Μετάβαση σε περιεχόμενο

HELP!! ΚΕΝΤΡΟ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Recommended Posts

Κοριτσια γεια σας,

θελω να ευχηθω σε ολες μας συντομα να κραταμε τα μωρακια μας στην αγκαλια μας!!!!

Ειμαι σε ερευνα για κεντρο εξωσωματικης στη θεσσαλονικη, αν εχει να μου προτεινει καποιο απο δικη της επιτυχη προσπαθεια πολυ ευχαριστως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!! Εγώ έκανα εξωσωματική στην κλινική γονιμότητας και πέτυχε με την πρώτη. Πρώτα ο Θεός σε λιγότερο από τρεις μήνες θα κρατάω την μπεμπούλα μου στην αγκαλια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ Ινα, να σου ευχηθω με τη σειρα μου να σου ζησει το μωρακι σου (τα μωρακια σου). Μηπως μπορεις να μου πεις με ποιον γιατρο ? θα με βοηθουσες ιδιαιτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρουλακι γεια σου, σου ευχομαι με το καλο να υποδεχτειτε την μπεμπουλα σας. Οταν λες κλινικη γονιμοτητας ποιο ακριβως κεντρο λες? γιατι δεν καταλαβα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...
ευχαριστω πολυ Ινα, να σου ευχηθω με τη σειρα μου να σου ζησει το μωρακι σου (τα μωρακια σου). Μηπως μπορεις να μου πεις με ποιον γιατρο ? θα με βοηθουσες ιδιαιτερα.[/quote

ΓΚΟΥΤΖΙΟΥΛΗΣ ΦΩΤΗΣ εχει ιατρειο Κ.Καραμανλη 32 -2310842255 ειναι και στο Διαβαλκανικο, εμενα με βοηθησε .Συγνωμη που αργησα να απαντησω ελπιζω να πανε ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο Γέννεσις με τον καθ.Βασ. Ταρλατζή. Πέτυχε με την πρώτη.

Να ξέρεις όμως ότι η τύχη παίζει σπουδαίο ρόλο. Μην εναποθέτεις όλες τις ελπίδες σου στο γιατρό. Πάντως η εξυπηρέτηση ήταν εκπληκτική και η συνεννόηση με το προσωπικό επίσης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο Γέννεσις με τον καθ.Βασ. Ταρλατζή. Πέτυχε με την πρώτη.

Να ξέρεις όμως ότι η τύχη παίζει σπουδαίο ρόλο. Μην εναποθέτεις όλες τις ελπίδες σου στο γιατρό. Πάντως η εξυπηρέτηση ήταν εκπληκτική και η συνεννόηση με το προσωπικό επίσης

Λενιτσα να σου ζησει το μωρακι σου.... ευχαριστω πολυ, εχεις δικιο ελπιζω να πετυχω το σωστο συνδυασμο.... φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Έγω στο Γέννεσις είχα κάνει και πέτυχε με την πρώτη.Με το κ.Κολυμπιανάκη Ευστράτιο.Και στην κλινική ολοι εξυπηρετικότατοι...Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου κορίτσι μου!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο μενα

και γω με την δευτερη εκανα την κορουλα μου!

ο γιατρος μου ειναι ο γκουτζιουλης τον ανεφερε και μια κοπελα πριν,συγνωμη δεν θυμαμαι ονομα :oops:

εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενη,πολυ καλος γιατρος,ανθρωπος πανω απο ολα μας στηριξε πολυ

περα απο ολα αυτα,σημαντικο ειναι να ξεκινησεις με καποιον που θα αισθανεσαι ασφαλεια και εμπιστοσυνη,να μπορει να σε στηριξει και να νιωθεις ανετα εσυ!

μπορεις να κλεινεις ραντεβου και να συζητας μαζι τους μεχρι να βρεις αυτον που θα σε κανει να αισθανθεις καλα!

ολα να σου πανε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...

κοριτσια καλημερα ειμαι καινουργια κ δε μπορουσα να συνδεθω εδω κ πολυ καιρο...ειμαι χακερ τι να πω!!!

τωρα λοιπον που τα καταφερα, δεν ξερω καν αν γραφω στη σωστη θεση το σωστο μνμ, anyway το θεμα ειναι οτι παλευα να κανω ενα προφιλ για να ενημερωσω ολεσ τισ κοπελες που εχουν μπει κ αυτες στη διαδικασια της εξωσωσματικης να προσεξουν παρα πολυ το κεντρο που θα εμπειστευτουν τα ονειρα τους!!! απο προσωπικη πειρα σας μιλαω ΜΑΚΡΙΑ απο πολυ γνωστο κεντρο Αδελφων .... στη Θεσαλονικη!!!!!!! μεγαλοι απατεωνες!!!! τουσ ενδιαφερει ΚΥΡΙΩΣ να σου παρουν τα λεφτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 8 years later...

και εμείς ψάχνουμε καλό γιατρό και κέντρο. έχουμε ήδη 2 αποτυχημένες εξωσωματικές. απελπισία. τώρα σκέφτομαι ν δοκιμάσουμε  στο Γέννεσις. είμαστε μεταξύ των κ.Κολυμπιανάκη και Σταύρακης. όποιος έχει οτιδήποτε πληροφορία. παρακαλώ βοηθήστε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 11 months later...
στις On 22/3/2021 at 7:22 ΜΜ, ο/η Νικινου2 είπε:

και εμείς ψάχνουμε καλό γιατρό και κέντρο. έχουμε ήδη 2 αποτυχημένες εξωσωματικές. απελπισία. τώρα σκέφτομαι ν δοκιμάσουμε  στο Γέννεσις. είμαστε μεταξύ των κ.Κολυμπιανάκη και Σταύρακης. όποιος έχει οτιδήποτε πληροφορία. παρακαλώ βοηθήστε.

Καλησπέρα @Νικινου2! Έχω εμπει΄ρια με έναν από τους δυο γιατρούς που αναφέρεις. Αν θέλεις στείλε μου στο inbox.  Αν δεν έχεις βγάλει άκρη. Αλλά θα ήθελα να ακούσω και τη δική σου εμπειρία, γιατί εμείς ακόμη προσπαθούμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 12/3/2022 at 6:45 ΜΜ, ο/η Alexia23 είπε:

Καλησπέρα @Νικινου2! Έχω εμπει΄ρια με έναν από τους δυο γιατρούς που αναφέρεις. Αν θέλεις στείλε μου στο inbox.  Αν δεν έχεις βγάλει άκρη. Αλλά θα ήθελα να ακούσω και τη δική σου εμπειρία, γιατί εμείς ακόμη προσπαθούμε..

Αν κατάλαβα καλά, το κέντρο ξεκινάει από «Ι» και το επώνυμο των αδερφών από «Π»; Αν ναι, θα ήθελα τις εμπειριες σας κοριτσια γιατί εμείς ξεκινάμε εκει την πρώτη μας προσπάθεια… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Tselek είπε:

Αν κατάλαβα καλά, το κέντρο ξεκινάει από «Ι» και το επώνυμο των αδερφών από «Π»; Αν ναι, θα ήθελα τις εμπειριες σας κοριτσια γιατί εμείς ξεκινάμε εκει την πρώτη μας προσπάθεια… 

Kαλημέρα!οχι δεν αναφέρομαι σε αυτό το κέντρο!Σε κάθε περίπτωση καλή επιτυχία σου εύχομαι ολόψυχα!Όλα να πάνε καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Alexia23 είπε:

Kαλημέρα!οχι δεν αναφέρομαι σε αυτό το κέντρο!Σε κάθε περίπτωση καλή επιτυχία σου εύχομαι ολόψυχα!Όλα να πάνε καλά!!

Και σε σένα αγάπη μου! ♥️ Γρήγορα να γίνει το θαύμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Καλησπέρα κορίτσια.

Εμείς βλέπουμε τον Κο Τσακο. Πολύ ζεστός ανθρώπος, η ομάδα του επίσης είναι πολύ υποστηρικτικη.  Έχουμε προγραμματίσει επέμβατικη υστεροσκοπηση & λαπαροσκοπηση στις σάλπιγγες εξαιτίας κάποιων προβλημάτων.  Έχουμε ωστόσο εμπειρία και από το νεοσυστατο τμήμα της  Γένεσης, όχι καλή όμως.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...