Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο 3


Recommended Posts

Vaster (ΠΗΤ:07/09/10) ΑΓΟΡΙ – ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 24/08/10

Crazymammy (ΠΗΤ:08/09/10) ΚΟΡΙΤΣΙ - ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 25/08/10

Mariac (ΠΗΤ:23/09/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Magykal (ΠΗΤ:27/09/10) ΑΓΟΡΙ

Βικουλινι (ΠΗΤ29/09/10) ΑΓΟΡΙ – ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 13/09/10

Ntora26 (ΠΗΤ:29/09/10) ΑΓΟΡΙ - ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ

Lenitsa (ΠΗΤ:30/09/10) ΑΓΟΡΙ

Fenioula (ΠΗΤ:30/09/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Barbiepa (ΠΗΤ:30/09/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Tzitzikaki(ΠΗΤ:04/10/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Anlou (ΠΗΤ:04/10/2010) ΑΓΟΡΙ - ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 17/09/10

G point (ΠΗΤ:06/10/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Maragr (ΠΗΤ:07/10/10) ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ / ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ……

Maniania (ΠΗΤ:08/10/2010 -λογω καισαρικης) ΑΓΟΡΙ

Mamounaki (ΠΗΤ:08/10/2010) ΚΟΡΙΤΣΙ

Mariaso (ΠΗΤ:10/10/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Leticia (ΠΗΤ:10/10/10) ΑΓΟΡΙ

Marylou (ΠΗΤ:15/10/10) ΑΓΟΡΙ

Kat6 (ΠΗΤ:15/10/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Lena (ΠΗΤ:21/10/10) ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ

ΕRΙ79 (ΠΗΤ:21/10/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Miria (ΠΗΤ:22/10/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Stacey (ΠΗΤ:24/10/2010) ΑΓΟΡΙ

Poupoulaki (ΠΗΤ:28/10/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Xristinaki27 (ΠΗΤ:28/10/10) ????????

AthinaK (ΠΗΤ:29/10/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Ndalia ΚΟΡΙΤΣΙ

Ευακι1234 ΚΟΡΙΤΣΙ

Mikroulaxristos (ΠΗΤ: 21/10/10) ΚΟΡΙΤΣΙ – ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ

Σταγόνα (ΠΗΤ:30/10/10) ΑΓΟΡΙ

Λογικά θα πρέπει να έχει γεννήσει η mariac γιατί δεν έχει μπει καθόλου και η magykal λέτε να γέννησε και εκείνη? Για να δούμε θα μάθουμε κανένα νεάκι και για αυτές?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 854
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και εγώ έχω προαίσθηση ότι αυτόν τον μήνα μάλλον δεν θα γεννήσω.

Καλα απο την λίστα δεν μπορώ να βγάλω άκρη...Μακάρι να ξέραμε ποια είναι η επόμενη!!

Barbiera ευχαριστώ.Καλα να περάσετε το βράδυ με τους δικούς σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vaster (ΠΗΤ:07/09/10) ΑΓΟΡΙ – ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 24/08/10

Crazymammy (ΠΗΤ:08/09/10) ΚΟΡΙΤΣΙ - ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 25/08/10

Mariac (ΠΗΤ:23/09/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Magykal (ΠΗΤ:27/09/10) ΑΓΟΡΙ

Βικουλινι (ΠΗΤ29/09/10) ΑΓΟΡΙ – ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 13/09/10

Ntora26 (ΠΗΤ:29/09/10) ΑΓΟΡΙ - ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ

Lenitsa (ΠΗΤ:30/09/10) ΑΓΟΡΙ

Fenioula (ΠΗΤ:30/09/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Barbiepa (ΠΗΤ:30/09/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Tzitzikaki(ΠΗΤ:04/10/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Anlou (ΠΗΤ:04/10/2010) ΑΓΟΡΙ - ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 17/09/10

G point (ΠΗΤ:06/10/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Maragr (ΠΗΤ:07/10/10) ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ / ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ……

Maniania (ΠΗΤ:06/10/2010 -λογω καισαρικης) ΑΓΟΡΙ

Mamounaki (ΠΗΤ:08/10/2010) ΚΟΡΙΤΣΙ

Mariaso (ΠΗΤ:10/10/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Leticia (ΠΗΤ:10/10/10) ΑΓΟΡΙ

Marylou (ΠΗΤ:15/10/10) ΑΓΟΡΙ

Kat6 (ΠΗΤ:15/10/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Lena (ΠΗΤ:21/10/10) ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ

ΕRΙ79 (ΠΗΤ:21/10/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Miria (ΠΗΤ:22/10/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Stacey (ΠΗΤ:24/10/2010) ΑΓΟΡΙ

Poupoulaki (ΠΗΤ:28/10/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Xristinaki27 (ΠΗΤ:28/10/10) ????????

AthinaK (ΠΗΤ:29/10/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Ndalia ΚΟΡΙΤΣΙ

Ευακι1234 ΚΟΡΙΤΣΙ

Mikroulaxristos (ΠΗΤ: 21/10/10) ΚΟΡΙΤΣΙ – ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ

Σταγόνα (ΠΗΤ:30/10/10) ΑΓΟΡΙ

Λογικά θα πρέπει να έχει γεννήσει η mariac γιατί δεν έχει μπει καθόλου και η magykal λέτε να γέννησε και εκείνη? Για να δούμε θα μάθουμε κανένα νεάκι και για αυτές?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalo mesimeri koritsia ti kataplixtika nea einai auta me genitouria anlou na sou zisi to agoraki sou kai mamounaki an exeis genisi na sou zisi to ninaki sou an den exeis genisi akomi sou euxome ola kala na pane kai mesa sta epomena 2 lepta na exeis genisi ;)

KORITSIAAAAAAAAAA an pigenoume me vasi tin lista exoun na genisoun akomi 14 prin apo emena :o PARAKALO TIS PROIGOUMENES NA GENISOUN LIGO SYNTOMA GIA NA PARO KAI EGO SIRA :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!!!!!!! Καταρχην να ευχηθω στο μαμουνακι που ειναι στο ιδιο μαιετηριο με μενα και δεν ξερω ακομα σε πιο δωματιο να ειναι καλα και αυτη την στιγμη να κραταει το μωρακι της στην αγκαλια της.....

Εμεις γεννησαμε εχθες....Το βραδυ που ειδα αιμα σταματησε καποια στιγμη και επεσα για υπνο....Τι ωραια...!!!!Μετα απο 3 ωρες σηκωθηκα νιωθοντας πως θελω να παω τουαλεττα και τελικα εσπασαν τα νερα!!!!3¨42...τοτε αποφασισε ο μπεμπακος μου πως θελει να βγει!!!Ηρθαμε στο μαιετηριο και απο τις 5 που με ειχαν στο δωματιο οδυνων γεννησα με επισκληριδιο στις 11¨35...Ειχα την πιο ευκολη γεννα που θα μπορουσε κανεις να εχει!!!!Ειλικρινα δεν καταλαβα τιποτα...αυτο που λενε με ενα πονο???εεεε εμενα ηταν με 0 πονο!!!!Ακομα και την ωρα που βγηκε το κεφαλακι και καλα νιωθεις κατι ουτε τοτε δεν καταλαβα κατι!!!!!Κιχ δεν εβγαλα το καημενο.....Μακαρι ολες σας να ειστε το ιδιο τυχερες με εμενα!!!!!!Ο μπεμπακος μου γεννηθηκε 2.900, ειναι πολυ ησυχος, υγιεστατος και ολο κοιμαται....Με το που τον κρατησα στην αγκαλια μου ενιωσα τελεια...εκλαιγα και ουτε που καταλαβαινα τα δακρυα.....ενιωθα να καιει απλα το προσωπο μου!!!!!!Εκλαιγε και ο αντρας μου....σουπερ!!!! Ευτυχως στο μητερα τα μωρακια τα φερνουν ανα 4 ωρες και στο αφηνουν κανα 2ωρο την φορα οποτε δεν μου λειπει!!!!!Τον εχω συνεχεια στο δωματιο...Τουλαχιστον τετοια εντολη εχουν οι νοσοκομες απο τον γυναικολογο μου :D:D:D Ειναι κουκλος....και γω μαμα κουκουβαγια χιχιχιχχι μου φαινεται οτι ειναι το πιο ομορφο μπεμπε του κοσμου!!!!!!!!!

Σας ευχαριστω ολες για τις ευχουλες σας και ο μπεμπης το ιδιο...σας στελνει γλυκα φιλακια και κουναει τα πατουσακια του!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anloy teliaaaaaaaaaaaaa na soy zisi kai pali o paidaros ti oraia genna einai ayti pou mas perigrafis makari na genisoume kai emeis etsi mpravo koritsaki mou ante na xerese tin oikogeneia sou kai oti kalitero gia olous sas ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[/color φιλεναδες μου????????? καλε πολυ χαιρομαι που μας βλεπω καλα...παλι βρηκα ευκαιρια και τρυπωσα σε ενα ιντερνετ καφε...με εχει τρελανει η αναμονη παπαππαπαπαπ....η μικρη μου δοξα το θεο ειναι μια χαρουλα αλλα η τεμπελα μου δεν λεει να βγει, ειχα πολλα εντονα πονακι εχτες αλλα τιποτα απο νερα και μεχρι τωρα ειμαι μια χαρουλα.....αν τυχον δεν κανει την εμφανιση της θα μπω παρασκευη βραδυ για προκληση τοκετου ουφ!!!! για να δουμε....συγχαρητηρια για τα μωρακια τους στις νεες μαμαδες....καλη λοχεια και ολα τα μωρακια να ειναι γερα σαν τα ψηλα βουνα.....φιλια τα ξαναλεμε!!! υγεια σε ολες σας και στις οικογενειες σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ναι ειναι γεγονος.....αυτοι ειναι οι αντρες της ζωης μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!Κοριτσακια παω να ξαπλωσω λιγο και μπας και κοιμηθω λιγουλακι!!!!!!!! Θα χω το λαπτοπ ολες της μερες οποτε θα μαι εδω να σας παρακολουθω!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anlou μου να σου ζήσει!!Να είναι πάντα γερός και ευτυχισμένος ο μπεμπάκος σου!Να τους χαίρεσαι τους άντρες της ζωής σου και μακάρι να γεννήσουμε όλες τόσο εύκολα όσο εσύ!!Πολύ χάρηκα που όλα εξελίχθηκαν τόσο καλά.

Το mamounaki λογικά θα έχει γεννήσει τώρα ε?Να της ευχηθώ λοιπόν να της ζήσει το μπεμπάκι της!

Είστε και στο ίδιο μαιευτήριο ε?Τυχερούλες,θα βρεθείτε να τα πείτε.anlou μόλις μάθεις νέα της να μας ενημερώσεις.Φιλάκια πολλά και καλή ξεκούραση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΜΠΡΑΒΟ ΑΝΛΟΥ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕΣ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ!!ΚΑΛΕ ΤΙ ΓΛΥΚΟ ΜΩΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΩΣ ΚΟΙΤΑΖΕΙ !ΚΑΛΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΤΑ ΚΟΙΤΑΣ ΣΤΑ 25 ΕΚΑΤΟΣΤΑ!!ΤΕΛΕΙΟΣ ΕΙΝΑΙ!ΑΝΤΕ ΖΗΛΕΥΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΘΕΛΟΥΜΕ!ΩΡΑΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ Ο ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟΣ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΙΘΟΥΣΕΣ ΤΟΚΕΤΩΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΕΡΙΠΟΙΗΜΕΝΕΣ ΗΜΟΥΝ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΓΙΑ ΕΙΚΟΣΙ ΛΕΠΤΑ ΚΙ ΕΒΛΕΠΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΕΒΛΕΠΑ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΡΤ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΓΑ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΔΕΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΕΣ ΤΟ ΝΕΡΟ ΚΑΝΕ ΚΙ ΕΣΥ ΜΙΑ ΤΟΥΜΠΑ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΚΟΥΝΙΟΤΑΝΕ ΕΙΧΑ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΕΙΠΕ Η ΜΑΙΑ ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΕ ΤΟ ΚΑΡΔΙΟΓΡΑΦΗΜΑ ΛΙΓΟ ΑΝΗΣΥΧΟΣ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ!!! ΤΟ ΜΑΙΜΟΥΝΑΚΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΝΕΑ Η ΑΝΛΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανλού μου να χαίρεσαι τον κούκλο σου!!! Υπέροχος είναι!

Μακάρι να γεννήσουμε κ εμείς όπως κ εσύ!!!

Πολλά φιλιά και στο Μαμουνάκι αν το δεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anlou να σας ζήσει και πάλι ο παίδαρος. Η φωτογραφία με τον μπαμπά του είναι πολύ γλυκιά.

Αντε καλή λοχεία τώρα...

Ευάκι με το καλο και σε σένα.Αλήθεια τι ΠΗΤ έχεις?

Κορίτσια μην συνωστίζεστε!! Θα έρθει και η σειρά μας... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ANLOU ΜΟΥ!!!ΤΕΤΟΙΑ ΝΕΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΟΛΕΣ!!!ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΚΟΥΚΛΟΣ!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΓΑΜΠΡΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΟΥΜΕ!!ΧΙΧΙ... :lol::lol::lol:

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΤΩΡΑ!!!

ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΟ ΓΙΑ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΟ ΓΙΑ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ...

Εμείς κάναμε αυτές τις δουλειές που λες την προηγούμενη βδομάδα και πάλι σκ... έγινε το σπίτι. Δε θέλω να σε απογοητεύσω αλλά νομίζω τελείως έτοιμο δε θα είναι ποτέ!!! Τι γίνεται ρε παιδιά πώς βρωμίζουν τόσο γρήγορα αυτά τα σπίτια;; Η σκόνη η άτιμη καραδοκεί

Ολημερίς το χτίζανε το βράδυ γκρεμιζόταν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!ΑΝΛΟΥΟΥΟΥΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ !!!! :P:P:P ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΗ ΓΕΝΝΑ ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΓΕΝΝΑ.ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ?ΕΓΩ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ ΑΡΧΗΣΑ ΠΑΛΙ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΣΑΚ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕΧΡΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟ ΕΧΩ ΓΛΥΤΩΣΕΙ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΚΟΜΑ .ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΑΣ ΥΗΝ 36Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΤΗΝ 35Η ΑΚΟΣΑ ΟΤΙ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΜΠΗΚΑΝ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΤΟΥΣ.ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΙΣΧΥΕΙ? :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aσε Λενιτσα και εγω προσπαθώ να καθαρίζω τακτικά το σπίτι και όταν περνούν 2 με 3 μέρες μετά μου φαίνονται όλα χάλια.Που να μπει και κόσμος δλδ. Οι δουλειές δεν τελειώνουν ποτε!

Σταγόνα έχοντας διαβάσει κάποια βιβλία αυτό που λένε είναι ότι όταν γεννιέται πριν την 35η εβδ θεωρείται κανονικά πρώιμο.Απο την 35η εως την 37 ελαφρά πρώιμο.Απο την 37η και μετα είναι πλήρως σχηματισμένο οπότε το καλύτερο για μια γυναίκα είναι να γεννά απο την 37η και μετά.Ελπίζω να βοήθησα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΝΝΗΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΧΘΕΣ ΣΤΙΣ 2!!!3100 Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ!!ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ!!!ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ.ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΤΩΡΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΣΕΙΡΑ ΤΩΡΑ....

ΕΓΩ ΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΘΑΛΑΣΣΑ ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ.Η ΜΙΚΡΗ ΚΛΟΤΣΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΤΡΕΛΑ!!!ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΒΛΕΠΩ ΟΝΕΙΡΑ ΟΤΙ ΓΕΝΝΑΩ..ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΕΠΕΤΕΙΟ ΓΑΜΟΥ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ.ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!ΓΕΡΗ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΛΟΤΥΧΗ ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ!!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ!ΣΤΑΓΟΝΑ ΣΕ ΕΝΑ ΣΑΙΤ ΤΟ GYN.GR ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ Ο ΕΝΑΤΟΣ ΜΗΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ 35Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΩΣ 40Η ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΆΥΤΟ ΤΟ ΕΙΠΑΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΑ ΜΕΤΡΟΥΝ ΑΛΛΙΩΣ!ΕΡΗ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΝΑ ΓΙΟΡΤΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΧΡΥΣΗ ΕΠΕΤΕΙΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ ΠΑΝΤΑ ΑΝΤΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ 'ΧΕΤΕ ΚΑΙ ΤΗ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΑΖΙ!!ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΜΙΑ ΤΟΥΡΤΙΤΣΑ ΣΕ ΣΧΗΜΑ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΕ ΚΕΡΑΚΙΑ ΠΑΝΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυούλες και μανούλες!

Μαμουνάκι μου να σας ζήσει!!! :x

Καλή λοχεία κοριτσάκι!

Σταγόνα από ότι ξέρω μπαίνεις στον 9ο στην 35+4 μέρες κανονικά! Α, και να πεις στο μπεμπέ να κάτσει φρόνιμα μη βιάζεται!

Έρη μου να τα εκατοστήσετε! Με το καλό να δεχτείτε και την κορούλα σας! Έχεις κουράγιο να ετοιμάσεις πραγματάκια? Πήγαινε αν μπορείς να πάρεις μια ωραία τουρτίτσα και πες του αντρούλη σήμερα να πάτε έξω να φάτε!

Ευάκι να είσαι καλά κοριτσάκι! Μακάρι να πάνε και για εσένα όλα καλά! Πότε έχεις ΠΗΤ?

Κορίτσια εμείς χθες πήγαμε στο γιατρούλη μας! Μας είδε είμαστε πολύ καλά! Είμαστε 2.650! Θα βγούμε μικρούλες αλλά δεν πειράζει όσο μικρότερο τόσο πιο εύκολα θα βγει! Μας είπε ότι δεν έχουμε μπει ακόμα στην λεκάνη. Θα πάμε πάλι το επόμενο Σαββάτο να μας δει και από κάτω (αφού το γλίτωσα το χεράκι και αυτή τη φορά πάλι καλά) και να μας πει πότε θα γεννήσουμε! Άντε να δούμε! Υπομονή μια βδομάδα ακόμα και βλέπουμε!

Ανλού μου τι κούκλος είναι αυτός? Μακάρι και εμείς οι υπόλοιπες να γεννήσουμε όπως και εσύ! Φαντάζομαι ότι δεν περιγράφεται το πως ένιωσες εκείνη τη στιγμή που τον πήρες αγκαλίτσα! Άντε να σας ζήσει πάλι και με το καλό να πάτε σπιτάκι σας! Το θηλάζεις? Έπιασε εύκολα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαμουνάκι να χαίρεσαι το μπεμπάκι σου κοπέλα μου. Καλή λοχεία κ καλούς θηλασμούς!!

Έρη μου να ζήσετε κ να'στε αγαπημένοι!!

Κορίτσια το πήρα απόφαση, ο μπέμπης δε θέλει να βγει με τίποτα!! Ούτε ένα σημάδι..ούτε ένα πονάκι... μόνο κλωτσίτσες... :D Να δείτε που θα μου τον πάρει ο γιατρός την άλλη βδομάδα. Πόσο να γίνει πια;; Ουφφφ και πόσο κουράστηκα πια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALO MESIMERI KILITSES POS EISTE??

MAMOUNAKI NA SOU ZISI KAI ESENA TO MORAKI SOU KAI NA TO XERESE KALI MOU...

KORITSIA EGO NOMIZO POS OTAN LEME PIANOUME TON MINA MAS EINAI I IMEROMINIA TIS PIT TOU PROIGOUMENOU MINA DILADI EGO EXO PIT 22.10 PIANO TON MINA MOU 22.9 AUTO MOU EIPE KAI O GIATROS NOMIZO ETSI METRANE....

ERI MOU NA ZISETE KAI NA EISTE PANTA EUTIXISMENI EXOUNE DIKAIO TA KORITSIA MIA TOURTITSA KAI FAGITO KAPOU E3O EINAI TO KALITERO ;)

ANTE FEUGO KAI EGO THA PAME STIN PETHERA GIA FAGITO ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα! Σήμερα έκανα δουλίτσες γιατί το βραδάκι θα έρθουν τα πεθερικά μου και θα πάμε έξω για φαγητό!

Λενίτσα άσε και εμένα μάλλον βολεύτηκε και δεν λέει να βγει η τεμπέλα μου! Πότε έχεις πάλι γιατρό? Ελπίζω εμείς να είμαστε οι επόμενες! Αλήθεια επειδή δεν θυμάμαι που θα γεννήσεις εσύ?

Θα γεννήσει καμία από τις κοπελίτσες στο Λητώ? Τελικά αποφασίσατε τι θα κάνετε με τα βλαστοκύτταρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vaster (ΠΗΤ:07/09/10) ΑΓΟΡΙ – ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 24/08/10

Crazymammy (ΠΗΤ:08/09/10) ΚΟΡΙΤΣΙ - ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 25/08/10

Mariac (ΠΗΤ:23/09/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Magykal (ΠΗΤ:27/09/10) ΑΓΟΡΙ

Βικουλινι (ΠΗΤ29/09/10) ΑΓΟΡΙ – ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 13/09/10

Ntora26 (ΠΗΤ:29/09/10) ΑΓΟΡΙ - ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ

Lenitsa (ΠΗΤ:30/09/10) ΑΓΟΡΙ

Fenioula (ΠΗΤ:30/09/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Barbiepa (ΠΗΤ:30/09/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Tzitzikaki(ΠΗΤ:04/10/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Anlou (ΠΗΤ:04/10/2010) ΑΓΟΡΙ - ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 17/09/10

G point (ΠΗΤ:06/10/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Maragr (ΠΗΤ:07/10/10) ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ / ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ……

Maniania (ΠΗΤ:08/10/2010 -λογω καισαρικης) ΑΓΟΡΙ

Mamounaki (ΠΗΤ:08/10/2010) ΚΟΡΙΤΣΙ - ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 18/09/10

Mariaso (ΠΗΤ:10/10/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Leticia (ΠΗΤ:10/10/10) ΑΓΟΡΙ

Marylou (ΠΗΤ:15/10/10) ΑΓΟΡΙ

Kat6 (ΠΗΤ:15/10/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Lena (ΠΗΤ:21/10/10) ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ

ΕRΙ79 (ΠΗΤ:21/10/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Miria (ΠΗΤ:22/10/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Stacey (ΠΗΤ:24/10/2010) ΑΓΟΡΙ

Poupoulaki (ΠΗΤ:28/10/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Xristinaki27 (ΠΗΤ:28/10/10) ????????

AthinaK (ΠΗΤ:29/10/10) ΚΟΡΙΤΣΙ

Ndalia ΚΟΡΙΤΣΙ

Ευακι1234 ΚΟΡΙΤΣΙ

Mikroulaxristos (ΠΗΤ: 21/10/10) ΚΟΡΙΤΣΙ – ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ

Σταγόνα (ΠΗΤ:30/10/10) ΑΓΟΡΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Βρε κορίτσια μπράβο που έχετε ετοιμάσει τόσα πράγματα κ την τσάντα μαιευτηριου. Εμένα μου φαίνεται πάρα πολύ νωρίς ακόμα, σήμερα είμαι 31 εβδομάδες ακριβώς. Ίσως είναι που κ την πρώτη την γέννησα 40+2. Εγώ προς το παρόν σκέφτομαι μόνο την τσάντα διακοπών🤣, όταν με το καλό γυρισω θα σκεφτώ και την μαιευτηριου🤣 Προς το παρόν έχω πλυνει μόνο τα πράγματα που είχα από την πρώτη, σίδερο μετά τις διακοπές κ αυτο😁
    • Σ' υπερευχαριστώ κορίτσι! Μακάρι! Θα σας ενημερώνω με τις εξελίξεις εάν έρθουν χαχαχα και σας διαβάζω καθημερινά!
    • Χαχαχαχαχα κι εμάς έβαζε το δάχτυλο στο στόμα κάτι που το έκανε κι ο σύντροφός μου μέχρι και που ήταν 5 χρόνων και είπαμε ότι ήδη ξέρουμε από πού πήρε το παιδί 🤣🤣🤣 Τι καλά που είδες κι εσύ το μωράκι σου καλή μου! Πότε είναι η αυχενική τώρα;  Εδώ που λες η οδηγία είναι να κάνουμε αυτές τις εξετάσεις στη 10η εβδομάδα. Βέβαια εγώ με βάση τον τελευταίο υπέρηχο πήγα με το νου μου 10+2 αλλά τελικά ήμουν 11+2 αφού αποδείχτηκε προχθές ότι το μωράκι είχε μεγαλώσει. Δε ξέρω, τι να σου πω, ίσως είναι διαφορετικά πρωτόκολλα από Ελλάδα. Πάντως και στο ξένο μαμαδογκρουπ όλες την ίδια οδηγία με μένα έχουν 😅
    • Κορίτσι μου καλημέρα! Αρχικά συγχαρητήρια για την προαγωγή...όσον αφορά στο ψυχολογικό κομμάτι, πάρε το χρόνο σου..καλοκαιράκι τώρα..βγείτε πιείτε τα ποτά σας,μπανάκια..χαμός..και που ξέρεις; Μπορεί τώρα χωρίς πρόγραμμα να έρθει από εκεί που δεν το περιμένεις..
    • Πετρώνει με τον ίδιο τρόπο κάθε φορά απ' ότι καταλαβαίνω! Όλη η μήτρα πετρώνει, όχι σε κάποια συγκεκριμένη μεριά, απλά από δεξιά φτάνει μέχρι πιο ψηλά λόγω σχήματος μήτρας!  Ελάχιστες φορές μπορεί να καταλάβαινα ότι έχει βάλει κεφάλι ή ποπό σε μια μεριά γιατί ήταν πιο φουσκωμένη η κοιλιά αλλά όχι την ώρα που κάνω σύσπαση,σε άσχετη στιγμή! Αλλά πλέον όσο μεγαλώνει το καταλαβαίνω λιγότερο γιατί πλέον πιάνει όλο τον χώρο οπότε όταν γυρνάει δεν ξέρω σε τι θέση ήταν και σε τι θέση βρέθηκε!  Μην το προδικαζεις πάντως! . Νομίζω και χθες διάβαζα που έλεγε ένα από τα κορίτσια ότι πήγε για Doppler και το μωρό ήταν με το κεφάλι κάτω αλλά ο γιατρός της είπε ότι δεν σημαίνει κάτι ακόμα γιατί μπορεί να αλλάξει θέση το μωρό.      
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...