Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΣΕΜΠΤΕΒΡΙΟ ΔΥΝΜΙΚΑ.......


Recommended Posts

ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΕΥΧΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΑ Α[ΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΣ Κ Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.ΕΧΩ ΣΤΗΛΕΙ Κ ΓΡΑΜΜΑ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΗΛΟΥΝ ΤΟ ΛΑΔΑΚΙ Κ ΤΟ ΜΗΛΑΡΑΚΙ Κ ΕΓΙΝΑ Κ ΣΥΝΔΟΜΗΤΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΜΕ ΕΙΧΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙ ΠΟΛΥ.ΚΟΝΤΕΥΕΙ ΟΜΩΣ 2ΜΗΝΕΣ Κ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΣΤΗΛΑΝ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΤΟ ΜΗΛΟ Κ ΤΟ ΛΑΔΑΚΙ.ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΣΤΗΛΕΙ ΓΡΑΜΜΑ Κ ΑΝ ΝΑΙ ΣΕ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΗΡΑΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ?ΛΕΤΕ ΝΑ ΧΑΘΗΚΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 51
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

koritsakia mou kalispera!!

den kserw an me thumaste exw kairo na mpw sto post..

exw na sas pw ena pragma..min apelpizeste..meta apo tosous mines prospatheias..telika nai...

eimai egguos...nai..

thumaste pou ta legame...

telika oles pairnoume seira..

poia tha einai i epomeni?

makia..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια joanaki!!!!!!!!!!!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause: :YMAPPLAUSE: :ymapplause: :YMAPPLAUSE:

Δεν γνωρίζω την ιστορία σου, αλλά αυτά είναι καταπληκτικά νέα και θα πρέπει να πετάτε από τη χαρά σας (ιδιαίτερα εάν προσπαθούσατε για μήνες).

Σου εύχομαι καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου και με το καλό να σφίξεις στην αγκαλιά σου το αγγελούδι σου [smilie=angel13.gif]

Να είσαι καλά που πέρασες να μας αναγγείλεις τα ευχάριστα :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ! ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ Η ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ !! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΘΕΤΙΚΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ!!! :);) ΕΛΑΤΕ ,ΠΑΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ...........ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!!!!!!!! ;) ΟΣΟ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 32.. ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ!!!!!!!!! ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΑΝΑΚΑΤΩΣΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΝΑ ΤΡΩΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΣΗΜΑΔΙ!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!ΕΤΣΙ ΝΑ ΑΚΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!!!!!!!!Κ ΜΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!!!!!!!!!ΘΕΤΙΚΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ Κ ΧΟΡΙΑΚΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ! ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ Η ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ !! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΘΕΤΙΚΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ!!! :);) ΕΛΑΤΕ ,ΠΑΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ...........ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!!!!!!!! ;) ΟΣΟ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 32.. ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ!!!!!!!!! ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΑΝΑΚΑΤΩΣΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΝΑ ΤΡΩΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΣΗΜΑΔΙ!! ;)

Δεν τα καταφερα ουτε αυτο το μηνα....δεν πειραζει παμε οργανωμενα για σπερματεγχυση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΕ ΤΙΝ ΣΠΕΡΜΑΤΥΧΗΣΗ Κ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ.ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΠΩΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΑΦΟΥ ΤΙΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Ο ΠΕΡΙΟΔΟΣ Κ ΑΥΤΙΝ ΤΙΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΞΑΝΑΗΡΘΕ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΤΥΧΗ.ΑΥΡΙΟ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ Η 2ΜΑΣ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.Κ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΕ ΤΙΝ ΣΠΕΡΜΑΤΥΧΗΣΗ Κ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ.ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΠΩΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΑΦΟΥ ΤΙΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Ο ΠΕΡΙΟΔΟΣ Κ ΑΥΤΙΝ ΤΙΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΞΑΝΑΗΡΘΕ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΤΥΧΗ.ΑΥΡΙΟ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ Η 2ΜΑΣ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.Κ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!

muriam να σαι καλα κοριτσι μου, ευχομαι καλη επιτυχια και σε σενα.Εγω ομως δεν θα κανω αυτον τον μηνα γιατι πηγα να παρω τις ενεσουλες και θελουν 10 ημερες για να τις παραλλαβω.Αν δεν συλλαβω φυσιολογικα μαλλον τον επομενο μηνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....Από ότι κατάλαβα μόνο το joanaki βγήκε από τη λίστα μας αυτό το μήνα;;;;;;

Μήπως πρέπει να ανοίξουμε νέο θέμα με τίτλο "ποιές πάμε για Οκτώβριο δυναμικά;;;;"

Όχι τίποτα αλλο αλλά ο Σεπτέμβρης δεν ήταν και πολύ γουρλής.... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KON21 EXEIS ΔΙΚΙΟ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟΣ Κ ΕΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΠΟΙΕΣ ΠΑΜΕ ΔΥΝΑΜΙΚΑ Ν2 Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ.ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ.ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΙΣΩΣ ΜΑΘΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα!!

Αύριο το πρωί θα μου πάρουν τα αυγουλάκια μου , που έγιναν σαν λουκουμάδες!

Η εμβρυομεταφορά θα γίνει την Τετάρτην με το καλό.Η ψυχολογία ακμαιότατη , μόνο που έχω πρηστεί πολύ ..Καμία συμβουλη κορίτσια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα! Βρήκα λίγο χρόνο και είπα να μπω να δω τι γίνεται...αν και οι περισσότεροι λείπουν....

Εγώ περιμένω να αδιαθετήσω σε λίγες ημέρες οπότε παραμένω στη λίστα.....Μετά βουρ στο ψητό γιατί υπάρχει και ένα σπερμοδιάγραμμα που πρέπει να γίνει και ....πρέπει να πάρουμε τα μέτρα μας....

Καλή επιτυχία σε όλες μας.....Ο Οκτώβριος είμαι σίγουρη θα είναι πιο τυχερός....για τις περισσότερες από εμάς (μακάρι όλες μας.....να μείνουμε ταυτόχρονα έγκυες!)

Πλάκα θα είχε.....

Καλή ξεκούραση σε όλες σας και καλή εβδομάδα για αύριο.....

Υπομονή και κουράγιο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALISPERA KORITSIA

ap oti vlepw oles koimaste... ti na kanw p egw exw agwnia an 8a m er8ei i oxi???

ta symptwmata polla......mpika dynamika to septemvrio k afu mexri meta tin woriksia pigan ola kala

twra anamenw na deiksei

to efxome k pistevw i panagia 8a kanei to 8avma tis

makari se oles na pane kala

kalinyxta sas

xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑΝΙΑ Κ ΕΛΕΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΕ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΦΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΤΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΜΗΝΑ.ΕΓΩ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΜΟΥ ΗΡΘΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟΣ Κ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΧΘΕΣ ΟΠΟΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΜΗΠΩΣ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΧΩ Κ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ Κ ΤΙΝ ΟΩΡΗΞΙΑ ΜΟΥ.ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΦΤΗΝΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΡΩ Κ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ.ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μύριαμ (συγνώμη για το ελληνικό ....αλλά η γραμματοσειρά ξέρεις!) ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια....Εύχομαι ό,τι καλύτερο και σε σένα....και προπαντώς μην αγχώνεσαι. Και εμένα μου έχει τύχει να έχω μέσα στο μήνα 2 φορές περίοδο και χωρίς να έχω πολυκυστικές....Απλά λόγω άγχους ή κούρασης ....μου συμβαίνει αν και τώρα τελευταία σπάνια....

Έλενα....μακάρι να έχεις τα αποτελέσματα που περιμένεις....Εγώ μάλλον θα περιμένω από την άλλη εβδομάδα γιατί αισθάνομαι.....ότι μου έρχεται...Κανονικά είναι να μου έρθει την Παρασκευή αλλά πολλές φορές με κάνει "τσα" πιο νωρίς...Δεν απελπίζομαι όμως.....Κάποια στιγμή θα έρθει....πού θα πάει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μύριαμ (συγνώμη για το ελληνικό ....αλλά η γραμματοσειρά ξέρεις!) ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια....Εύχομαι ό,τι καλύτερο και σε σένα....και προπαντώς μην αγχώνεσαι. Και εμένα μου έχει τύχει να έχω μέσα στο μήνα 2 φορές περίοδο και χωρίς να έχω πολυκυστικές....Απλά λόγω άγχους ή κούρασης ....μου συμβαίνει αν και τώρα τελευταία σπάνια....

Έλενα....μακάρι να έχεις τα αποτελέσματα που περιμένεις....Εγώ μάλλον θα περιμένω από την άλλη εβδομάδα γιατί αισθάνομαι.....ότι μου έρχεται...Κανονικά είναι να μου έρθει την Παρασκευή αλλά πολλές φορές με κάνει "τσα" πιο νωρίς...Δεν απελπίζομαι όμως.....Κάποια στιγμή θα έρθει....πού θα πάει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μύριαμ (συγνώμη για το ελληνικό ....αλλά η γραμματοσειρά ξέρεις!) ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια....Εύχομαι ό,τι καλύτερο και σε σένα....και προπαντώς μην αγχώνεσαι. Και εμένα μου έχει τύχει να έχω μέσα στο μήνα 2 φορές περίοδο και χωρίς να έχω πολυκυστικές....Απλά λόγω άγχους ή κούρασης ....μου συμβαίνει αν και τώρα τελευταία σπάνια....

Έλενα....μακάρι να έχεις τα αποτελέσματα που περιμένεις....Εγώ μάλλον θα περιμένω από την άλλη εβδομάδα γιατί αισθάνομαι.....ότι μου έρχεται...Κανονικά είναι να μου έρθει την Παρασκευή αλλά πολλές φορές με κάνει "τσα" πιο νωρίς...Δεν απελπίζομαι όμως.....Κάποια στιγμή θα έρθει....πού θα πάει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, καλημέρα από Αμέρικα :-*:YMHUG::-*:YMHUG::-*:YMHUG:

Γυρίσαμε από τις διακοπές ανανεωμένοι και πολύ κουρασμένοι. Τώρα χρειαζόμαστε διακοπές, για να συνέλθουμε από τις διακοπές #:-s#:-s#:-s

Απ'ότι βλέπω έχουμε εξελίξεις... κάποιες είναι εγκυούλες και άλλες υποψιάζονται ότι είναι... Μπράβο, βρε παιδιά, άντε να αραιώνουμε σιγά-σιγά, μπας και πάρουμε και εμείς σειρά ;););)

Εμείς προσπαθούμε αυτές τις μέρες, για δεύτερη φορά αυτό το μήνα, χωρίς φάρμακα και σπερματέγχυση. ΄Εχω ωορυξία σήμερα και αύριο. Για να δούμε, όπως λέει και η Αναστασία, τι αυγουλάκια θα πιάσουμε;;;;;; :-w:-w:-w

Σήμερα είναι και τα γενέθλιά μου! Γίνομαι 44 ετών!!!! Πως περνάνε τα χρόνια βρε κορίτσια;;;;;;; Εγώ αισθάνομαι πιτσιρίκα :)):)):))

Μακάρι ο Σεπτέμβριος να είναι ο τυχερός μας μήνας :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗELENA καλά αποτελέσματα σου εύχομαι!!! Εγώ δεν ήμουν τυχερή αυτό το μήνα αλλά για εσένα έχω καλό feeling! Ευχομαι να έχεις σκαρώσει ένα υγειές σποράκι και σύντομα να μας ανακοινωσεις τα ευχάριστα!

Μαρικάκι [smilie=occasion13.gif]

Σου εύχομαι να τα εκατοστήσεις και σύντομα να κρατήσεις στα χέρια σου και το παρακάτω ''δωράκι'' σου [smilie=occasion18.gif]

post-14040-13873935066682_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιά μου Madi που το βρήκες αυτό το όμορφο μωρούλι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Άχ, σε ευχαριστώ πολύ-πολύ :YMHUG::YMHUG::YMHUG:, το παίρνω και φύγαμε :-*:x:-*:x:-*:x

Μην στεναχωριέσαι για τον Σεπτέμβρη. Πάμε για Οκτώβρη δυναμικά!!! Μια του κλέφτη, δυό του κλέφτη, τρεις και τον τσακώσαμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΕΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ Κ ΑΝ ΟΧΙ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΒ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ.ΣΥΝΟΝΟΜΑΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...