Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συχνοουρία!!


Lora-ex Boubou1305

Recommended Posts

Μια γλυκιά καλημέρα σε όλα τα παιδάκια του Foroum!!

Τι κάνετε;Είπα να επιστρέψω στην παρέα σας και πάλι, μια που τελείωσαν οι πολλές υποχρεώσεις πια, και έχουν μείνει η βασικές και καθημερινές υποχρεώσεις της δουλειάς!!

Πως μου είστε;

Εγώ παιδιά ύστερα από μία ελεύθερη επαφή στις 13/08/10 και ύστερα από μιάμιση εβδομάδα, έχω γίνει τακτική πελάτισσα της οποιαδήποτε τουαλέτας βρεθεί μπροστά μου!

Μια συχνοουρία...άλλο πράγμα.Εχτές μέτρησα πόσες φορές πήγα και ο αριθμός βγήκε διπλός!!

έτσι πληροφοριακά να σας ενημερώσω, δεν έχει ξανασυμβεί κάτι τέτοιο πριν από την περίοδό μου, και πάντα χειμώνα καλοκαίρι δεν πηγαίνω τόσες φορές τουαλέτα όσα νερά και να πιω.

Συν το ότι δεν πίνω πάνω 3 ποτήρια νερό καθημερινά.

Υπάρχει περίπτωση να είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης;Περιμένω περίοδο στις 3 με 4 του Σεπτέβρη.

(επίσης έχω και εντερικές ενοχλήσεις..πως να το πω και ντρέπομαι!.. :blush::blush::blush: Νινί 1=τσίσα Νινί 2=Το άλλο)

Εγώ λοιπόν έχω Νινί 2 σε υγρή μορφή!!!

Συγνωμη κορίτσαι αλλά ντρέπομαι φρικτά!!! :blush::blush::blush: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Υπάρχει περίπτωση να είμαι εγκυούλα;Ίωση πάντως δεν είναι γιατί το ρώτησα!!!

Φιλάκιαααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki kalispera, sto euxomai mesa apo tin kardia mou alla xwris na thelw na se apogoiteusw apo ton martio pou prospathw kai egw kathe mina exw sixnoouria apo to agxos mou. gnwmi mou einai na perimeneis 2 meres prin na sou erthei i periodos kai na kaneis test ;i xoriaki. min agxwnesai prokatavolika. sou milaei kapoia pou ekane ton proigoumeno mina 5 test pro periodou apo dithen simptomata.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συχνοουρία είχα 3-4 μέρες πριν από την αναμενόμενη περίοδο, αλλά από το άλλο καθόλου... άντε, μακάρι να μπεις στο κλαμπ με τις εγκυούλες. μην αγχώνεσαι κ κάνε μια εξετασούλα όταν πλησιάζουν οι μέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΤΙ ΠΟ8ΕΙΣ ΝΑ ΠΑ8ΕΙΣ !

ΑΛΛΑ ΚΟΙΤΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΚΥΣΤΙΤΙΔΑ Η ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ !

ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΟΥΡΩΝ Κ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ! ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

loraki kalhmera k apo mena!!!prwta apo ola na exeis sporaki sthn koilia sou alla apla na sou thumisw oti k egw prin ligous mhnes eixa polu suxnoouria k telika htan kati hlithioi mukhtes ...giauto gia pane ligo na to koitakseis..mhpws einai kanena kruwmataki????giati to nini2 kati tetoio mou bgazei...egw pali kamia bdomada nwritera prin mou rthei h trellh paw ligo pio suxna toualeta gia nini 1...opote koitakseto kalh mou..k perimenoume nea sou!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Καλημέρα κορίτσια...

Να σας πώ, επειδή και εγώ έχω συχνοουρία. Σε περίπτωση μυκητών δεν υπάρχει και τσούκσιμο?? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xoanita επειδη εχω παθει πολλες φορες ουρολοιμωξη απο 10 χρονων ...ΝΑΙ εχεις μεγαλο τσουξιμο κατα την διαρκεια της ουρησης και πηγαινεις τουλαχιστον κα8ε 1/5 και 1 ωρα τουαλετα.

Βεβαια η συχνουρια της εγκυμοσυνης μοιαζει πολυ με την συχνουρια τησ λοιμωξης....Γιαυτο μια εξεταση ουρων 8α σου λυσει καθε απορια :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TO ΤΣΟΥΞΙΜΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ !

ΟΙ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΕΙΣ ΧΩΡΙΖΟΝΤΑΙ ΣΕ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ¨¨΄ΠΥΕΛΟΝΕΦΡΙΤΙΔΑ- ΚΥΣΤΙΤΙΔΑ-

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ! ( εχω νοσηλευτει 5 φορες)

ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΜΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ . ΨΑΧΤΟ Κ ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια!! Το έχω σκοπό να κάνω Τετάρτη ή Πέμπτη μια β-χοριακή και μια εξέταση ούρων αν δεν έχω αδιαθετήσει μέχρι τότε.. μόλις έχω νεότερα θα σας πω.. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...