Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κορίτσια, την θετική σας ενέργεια...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 68
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρικάκι μας γλυκό όλες εδώ είμαστε για σένα και περιμένουμε να ακούσε τα ευχάριστα νέα σας ;);):) Όλα θα πάνε τέλεια..μην αγχώνεσαι καθόλου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ kon21 για τα καθησυχαστικά σου λόγια :):):)

Μακάρι τα νέα να είναι ευχάριστα, γιατί εγώ φοβάμαι για το αντίθετο και οι ώρες δυστυχώς έχουν κολλήσει... [smilie=clock.gif]

Sia 24 σε ευχαριστώ πολύ, πολύ :):):)

Σε 4 ώρες το πολύ θα ξέρω... :ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι μου καλησπέρα και από εμένα!

Δεν πολυμπαίνω πια στο mammy για αυτό και άργησα να ενημερωθώ για τις εξελίξεις και αναπόφευκτα....και να σου απαντήσω.

Τις πιο θερμές μου ευχές για ένα πάρα πολύ καλό αποτέλεσμααααααααααααααααα!

Μακάρι όλα μα όλα να σας πάνε καλά αυτή τη φορά και να μας πεις τα ευχάριστα!!!!!!!!

Σου δίνω όλη μου τη θετική ενέργεια και η σκέψη μου θα είναι στραμμένη πάνω σου.

Φιλάκια πολλά πολλά :x:x:x:x:x@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άχ, βαχ, δεν έχω κανένα σύμπτωμα anastasia μου και πολύ ανησυχώ [smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif]

Εσύ, πως τα πάς;;;;;;;;;;;;;;

Τιποτα απολυτως κι εγω....ολα ησυχα ηρεμα, ουτε συμπτωματα περιοδου, ουτε εγκυμοσυνης......... :geek: ωρε θα μας τρελανει.....εγω εχω μερες ακομα μεχρι της 20 θα περιμενω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμάν, καλή μου sia 24 μόλις τώρα πρόσεξα ότι βρίσκεσαι στην τελική ευθεία! Καλή λευτεριά και να γεννήσεις με ένα πόνο! Με το καλό να σφίξεις στην αγκαλιά σου το αγγελούδι σου [smilie=angel13.gif]. Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου απο τα βάθη της καρδιάς μου @};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tanya μου γειά σου :-ss , χαίρομαι που τα ξαναλέμε :-*

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου και τη συμπαράσταση. Οι ώρες βρε παιδιά δεν περνάνε...

Εύχομαι να είναι για καλό, βρε Anastasia που και εσύ δεν έχεις συμπτώματα :-\ :-\ :-\

Εν αναμονή και οι δυό μας :-w:-w:-w(-|(-|:-w:-w:-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι ....όλα θα πάνε καλά, θα το δεις....

Προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι και αγχώνεσαι περισσότερο (μια κουβέντα είναι, θα μου πεις) !

Σε φιλώ και περιμένω τα νέα σου.....

Τις πιο θερμές ευχές μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εγινε ακομα να μαθεις?δεν παιρνεις κανα τηλ.μπας και τα εχουν βγαλει?θα σκασω πια :whistle::whistle:

Αμερικη ε?σε ποιο μερος ακριβως?εχουμε θειο εκει...ποσο θελω να ερθω αλλα δυστηχως δεν το βλεπω να γινεται πραγματικοτητα ποτε.ο αντρας μου εχει παει 2 φορες πριν με γνωρισει και μου εχει πει τα καλυτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο θεούλης βοηθάει αυτούς που πιστεύουν στα μικρά θαύματα και εύχομαι σύντομα να βοηθήσει και εσένα να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου το μικρό σου θαυματάκι!!!

Περιμένουμε νέα σου %%-%%-%%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sakoulina μου, ένα μικρό θαυματάκι ζητάω και εγώ, αλλά που είναι;;;; Μήπως ζητάω πολλά απο τη ζωή μου;;;; Αν και με κάποια καθυστέρηση, μου έδωσε έναν υπέροχο σύζυγο, ένα σπίτι και μια καινούργια ζωή στην Αμερική. Μήπως ζητάω πολλά;;;;

Rose25 και εγώ να σκάσω είμαι, αλλά και να τηλεφωνήσω, απαντάει τηλεφωνητής και σε παίρνουν πίσω. Οπότε δεν βγαίνει τίποτα...[smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif]

Εμείς μένουμε στο Springfield, Massachusetts, που βρίσκεται 1,5 ώρα δυτικά της Βοστώνης και 2,5 ώρες ΒΔ της Νέας Υόρκης. Ο θείος σου που είναι;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια εγω δεν ειναι οτι δεν εχω πιστη, απλα νομιζω πως δεν ειμαι αξια να μου χαριστει το θαυμα της ζωης.Νομιζω πως δεν το αξιζω, πως ειμαι αμαρτωλη και δεν ξερω κι εγω τι αλλο να σκεφτω.... :( Νιωθω πως ανεβασα πυρετο και η μεση μου με εχει διαλυσει!!!Αιντε να ερθει να τελειωνουμε να παμε για σπερματεγχυση να ξερουμε που παταμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki εχεις π.μ. ;) για πες πως ειναι η ζωη εκει?φανταζομαι πολυ καλυτερα απο την Ελλαδα...

anastasia μου αυτα που λες τα εχω σκεφτει και εγω πολλες φορες αλλα δεν ειναι ετσι πιστεψε με.στο κατω κατω ολοι αμαρτιες κανουμε και αυτες οι γυναικες που κανουν παιδια και τα πετανε δεν το ξερει ο Θεος νομιζεις?δοκιμασιες περναμε που εχοντας την πιστη μας δεν πρεπει να φοβομαστε τιποτα.ολα θα γινουν στην ωρα τους :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχεις δίκιο rose25, αλλά και εγώ καταλαβαίνω την αναστασία, γιατί αισθάνομαι τα ίδια! Όχι ότι είμαι αμαρτωλή με την κακή έννοια, δεν έχω κάνει κάτι το τρομερό στη ζωή μου, αλλά ότι ίσως δεν είμαι άξια να ζήσω αυτή την εμπειρία ακόμα. Θα μου πεις, υπάρχουν ένα σωρό ανάξιοι άνθρωποι στον κόσμο αυτό, που κάνουν παιδιά, τα κακομεταχειρίζονται, τα εκμεταλλεύονται και τα εγκαταλείπουν. Σωστό και αυτό! Τι να πω, βρε κορίτσια, άγνωσται αι βουλαί του Κυρίου...

Το ότι μας δοκιμάζει, αυτό είναι σίγουρο...

Μετά την παλίνδρομη κύηση του περσινού Σεπτεμβρίου, ο άντρας μου κόλλησε στον τοίχο της κρεβατοκάμαρας το εξής ρητό, στα αγγλικά, κάτω από το εικόνισμα της Παναγίας βρεφοκρατούσας:

God grant me the serenity to

accept the things I cannot change,

the strength to change the things I can,

and the wisdom to know the difference.

Συχνά αναρωτιέμαι εάν θα έχω τη σοφία να τραβήξω το δρόμο μου έχοντας πάρει τις σωστές αποφάσεις... ό,τι και αν σημαίνει αυτό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια εγω δεν ειναι οτι δεν εχω πιστη, απλα νομιζω πως δεν ειμαι αξια να μου χαριστει το θαυμα της ζωης.Νομιζω πως δεν το αξιζω, πως ειμαι αμαρτωλη και δεν ξερω κι εγω τι αλλο να σκεφτω.... :( !

Οχι βρε ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ.... μην σκεφτεσαι ετσι.... Εχασες την πιστη σου,αποπροσανατολιστηκες....δεν ειναι κακο....συμβαινει σε ολους καποια στιγμη.

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΑΞΙΑ ΓΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!!

ΑΝ ΔΕΝ ΗΣΟΥΝ ΑΞΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΣΚΑΓΕΣ ΤΩΡΑ....και για να στο πω πιο χυμα: αν δεν ησουν αξια θα ειχες απλα του μπιιιιιιιπ τον χαβα και δεν θα σε ενοιζαν τα μωρα!!!!!

Ουτε αμαρτωλη εισαι,ουτε τιποτα! Απλα εισαι πικραμενη κ απογοητευμενη! Και τετοιες στιγμες το μυαλο περνει αναποδες στροφες!Ηρεμισε,βαλε σε μια ταξη σωμα και πνευμα κ προχωρα μπροστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω καθε μερα παρακαλαω πρωτα απο ολα να εχουμε την υγεια μας ολοι μας και μετα για τα αλλα απλα θα γινουν.οσο πιστευουμε θα γινουν ολα :)

με αυτα και με αυτα περασε η ωρα.πρεπει να βγω βρε marikaki λυπησου με παρε τηλ.να μαθουμε :P τι εγινε γιατι αργουν τοσο πολυ? :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πειράζει rose , πήγαινε στο καλό και αύριο θα μάθεις τα νέα. Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την παρέα που μου κράτησες, μαζί με τα άλλα κορίτσια, σε αυτές τις δύσκολες ώρες.

Σε φιλώ γλυκά :-* και να έχεις ένα υπέροχο βράδυ :D

Αύριο μέρα είναι και θα τα ξαναπούμε :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε αστα αυτα και πες ποτε θα τα μαθεις?ωρα Ελλαδος 8:20 ποτε θα σε ενημερωσουν?αν κανουν 2 ωρες ε τοτε οκ θα βγω αλλα αμα ειναι λιγο περιμενω,πεσμου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω πότε θα με ειδοποιήσουν, είπαν 1-4μμ. Τώρα είναι 1.25μμ. Εάν τηλεφωνήσω βγαίνει τηλεφωνητής, αφήνεις μήνυμα και σε παίρνουν πίσω, δηλ. άνθρακες ο θησαυρός...

Παρακολουθώ και το online site που συμπληρώνουν τα αποτελέσματα στο προφίλ μου, αλλά ακόμα τίποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ok marikaki τι να κανουμε θα με φαει και αλλο η αγωνια :P πρεπει να βγω δυστηχως θα μπω αυριο το απογευμα που θα σχολασω να μαθω τα νεα σου.ευχομαι να ειναι πολυ καλα :):kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki δωσε το τηλεφωνο να τους παρω εγωωωωω :evil: αιντε να πουμε παιζουν με την αντοχη μας!!!Αυτα πρεπει να ειναι τα πρωτα που πρεπει να βγαζουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...