Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες Νοεμβριου-Δεκεμβριου Νο4


Recommended Posts

Γειά σου Ρηνιώ! είμαι κι εγώ εδώ προς το παρόν! θέλω να τελειώσω μια δουλειά και να σχολάσω επιτέλους! καλά είσαι; εγώ ψιλοχάλια, η μέση μου όσο περνάει η ώρα χειροτερεύει....

Οσο για τα σουτιέν θηλασμού, είχα πάρει 1 με τις εκπτώσεις να μου βρίσκεται, αλλά μου είχε πει η πωλήτρια ότι καλύτερα να μην πάρω άλλα και να περιμένω, γιατι με το θηλασμό το στήθος θα μεγαλώσει ακόμα περισσότερο, ισχύει αυτό ήδη μανούλες; αν είναι έτσι να περιμένουμε. Οσο για νυχτικό είχα σκοπο να πάρω μακρυμάνικο, δεν είχα σκεφτεί ότι θα έχει ζέστη στο μαιευτήριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσια!

Καταρχην Ρούλα χρονια πολλα κι ευτυχισμενα και με το καλο το μωρακι να γεμισει την αγκαλια και το σπιτικο σας!!!

Μιας και μιλατε για ρουχα,αν εχετε προσβαση σε καποιο καταστημα H&Μ καλο ειναι να κανετε μια βολτα,εχει και ρουχα εγκυμοσυνης και εσωρουχα εγκυμοσυνης και βρεφικα ρουχαλακια...και σε πολυ καλες τιμες...σημερα πηγα γιατι εψαχνα ενα φορεμα για τα βαπτισια του ανηψιου μου την Κυριακη και στα NOTOS ΚΑΙ ΑΤΤΙCA δεν υπηρχε δειγμα ρουχου εγκυμοσυνης!!!μου την εδωσε και θυμηθηκα την αδελφη μου που ψωνιζε οταν ηταν εγκυος απο τα καταστηματα αυτα και μου ελεγε οτι υπαρχει μεγαλη ποικιλια και καλες τιμες....για οποιες μενουν κοντα στο κεντρο Αθηνας υπαρχει ενα καταστημα μεγαλο στην πλ.Κολοκοτρωνη και ενα κατω χαμηλα στην Ομονοια...αλλού δε ξερω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου τι κανετε???

ρουλιτσα χρονια πολλαααααααα :P:P:P:P:P:P:P:P παντα χαρουμενη και ευτιχισμενη...

σημερα ειναι μερα σιδερωματος η εμενα μου φαινεται???και εγω ειχα σιδερο σημερα και ξεβγηκα που λεμε και στο χωριο μου :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ειπα να σας βαλω και καμια φωτο μου να τις δειχνετε στα μικρα σας να τρωνε το φαγητο τους :oops::oops::oops::oops:

G1ZZ1.jpgεεεε????αυτη ειναι κοιλια.. :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οντως ήταν μέρα σιδερόματος κορίτσια σήμερα. Κι εγώ σίδερο έκανα. Τωρα τελείωσα. Βέβαια το έκανα με δόσεις γιατί είχε έρθει μια φίλη μου νωρίτερα. Μετά η πεθερά μου κι όλο το διέκοπτα. Πριν μισή ώρα όμως το πλάκωσα απανωτά και τελείωσα. Ουφ!

ΚρητηκοΜαράκι όντως αυτή είναι κοιλιά! Φτου,φτου! Βρε πως την παλεύεις; Σε λίγες μέρες μπαίνεις στο μήνα σου έτσι; Άντε με το καλό. Περιμένω πως και πως να κάνεις την αρχή στις ανακοινώσεις της λευτεριάς μας.

Κορίτσια κι εγώ είμαι μέσα από βδομάδα για συναντησούλα. Θα συντονιστούμε επιτέλους;

Τι άλλα νέα ρε κορίτσια; Που είστε; Μόνη μου είμαι πάλι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλιτσα καλε γιορταζεις;;;;

Στο τσακ το προλαβα!!!!

Χρονια πολλα κοριτσαρα μου ομορφη.Με το καλο να υποδεχτεις τον αγγελο σου!!!!!

Κοριτσαρες τι θα γινει τελικα με τη συναντηση που λεγαμε προ αλλαγης μαμμυ;;;; :-c

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki blepw exei megalwsei o kritikaros sou !!!!teleia khlia!!!ante kontebeis....roulitsa xronia polla kopela mou kai panta eythxismeni kai sintoma me to moraki sou!!!egw exw ayrio rantebou me ton gynekologo mou kai me exei piasei to anxos...kai egw exw problhma ston ypno koritsia de bolebome kai gyrnaw sinexeia kai ksipnaw...kai to prwi eimai xalia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φουσκιτσες!σημερα εχω γενικη να κανω και λεω να ξεκινησω νωρις να τελιωνω...αυριο θα παω για ρουχα πιο φαρδια η εγκυμοσυνης..θα δω!εχει παει καμια στο λητω για ρουχα εγκυμοσυνης?εχει ποικιλια ξερετε?

ρουλα χρονια πολλα για χθες και με το καλο να κρατας το μωρακι σου αγκαλιτσα!

εγω μαρια τελευταια που εχει δροσισει κανω κατι υπνους..τρικουβρερτους!ξυπνω βεβαια 1-2 φορες για τουαλετα αλλα δε δυσκολευομαι οπως το καλοκαιρι.κοιτα να μην ανχωνεσαι γιατι αυτο μαλλον σου δυσκολευει τον υπνο!εξαλου το μωρακι ειναι τελειο πια.περιμενουμε νεα σου.φιλακια κοριτσακια,θα ξαναμπω αμα τελιωσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοιλουμπιτσες όμορφες!!

Εγώ σήμερα αποφάσισα να μην πάω στην δουλειά και να αράξω στο σπιτάκι μου και να ξεκουραστώ- χθες το βράδυ δεν την πάλευα καθόλου. Σχόλασα, πήγα με ραντεβού για να μου αλλάξουν τα λάστιχα στο τουτου και τελικά περίμενα 2 ώρες. Μου έσπασε και τα νεύρα ένας τραγόπαπας που ήρθε πολύ μετά απο εμένα και τον επιασαν πριν απο εμένα - άλλαξε ζάντες στο SMART του!! Εγώ κοιμόμουν όρθια και αυτός ασχολιόταν με τις ζάντες!!! Τελικα μαζεύτηκα στις 8 το βράδυ και τα είδα όλα. Το βράδυ με πέθαναν τα πόδια μου απο κράμπες. Οπότε σήμερα σαπίζω προσωρινά στον καναπέ μου... :mrgreen::mrgreen:

Μαράκι είσαι η αρχηγός μας!! Αυτή ναι είναι κοιλιά!! Φτού φτού, να μην σε ματιάσω!! Θα βγάλω και εγώ σήμερα και θα σας βάλω νεες, αν και πρέπει να τα πούμε και απο κοντα επιτέλους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι στα Λητώ έχει μεγάλη ποικιλιά σε ρούχα αλλά ειναι πανάκριβα. Στα H&M έχει σαφώς μικρότερη ποικιλιά αλλά και πολύ πολύ πιο φθηνά. Βέβαια εγώ στα h&m στο Avenue δεν έχω βρει κάτι ιδιαίτερο. Ισως πρέπει να πάω σε κανένα άλλο κατάστημα τους. Και εγώ πλέον δεν χωράω πουθενα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις..δεν τα εχω με την θρησκεία.. με μερικούς παπάδες τα εχω και ειδικά εδώ στην πόλη μου πλέον δεν υπάρχει σχεδόν κανένας άξιος παπάς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλες καλημερααααα...τι μου κανετε???πως ειστε???κεφατες κεφατες????και ετσι να συνεχισετε....ειναι ομορφη η ζωη...εχω κεφια σημερα...ωωωωω ναι :D:D:D:D:D:D:D και ελπιζω σε καλο να βγει

ευχαριστω για τα σχολια για την υπεροχη πανεμορφη και μοναδικη κοιλια που με τοσο κοπο και πολλες μακαροναδες καταφερα να αποκτησω...(μιλαμε μερα παρα μερα μακαρονια ετρωγα :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: )

μαρακι οκ με τα τικερακια????αν εκανα καμια βλακεια και θες καμια αλλαγη εδω ειμαι βαλε μια φωνη και ειναι ετοιμο....

λοιπον σας χαιρετω παω να ετοιμασω καμια κουτα και να δω τις επαναληψεις στην τηλεοραση... :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera koukles... Molis girisa apo to souper market kai to bibliopolio kai kathisa na ksekourasw to taleporw kormi mou...Egw pantos xalia kimame koritsia,exthes to bradi ponouse h kilia mou xamila opos otan exeis periodo kai fovithika ligo, to exei kamia sas auto?? Meta me epiase h mesh mou asta na pane. Me ksipnaei kai h mikrh 4 h wra giati fovotan oti kapios tha vgei kato apo to krevati kai tha thn arpaksei hrthe kai edese :?:?

Shmera lew ston antra mou " telos tha mou doseis lefta na paw na psonisw auta pou xriazome gia to maieftirio giati exw anxothei " Den prolavenei kai autos o ermos na plironei logariazmous sinexia erxonte kainourioi :( :-\ Alla kai egw den thelw na trexw teleftea stigmh...

H8ela na sas rotisw kai kati alo gia to maieftirio, pos ginete akrivos pas otan se pianoun oi ponoi h prepei na tous idopihseis apo prhn kai na se exoun sta ipospin tous?? O giatros ta kanonizei??? Den exw idea. :-?:-??

Katerina sta lito tha vris para pola rouxalakia alla tha sou stixisoun kati parapano, egw kai stis 2 eggumoshnes mou apo ekei psonisa alla kai apo ta H&m exw parei kapia pou ta xilioforesa olo to kalokairi...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις δεις οτι εχεις πονους ανα 20 λεπτα η ανα συγκεκριμενα χρονικα διαστηματα πχ ανα 15 λεπτα η ανα 20 η ανα μιση ωρα...ειδοποιεις τον γιατρο σου .αυτος μαλλον θα σου πει να κατσεις σπιτι κ να πας στο μαιευτηριο οταν οι πονοι γινουν ανα 5λεπτο.εσυ εκεινο το διαστημα μπορεις να ετοιμαστεις να πληθεις κλπ

αχχχ εγω δε τα εζησα αυτα απο οσα μου λενε σου τα λεω κ σενα.εγω ειχα πονους αμεσως ανα 1 λεπτο.που ειναι κ οι τελικοι πονοι :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristw Dimitra, auta ta kserw pos ginonte apo thn proigoumenh genna mou.. Epidi omos egw gennhsa thn korh mou sthn Souhdia me entelos alo sistima ugeias kai se dimosio nosokomio anarotiomoun pos ginete edw se idiotikes klinikes...Apofasizeis pou tha pas kai meta erxese se epafh mazi tous ligo kairo prhn h pas opos sto nosokomio otan se piasoun oi ponoi kai les gia sas hrtha na gennhsw??? Fisika enhmeroneis ton giatro sou prota...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω στη γερμανια παντως κ μαλλον κ σουηδια ειναι ετσι οταν γινεις 36 εβδ επισκεπτεσαι το νοσοκομειο που θες να γεννησεις δηλωνεις οτι θες να γεννησεις εκει.σου κανουν αναλυτικες εξετασεις υπερηχους καρδιοτοκογρ. κλπ κ οταν ερθει η ωρα να γεννησεις κ νιωθεις πονους πας απλα χωρις να ειδοποιησεις ουτε το γιατρο ουτε κανεναν.δε σε ξεγενναει ο γιατρος σου.οι μαιες εκει το κανουν αυτο κ αν χρειαστει επεμβενει ο γυναικολογος του νοσοκομειου.πραγματικα 2 γεννες που ειχα με βοηθησαν απιστευτα οι 2 μαιες.ηταν πολυ τελειες.

στην ελλαδα απο οσο ξερω εχει αλλο συστημα.παιρνεις τηλ το γιατρο κ σου λεει αυτος τι να κανεις.νομιζω στο νοσοκομειο δε παιρνεις τηλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!! :-h

Από ότι βλέπω τελικά, δεν είμαι η μόνη που δεν μπορεί να κοιμηθεί το βράδυ ε; και η πλάκα είναι ότι πριν μείνω έγκυος κοιμόμουν τόσο βαριά που δεν καταλάβαινα τίποτα, αφού φοβόμουν ότι όταν κάνω μωρό, θα κλαίει δίπλα μου και δεν θα το ακούω!! αλλά τελικα η μητέρα-φύση προβλέπει για όλα! εκτός από τους πόνους που με ξυπνανε, ξυπνάω και με τον παραμικρό θόρυβο πλέον!

ΜαρίαΚρήτη πανέμορφη η κοιλίτσα σου! τώρα που μεγάλωσε ο μπέμπης σου κινείται το ίδιο ή λόγω χώρου δεν τον νιώθεις πιά τόσο συχνά;

Εύη παίρνεις το γιατρό σου τηλέφωνο και σου λέει εκείνος σε πόση ώρα πρέπει να πας κλπ. Αυτό που δεν ξέρω είναι αν εμείς ενημερώνουμε το νοσοκομείο ή εκείνος... αν θυμηθώ θα τον ρωτήσω απόψε στο ραντεβού.

ΜαρίαΚαπ και οι δυό έχουμε ραντεβού σήμερα, και οι δύο μέσα στο άγχος... είδα και ένα απαίσιο όνειρο και πετάχτηκα σχεδόν κλαίγοντας στον ύπνο μου... είδα ότι απέβαλα! και μάλλον τρόμαξα και το μωράκι μου και άρχισε να κλοτσάει, για να μου επιβεβαιώσει ότι είναι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενινα μη σε φοβιζουν αυτα τα ονειρα.ειναι φοβοι στο υποσεινηδιτο απλως.εγω κ στις 3 εγκυμοσυνες εβλεπα οτι απεβαλα οτι γεννουσα αρρωστα μωρα οτι μου παιρναν τα παιδια κ αλλα τετοια ωραια :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φουσκιτσες!σημερα εχω γενικη να κανω και λεω να ξεκινησω νωρις να τελιωνω...αυριο θα παω για ρουχα πιο φαρδια η εγκυμοσυνης..θα δω!εχει παει καμια στο λητω για ρουχα εγκυμοσυνης?εχει ποικιλια ξερετε?

Κατερίνα δεν έχω ασχοληθεί πολύ με ρούχα εγκυμοσύνης, ευτυχώς το καλοκαιράκι την έβγαλα μια χαρά με τα ρούχα που είχα. Στα mothercare stock που είχα πάει έριξα μια ματιά στα ρούχα εγκυμοσύνης και ήταν άθλια, πολύ κλασικά σχέδια. Για τα Λητώ έχω ακούσει ότι είναι αρκετά ακριβά και δεν ξέρω αν αξίζει για 1-2 μήνες που θα φορέσουμε χειμωνιάτικα (και αν!) να πάρεις κάτι ακριβό... Στις εκπτώσεις είχα πάει στα H&M και πήρα 2 τζιν παντελόνια εγκυμοσύνης με 50 € και με αυτά θα βγάλω τις κρύες μέρες. Εχω ακούσει καλά λόγια και για τα ρούχα εγκυμοσύνης της Benetton. Αυτό που με προβληματίζει είναι το μπουφάν, αλλά αν χρειαστεί θα φορέσω του άντρα μου!! :lol:

Δήμητρα ευχαριστώ! κι εγώ αυτό ελπίζω, ότι είναι από τους φόβους στο υποσυνείδητο! είμαι αγχωμένη για το ραντεβού σήμερα και μάλλον για αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας εγκυουλες,τι κανετε?

Δημητρα δεν εχουμε ξαναμιλησει μαζι,καλως ηρθες στην παρεα μας και με το καλο το 3ο μωρακι!

Το μαιευτηριο δεν το ειδοποιουμε εμεις(τουλαχιστον για τα ιδιωτικα που ξερω)τα κανονιζει ο γιατρος και η μαια...

Εγω ρουχα εγκυμοσυνης δεν πηρα καθολου αυτη τη φορα...μονο ενα τζην και κολαν εχω παρει ...μ αυτα θα την βγαλω και με ζακετουλες και μπλουζιτσες μακριες και φαρδιες ;)

Οσο για τον υπνο αστα να πανε ...ουτε εγω μπορω να κοιμηθω ..μολις ξαπλωνω με πιανει η πλατη μου και δεν μπορω να βολευτω με τιποτα :mrgreen:

Ουφ και εγω ειδα ενα παρομοιο ονειρο σημερα...δεν δινω σημασια ομως ξερω οτι ειναι απο το αγχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υπνος ενα ευαισθητο θεμα για καθε εγκυμονουσα ειδικα οταν το μπομπιρακι σου δηλωνει ξεκαθαρα εγω δεν θελω να κοιμηθω...να παρε μια κλοτσια...τι πραγμα???θες να κοιμηθεις στο πλαι??εεε οχι βεβαια θα κοιμηθεις ανασκελα να σε πιασει η μεση να μην μπορεις να σηκωθεις το πρωι...και μην ξεχνας κατα τις τεσσερις να σηκωθεις για τουαλετα και αμα σε ξαναπαρει ο υπνος εμενα να με.... :oops::oops::oops::oops::oops: αυτος κοριτσια ειναι ενας χαρακτηριστικος διαλογος που εχω καθημεριμενα με το βλασταρι μου...ονειρα εβλεπα στην αρχη εχω πολυ καιρο να δω και ελπιζω να μην επιστρεψουν τωρα που κοντευω...

ενινα μου να σου πω την αληθεια μου αυτο πιστευα και εγω και μου το ειπε και ο γιατρος μην τυχον και με πιασει πανικος αλλα εγω τον ακουω κανονικα και να μην σου πω και πιο εντονα απο πριν...και ειδικα αμα με πιανουν τα ψυχολογικα μου το αντρακι μου με ταραζει στην κλοτσια και με καθυσηχαζει...ανυπομονω να βγει απο κει μεσα να το παρω αγκαλια να το ζουλιξω να το χαζευω να το φιλαω να να να να να να να... :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια από τα ίδια και εγώ με τον ύπνο. Ξυπνάω πλέον 2 φορές για τουαλέτα, άλλες 2 φορές γιατί με ξυπνάει ο μικρός απο τα παιχνίδια του και φυσικά για να με πάρει ο ύπνος..τραβάω μανίκι..ροχαλίζει και ο άντρας μου.... Έχει μάθει και αυτός ..μόλις τον ακουμπάω ξέρει ότι θέλω να γυρίσει!! Βάλτε και κράμπες που με πιάνουν και ουρλιάζω σαν τρελή!! Σήμερα με έπιασαν και τα δυο πόδια ταυτόχρονα και με άκουσαν και οι γείτονες.. :cry::cry::cry: Μερικές φορές πάλι είμαι τοσο κομμάτια που δεν καταλαβαίνω τπτ και σαπίζω μέχρι το πρωι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Μαράκι να είσαι καλά, με έκανες και γέλασα με τον διάλογό σου με το βλαστάρι σου! κι εγώ με το δικό μου ακριβώς τα ίδια λέμε! :P ! ειδικά το κομμάτι για τον ύπνο στο πλάι... είναι όμως και τόσο γλυκό και απίστευτο που υπάρχει αυτός ο "κώδικας επικοινωνίας", πάρε μια κλοτσιά για να καταλάβεις τι θέλω και τι όχι! κοντεύει η μέρα που θα αγκαλιασεις και θα ζουλήξεις το μωράκι σου, θα μπαίνεις κλεφτά να μας λες για τις πρώτες αγκαλίτσες και τα ξενύχτια, και εμείς με την κοιλιά τούρλα θα ζηλεύουμε και θα ανυπομονούμε να τα ζήσουμε κι εμείς! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ :D:D .ΚΑΙΡΟ ΕΧΩ ΝΑ ΜΠΩ. ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ (ΑΚΟΜΑ).ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ? ΕΓΩ ΠΡΟΧΤΕΣ ΕΙΜΟΥΝ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ,ΕΧΩ 12 ΚΙΛΑ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΚΑΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ 1375! ΚΑΙ ΓΩ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΜΕ ΠΟΙΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΕΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΤΗΣ ΜΗΤΡΑΣ ΤΗΝ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΕΙ ΛΕΓΟΝΤΕ BRAXTON HICKS ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΜΕ. ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑ, ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΟΥ :-*:-*:-*:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...