Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσακια μου!!!τι κανετε???απο τα λιγα ποιυ διαβασα καθως ο χρονος με πιεζει πολυ ειδα οτι ειστε μερικες αρρωστουλες..περαστικουλια σας!!!!!!!!

Βασουλα μου μη δινεις σημασια στα μουτρα που σου κανουν τα πεθερικα σου.θα τους περασει.φυσικα και θα εξακολουθουν να προσεχουν το μικρο σου.δεν θα παψουν να το αγαπουν αν δεν τους βγαλεις το ονομα.ειδικα αν το εχεις ταξει ειμαι της αποψης να το βγαλεις!το Νεκταριος μου αρεσει πολυ.εχουμε και εμεις στο σοι μας αυτο το ονομα.τελειο!

Λαμπρινη μου τι κουκλακι ειναι αυτο????σωστη κυρια η μπεμουλα σου στην εξοδο της!!!να τη χαιρεστε και παλι κια καλες βολτουλες!!!δεν θυμαμαι κατι αλλο... :(

φιλακια πολλαααααααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα φιλενάδες μου ! Εμείς χθες κοιμηθήκαμε αργά... οπότε σήμερα ακόμα κοιμόμαστε !!! Κατα τ' άλλα όλα μια χαρά. Κορίτσια δεν χορταίνω τον ύπνο μου.Σηκώνομαι κ αισθάνομαι κομμάτια...

Ααααααααααα ας γράψετε κ μένα στο κλαμπ των μαμάδων που έκαναν σεξάκι :lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια τα λεμε αργότερα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κάνετε κοριτσάρες και μπεμπάκια;

Εμείς είμαστε πολύ καλά!Μεγαλώνουμε και ομορφαίνουμε! :lol:

Περαστικά σας βρε κορίτσια!Τι πράγμα είναι αυτό που σας έπιασε όλες μαζι;;;

Εχω πρόβλημα φιλεναδίτσες μου.

Χρειάζομαι την συμβουλή σας...

Οπως σας είπα, τέλος του μήνα θα έχουμε την βάφτιση του μπεμπάκου μας!

Κάναμε τάμα και το μωρό μας θα το ονομάσουμε Νεκτάριο.

Ελα όμως που τα πεθερικά μου μας κάνουν μούτρα.

Είπαμε με τον Ακη να βάλουμε τελικά 2 ονόματα Νεκτάριος-Χρήστος αλλά το μωρό μας να το φωνάζουμε Νεκτάριο.

Σήμερα που πήγε ο Ακης απο τα πεθερικά, του είπαν οτι θέλουν να φωνάζουμε το μωρό μας Χρήστο και εάν είναι να το λέμε και Νεκτάριο δεν θέλουν. :shock:

Και σας ρωτάω εγώ τώρα...Τι κάνουμε;

Τα πεθερικά μου τα έχω ανάγκη γιατί οταν με το καλό ξεκινήσω την δουλειά αυτοί θα κρατάνε τον μικρό μας γιατί οι γονείς μου είναι πολύ μακρυά και δεν με παίρνει να τους πηγαίνω κόντρα...Ουφφφφ...κοντεύω να τρελαθώ...

Εγώ όμως θέλω το μωρό μου να το λέω Νεκτάριο γιατί μου αρέσει περισσότερο...

Θα τρελαθωωωωω....

Τι μου προτείνετε να κάνω;;;;

Ο άντρας μου το αφήνει πάνω μου...Είπε οτι θα κάνουμε ότι πω εγώ αλλά στεναχωριέται και για τους γονείς του...

το Νεκταριος το ειχατε πει με το που εμεινες εγκυος;δλδ το γνωριζαν οτι ειναι ταμενο;αν ναι τοτε συγνωμη αλλα αυτο που κανουν δεν ειναι καθολου σωστο.Εγω τον μικρο μου θα τον βγαλω Παντελη λογω ταματος μου στον Αγιο Παντελεημων,το γνωριζαν πως θα βγει ετσι πριν μεινω εγκυος,ειχα δει ονειρο στην πρωτη μου εγκυμοσυνη,και ηξερα πως την επομενη φορα που θα μεινω εγκυος θα ειναι αγορι και θα λεγετε Παντελης,εμενα δεν εφεραν αντιρηση αν και περιμενα απο τον πεθερο μου,παρολο αυτα απο την πρωτη στιγμη που μαθαμε πως ειναι αγορι το φωναζε και ο ιδιος απο μονος του Παντελη.

αχ!εχει 2 βραδια με εχει ξετιναξει,δεν κοιματε γαμωτο... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοπελούδες μου! ΤΙ κάνετε? σας ξενύχτισαν τα μωράκια σας? Η δικιά μου η σκατούλα πισωγύρισε. Αντί να κάτσει περισσότερες ώρες το βράδυ χωρίς φαγητό, ξύπναγε ανα τρίωρο και με τελείωσε. ΠΟυ να σηκωθώ το πρωί να πάω για δουλειά. Μ' αρέσει που η παιδίατρος μου είπε να της περιορίσω τα γεύματα σε 5 την ημέρα. Με τίποτα! Κατα τ' άλλα καλά. Εδώ στην Άρτα κάνει κρύο σήμερα. καιρός να ανάψουμε το τζάκι και να χουχουλιάσουμε στον καναπέ ;);)

Ρε κορίτσια εγώ χτες δοκίμασα να κάνω σεξ δεύτερη φορά και πάλι πέθανα στον πόνο. Εσείς δεν πονάτε? Τι στο καλό έχω πάθει :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το Νεκταριος το ειχατε πει με το που εμεινες εγκυος;δλδ το γνωριζαν οτι ειναι ταμενο;αν ναι τοτε συγνωμη αλλα αυτο που κανουν δεν ειναι καθολου σωστο.Εγω τον μικρο μου θα τον βγαλω Παντελη λογω ταματος μου στον Αγιο Παντελεημων,το γνωριζαν πως θα βγει ετσι πριν μεινω εγκυος,ειχα δει ονειρο στην πρωτη μου εγκυμοσυνη,και ηξερα πως την επομενη φορα που θα μεινω εγκυος θα ειναι αγορι και θα λεγετε Παντελης,εμενα δεν εφεραν αντιρηση αν και περιμενα απο τον πεθερο μου,παρολο αυτα απο την πρωτη στιγμη που μαθαμε πως ειναι αγορι το φωναζε και ο ιδιος απο μονος του Παντελη.

αχ!εχει 2 βραδια με εχει ξετιναξει,δεν κοιματε γαμωτο... :(

Μήπως κοιμάται πολύ την ημέρα? Δοκίμασε το απογευματάκι να τον κρατήσεις ξύπνιο λίγη ώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοπελούδες μου! ΤΙ κάνετε? σας ξενύχτισαν τα μωράκια σας? Η δικιά μου η σκατούλα πισωγύρισε. Αντί να κάτσει περισσότερες ώρες το βράδυ χωρίς φαγητό, ξύπναγε ανα τρίωρο και με τελείωσε. ΠΟυ να σηκωθώ το πρωί να πάω για δουλειά. Μ' αρέσει που η παιδίατρος μου είπε να της περιορίσω τα γεύματα σε 5 την ημέρα. Με τίποτα! Κατα τ' άλλα καλά. Εδώ στην Άρτα κάνει κρύο σήμερα. καιρός να ανάψουμε το τζάκι και να χουχουλιάσουμε στον καναπέ ;);)

Ρε κορίτσια εγώ χτες δοκίμασα να κάνω σεξ δεύτερη φορά και πάλι πέθανα στον πόνο. Εσείς δεν πονάτε? Τι στο καλό έχω πάθει :(

καλα τι εχετε παθει ολες και πονατε;;;μηπως το σκεφτεστε πολυ;εγω ακομη δεν εκανα τιποτα ββεβαια ,αλλα πο την πρωτη γεννα που θυμαμαι δεν πονεσα,απλα ηταν λιγο αβολα λογο του οτι ειχε περασει πολυς καιρος,τωρα που εκανα καισαρικη δεν ξερω πως θα ειναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχα!Χρυσα μου καλο!!!!την ημερα ειναι που δεν κοιματε καθολου!!τα βραδυα κοιμοταν 4 ωρες αρχικα,9-1,μετα 2-5 το πρωι και μετα μια ωρα μονο,τωρα ξυπναει ανα μια ωρα και με τυρανναει μεχρι να τον παρει ο υπνος,κοιματε στο στηθος και με το που παω να τον αφησω ή θα ξυπνησει αμεσως,ή θα μεινει για κανενα μισαωρο και μετα ξανα γκρινια...και δεν ποναει,δεν μαζευει τα ποδια του,τα τεντωνει!ΝΕΥΡΑΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera manoulitses!!!!perastika stis arosoules!!!koimi8ike mpempis moy kai ekatsa na sas diavasw!!kales voltes stis kopeles poy sarandisane ,an kai o kairos den mas voi8aei!

egw piga stin gynekologo moy :moy ekane yperixo,moy evale xeri :oops: koitakse kai to sti8os moy ola kala!!!!a ekane kai test pap kai ayto vgike kalo ;);) .moy eipe oti periodos moy 8a argisei logo 8ylazmoy.ayta ta nea mas-to mwraki mia xara,fovame na min to matiasw :D alla einai poli kalos,kai ti nyxta mia fora ksipnaei kai pistevw an i8ela 8a mporoysa na toy kopsw to nyxterino alla afoy den doulevw!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΕΜΕΙΣ 2 ΒΡΑΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗΣ 4,30 ΣΕΡΙ ΞΥΠΝΙΕΙ ΚΛΑΙΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΠΟΝΑΕΙ Ο ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΣ...ΤΑ ΕΧΩ ΦΤΥΣΕΙ...ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΤΥΧΗ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ 2 ΠΑΙΔΙΑ.. :cry::cry:

ΜΠΕΛΑ ΜΟΥ;;ΞΕΝΥΧΤΑΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ Ε;;ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΝΕΙ ΚΟΙΜΑΤΕ ΣΤΟ ΒΥΖΙ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΑΚΟΥΜΠΗΣΩ ΞΥΠΝΑΕΙ...ΥΠΟΜΟΝΗ..

VASOMITS ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΤΑΞΕΙ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΧΑΣΕΙ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΟΠΩΣ Η ΜΠΕΛΑ..ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΑ 2 ΟΝΟΜΑΤΑ...Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΤΑΞΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΕΚΤΑΡΙΟ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΣ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙΣ 2 ΟΝΟΜΑΤΑ...

ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ MADRE ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΟΝΟΜΑΤΑ;;;ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΜΕΝΗ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΜΟΥ...ΑΝ ΚΑΝΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΓΑΖΩ ΘΑ ΜΕ ΚΥΝΗΓΗΣΟΥΝ....

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;ΒΓΗΚΑΝ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ;;;ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...ΤΙΣ ΠΗΡΑ ΤΙΣ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ 2Η ΜΕΡΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ...ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ Ο ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΣ!!

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΤΙ ΑΛΛΟ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΧΝΑΩ ΤΗ ΔΙΑΒΑΖΩ...ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΞΕΝΥΧΤΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΗ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΥΡΑΓΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα και απο εμας μανουλες!

Περαστικα σε ολες οσες ειναι αρρωστουλες ! Αντε γρηγορα να γινετε καλα γιατι σας χρειαζονται τα μωρακια σας.

Σαραντισαμε και εμεις, αυριο τελικα θα παμε για ευχη και θα αρχισουμε βολτιτσες. Οχι οτι τα πιστευω αυτα, εντελως συμπτωση, αλλα τοσες μερες δεν εβρισκα χρονο, οταν κοιμοντουσαν τα παιδια απλα κοιμομουν και εγω λογω εξαντλησης. Ελπιζω να βελτιωθουν τα πραγματα. Πηγα και στον γυναικολογο. Να φευγουν μια μια οι εκκρεμοτητες γιατι τα βαριεμαι αυτα...Ολα καλα και εκανα και τεστ Παπ. Μια χαρα με βρηκε. Μου ειπε οτι ολα επιτρεπονται απο εδω και στο εξης. Καλα, εμεις εχουμε ξεκινησει ηδη...οκ, μια φορα μονο, ελπιζω και σε συνεχεια!

ΠΡΟΒΛΗΜΑ με θηλασμο...Οποια ξερει και μπορει ας με βοηθησει...Τον βαζω στο στηθος, εχω γαλα αλλα τρωει λιγο και μετα βγαζει τη θηλη...ΓΙΑΤΙ?????? Εχει δοκιμασει και μπιμπερο, μηπως γι αυτο? Δεν θα θελει ξανα το στηθος μου? Εχω στεναχωρηθει πααααααααααααααααααρα πολυ γι αυτο, γιατι ξεκινησαμε παρα πολυ καλα με το θηλασμο και ειναι κριμα και αδικο....

Τον εβαλα σε μια κουνια-λικνο το Ακουαριουμ της Φισερ Πραις εχω και του αρεσει παρα πολυ εκει (ηταν του Γιωργου αυτο), καθεται και χαζευει! Το προβλημα ειναι οτι αρεσει και στον Γιωργο επισης και το θελει και εκεινος και εχουμε γκρινια στο σπιτι...Σε σημειο που σκεφτομαι δηλαδη να αποσυρω την κουνια γιατι ζηλευει ο μεγαλος και γκρινιαζει. Καμια ιδεα???

Α, Βασουλα μην ενδωσεις στον εκβιασμο και μην φοβασαι τιποτα. Εφοσον το ταξατε το παιδι , τελειωσε... Και θα το αγαπανε ουτως η αλλως, αστους να λενε τωρα...θα δεις!

Τα φιλια μου σε ολες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλες βολτες Αννουλα!οσο για το θηλασμο,μηπως εχεις πολυ γαλα και τον πνιγει;γιατι και μενα ετσι εκανε και τωρα τον κραταω πιο ορθιο οταν θηλαζει και εγω εχω την πλατη πισω και οχι ορθια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΜΠΕΛΑ ΜΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΝΑ ΑΦΗΝΕΙ ΤΗ ΘΗΛΗ;;;ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗ ΜΑΝΝΟΥΛΑ ΕΧΩ...

bikoyla :YMHUG: !μπορει να συμβαινει και αυτο,δεν μπορεις να ξερεις γαμωτο,εμενα τωρα κανει σαν να μην χορταινει....αλλα πανες βρεχει,και κακακια κανει μια χαρα...τι να πω :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάθημα τέλος και για σήμερα. Έχω εκνευριστεί πάρα πολύ. Ο άντρας μου δεν παίζετε. Εχτές γύρισα σπίτι στις 11 το βράδυ. Είμαι με 5 ώρες ύπνο κι απ'το πρωί είχα μάθημα μέχρι τώρα. Είχα βρασμένο μοσχάρι και του είπα να βράσει μακαρόνια και λίγη σάλτσα για να φάνε. Με πήρε τηλέφωνο και έβαλε τις φωνές γιατί δεν σχόλασα νωρίτερα για να φτιάξω τη σάλτσα! Άκουσον άκουσον. Μα πόσα κομμάτια να γίνω πια? Τώρα τρώνε σκέτα μακαρόνια με τυρί. Σκασίλα μου. :evil::evil::evil: Όλα εγώ πρέπει να τα σκεφτώ, το σπίτι, τα παιδιά, το φαγητό, και τόσες ώρες δουλειά. Για τον εαυτό μου τίποτα. Αφού κατήντησα να έρχομαι στο μάθημα με φόρμα και αθλητικά :(:(

ουφ τα είπα και ξέδωσα.

Βρε κορίτσια, εσείς που θηλάζετε και δεν κοιμούνται τα μωράκια σας. Μήπως απλά δεν χορταίνουν? Και η δικιά μου αν και δεν θηλάζω, μπορεί να καθόταν ξύπνια τον πρώτο καιρό και να εκλαίγε και δεν ήξερα τι έφταιγε. Και τελικά αν και είχε αφήσει γάλα στο μπουκάλι, μετά απο μία ώρα ήθελε συμπλήρωμα. Μπορεί να έπινε μόλις 10 ή 20 γραμμάρια, αλλά αυτό χρειαζόταν για να ηρεμήσει και να κοιμηθεί. Δηλαδή αν δεν έχουν κολικούς τα μωράκια σας, για ποιο άλλο λόγο να κάθονται ξύπνια τόσες ώρες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από εμάς..Η μπέμπα μου κοιμόταν όλη μέρα χθές ,ελπίζω να μην μου αρρωστησει ρε γμτ τώρα που έγινα καλά εγώ... :(

Μαννούλα που έχεις χαθεί? Σαραντήσατε κι εσείς μωλε? Πάντα υγεία εύχομαι για το νινί σου! Αυτό που λέει η Μπέλλα για τον θηλασμό ισχύει,όπως μπορεί να ισχύει κ το αντίθετο ή ακόμα και να αλλάζει η σύσταση του γάλακτος σου.Οπως κ να χει επειδή τα έχω περάσει όλα απλά μην απογοητευτείς κ τα παρατήσεις,βάζε τον όσο μπορείς στο στήθος,αν δεν θέλει ξεγελασε τον για λίγο κ μετά πάλι.Φυσικά αν χρειαστεί να του δώσεις κάποια στιγμή λιγάκι συμπλήρωμα δεν πειράζει,απλά να θυμάσαι όσο λιγότερες φορές τόσο καλύτερα.

Χρύσα άσε γτ κι εγώ έριξα εναν τσακωμό εχθές..Νομίζουν οτι είναι εύκολο να περνάνε όλα απ τα χέρια ενός ανθρώπου κ είναι κ αχάριστοι.Εμείς ουτε να αρρωστήσουμε δεν μπορούμε.Το χειρότερο οτι ήταν μπροστά η μάνα μου κ οπως πάντα τον υποστήριξε ,τσακώθηκα κ μ αυτήν και σηκώθηκε κι έφυγε.. :cry:

Μπέλλα κουράγιο,τι θα κάνει?Θα φτιάξουν τα πράγματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γλυκα ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις και τη συμπαρασταση σας. Ρε γμτ, αυτο κανω, τον βαζω στο στηθος οσο πιο συχνα μπορω, τρωει λιγο και μετα τραβιεται, μετα ξαναψαχνει τη θηλη του τη δινω και πάλι απο την αρχη ολο αυτο. Ειναι τρομερα κουραστικο και ψυχοφθορο....Τα χω παιξει τελειως. Αφου βλεπω οτι δεν θελει το στηθος, ε, του φτιαχνω ξενο και δεν πινει σχεδον καθολου? ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΙΑΑΑΑΑΑ??????? Τελοσπαντων, το πολεμαω, πεισμα αυτος? Ε, αλλο τοσο και εγω, οχι, που θα με κανει οτι θελει το σκατουλακι!!!

Ελπιδακι μου χαθηκα γιατι εχω γινει πτωμα με 2 παιδακια! Ελευθερος χρονος μηδεν!Ο Γιωργος δεν κοιμαται καθολου κατα τη διαρκεια της ημερας και τα παιζω, δεν με αφηνει καθολου σε ησυχια! Προσπαθω ομως να μπαινω οσο μπορω και να διαβαζω νεακια σας γιατι μου λειπετε πολυ πολυ! Τσακωθηκες με τον αντρουλη σου? Τζοιν δε κλαμπ! Αν διαβασες μερικες σελιδες πριν, μια απο τα ιδια! Μην ανησυχεις, θα τα βρειτε, ετσι γινεται παντα!

Μπελλα μου, τι κανει ο παντελινο? Μην ανησυχεις, αφου κανει κακακια και βρεχει τις πανες του, ολα καλα! Θηλαζεις αποκλειστικα? Εγω ΠΟΛΥ θα ηθελα, αλλα...πρεπει να θελει και ο κυριος!

Χρυσα απορω με εσενα...πως τα προλαβαινεις ολα? Σουπεργουμαν??? Οτι μπορεις βρε πουλακι μου και εσυ, δεν μπορουν να γινουνα ολα στη εντελεια...θα πεσεις κατω στο τελος...πρεπει να βρεις χρονο για τον εαυτο σου γιατι αλλιως θα καταρρευσεις και δεν πρεπει να γινει ετσι ουτε για εσενα αλλα ουτε και για τα παιδακια σου, εχουν αναγκη απο μια μαμα χαρουμενη, ευτυχισμενη και ξεκουραστη (οκ, οσο γινεται). Βοηθεια δεν εχεις απο καπου αλλου περα απο το συζυγο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia moy ti krio einai auto ksafnika????????? :shock::shock::shock:

krio kairos gia dyo ax! emena omws to eteron mou imisi einai makria :(:(:(

sto giatro dn exw akoma paei :? mou fainete teleutaia thaaaaaaaaa... :oops::oops::oops::oops:

i mikroula mou xtes koimithike 4 :shock::shock::shock::?:?:? de kserw ti eixe pathei??? :(:(:(

vasoula mou egw tha ekplirwna to tama mou kai as elegan oti ithelan oloi, ef' oson o antras sou simfwnei kanenos allou de tou peftei logos

labrinoula mou kai annoula siderenia ta mikrakia sas kai kales voltes!!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ο αντρας μου σημερα εκανε κατι που με συγκινησε...καθε σαββατο παει στο χωριο του για μπαλα,σημερα δεν πηγε,πηγε 2ωρες βολτα τον μπομπιρα για να κοιμηθω λιγο.... [smilie=love5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να κάνω βρε κορίτσια. Άνοιξα το πρώτο φροντιστήριο πριν 3 χρόνια και το δεύτερο πέρυσι. δεν μπορώ να τα παρατήσω. Από αυτή τη δουλειά συντηρούμαστε. Προσπαθώ να είμαι εντάξει τουλάχιστον στα βασικά. Μακάρι να είχα χρόνο να ασχοληθώ περισσότερο και με τα παιδιά μου και με τον εαυτό μου. όσο για βοήθεια δεν το συζητώ. οι γονείς μου ζούνε στην Αθήνα. οπότε ότι κάνουμε μόνοι μας. και απο την πεθερά δεν θέλω και πολλά πολλά. Γιατί μετά παίρνουν θάρρος και πολυανακατεύονται.

Μπέλα κοιμήθηκες που τον πήρε ο μπαμπάς του βόλτα, ή όχι?? πολύ καλός ο αντρούλης σου. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ ΚΡΥΟ!!!ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ ΤΑ ΧΟΥΜΕ ΣΤΟ ΦΟΥΛ ΜΗ ΚΡΥΩΣΕΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΜΑΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΛΙΓΟ ΒΑΡΕΜΑΡΟΥΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κάνει τόσο πολυ κρύο στην Αθήνα βρε κορίτσια? κι εδώ κρύωσε ο καιρός αλλά δεν νομίζω να ανάψουμε καλοριφέρ. Απλά στρώσαμε το σπίτι.

ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΣΤΡΩΣΑΜΕ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΕΙΧΕ ΚΡΥΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΑ ΑΝΑΨΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΧΟΥΜΕ ΣΤΑΘΕΡΑ ΣΤΟΥΣ 21 22 ΒΑΘΜΟΥΣ ΑΡΤΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΓΩΓΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΗΛΑΔΗ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΛΙΜΙΝΙ ΕΧΩ ΠΑΕΙ 3 4 ΦΟΡΕΣ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΠΕΘΑΝΕ Η ΓΙΑΓΙΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΗΓΑΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΣΤΡΩΣΑΜΕ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΕΙΧΕ ΚΡΥΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΑ ΑΝΑΨΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΧΟΥΜΕ ΣΤΑΘΕΡΑ ΣΤΟΥΣ 21 22 ΒΑΘΜΟΥΣ ΑΡΤΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΓΩΓΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΗΛΑΔΗ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΛΙΜΙΝΙ ΕΧΩ ΠΑΕΙ 3 4 ΦΟΡΕΣ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΠΕΘΑΝΕ Η ΓΙΑΓΙΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΗΓΑΜΕ.

20 λεπτά απόσταση είναι απο το χωριό που μένω εγώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Antonia2Τι υπέροχο νέο βρε Αντωνία μου, χάρκα πάρα πολύ!!Συγχαρητήρια κι εύχομαι όλα να συνεχίσουν πολύ καλά!!!💗💗
    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...