Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΔΡΙΜΥΤΕΡΟΣ Νο8 !!!


Recommended Posts

Αυτή λες ε????????Την φύλαξα αλλά μείναμε εκεί που σας άφησα για να γεννήσω.....Αν θέλετε την διορθώνουμε και την βάζουμε ξανα...........

yolle: 9 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Νεφέλη / καισαρική

andri85: 10 Απρ. 2010 / αγοράκι / καισαρική

katerinaki84: 16 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Λυδία / καισαρική

Gasper: 20 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρίνα / καισαρική

Monkey: 22 Απρ. 2010 / αγοράκι / Εμμανουήλ / καισαρική

fraternator: 23 Απρ. 2010 / αγοράκι / Ιάσωνας / καισαρική

alexandra27: 26 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

tsofi: 28 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρκέλλα-Ελισσάβετ / καισαρική

ΡΕΝΑΤΑ71: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Θεόδωρος-Παναγιώτης / καισαρική

michaelitsa: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

alexdim: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Βίκτωρας / καισαρική

new_mammy: 04 Μαϊου 2010 / αγοράκι + κοριτσακι / καισαρική

alexandra83: 05 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Παναγιώτα / φυσιολογικό τοκετό

alekagala: 11 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Σάντυ / φυσιολογικό τοκετό

tirogaridaki: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Αλέξανδρος / φυσιολογικό τοκετό

thalia29: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Νικόλας / φυσιολογικό τοκετό

georgia11a: 15 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / φυσιολογικό τοκετό

koritsaki9220: 18 Μαϊου 2010 / αγοράκι / καισαρική

marianikolas: 20 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / φυσιολογικό τοκετό

MARIA1984: 26 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Νομική-Αλεξάνδρα / φυσιολογικό τοκετό

marinah: 28 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ορέστης / φυσιολογικό τοκετό

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

RUBELA ΗΤ:02/06/10(κοριτσάκι) Μελίνα(ΕΛΕΝΑ-Αθήνα)

frosi ΠΗΤ:01/05/10(αγοράκι)

antwnia ΠΗΤ:01/05/10(κοριτσακι) Ευαγγελία(ΒΕΡΟΙΑ)

maria31 ΠΗΤ:03/05/10(κοριτσάκι)

theopoula80 ΠΗΤ:04/05/10(αγοράκι)(ΙΑΣΩ-Αθήνα)

martha1 ΠΗΤ:06/05/10(κοριτσάκι)

@ngel ΠΗΤ:09/05/10(κοριτσάκι)

Antigonaki ΠΗΤ:10/05/10(αγοράκι)

kiki08 ΠΗΤ:14/05/10

angelena9 ΠΗΤ:20/05/10

loukitsa2 ΠΗΤ:21/05/10

ANNA1503 ΠΗΤ:21/05/10(αγοράκι)

Mika ΠΗΤ:23/05/10(κοριτσάκι)(Αλεξάνδρα-Αθήνα)

mairybaggelhs ΠΗΤ:24/05/10(αγοράκι)

πιτσιποπακι ΠΗΤ:25/05/10

Pelena ΠΗΤ:26/05/10

koalalou ΠΗΤ:26/05/10

_mpoumpou_ ΠΗΤ:27/05/10

hopa ΠΗΤ:29/05/10(αγοράκι)(Γένεσις-Θεσ/νικη)

Τουλινα ΠΗΤ:30/05/10

debbie871 ΠΗΤ:τελη μαϊου(κοριτσακι)

mdion ΠΗΤ:τελη μαϊου(αγοράκι)

mariaxar ΠΗΤ:01/06/10(αγοράκι) Κωνσταντίνος

Βασουλα ΠHT:06/06/10

marina. ΠΗΤ:08/06/10(αγοράκι) Μάρκος(Αρεταίειο Λευκωσία)

mama again ΠΗΤ:09/06/10

tsiggou (αγοράκι)(Μητέρα-Αθήνα)

sokolatitsa ΠΗΤ:24/05/10(κοριτσάκι)

Zena(κοριτσάκι)

thena(αγοράκι)

BALERIA

ilioulina

MamaFaki

maya1

ritsaki

523

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 893
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalispera koritsia ti kanete emeis mia xara simera kaname embolio mikri tsaxpina sinexeia xamogelouse oute kan sigkinithike kai eimaste 8745 kai ipsos 67.5 megalwnoume kanonikotata oso gia kremoules isos argisoume ligaki dioti eimaste ligo parapanw kilakia k malon tha xekinisoume fagito ena mina argotera me soupitses malista...ax mikri mas exei trelanei me ta kolpa tis ekei p kathomaste kanei kai kainouria tin eide pou kathotan simera moni tis k leei alla mwra 5minwn k oute kinisi dn kanoun ftou ftou tha ginoum ginaikares :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ 2 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ 10 :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΠΟΠΟ ΡΕΝΑΤΑ ΚΑΘΕ 4 ΩΡΕΣ ΤΟ ΠΟΛΛΥ ΔΗΛΑΔΗ Ε??? ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ :?

ΣΤΕΛΛΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΘΑ ΜΠΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ? ΑΝΤΕ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΜΕ!

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ....ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ!!! ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΒΡΑΔΥΝΟ ΣΑΣ ΥΠΝΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

μαρινακι πολυ μ αρεσει η λιστα μας που επανηλθε!

ελενα δεν ησουν στις εγκυουλες του πανμαικου???

κοριτσια κι εμεις ενα δραμα με το βραδινο νανι αλλα το φαι δεν το κοβω στα παιδια

και δινω και ξενο γαλα που υποτιθεται οτι χορταινει καλυτερα!

μου ειπε μια κοπελα που εκανε την μεθοδο "κλαψε οσο θες εγω δεν σε ταιζω γιατι τωρα ειναι ωρα για νανι"

οτι τωρα το παιδακι της που ειναι 3 χρονων ξυπναει και κοιταει το ταβανι μεσα στη νυχτα 1-2 ωρες.

το κανει την ιδια ωρα που ξυπνουσε για φαι!

καποια στιμγη της ξεφυγε και μου λεει "λες να εχει ψυχολογικα το παιδι μου απο τη μεθοδο που εκανα"?

και μου το εχουν πει κι αλλοι οτι τα παιδια τους το κανουν αυτο...

εγω παντως ετσι κι αλλιως δεν μπορω να μην τα ταισω, δεν μου παει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΙΣΑΜΕ ΝΩΡΙΣ ΝΩΡΙΣ ΓΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΟΥΛΕΙΕΣ!!

ΔΥΔΙΜΟΜΑΜΑ ΕΜΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΥΠΝΗΣΕ ΠΟΤΕ ΜΑΣ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ, Κ ΑΛΛΩΣΤΕ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ Κ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΜΑΣ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΧΑΖΟΜΑΜΑΔΕΣ ΤΟΥ ΔΙΝΟΥΜΕ ΓΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ Κ ΝΑ ΥΣΗΧΑΣΟΥΜΕ ;);) ΕΓΩ 20 ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΝΑ ΞΥΠΝΑΩ ΓΙΑ ΤΑΙΣΜΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΧΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΤΙ ΜΗΝΕΣ ΙΣΩΣ Κ ΧΡΟΝΙΑ ΑΥΤΟ!

ΕΓΩ Ξ Η ΖΟΥΜΠΑΛΟΥ ΗΡΘΑΜΕ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ Κ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑΜΕ... ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΣ ΛΙΣΤΑΣ ΣΑΣ ΜΙΛΑΜΕ ΑΛΛΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΔΕΝ ΜΠΕΝΟΥΝ ΕΔΩ!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΥΤΕΙ ΠΟΟΛΥ ΠΕΙΝΑ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ!!!! ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 70 ΑΤΟΜΑ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΛΙΓΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΤΑΒΕΡΝΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ!!!!

ΕΡΧΕΤΕ ΧΤΕΣ ΕΝΑΣ ΓΝΩΣΤΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΚΕΝΤΡΟ ΓΑΜΩΝ ΔΕΞΙΩΣΕΩΝ ...ΜΑ ΤΟΥ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ70 ΑΤΟΜΑ ΔΕΝ ΣΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ!! ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ!!!

Κ ΑΚΟΥΣΤΕ ΤΙ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ 11 ΕΥΡΩ ΤΟ ΑΤΟΜΟ(ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΟΡΕΚΤΙΚΑ ΟΥΖΟΜΕΖΕ,ΣΑΛΑΤΕΣ,ΜΕΡΙΔΑ ΦΑΓΗΤΟΥ ΤΗΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΟ ΠΟΤΟ) ΒΙΝΤΕΟΣΚΟΠΙΣΗ ΤΟΥ ΓΕΓΟΝΟΤΟΣ ΣΤΟΛΙΣΜΟ ΤΩΝ ΤΡΑΠΕΖΙΩΝ ΜΕ ΤΟΥΛΙΑ ΜΠΑΛΟΝΙΑ ΚΤΛ ΣΕ ΧΡΩΜΜΑ ΤΗΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ DJ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΜΟΥ!!!!! ΕΙΧΑ ΜΕΙΝΕΙ ΛΙΓΟ ΑΦΩΝΗ :shock: Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ...ΕΛΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΕ ΘΑ ΣΤΟ ΚΑΝΩ 10 ΕΥΡΩ!!!!! ΚΟΥΦΟ Ε????????? ΟΠΟΤΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΙΟΙ Κ ΜΕ ΑΥΤΟ 8-)8-)

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΑ Κ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΕΣ :?::?::?: ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΠΑΜΠΕΡΣ ΣΑΣ ΕΧΟΥΝ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΣΑΣ???????? ΕΜΕΝΑ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ! :ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΨΟΦΗΣΕΙ ΣΤΑ ΛΙΜΠΕΡΟΚΟΥΠΟΝΑ, Κ ΠΑΜΠΕΡΣ ΠΟΥ ΨΩΝΙΖΟ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.........

Να σας πω τις τελευταιες εξελιξεις στο θεμα του υπνου........

Φάγαμε και κοιμηθήκαμε στις 9:30 ξύπνησε στις 12 τον εβαλα στο κρεβατι μας και αποκοιμηθηκε αμεσως.....ούτε κιχ δεν εβγαλε.........ξύπνησε στις 3 φάγαμε βυζάκι και μετα στις 7 και τον τάισα στις 9......νομίζω πάμε καλύτερα...........για να δουμε..........

Πάντως κοιμηθήκαμε............

Ελενα μου πες μου να σε βαλω στη λιστα μας.........και στα αλλα κορίτσια που μιλάς πες αν θελουν να ρθουν κι απο δω..............

Τα κορίτσια μας είναι πολύ δυνατά ε?????Εμάς ο γιατρός μας είπε οτι 7 μηνων καθονται τα μωρα!!!!!!!!!!!Η Σάντυ και η Νομική-Αλεξάνδρα είναι σούπερ μωρά!!!!!!!!!!!!Εμένα πάντως δεν κάθεται............. :lol::lol:

Και μένα έχει καιρό να μου στείλουν κουπόνια..........Τα παμπερς μου εστειλαν 1 φορά..........τώρα έχω κουπόνι για έκπτωση 5 ευρώ σε γυμναστήριο της fisher-price αλλα πηρα γυμναστηριο.........

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα κοριτσια!Ο υπνος της ειναι αρκετα ανυσηχως,θελει το μαξιλαρι της να κοιμηθει,τουμπαρει στον υπνο της,κουναει τα ποδια της,χτυπαει τα καγκελα της κουνας και αλλα τετοια κουλα!Σημερα ας πουμε κοιμοταν και αρχισε να κλαιει με τα ματια κλειστα και κουναγε χερια ποδια και δεν σταματαγε τη τσιριδα και εγω την γυρισα ανασκελα της ξαναβαλα την πιπιλα και κοιμηθηκε εστω μια ωρα παραπανω.Το καημενο μου παλι ειχε να χεσει 2 μερες και σημερα το πρωι σηκωθηκε το κακομοιρο απο τις 6 και σφιγκοτανε ουτε να φαει ηθελε ουτε να κοιμηθει ετσι της εκανα ενα κλυσματακι και μεσα σε μιση ωρα ηρεμησε και κοιμηθηκε απο τις 8 μεχρι τις 9:30 οπου την ξυπνησε ο μπαμπας της για να την φιλησει.Φυσικα τωρα εχει λογοδιαρροια και ολο χαμογελα αφου ξαλαφρωσε το σκατουλακι.Εριξε και ενα χεσιμο πριν απο λιγο που σηκωθηκε και ολα μια.

Λογικα πληρωθηκαμε ηρθε η μαμα μου σπιτι για να παω τραπεζα και να πληρωσω λογαριασμους.Εεεε να παω να πιω και ενα καφεδακι.Φιλακια κοριτσια τα λεμε μετα!!!

Βρε Μαρακι θηριο η κορουλα σου η δικια μου αδυνατουλα αδυνατουλα μου βγηκε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia simera bradi imastan anisixes xipnisame 2 fores mia 00.30 kai mia stis 5 prwi alla xanakaname nani grigora me tin pipila k sikwthikame kata tis 8 ipiame galataki k twra kanoume nani...irthe k mama m spiti mou k tin ebala na siderwsei kana rouxo tis mikris k egw eipa na mpw ligaki na dw ti kanete...apogeuma tha pame k gia psonia marinopoulo mia xara...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Κι το πιτσιποπάκι μου κάθεται εδώ και μέρες αλλά δεν μπόρεσα ακόμα να τον βγάλω φωτό!!!

Μαρινάκι μου μια χαρά!!! Είδες? Σιγα σιγά θα συνηθίσει και θα κοιμάται μια χαρά!!!

Εγώ κουπόνια από pampers δεν πήρα καθόλου! Ούτε βέβαια και από καμιά άλλη μάρκα... Μόνο το δείγματα που μου είχαν στείλει πριν γεννήσω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΠΕΣ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΛΙΜΠΕΡΟ ΓΡΑΨΟΥ Κ ΘΑ ΣΕ ΣΤΕΛΝΟΥΝ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΜΗΝΑ!!!!!!! ΑΛΛΑ ΤΖΑΜΠΑ ΜΟΥ ΤΑ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΔΕΝ ΠΕΡΝΟ ΛΙΜΠΕΡΟ! :lol::lol::lol::lol: ΤΑ ΔΙΝΩ ΔΕΞΙΑ Κ ΑΡΙΣΤΕΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια κοριτσια μεγαλωσαμε!!! Αλλαξαμε τη Σαντυ δωματιο πηγε στο δικο της και τωρα κοιμαται μονη της!!! Ο μπαμπας μας δεν το ξερει θα του το κανουμε εκπληξη!!! Αποψε θα ειναι δυσκολη και η μερα και η νυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Αλεκα μου!!!!!!!!!!!!!!!Αντε μια μια να τα παιρνουμε στα δωματια τους!!!!!!!!!!Εμείς θα αργήσουμε μάλλον...........Πώς το αποφάσισες????????Και όταν ξυπνάει το βράδυ??????????

Ελενα μου εδω λες???????? http://www.liberoclub.gr

Έκανα εγγραφη τωρα θα μου στελνουν δωροκουπονια??????????Καλή ιδέα δεν το σκέφτηκα............Ευχαριστούμε!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η λίστα μας..............

yolle: 9 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Νεφέλη / καισαρική

andri85: 10 Απρ. 2010 / αγοράκι / καισαρική

katerinaki84: 16 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Λυδία / καισαρική

Gasper: 20 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρίνα / καισαρική

Monkey: 22 Απρ. 2010 / αγοράκι / Εμμανουήλ / καισαρική

fraternator: 23 Απρ. 2010 / αγοράκι / Ιάσωνας / καισαρική

alexandra27: 26 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

tsofi: 28 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρκέλλα-Ελισσάβετ / καισαρική

ΡΕΝΑΤΑ71: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Θεόδωρος-Παναγιώτης / καισαρική

michaelitsa: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

alexdim: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Βίκτωρας / καισαρική

new_mammy: 04 Μαϊου 2010 / αγοράκι + κοριτσακι / καισαρική

alexandra83: 05 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Παναγιώτα / φυσιολογικό τοκετό

alekagala: 11 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Σάντυ / φυσιολογικό τοκετό

ANNA1503 : 13 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης /

tirogaridaki: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Αλέξανδρος / φυσιολογικό τοκετό

thalia29: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Νικόλας / φυσιολογικό τοκετό

georgia11a: 15 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / φυσιολογικό τοκετό

koritsaki9220: 18 Μαϊου 2010 / αγοράκι / καισαρική

marianikolas: 20 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / φυσιολογικό τοκετό

MARIA1984: 26 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Νομική-Αλεξάνδρα / φυσιολογικό τοκετό

marinah: 28 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ορέστης / φυσιολογικό τοκετό

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

RUBELA ΗΤ:02/06/10(κοριτσάκι) Μελίνα(ΕΛΕΝΑ-Αθήνα)

frosi ΠΗΤ:01/05/10(αγοράκι)

antwnia ΠΗΤ:01/05/10(κοριτσακι) Ευαγγελία(ΒΕΡΟΙΑ)

maria31 ΠΗΤ:03/05/10(κοριτσάκι)

theopoula80 ΠΗΤ:04/05/10(αγοράκι)(ΙΑΣΩ-Αθήνα)

martha1 ΠΗΤ:06/05/10(κοριτσάκι)

@ngel ΠΗΤ:09/05/10(κοριτσάκι)

Antigonaki ΠΗΤ:10/05/10(αγοράκι)

kiki08 ΠΗΤ:14/05/10

angelena9 ΠΗΤ:20/05/10

loukitsa2 ΠΗΤ:21/05/10

Mika ΠΗΤ:23/05/10(κοριτσάκι)(Αλεξάνδρα-Αθήνα)

mairybaggelhs ΠΗΤ:24/05/10(αγοράκι)

πιτσιποπακι ΠΗΤ:25/05/10

Pelena ΠΗΤ:26/05/10

koalalou ΠΗΤ:26/05/10

_mpoumpou_ ΠΗΤ:27/05/10

hopa ΠΗΤ:29/05/10(αγοράκι)(Γένεσις-Θεσ/νικη)

Τουλινα ΠΗΤ:30/05/10

debbie871 ΠΗΤ:τελη μαϊου(κοριτσακι)

mdion ΠΗΤ:τελη μαϊου(αγοράκι)

mariaxar ΠΗΤ:01/06/10(αγοράκι) Κωνσταντίνος

Βασουλα ΠHT:06/06/10

marina. ΠΗΤ:08/06/10(αγοράκι) Μάρκος(Αρεταίειο Λευκωσία)

mama again ΠΗΤ:09/06/10

tsiggou (αγοράκι)(Μητέρα-Αθήνα)

sokolatitsa ΠΗΤ:24/05/10(κοριτσάκι)

Zena(κοριτσάκι)

thena(αγοράκι)

BALERIA

ilioulina

MamaFaki

maya1

ritsaki

523

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.....ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΛΑΒΕΙ ΚΟΥΠΟΝΙΑ PAMPERS ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΔΩΣΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΑ LIBERO ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΑ ΕΧΕΙ ΒΑΛΑΕΙ Ο ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕ 60%. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΕΙΔΑΤΕ.

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΧΘΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕΜΕ ΣΤΙΣ 10.30 ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΣΤΙΣ 5.00. ΜΕΤΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΕ ΣΤΙ 7.30 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΕ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΞΥΠΝΗΣΕ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΞΥΠΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 10.30 ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΡΗΚ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ. ΟΠΟΤΕ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΚΙ ΕΓΩ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΑΜΕ ΕΤΣΙ.

ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΕ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΣΟΥ. ΑΥΤΗ ΕΛΕΓΑ. ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ.

Α !! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ 3/4 ΑΧΛΑΔΙΟΥ ΚΑΙ ΜΙΣΗ ΜΠΑΝΑΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΦΑΓΕ ΟΛΟ. ΚΑΡΑΧΑΡΗΚΑ ΕΓΩ. ΤΟ ΑΧΛΑΔΙ ΣΚΕΤΟ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΝΑΝΟΥΛΑ ΚΑΤΙ ΕΓΙΝΕ. ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΛΙΓΟ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ.

ΜΑRIA ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΛΑΤΙΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ. ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΕ ΔΙΑΒΑΣΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΑΥΤΟ ΕΛΕΓΑ!!! ΕΓΩ ΒΑΣΙΚΑ ΕΔΩΣΑ ΔΥΟ ΕΓΡΑΦΕΣ ΣΤΗΝ ΜΙΑ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΡΧΟΝΤΑΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΜΙΑ ΕΔΩ ΜΙΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ!!! :D:D

ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΚΑΝΑ Κ ΣΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ ΑΛΛΑ ΤΖΙΦΟΣ!!!!!ΕΧΟΥΝ Κ ΤΑ ΒΑΒΥΛΙΝΟ Κ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΚΟΥΠΟΝΙΑ!!!!

ΡΕΝΑΤΑ ΘΑ ΤΑ ΑΛΑΖΟΥΜΕ!! :lol::lol:

Α ΕΠΙΣΗΣ ΑΠΟ ΤΟ BABYSPACE.GR ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑΡΑΓΚΙΛΕΤΕ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΔΩΡΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΛΟΥΣΑ ΜΑΜΑ

ALLA PREPEI NA EISTE ΕΓΚΥΕΣ!!!!Ε ΤΟΡΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΖΗΤΑΝ Κ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΤΕ ΓΕΝΑΤΕ(ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΤΙ ΕΝΝΟΩ Ε) ;););)

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΟΣΑ ΠΛΗΡΟΣ ΑΝ ΘΥΜΙΘΩ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΑΝ ΘΑ ΣΑΣΑ ΠΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα ενταξει αντε πες και την κανω την μεθοδο σου

πως θα αντεξω τοσο κλαμα μεσα στη νυχτα?

τι να κανω? θα κλαιω κι εγω

δεν νομιζω οτι μπορω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑ ΕΣΥ ΜΕ ΔΥΟ ΜΩΡΑΚΙΑ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!!! ΟΝΤΟΣ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΡΙΧΝΕΙΣ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ!!! :lol::lol:

Κ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΑΛΕΜΕ Ε ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΙ ΜΟΥ Η ΜΕΘΟΔΟΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΣ ΜΑΣ, ΜΑΣ ΤΟ ΕΠΕΒΑΛΕ!!!!

ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΕ???ΞΥΠΝΑΝ ΕΝΑ ΕΝΑ Η Κ ΤΑ 2 ΜΑΖΙ Κ ΑΝ ΝΑΙ ΠΩΣ ΤΑ ΠΡΟΛΑΒΕΝΕΙΣ??? ΤΟ ΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΡΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χεστα και σορυ για την λεξη...

δεν προλαβαινουμε τιποτα!

μου ξυπναει το ενα το αλλο και γι αυτο το αυτι μου εχει καταντησει βιονικο

και μολις ακουσω το παραμικρο τσακ ετοιμαζω γαλα και ταιζω

μολις τελειωσω το ενα ταισμα στανταρ εχει ξυπνησει το αλλο και γκρινιαζει και

συνεχιζω με το αλλο

αυτα οταν λειπει η καλη μου η μαμα

αλλιως το ενα το κραταει η μαμα

παντως δυσκολη η μεθοδος του γιατρου σου ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑ ΒΡΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ!!!! ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΔΥΣΚΟΛΟ... ΕΜΕΝΑ ΜΟΝΟ 2 ΒΡΑΔΙΑ ΜΕ ΤΥΡΑΝΙΣΕ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΥ ΕΥΚΟΛΟ!!!! ΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΓΤΙΑΧΝΟΥΝ!!!

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ ΑΛΛΑ ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΩ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΔΥΟ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ!!!!! ΑΝ ΤΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΕΝΑ ΕΝΑ??? ΑΛΛΑ ΤΙ ΛΕΩ ΑΦΟΥ ΘΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΟ ΑΛΛΟ!!!! ΑΧ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΡΩΤΑ Κ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΓΙΑΤΡΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΗΠΩΣ ΣΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑΝ ΒΡΕ ? ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ !!!

ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΛΑΒΑ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ. ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΕΙΧΕ ΜΕΣΑ.

ΚΑΙ ΤΑ BABYLINO ΜΟΥ ΕΣΤΕΛΝΑΝ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΒΕΒΑΙΑ.

ΠΑΕΙ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ. ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΝΤΕΠΟΝ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ. ΑΛΛΑ Η ΩΡΑ ΚΟΝΤΕΥΕΙ 6.00. ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΞΑΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΕΣΥ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΑ ΟΝΤΩΣ ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ. Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΙΔΥΜΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΗΣ. ΕΙΝΑΙ 5,5 ΜΗΝΩΝ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑΡΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ. ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΗΛΙΘΙΑ ΠΟΥ ΓΚΡΙΝΙΑΖΩ ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟ ΕΝΑ ΠΟΥ ΕΧΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κι εγω πολλες φορες λεω οτι αυτες που εχουν ενα και λενε οτι ειναι δυσκολα πρεπει να σκεφτουν καλυτερα!!!! αλλα και αυτο πολλες φορες δεν ειναι σωστο γιατι και το ενα καμια φορα ειναι γκρινιαρικο!

ελενα η γιατρος μας λεει οτι τουλαχιστον μεχρι τους 6 μηνες τρωμε το βραδυ για να μεγαλωσουμε καλυτερα. να μην χανουμε γευματα.τι να πω ο καθε παιδιατρος ξεχωριστος αλλα κα ιη καθε περιπτωση ξεωριστη.

ειμαστε 7 κιλα περιπου τωρα το καθενα και 5 μηνων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμας νυχτοπουλια.Καλα πρωι πρωι στο μαμμυ την βγαζετε???η Σαντυ κοιμηθηκε μεχρι τις 4:30 μια χαρα στο δωματιο της οπου και την ταισα μετα δεν ηθελε να κοιμηθει και καθοταν και επαιζε μερι τις 6παρα χωρις να μουρμουραει.Της εδωσα το φαρμακακι της και κοιμηθηκε αλλα το παιδι κουμπι κοιμηθηκε μονο μιση ωρα.Να μουρμουραει απτη πεινα να της δινω βυζι και να μη θελει και κλαμα μολις πλησιαζα το βυζι κοντα της.Με τα χιλια ζορια εφαγε βυζακι στις 8παρα και νανι μεχρι 9 και.Τωρα την εχω στο χαλι και μπουσουλαει.θα παω στα τζαμπο να της παρω ενα πορτατιφ γιατι ειναι πολυ δυνατο το φως στο δωματιο της και την ενοχλει.φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΣΤΕ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΑ. ΜΑΖΙ ΠΑΜΕ ΕΜΕΙΣ.

ΚΑΛΑ Η ΣΑΝΤΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ....Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ. ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΑΦΓΝΩ ΠΕΦΤΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΚΥΝΑΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...