Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010


Recommended Posts

Καλησπέρα!

Μόλις γυρίσαμε απ τη βολτούλα μας!Είμαι έτοιμη να κρυολογήσω κι εγώ... :( Φοβάμαι μην κολλήσω το φραουλάκι μου..Η φαρμακοποιός μου είπε να μην πάρω τπτ τώρα που θηλάζω..Κρίμα κ θα έπαιρνα ένα σιροπάκι που πάντα με κάνει περδίκι πριν αρρωστήσω!

Μπέλλα μου σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον :) Με τον θηλασμό ειλικρινά δεν ξέρω τι γίνεται! Εχθές όμως της έδωσα μόνο δικό μου κ δεν ζήτησε συμπλήρωμα κι έτσι συνεχίζουμε ευτυχώς..

Σουπίτσα μάλλον η τριγωνέλα κάνει θαύματα τι να πώ...Η' απλώς ήταν απ αυτές τις μέρες με χαμηλή παραγωγή

Κατρίνα μου το δωσε κι εμένα το ΝΑΝ η παιδίατρος,σε περίπτωση που χρειαστώ ξένο πάλι.Είναι σωτήριο ε?

Βικουλίνι καλό κουράγιο..Φαίνεται να περνάτε λίγο ζόρικα αλλά όλα θα φτιάξουν!

Λαμπρινή αλήθεια,γίνεται αυτό? Εγώ δεν άκουσα τπτ πάντως!

ΥΓ>Ρε κορίτσια το Κυάκι έχει πήξει με καινούρια δουλειά και μπέμπα μαζί!!Νομίζω?? Μας λείπες Κατερινάκιιι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κακο πραγμα να μην βλεπεις...εστειλα την μανα μου να μου παρει μπυρες χωρις αλκοολ απο το dia και μου τα φερε σπιτι,βαζω ενα ποτηρι και την πινω μετα το φαι μονορουφι,ξαφνικα ψιλοζαλιζομαι,κοιταω το κουτακι και ειναι κανονικη!ρε μανα γαμω...δεν βλεπει χωρις γυαλια και πηρε κανονικες :lol::lol::lol: ,και γω φυσικα σιγουρη,δεν κοιταξα...τι να πεις

και κατι που βρηκα ∆οκιµάστε αυτό το τεστ µόνες σας:

1. Βάλτε λίγο κραγιόν στο χέρι σας.

2. Με ένα χρυσό δαχτυλίδι τρίψτε το χρώµα.

3. Αν το χρώµα του κραγιόν γίνει µαύρο, τότε ξέρετε ότι περιέχει µόλυßδο.

υποψιν ολες οι ακριβες μαρκες ειναι φουλ στον μολυβδο :evil: ,γενικα οτι διαρκει πολυ δεν ειναι και καλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Μόλις γυρίσαμε απ τη βολτούλα μας!Είμαι έτοιμη να κρυολογήσω κι εγώ... :( Φοβάμαι μην κολλήσω το φραουλάκι μου..Η φαρμακοποιός μου είπε να μην πάρω τπτ τώρα που θηλάζω..Κρίμα κ θα έπαιρνα ένα σιροπάκι που πάντα με κάνει περδίκι πριν αρρωστήσω!

Μπέλλα μου σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον :) Με τον θηλασμό ειλικρινά δεν ξέρω τι γίνεται! Εχθές όμως της έδωσα μόνο δικό μου κ δεν ζήτησε συμπλήρωμα κι έτσι συνεχίζουμε ευτυχώς..

Σουπίτσα μάλλον η τριγωνέλα κάνει θαύματα τι να πώ...Η' απλώς ήταν απ αυτές τις μέρες με χαμηλή παραγωγή

Κατρίνα μου το δωσε κι εμένα το ΝΑΝ η παιδίατρος,σε περίπτωση που χρειαστώ ξένο πάλι.Είναι σωτήριο ε?

Βικουλίνι καλό κουράγιο..Φαίνεται να περνάτε λίγο ζόρικα αλλά όλα θα φτιάξουν!

Λαμπρινή αλήθεια,γίνεται αυτό? Εγώ δεν άκουσα τπτ πάντως!

ΥΓ>Ρε κορίτσια το Κυάκι έχει πήξει με καινούρια δουλειά και μπέμπα μαζί!!Νομίζω?? Μας λείπες Κατερινάκιιι!

αμαν με αυτα τα μη στον θηλασμο... :( ,τι εχει το συροπι και δεν κανει;

σημερα και μενα το στηθος μου φαινεται αδειο και ο μικρος διαμαρτυρετε :( ,δεν ξερω τι γινεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξυπνησε ο μικρος με κλααμα!τον αλλαξα του εδωσα και χαμομηλακι!ρευτηκε εβγαλε γαλατακι..εβγαλε χαμομηλι..και τωρα κλαιει..τι επαθε τωρα μου λετε?Τι στο καλο..το ματιασα?

Η Ελενα τον πηρε αγκαλια κι ηρεμησε..αλλα μολις τον αφηνει κλαιει! :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάντως πίνω χαινεκεν(γιατί έτσι μας αρέσει!) πειράζει για την μπέμπα?

Ξέρω κι εγώ βρε Μπέλλα... Η παιδίατρος μου είπε οτι καμιά φορά γκρινιάζουν επειδή αυζάνονται οι ανάγκες τους σε τροφή και ζητούν παραπάνω,μέχρι να παράγει περισσότερο το σώμα μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΡΙΝΑΚΗ...Η ΠΕΙΝΑΕΙ Η ΠΟΝΑΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥ....ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ...ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑΙΣΜΕΝΟΣ ΤΟΤΕ ΠΟΝΑΕΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΡΙΝΑΚΗ...Η ΠΕΙΝΑΕΙ Η ΠΟΝΑΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥ....ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ...ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑΙΣΜΕΝΟΣ ΤΟΤΕ ΠΟΝΑΕΙ...

η περιπτωση να ειναι απλα γκρινιαρικο δεν υπαρχει;;; :lol::lol::lol: ,γιατι εμενα νομιζω πως ειναι λιγακι καβγατζης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΡΙΝΑΚΗ...Η ΠΕΙΝΑΕΙ Η ΠΟΝΑΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥ....ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ...ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑΙΣΜΕΝΟΣ ΤΟΤΕ ΠΟΝΑΕΙ...

ΓΡΑΦΩ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΡΑΦΩ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!!! :mrgreen:

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΦΤΙΑΞΕ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΧΙΛΙΟΣΤΗ ΦΟΡΑ ΤΑ ΞΑΝΑΓΡΑΦΩ ΤΑ ΜΙΣΑ ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ.

ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΔΙΝΩ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΤΡΩΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΧΕΖΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΡΘΕΙ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ.

ΚΑΤΡΙΝΑΚΟ ΜΗ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΘΑ ΜΑΡΑΖΩΣΕΙΣ ΕΞΑΝΤΛΗΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΑ ΡΕ ΑΓΑΠΗ ΨΑΞΤΑ ΟΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΓΟΔΟΤΗ ΣΟΥ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΕΙΣ??

ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΤΖΑΜΠΟ ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!!

ΑΝ ΚΑΙ ΛΕΧΩΝΑ ΒΓΑΙΝΩ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΑΝΑΓΚΑΙΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΧΑΡΤΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φιλενάδες. τι κάνετε? τελικά η δικιά μου έχει αλλεργία στο γάλα. Κοίταξα χτες τα κακά της και είδα μία σταγονίτσα αίμα. πήρα τη παιδίατρο και μου είπε να αλλάξω γάλα. Για να δουμε. ο άντρας μου έχει σαλτάρει. δεν έχω ούτε 10 λεπτά που έφυγα απο το σπίτι και η μικρή κάνει σαν παλαβή. Με πήρε τηλέφωνο και μου είπε ουρλιάζοντας: "το κάνει επίτηδες!! " Δεν μπορώ να καταλάβω βρε κορίτσια, γίνεται να την πιάνει ο πόνος με το που φεύγω εγώ απο το σπίτι? Μα είναι και δυνατόν μια σταλιά μωρό να μας ξεχωρίζει και να θέλει μόνο εμένα? Δεν ξέρω τι να κάνω, θα τρελαθώ. Κι εκείνον τον πιάνουν κάτι νεύρα και πιστεύω ότι τα μεταδίδει και στο μωρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φιλενάδες. τι κάνετε? τελικά η δικιά μου έχει αλλεργία στο γάλα. Κοίταξα χτες τα κακά της και είδα μία σταγονίτσα αίμα. πήρα τη παιδίατρο και μου είπε να αλλάξω γάλα. Για να δουμε. ο άντρας μου έχει σαλτάρει. δεν έχω ούτε 10 λεπτά που έφυγα απο το σπίτι και η μικρή κάνει σαν παλαβή. Με πήρε τηλέφωνο και μου είπε ουρλιάζοντας: "το κάνει επίτηδες!! " Δεν μπορώ να καταλάβω βρε κορίτσια, γίνεται να την πιάνει ο πόνος με το που φεύγω εγώ απο το σπίτι? Μα είναι και δυνατόν μια σταλιά μωρό να μας ξεχωρίζει και να θέλει μόνο εμένα? Δεν ξέρω τι να κάνω, θα τρελαθώ. Κι εκείνον τον πιάνουν κάτι νεύρα και πιστεύω ότι τα μεταδίδει και στο μωρό.

απλα νιωθει τον εκνευρισμο του αντρα σου γι'αυτο κλαιει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια !!! Σήμερα μου έστειλε μήνυμα κ η Κατερινο-foufou. :o:o:o Το διάβασε στο mammy ότι την αναζήτησα κ μου έστειλε.

Λέει ότι η μικρή της είναι σχετικά ήσυχη κ ότι όλα είναι καλά... :)

(Δεν προλαβαίνει να μπαίνει συνέχεια μάλλον κ όταν μπαίνει προσπαθεί να μας διαβάσει !!!)

Κατερινάκι μου να σαι καλά... Ίσως κανονίσουμε να βρεθούμε κιόλας... βρε παιδί μου !!!

Βρε 'σεις... κανονίστε καμιά συνάντηση !!!!!!!!!!!!!!!! :?::?::?::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου :D

ευχομαι να ειστε καλα, εγω από τότε που έφυγε η μανούλα μου και τα βγάζω πέρα μόνη με την μικρούλα μου δεν προλαβαίνω να μπάινω συχνά :cry:

αχ κορίτσια δεν μπορέιτε να φανταστείτε τι έφαγε χθές η κόρη μου! την άφησα ένα 3ώρο στην πεθερά μου επειδή είχα μάθημα, την είχα ταίσει 120γρ. και κοιμότανε (αυτό έγινε στις 14.30) στις 19.45 που πήρα τηλ. για να ρωτήσω την πεθερά μου εάν είναι εντάξει μου λέει, τώρα την ξύπνησα και τρώει, δεν ξύπνησε λέει και φοβήθηκα να την αφήσω άλλο. οκ της λέω δώσε τα 120γρ. κι αν θέλει κι άλλο δώσε κ λίγο χαμομήλι. έρχομαι που λέτε στο σπίτι κατά τις 20.30 και μου λένε ότι δεν χόρτασε!!!! έφαγε 120γρ γάλα, 30 γρ. χαμομήλι και τις ξανακάνανε άλλα 30 γρ. γάλα και πάλι πεινούσε. την παίρνω που λέτε την μικρή και πάμε σπίτι....θήλαζε 45 λεπτά τις κάνω 120γρ γάλα το πίνει,τις κάνω άλλα 30 (ε λέω σιγά να μην το φάει) το χλαπακιάζει κι αυτό και τις κάνω άλλα 60γρ. (210 στο σύνολο!!!!!!) ΑΚΟΜΑ ΠΕΙΝΟΥΣΕ !!! την βάζω στο στήθος κανένα 15λεπτο και κουτουλούσα, με πήρε ο ύπνος κι αυτή θήλαζε....ευτυχώς σε κάποια φάση κοιμήθηκε κι αυτή!!!

τρόμαξα με τόσο φαγητό, αφού φοβήθηκα να της δώσω κι άλλο!!!!

Σήμερα πήγαμε για επανέλγχο στο νοσοκομείο όλα εντάξει! φτάσαμε τα 56 εκατοστά και ζυγίζουμε 4,500!!!! ΑΜΕΕΕΕ!!!

ΚΑΤΡΙΝΑ τι διάβασα???? το .....'εκανες????? ΘΗΡΙΟ!!!! :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απλα νιωθει τον εκνευρισμο του αντρα σου γι'αυτο κλαιει

ΚΙ εγώ έτσι πιστεύω. και του το λέω κι εκείνος τσατίζεται περισσότερο. Πρέπει να διαβάσει και τα δίδυμα και τα χει παίξει ο κακομοίρης. Μα κι αυτή η σκατούλα απο τώρα νάζια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρούκο!!!! τρέλα η μικ΄ρη!!! έχω την εντύπωση ότι σου μοιάζει πάρα πολύ!!! τουλάχιστον στις φωτογραφίες :P

Μπαααα δεν νομίζω... κανείς μέχρι ώρας δεν μου χει πει ότι ΜΟΥ μοιάζει. Στον μπαμπάκα μοιάζει η μπουμπούκα... :|:|:|:|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia mou glika, elpizw na eiste oles kala :)

emeis simera pigame sto paidiatro giati i mikri mou einai polu mpoukomeni kai xtes eida kai ligi vlenna sta kakakia tis

tin eide kai mas eipe oti pernaei mia mikri iosoula eutixos xwris pireto

mas edwse ena siropaki gia to vixa kai mia alifoula giati exoume emfanisi sin tis allis kai ksirodermia sta magoulakia :(

katrinaki moy gliko perastikoulia :) se katalavainw me ti maska ta exw perasei kai gw :( drama :(:(:(

kai mas to nan sensitive mas exei dwsei gia simplirwma, exei meiwmeni laktozi, o giatros mas leei oti uparxei pithanotita i mikri mou na exei diseneksia sti laktozi opws kai gw :(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ....

Ελπιζω να ειστε και εσεις και τα μπεμπακια σας καλα ..

ηθελα να γραψω για τα κοριτσια που εγραψαν οτι τα παιδια τους εχουν αλλεργια ( βλεπετε ειμαι παθουσα κι εγω)

ο μικρουλης μου εχει αλλεργια σε μια πρωτεινη του αγελαδινου γαλακτος ειχε μια σταγονιτσα αιματακι στα κακα του ..αλλαξαμε 3 γαλατα μερχι να καταληξουμε στο alfare ( τελειως υποαλλεργικο γαλα ) δεν ξερω τελικα κατα ποσο του ταιριαζει επειδη το πινει μονο μερικες μερες αλλα ...επειδη madre μου εγραψες οτι η μικρη σου ειναι ανησυχη ..δεν φανταζεσαι πως εκανε ο δικος μου πριν λιγες μερες ..πιθανοτατα απο την αλλεργια ..βλεπεις αυτο το αιματακι ειναι πληγη στο ενετερακι του ..επισης το γαλα που επιναν τους προκαλει φουσκωματα ..υποφερουν για αυτο κλαινε τα μωρακια μας ...

Αγγελικουλα μου αν η μπεμπα σου ειναι αλλεργικη στην λακτοζη ( αυτο σιγουρα μονο ο παιδιατρος σου μπορει να σου το πει ) τοτε πρεπει κι εσεις να παρετε υποαλλεργικο γαλα που δεν εχει μεσα λακτοζη ...

Θεκλα μου διαβασα οτι η μικρουλα σου τρωει πολυ γαλα μην φοβασαι και μην αγχωνεσαι πιθανοτατα αυξηθηκαν η αναγκες της η κορουλα σου μεγαλωνει και ειναι απολυτα φυσιολογικο να θελει παραπανω γαλα ..ο δικος μου ειναι 34 ημερων και πινει 150 ml στην καθησια και το στραγγιζει και μαλλον δεν του φτανει !!!! πεσαμε σε λαιμαργο γαργαντουα !!!!!

Κατρινακι μου ο μπεμπης σου μηπως τρωει με λαιμαργια και για αυτο βγαζει το γαλα ?????

ελπιζω να ειναι καλυτερα τωρα και να μην βγαζει το γαλατακι του ..

σε οσα κοριτσακια ειναι αρρωστα περαστικα και γρηγορη αναρρωση .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ....

Ελπιζω να ειστε και εσεις και τα μπεμπακια σας καλα ..

ηθελα να γραψω για τα κοριτσια που εγραψαν οτι τα παιδια τους εχουν αλλεργια ( βλεπετε ειμαι παθουσα κι εγω)

ο μικρουλης μου εχει αλλεργια σε μια πρωτεινη του αγελαδινου γαλακτος ειχε μια σταγονιτσα αιματακι στα κακα του ..αλλαξαμε 3 γαλατα μερχι να καταληξουμε στο alfare ( τελειως υποαλλεργικο γαλα ) δεν ξερω τελικα κατα ποσο του ταιριαζει επειδη το πινει μονο μερικες μερες αλλα ...επειδη madre μου εγραψες οτι η μικρη σου ειναι ανησυχη ..δεν φανταζεσαι πως εκανε ο δικος μου πριν λιγες μερες ..πιθανοτατα απο την αλλεργια ..βλεπεις αυτο το αιματακι ειναι πληγη στο ενετερακι του ..επισης το γαλα που επιναν τους προκαλει φουσκωματα ..υποφερουν για αυτο κλαινε τα μωρακια μας ...

Αγγελικουλα μου αν η μπεμπα σου ειναι αλλεργικη στην λακτοζη ( αυτο σιγουρα μονο ο παιδιατρος σου μπορει να σου το πει ) τοτε πρεπει κι εσεις να παρετε υποαλλεργικο γαλα που δεν εχει μεσα λακτοζη ...

Θεκλα μου διαβασα οτι η μικρουλα σου τρωει πολυ γαλα μην φοβασαι και μην αγχωνεσαι πιθανοτατα αυξηθηκαν η αναγκες της η κορουλα σου μεγαλωνει και ειναι απολυτα φυσιολογικο να θελει παραπανω γαλα ..ο δικος μου ειναι 34 ημερων και πινει 150 ml στην καθησια και το στραγγιζει και μαλλον δεν του φτανει !!!! πεσαμε σε λαιμαργο γαργαντουα !!!!!

Κατρινακι μου ο μπεμπης σου μηπως τρωει με λαιμαργια και για αυτο βγαζει το γαλα ?????

ελπιζω να ειναι καλυτερα τωρα και να μην βγαζει το γαλατακι του ..

σε οσα κοριτσακια ειναι αρρωστα περαστικα και γρηγορη αναρρωση .....

το γάλα που μου έδωσε η παιδίατρος δεν είναι από ότι κατάλαβα τελείως υποαλλεργικό, γιατί μου είπε ότι αν δεν την βοηθήσει αυτό, τότε θα πάμε σε κάτι άλλο. προς το παρόν ακόμα κλαίει, μόλις με πήρε ο άντρας μου τηλέφωνο και την άκουγα. σπαράζει η καρδιά μου να την ακούω. Είμαι σίγουρη πως αν ήμουν εκεί δεν θα έκανε έτσι :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια..τελικα με πεταξε εξω το συστημα!μετα δεν ειχα ιντερνετ:αλλο και τουτο..

Ο μικρος μεχρι τωρα δεν κοιμοταν..ειχε γκρινια!παλι εφαγε λαιμαργα παλι ηθελε κι αλλο παλι τα εβγαλε!

Παλευει με το θηριο καθε φορα!Τωρα ηρεμησε και κοιμηθηκε..πιστευω!

απο το σιναχι κοριτσια και τα ματια μου καινεε :shock::shock::shock::shock: ,,,συγνωμη αν δεν εχω απαντησει σε καποιες...αλλα δεν εχω κουραγιο να ξαναδιαβασω ..και να γραψω τωρα!Ισως μπω αργοτερα γιατι και το λαπτοπακι δεν εχει μπαταρια! :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...