Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο 3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 854
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΕΛΕΓΑ ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΙ ΕΧΩ ΜΑ ΜΠΩ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΕ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΟΛΙΚΑ.ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΜΠΑΡΜΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΜΠΕΜΠΑ??ΤΗΣ ΑΡΕΣΕ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΔΕ ΚΑΙ ΨΥΧΡΑ ΚΑΙ ΣΚΕΥΤΗΚΕ ΟΤΙ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΖΕΣΤΑ.ΠΕΣ ΤΗΣ ΟΤΙ ΤΗΣ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΠΑΠΛΩΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :o:o ΑΑ!!ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΔΕΙΞΕΙΣ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΛΕΠΤΟ.ANLOUUUUU ΣΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ Ε?ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΤΕ ΓΕΝΝΑΣ?? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΛΙΓΑ ΛΙΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΧΑΣΩ ΠΑΛΙ.ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ?ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗ ΣΗΜΕΡΑ.ERIIIIIIIIIIIIII ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕ ΤΟ ΣΕΞ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΝΤΑΟΥΝ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ Η ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ?ΕΕΕΕΕΕΕΕ?? :evil::evil::evil: ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΩΡΙΣ ΠΛΑΚΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΚΑΤΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΧΑΜΟΣ ΧΑΜΟΣ ΛΕΜΕ :lol::lol::lol:ΑΧ!!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΒΛΕΠΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΟΥΒΑ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΤΑΛΕΥΚΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΝΑ ΜΟΧΙΤΟ.ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΠΡΟΠΕΡΣΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΡΩΤΕΥΤΙΚΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΧΩΡΑ.ΑΝ ΗΤΑΝ ΚΟΝΤΑ ΚΑΘΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΕΚΕΙ.ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΟ ΕΙΔΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΡΤΕΡΗΣΗ ΑΦΟΥ ΦΕΤΟΣ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ERI MOY EIMAI ΣΤΑ 18+ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΣΕ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΗΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΩΡΑ?? :P:P ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑ ΠΟΝΑΕΙ Η ΠΛΑΤΗ ΜΟΥ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΓΕΝΙΚΑ ΤΑ ΚΟΚΑΛΑ ΜΟΥ ΟΛΑ.ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΧΟΛΕΙΟ. :(:(:( ΑΧ ΑΝΤΕ ΞΕΚΙΝΗΣΤΕ ΝΑ ΓΕΝΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΕΙΡΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο βρε σταγονιτσα μας εκανες κ γελασαμε...ολα καλα θα πανε..θα γεννησουνε κ θα πιουμε κ mohito..για ΚΟΥΒΑ λιγο χλωμο το κοβω..

πεσε για υπνο τωρα..προλαβαινεις ενα 2ωρακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΑΓΟΝΑ ΚΟΥΒΑ ΟΝΕΙΡΕΥΕΣΑΙ???ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ!!!ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ...ΤΙ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ ΟΛΙΚΗ ΝΑΡΚΩΣΗ Η ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ?ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΠΑΛΙ ΤΗΣ ΒΑΖΕΙ ΔΑΧΤΥΛΟ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ??Η ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΝΩ???ΟΕΟ>??Ε??ΣΤΑΓΟΝΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΔΕΝ ΑΝΕΒΗΚΑ ΣΤΗΝ ΠΑΛΙΟΖΥΓΑΡΙΑ ΕΔΩ Κ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ +19 ΑΛΛΑ ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΟ +17!!!ΩΣ ΕΔΩ ΦΤΑΝΕΙ!!ΓΙΟΥΠΙ!!!

http://www.youtube.com/watch?v=0HP0fOjL0ro

ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεεεεεεεεεεεερα!!!!Ολες πρωινες πρωινες...εγω κοιμηθηκα στις 4 και μολις ξυπνησα...δεν εχω παραπονο 6 ωρες υπνου ειναι σουπερ!!!!

ρανια μου τυχερη εισαι, θα ρθει η φιλη σου και θα ξεσκασεις λιγακι!!!!Και στο θεμα δαχτυλου παλι τυχερη....δεν νομιζω να χρειαστει, οποτε το γλιτωνεις (και ποναααααααααααααααει το ατιμο :evil::evil::evil::evil::evil::(:(:( )!Σχετικα με την ναρκωση ειναι καλυτερη η επισκληριδιος για το μωρο γιατι δεν περναει το φαρμακο τοσο πολυ στον πλακουντα ενω στην ολικη περναει ...αυτο επιβεβαιωσετο στον γιατρο σου, αν θυμαμαι καλα κατι τετοιο μου χε πει εμενα οταν ειχα την ιδια απορια!

μανιανια θεωρω φυσιολογικο το αγχος σου....αλλα πρεπει να ηρεμησεις!!!Ολα καλα θα πανε...ειμαι ο πιο φοβιτσιαρης ανθρωπος του κοσμου και σκεφτομουν οτι χειροτερο μπορει να φανταστει ανθρωπινος νους...αλλα τωρα που μπηκα στον μηνα μου το μονο που με ενδιαφερει ειναι να κρατησω στην αγκαλια μου τον μικρουλη μου!!!!!Εσυ που το χεις κιολας περασει ηδη τρεις φορες θα πρεπε να σαι πιο ηρεμη!!!!Να σκεφτεσαι θετικα και ολα θα πανε καλα...μην στεναχωριεσαι σε παρακαλω!!!!! :):):):)

σταγονιτσα μου :P:P:P:P θα γεννησω και γω που θα παει...Καλα σου λεει το μαμουνακι πηγαινε ξαπλωσε λιγο ακομα..προλαβαινεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεεεεεεεεεεεερα!!!!

μανιανια θεωρω φυσιολογικο το αγχος σου....αλλα πρεπει να ηρεμησεις!!!Ολα καλα θα πανε...ειμαι ο πιο φοβιτσιαρης ανθρωπος του κοσμου και σκεφτομουν οτι χειροτερο μπορει να φανταστει ανθρωπινος νους...αλλα τωρα που μπηκα στον μηνα μου το μονο που με ενδιαφερει ειναι να κρατησω στην αγκαλια μου τον μικρουλη μου!!!!!Εσυ που το χεις κιολας περασει ηδη τρεις φορες θα πρεπε να σαι πιο ηρεμη!!!!Να σκεφτεσαι θετικα και ολα θα πανε καλα...μην στεναχωριεσαι σε παρακαλω!!!!! :):):):)

ανλου μου σε ευχαριστω πολυ πολυ!!!!αλλα με εχουν τρελανει και οι γυρο μου με το θεμα οτι ειναι δυσκολο 4 καισαρικη ,μην αιμαραγισω στο χειρουργιο και αλλα.... :evil: ελπιζω για το καλυτερο.φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!Αλλο ένα βράδυ που δεν κοιμήθηκα καλά.. .Άντε να περάσουν οι μέρες να γεννήσω επιτέλους,δεν μπορώ να βολευτώ με τίποτα!!Διάβασα τα νέα σας στα γρήγορα αλλά δεν θυμάμαι και πολλά να σχολιάσω (λόγω πρωινού ξυπνήματος :?:? ) οπότε θα επιστρέψω αργότερα να τα πούμε.Πάω να κάνω καμιά δουλειά,φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΤΑ ΚΕΦΙΑ ;;ΕΓΩ ΛΟΓΩ ΚΑΙΡΟΥ ΞΥΠΝΑΩ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΕΓΕΡΤΗΡΙΟ ΣΤΙΣ 6 ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΩ( ΣΗΜΕΡΑ ΕΤΡΩΓΑ ΓΑΛΑ ΜΕ ΜΕΡΕΝΤΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ ΤΟ ΣΑΚΧΑΡΟ ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΟ ΜΕΤΡΗΣΩ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ; )ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΑ 8 ΜΕ 10 ΚΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΞΥΠΝΗΣΕ ΤΗΛ ΑΛΛΙΩΣ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ!!!ΜΑΝΙΑΝΙΑ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΝ ΕΞΕΛΙΧΘΕΙ ΠΟΛΥ ΟΙ ΚΑΙΣΑΡΙΚΕΣ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΘΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΤΕΡΕΣ ΤΟΜΕΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΡΟΣΕΓΜΕΝΕΣ ΟΠΟΤΕ ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!!ΕΡΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΨΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΦΥΣΙΚΑ ΑΦΟΥ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΣΤΗ ΛΟΧΕΙΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ !!Η ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ 'ΡΘΕΙ!!!ΣΑΣ ΑΦΗΜΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επανηλθα..πηγα με γονεις μου σουπερμαρκετ με βοηθησαν με κουβαλημα...πηρα και καλλιεργεια κολπικη απο μικροβιολογο μια χαρα ολα!

ερη συμφωνω με ανλου για επισκληριδιο..και επισης μπορεις να παρεις αμεσως αγκαλιτσα το μωρακι σου..με την ολικη ναρκωση νομιζω αργεις να συνελθεις..γιατι να χασεις αυτη τη στιγμη?

συζητα το και με το γιατρουλη σου..και αποφασιζεις.

θα μπω βραδακι να σας πω και νεα απο γιατρο.. εμενα παντως δεν με πονεσε καθολου γιατρουλης που με ειδε απο κατω..θα δειξει σημερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ...ΤΙ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ ΟΛΙΚΗ ΝΑΡΚΩΣΗ Η ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ?Κ

Έρη μου εγώ αν τελικά κάνω καισαρική μάλλον απισκληρίδιο θα διαλέξω αν κ πάντα τη φοβόμουν. Επιπλοκές όμως μπορούν να υπάρξουν σε οποιαδήποτε ιατρική πράξη οπότε πλέον δεν υπάρχει τέτοιος φόβος όπως παλιά. Θέλω να δω κατευθείαν το μωρό κ να θηλάσω το δυνατόν συντομότερα και με την ολική δε γίνεται αυτό. Άσε που τη φοβάμαι κιόλας...

Θα δείξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η επισκληριδιος επειδη ρωτησα γιατρο τι παρενεργειες μπορει να εχει μου ειπε 1.το πιο συνηθισμενο ειναι ενα τρεμουλο, τοτε σου βαζει κατι ο αναισθησιολογος και σταματαει και 2. πιο σπανια μια φαγουρα, που παλι σου δινει κατι και περναει. δεν υπαρχει καμια επικινδυνοτητα ουτε για μας ουτε για το μωρακι.

την ολικη ναρκωση και γω τη φοβαμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Ήθελα να ρωτήσω αν εσείς νιώθετε το μωρό πολύ χαμηλά. Πήγα σήμερα για ψώνια και ένιωθα ότι θα βγάλει το χέρι του από κάτω και θα με χαιρετήσει! Με πιέζει πολύ και αγχώθηκα. Προφανώς αυτές τις μέρες είναι με το κεφάλι κάτω.

Με τη γιατρό έχω ραντεβού στις 12 Οκτωβρίου και με τη μαία σε μια εβδομάδα. Την πήρα τηλέφωνο αλλά δεν την βρήκα. Είναι νωρίς ακόμα. Είμαι σχεδόν 34 εβδομάδων. Πρέπει τουλάχιστον άλλες 4 εβδομάδες να μείνει μέσα η μικρή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia kai kalo apogeuma molis evala mpiftekakia me patatoules ston fourno popo nikokires pou eimaste :D

kai ego symfono me episkliridio gia kaisariki... stin oliki den zeis tipota einai les kai eisai 3eni kai sou fernoun to moraki....

maniania mou min agxonese kale pleon i kaisarikes exoune ginei routina gia tous giatrous kai 3eroun kala tin doulia tous kai na antimetopisoun kathe tixon provlima na skeutese thetika ;)

athina mou ego auto to eniotha otan i mikri itane me ta podia pros ta kato nomiza oti apo stigmi se stigmi tha mou epefte :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι πάλι!Κοιμήθηκα τελικά το μεσημεράκι και συνήλθα.

miria τα κατάφερες τελικά με το τικεράκι.Και εγώ παιδεύτηκα στην αρχή αλλά το βρήκα ;)

ΑthinaK εγώ δεν το νιώθω χαμηλά το μωρό,αλλά μερικές φορές μέσα στη μέρα νιώθω να με πιέζει πολυυυ χαμηλά,σαν να σπρώχνει κάπως.Δεν με πονάει,με ενοχλει θα έλεγα που και που.Γενικά πάντως τη νιώθω να έχει καταλάβει όλη την κοιλιά,δεν μπορώ να προσδιορίσω που ακριβώς είναι.

Eri συμφωνώ με επισκληρίδιο!!!!Αφού έχεις τη δυνατότητα να επιλέξεις γιατί να χάσεις τις πρώτες σου στιγμές με το μωράκι σου?

Mamounaki περιμένουμε νεότερα!Εμένα ο δικός μου δεν με έχει δει από κάτω ακόμα,την επόμενη φορά όμως δεν το γλιτώνω.

marylou κουρτίνες???Προσεχτικά ε??Πες και σε κάποιον να βοηθήσει...

maniania δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα.Η καισαρική πλέον έχει γίνει ρουτίνα για τους γιατρούς.

Τα υπόλοιπα κορίτσια που χάθηκαν???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πού χαθήκατε όλες καλέ;;

Είχαμε τίποτα γεννητούρια;;;; :roll::roll:

lenitsa λες?Ποια έχει σειρά τώρα?Ανυπομονώ να περάσουν οι μέρες πάντως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσούδια μου τι κάνετε?

Εγώ σήμερα δεν ξύπνησα καλά! Είχα έναν πονοκέφαλο και γενικώς είμαι πολύ ντάουν! Δεν μπορώ κουράζομαι με το παραμικρό! Δυο σκαλιά ανεβαίνω και δεν μπορώ! Τι να πω?

Μαμουνάκι με ρέγουλα οι δουλειές! Και εγώ αυτό είχα πάθει πριν λίγο καιρό! Δεν μπορούσα να βλέπω σκόνη, άπλυτα στον νεροχύτη? Κατευθείαν καθάρισμα! Τώρα δεν έχω κουράγιο! :cry:

Πήγατε γιατρούλη? Τι κάνει το μπεμπάκι?

Μανιανια και εγώ σαν τους φαντάρους τις μετράω τις ημέρες! Μη φοβάσαι πάντως για την καισαρική η ιατρική έχει προχωρήσει τόσο πολύ που όλα θα πάνε καλά!

Σταγόνα μάλλον της αρέσει εκεί μέσα τι να πω? Πρόσεχε πάντως μετά αφού σαραντήσεις μη γυρίσεις και μας πεις κορίτσια πάμε για το πέμπτο!!! :shock::shock: Με ρέγουλα!

Πάντως και εγώ επισκληρίδιο θα διάλεγα αν χρειαστεί να κάνω καισαρική! Αλλά έτσι και αλλιώς από ότι ξέρω πρέπει να υπάρχει πολύ σοβαρός λόγος για να κάνουν ολική! Διάβαζα συγκεκριμένα χθες σε ένα βιβλίο ότι σε περίπτωση καισαρικής το καλύτερο είναι η επισκληρίδιος γιατί δεν επηρεάζεται το μωρό και εκτός αυτού ότι εσύ δεν είσαι μετά χάλια όπως όταν συνέρχεσαι από την ολική και επίσης την πρώτη μέρα σου δίνουν φιδέ και τέτοια!

Και εμείς μετά τον Ιανουάριο που μάθαμε για τον ερχομό της μπέμπας 3-4 φορές να έχουμε κάνει! Φοβάται και ο αντρούλης! Σκεφτείτε αν μας έχει λείψει εμάς τι να πουν και εκείνοι? Χθες έκανα μπάνιο και μιλούσα στην κόρη μου και της έλεγα: "Βρε βγες από εκεί δεν σκέπτεσαι τον πατερούλη σου που τόσο καιρό έχει να χαρεί? Βγες για να περάσουν οι 40 μέρες και μετά να τον κάνουμε να χαρεί τον άνθρωπο που έκανε υπομονή τόσο καιρό". Λέτε να με άκουσε? Για να δούμε το σ/κ που θα με δει ο γιατρός να μου πει σε τι φάση βρισκόμαστε!

Ανλού εγώ με το ξύρισμα έχω παρατήσει κάθε προσπάθεια εδώ και 3 βδομάδες! Τώρα λέω να κάνω μια προσπάθεια αύριο για να μη χρειαστεί ο γιατρούλης να κάνει ανασκαφή στο δάσος για να βρει το δρόμο... ;)

Τι έγινε πήγατε γιατρούλη? Τι σας είπε?

Κατ εσύ τι λέει πήγες γιατρούλη?

Μιρια, Μαρυλού και Έρη είστε από τις τυχερές! ;)

Έρη μου άντε μπράβο θα περνάει η ώρα σου καλύτερα τώρα που θα έρθει η φιλεναδίτσα σου! Άντε να κάνετε και καμιά βολτίτσα, να πάτε για κανένα καφεδάκι στην Χαλκίδα μια χαρά!

Αθηνά ίσως επειδή είναι το τρίτο να γεννήσεις πιο γρήγορα και να μη χρειαστεί να πάρεις όλο τον μήνα! Οπότε έχει αρχίσει από τώρα τις δουλειές το μπεμπε! Τελείωσες με τις ετοιμασίες? Τέλος τα τρυπήματα και οι συναρμολογήσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ??ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ?ΑΘΗΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ ΑΦΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΧΕΡΙ,ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΔΙ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ Η ΜΗΤΡΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΞΕΧΙΛΩΣΕΙ ΚΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΕΧΕΟΥΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΧΩΡΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΜΗΝΕΣ.ΕΜΕΝΑ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΓΥΡΙΣΕ ΠΑΛΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΚΟΛΗ ΓΕΝΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΑ ΤΡΙΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΜΠΟΡΕΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ.ΑΝ ΟΜΩΣ ΠΑΡΕΙ ΦΟΡΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΛΕΠΤΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΕΚΕΙ ΟΜΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ. :roll::roll: ΑΥΤΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ εγώ!!!!! ;);)

Εμείς εμείς!!!! :lol::lol::lol::lol:

Αμήν κ πότε!!!

Όσο για το ξύρισμα, προχτές τα κατάφερα με τη βοήθεια ενός μικρού καθρέφτη αλλά έκανα μία ώρα. Βέβαια το αποτέλεσμα... άψογο...βραζιλιάνικο!!! :mrgreen::mrgreen: Είπα ας φύγουν τα πολλά τώρα κ όποτε έρθει η ώρα να θέλει απλά ένα φρεσκάρισμα. Σωστή;; :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...