Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ωορρηξία 9η μέρα?


Recommended Posts

Ρε κορίτσια έχει τύχει σε καμία να έχει ωορρηξία την 9η μέρα του κύκλου της;

Ο γυναικολόγος μου μου είχε πει οτι μπορώ να καταλαβαίνω τις γόνιμες μέρες μου από τα κολπικά υγρά. Μέχρι τώρα τις αντιλαμβανόμουνα κάθε μήνα την 14η-16η μέρα του κύκλου, ενώ έχω σταθερό κύκλο 28-30 ημερών.

Αυτό το μήνα όμως τα συγκεκριμένα υγρά τα έχω την 9η μέρα, μόλις λίγες μέρες αφού μου τελείωσε η περίοδος μου, και μου φαίνεται πολύ νωρίς.

Έχει τύχει και σε καμία άλλη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου πω την αληθεια και εγω παντα πιστευα οτι

ωορηξια εχω 12-13 μερα του κυκλου. Οταν εμεινα εγκυος

ο υπερηχος εβγαζε την συλληψη την 9η μερα

του κυκλου!

Αρα ναι μπορει να συμβει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε μενα εχει τυχει και ειμαι εγκυος!!!!

στην 8η εγινε η συληψη!!!!

μου ελεγαν 12 μεχρι 14η μερα οτι ειναι παντα!!!

μια φορα παρατηρησα οτι ειχα οωρηξια την 8η εεε και το επομενο μηνα εμεινα εγκυος!!!

εσυ θα ξεκινας τις αγκαλιτσες αμεσως με το που θα τελειωσει η περιοδος σου!!!και θα σε μεσα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και σε εμενα εχει τυχει την 9η ημερα αλλα εχει τυχει και την 18η.......οταν γινετε νωρις μου ειπε ο γιατρος οτι ισως να ξανα κανω ωορηξια μεσα στον μηνα 2 φορες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια για τις απαντήσεις! Ελπίζω αυτή η ωορρηξία αν και πρόωρη να είναι η τυχερή. Μακάρι όπως ειπε και η anastasia να μου ερθει αργότερα και η 2η για να έχω και περισσότερες πιθανότητες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μενα.κ φυσικα μπορει να συμβει.αρκει να σου πω οτι εγω εμεινα εγκυος την 6η μερα.ειχα δηλ 5μερες περιοδο κ την 6η που τελειωσα κ καναμε γουτσου γουτσου εμεινα εγκυος.ειμαι σιγουρη γιατι υποτιθεται οτι καναμε ελευθερα γιατι δεν ηταν οι γονιμες κ τις αλλες που κ καλα ηταν γονιμες προσεχαμε.κ ετσι κ εγινε...εμεινα εγκυος την 6η μερα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...