Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΔΡΙΜΥΤΕΡΟΣ Νο8 !!!


Recommended Posts

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑΛΕΙΑ ΖΟΡΖΕΤ!!! ΧΤΕΣ ΕΓΡΑΦΑ ΟΤΙ ΧΑΘΗΚΑΤΕ Κ ΤΣΟΥΠ ΣΗΜΕΡΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΑΤΕ!!!!

ΕΔΩ ΟΝΤΟΣ Κ ΣΕ ΜΑΣ ΒΡΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΓΓΛΙΑ ΓΙΝΑΜΕ Κ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΑΠΟ 11-15 ΤΟ ΠΟΛΛΥ!!!!ΕΜ ΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΨΟΥΜΕ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ!!!!!! ΚΡΥΟΣ Ο ΒΟΡΡΑΣ ΠΑΙΔΙΑ! ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ 3000ΕΥΡΩ ΠΕΤΡΕΛΕΟ ΦΕΤΟΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΦΤΑΝΟΥΝ ΟΥΤΕ 6000!!!! ΦΥΛΑΚΗ ΘΑ ΜΠΟΥΜΕ!!!!

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΤΑ ΠΑ ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΝΟ....ΤΑΙΖΕ ΤΟΝ ΟΣΟ ΠΟΙΟ ΑΡΓΑ ΜΠΟΡΕΙΣ!!!!

ΤΟ ΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΤΑ ΕΓΡΑΦΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΜΒΟΛΕΙΑ ! ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΑΜΕ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ 2 ΤΗΣ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑΣ ΤΑ ΠΟΣΙΜΑ ΑΠΟ 60 ΕΥΡ ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΕΡΕΤΙΚΑ Κ ΕΚΤΟΣ ΥΠΟΧΡΕΟΤΙΚΗΣ ΛΙΣΤΑΣ ΤΑ ΑΛΛΑΟΛΑ ΔΩΡΕΑΝ!!!!! ΑΠΛΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟ ΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΣΧΕΤΟΣ Κ ΠΑΝΙΒΛΑΚΑΣ Κ ΔΕΝ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ!!!! ΛΕΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΤΖΑΜΠΑ ΕΡΧΕΤΕ ΕΔΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΙΩΣ ΠΛΗΡΩΣΤΕ ΤΑ!!!ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 893
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΒΡΕ ΚΑΛΩΣ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΜΗΝ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΕΤΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.

ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ. ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ ? ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΥΡΙΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΜΠΡΑΒΟ ΡΕΝΑΤΑ!!!! ΜΙΑ ΜΙΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ!!! ΜΠΑΣ Κ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΕΙΣ Κ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΕΙ ΩΣ ΤΙΣ 7!!!

ΜΕΤΤΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ Κ ΕΜΕΝΑ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΕΑ :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια καλησπερα!!!!

Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας...αντε να παιρνετε και σεις σειρα σιγα σιγα να βαπτισετε τα μωρουλια σας!!!!

Σημερα καναμε το εμβολιο μας και ευτυχος τελικα δεν ειμαστε αρρωστουλιδες...γιναμε 7650 και 69εκ.σωστο γομαρακι το αγορι μου!!!!

Αυριο θα φαμε για πρωτη μερα αχλαδακι και κρεμουλα,για να δουμε πως θα τα παμε....

Καλως τις κουκλες που χαθηκανε!!!!!

Εγω κοριτσια κοιμαμαι ακομα στο δωματιο του παιδιου,φοβαμαι να τον αφησω μοναχουλι του ακομα αφηστε που δεν ξερω αν θα αντεξω αυτο το πηγαινε ελα...ειμαι και υπναρου τι να κανουμε;

Καλο κουραγιο σε αυτες που το αποφασισαν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...................Κι όλο που έλεγα πως στρώσαμε..........ματιάστηκα μόνη μου...........ψες ξύπνησε 4 φορές!!!!!!!!!!!! :cry::cry::cry::cry: Από τις 10 που έφαγε ξύπνησε στις 12 με κλάματα στις 2 στις 3 που τον τάισα και στις 5........Χάλια..........

thimidia kai zoumpalou καλωσορίσατε........Να σας ζήσουν τα μικρά σας........Αν μπορείτε να γράψετε ποτε γεννησατε και το ονοματάκι του μωρού για να συμπληρώσουμε τη λίστα μας..........δεν ξέρω αν την είδατε............

Να σας πω ότι η @ngel είναι πολύ καλά και το κοριτσάκι της επίσης........θα σας τα πει η ίδια όμως.......

Και μεις είχαμε τις πρώτες βροχές εδώ στην Κύπρο μπαίμει χειμώνας.........

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΒΗΜΑ ΑΠΟΨΕ. ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΚΑΙ ΣΗΚΩΘΗΚΑ 2 ΦΟΡΕΣ. ΜΙΑ ΣΤΙΣ 2.15 ΚΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΣΤΙΣ 5.20. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΤΕ. ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΞΥΠΝΗΣΕ ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΤΙΣ 6.10. ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΕΤΣΙ. ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΥΗΙΘΙΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΟΕΡΧΟΜΑΙ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ.

ΛΕΣ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΝΑ ΜΑΤΙΑΣΤΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ? ΠΑΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Ρενάτα μου.........Τον άφησες στο δωμάτιο του και δεν ξύπνησε???????Τέλεια........μακάρι να το συνεχίσει...........Λες να τον διώξω και γω από το δωμάτιο και να αρχίσει να κοιμάται??????

:lol::lol::lol:

Δεν ξέρω τι να κάνω........έχω απελπιστεί...........αν τον πάρω στο δωμάτιο του και ξυπνάει συνεχεια και πηγαινοέρχομαι σαν το ζομπι???????????Αδυνατο.........θα τον φέρνω στο δωμάτιο μας να τον ταίσω γιατι δεν έχω κρεβάτι στο δικό του κοκ :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERAAAAAA!!!!!

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: ΜΠΡΑΒΟ ΡΕΝΑΤΑ!!!! ΜΑΛΛΟΝ ΕΣΥ ΤΟΝ ΚΑΚΟΜαΘΕΝΕΣ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ Κ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΚΙΧ ΕΤΡΕΧΕΣ ΓΙΑ ΓΑΛΑ!!!!ΤΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΝΑ ΞΥΠΝΙΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΑΗΜΑΣΙΑ ΕΣΥ!!!!!

ΜΑΡΙΝΑ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙΣ ΛΙΓΟ ΣΚΛΗΡΗ Κ ΕΣΥ????,

ΧΤΕΣ ΗΡΘΕ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ Κ ΣΥΖΗΤΟΥΣΑΜΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΥΠΝΟΥ....ΑΥΤΗ ΠΑΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ!!!!ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΙ Κ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΘΑ ΤΟ ΔΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΤΣΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΙΑΣΕΙ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΟΤΙ ΒΡΑΔΥ ΓΑΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ!!!ΤΙ Να σου πω μαρινα μου δοκιμασε το κ αυτο!!!!ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΛΙΓΟ ΜΑΛΑΚΗ Κ ΣΕΝΑ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΔΩ ΤΡΥΓΙΡΟ ΘΑ ΜΑΙ ΒΓΑΖΩ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ Κ ΤΑ ΛΕΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι μαλακή..........Δυσκολεύομαι να τον ακούω να κλαίει...........

Του δινα τσάι παλιά αλλά δεν το πίνει και κλαίει...........Τώρα του τραγουδώ και ξανακοιμάται καμιά ωρίτσα αλλά ως το πρωί αποκλείεται...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

yolle: 9 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Νεφέλη / καισαρική

andri85: 10 Απρ. 2010 / αγοράκι / καισαρική

katerinaki84: 16 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Λυδία / καισαρική

Gasper: 20 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρίνα / καισαρική

Monkey: 22 Απρ. 2010 / αγοράκι / Εμμανουήλ / καισαρική

fraternator: 23 Απρ. 2010 / αγοράκι / Ιάσωνας / καισαρική

alexandra27: 26 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

tsofi: 28 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρκέλλα-Ελισσάβετ / καισαρική

ΡΕΝΑΤΑ71: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Θεόδωρος-Παναγιώτης / καισαρική

michaelitsa: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

alexdim: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Βίκτωρας / καισαρική

Zoumpalou: 3 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης / καισαρική

new_mammy: 04 Μαϊου 2010 / αγοράκι + κοριτσακι / καισαρική

alexandra83: 05 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Παναγιώτα / φυσιολογικό τοκετό

alekagala: 11 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Σάντυ / φυσιολογικό τοκετό

ANNA1503 : 13 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης /

tirogaridaki: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Αλέξανδρος / φυσιολογικό τοκετό

thalia29: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Νικόλας / φυσιολογικό τοκετό

georgia11a: 15 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / φυσιολογικό τοκετό

koritsaki9220: 18 Μαϊου 2010 / αγοράκι / καισαρική

mdion: 19 Μαϊου 2010 / αγοράκι / καισαρική

marianikolas: 20 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / φυσιολογικό τοκετό

elenatsak: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι /

MARIA1984: 26 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Νομική-Αλεξάνδρα / φυσιολογικό τοκετό

debbie871: 27 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι /

marinah: 28 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ορέστης / φυσιολογικό τοκετό

RUBELA: 02 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μελίνα / καισαρική

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

frosi ΠΗΤ:01/05/10(αγοράκι)

antwnia ΠΗΤ:01/05/10(κοριτσακι) Ευαγγελία(ΒΕΡΟΙΑ)

maria31 ΠΗΤ:03/05/10(κοριτσάκι)

theopoula80 ΠΗΤ:04/05/10(αγοράκι)(ΙΑΣΩ-Αθήνα)

martha1 ΠΗΤ:06/05/10(κοριτσάκι)

@ngel ΠΗΤ:09/05/10(κοριτσάκι)

Antigonaki ΠΗΤ:10/05/10(αγοράκι)

kiki08 ΠΗΤ:14/05/10

angelena9 ΠΗΤ:20/05/10

loukitsa2 ΠΗΤ:21/05/10

Mika ΠΗΤ:23/05/10(κοριτσάκι)(Αλεξάνδρα-Αθήνα)

mairybaggelhs ΠΗΤ:24/05/10(αγοράκι)

πιτσιποπακι ΠΗΤ:25/05/10

Pelena ΠΗΤ:26/05/10

koalalou ΠΗΤ:26/05/10

_mpoumpou_ ΠΗΤ:27/05/10

hopa ΠΗΤ:29/05/10(αγοράκι)(Γένεσις-Θεσ/νικη)

Τουλινα ΠΗΤ:30/05/10

mariaxar ΠΗΤ:01/06/10(αγοράκι) Κωνσταντίνος

Βασουλα ΠHT:06/06/10

marina. ΠΗΤ:08/06/10(αγοράκι) Μάρκος(Αρεταίειο Λευκωσία)

mama again ΠΗΤ:09/06/10

tsiggou (αγοράκι)(Μητέρα-Αθήνα)

sokolatitsa ΠΗΤ:24/05/10(κοριτσάκι)

Zena(κοριτσάκι)

thena(αγοράκι)

BALERIA

ilioulina

MamaFaki

maya1

ritsaki

523

Thimidia: αγοράκι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα.εμενα χαλαρα η μικρη στις 3 βυζι και στις 5 πιπιλα γιατι κοιμοταν και δεν ηθελα να τη σηκωσω να την ταισω.μετα χαλαρα 7 με το φαρμακακι της και μετα επαζε στο παρκο μονη της και εγω στο δωματιο διπλα κοιμομουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας πω τα νεα μας! Ηρθε η μαμα μου και κρατησε το μωρο και πηγα να βαλω βενζινη στο αυτοκινητο και οταν εφευγα σταματημεη στα φαναρια μου δινει μια το απο πισω αυτοκινητο και μου χτυπα το προφυλακτηρα.δεν εκανε μεγαλη ζημια αλλα απο το φοβο μου νομιζα οτι μου εκανε τρυπα.περνω τα στοιχεια της αλλα δεν ηθελα να ανακατευτουμε με ασφαλειες.περνω τηλεφωνο τον αντρα μου στη δουλεια και αρχιζε να μου φωναζει οτι επρεπε να κανουμε τη φιλικη δηλωση και να φωναξουμε αστυνομια.ερχομαι σπιτι βλεπω οτι το μωρο ειναι μια χαρα και φευγω να παω στην αντιπροσωπια για να μου δωσουν μια τιμη για το προφυλακτηρα.ο προφυλακτηρας δεν ειχε σπασει αλλα εχει γδαρθει αρκετα και επειδη εχει και παλια χτυπηματα πρεπει να τον αλλαξω.η αλλαγη κοστιζει 600ευρω.την περνω πισω αυτη της το λεω το ποσο και λεμε να το διακανονησουμε μεσω των ασφαλιστικων.φευγω απο τη αντιπροσωπια και παω στη δικια μου ασφαλιστικη και τους δειχνω τη ζημια και μου λενε οτι πανω απο 200ευρω δεν κοστιζει η βλαβη(με το βαψιμο).φευγω και απο εκει γυρναω σπιτι ξαναπερνω τον αντρα μου τηλεφωνο και του λεω το και το και του ερχεται φλασια να πω στη κοπελια οτι βρηκα μεταχειρισμενο απο την Αθηνα και κοστιζει 200ευρω αλλα χωρις αποδειξεις και τιμολογια.κλεινω περνω τη κοπελα της το λεω,δεκτηκε με τη πρωτη χωρις συζυτηση και τωρα πριν απο λιγο μου εφερε τα λεφτα στο σπιτι και ετσι ουτε γατα ουτε ζημια!!!

Το μονο κακο ειναι οτι η Σαντυ κοιμαται που σημαινει οτι αν δεν την ξυπνησω να την ταισω και να την κανω μπανακι δεν θα με αφησει εμενα να κοιμηθω μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΘΗΝΑ ΤΗΝ ΓΛΙΤΩΣΕΣ ΑΛΕΚΑΚΙ !!!!!!ΝΑ ΛΕΣ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΕΣΑ!!!!

ΕΜΕΙΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑΝΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΧΟΥΜΕ ΨΩΝΙΑ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ Κ ΤΙΣ ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΡΕΒΑΤΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΤΩΡΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ ? ΚΙ ΕΣΥ ΕΛΕΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ? ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΠΑΝΤΩΣ. ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΒΛΕΠΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΙΧ. ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΕΚΛΑΙΓΕ ΚΙΟΛΑΣ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΑ ΝΟΜΙΣΩ ΑΚΟΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ. ΕΙΔΙΚΑ ΟΣΑ ΘΗΛΑΖΟΥΝ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΗ ΥΠΟΜΟΝΗ. ΕΙΔΑΤΕ Η ΑΛΕΚΑ ? ΔΕΝ ΜΑΣΑΕΙ. ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΒΡΑΔΥ. ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΣΥ ΑΛΕΚΑ. ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΚΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΡΕΒΑΤΙ ΣΤΟ ΔΩΜ ΤΟΥ, ΘΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΩ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΕΚΕΙ!!!!

Κ ΕΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΙΜΑΜΕ Κ ΕΓΩ ΣΤΟ ΠΑΤΟΜΑ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΣΑΝ ΤΣΙΓΓΑΝΑ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω θελω να κανω νανι αλλα η μικρη ειναι γυμνουλα πανω στο κρεβατι να παρει το πουλακι της αερα! και το μωρο ναχα μεσα δεμενη θατανε το πολυ πολυ απο το γκουπ να εκλαιγε!

αυτο με το προγραμμα δεν με ενοχλει και ιδιαιτερα αφου ετσι και αλλιως τον υπνο τον εχω στο τσεπακι. Ρενατα μου εσενα με τη ρυζαλευρο δεν ειναι δυσκοιλιος???

Καλε ακου κρεβατια??? κοιμηθειτε στα κρεβατια σας και αφηστε τα μωρα σας να γινουν ανεξαρτητα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑ ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΗΡΘΕ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ,ΕΙΧΕ Κ ΑΥΤΗΝΗΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΥΣΚΙΛΙΟΤΗΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΡΙΖΑΛΕΥΡΟ ΓΙΑΤΙ ΛΕΕΙ ΣΦΙΓΓΕΙ!!! ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΑ Μ ΤΙ ΞΕΚΙΝΙΣΑΝ ΑΥΤΟΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΑΘΩ ΓΙΑΤΙ Κ ΕΓΩ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΦΕΥΓΩ!!!!!ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ!!!!!!

Α ΑΛΕΚΑ ΕΜΕΙΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΝΕ ΦΑΝΤΑΡΟΙ ΘΑ ΤΑ ΑΠΟΧΩΡΙΣΤΟΥΜΕ..... :lol::lol::lol::lol: ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΝΕΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΙΟΥΣ ΧΑΧΑΧΑ!!!! ΑΝΤΕ ΒΥΕ ΝΑΝΙ ΤΟΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΛΕ ? ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΑΝ ΤΗΝ ΕΤΡΩΓΕ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΥΣΚΙΛΙΟΤΗΤΑ. ΑΛΛΑ ΤΡΩΕΙ 1 ΜΕ 3 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ. ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ. ΘΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑΞΩ ΜΑΡΚΑ ΜΗΠΩΣ ΠΕΤΥΧΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...........Πάλι θέλω να χτυπώ το κεφάλι μου στον τοίχο.............Δε μας άφησε να κοιμηθούμε ψες....κάθε 2 ώρες ααααααααααααααααααααα........κλάμα...............Δεν αντέχω άλλο......Τον άφηνα να κλαίει τον έπαιρνε ο άντρας μου να το κοιμήσει τίποτα ήθελε φαί για να κοιμηθεί..........τι θα κανα τον τάισα.........ώσπου θα πάει αυτό το βιολί?????????Και ήταν καλός για 3-4 μέρες αλλά μου το χάλασε..............

Αυτός ο πόνος μου.............

Εσας κοιμούνται????????

Αύριο έχουμε γενέθλια και θα κάνουμε μεγάλη έξοδο............ ;);)

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμας. η μικρη ειναι ετοιμη για νανι.δεν με πολυταλαιπωρησε χθες αλλα δεν της εχω δωσει καθολου κρεμα και περιμενω να δω πως θα παει.ουτε ομως γκρινιαζει για κακα της.προσπαθω να το ανεβαζω το βιντεο που θα μου παει θα τα καταφερω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Βλέπω με τις κρεμούλες βασανίζεστε λιγάκι ε? Κι εμείς μάλλον θα αρχίσουμε την επόμενη εβδομάδα... Άντε να δούμε....

Το θέμα με τον ύπνο είναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ.... Κι εγώ θέλω να τον βάλω στο κρεββατάκι του γιατί πλέον στην καλαθούνα δεν χωράει.... Όμως ακόμα ξυπνάει βρε κορίτσια το βράδυ....έστω και για την πιπιλα μόνο.... Μάλλον θα κουβαλήσω το κρεββατάκι του στο δωμάτιό μας.....

Κατα τα άλλα, το κρύωμα πέρασε και είμαστε όλο ...τσάρκες στη γιαγιά μας!!! Σήμερα θα πάμε σε ένα μεγάλο pet shop εδώ στη Θεσσαλονίκη να πάρουμε δωράκι για τα πεθερικά μου (είχαν επέτειο 37 χρόνων γάμου και αύριο μας έχουν καλέσει για φαγητό)... Σκέφτηκα ότι ένα ενυδρείο με χρυσόψαρα (συμβολίζουν τον πλούτο και την ευημερία!!!) θα είναι πολύ ωραίο και πρωτότυπο δώρο!!! Δε συμφωνείτε?

Θα πάμε να δούμε και για καθισματάκι αυτοκινήτου (δεν χωράμε με τίποτα σε αυτό που έχουμε πλέον) και για καινούριο καροτσάκι!(δεν αντέχω άλλο με αυτό το ΤΕΡΑΣΤΙΟ που πήγα -η τρελή- και πήρα!!!)

Αυτά!!!

Φιλάκια πολλά στα μαμούνια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑΚΙΑ!!! :lol::lol:

ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΩ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!!!!!ΚΟΙΜΑΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ,ΤΡΩΕΙ ΠΟΛΛΥ,ΑΚΟΜΑ ΧΩΡΑΕΙ ΣΤΑ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑ...ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΖΗΤΙΣΩ Η ΜΑΝΑ ΧΑΧΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΠΗΓΑΜΕ ΧΤΕΣ ΠΗΡΑΜΕ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΙΡΙΑ ΜΑΣ!!!ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΑ ΕΓΙΝΑΝ!!!!Κ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΑΚΑΘΕΚΤΟΙ!!!!

ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΕΙΧΕ ΠΕΣΕΙ ΣΤΟΥΣ 4 ΒΑΘΜΟΥΣ!!!!!!!!! :!::!: ΑΝ ΜΑΣ ΤΕΛΕΙΘΩΑΣΕΙ ΤΟ ΠΕΤΡΕΛΕΟ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩΣΟΥΝ ΚΑΗΚΑΜΕ!!!!Α ΡΕ ΤΥΧΕΡΟΥΛΕΣ ΕΣΕΙΣ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ ΣΤΑ ΝΗΣΙΑ Κ ΣΤΙΣ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΕΣ!~!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια το παρακαναμε και οι δυο μας στον υπνο λιωσαμε!!!τωρα σηκωθηκαμε και αυτη κυλιεται στο χαλι και εγω τρωω τοστακι.κανει κρυο αλλα εχουμε ηλιο μπολικο.το βραδυ στη δουλεια κανει πολυ κρυο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλιτσες!!!!

Χθες φαγαμε για πρωτη φορα και τα πηγαμε καταπληκτικα....του αρεσε πολυ και το αχλαδακι και το ρυζαλευρο βανιλια....σημερα μαλιστα εκανε εναν κουβα σκατα και κοντεψα να πεσω κατω απο την βρομα η μανα!!!!!

Θα προσπαθησω να βαλω φωτο να σας δειξω φατσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...