Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010


Recommended Posts

κοριτσια..τελικα με πεταξε εξω το συστημα!μετα δεν ειχα ιντερνετ:αλλο και τουτο..

Ο μικρος μεχρι τωρα δεν κοιμοταν..ειχε γκρινια!παλι εφαγε λαιμαργα παλι ηθελε κι αλλο παλι τα εβγαλε!

Παλευει με το θηριο καθε φορα!Τωρα ηρεμησε και κοιμηθηκε..πιστευω!

απο το σιναχι κοριτσια και τα ματια μου καινεε :shock::shock::shock::shock: ,,,συγνωμη αν δεν εχω απαντησει σε καποιες...αλλα δεν εχω κουραγιο να ξαναδιαβασω ..και να γραψω τωρα!Ισως μπω αργοτερα γιατι και το λαπτοπακι δεν εχει μπαταρια! :roll::roll::roll::roll::roll:

Περαστικά και σύντομα εύχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αα να σας πω και τα ευχαρισταα!!τα εγραψα στο δικο της ποστ..και απλα αντιγραφω!!

Koritsiaaa γεννησαμεεε! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: !

Η κουμπαρουλα μου η Κατ6 γεννησε στις 1430 τη πριγκιπεσσα μας!το βαπτηστηρι μας!Φυσιολογικο τοκετο..με επισκληριδιο !!ολα πηγαν καλα και δεν τη ταλαιπωρησε η μικρουλα!3800κιλα και 52 ποντους!!ειναι μελαχρινουλα με κοκκινα μαγουλακια και χειλακια!ενα κουκλι!!

Κατερινιω μου να μας Ζησει!! @};-@};-@};-@};-ευχομαι να τη δειτε οπως επιθυμειτε να ειναι παντα γερη,ομορφη και καλοτυχη!αλλα με μενα νονα...τι αλλο απο ομορφα πραγματα να τη περιμενουν?? ειμαι πολυ χαρουμενηη!!!! @};-@};-@};-@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει Κατερίνα!Να είναι πάντα γερή και ευτυχισμένη.

Κατρίνα μου εσύ πως εισαι?

Χρυσα και εμένα όταν πάω για δουλειά γκρινιάζει στον άντρα μου αλλά ο καημένος προσπαθεί γιατί δεν γίνεται αλλιώς.Πιστευω με τον καιρό θα στρώσουν.Μικρούλια είναι ακόμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αα να σας πω και τα ευχαρισταα!!τα εγραψα στο δικο της ποστ..και απλα αντιγραφω!!

Koritsiaaa γεννησαμεεε! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: !

Η κουμπαρουλα μου η Κατ6 γεννησε στις 1430 τη πριγκιπεσσα μας!το βαπτηστηρι μας!Φυσιολογικο τοκετο..με επισκληριδιο !!ολα πηγαν καλα και δεν τη ταλαιπωρησε η μικρουλα!3800κιλα και 52 ποντους!!ειναι μελαχρινουλα με κοκκινα μαγουλακια και χειλακια!ενα κουκλι!!

Κατερινιω μου να μας Ζησει!! @};-@};-@};-@};-ευχομαι να τη δειτε οπως επιθυμειτε να ειναι παντα γερη,ομορφη και καλοτυχη!αλλα με μενα νονα...τι αλλο απο ομορφα πραγματα να τη περιμενουν?? ειμαι πολυ χαρουμενηη!!!! @};-@};-@};-@};-@};-@};-

Να σας ζήσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια, τι κάνετε; Ελπίζω να είστε όλες καλά και τα μωράκια σας το ίδιο. Κατερινάκι, είδα γέννησε η κουμπάρα. Να της ζήσει η μπέμπα της. Να τη χαίρεστε!

Χρύσα, να χαίρεσαι κι εσύ τη νεοφώτιστη γοργονίτσα σας. Πάντα γερή να είναι!

Έχω μέρες να μπω και σας διαβάζω στα κλεφτά πού και πού, αλλά πραγματικά το τρέξιμο είναι το κάτι άλλο. Λείπει κι ο Χρήστος συνέχεια και δεν παλεύεται. Η μικρή είναι καλά αλλά συνεχίζει να κοιμάται ελάχιστα (πόσο θα τραβήξει αυτό; ) και το βράδυ ξυπνάει 2-3 φορές και μετά τα παίζω μέχρι να ξανακοιμηθεί. Η δεύτερη δουλειά με έχει πάει... μην πω πώς και απορώ πώς θα γίνει όταν επιστρέψω και στην κανονική μου δουλειά.

Εν τω μεταξύ πονάει η κοιλιά μου φρικτά εδώ και 2-3 μέρες. Έρχεται αυτό που φαντάζομαι; Μακάρι, μπας και ξεφουσκώσουμε λίγο! Σε εσάς ήρθε;

Το άλλο... έγινε επιτέλους. Ξεπαρθένιασμα :lol::oops: Είχα αρχίσει να πιστεύω ότι δεν θα γινόταν ποτέ, αλλά δεν ήταν τελικά τόσο χάλια όσο φανταζόμουν από αυτά που λέγατε/διάβαζα. Ίσα ίσα :oops:

Είδα και πολλές φωτογραφίες. Γεμίστε το κι άλλο! Τα μωράκια μας είναι όλα ένα κι ένα κορίτσια. Είμαστε πολύ τυχερές 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινουλα μου χαθηκες πολυ χαρηκα που ξαναμπηκες τι κανει η μπεμπουλα σου ??? βαλε καμια προσφατη φωτο να την καμαρωσουμε ..

τρεχεις και εσυ κοριτσακι και δεν φτανεις απο οτι διαβασα ...ασε δεν θελω να με σκεφτομαι οταν θα γυρισω κι εγω στην δουλεια ..ευτυχως αυτο αργει ακομα να γινει

Κατρινακι να σου ζησει η βαφτιστηρα παντα γερη να ειναι...γραφεις για τον μπεμπη οτι συνεχως τα βγαζει ρε κοριτσακια μηπως εχει καμια ΓΟΠ?(γαστρο οισοφαγικη παλλινδρομιση )ελπιζω να γραφω μ@λ@κιες :oops:

Madre μου και εμεις ετσι ξεκινησαμε δεν μας πηγε αμεσως στο υποαλλεργικο ( γιατι ειναι αηδια ) το πολεμισαμε με πιο ελαφρυ... στην αρχη νομιζα πως το ξεπερασαμε το προβλημα αλλα οταν εψαξα τα κακα του με σπατουλα ( ναι το εκανα και αυτο ! :oops: )ειδα οτι ειχε μεσα ελαχιστο αιμα ..αν δεν το εψαχνα με προσοχη θα νομιζα οτι ηταν οκ ...

παρε σπατουλες ξυλινες απο το φαρμακειο και ξεκινα το ψαξιμο!!!!!!!!!

εμενα αυτο μου το ειπε μια κοπελα που ειναι αλλεργιολογος και τελικα ειχε απολυτο δικιο ...

αυτα προς το παρον !!!!!

θα σας ξαναγραψω αυριο ..εαν σημερα δεν εχουμε ολονυκτιο ξενυχτι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΤΟ ΞΕΝΥΧΤΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ ΓΕΡΑ...Η'ΟΜΠΕΜΠΗΣ ΘΑ ΞΥΠΝΑΕΙ Η΄Η ΜΙΚΡΗ....ΤΗΣ ΤΡΕΛΗΣ ΓΙΝΕΤΕ...ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ΤΡΕΛΟ...ΚΑΙ ΝΑΧΕΙΣ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΑΣΤΑ ΝΑ ΚΛΑΙΝΕ...ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΑΠΟ ΜΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΟΤΑΝ ΚΛΑΙΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΧΤΕΣ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΟΛΟΝΥΧΤΙΑ ΕΙΧΕ ΚΑΘΕ 2 ΩΡΕΣ ΠΕΙΝΑΓΕ ΣΤΑΦΙΔΑ ΤΟ ΒΥΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΑΑΑΑΑΧ!!!!!!!!!!!!ΑΛΛΑ ΗΘΗΙΚΟ ΑΚΜΑΙΟ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΤΟΝ ΒΡΗΚΕ ΑΨΟΓΟ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΛΕΕΙ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΓΑΛΑΝΑ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΡΑΣΙΝΑ ΑΥΤΟΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΠΗΡΕ??? :shock::shock:

ΠΑΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΝΕΑΚΙΑ ΣΑΣ.ΕΜΕΙΣ ΑΝΑΨΑΜΕ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ ΣΗΜΕΡΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο τις 3 τα ξημερωματα ανα μια ωρα ξυπιος....και ακομα δεν κοιμηθηκε........ααααααααααααααααααααααα

ΕΜΕΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΑΙΜΑΡΓΟΣ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΧΑΡΑΜΑΤΑ ΚΟΥΤΟΥΛΑΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΦΕΥΓΕΙ ΤΟ ΒΥΖΙ :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Τι καλημέρα δλδ?? Είμαι πολύ χάλια,δεν μπορώ να αναπνεύσω σχεδόν,να καταπιώ,κυκλοφορώ με μια μάσκα μονίμως και τρέμω μην κολλήσω το νινάκι μου και περάσει αυτό που περνάω...

Ευτυχώς περιμένω τη μάνα μου το απογευματάκι να έρθει να κρατήσει τη μπέμπα..εγώ θα πάω να κλειστώ μέσα σ'ένα δωμάτιο κ θα βγαίνω μόνο να την θηλάζω.

ελπίζω εσείς να είστε καλά τουλάχιστον! Θα προτιμούσα να ήμουν κι εγώ ξάγρυπνη απ'αυτό το πράγμα,αλλά η δική μου ξύπνησε 8 σήμερα,έφαγε και ξανακοιμήθηκε ως τώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα πως πανε τα ξενυχτια???εγω ζητημα ειναι να κοιμαμαι συνολικα την ημερα 5-6 ωρες...αχ ποσο μ λειπει να κοιμηθω σερι.....Το σαββατο παμε γαι ευχη...Σημερα ειχα μια ορεξη για βολτα μα ο καιρος ειναι χαλια....για βολτα γτ για σπιτι ειναι οτι πρεπει ..εμενα γενικα μαρεσει ο χειμωνας!!κρυο παντως..ειδικα οταν κανω μπανακι το μωρο ανατσουτσουρωνει ο καημενουληςςςς

Ειδα κ ολες τις φωτο σας..ειναι ολα γλυκουλικα μωρουδακια...Τον δικο μ τον ειδατε????ΕΕΕΕΕΕΕ??????στο προφιλ σας τον εβαλα γτ εδω π γραφουμε δεν σκαμπαζω γριιιιιιιιιιι

Εγω απο κοκο κοριτσια τιποτα γτ μ ηρθε περιοδος πανω π ειχα αρχισει να πλησιαζω για αποπλανηση τοναντρουλη μ αχαχαχαχ :oops::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΗΣ ΤΡΕΛΗΣ ΓΙΝΕΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΚΑΙ ΜΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΕ ΤΟ ΒΥΖΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΗΝ MAGYCAL...ΚΑΝΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΑΝΕΙ...ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΕΤΑΕΙ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΑΛΑ... :lol::lol: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ...

ΜΠΕΛΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Ο ΝΙΝΟΣ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα Ελπιδακι μου..γρηγορα να γινεις καλα ευχομαι.

Βικακι μου κοιματε,βασικα κλεινει 15-20 λεπτα τα ματια του και μετα ξανα γκρινια... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου μολις σας διαβασα στα κλεφτα απο το ιντερνετ του κουνιαδου.μμμ....το μικρο μου ποτε θα το βγαλω τη πρωτη κανονικη βολτα του(εκτος παιδιατρου)μαυτο το καιρο???? τσαμπα ο μαρσιπος η βιαζομαι να απογοητευτω???

εκανα ξανθες ανταυγειες πανω στο καστανο σκουρο -μαυρο φυσικο μου!οχι δεν ειμαι σα τσιγγανα !!!ωραια βγηκαν!!δωρακι απτον αντρα μου για την επετειο(1 ΜΗΝΑ ΜΕΤΑ!)

ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΕΡΓΟΔΟΤΡΙΑ ΜΟΥ Κ ΤΗς ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΟ 6ΜΗΝΟ.ΠΗΓΑ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΙΩΜΕΝΟ,Κ ΚΑΛΑ ΝΑ ΛΕΙΠΩ ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ(σπαστο ωραριο φαρμακειου)κ ειπε δεν σου υποσχομαι κατι,γιατι τον ιουνιο θα αρχισουν οι αδειες των υπαλληλων,κ εσυ θα δουλευεις!!!ουτε φετος ουτε του χρονου διακοπες :evil::evil:

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΑΠΕΛΠΙΣΤΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΩΛΟΘΗΛΑΣΜΟ ΔΕ ΛΕΩ ΠΟΛΥ ΕΥΕΡΓΕΤΙΚΟΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟΜ ΜΟΥ ΔΕΝ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΔΙΝΩ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΑΓΧΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΚΟΠΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ???ΒΓΑΖΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΑΛΛΑ ΨΙΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΙΣΟ ΛΙΤΡΟ ΛΕΕΙ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΕΓΩ ΑΜΦΙΒΑΛΛΩ ΑΝ Η ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΤΑ 250.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΗΣ ΤΡΕΛΗΣ ΓΙΝΕΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΚΑΙ ΜΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΕ ΤΟ ΒΥΖΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΗΝ MAGYCAL...ΚΑΝΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΑΝΕΙ...ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΕΤΑΕΙ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΑΛΑ... :lol::lol: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ...

ΜΠΕΛΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Ο ΝΙΝΟΣ;;;

ΑΣΤΑ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΣΙΝΤΡΙΒΑΝΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥΓΚΡΙΖΕΙ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΤΟΣ ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΒΥΖΙ ΣΤΗ ΜΑΣΧΑΛΗ :shock::shock::shock:

ΜΑΡΙΕΤΑ ΚΟΥΚΛΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ ΕΜΕΝΑ ΜΟΙΑΖΕΙ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κοριτσάκια μου!Επιτέλους καταφέρνω και σας γράφω.Μη φανταστείτε ότι το μωρό με εμποδίζει!ΌΟΟΟΟχι,αλλα η μεγάλη.Κορίτσια έχει ζωηρέψει πάρα πολύ.Από τη μία μου αρέσει αλλά από την άλλη με ξεθεώνει.Το μικράκι μου ευτυχώς μέχρι στιγμής είναι ήσυχο.Μη το ματιάσω.

Να ζήσουν και τα νέα μωράκια.

Λαμπρινούλα,σιδερένιες!Σαραντίζετε σήμερα ε;Αντε καλές βόλτες κι επίσημα.Σε ποια περιοχή μένεις;Όντως να βρεθούμε κάποια στιγμή όσες περισσότερες μπορούμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ!!ΠΩΣ ΠΑΤΕ;;;

ΑΡΧΗΣΕ ΤΟ ΚΡΥΟ..ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ 2 :lol: ΑΣΧΕΤΟ...

MAGYCAL ΒΓΑΖΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΓΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ;;;;ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΜΟΥ ΣΠΑΣΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΝΑ ΨΑΧΝΕΙ ΤΟ ΒΥΖΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΩΣΑ ΞΕΝΟ...ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΑ 20 ML ΜΟΝΟ...ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΚΑΙ ΠΕΘΑΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ...ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΣΩΣΤΑ;;ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΝΙΩΘΑ ΓΕΜΑΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΕΙΠΙΕ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΠΑΛΙ...ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΠΕΡΔΕΜΑ..ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΚΟΠΕΙ...ΕΓΩ ΤΟΝ ΘΥΛΑΖΩ ΚΑΝΕΝΑ 10ΛΕΠΤΟ Η 15ΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΕΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΗ ΚΑΙ ΚΑΘΕ 3 ΩΡΕΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΓΕΜΙΖΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΚΟΠΕΙ...ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ...

ΜΠΕΛΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ;;

ΕΜΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΑΡΑΝΤΗΣΟΥΜΕ ΘΑΧΕΙ ΧΕΙΜΩΝΙΑΣΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ...ΣΝΙΦ!! :cry: ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΙΤΣΑ... :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mou glika :):):)

elpidaki perastikoulia :x:x:x:x

katerinaki mou na sas zisei kai to mwraki sas :):):):):):)

loipon emeis eksakolouthoume na pinoume to siropaki gia to mpoukoma kai exoume dei veltiosi eutixos :)

proxtes omws i mikri mou den mporouse katholou na thilasei kai olo pnigotan opote katefiga sto thilastro kai ti diapistwsa oeo???? :shock:

vgazw 120ml :o poios egw pou nomiza oti den exw kaigala tromara mou, tespa simasia exei oti apo keinei ti mera pou ekana antlisi me thilastro to gala mou sigoura exei auksithi kai petrwnei sinexos to stithos mou kata ti diarkeia tis nyxtas mias kai i mikroula mou de ksipnaei nyxta na faei

a! o paidiatros mas exei dwsei akoma mia alifoula giati exoume ksirodermia sta magoulakia

kai kati asxeto pou eipe sti mama koukouvagia xixixixixi :oops: oti ta matakia mas tha meinoun anoikta kai to poio pithano mple :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ,Αγγελικούλα τι τυχερή!Μακάρι να έκανε κι εμένα ανοιχτά μάτια.Θα δείξει.Ήταν αρρωστουλικο μωρέ!Περαστικά να είναι και γρήγορα!

Βικουλίνι,αρχισε το κρύο και εγώ σαραντίζω το επόμενο Σάββατο!ΜΟυ φαίνεται μέσα θα καθόμαστε με αυτό το κρύο :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerinaki mou me to kalo na sarantisete kai seis :):):)

twra oswn afora ta matakia gera na nai panagitsa mou panw ap' ola, apla emena mou eixe meinei parapono pou de ta pira mias kai stin oikogeneia mou uperisxiei to galano kai panta elega de variesai tha to paroun ta paidakia mou kalitera :):):)

fisika to ksantho den uperisxise, einai poio melaxrini sa to mpampaka tis vera kritikia paidi mou ;):lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
    • Καλημέρα κορίτσι μου!!! Τα αισθήματα είναι αμοιβαία να ξέρεις❤️ Ναι την Παρασκευή ακούσαμε την καρδούλα του, είχε 140 παλμούς το σποράκι. Όπως φαίνεται πάει πολύ καλά!!!!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...