Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010


Recommended Posts

SOUPITSA ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΦΗΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΧΟΡΤΑΣΕΙ...ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ;;;ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΞΥΠΝΙΟΣ;;ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ...ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ...

Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΖΥΛΕΥΕΙ...ΠΑΝΤΩΣΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΝΤΙΔΡΑΕΙ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΤΑΙΖΩ Η ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΑΓΚΑΛΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΜΟΥ ΚΡΥΟ ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΔΥΟ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΤΖΙΤΖΙΚΑΚΙ ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΓΔΑ ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟΝ ΠΡΙΓΚΙΠΑΚΟ ΜΟΥ 24-9 ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΕΙΜ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ.ΠΑΩ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΡΟΖΜΠΙΦ Η ΟΠΩΣ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΙ ΚΑΙ ΞΑΝΑΜΠΑΙΝΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΚΑΤΡΙΝΑΚΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΜΗ ΧΑΛΣ ΤΗΝ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΣΟΥ ΕΣΥ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ..

ΕΓΩ ΔΟΞΑΣΥ Ο ΘΕΟΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΧΑΖΟΜΠΑΜΠΑ ΑΝΤΡΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.

ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΑΣ ΕΦΤΑΣΕ ΤΑ 4 ΚΙΛΑΚΙΑ ΤΡΩΕΙ ΓΑΛΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΚΑΙ ΚΑΝΑ 100 ΗΜΕΡΗΣΙΩΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΚΟΥΤΟΥΛΑΩ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΒΟΛΙΚΟ ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΟΥ ΜΙΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΞΥΠΝΑΜΕ ΜΑΜ ΚΑΚΑ ΚΑΙ ΝΑΝΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas ki apo emena koritsia poso kairo exoume na ta poume...fisika me ta koritsia poy eimaste files kai sto face ta leme sixna....h alitheia einai oti i nea selida den mou aresei katholou kai mallon tha mou parei xrovo gia na tin mathw....elpizv na eistai oles kala...filakia sta mvrakia sas!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

''οταν σαραντησεις θα ηρεμισει''ρε μας δουλευουν;;παλι δεν κοιμηθηκαμε...πολυ γκρινια γαμωτο και δεν ηρεμει πουθενα,καθετε για λιγο και ξανα τα ιδια,βαριεται πολυ γρηγορα.. :roll:

εχω μεγαλο προβλημα με τους απο πανω,κανουν τρομερη φασαρια και εχει τυχει να τον ξυπνησουν απειρες φορες...δεν ξερω τι να κανω,τους εχω κανει παρατηρηση αλλα εξακολουθουν τα ιδια,τι αλλο να κανω;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανουλίτσες. σας διάβασα γρήγορα γρήγορα για να μπω για μάθημα και τώρα δεν θυμάμαι τίποτα! :evil::evil::evil:

θα ξαναμπω στο επόμενο διάλειμμα μπας και τα καταφέρω. φιλάκια σε όλες

p.s Στην Άρτα βρέχει όλη μέρα. γαμώτο, και ήθελα να χουχουλιάσω σπίτι. Αφού κι ο Φοίβος μου είπε όταν γύρισε απο το σχολείο: Βρε μαμά, δεν θα ήταν ωραία να ανάβαμε το τζάκι και να καθόμασταν όλοι αγκαλίτσα με τη μπέμπα στον καναπέ σαν οικογένεια? Το ακούτε? Σαν οικογένεια :(:(

Ωραία θα ήταν του απάντησα. κι εκείνος μου είπε, άντε να το κανονίσουμε σύντομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια γεια σας...

Σήμερα πήγα ΟΑΕΔ κ κατέθεσα τα χαρτιά για το βοήθημα μητρότητας... στις 21/10 θα πάω να πληρωθώ.

Ξέχασα χθες να σας πω ότι η μικρή μου έφτασε 5100 κιλά κ 54 πόντους ύψος... :o:o:o:o μια χαρά μου πε η παιδίατρος... θα πάμε πάλι για να μας πάρει λίγο αιματάκι για εξέταση ρουτίνας κ μετά θα πάμε στις 27/10 για το πρώτο μας εμβόλιο... Κατά τ' άλλα όλα μια χαρά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξανάριξα μια ματιά να τα θυμηθώ!

Πρώτα από όλα να καλωσορίσω το τζιτζικάκι! Ελπίζω να σου αρέσει η παρέα μας αν και τελευταία δεν τα λέμε και πολυ συχνά λόγω υποχρεώσεων! να σου ζήσει κι εσένα το μωράκι σου.

Μαννουλα εμένα δεν μου λείπει καθόλου η κοιλιά μου, άλλωστε έτσι όπως ήταν, είναι :)):)):))

Μακάρι να εξαφανιζόταν κι ας μου έλειπε.

Κάποια μανούλα ρώτησε για συμπλήρωμα. Πάλι δεν θυμάμαι ποια :(:(

Εγώ πάντως της δικής μου της δίνω και πραγματικά φαίνεται ότι αυτό της λείπει, γιατί μετά ηρεμεί και χαλαρώνει. Αφού και το δικό σου το μωράκι σταματαει το κλάμα μετά το συμπλήρωμα σημαίνει ότι πεινάει.

Και χτες το βράδυ αλλά και προχτές την έβγαλα όλο το βράδυ αγκαλιά με τη μπέμπα. Δεν ξέρω τι έχει πάθει και κλαίει. Αυτή πάντα ήταν ήσυχη τα βράδια. έτρωγε, κοιμόταν, έτρωγε, κοιμόταν. καμιά φορά φαίνεται σαν να πονάει. άλλο πάλι και τούτο. αλλάξαμε γάλα και σταμάτησε την απογευματινή υστερία και τώρα κλαίει τα βράδια. ελπίζω απόψε να μην το κάνει γιατί δεν αντέχω και 3ο βράδυ ξενύχτι. άστε που με πόνεσε η μέση μου και η πλάτη μου.

Κορίτσια για βάφτιση πότε λέτε? εγώ έλεγα για Ιούλιο που δεν θα χω και μαθήματα. Βέβαια θα είναι λίγο μεγαλούτσικη η μπέμπα. άρχισα να μαζεύω ήδη κομπόδεμα για τη μεγάλη μέρα. στα δίδυμα δυστυχώς δεν είχαμε την οικονομική άνεση να κάνουμε τίποτα και λέω τώρα να βγάλω το άχτι μου! Υπερπαραγωγή θα της την κάνω τη βάφτιση!

Αυτά απο μένα. Περιμένω να διαβάσω τα νεάκια σας.

Οι αρρωστούλες είστε καλύτερα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΡΑΦΩ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΡΟΣ ΑΓΟΡΟΜΑΝΕΣ Η ΟΠΟΙΑ ΤΟ ΚΑΤΕΧΕΙ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΣΑΣ ΣΑΣ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΤΡΑΒΑΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΕΤΣΑΚΙ?ΕΜΑΣ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΛΛΑ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ ΚΤΛ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΑΒΑΣ ΤΟ ΠΕΤΣΑΚΙ ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ.

ΣΤΟ ΠΑΜΠΕΡ ΕΠΙΣΗΣ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΟΠΟΥ ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΑΣ ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΤΟ ΒΑΖΕΤΕ?

ΠΟΥΛΟΣΥΖΗΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ. :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΡΑΦΩ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΡΟΣ ΑΓΟΡΟΜΑΝΕΣ Η ΟΠΟΙΑ ΤΟ ΚΑΤΕΧΕΙ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΣΑΣ ΣΑΣ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΤΡΑΒΑΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΕΤΣΑΚΙ?ΕΜΑΣ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΛΛΑ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ ΚΤΛ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΑΒΑΣ ΤΟ ΠΕΤΣΑΚΙ ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ.

ΣΤΟ ΠΑΜΠΕΡ ΕΠΙΣΗΣ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΟΠΟΥ ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΑΣ ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΤΟ ΒΑΖΕΤΕ?

ΠΟΥΛΟΣΥΖΗΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ. :shock::shock:

Εγώ στα δίδυμα το κατέβαζα μια σταλίτσα, όσο πήγαινε δηλαδή, δεν το τραβούσα παρακάτω. Μετά απο λίγο καιρό τους το άνοιξε η παιδίατρος. Εκεί είναι το δύσκολο, γιατί σκίζεται, και πονάει και δεν μπορούν να κατουρήσουν τα καημένα. Και μετά αφου στο κατεβάσει ο παιδίατρος θα το κατεβάζεις κι εσύ σε κάθε αλλαγή πάνας για να μην ξανακολλησει. όσο για τη θέση στο πάμπερ, το αφήνεις εκεί που είναι! πάντως, αν σε φοβίζει, κι αφού ο παιδίατρος σου είπε να μην το πειράξεις ακόμα, άστο. Απλά αν δεις και περνάει μεγάλο διάστημα και δεν το έχει κανει μόνος του, θύμησέτο του να το ανοίξει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ στα δίδυμα το κατέβαζα μια σταλίτσα, όσο πήγαινε δηλαδή, δεν το τραβούσα παρακάτω. Μετά απο λίγο καιρό τους το άνοιξε η παιδίατρος. Εκεί είναι το δύσκολο, γιατί σκίζεται, και πονάει και δεν μπορούν να κατουρήσουν τα καημένα. Και μετά αφου στο κατεβάσει ο παιδίατρος θα το κατεβάζεις κι εσύ σε κάθε αλλαγή πάνας για να μην ξανακολλησει. όσο για τη θέση στο πάμπερ, το αφήνεις εκεί που είναι! πάντως, αν σε φοβίζει, κι αφού ο παιδίατρος σου είπε να μην το πειράξεις ακόμα, άστο. Απλά αν δεις και περνάει μεγάλο διάστημα και δεν το έχει κανει μόνος του, θύμησέτο του να το ανοίξει.

1000 ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΓΧΟΣ ΣΤΗΣ 24 ΘΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ 1 ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΩ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΩ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΖΗΜΙΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑΚΛΑ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι ένα θέμα αυτό με τα αγόρια. Εγώ τους το άνοιξα 4 φορές, η παιδίατρος δηλαδή, και συνέχεια ξανακολλάει. και τώρα που είναι μεγάλα, πάλι δεν είναι κατεβασμένο εντελώς. κι όχι τίποτε άλλο, τώρα πια δεν με αφήνουν να τα ακουμπήσω, φοβούνται. αλλά τι να κάνουν κι αυτά τα καημένα, αφού κάθε φορά που το ξεκολλάγαμε, κοκκίνιζε και πρηζόταν. καλύτερα άστο αφού κοντεύει η επίσκεψη του παιδιάτρου. εκείνος ξέρει καλύτερα.

1000 ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΓΧΟΣ ΣΤΗΣ 24 ΘΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ 1 ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΩ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΩ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΖΗΜΙΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑΚΛΑ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΚΑΗΜΕΝΑ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΥΠΟΣΤΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ.

ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΣΤΗΣ 24 ΕΔΩ ΣΤΗΝ1Η ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΥ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΕΡΟΠΛΑΝΙΚΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΚΑΝΕ ΕΧΑΣΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΖΩΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΟΝΑΓΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΚΛΑΙΓΕ ΣΚΕΨΟΥ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ ΘΑ ΨΟΦΗΣΩ!! :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Ευχαριστώ για τις χθεσινές συμβουλές ντυσίματο! Τελικά βρήκα μια άσπρη σαλοπέτα με το μπλουζάκι της που μας είχαν φέρει δώρο,δεν την θυμόμουν γτ νόμιζα ότι δεν θα της κάνει,αλλά μας έκατσε γάντι!

Πως μπορώ να ανεβάσω φώτο εδώ να τη δείτε?Δεν έχω ιδέα...

Πάω να διαβάσω και τα υπόλοιπα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπιδάκι πας στην [Απάντηση] - (όχι στην γρήγορη απάντηση) και εκεί κάτω αριστερά έχει Προσθήκη συνημμένου - είναι δίπλα απ' τις επιλογές.

Πας λοιπόν στην προσθήκη συνημμένου και εκεί φορτώνεις τις φωτό που θέλεις - κάνεις προσθήκη αρχείου κ αφού έχεις βάλει όσες θέλεις... τέλος πατάς Υποβολή... κ τσουπ έτοιμες οι φωτό για να τις θαυμάσουμε... :):):):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης ήθελα να σας πω ότι η παιδίατρος χθες μας είπε ότι θα κάψει καρδιές η μικρή γιατί θα ναι μελαχρινή με γκριζογάλανα μάτια :D:D:D:D:D:D:D:D:D πολύ μ' αρέσει !!! ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης ήθελα να σας πω ότι η παιδίατρος χθες μας είπε ότι θα κάψει καρδιές η μικρή γιατί θα ναι μελαχρινή με γκριζογάλανα μάτια :D:D:D:D:D:D:D:D:D πολύ μ' αρέσει !!! ;);););)

Φοβερός συνδοιασμός! μπράβο! Ποιος έχει τέτοια μάτια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΡΑΦΩ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΡΟΣ ΑΓΟΡΟΜΑΝΕΣ Η ΟΠΟΙΑ ΤΟ ΚΑΤΕΧΕΙ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΣΑΣ ΣΑΣ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΤΡΑΒΑΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΕΤΣΑΚΙ?ΕΜΑΣ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΛΛΑ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ ΚΤΛ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΑΒΑΣ ΤΟ ΠΕΤΣΑΚΙ ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ.

ΣΤΟ ΠΑΜΠΕΡ ΕΠΙΣΗΣ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΟΠΟΥ ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΑΣ ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΤΟ ΒΑΖΕΤΕ?

ΠΟΥΛΟΣΥΖΗΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ. :shock::shock:

Δεν πρέπει να το πειράζουμε! Μόνο ο παιδίατρος!

Όταν αλλάζω την πάνα εγώ του το βάζω προς τα κάτω για να μην έχουμε διαρροές... Πολλοί λένε να το βάζεις όπου πάει από μόνο του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέη μου να σου ζήσει! Πολύ πολύ γλύκας ο γιοκας σου!

Τζιτζικάκι καλώς ήρθες! Εμένα με λένε Ελπίδα και γέννησα στις 11/8 τη Φραουλίτσα μου! Σήμερα κλείνουμε 2 μηνών!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Χρυσανθεμάκι :-*:-*:-*:-*

Μπέλλα μου προφανώς ο μπέμπης σου έχει πονάκια,του δίνεις κάτι?

Αννούλα μου τι έγινε? πάτε καλύτερα με τον θηλασμό?

Μάγδα πρόσεξε το αυτό! Ο ανηψιός μου έπιασε μύκητες,έπαθε φλεγμονή και ταλαιπωρήθηκε ο καημένος μετά..

Χρύσα ΚΟΥΚΛΑ η μπεμπαμπλόμ σου!χιχι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
    • Καλημέρα κορίτσι μου!!! Τα αισθήματα είναι αμοιβαία να ξέρεις❤️ Ναι την Παρασκευή ακούσαμε την καρδούλα του, είχε 140 παλμούς το σποράκι. Όπως φαίνεται πάει πολύ καλά!!!!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...