Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

geia sas koritsia!! stis 25 tou mina ferame ston kosmo to prigkipissaki mas!!!!! taleporithika paaaaara polu mpika stis 7 to proi mou spasane ta nera kai meta sparaza apo tous ponous ...den sinergazomouna me ton giatro kai tin maia giati ponousa :dry: kai i mikri mou katebaine straba ...kai itan kai tiligmeni me ton loro... telika meta apo gratzounies klotsies kai ola ta sxetika tin ebgala stis 1 to mesimeri !!!! me to pou tin balane pano mou exasa tin gi kato apo ta podia mou...!!!! me koitouse me gourlomena ta matia kai den iksera ti na po kai ti na kano!!!! tora eimaste epitelous spiti...! kai einai TELEIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! me to kalo sas euxomai na zisete auti tin monadiki empeiria....pragmatika einai monadiki omos!! :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πωωωωωωωωω μωε πονεσα κι εγω ετσι οπως τα λεγες...αλλα

φανταζομαι τα ματια της μικρης ορθανοιχτα να σε κοιτανε και

ανατριχιασααααααααα καλεεεεεεεεε!!!!! τι καλοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ κατερινιω και να ειστε ολοι ευτυχισμενοι!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει!!!να το καμαρωνεις γερο κ δυνατο.σιγουρα οι μερες που θα ερχονται απο κ περα στη ζωη σας θα ειναι εντελως διαφορετικες...αρχη κ τελος αυτη η καινουργια ζωουλα που υπαρχει στο σπιτι σας! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει η μικρή σου πριγκήπισα!!!!

:kiss: :kiss: :kiss::kiss::kiss:

Χαίρομαι όταν διαβάζω τέτοια...

Και εγώ δεν πρόκειται να ξεχάσω με τίποτα το βλέμα της μικρούλα μου όταν την έβαλαν στην αγκαλιά μου και με κοίταξε και κάποια στιγμή που μου μήλισε ο άνδρας μου που ήταν μέσα την ώρα που γέννησα γύρισε όλο το κεφαλάκι της και τον κοίταξε οι μαίες τρελάθηκαν ήταν η πρώτη φορά που μου είπαν πόσο έξυπνο μωράκι έχω.

Και το κλάμα κορίτσια είναι απίστευτο τέτοιο ωραίο κλάμα δεν έχω ξανακάνει, συνέχεια το λέμε με τον άνδρα μου είναι τέλειες αυτές οι στιγμές!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ανυπομονώ να΄το ξαναζήσω.....

Φιλιά Κατερίνα και στην μικρή σου.....

Να είναι γερή, δυνατή και καλότυχη σε ότι κάνει στην ζωή της!!!!!!!! ;):cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax ti oraia!!!!!!! :P:P:P:P ego niotho san na tin exo apo panta...den mou leipei tipota apo prin (psemata ligaki o ipnos mono :P alla otan anoigo ta matia mou kai tin blepo pou soufronei ta xeilakia tis petagomai pano :laugh:) kai eimai kai tixeri pou exo tetoio antra!! ola ta kanei ... ena bradi den me afise na sikotho katholou..sikothike tin taise tin allakse ...ame !! ola ta kanei :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...