Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!!


Recommended Posts

καλά κορίτσια εμένα με έβαλε πολύ αργά για αυχενικη :x:x

τελευταία θα πάω!! Σε 1 εβδομάδα ...και τον πήρα μήπως και μπορουμε για πιο νωρίς, έστω για την Τετάρτη και μου είπε ότι δεν μπορεί γιατί θέλει συγκεκριμένο γιατρό στο Ιασώ....Τέλος πάντων τι να κάνουμε τώρα υπομονήηηηηηηηηηηηηηηηηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρονια πολλάααααααααααααααααααα σε όλες τις κοπελουδες που γιορτάζουν!!!

Ποιες ειναι σημερα για αυχενική?

Εγω πηρα τα αποτελεσματα απο Papp-A και ηταν σουπέρ. Πολυ ηρεμησα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα σε οσες γιορταζουν και απο μενα!!!

ΣΠΙΡΤΟΥΛΗ εσυ ειπες για σπυρακια;;;; Αυτο μου ελειπε να αρχισουν και τα σπυρακια τωρα....δεν τα ειχαμε οταν επρεπε κ να γιομισουμε σπυρουκλες τωρα;;;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Τακτικα βλεπω κ εγω σπυρακια αλλα το θεωρησα τυχαιο...δεν το συνδεσα με την εγκυμοσυνη! Θα το παρακολουθησω :|:|:|:|:|:|:|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοιλακια μου ομορφα!!!Lolli μου!!!!πολλα φιλια στην διπλογεμιστη κοιλιτσα σου!! [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] Πεθαινω γι αυτην την φατσουλα!!!Πεθαινω ομως!!!ειναι τελεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lolli εγω ειπα για τα σπυρακια γιατι τα βλεπω στη μουρη μου και το εψαξα κιολας και μπορει λεει στην εγκυμοσυνη να εμφανιστει ακμη....................... :((:((:((:((:((:(( δεν την εβγαλα οταν επρεπε και θα την βγαλω τωρα......... X(X(X(X(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια μπηκα να μαθω νεα απο τα κοριτσια αλλα τιποτα ακομη.

Σοφακι χρονια πολλα κ σε οσες γιορταζουν γερες δυνατες κ ολα να πανε καλα για ολες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλλον τα κοριτσια θα μας ενημερωσουν το απογευμα.... εν τις βλεπω να μπαινουν. νυσταζω πολυ και θελω ακομα μια ωρα να σχολασω και λειπετε και ολες :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια πρεπει να ειναι δυσκολο να δουλευεις κ να εισαι κ εγκυος κ αντε να εχεις καλη εγυμοσυνη αν δεν εχεις?κουραγιο κοριτσια κ σπιτι δεν ειναι ευκολο μην νομιζετε ειδικα οταν εχεις παιδια η παιδι ειναι ακομα πιο δυσκολα θα το παλεψουμε που θα παει :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργια αν εχεις καλη εγκυμοσυνη δεν υπαρχη προβλημα γιατι δεν εχει καμμια διαφορα απο πριν αλλα αν δεν εχεις..... χτυπας καμμια αναρρωτικη και ολα καλα γιατι δεν γινετε να δουλεψεις......και να θες δεν γινετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια πώς τα πάτε?

Αλήθεια οι κοιλίτσες σας έχουν φουσκώσει ??? Μπορούν να καταλάβουν οι άλλοι ότι είστε σε ... εδνιαφέρουσα ?? :D:D

εμένα κάπως έχει φουσκώσει αλλά μόνο όποιος με ξέρει καλά και με παρατηρήσει εκεί θα το καταλάβει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια τι κανετε?χρονια πολλα σε οσες γιορταζουν υγεια πανω απο ολα και τα αλλα ερχονται!!εγω ειπα να ξεκολλησω λιγο απο τον καναπε μου και τα δικα μου και να μπω να μιλησουμε λιγακι,τι μου κανετε?μπηκα αισιως στην 14η εβδομαδα και ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα τελικά έκλεισα για αυχενική στις 18/10 αργεί πολύ ακόμα....

είναι όντως δύσκολό να δουλεύεις όταν είσαι εγκυός αλλά εμένα με κένει και ξεχνιέμαι ...σαν να σταματάνε για λίγο οι αναγούλες... όταν γυρίζω σπίτι πάλι τα ίδια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

belle μακαρι να δουλευα και εγω να ξεχνιομουν λιγο η δουλεια μου ηταν με πολυ κοσμο και οταν ξαφνικα με απελυσε εχασα τον κοσμο κατω απο τα ποδια μου γιατι μετα απο λιγο εμεινα εγκυος και ποιος θα σε παρει στην δουλεια?Μου κακοφανηκε θα ηθελα πολυ να δουλευω εστω και 4ωρο απλα να κανω κατι..Αλλα τωρα τερμα η δουλεια δεν πειραζει θα ερθει το μωρακι μου και θα εχω αυτο να ξεχνιεμαι ολη μερα!!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια. Όλα πήγαν τέλεια η αυχενική βγήκε πολλή καλή. Παιδευτήκαμε λιγάκι γιατί το μωρό κοιμόταν μετά που ξύπνησε κουνιόταν συνέχεια μετά το πήρε πάλι ο ύπνος, τελικά μας πήρε πάνω από 1 ώρα να σταθεί εκεί που το θέλαμε αλλά τέλος όλα καλά. Ήταν τέλειο το μωράκι μου τι τέλεια που κουνούσε τα χέράκια του έφερνε σβούρες!!!!!

Σχετικά με το φύλλο είδαμε κάτι σαν τσουτσουνάκι αλλά την επόμενη φορά θα είμαστε σίγουροι για το φύλλο. Δεν με νοιάζει καθόλου τι θα είναι αφού είναι καλά αυτό έχει σημασία.

Καλή επιτυχία και στις επομενες που έχουν αυχενικές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vasia μπράβο!ολα καλά- πολυ χαιρομαι!

Νενα- επιτελους κοντα μας! μας ελειψες κοριτσακι- να μπαινεις να τα λεμε καλο μου :x

αλλη αυχενικη σημερα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια..πρωινη πρωινη σημερα και ναι ο λογος δεν ειναι γιατι δεν ειχα υπνο αλλα γιατι ηρθε επιτελους η μερα να βαψω το μαλλι..θα κανω μια αλλαγη απο το ξανθο-ξανθο μελι που τα ειχα θα τα κανω καστανα,με φυτικες εννοειτε!Αντε θα σας πω μετα τα αποτελεσματα!!!φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Καλο Σαββατοκυριακο να εχουμε ολοι!

Νενα σε χασαμε καλεεεεε!!!! Θα βαψεις τα μαλλακια; Ωραια!!!! Ανεβαινει και η ψυχολογια με τις αλλαγες ;)

Βασια ολα καλα με το σβουρακι σου!!!! Δεν πειραζει που σας παιδεψε....ειχες την ευκαιρια να το χορτασεις!!! :D

post-10785-13873934985056_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...