Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011 !!!!!!!!


Recommended Posts

sweety μου έκανα τις εξετάσεις που κάνουμε οι έκυούλες κάθε μήνα,γενική αίματος,σακχαρο κτλ. Καμπύλη δεν έχω κάνει ακόμα,νομίζω αργότερα την κάνουν. Την άλλη εβδομάδα θα πάω στο γιατρό μου κ θα έχω κ τις καινούριες απαντήσεις απο τις εξετάσεις που έκανα να δούμε μήπως έπεσε καθόλου.Πάντως 2 μήνες πριν μείνω έγκυος κ έκανα εξετάσεις είχα υπογλκυκαιμία γι'αυτό παραξενεύομαι πώς ανέβηκε αφού ανέκαθεν δεν τρώω γλυκά γιατί δε μ'αρέσουν!Κ αποφεύγω πατάτες,μακαρόνια,ψωμί που ανεβάζουν το σάκχαρο λίγο. Τεσπά! Εσύ πόσο έχεις τώρα;; Τί δεν τρώς κ τι τρώς;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γιωργάκη σήμερα που μπορούσες λείπαμε όλες...κρίμα!

Αfro μου μη ντρέπεσαι καλέ..εμένα μου είχε πεί οτι δε πειράζει το αιμάτωμα,μπορώ κανονικά να κάνω μέχρι τον 7ο μόνο να είναι πολύ ΗΡΕΜΟ όχι άγρια πράγματα..κ σε περίπτωση που πονέσω ή δώ καφέ-αίμα να σταματήσουμε.Βέβαια μέχρι στιγμής κ όπως το κόβω για καιρό ακόμα δεν έχει γίνει το μοιραιό γιατί φοβάμαι ακόμα..να δώ όμως τον άντρα μου τι θα τον κάνω πο έχει πάθει στερητικό ο καημένος κ δεν μιλάει κιόλας! :lol::lol:

joanaki μου καλά είμαι,εσύ πώς πάς κοριτσάκι μου;;

happy που είσαι;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα!! Γιουχου!!!

Πήγες χθες για κυστική? Τι ώρα? Εγώ 10 παρά ήμουν εκεί! Δεν σε είδα...μου αρέσει που είχαν και πρόβλημα με τα ραντεβού....ψυχή δεν είχε...σε 10 λεπτά είχα τελειώσει!!!

Α μετά πήγα και μια βόλτα στο Ερρίκος Ντυνάν για να δω το μαιευτήριο Γαία...Αλλά δεν μπορώ να πω ότι μου πολυ άρεσε. Πολύ επιχείρηση αυτά τα νοσοκομεία βρε παιδί μου!

Φιλάκια σε όλες τις κοιλίτσες σας!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμανθάκι μου κ εγώ 10 παρά πήγα γιατί άργησα να φύγω με τους εμετούς που είχα! Μοναχούλα σου ήσουν ή με τον άντρα σου;;Είδα μόνο μια κοπέλα με τον άντρα της όταν έμπαινα για το αίμα αλλα αυτή δεν κρατούσε κόκκινο γαρύφαλλο!! :lol::lol::lol: !Όντως απο κόσμο τίποτα!Μάλλον κανονίζουν 2-3 ραντεβού τη μέρα κ κουράζονται.. :lol: Σε πόσες μέρες σου είπαν οτι θα στείλουν την απάντηση; Καλά αποτελέσματα!!!

Στο Γαία είναι ο γιατρός σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέεεραααα!! Είδα το μικρούλι μου σήμερα κι έχω χαρούλες! :D:D:D Είναι πολύ καλά, είδα χεράκια, ποδαράκια και κουνιόταν!! [smilie=laughing6.gif] [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=toothy10.gif] Φιλιά πολλά σε όλους! [smilie=kermit.gif][smilie=tongue1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα εγώ είδα μια κοπέλα όπως έμπαινα να βγαίνει με τον άντρα της κατά τις 10. Μήπως ήσουν εσύ? Τι φορούσες? Αυτή που σου λέω φορούσε γκρι παντελόνι-φόρμα.

Εγώ μπήκα μόνη μου και ο άντρας μου πάρκαρε εκείνη την ώρα. Είμαι ξανθιά με μακρυά ίσια μαλλιά και φορούσα ένα μαύρο φόρεμα με πουά και ένα γουνάκι απο πάνω. Το γαρύφαλο το ξέχασα γαμώτο :lol::lol::lol:

Να φανταστείς η κότα εκεί που είναι στα ραντεβού επέμενε ότι είμαι προχωρημένο μήνα μήπως και την γλυτώσει και δεν το κάνω μέχρι και την τελευταία στιγμή γιατί όπως είπε να βγει θετικό θα πρέπει ο άντρας μου να εξεταστεί και θα αργήσει πάρα πολύ...έλεος όμως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweety μου έκανα τις εξετάσεις που κάνουμε οι έκυούλες κάθε μήνα,γενική αίματος,σακχαρο κτλ. Καμπύλη δεν έχω κάνει ακόμα,νομίζω αργότερα την κάνουν. Την άλλη εβδομάδα θα πάω στο γιατρό μου κ θα έχω κ τις καινούριες απαντήσεις απο τις εξετάσεις που έκανα να δούμε μήπως έπεσε καθόλου.Πάντως 2 μήνες πριν μείνω έγκυος κ έκανα εξετάσεις είχα υπογλκυκαιμία γι'αυτό παραξενεύομαι πώς ανέβηκε αφού ανέκαθεν δεν τρώω γλυκά γιατί δε μ'αρέσουν!Κ αποφεύγω πατάτες,μακαρόνια,ψωμί που ανεβάζουν το σάκχαρο λίγο. Τεσπά! Εσύ πόσο έχεις τώρα;; Τί δεν τρώς κ τι τρώς;;

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ELENA,ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΛΑΘΑΚΙ.ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΜΙΚΡΗ ΚΑΜΠΥΛΥ.ΗΠΙΑ ΝΗΣΤΙΚΗ ΕΝΑ ΠΟΤΗΡΙ ΓΛΥΚΟΖΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΩΡΑ ΞΑΝΑ ΑΙΜΟΛΗΨΙΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ 122 ΜΕ ΟΡΙΟ ΑΠΟ120-170 .ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗς ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΦΕΥΓΕΙ...ΤΑ ΕΜΑΘΑ ΑΝΓΚΑΣΤΗΚΑ ΠΡΙΝ 5 ΧΡΟΝΙΑ...ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΡΩς ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΣΩΣΤΑ,ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΤΑ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΑ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΧΥΜΟΙ ΤΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟΥ.ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ,ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samarcande όλα καλά!!!Μπράβο κοριτσάρα μου!![smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif] Για την αυχενική σου είπε πότε;

Σαμανθάκι ήμουν με τη μαμά μου..φορούσα εφαρμοστό τζιν με μαύρο μπλουζάκι κ έχω ίσια μακρυά σοκολατί μαλλιά!Αμάν,δεν το σκέφτηκα να κρατάω εγώ το γαρύφαλλο! Για κάτι λεπτά μάλλον δεν βρεθήκαμε γμτ! Αυτή στα ραντεβού μου έσπασε κ εμένα τα νεύρα,τα ζώα μου αργά..για να περάσει τα στοιχεία μου στον υπολογιστή έψαχνε μια ώρα τα γράμματα κ όσο αργούσε μου ερχόταν να τα βγάλω! :shock: Έπρεπε να της πείς αν δεν ήθελε να κάνεις την εξέταση τόσο αργά ας σου έκλεινε νωρίτερα ραντεβού το ζώον!Αφού με συγχωρείς "το ξύνουν" εκει μέσα!

sweety σ'ευχαριστώ για την απάντηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ' ευχαριστώ Έλενα! Για αυχενική έχω ήδη κλείσει στις 19 Νοεμβρίου. Δεν είδα το γιατρό μου σήμερα, έκανα εκτάκτως έναν υπέρηχο σε διαγνωστικό κέντρο δίπλα στο σπίτι μου γιατί με είχε πιάσει ένα τρελό άγχος τις τελευταίες δυο μέρες κι έπρεπε να ηρεμήσω!! Λέω να ξεκινήσω και γιόγκα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά έκανες κ πήγες,το προτείνω μιας κ εγώ τρέχω κάθε τρείς κ λίγο για υπέρηχο λόγο άγχους!

Για τη γιόγκα άν κ δεν κάνω,είναι ότι καλύτερο για να ηρεμείς κ εσύ κ το μωράκι σου!Αλλα υπάρχει συγκεκριμένη για την εγκυμοσύνη,μη κάνεις τα αεροπλανικά! :lol: : :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι πιστεύω πως θα μου κάνει καλό και τώρα και για μετά. Έχω και διάφορα ζόρια αυτή την εποχή οπότε χρειάζεται λίγη ηρεμία και χαλάρωση!! Και βέβαια εννοώ γιόγκα για εγκύους και όχι αεροπλανικά!! :-p

Αυχενική εσύ πότε κάνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για αυχενική την άλλη Τρίτη..μια εβδομάδα ακόμα υπομονή.. Όσο πλησιάζει ο καιρός τρέμω..προσεύχομαι στη Παναγίτσα μας να είναι όλα καλά!Ούτε το φύλλο με καίει να μάθω,αρκεί να είναι γερό το μπεμπάκι μου!Αχ!άρχισα πάλι να αγχώνομαι..Άντε να περάσει κ αυτό να ηρεμήσουμε λίγο.. Εσύ που θα την κάνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα καλά θα πάνε, είμαι σίγουρη!!

Στο Έμβρυο θα πάω στο Κολωνάκι. Είχα και την επιλογή του Ιασώ αλλά το Έμβρυο μου πέφτει πολύυυ πιο κοντά!

Εσύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπομονή Γιώργο!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπράβο σου που προσέχεις το κορίτσι σου!!!!!!!!!!!!!!!

Κι όσο για τα αφεντικά.............

Τί να πω........ δεν έχουνε το Θεό τους!!!!!!!!!!!!!!

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια και απο εμένα!! Δε διαβασα κάπου.. τι εγινε daddy cool εχουμε αγορίνα και μπλεδίσαμε το τικερακι μας?? :lol::lol:

Μην αγχωνεσαι για τη γυναικουλα σου και να την προσέχεις.. τα οικονομικά ερχονται παντα δευτερα για αυτο μη σκάς ;) Ολα καλά θα πάνε!

Αχ κι εγω ειχα αγχος και πονάκια λογο πιεσης της δουλειας.. πηγα στο γιατρο ειδαμε το μπεμπινο μας και ειμια χαρουμενη πολυ!!!!!!!!!

Σε 2 τριτες παμε κι εμεις για την Αυχενική! Ουτε κρατιέμαι!!

Ελενακος μην ανχωνεσαι κουκλα..καλα ειναι τα σπορακια μας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου!!!!!πηγα στο γιατρο,ολα καλα μαλλον κοριτσακι ειναι δεν ειμαστε ακομα σιγουροι στον μεγαλο υπερυχο θα φανει και γενναω 1 μαιου το μωρακι μου το δευτερο.ο μικρος μου αρχισε και περπαταει ολα τα λεφτα ειναι χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου!!!!!πηγα στο γιατρο,ολα καλα μαλλον κοριτσακι ειναι δεν ειμαστε ακομα σιγουροι στον μεγαλο υπερυχο θα φανει και γενναω 1 μαιου το μωρακι μου το δευτερο.ο μικρος μου αρχισε και περπαταει ολα τα λεφτα ειναι χαχαχαχα

newmama εμεις μαζι γενναμε κ εγω πρωτομαγια εχω πητ κ εχω κοριτσακι,να χαιρεσε το αγορακι σου!!!

ελανακι μου χαθηκα λιγο δεν νοιωθω κ πολυ καλα εχω εναν τρελο πονοκεφαλο εδω κ 4 μερες αυτο που με τρελενει ειναι ομως οτι αρχισα κ κανω εμετο καθημερινα με δυσκολια κραταω το φαγητο μεσα μου εντελως κουφο???!!!!

γιωργη εγω ακομη αυτην την εβδομαδα θα παρω τα ουτροζεσταν κ μετα τελος θα εχω μονο τις βιταμινουλες μου,οσο μπορει να ξεκουραζετε το μαριανακι τωρα τα μικρα πονακια ειναι φυσιολογικα ολοκληρο παιδι ειναι εκει μεσα μεγαλωνει η κοιλιτσα,εγω νοιωθω μια περιεργη κινητηκοτητα εκει στην κοιλια μαλλον η μητρα σκουνταει τα εντερακια γιατι ανεβενει σιγα σιγα εχει γινει πιο σκληρη :lol::lol::lol:

ανυπομωνω τωρα να περασουν οι εβδομαδες να αρχισω να το νοιωθω το μπεμπακι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!χρονια πολλα!!!!

δυστιχως ο καιρος μας τα χαλασε εδω βρεχει συνεχεια μαλλον δεν θα γινει μαθητικη παρελαση κ θα περασει μονο ο στρατος κ η αστυνομια,κ εγω λεω να δω την παρελαση απο το μπαλκονι, σημερα μονη η αντρας μου εχει υπηρεσια κλαψ...

εσεις πως θα περασετε την μερα σας?τι καιρο εχει εκει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakia mou!!ti kanete?pws pate?happy k egw monh mou eimai o antras mou pali leipei taksidi.....asta olomonaxh!!!shmera to prwi den ksipnisa katholou kala.ponouse olo to kormi mou,plath,wmos oi mues tou stomaxiou k tou stithous eimai pl xalia.....re gamwto de thelw na arrwsthsw twra pou exw to mwraki mou....twra eimai sto telos ths 16 evdomadas paw gia thn 17h........thn allh evdomada tha ksanapaw sto giatro gt mou eipe oti einai ligo xamhla to kefalaki tou.....tromaksa para pl otan mou to eipe....vre koritsia na sas rwthsw oses exete hdh gennhsei....se poia peripou evdomada ta akougate ta nini sas?kontevo??anupomonw polu!!!twra pou den katalavainw tpt merikes fores me fovizei..... 8-}8-}8-}8-}[-([-([-([-(:ymapplause::ymapplause::ymapplause::-ss:-ss:-ss[smilie=hello2.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα (ή μάλλον καλό μεσημέρι!)

Τεμπέλικη μέρα σήμερα, ήταν να φύγουμε για Πάρο αλλά ο καιρός μας τα χάλασε κι αποφασίσαμε να καθίσουμε στ'αυγά μας! Μαγειρική, ξάπλες και dvd... Μια χαρά!

Happy μένεις κεντρικά ε, για να λες θα δεις την παρέλαση από το μπαλκόνι, ωραία!!

Jule εύχομαι να μην αρρωστήσεις και μην ανησυχείς για το μικρούλι σου, όλα καλά θα'ναι!

Φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!Βλέπω όλες μας σήμερα είμαστε λίγο "κάπως"..μάλλον η μέρα φταίει που είναι μες τη μουντάδα!Κ εγώ απο το πρωί είχα πόνους περιοδού επειδή αλλάξα εβδομάδα,πήρα ένα Bouscopan ηρέμησα κ τώρα όλο το απόγευμα έχω μια απίστευτη ζαλάδα-τάση για λιποθυμία.. :roll: Άχ!Ανυπομονώ να έρθει η Τρίτη για την αυχενική κ η Παναγίτσα μας να έχει υγιέστατο το μωράκι μου!

happy μου σε θυμήθηκαν πάλι οι εμετοί;;Ώχ ώχ!Κουράγιο φίλη μου!Πλέον τα εκλαμβάνω σαν καλό σημάδι αυτά για να μη χαλιέμαι!Ο άντρας σου είναι στρατιωτικός κ έχει υπηρεσία τέτοια μέρα; Newmama άντε με το καλό κ η κοράκλα γερή να ναι!! samarcande μου την αυχενική θα τη κάνω στο Αττικό νοσοκομείο.Εκεί με στέλνει ο γιατρός μου γιατί πρώτα ο Θεός εκεί θα γεννήσω.Το κέντρο που θα πάς το έχω ακουστά κ έχω ακούσει καλά λόγια! Πάρο θα πηγαίνατε έ;;έχω κάνει τις καλύτερες διακοπές εκεί!Απο εκεί είσαι;; jule μου υπομονή κ απο ότι έχω διαβάσει κάπου στη 18η-20η το ακούς το μωράκι!!Μακάρι να το ακούσεις τώρα εσύ να μας πείς πως είναι!! Γιώργο μου μη τα σταματήσετε τα UTROGESTAN ακόμα άν έχετε οποιαδήποτε αμφιβολία,δεν υπάρχει πρόβλημα όσο κ αν τα παίρνει!Στο λέω γιατί πιθανότατα θα τα πάρω μέχρι τέλος κ μου είπαν οτι είναι απόλυτα ασφαλέστατα!Πόσα mg παίρνει;Των 200 ή των 100; Μην ανησυχείς όλα καλά θα πάνε! Σας φιλώ κ αν δεν μιλήσουμε ξανά σήμερα καλό βράδυ να έχετε!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μενα......

Εχω μια ερωτηση να σας κανω!Μεχρι τωρα που ειμαι 18 εβδομαδων η αυχενικη διαφανια ηταν καλη και ο κινδυνος λογο της ηλικιας μου για τρισωμια 21(Συνδρομο down με λιγα λογια) ειναι 1:956 και απο το βιοχημικο κινδυνο παλι για το συνδρομο ειναι 1:772.

Σε δυο βδομαδες θα κανω τον υπερηχο ΄Β Επιπεδου και για να πω την αληθεια σκεφτομαι σοβαρα να κανω αμνιοπαρακεντηση αλλα με στεναχωρει γιατι ο γιατρος μου ειπε οτι 1 στις 200 γυναικες που κανουν αμνιοπαρακεντηση αποβαλη.Μηπως ξερεται τη ποσοτο επιτυχιας εχει στη διαγνωση ανωμαλιων του εμβρυου ο υπερηχος ΄Β επιπεδου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samarcande τζαμπα ορεξη εκανα ακυρωθηκε η παρελαση λογο κακοκαιριας κριμα..μου σρεσει πολυ η παρελαση του παραχρονου θα ντυνω κ την μικρη μου,αμαλεια κ θα πηγαινουμε οι τρεις μας πλεον αχ ονειρα.... :roll:

βρε ελενη εγω δεν εκανα εμετο στους τρεις μηνες δυο φορες μονο κ τωρα ξεσκιστηκε καθε μερα!!!τωρα θα επρεπε να ειμαι μια χαρα σε τρεις μερες κλεινω τον τριτο κ μπαινω στον τεταρτο,επιτελους!!!ο αντρουλης μου ναι ειναι στρατιωτικος περισυ ηταν κοσσοβο τετοια μερα φετος υπηρεσια αντε να δουμε του χρονου που θα βρισκεται!!!εν το μεταξυ θελει να παει ακομη ενα 6μηνο κοσσοβο το σκεφτεται αλλα αυτος απο τωρα λατρευει την κορη του σιγα μην αντεξει να την αφησει για τοσο καιρο :lol::lol::lol:

η φαση με τον αντρα μου τωρα ειναι οτι εχει κατι αποριες!!!πχ αν το μωρο μας θα καταλαβαινει οτι αυτος ειναι ο μπαμπας του!!!η αδερφη του γεννησε πριν μια βδομαδα κ χθες που μιλουσαμε της εκανε την εξης ερωτηση...κρατηθητε.... :!: ΤΟ ΑΓΑΠΑΣ :shock::shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: του φαινεται παραξενο πολυ πως αγαπας εναν ανθρωπο που δεν τον ξερεις????κοιταζει την ανηψια του εκστασιαζμενος πως χωρουσε μεσα στην κοιλια,πως γινετε απο ενα μαυρο κυκλακι να γινετε ολοκληρο μωρο του φαινεται απιστετο ειναι οντως θαυμα!!!!!

MRS BOOM για πιο λογο να κανεις αμνιοπαρακεντηση αφου ειναι μικρο το ποσοστο???στο ζητησε ο γιατρος σου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περα απο την εγκυμοσυνη happy μου σε καταλαβαινω γιατι και ο δικος μου αντρας ειναι στρατιωτικος και ειχε και σημερα υπηρεσια την οποια την εμαθε χτες οπως παντα....Μερικες φορες σκεφτομαι τι θα γινει οταν θα εχουμε και το μωρο μας απο του χρονου με το καλο!!!!!!Οσο για τον αντρα σου που με εκανε και γελασα που να δεις τις αποριες του δικου μου......Οσο για την αμνιοπαρ φοβαμαι να την κανω αλλα δεν θελω αλλο να σκεπτομαι οτι το αγορακι μας μπορει να εχει κατι κακο για αυτο λεω να την κανω.Ο γιατρος μου ειπε να κανω τον υπερηχο ΄Β Επιπεδου και αν δουμε κατι υποπτο τοτε να την κανω..αλλα εγω ειμαι γενικα απο την φυση μου πολυ απαισιοδοξη...ολο το κακο σκεπτομαι για αυτο λεω να την κανω αλλα εχει πιθανοτητες 1:200 να αποβαλεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...