Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΔΡΙΜΥΤΕΡΟΣ Νο8 !!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 893
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ! :D

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?? ΔΕΧΘΗΚΑ ΜΙΑ ΠΡΟΣΚΛΗΣΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑRINAH (ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩ)... :D:D

ΗΡΘΑ ΛΟΙΠΟΝ ΑΝ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΓΕΝΝΗΣΑ 2 ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΕΧΑΣΑ ΤΟΝ ΠΑΝΜΑΙΚΟ... :-p

ΤΟ ΜΕΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΡΑΓΔΑΙΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.... :D

ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΦΩΤΟ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΤΕ!! ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΜΑΜΜΥ.... :shock::(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΛΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΤΕΛΙΤΣΑ

ΕΜΕΙΣ ΠΕΜΠΤΗ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΓΙΑ ΚΡΕΜΕΣ

ΕΓΩ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ

ΠΩΣ ΜΕΦΑΛΩΣΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ??/ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ???

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΟΥΜΠΕΛΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟ ΜΕΛΙΝΑΚΙ....ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΠΑΛΙ....ΑΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΦΥΓΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ :):):) Κ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΘΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΙΑΣΟΥΜΕ.....ΜΑΛΛΟΝ ΜΑΣ ΦΟΒΗΘΙΚΕΣ :lol::lol::lol:

http://www.mammyland.com/forum/56/15516ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΣΟΥ ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΕΝΑ ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΤΟ RUBELAKI. ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΚΑΛΕ ΕΣΥ ? ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟ ΤΟ ΜΕΛΙΝΑΚΙ ΣΟΥ !!!

ΚΑΛΑ ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΦΟΒΕΡΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ. ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ ΕΙΣΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ. ΟΥΤΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ ΣΕ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ.

ΑΧ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΣΚΑΤΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ. ΑΠΟΨΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ. ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΤΑΡΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΕΙ. ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ. ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ, ΑΝ ΑΡΡΩΣΤΗΣΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΚΑΙΡΟΥ, ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΟΥΜΕ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΝ ΤΟΥ ΦΟΡΕΣΩ ΤΩΡΑ ΠΙΑ. ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΥΠΝΟΣΑΚΟ. ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΤΟΥΣ ΦΟΡΑΤΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΣΚΕΠΑΣΜΑ ΣΕ ΜΑΣ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!

αλεκα και η δικια μου τσιριζει!

ο αντρας μου την λεει Μαρια Καλλας!

Ζουμπαλου ωραιο το καρεκλακι σας, επειδη ψαχνω κι εγω για καρεκλακια για πες

εισαι ικανοποιημενη?απο που το εχεις παρει??

κοριτσια κι εμεις εχουμε παγωσει αλλα τους φοραω φορμακια βελουδινα ολοσωμα κλειστα και πιστευω ειμαιστε οκ. θα δουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΡΟΥΜΠΕΛΙΤΣΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΟ ΜΕΛΙΝΑΚΙ ΣΟΥ!!!

ΤΙ ΝΕΑ?

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΥΠΟΦΕΡΩ

ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΑΜΕ ΤΙΣ 3 ΚΥΡΙΑΚΕΣ ΠΟΥ ΚΟΙΝΩΝΟΥΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ

ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΠΗΓΕ Η ΓΙΑΓΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΠΕΖΕ ΠΟΛΥΣ ΠΟΝΟΣ

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ POLLY MAGIC ΤΗΣ CHICCΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΑΠΟ ΝΕΟΓΕΝΗΤΟ ΜΑΛΟΝ !!!!! ΘΑ ΜΑΣ ΜΕΙΝΕΙ ΑΝ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟ :lol::lol::lol:

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ!! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙΑ ΦΑΓΗΤΟΥ ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ ΤΗΣ FISHER PRICE!

ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΤΟ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕ! :D:D

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΘΥΜΗΣΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΙΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΑΚΙ.... :D:D

post-7512-13873935185241_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΩΖΕΙΣ ΠΡΩΤΑ, ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ.

RUBELAKI ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΕΛΙΝΑΚΙ. ΚΑΛΕ ΕΙΔΑΤΕ ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ? ΣΑΝ ΧΘΕΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΥ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΙΧΑΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρίτη προσπάθεια κ ελπίζω ναναι κ η τυχερή....λοιπόν,είμαστε καλά!μου λέιψατε!Πάμε τα νεάκια μας! Ο αγγελίνος μου μεγάλωσε είναι πιο πολύ σαν παιδάκια τώρα ή μου φαίνεται??!Τσιρίζουμε,λέμε τα φωνήεντα σε ολες τις οκτάβες,γέλια!,τραγουδάμε,πιάνει ο,τι βρει μπροστά του, βάζουμε τα πάντα στο στόμα,το πηγούνι μου κοντεύει να το σπάσει απο το δάγκωμα!!Εχει πολλα σαλάκια κ κάτι νυχτερινές ανησυχίες αλλά οκ από τα δοντάκια θα είναι κ μόνον υπομονή μπορούμε να κάνουμε!από κοιλιακούς κ ραχιαίους αλλο τίποτα!!Φέτες θα γίνει!Καθεται με υποβοήθεια μαξιλάρι σαν τραπεζάκι για να παίζει,πουθενά αλλού! Το ρυλάξ αχρηστο μας βγήκε δεν κάθεται εκεί με τιποτα κ την κουνια που λατρευε πιο μικρός ουτε να τη φτύσει γιατί εχει ανάκλυση κ αυτός θλέλει ή καθιστός ή ορθιος!!Να περάσουν κ αυτες οι μέρες κ λέμε να πάρουμε καρεκλάκι να απασχολείται!Στις 20/9 που ειχαμε παει για τη μηνιάια επίσκεψη-εμβόλιο ηταν 65εκ κ 7100κ (αν θυμάμαι καλά)κ ελεγε ο γιατρός πόσο γερός,δυνατός είναι κ πως βιάζεται!! Γερά να είναι μωρέ κ εμείς το ιδιο γιατί σε λίγο που θα αρχίσουν το μπουσούλημα μας βλέπω πολύ τρέξιμο να ρίχνουμε!!Είπαμε τα του Μαιου πολύ προωθημένα είναι!!!Το τελευταίο καιρό πήγαινα κ για δουλειά τα πρωινά κ κάθονταν μαζί πατέρας κ υιός!!Πολύ γέλιο,βόλτες ,χαρές!!Ολά καλά!Ευτυχώς!

Βλέπω ξεκινήσατε κρεμούλα δειλά-δειλά κ φρουτάκι!Αντε,καλή αρχή!!Εμείς οταν θα πάμε αυτό το μήνα θα μας πει αν ειναι να αρχίσουμε!(θάλεια,εσυ νομίζω ησουν ρώτα το γιατρό μην του δίνεις μόνη σου παρτον ενα τηλ πρώτα)Εμείς ξεκινήσαμε μια φορά την ημέρα (το βραδυνό του δίνω) φόρμουλα,δεν γούσταρα για να είμαι ειλικρηνής αλλά ο μπαμπάς μας ηθελε να νιώθει ασφαλής τωρα που μένανε οι 2 τους!Ευτυχώς το δέχτηκε κ ο Αγγελος χωρίς δυσκοιλιότητα ή να μην του αρέσει η γεύση!Ο,τι του δίνεις το τρώει!!Γελια!Εχει αρχίσει κ με χαιδεύει κ πεθαίνω!!!Ερωτας μέγάλος!!

Καλοφώτιστα,κορίτσια μου ναναι τα μικρά σας οσες βαφτίσατε,θάλεια,στελλα μαρία!!Φωτο στελλα μου να βάλεις να δούμε κ τα χειροτεχνήματα!Θαλεια μου σουπερ φορεμα,μαμα κ υιος!!

Ελενα μου κ αλέκα ετοιμάζεστε κ σεις για τη βαφτιση ε?Αντε,καλή υπομονή!! Αλέκα φιλί στα μπουτάκια της Σαντυς,αυτή κ αν είναι μπροστά σε ανάπτυξη!!Ελενα,το ψύχουλο πως είναι? ελπίζω τωρα που ψιλοχειμώνιασε να σου κοψαν τις επισκέψεις να ηρεμήσει λίγο το κεφάλι σου!

Γεωργία μου,χαίρομαι που πατε βόλτες σούπερ ροκάς ο μικρός ετσι τον εχουμε κ μεις,να φχαριστιεται κ ο μπαμπάς μας!!Επιτέλους με το καρότσι κ πολύ αντεξες βάζε-βγάζε!!

Ρουμπίνι μου,πως μεγάλωσε το μελινάκι ετσι!!Εχω κουπονάκια να σας στείπω κ δεν εχω προλάβει ακόμη!Αυτή τη βδομάδα οπωσδήποτε γιατί θα λήξουν!(Φoράτε ακόμη l;ibero?!)

Μανούλες που κοιμάστε με τα αγγελόυδια σας ακόμη...οσο είανι καιρός ξεκινήστε να τα βάζετε να κοιμούνται στο δωμάτιο τους,στην κούνια τους κ εσεις στο κρεββάτι σας μήπως κ ξεκουραστείτε!!!

Ακόμη μπορεί να ειναι πολύ ωραίο κ ομορφο να κοιμάστε αγκαλίτσα αλλά σε μερικούς μήνες που πραγματικά θα θέλετε να κοιμούνται επιτελους μόνα τους θα ειναι πιο δυσκολο να συνηθίσουν! Νομίζω πως ειναι καθαρά ανασφάλεια,φόβος κ συνήθεια για τη μαμά πα΄ρα για τα μωρά! Ευτυχώς είναι ακόμη σε μια ηλικία που οσο ευκολα συνηθιζουν κάτι αλλο τοσο ευκολά το ξεσυνηθίζουν!! Μια-δυο τρεις θα συνηθίσετε!Κ λογικά θα σηκώνεστε κ μια δυο φορές το βράδυ αλλά μόλις θα συνειδητοποιήσετε πως τα μικρά σας κοιμούνται ομορφα ησυχα κ χωρίς τη διαρκή δική σας παρουσία θα ηρεμήσετε κ εσείς κ μετα θα είναι ολα πιο εύκολα!Εμεις είχαμε αγοράσει απο το jumbo μια κάμερα με ηχο (60-70Ε),πριν γεννηθεί ο άγγελος κιόλας,κ μας εσωσε!!Επειδή ο μικρός πήγε πανω στο μηνα στο δωμάτιο του γλίτωσα απο τα περιττά πήγαινε-ελα,οποτε ανοιγα τα μάτια μου τον εβλεπα χωρίς να χρειάζεται να σηκώνομαι,συν το οτι τον ακουγα!Ετσι,δεν χρειάστηκε καν να αγοράσουμε ενδοεπικοινωνία!Δοκιμάστε το!!Από την αλλη ας μην ξεχνάμε πως ο μπαμπάς εξακολουθεί να ειναι ο συντροφός μας κ ο καημένος ειναι μόνος σε μια κρεββατοκάμαρα κ εχει κ εκείνος ανάγκη απο την αγάπη σας κ τη φροντίδα σας!!Βουρ για αγαπίτσες!!!! Καλή επιτυχία σε οσες το δοκιμάσε τε!!Οσο πιο γρήγορα τόσο καλύτερα!!Συμφωνώ με την αλέκα,να ανεξαρτητοποιούνται τα μικρά μας,ειναι αυτόνομες προσωπικότητες!!!

Συγγνώμη για το μεγάλο κείμενο,αλλά τοσο καιρό εχω να σας γράψω!Κάνω προσπάθεια να δω αν θα το στείλει αυτή τη φορά!!!Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και απο εμας κοριτσια.μολις γυρισαμε απτο χωριο και τωρα αρμεγομαι για να ετοιμαστω για δουλεια.και εγω θελω να παρω υπνοσακο αλλα βρισκω μεχρι 6 μηνων που να χωρεσει η σκατουλα.το βραδυ της φοραω ολοσωμες φορμιτσες και κουβερτουλα πικε!Χθες της φτιαξαμε το καροτσι της αφου δεν χωραει πλεον στο πορτμπεμπε και πηγανε σε κατι γενεθλια με το μπαμπα της και χορευε η τσαχπινα!Αυριο εχουμε εμεις εμβολιο και θα ενημερωσω το γιατρο για την δυσκοιλιοτητα που της προκαλλει η κρεμα να δουμε τι θα μας πει.ακομη δεν χεστηκε τριτη μερα σημερα αλλα δεν γκρινιαζει καθολου.

Ζορζετ καλως ορισες!πηγες δουλιτσα εεε???να μου πεις σε ποιο σουηδικο εισαι να περασω κανενα πρωινο να πιουμε καφε!

Ρουμπελιτσα μου ξανακαλως ορισες στην παρεα μας.κουκλιτσα το μελινακι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλέκα μου,δοκίμασε το λαδακι μην μείνει κ σήμερα χωρλις σκατούλες αλλιώς κλύσμα...

Δεν γύρισα ακόμη στη δουλειά(επισήμως καπου το Φλεβάρη!) στο "elyssium" ειχα παει ως extra!!

Πάντως οποτε θες για εκείνο το καφεδάκι!Στις 30/10 ως τις 09/11 ανεβαίνουμε αθήνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΑΠΟ ΜΑΣ!!!!! ΒΡΕ ΖΟΡΖΕΤ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΣ.....ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΚ@Τ@ ΟΛΑ ΜΟΥ ΦΤΑΙΝΕ, ΜΑΛΩΣΑ Κ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ....Κ ΜΕΤΑ ΕΚΛΕΓΑ Κ ΕΛΕΓΑ ΠΟΣΟ ΚΑΚΙΑ ΜΑΜΑ ΕΙΜΑΙ!!!!! ΜΟΛΙΣ ΗΡΘΕ Κ Ο ΜΠΑΜΠΑ;Σ ΜΑΣ ΑΡΠΑΞΑ Κ ΑΥΤΟΝ .....ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΧΟΛΑΕΙΙ 11 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΠΟ ΤΙΣ 8 ΤΟ ΠΡΩΙ, Κ ΤΙΣ ΚΥΡΙΑΚΕΣ [ΟΥ ΚΑΘΕΤΕ ΠΗΥΓΕΝΕΙ ΓΙΑ ΨΑΡΕΜΑ....Ε ΜΕ ΓΥΡΙΣΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΤΟΥ ΣΕΙΡΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΜΥΡΙΑ!!!!!!

ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΙΣ ΤΕΛΟΕΙΩΣΩ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΜΕ ΒΛΕΕΠΙ Κ ΕΧΩ ΣΑΛΤΑΡΕΙ ΠΟΛΛΥ ΑΣΧΗΜΑ!!!!! ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΝΩ!!!! ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΑ, ΒΟΛΤΕΣ ΨΩΝΙΑ ΚΤΛ Κ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΒΡΕΧΕΙ ΕΙΜΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΓΩ Κ ΤΟ ΜΩΡΟ ! ΟΙ 2 ΜΑΣ!!!! ΟΣΟ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΩ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΣΑΛΤΕΡΝΩ!!!!

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΜΗΝ ΣΑΣ ΖΑΛΙΖΩ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ!!!!!

ΖΟΡΖΕΤ ΓΟΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ! ΚΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΒΑΛΕ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ ΤΗΣ , ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΑΔΑ ΓΟΝΕΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α,κοριτσάκι μου βλέπω τα νευρα κουρέλι!!!Ελα να σου βάλω την τεκιλίτσα σου γιατι μου φαίνεται σας αφησα τοσο καιρό χωρίς αλκοολ κ δεν λεει!!Να σας γλυκάνω τα μέσα σας!!Μην ανησυχείς,ελενά μου,ολα αυτά ειναι φυσιολογικά!Αλήθεια σου λεω,κ γω εχω αρκετή νευρικότητα.Σε καταλαβαίνω απόλυτα οπως κ οι περοισσότερες εδω μέσα!Καταρχήν,με τη βόλτα!!Τα λέγαμε κ στη γεωργία προ 2μήνου βούτα ταμάξι κ πάνε βόλτα.ή αφησε το ψύχουλο σε καμιά γιαγιά ή στο μπαμπά για κανα 2ωρο κ πήγαινε στη φιλεναδα σου,να τα πείτε λίγο η να χαζέψετε σε καμιά βιτρίνα.Ολη μέρα μέσα κ καθε μέρα δεν παλευεται,κ γω εστω μεχρι το περίπτερο ή το φούρνο,στη χειρότερη,θα την κάνω τη βόλτα. Ναι,τωρα χειμωνιάζει κ δεν ειναι για εξω κάθε μέρα προσπάθησε ομως οσο γ'ινεται.Δες κιόλαςε να κανονίσεις να βγείτε ενα βραδάκι μόνη σου με τον αντρα σου,να μπανιαριστείς να στολιστείς να νιώσεις γυναικάρα κ να δείτε κόσμο,κανόνισε να σου κρατήσουν το ψύχουλο...

Οι αντρες μας οσο κ οι ιδιοι να βοηθούν δεν μπορούν απόλυτα να καταλάβουν πως νιώθουμε.Κ εκείνος δίκιο εχει να παει για ψαρεμα ή το γούστο του αλλά κ εσυ το ίδιο,το καλυτερο ειναι να το συζητήσεις μαζί του με τρόπο πως κ εσυ θαθελες καποια στιγμή λίγο χρόνο για σένα ή την επόμενη κυριακή αντι να παει για ψάρεμα να βγείτε μαζί.Δεν θα δυσανασχετίσει,πιστεύω πως κ εκείνου του εχεις λέιψει κ το ζητάει κατι τέτοιο.Ολοι φρικάρουμε!Βαθυές ανασούλες,5 λεπτά ενα τσιγαράκι κ 2 γουλιές καφεδάκι στη βεράντα κ αστο να παει στανάθεμα...Είναι κ η πίεση της βάφτισης τ΄΄ωρα...

Ολα θα φτιάξουν αλλά συν αθηνά κ χείρα κίνει!!

Οσο για τις δουλειές κ μπάνιο κτλ εκμεταλλεύσου το βράδυ!!Ολες τις δουλει'ες τις κάνω αφότου ο Αγγελίνος κοιμηθεί!!Ναι,παει αργά αλλά τουλάχιστον τις κάνω με την ησυχία μου κ χωρίς να διακόπτω 100 φορές!!

Η κάμερα ειναι αυτή της avec (?) με οθόνη ως βάση γονέα κ στο παιδικό ειναι μόνο η κάμερα!Σωτήριο!!κ στην αρχή ελεγα του αντρα μου πως δεν θα βολέψει κ ηθελα την ενδοεπικοινωνία αλλά.ευτυχώς,επέμενε την πήραμε κ δεν αγοράσαμε ποτέ ενδοεπικοινωνία!! Ελα,την τεκιλίτσα σου κερασμένη με πολλά φιλιά για συνοδεία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΖΟΡΖΕΤ ΜΟΥ!!!!ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ....ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!! ΤΩΡΑ ΜΟΛΙΣ ΡΙΞΑΜΕ Κ ΑΛΛΟ ΜΑΤΣ!!!! ΤΟΝ ΕΔΩΣΑ ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΝΑ ΤΑΙΣΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΤΟ ΠΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΜΟΥΣΚΕΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΑΛΑ ΑΠΟΡΩ ΑΝ ΗΠΙΕ Κ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!!!ΤΟ ΧΑΛΑΡΩΝΕΙ ΛΕΕΙ ΓΙ ΝΑ ΠΙΕΙ ΠΟΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ,,ΑΚΟΥ Μ@Λ@ΚΙΑ!!!!!!!!

ΑΧ ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΕ ΤΗΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΣΤΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΤΕΚΙΛΙΤΣΑ!!!!!

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΧΩ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΘΕΣΗ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πειράζει,αφησέ τον να τον αλλάξει οσο εσυ θα ετοιμάζεις το καινούργιο γάλα κ εξηγησέ του πως την ωρα που τρωει ο μικρός δεν ειναι για πειράματα,με ωραίο τρόπο γιαναμην εχετε καινούργιο ματσ!! Ας ανοίξει μια επιπλέον τρυπόυλα.καλά πόσο γρήγορα πρέπει να φάει?!!Γέλια!!Βαθυές ανάσες, αγάπη μου,γιατί οπως μου ελεγε κ ο αντρας μου πάνω σε δική μας κρίση,πως αν εκείνος δεν είναι καλά δεν τρέχει στο σπίτι κ τίποτα ενω αν αντίθετα εγω δεν είμαι καλά ή δεν ειμαι ηρεμη μεσα στο σπίτι κ μεταξύ μας κυριαρχεί το χαος!!!Κανε δουλίτσα κ ελα να τα πόυμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΡΙΞΑΜΕ ΕΙΔΗ ΤΟ ΜΑΤΣ Κ ΤΟΝ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ :cry::cry::cry::cry:

ΤΟ ΠΟΙΟ ΣΠΑΣΤΙΚΟ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΡΑΔΔΕΧΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!! ΟΧΙ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΑ ΕΓΩ ΕΣΥ ΚΑΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΣ :evil::evil::evil: ΑΣΕ ΕΙΜΑΙ ΕΞΩ ΦΡΕΝΩΝΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!!ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΕΙΠΑ ΞΑΝΑ ΟΥΤΕ ΠΛΕΝΩ ΤΑΤ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΟΥΤΕ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!Κ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΤΑ ΜΑΣΕΙ Κ ΝΑ ΦΥΓΕΙ!!!!! ΕΧΕΙ Κ ΤΟ ΘΡΑΣΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕ ΣΤΟ ΨΑΡΕΜΑ ΝΑ ΜΑΛΩΝΕΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ.....Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΤΙΣ 9 ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ!!!!!!!!! ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΘΕΣΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣ ΤΗΝ ΓΛΥΚΑ Κ ΣΤΑ ΚΑΛΟΠΙΑΣΜΑΤΑ ΑΛΛΑΑΑΑΑΑ ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΕΒΓΑΛΕ ΑΠΟ ΤΑ ΡΟΥΧΑΜΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...