Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΔΡΙΜΥΤΕΡΟΣ Νο8 !!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 893
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΡΕΖΟΥΜΕ ΤΩΡΑ!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!

ΡΕΝΑΤΑ Κ ΕΓΩ ΕΓΚΥΟΣ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΑΛΛΑ Η ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΜΑ ΜΑΖΙ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΜΕΤΑ ;);) ΑΚΟΜΑ Κ ΚΟΥΠΟΝΙΑ Κ ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΚΡΕΜΕΣ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΙΣ ΤΡΟΩ ΕΓΩ :lol:

ΔΥΔΙΜΟΜΑΜΑ ΕΜΕΝΑ Κ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Κ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕΧΡΙ 1 ΜΗΝΩΝ ΒΡΑΔΥΝΟ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΒΙΑΣΤΙΚΑ ΛΙΓΟ Κ ΤΟ ΚΟΨΑ 22 ΗΜΕΡΩΝ :oops::oops::oops: Κ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΧΟΝΤΡΟΥΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΝΗΘΙΚΕ 3 Κ ΤΩΡΑ 4,5 ΜΗΝΩΝ ΕΙΝΑΙ 7400 Κ ΕΠΕΙΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΟΝΤΡΟΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ Κ ΚΡΕΜΕΣ :lol::lol: ΚΑΘΕ ΓΙΑΤΡΟΣ ΦΥΣΙΚΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΜΕΝΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙΤΟ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κ ΟΧΙ ΕΣΥ ΣΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΜΟΥ ΚΑΚΟΦΑΝΗΚΕ ΤΟΤΕ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ?? ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΤΡΩΣΑΝ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΛΕΩ ΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΕΙΧΕ!!!!

ΑΛΕΚΑ ΜΠΡΑΒΟ ΠΡΩΤΟΠΟΡΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ Η ΣΑΝΤΟΥΛΑ!!!! ΑΛΛΑ ΓΙΑ; ΠΕΣ ΜΟΥ ΕΣΥ ΠΩΣ ΕΝΝΙΩΣΕΣ???? ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΛΕΩ ΟΤΙ ΤΟ ΨΥΧΟΥΛΟ ΘΑ ΚΟΙΜΑΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Κ ΕΓΩ ΘΑ ΣΗΚΟΝΟΜΑΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΤΡΕΛΗ ΝΑ ΤΟ ΨΑΧΝΩ!!!! ΚΑΛΗ Η ΣΚΛΗΡΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΑΛΛΑ Σ ΑΥΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΟΛΟΝΩ!!!!! Κ ΟΣΟ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΕΙΟ ΤΟΣΟ ΣΦΙΓΚΕΤΕ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!!!! ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΦΑΝΤΑΡΟΣ???? :lol:

ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΙΑ ΕΝΔΟΕΠΙΚΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΚΑΜΕΡΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΟΠΟ, ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΜΙΑ ΣΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΜΕ 60 ΕΥΡΩ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ!!! ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ???

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΘΑΛΕΙΑ ΧΑΘΗΚΕ!!!! Η ΣΤΕΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΕΙ ΝΑ ΜΣ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ???? Η ΜΑΡΙΑ Η ΚΥΠΡΙΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕ ΑΡΑΓΕ???? ΑΛΕΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΖΟΡΖΕΤ ΕΙΧΑΤΕ ΓΝΩΡΙΣΤΕΙ ΤΕΛΙΚΑ???? ΑΥΤΗΝ ΠΗΓΕ ΚΡΗΤΗ Κ ΜΕΤΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΙΚΕ!!!!!

ΑΑΑΑΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΤΕ ΕΙΔΑ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΣΤΟ ΘΕΜΑ -ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΕΙΟ ΤΟΥ- ΤΗΝ ΜΝΤΙΟΝ Κ ΚΑΝΑ 2 ΑΛΛΕΣ!!!!! ΦΕΡΤΕ ΤΙΣ ΑΠΟ ΔΩ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ειδα κι εγω καποιες στο θεμα αυτο και εστειλα πμ

εγω κοριτσια απο την πρωτη μερα τα εβαλα τα παιδια στο δωματιο τους αλλα πηγα κι εγω μαζι

τα αφησα στον 3ο μηνα.

χαμπαρι δεν πηραν ουτε οτι ημουν εκει

ουτε οτι ειμαι αλλου τωρα

σαν να μην τα ενοιαζε τιποτα αλλο παρα το μπουκαλι με το γαλα!!

σας ειπα αρχισαμε κρεμουλα??

ε ναι αρχισαμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymapplause: ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΟΡΕΞΗ Κ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ!!!!!!!

ΟΚ ΜΑΜΜΥ ΠΗΡΕΣ ΤΗΝ ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΑΝΤΥ!!!!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ :lol::lol::lol:

ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΜΜΥ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΕΙΟ ΕΓΩ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΗ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ Κ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΑΕΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΛΕΠΤΟ!!!! ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΘΕ ΒΡΑ;ΔΥ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ :lol::lol::lol:

ΕΜΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΜΒΟΛΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΑΡΩΣΤΟΣ Κ ΤΟ ΠΗΓΑ ΠΙΣΩ!!!!!! ΑΛΛΑ Σ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛ ΠΑΟ!!! ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΙ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΚ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΩ ΑΦΗΣΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΤΟΣΟΣ ΚΑΙΡΟ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝΑ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ. ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ. ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ. ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΕ 8 ΧΡΟΝΩΝ !!! :lol::lol::lol:

ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΛΕΝΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ. ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΟΛΟ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

8 χρονων!!!!ελεος!ειπαμε να καθεσαι αλλα μεχρι 8 τοτε ειναι μεγαλο το προβλημα!

κρεμουλα ξεκινησαμε 5 μερες τωρα και εχουμε ξετρελλαθει! μονο που δεν μιλανε να πουν: βαλτη στο στομα τωρα!!!!

το γαλα μας ειπε η γιατρος να το εχω ετοιμο ενω ταιζω και να τα ξεκινησω σιγα σιγα με κρεμα και μετα να δινω γαλα αλλα τους αρεσει τοσο πολυ η κρεμα που οταν δινω γαλα κλαινε και ζητανε την κρεμα παλι.

εν τω μεταξυ μας ειπε να την δινουμε απογευμα και εγω τη δινω κατα τις 4-5.νομιζω καλα ειναι ε??

απο παρασκευη θα την δινω μονη της χωρις γαλα μετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΚΗΝΕΣ ΑΠΕΙΡΟΥ ΚΑΛΟΥΣ ..... ΜΑΜΜΥ ΣΕ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ Ε 2 ΜΠΟΥΚΑΛΙΑ ,2 ΜΠΟΛ ΜΕ ΚΡΕΜΑ ,2 ΝΗΣΤΙΚΑ ΜΩΡΑ Κ ΕΣΥ ΜΕ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ!!!!! :lol::lol::lol: ΠΟΠΟ ΑΥΤΟ Ε ΙΝΑΙ ΓΙΑ ΒΙΝΤΕΟ!!!!!!

ΡΕΝΑΤΑ ΑΥΤΟΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΚΟΙΜΑΤΕ, ΕΜΕΝΑ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ!!!!! ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ :cry::cry: ΜΟΝΟ Η ΚΑΜΕΡΑ ΘΑ ΜΕ ΣΩΣΕΙ!

ΤΩΡΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ Κ ΝΑΝΑΚΙΑ !!!!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΜΑ ΜΗ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ ΠΑΛΛΙ ΣΤΙΣ 7,30 :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενας ξαδερφος μου εχει την επικοινωνια με την καμερα που λετε και ειναι μια χαρα, κανενα προβλημα

και την εχουν και για την νταντα!για ελεγχο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι και εγω λιγο αργα ως συνηθως αλλα η μανα μου με εχει ξεκανει με τις δουλειες του σπιτιου.Σημερα καθαριζαμε την κρεβατοκαμαρα και ξαναβαλαμε τα επιπλα στη θεση τους.

Κοριτσια καθολου δεν με πειραξε που την αλλαξα δωματιο αλλα ουτε και τον μπαμπα της(ο καημενος χαμπαρι δεν με πηρε σημερα που σηκωνομουν και πηγαινα περα δωθε,μονο το πρωι που εκλαιγε δυνατα καταλαβε).Ετσι και αλλιως οσο πιο νωρις τοσο πιο καλα και για τους γονεις αλλα και για το παιδι.Πρωτη φορα που μιλαγαμε δυνατα με το αντρα μου στη κρεβατοκαμαρα σα ζευγαρι!!!

Διδυμομανουλα μου σου αξιζουν συγχαρητηρια!!!Μακαρι να μπορουσα να εχω διδυμακια αλλα θα το παλεψω,θελω γρηγορα να αποκτησω δευτερο παιδακι και ετσι θαναι σα να μεγαλωνουνε μαζι με τη Σαντυ μου! Μπραβο σας και με τη κρεμουλα, η δικια μου δεν πολυσυγκινειται μονο οταν πολυ πειναει και παλι θα αφησει δεν θα ξαναζητησει κιαλλο. Ποια κρεμα τους δινεις?

Ξεχασα να σας πω οτι πηγα στο παιδιατρο της και τον ξεχεσα.Απο τοτε που ξεκινησαμε κρεμουλα το παιδι εγινε δυσκοιλιο.Ποναει να κανει κακακια της και αν τα κανει τα κανει μετα απο δυο μερες ή αφου της εχω βαλει κλυσματακι.Τοσο καιρο μονο με το βυζακι το χεσιμο ηταν το κατι αλλο,αλλα οχι και ετσι να μην χεζεται καθολου ειπαμε!Αυτος μου προτεινε να αλλαξω την κρεμα με της φρεζυλακ την βιολογικη και να περιμενω καμια βδομαδα να δω πως θα τα παει. Αν δουμε οτι ακομη δεν κανει κακα της θα της σταματησουμε την κρεμα και θα επανελθουμε παλι μετα στον εκτο.Ποναει η κοιλιτσα της και δεν θελει να πιασει το βυζι με τιποτα.Την λυπαμαι την καημενουλα και ετσι πηγα "φτιαγμενη" στο γιατρο.

Η σκατουλα μου κοιμηθηκε αποι τις 12 μεχρι τις 2 και τωρα προσπαθω να την κοιμησω παλι μπας και ξεκουραστω γιατι παλι με βλεπω πτωμα στη δουλεια.Φιλακια κοριτσια θα τα ξαναπουμε σε λιγο που θα αρμεκτω κιολας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ ΩΡΑΙΟ ΚΟΛΠΟ. ΑΛΛΑ ΑΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΕΓΩ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΘΑ ΚΟΙΤΟΥΣΑ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ, ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ Η ΚΡΕΜΑ. ΤΟ ΡΙΖΑΛΕΥΡΟ ΒΑΝΙΛΙΑ ΕΝΝΟΕΙΣ ? ΕΜΑΣ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΟΛΥΑΡΕΣΕΙ. ΜΕ ΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΤΑ ΠΑΜΕ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΠΟΤΕ ΚΙΟΛΑΣ ΕΜΑΘΑΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΡΩΝΕ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΤΗ ΚΡΕΜΑ ?

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ? ΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΕΓΩ ΤΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΩ ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΑΙ 3 ΩΡΕΣ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΦΑΕΙ ΛΙΓΟ-ΛΙΓΟ. ΛΕΤΕ ΝΑ ΧΑΛΑΕΙ ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΠΟ ΑΛΕΚΑ ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΕΤΟΙΑ ΓΙΑΤΙ Κ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΦΟΒΑΜΑΙ!!!! Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Π-ΟΛΛΥ ΔΥΣΚΙΛΙΟΣ Κ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ!!!!ΑΝ Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΟΤΙ ΣΤΟΝ 6 ΜΗΝΑ ΘΑ ΑΛΑΞΟΥΜΕ Κ ΤΟ ΓΑΛΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΑΔΙΑΚΑ ΑΝΑΚΑΤΕΜΕΝΟ ΣΤΟ ΑΠΛΟ Κ ΟΧΙ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΙΔΙΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΩΣ ΤΩΡΑ!!!!!! ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΒΟΗΘΑΝ ΤΕΤΟΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΠΑΝΑΝΑ ΑΧΛΑΔΙ ΜΗΛΟ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΣΦΙΓΚΟΥΝ :? !!!! Ε ΓΙΑ ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΤΙ ΑΛΛΑ ΦΡΟΥΤΑ ΜΑΣ ΜΕΙΝΑΝΕ ΓΙΑ ΧΕΙΜΩΝΑ????? :cry: ΜΑΛΛΟΝ ΠΕΣΑΜΕ ΣΕ ΛΑΘΥΟΣ ΕΠΟΧΗ!!!! ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΙΣ ΜΠΑΤΟΝΕΤΕΣ Κ ΤΑ ΛΑΔΙΑ ΘΑ ΜΑΣΤΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ! :cry:

ΜΑΜΜΥ ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΝΔΟΕΠ ΑΠΟ ΤΖΑΜΠΟ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΣΟΥ????Η ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ??? ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΟΛΛΥ ΝΑ ΠΑΡΩ Κ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΞΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 250 ΕΥΡΩ!!! ΓΙΑ ΜΑΘΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ Κ ΠΕΣ ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ Ε ΜΗΝ ΔΩΣΟΥΜΕ Κ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ! Κ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΑΔΑ ΤΟΥ ΓΟΝΕΑ???? ΕΙΝΑΙ ΦΟΡΗΤΗ Η ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟΣ ΕΝΑ ΜΟΝΙΤΟΡ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις τρωμε την βιολογικη ολικης την frezylac.

κι εγω απορωπως αρεσει τοσο στα μωρα, περιμενα να εχω ιστοριες, αλλα παλι καλα!

σημερα ο μπεμπης εφαγε μονο κρεμα το γαλα ουτε να το δει. εννοω στο γευμα της κρεμας, την υπολοιπη μερα κανονικα μπουκαλι!!!

ελενα θα μαθω και θα σου πω.

λωτό κανει να φανε τα μωρα? βλακεια ρωτησα ε? ειναι της εποχης ομως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλησπερα μου λειψατε πολυ πολυ!!!!!!!!

Δεν εμπαινα γιατι μεχρι και σημερα φιλοξενουσα κοσμο και δεν προλαβενα.....

Η βαπτιση μας πηγε ΤΕΛΕΙΑ ο Δημητρακης μου δεν εκλαψε καθολου παραμονο για κανενα λεπτακι και αυτο γιατι εφαγε λιγο λαδακι με νερο και του ηρθε αναγουλα κατα τα αλλα ηταν αψογος!!!!!

Ειχα πολυ ανχος εκεινη την μερα με ειχε πιασει το στομαχι μου....νομιζα οτι δεν θα προλαβενα να ετοιμαστο η κωμμοτρια που εφερα ηταν λιγο τα ζωα μου αργα και η μακιγιεζ φυσικα ηθελε χρονο για τις λεπτομεριες....τελειωσανε στο παρα πεντε...αφηστε που αργησαμε και κανενα τεταρτακι μεχρι να παμε στην εκκλησια!!!!!

Φωτο θα σας βαλω οταν τις παρουμε απο τον φωτογραφο..........

Κοριτσια τελικα δεν εκανα μαρτυρικα....παλι καλα γιατι ο παπας δεν θα μας αφηνε να τα μοιρασουμε γιατι λεει οτι οι σταυροι δεν ειναι για να πετιουνται στα σκουπιδια...περιτο να σας πω τι επαθε οταν ειδε την λαμπαδα με τον βατραχο κοτσαρισμενο επανω της!!!!!

Αυριο εχουμε να παμε στην παιδιατρο μας για εμβολιακι αν και νομιζω οτι ο μικρουλις μου αρχισε να αρρωστενει...για να δουμε τι θα μας πει και η γιατρος μας.

Αρχισαμε να εχουμε και αρκετη γκρινια με τα ουλα απο οτι βλεπω ειναι αρκετα πρισμενα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμας κοριτσια!κοιμηθηκαμε μια χαρα το βραδυ με ηρεμα σηκωματα μπορω να πω.Εγω εχω την ενδο της φισερ πραις χωρις καμερα και ειμαι αρκετα ευχαριστημενη,πολυ βολικο!

Στελλιτσα μπραβο σας καλοτυχος και νεοφωτιστος ναναι!περιμενουμε λεπτομεριες και πολλες φωτο!

μαλλον θα παω στη νονα της για καφεδακι.Σημερα δεν εχω και μαμα στο σπιτι αρα ξαπλα ξαπλα και πολυ ξαπλα!!!

Κρυωσε ο καιρος και εδω στο νησι βαλαμε μακρια φορμουλα (γιατι τις εβαζα τοσο καιρο καλτσες και τις εκανε μουσκεμα απτα σαλια και φυσικα τις εβγαζε).Κρυο κρυο καιρος για σπιτι χουχουνιαρικα πραγματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ :evil::evil::evil::(:twisted::twisted::twisted::twisted::|:shock::o

ΞΕΚΙΝΑΩ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ 8,30 ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΕΜΒΟΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΑΛΕΙΨΕΙ!!!! Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΧΕΙ ΑΠΕΡΓΕΙΑ!!!!!!!ΜΕ ΓΥΡΙΣΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ!! ΦΕΥΓΩ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΚΡΗ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ.... Κ ΑΦΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 45 ΛΕΠΤΑ...ΒΓΕΝΕΙ ΜΙΑ ΣΠΑΣΙΚΛΟ Κ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΙΚΑ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ !!!!!!@&%##$%#@@#$ :evil::evil::evil::evil::evil: ΤΑ ΧΑΠΙΑΑΑΑΑ ΜΟΥ!!!!!!!

ΕΝΤΟΜΕΤΑΞΥ ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ Κ ΤΟ ΕΜΒΟΛΕΙΟ ΜΕ 60ΕΥΡΩ ΤΟ ΠΟΣΙΜΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΝΤΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΩΡΑ ΕΚΤΟΣ ΨΥΓΕΙΟΥ!!!!!!!! ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΠΙΤΙ ΠΕΡΝΩ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΝ ΘΕΣ ΦΕΡΤΟ ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΓΩ, Κ ΑΓΟΡΑΣΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΣΤΟΙΧΙΖΕΙ ΑΛΛΑ 60 ΕΤΡΩ!!!!! ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ!!!!

ΑΦΗΣΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ Κ ΤΟΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΣΙΜΟ ΝΑ ΤΟ ΔΩΣΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΓΥΡΝΑΩ ΠΑΛΙ ΠΙΣΩ???? ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΠΕ ΟΚ Κ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ!!!!!

ΤΙ ΚΟΛΟΑΣΦΑΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΜΩΡΕ!!!!! ΤΖΑΜΠΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΛΕΦΤΑ!!!! ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΑ ΕΞΩ ΜΕ ΠΛΗΡΩΜΗ!!!!!Κ ΤΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΙΑΤΡΙΑ ΤΟΥΣ ΤΙΠΟΤΑΜΙΑ ΚΑΡΕΚΛΑ ΕΝΑ ΓΡΑΦΕΙΟ Κ ΕΝΑ ΚΡΕΒΑΤΙ!!!!!!ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ!!!!!

ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΜΕ ΧΑΡΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΝΑΡΩΤΙΚΗ.....ΚΑΙ ΜΕ ΤΡΑΒΑΝ ΕΝΑ ΣΚΗΝΙΚΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΕΚΤΟΣ ΓΙΑΤΡΩΝ ΙΚΑ Κ ΤΕΤΟΙΑ!!!!!! ΕΛΑ ΛΕΩ ΑΝ ΔΕΝ ΔΕΧΕΣΕ ΚΑΝΕ ΜΕ ΕΣΥ ΥΠΕΡΗΧΟ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ!!!! ΦΥΣΙΚΑ ΥΠΕΡΙΧΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Κ ΣΕ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Κ ΕΚΕΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΚΛΙΝΙΚΗ!!!!!!ΕΓΩ ΛΕΩ ΥΠΟΤΙΘΕΤΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΞΑΠΛΑ Κ ΕΣΥ ΜΕ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ?????? ΜΑΣ ΑΚΟΥΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΚΤΗΡΙΟ!!!!! ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΜΕΣΟ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΓΡΑΨΕ Κ ΑΥΤΗΝ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ!!!!! ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΜΟΡΕ!!! ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ 600-700 ΕΥΡΩ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ!!!!!!Κ ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ Κ ΚΟΛΟΤΟΥΜΠΕΣ ΜΑΣ ΤΗΝ ΛΕΝ Κ ΑΠΟ ΠΑΝΩ!!!!!!!! ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΑ ΝΑ ΞΕΘΥΜΑΝΩ!!!!!

ΑΛΕΚΑ Κ ΕΓΩ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΝΔ ΕΧΩ Κ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ, ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΡΩ Κ ΜΙΑ ΜΕ ΚΑΜΕΡΑ ΛΟΓΟ ΔΙΚΗΣ ΜΟΥ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

:oops::oops::oops::oops::oops:

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΥΟ???? ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ!!!!ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι το ικα ειναι μαμησε τα. Το δικο μου ταμειο δεν εχει ενσωματωποιειθει πληρως με το ικα και ετσι πηγαινα σε εξωτερικους γιατρους και δεν πληρωνα τιποτα για τις εξετασεις και τους υπερηχους της εγκυμοσυνης.τα εμβολια ομως δεν το χορηγει πλεον το ταμειο μου και ετσι παω στο ικα και τα κανω.την μικρη την εχω και στα 2ταμεια για να μπορω να τις κανω τις εξετασεις τις τσαμπα σε εξωτερικο μικροβιολογο και οχι μεσα στο ικα.

οχι εδω σημερα εχει λιγο κρυο αλλα καλοριφερ δεν εχει κανενας εδω μιας και δεν εχουμε κρυους χειμωνες.δεν εχω καμια ανασφαλεια με τη Σαντυ αν και στρυφογυρναει στο υπνο της δεν με ενοχλει καθολου.παω για νανι!!!φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια...........

Δεν κατάφερα να μπω χτες γιατί είχα λίγη δουλίτσα επιτέλους!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Εμείς το καθιερώσαμε πλέον να ξυπνάμε στις 3 αλλά δεν τον ταίζω,ξανακοιμάται 1-2 ώρες και μετά τον ταίζω...........βελτιωθήκαμε μπορώ να πω...........ψες κοιμήθηκε στις 10 και έφαγε στις 4.......

Χτες το απόγευμα δάγκωνε τα χέρια του και δάγκωνε και εμας..........λέω θα πονεί τα ούλα.........πήρα τηλ το γιατρό μου λέει είναι πολύ μικρός για να βγάζει δόντια........μου πε να του δώσω σιροπάκι αλλά δεν του δωσα μας πέρασε και σήμερα όλα μια χαρά...........τι να πω????????

Ελενα για πες τι να κανω για να ξυπνάει στις 7..........προσπαθώ να τον καθυστερώ το βράδυ να μην κοιμάται νωρίς αλλά νυστάζει και φωνάζει......και μεις κοιμόμαστε μέχρι τις 11.............

Ρενάτα εσείς κοιμάστε τελικά??????????

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΧΘΕΣ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΣΤΙΣ 5.00 ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ. ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ, ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΠΩΣ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗ, ΑΛΛΙΩΣ ΟΛΑ ΜΟΥ ΦΤΑΙΝΕ. ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΞΥΠΝΙΟΣ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΟ ΡΗΛΑΞ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ. ΘΕΛΕΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ , ΣΤΟΝ ΠΟΠΟ ΤΟΥ, ΝΑ ΠΙΑΝΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΛΠ ΚΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ. ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΙΟΛΑΣ....

ΕΛΕΝΑ ΚΙ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΕ ΤΟ ΙΚΑ. ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΟ. ΓΕΝΙΚΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΕΙΔΙΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΟ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΑ ΚΑΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ΣΤΟ ΙΚΑ. ΤΩΡΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΡΑΦΟΝΤΑΝ. ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ.

ΤΟΣΟ ΚΡΥΟ ΕΧΕΙ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΑΝΑΨΑΤΕ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ ? ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΟΧΙ ΑΚΟΜΗ. ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΙΣΕΙ ΤΟ ΚΡΥΟ ΛΕΤΕ ? ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ. ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΡΥΟΥΛΙΑΡΑ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΝΤΥΝΩ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΚΕΠΑΣΜΕΝΟ ΦΕΤΟΣ.

ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΧΑΛΙΑ. ΠΡΕΠΕΙ ΑΝ ΠΑΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΡΥΩΝΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΕΙ ΚΙΟΛΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

yolle: 9 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Νεφέλη / καισαρική

andri85: 10 Απρ. 2010 / αγοράκι / καισαρική

katerinaki84: 16 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Λυδία / καισαρική

Gasper: 20 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρίνα / καισαρική

Monkey: 22 Απρ. 2010 / αγοράκι / Εμμανουήλ / καισαρική

fraternator: 23 Απρ. 2010 / αγοράκι / Ιάσωνας / καισαρική

alexandra27: 26 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

tsofi: 28 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρκέλλα-Ελισσάβετ / καισαρική

ΡΕΝΑΤΑ71: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Θεόδωρος-Παναγιώτης / καισαρική

michaelitsa: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

alexdim: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Βίκτωρας / καισαρική

new_mammy: 04 Μαϊου 2010 / αγοράκι + κοριτσακι / καισαρική

alexandra83: 05 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Παναγιώτα / φυσιολογικό τοκετό

alekagala: 11 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Σάντυ / φυσιολογικό τοκετό

ANNA1503 : 13 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης /

tirogaridaki: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Αλέξανδρος / φυσιολογικό τοκετό

thalia29: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Νικόλας / φυσιολογικό τοκετό

georgia11a: 15 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / φυσιολογικό τοκετό

koritsaki9220: 18 Μαϊου 2010 / αγοράκι / καισαρική

marianikolas: 20 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / φυσιολογικό τοκετό

MARIA1984: 26 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Νομική-Αλεξάνδρα / φυσιολογικό τοκετό

marinah: 28 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ορέστης / φυσιολογικό τοκετό

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

RUBELA ΗΤ:02/06/10(κοριτσάκι) Μελίνα(ΕΛΕΝΑ-Αθήνα)

frosi ΠΗΤ:01/05/10(αγοράκι)

antwnia ΠΗΤ:01/05/10(κοριτσακι) Ευαγγελία(ΒΕΡΟΙΑ)

maria31 ΠΗΤ:03/05/10(κοριτσάκι)

theopoula80 ΠΗΤ:04/05/10(αγοράκι)(ΙΑΣΩ-Αθήνα)

martha1 ΠΗΤ:06/05/10(κοριτσάκι)

@ngel ΠΗΤ:09/05/10(κοριτσάκι)

Antigonaki ΠΗΤ:10/05/10(αγοράκι)

kiki08 ΠΗΤ:14/05/10

angelena9 ΠΗΤ:20/05/10

loukitsa2 ΠΗΤ:21/05/10

Mika ΠΗΤ:23/05/10(κοριτσάκι)(Αλεξάνδρα-Αθήνα)

mairybaggelhs ΠΗΤ:24/05/10(αγοράκι)

πιτσιποπακι ΠΗΤ:25/05/10

Pelena ΠΗΤ:26/05/10

koalalou ΠΗΤ:26/05/10

_mpoumpou_ ΠΗΤ:27/05/10

hopa ΠΗΤ:29/05/10(αγοράκι)(Γένεσις-Θεσ/νικη)

Τουλινα ΠΗΤ:30/05/10

debbie871 ΠΗΤ:τελη μαϊου(κοριτσακι)

mdion ΠΗΤ:τελη μαϊου(αγοράκι)

mariaxar ΠΗΤ:01/06/10(αγοράκι) Κωνσταντίνος

Βασουλα ΠHT:06/06/10

marina. ΠΗΤ:08/06/10(αγοράκι) Μάρκος(Αρεταίειο Λευκωσία)

mama again ΠΗΤ:09/06/10

tsiggou (αγοράκι)(Μητέρα-Αθήνα)

sokolatitsa ΠΗΤ:24/05/10(κοριτσάκι)

Zena(κοριτσάκι)

thena(αγοράκι)

BALERIA

ilioulina

MamaFaki

maya1

ritsaki

523

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου,επιτέλους!!Σας βρ'ηκα!Δεν μπορώ ακόμη να συντονιστώ με την καινούργια μορφή του site αλλά που θα πάει!Μου λέιψατε πολύ!Είμαστε καλά!Μεγαλώσαμε'!Θα προσπαθήσω να σας διαβάσω! Πολλά φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ!!!! ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑΜΕ ΤΡΕΧΑΜΑΤΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΥΣ !!!!

18 ΟΚΤΩΜΒΡΙΟΥ ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΣΤΟ ΠΕΙΡΑΙΑ!!!

ΕΔΩ ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΕΛΕΝΑ ΑΣΕ ΠΟΥ ΒΡΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΑΤΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΟΣΟ ΒΡΟΧΗ ΕΙΠΑΜΕ ΑΛΛΑ ΦΤΑΝΕΙ!!!

ΣΤΕΛΙΤΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΡΕΝΑΤΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΠΑΙΝΕΤΕ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΑΝΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΗΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΛΙΓΑΚΙ!!!

ΔΙΔΙΜΟΜΑΝΟΥΛΑ ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΡΩΝΕ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΕΓΩ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΚΡΕΜΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΤΟΥΣ

ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΤΙΣ 14 ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΠΩ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΤΙΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΑΣ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ

ΑΛΕΚΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Η ΣΑΝΤΟΥΛΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕΤΕ ΚΑΙ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΒΑΛΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΤΡΕΛΗ ΕΞΕΛΙΞΗ ΑΝΤΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΤΑ ΒΛΑΣΤΑΡΑΚΙΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ???

ΤΗΙΜΙΔΙΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ ΣΟΡΡΥΥΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...