράκι)(ΙΑΣΩ-Αθήνα)

martha1 ΠΗΤ:06/05/10(κοριτσάκι)

Antigonaki ΠΗΤ:10/05/10(αγοράκι)

kiki08 ΠΗΤ:14/05/10

loukitsa2 ΠΗΤ:21/05/10

mairybaggelhs ΠΗΤ:24/05/10(αγοράκι)

πιτσιποπακι ΠΗΤ:25/05/10

Pelena ΠΗΤ:26/05/10

koalalou ΠΗΤ:26/05/10

_mpoumpou_ ΠΗΤ:27/05/10

hopa ΠΗΤ:29/05/10(αγοράκι)(Γένεσις-Θεσ/νικη)

Τουλινα ΠΗΤ:30/05/10

Βασουλα ΠHT:06/06/10

mama again ΠΗΤ:09/06/10

tsiggou (αγοράκι)(Μητέρα-Αθήνα)

sokolatitsa ΠΗΤ:24/05/10(κοριτσάκι)

Zena(κοριτσάκι)

thena(αγοράκι)

BALERIA

MamaFaki

maya1

ritsaki

523

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ!!!!!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΚΙΑ ΜΟΥ!!!!! ΞΕΣΠΑΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ....ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΛΑΜΠΙΚΟΣ ΤΟ ΚΑΝΑ!!!! ΑΛΛΑ 2 ΔΩΜΑΤΕΙΑ Κ ΤΕΛΟΣ ΟΥΦ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Ελενακι!!!!!!!!!!!!!!Ηρεμησε όμως και βρειτε τα με τον αντρα σου...........

Ελπίζω να σας αρέσει η λίστα μας.........έκανα πολλή μελέτη σήμερα.......κουράστηκα..........έστειλε και προσκλήσεις σε κάποιες μανούλες που χάσαμε στην πορεια..........

Φιλάκια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο,ελενά μου!Είδες,εχουμε τόσα πράγματα να ξεσπάμε!!Μπράβο,ετσι θα χαλαρώσεις κ το βραδάκυ να το απολαύσεις το σπίτι σου παρέα με τους αντρες σου!!Φιλιά να τους πεις να σου δίνουν κ πολλές αγκαλιτσες!

Μαρίνα μου,μπράβο κ σε σένα για τη λίστα!Δεν ηξερα πως είμασταν τοσες πολλές!Βλέπω το περασμένο αυγουστο-σεπτέμβρη,ηταν πολύ "θερμοί" μήνες!!!Γέλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναμαστε και εμεις! Κοιμηθηκαμε αρκετα και εγω και η μικρη και τωρα αρμεγομαι για να εχει το μικρο κουτσουνελακι γαλατακι. Καλα σας εγραφα το μεσημερι πριν την πεσω για νανι και σκατα σβηστηκαν ολα,καλα αφου ειναι καινουργιο το μαμμυ αυτα γιατι τα κανει μου λετε???

Τα νεα της Σαντυς απο το παιδιατρο.Ειμαστε 7500γρ 69cm υψος,ζωηρες και ετοιμες για στρατουρα μονο ομως 10 λεπτα καθε μερα αφου ηδη μπουσουλαμε και καθομαστε στο κωλο μας.Τα δοντια μας τεμπελιασαν και μαλλον ουτε και αυτο το μηνα θα τα δουμε.Μπαινουμε κανονικα σε προγραμμα τροφων δηλαδη θα συνεχισουμε να τρωμε κρεμουλα αλλα μονο απογευμα και θα πινουμε και νερακι γιατι της λειπουν υγρα και εχει δυσκοιλιοτητα η σκατουλιτσα.Σε τρεις μερες θα ξεκινησουμε τα μισα φρουτα μεχρι τη δευτερα που θα τρωμε μονο φρουτακια το απογευμα και την παραπανω βδομαδα θα ξεκινησουμε σουπιτσες πατατουλα καροτακι. Φυσικα το κανουμε ετσι με το γιατρο ωστε το μωρο να συνηθισει και στις τροφες και να αποθηλασει ομαλα.

επειδη κλαιει τα δικα μου νεα αυριο.φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ngel: 23 Μαρτίου 2010 / κοριτσάκι / Δέσποινα / καισαρική

yolle: 9 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Νεφέλη / καισαρική

andri85: 10 Απρ. 2010 / αγοράκι / καισαρική

katerinaki84: 16 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Λυδία / καισαρική

ilioulina: 19 Απρ. 2010 / αγοράκι /

Gasper: 20 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρίνα / καισαρική

Monkey: 22 Απρ. 2010 / αγοράκι / Εμμανουήλ / καισαρική

fraternator: 23 Απρ. 2010 / αγοράκι / Ιάσωνας / καισαρική

alexandra27: 26 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

tsofi: 28 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρκέλλα-Ελισσάβετ / καισαρική

ΡΕΝΑΤΑ71: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Θεόδωρος-Παναγιώτης / καισαρική

michaelitsa: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

alexdim: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Βίκτωρας / καισαρική

zoumpalou: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης / καισαρική

new_mammy: 04 Μαϊου 2010 / αγοράκι + κοριτσακι / καισαρική

alexandra83: 05 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Παναγιώτα / φυσιολογικό τοκετό

alekagala: 11 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Σάντυ / καισαρική

ANNA1503 : 13 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης /

tirogaridaki: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Αλέξανδρος / φυσιολογικό τοκετό

thalia29: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Νικόλας / φυσιολογικό τοκετό

georgia11a: 15 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / φυσιολογικό τοκετό

koritsaki9220: 18 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / καισαρική

mdion: 19 Μαϊου 2010 / αγοράκι / καισαρική

marianikolas: 20 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / φυσιολογικό τοκετό

elenatsak: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

thimidia: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Άγγελος / καισαρική

MARIA1984: 26 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Νομική-Αλεξάνδρα / φυσιολογικό τοκετό

debbie871: 27 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι /

marinah: 28 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ορέστης / φυσιολογικό τοκετό

mariaxar: 01 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Κωνσταντίνος / καισαρική

RUBELA: 02 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μελίνα / καισαρική

marina.: 11 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Μάρκος / καισαρική

Mika: 11 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μαρία / φυσιολογικό τοκετό

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

frosi ΠΗΤ:01/05/10(αγοράκι)

antwnia ΠΗΤ:01/05/10(κοριτσακι) Ευαγγελία(ΒΕΡΟΙΑ)

maria31 ΠΗΤ:03/05/10(κοριτσάκι)

theopoula80 ΠΗΤ:04/05/10(αγοράκι)(ΙΑΣΩ-Αθήνα)

martha1 ΠΗΤ:06/05/10(κοριτσάκι)

Antigonaki ΠΗΤ:10/05/10(αγοράκι)

kiki08 ΠΗΤ:14/05/10

loukitsa2 ΠΗΤ:21/05/10

mairybaggelhs ΠΗΤ:24/05/10(αγοράκι)

πιτσιποπακι ΠΗΤ:25/05/10

Pelena ΠΗΤ:26/05/10

koalalou ΠΗΤ:26/05/10

_mpoumpou_ ΠΗΤ:27/05/10

hopa ΠΗΤ:29/05/10(αγοράκι)(Γένεσις-Θεσ/νικη)

Τουλινα ΠΗΤ:30/05/10

Βασουλα ΠHT:06/06/10

mama again ΠΗΤ:09/06/10

tsiggou (αγοράκι)(Μητέρα-Αθήνα)

sokolatitsa ΠΗΤ:24/05/10(κοριτσάκι)

Zena(κοριτσάκι)

thena(αγοράκι)

BALERIA

MamaFaki

maya1

ritsaki

523

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΤΟΝ ΘΗΛΑΖΩ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ 2 ΩΡΕΣ. ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΤΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ. ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΤΑΙΣΩ ΧΑΛΑΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ. ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΦΥΓΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΚΑΙ ΤΡΩΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΛΑΙΜΑΡΓΑ. ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΦΑΕΙ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ? ΜΟΥ ΛΕΣ ?

ΖΟΡΖΕΤ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΑΦΗΣΕΙ ΞΑΘΟΛΟΥ. ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΔΥΟ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΕΝΤΙΚΙΟΥΡ. ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΠΟΥ ΕΛΕΙΠΑ ΚΟΙΜΟΤΑΝ. ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΨΩΝΙΑ ΧΑΛΑΣΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΠΟ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ ΤΟΥ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΑΙΣΘΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ. ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ ΧΩΡΙΣ ΕΚΕΙΝΟΝ, ΚΑΦΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ. ΦΟΒΕΡΗ ΔΕΣΜΕΥΣΗ ΣΟΥ ΛΕΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρενατα μου μηπως δεν του φτανει το γαλα σου..........ξέρεις περίπου πόσο τρώει κάθε φορά????????Του δίνεις και ξένο????????Εγω το βράδυ του δίνω ξένο συνήθως κάνω 150-180 μλ ανάλογα με το αν είχε φάει προηγουμένως βυζί.........Ψες έφαγε στις 8 120μλ στις 9 αλλα 120 μλ και στις 12 150μλ ξένο......ξύπνησε στις 3 και άντεξε όμως μέχρι τις 6 που έφαε ξανα............υποτίθεται αν δεν τον ταίζεις δεν ξυπνάει......... ο δικός μου πως το χει βαλει ξυπνητήρι καθε νέχτα στις 3???????????

Τα λεμε αυριο με τα νεα απο το μετωπο.........φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΑΠΟ ΜΑΣ!!!! ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΕΟΥΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ Κ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΕΡΑΣΕ Η ΜΕΡΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!

ΚΑΤΣΕ ΒΡΕ ΜΑΡΙΝ ΜΟΥ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΞΥΠΝΑΕΙ!!!!! ΜΗΝ ΒΙΑΖΕΣΑΙ,,,,ΤΩΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΝΗΔΙΤΟΠΟΙΗΣΕ!!!!

ΕΜΕΝΑ ΤΡΩΕΙ 7 ΜΕΖΟΥΡΕΣ 230 ΜΛ ΔΗΛΑΔΗ ΠΕΡΙΠΟΥ Κ ΤΡΩΕΕΙ ΤΟΣΟ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΩΝ ΑΠΛΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΛΩ Κ ΔΕΤΥΕΡΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΟΥΜΟ!!!!!! ΑΠΟ ΒΟΥΔΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου τι κανετε;

Εμεις σουπερ ο μικρος κατεβαζει την κρεμα του σε 10 λεπτα και κοντευει να φαει και το καρεκλακι του,εχει πολυ πλακα,αν αργησω λιγο να του βαλω καινουργια μπουκια στο στομα με μαλωνει και λεει τα δικα του :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πολυ βροχη βρε κοριτσια στην Θεσσαλονικη κοντευουμε να μουχλιασουμε απο την υγρασια τι ειναι και αυτο σου χαλαει και την διαθεση ο καιρος!!!!

Ρενατα μου αν δεν κανω λαθος εσυ με ρωτησες για το καρεκλακι...λοιπον το πηρα απο τα mathercare 70 ευρω και μεχρι στιγμης ειμαι ευχαριστημενη!!!!

Καλος την Ρουμπελα με το ομορφο Μελινακι σωστο μελανουρι!!!!

Αχ καλε κοριτσια διαβαζω πως παιδευεσται με ταισμα την νυχτα και αισθανομαι πολυ τυχερη που εμεις καταφεραμε να το κοψουμε πριν σαραντηση..αν και εμεις δεν θυλασαμε πινουμε μονο ξενο,ισως παιζει ρολο αυτο γιατι τα κραταει περισσοτερη ωρα χορτατα....

Κοριτσια κοριτσια αποφασησα να βγαλω διπλωμα και ναι μπορειτε να με πειτε τρελη πηγα και αγορασα και ενα μικρο αυτοκινητακι ενα Matiz πριν βγαλω διπλωμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑ ξεχασα να σας πω...σε λιγες μερες γιορταζει το γοριλακι μου και θα εχω κοσμο,θελω να να κανω διαφορα μπινελικια και να εχω εναν ωραιο μπουφε,για δωστε καμια ιδεα και καμια συνταγη βρε νοικοκιρουλες μου :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ?

ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΡΑΔΥΝΟ ΥΠΝΟ... :) ΕΜΕΙΣ ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!! ΜΕΧΡΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΞΥΠΝΑΓΕ ΑΠΟ 04.45 ΩΣ 05.30 ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΣΤΙΣ 9.30,ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΞΥΠΝΑΜΕ ΑΠΟ 06.00 ΩΣ 06.30...ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 11.00 :D:D

ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ 6.30 ΜΕ 07.00 ΚΑΝΕΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΤΠΤ ΚΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΞΑΝΑ ΓΙΑ ΝΑΝΙ ΩΣ ΤΙΣ 09.00 ΜΕ 09.30! ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΗΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΡΩΕΙ ΠΡΩΤΟ ΓΕΥΜΑ ΣΤΙΣ 11 ΤΟ ΠΡΩΙ... :shock::shock: ΔΗΛΑΔΗ ΕΝΑ 12ΩΡΟ... :?:shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.........Rubelitsa μου πρωινή πρωινή........κουκλίτσα η Μελίνα με τα κιτρινα της..........Μελίνα με τα κίτρινα ποιον αγαπάς καλύτερα?????????? :lol::lol::lol::lol:

Πολύ καλή με τον ύπνο μπράβο σας.......

Εμένα ψες έφαε στις 10 λιγο βυζι και στις 11 του κανα 150μλ αλλά δεν το ήπιε όλο......κοιμηθήκε μεχρι τις 4 που τον ξαναταισα, και μεχρι τις 8 ξυπνησε...........Ξεκολλήσαμε επιτέλους από τις 3 που ξυπνουσε καθε βραδυ......Κοιμόμαστε μπορώ να πω πτου πτου........Νομίζω πως έπρεπε να τον άφηνα μέχρι τις 6 να τον ταίσω όμως...........

Μου γέμησε και το καρεκλακι του αυτοκινητου κακακια και χτες και σημερα που τον έπερνα στη μαμά μου.........και ολε ολε.........πολύ χέσιμο ρε κορίτσια.........10 φορές τη μέρα........και τη νύχτα δεν αλλάζουμε πανί!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ngel: 23 Μαρτίου 2010 / κοριτσάκι / Δέσποινα / καισαρική

yolle: 9 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Νεφέλη / καισαρική

andri85: 10 Απρ. 2010 / αγοράκι / καισαρική

katerinaki84: 16 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Λυδία / καισαρική

ilioulina: 19 Απρ. 2010 / αγοράκι /

Gasper: 20 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρίνα / καισαρική

Monkey: 22 Απρ. 2010 / αγοράκι / Εμμανουήλ / καισαρική

fraternator: 23 Απρ. 2010 / αγοράκι / Ιάσωνας / καισαρική

alexandra27: 26 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

tsofi: 28 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρκέλλα-Ελισσάβετ / καισαρική

ΡΕΝΑΤΑ71: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Θεόδωρος-Παναγιώτης / καισαρική

michaelitsa: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

alexdim: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Βίκτωρας / καισαρική

zoumpalou: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης / καισαρική

new_mammy: 04 Μαϊου 2010 / αγοράκι + κοριτσακι / καισαρική

alexandra83: 05 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Παναγιώτα / φυσιολογικό τοκετό

alekagala: 11 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Σάντυ / καισαρική

ANNA1503 : 13 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης /

tirogaridaki: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Αλέξανδρος / φυσιολογικό τοκετό

thalia29: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Νικόλας / φυσιολογικό τοκετό

georgia11a: 15 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / φυσιολογικό τοκετό

koritsaki9220: 18 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / καισαρική

mdion: 19 Μαϊου 2010 / αγοράκι / καισαρική

marianikolas: 20 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / φυσιολογικό τοκετό

elenatsak: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

thimidia: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Άγγελος / καισαρική

MARIA1984: 26 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Νομική-Αλεξάνδρα / φυσιολογικό τοκετό

debbie871: 27 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι /

marinah: 28 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ορέστης / φυσιολογικό τοκετό

mariaxar: 01 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Κωνσταντίνος / καισαρική

RUBELA: 02 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μελίνα / καισαρική

marina.: 11 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Μάρκος / καισαρική

Mika: 11 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μαρία / φυσιολογικό τοκετό

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

frosi ΠΗΤ:01/05/10(αγοράκι)

antwnia ΠΗΤ:01/05/10(κοριτσακι) Ευαγγελία(ΒΕΡΟΙΑ)

maria31 ΠΗΤ:03/05/10(κοριτσάκι)

theopoula80 ΠΗΤ:04/05/10(αγοράκι)(ΙΑΣΩ-Αθήνα)

martha1 ΠΗΤ:06/05/10(κοριτσάκι)

Antigonaki ΠΗΤ:10/05/10(αγοράκι)

kiki08 ΠΗΤ:14/05/10

loukitsa2 ΠΗΤ:21/05/10

mairybaggelhs ΠΗΤ:24/05/10(αγοράκι)

πιτσιποπακι ΠΗΤ:25/05/10

Pelena ΠΗΤ:26/05/10

koalalou ΠΗΤ:26/05/10

_mpoumpou_ ΠΗΤ:27/05/10

hopa ΠΗΤ:29/05/10(αγοράκι)(Γένεσις-Θεσ/νικη)

Τουλινα ΠΗΤ:30/05/10

Βασουλα ΠHT:06/06/10

mama again ΠΗΤ:09/06/10

tsiggou (αγοράκι)(Μητέρα-Αθήνα)

Zena(κοριτσάκι)

thena(αγοράκι)

BALERIA

MamaFaki

maya1

ritsaki

523

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMEROYDIA!!!!!!!!!!!ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΙΚΑ :cry: ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΑΚΙ ΜΑΣ!!!!! :cry: ΔΕΝ ΚΛΑΨΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΟ ΕΜΒΟΛΙΑΚΙ ΑΛΛΑ ΠΑΤΗΣΑΜΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΟΝΙΑΡΙΚΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ!!!!!Κ ΜΟΛΙΣ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΠΑΝΤΑ ΚΛΑΙΕΙ ΣΕ ΑΓΝΩΣΤΟΥΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΥ ΑΡΓΟΤΕΡΑ!!!!ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ ΣΑΡΑΝΤΟΥΔΙ ΑΥΤΟ! ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΜΑΚΙΑΣ :lol:

ΑΝΤΕ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΑ ΠΗΓΕΝΕΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΘΕΜΑ ΗΜΕΡΩΝ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΚΟΙΜΑΣΤΕ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ! :P

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΠΕ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩΣΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΟ ΠΟΣΙΜΟ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ Κ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΥΠΕΓΡΑΨΕ!!!

ΧΕΣΤΗΚΑΑΑΑΑ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ!!!! :lol::lol::lol:

ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ,Κ ΡΟΥΧΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ. ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΚΑΤΙ ΟΜΟΡΦΟΥΤΣΙΚΑ ΣΤΟ ΖΑΡΑ ΣΕ ΓΚΡΙ ΧΡΩΜΑ, ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΠΡΑ ΛΕΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΩ ΚΑΤΙ ΣΚΟΥΡΟ Κ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΝΑ ΦΑΝΕΙ Κ Η ΔΙΑΦΟΡΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ. ΚΙ ΕΜΕΙΑ\Σ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΥΠΕΡ ΑΠ ΥΠΝΟ. ΕΦΑΓΕ ΧΘΕΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΙΣ 9, ΣΤΙΣ 9.30 ΕΙΧΕ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΕ ΣΤΙΣ 6.20 ΤΟ ΠΡΩΙ. ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ. ΤΟΝ ΤΑΙΖΩ, ΞΑΝΑΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΤΙΣ 10 0ΑΡΑ ΤΕΤΑΡΤΟ. ΠΡΩΤΟΦΑΝΕΣ. ΕΥΤΥΧΩΧ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΡΟΛΟΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΕΠΑΘΕ ΚΑΙ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ.

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ. ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΠΙΕΙ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΚΑΛΑ ΨΩΝΙΑ.

ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΚΑΛΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΟΣ ΕΓΩ. ΑΝ ΣΚΕΦΤΩ ΚΑΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...