Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!!


Recommended Posts

ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΩΡΓΙΑ ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΑΣΤΑΤΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΑΚΙ ΣΟΥ...... ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΜΠΡΑΒΟ!! ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΗΣ ΝΕΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελα ρε Γεωργία ! συγχαρητηρια! ειδες τι καλα που εινα ιτο μωρακι σου!! αντε, και τον Οκτωβριο θα ξερεις και το φυλο πιστεύω!

τωρα περιμενουμε το Μαράκι μας! αντε με το καλο!

tesh περαστικα σου κοπέλα μου

και φιλάκια σε όλες (*)(*)(*)(*)(*)(*)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ρε γιωργια!ελπιζω να ηρεμησες λιγακι τωρα ε?αντε,ολες εχετε κανει την αυχενικη σας...εγω θα ειμαι τελευταια μου φαινεται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου- να κανω μια ερώτηξη???

έχετε καθόλου υγρα- σαν νερο που τρεχουν ανεξελεγκτα απο μονα τους κάποιες μέρες περισσοτερο απο άλλες??

ειναι σαν νερο- αοσμο και με την ίδια πυκνότητα (του νερου εννοω)

βρε μην σπάσουν τα νερα μου φοβαμαι!!! :-ss:-ss:-ss:mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργια τελεια!!!!!! Ελπιζω να σου εφυγε ενα βαρος τωρα που βγηκε καλη και η αυχενικη σας!!!!

Το Μαρακι φανηκε καθολου ή χορτασε το νινακι της και αραξε για καφε;;;

evhdal καλως ηρθες!!!!Να σου ζησει το ζουζουνι κ καλοφουσκωτη η κοιλιτσα σου!!!!!!

Κουκι,κ εγω τα εχω τα υγρα που λες...εκτος απο αυτα που "βγαζει" το ουτροτζεσταν,που εχουν αλλη πυκνοτητα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκιδα και γω που δεν παιρνω κανενα φαρμακο μονο φιλικο, τα εχω αυτα τα υγρα που λες απο την αρχη της εγκυμοσυνης. ειναι σαν νερο και στην αρχη που τα πρωτοειδα ηθελα να ρωτησω τον γιατρο μην ειναι αμνιακο υγρο αλλα ντραπηκα γιατι λεω θα με κοροιδευει....

αλλα τον ειχα ρωτησει τι ειναι αυτα και μου ειπε πως καποιες κοπελες τα εχουν αυτα και ειναι φυσιολογικα στην εγκυμοσυνη......... :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω τα θυμαμαι απο την αρχη- απλα χθες το βραδυ εσκυψα να ανοιξω ενα χαμηλο συρταρι και νομιζα οτι κατουρηθηκα !χαχα

ενταξει λοιπον ολα καλα!!

το Μαρακι απολαμβανει καφεδακι μαλλον !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ολα καλά !!! αυχενική βγήκε 2, αλλα μας είπε και ο ντοκτορ οτι ειναι πολύ καλή και ολα του ειναι καλά, κοιλιές, πόδια, χέρια, κεφάλι, ρινικό οστο και... ειναι ΑΓΟΡΙ !!!! καλά παιδιά εχω πάθει ΤΗΝ πλάκα !!! δεν το πιστεύω ! για μένα ειναι πραγματική εκπληξη ! απιστευτο ! μου φαίνεται τοσο περίεργο ομως γιατι εμείς ειμαστε 4 κορίτσια και ο αντρας μου ειναι 3 αγόρια και 2 κορίτσια, οπως βλέπετε υπερισχύουν τα κορίτσια! αφήστε που... και στην δική μου και στην οικογένεια του αντρα μου πρώτα ειναι κορίτσια ! γι αυτό δεν το περίμενα με τίποτα !! απιστευτη εκπληξη !!!!

μπράβο και στη Γεωργίτσα ! αντε με το καλό τωρα το Φραουλίνο και την αγαπημένη μου ράνια φυσικά !!!

εδώ τι αλλα συμβαίνουν ;;;;;; για να διαβάσω να δω τι παίζει !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

spirtouli ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ !!!! φυσικά και σου ευχόμαστε με ολη μας την καρδιά καλά αποτελέσματα για αυριο !!!! εχεις τα 1000 δικια !!!

%%-%%-%%-%%-:-bd:-bd[smilie=blob9.gif]:ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mprabo bre maraki gv sto eixa pei na poy bghka αληθινη φαινιοταν καθαρα η σας ειπε στο περιπου μαλλον δλδ?ποτε ξαναπας τωρα?νυσταζεις μαρακι δεν ειναι απολυτο οτι αυτες που εχουν υπνηλια εχουν αγορι αλλα ετσι ισχυει γερα παιδια κ καλα αποτελεσματα.εσυ πιστευες οτι ειναι κοριτσι, την αλλη φορα.πολυ αγορακι βρε κοριτσια βλεπω μπλε γραμματακια να γεμιζουν οι γραμμουλες :P:P:P

ο αντρας σου χαρηκε?θα κανεις τον γιο οι ανδρες εχουν κατι με τα αγορια η πλειοψηφια εμενα παντως θελει κοριτσι οχι πως αν ειναι αγορι θα τον χαλασει αλλα ποιος τον ξερει οτι να ναι λεει.αν ειναι κοριτσι θα σας φερνω τις σερβιετες με το φορτηγο λεει χιχιχιχιχιχι :lol::lol:

Σπιρτουλι δεν το ηξερα συγνωμη καλη επιτυχια κ σε σενα κοριτσι μου ολα καλα θα πανε μονο το αγχος μενει αν κ νομιζω κ συ αγορι θα κανεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω πολυ κοριτσακια :):):):):):):):):):) πιστευω να παρω απο το γουρι σας!!!!!

λες να ειναι αγορι βρε γιωργια? και γω το ιδιο πιστευω αλλα θα δειξει... αν και απο μικρη ειχα αδυναμια στα κοριτσακια... αλλα τωρα δεν με πειραζει οτι κιαν ειναι!!!!!!!! φιλακια κοπελιτσες, σχολαω τωρα και παω για μαμ και νανι!!!!!! :-h:-h:-h:-h

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ!!! μπράβο κοπελα μου!! ααααα επεσα μεσα- αγορι ελεγα θα κανεις!! χαχαχ αντε ολα καλα!!

ΣΠΙΡΤΟΥΛΙΙΙΙΙ!!! καλη επιτυχία αυριο!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG: και σενα για αγορι σε κοβω!!

ΓΕΩΡΓΙΑΑΑΑ --> κοριτσι θα κανεις :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εφαγα κ παω για υπνο γιατι σημερα κουραστηκα ξυπνησα κ νωρις οσο κοιμηθω κ αν μπορεσω θα επανελθω μετα αν με αφησει κ η κορη μου γιατι μαλωνουμε ποια θα καθισει πρωτη βλεπει barbie εχει κ αποψη το σαββατο γινεται παρανυφακι κ ειναι ενα φφορεμα σαν νυφικο αφου ηθελα να ξαναπαντρευτω κ γω να κανω ολη την διαδικασια απο την αρχη μαλλια χτενισματα τι ωραια που ειναι! (-|(-|(-|

ΚΟΥΚΙΔΑ λες?μακαρι εγω λεω για σενα κοριτσι απο την αρχη ποτε ξαναπας να μαθουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπρρρρρραβοοο μαρακι.....κατουρημα ορθιο λοιπον!!!με το καλοοο με το καλοοο τον υιο τον υιο!!!!

δεν με λες: κερασματακι ΔΕΝ βλεπω!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑ δεν θα μπορουσα να μην στα πω και απο εδω (αλοιμονο)

ΤΣΟΥ-ΤΣΟΥ-ΝΑ-ΚΙ ΟΕ ΟΕ ΟΕ

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΠΙΡΤΟΥΛΙ,παραπονιαρικο στρουμφακι(με το δικιο μου βεβαια),καλα αποτελεσματα και υπεροχες εικονες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε λολι θα το μαθεις μην εισαι ανυπομονη εγω λεω οτι το ενα ειναι κοριτσι για το αλλο δεν ξερω μαλλον αγορι ενα κι ενα.ποτε θα πας ξανα εχεις ραντεβου?σημερα ο γιατρος μου ειχε 2 αυχενικες κ εναν μεγαλο υπερηχο σε διδυμα με εξωσωματικη εγω ημουν η 2 αυχενικη βγαινω κ βλεπω μια κοιλια στην κυρια που ειχε τα διδυμα κοντευε να σκασει κ ηταν στον 6 που να φτασει τον 8-9 ω ρε μανα μου.ο γιατρος τα επαιξε τωρα λεει εχω 2 ωρες υπερηχο μια ωρα σε καθε μωρο ειναι πολυ σχολαστικος εμ αυτη η καημενη τοσες ωρες που θα ειναι ξαπλα? :o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας τσουπριτσες μου!!! τι κανετε??? συγχαρητηρια για τις καλες αυχενικες!!! αντε να τελειωνουμε με αυτες να αρχισουμε να λεμε για β επιπεδου πρωτα ο θεος!!! :D πολλοι γαμπροι παντως ε κοριτσια???? να δουμε και τις νυφες πια!!! :D:D σημερα ειχα την κοπελα που μου καθαριζει και ειμαι ξυπνια απο τις 7μιση το πρωι!! ποια,εγω, που αν δεν πηγαινε 11 δε σηκωνομουν με τιποτα!!!! :roll::roll: σημερα εφτιαξα και μια απιστευτη κοτοσουπα!!! μιλαμε το πως την ευχαριστηθηκα δεν περιγραφεται!!!! απο 2 πιατα βαθεια φαγαμε με τον αντρα μου!!! χαμος!!! παντως απο την ορθοστασια στην κουζινα ειχα κατι ψιλοπονακια και τρομαζω γμτ! :|:|

και επομενο ραντεβου για να δουμε το μπουρμπουληθρακι ειναι 4 οκτωβρη!!! νομιζω αρκετες κοπελες περιμενουμε την ιδια μερα!! δεν περναει με τιποτα ο καιρος!!! :?:? αντε να αρχισουμε να τα νιωθουμε πιαααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...