Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010


Recommended Posts

Δεν ξέρω αν μπορεί να φανεί εδώ το βιντεάκι. Έκανα εγγραφή στο youtube. Θα δείξει αν τα κατάφερα...

αα θα ανεβασω κι εγω να τον δειτε!να θυμηθω λιγο τη διαδικασια!

τι ωραια η μπεμπουλα σου!!Φιρμα στο διαδικτυο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλημερα κοριτσακια μου!

Προσπαθω να τηρησω την υποσχεση και να δινω πλεον το παρον πιο τακτικα! ΝΥΣΤΑΖΩΩΩΩΩΩΩΩ!!! Ο μπεμπακος χθες υπεφερε ασχημα απο κολικους...δυστυχως...και κοιμηθηκαμε τελικα 3.30 4 παρα το πρωι! Δεν αντεχα αλλο, εκλειναν τα ματια μου...Και απο κλαμα, αλλο τιποτα! Ποναγε η ψυχη μου να το βλεπω ετσι το μωρακι μου, τα παντα δοκιμασαμε, αλλα...το καλο ηταν οτι τουλαχιστον δεν ξυπνησε ο Γιωργος απο το δυνατο και γοερο κλαμα του μπεμπη (ειδατε τι κανει η αυπνια ολη μερα και το να μην καθεται στιγμη? Πεφτει ξερος το βραδυ...χαχα!)

Κατρινα και Νανα φαγατε κοκο? :D Τυχερουλες!!! Εμεις ακομα τιποτα...1ον μολις χθες (νομιζω) μου σταματησε το αιμα απο τα λοχεια, 2ον ολο και καποιο παιδι ειναι ξυπνιο και 3ον σκοτωθηκαμε με τον αντρα μου χθες, δεν μιλαμε (μονο για τα παιδια πλεον) ε, να του κατσω και απο πανω??? Ε, οχι! Αφηστε που και εκεινος μαλλον δεν εχει καμια ορεξη! Ρε κοριτσια, μεχρι ''χοντρη'' με αποκαλεσε και νευριασα και ξενερωσα παααααρα πολυ! Ενταξει, δεν ειμαι και τοπ μοντελ, εχω μερικα κιλακια να χασω ακομα, αλλα εχω μεινει μιση σε σχεση με πριν. Μαλλον ομως το ειπε γιατι ξερει οτι με το βαρος μου εχω θεματακι οποτε ηξερε που να με χτυπησει...Αλλα μετα απο αυτη την προσβολη...ας κανει ονειρα...(μονο ετσι...)Πειραχτηκα πολυ, πως να σας το πω...

Λαμπρινη μπραβο που σας επεσε ο πυρετος. Περιμενουμε νεα σας απο την παιδιατρο, ευχομαι να μην ειναι τιποτα τελικα!

Αναστασια μου λυπαμαι πολυ γι αυτα που περνας. Τελικα, παρολο που ειμαι μεγαλη φαν του θηλασμου, μηπως να το εκοβες βρε κοριτσακι μου? Μην παθεις τιποτα εσυ στο τελος...Κριμα μεγαλο βεβαια, και απο τη στιγμη που εχεις τοοοοσο γαλα, αλλα αν ειναι για το καλο σου? Δεν ξερω,μακαρι να γινει κατι και να πανε ολα καλα...Φιλακια στη νυφουλα μου!

Κατρινα, Νανα και Λαμπρινη οι φωτο με τα μπεμπακια σας ειναι ΤΕΛΕΙΕΣ! Τις απολαυσα παρα πολυ! Ειναι ολα κουκλακια!

Ο μικρος μου εβγαλε σπυρακια στο προσωπακι του...Γμτ!!!Η παιδιατρος δεν μου εδωσε τιποτα να βαλω... Κατρινα και Μπελλα εσεις που εχετε κατι αναλογο τι κανετε στα μωρακια σας?

Μανούλα σε καταλαβαίνω απόλυτα. Και ο δικός μου με είχε πει χοντρή μετά τα δίδυμα αλλά δεν κόλλωσα. Χοντράδα αυτός, χοντράδα κι εγώ. Τον κοίταξα καλά καλά μέσα στα μάτια και του είπα. Εγώ θα αδυνατίσω, αλλά ο τελευταίος που θα δει το .... μου(να μην το γράψω) θα είσαι εσύ! Περιττό να σου πω ότι γούρλωσε τα μάτια και δεν ήξερε απο που του ήρθε. περίμενε ότι θα με έπαιρνε το παράπονο, αλλά που εγώ! Έτσι, έτσι θέλουν να τους κόβεται ο αέρας. Εμείς τα περνάμε όλα, μας τη λένε κι απο πάνω. Επίσης ο δικός μου πήρε και στις δύο εγκυμοσύνες μου σχεδόν όσα κιλά πήρα κι εγώ. ;)

Για τα σπυράκια που είχε βγάλει και η δικιά μου, μου είπε αν δεν έχουν υγρό να μην ανησυχώ. Να την πλένω απαλά με το αφρόλουτρο. Έφυγαν μετά απο λίγες μέρες. Ήταν μάλλον απο την επαφή με τα ρούχα μας και γιατί ο άντρας μου την ακουμπούσε στο πρόσωπο αξύριστος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bρε Κατρινα μου, τι υπεροχο που ειναι το μπουμπουκακι σου! Κουκλακι σκετο! Α, και τωρα που ειπες μπουμπουκος...γιατι ο Γιωργακης μου επιμενει να φωναζει τον μπεμπη μας ''μπουμπουκα''??? :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bρε Κατρινα μου, τι υπεροχο που ειναι το μπουμπουκακι σου! Κουκλακι σκετο! Α, και τωρα που ειπες μπουμπουκος...γιατι ο Γιωργακης μου επιμενει να φωναζει τον μπεμπη μας ''μπουμπουκα''??? :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρίνα μου μια χαρά ο γλυκούλης σου. Τώρα κ στο youtube τα μωρά μας !!!

Λοιπόν, εμείς πήγαμε παιδίατρο κ μας είπε ότι κακώς χθες που έκανε 38 δεν πήγαμε απ' ευθείας στο νοσοκομείο :cry::cry::cry: . Σήμερα που την κοίταξε δεν είχε πυρετό (37 μόνο), ακροαστικά τπτ, λαιμό καθόλου, αυτιά τπτ. Μου πε να της παίρνω τον πυρετό κάθε 3 ώρες κ αν δω πάνω από 38 + να φύγω για νοσοκομείο. :(:(:(:(

Το βάρος μας είναι περίπου στα 5100. Μια χαρά 1,5 περίπου κιλό σ' ένα μήνα... :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααχ, Χρυσα μου, αρα καταλαβαινεις τι περναω δηλαδη...Εμενα βεβαια το ειπε μετα απο καβγα, για να με πικαρει...Οχι οτι αυτο τον δικαιολογει βεβαια...Αλλα εγω του τη φυλαω! Μια χαρα αντεδρασες, μπραβο σου παντως! Εγω ειμαι ευαισθητη και αν με πειραξει καποιος βαζω τα κλαμματα, αλλα στη συγκεκριμενη περιπτωση του ειπα κατι και εγω και εγινε πυραυλος (ντρεπομαι να το γραψω...παντως πανω κατω εμοιαζε με το δικο σου, χα χα!) Ε, δεν αντεξα αλλο, λες και πηρα τα κιλα ετσι στο ασχετο και οχι σε περιοδο εγλυμοσυνης!!! Αντι να σεβαστουνε την κατασταση μας :evil::evil::evil: Ολοκληρο παιδαρο του εκανα και εκεινος μου μιλαει ετσι....Αχαριστοι αντρες! :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλες....σας ελειψα?????

εμανα μου λειψατε πολυ πολυ...απλα δεν εχω pc του αντρα μου ειναι στο δωματιο της κουνιαδας μου λογο οτι δεν υπαρχει αλλου χωρος κ δεν θελω να μπαινω στο δωματιο της αν κ εχω το ελευθερο δεν θελω κ το λαπτοπ δεν θελω να το ζηταω συνεχεια αν κ απο σημερα θα μπαινω πιο συχνα θα λειπει πολλες ωρες στο πανεπιστημιο... :D:D:D:D:D:D

το προηγουμενο σαββατοκυριακο ηταν το χειροτερο της ζωης μου ο μπεμπακος μου ανεβασε λιγο ικτερο λογο αποκλειστικου θηλασμου 14 οχι πολυ κ τον πηγα στο ελενα για να κανω την εξεταση κ να δω ποσο εχει κ η παιδιατρος τον κρατησε μεσα προληπτικα απο παρασκευη εως δευτερα....εγω πηγενα κ τον θηλαζα ολη μερα εκει ημουνα...κοντεψα να τρελαθω οχι οτι ειχε κατι αλλα δεν την παλευα να λειπει απο το σπιτι εμπαινα κ τον εβλεπα να στο κουνακι να κλαιει κ μονο που σκεφτομουνα οτι θα ξυπαναγε κ θα εκλαιγε κ εγω δεν θα ημουνα εκει τρελενομουνα κ εβαζα τα κλαματα...ολα καλα ομως τον πηρα κ ησυχασα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντοράκι σε καταλαβαίνω απόλυτα! πολύ δύσκολο να είσαι σπίτι και το μωράκι σου να είναι μακριά ακόμα κι αν ξέρεις πως είναι για το καλό του. Πάλι καλα που πέρασε γρήγορα.

Λαμπρινή περαστικά. Ίσως είχε δίκιο η γιατρός που είπε ότι έπρεπε να πάτε νοσοκομείο, είναι πολύ μικρή ακόμα η μπέμπα σας. Αλλά καμιά φορά ρε γαμώτο πας για κάτι απλό στο νοσοκομείο και τα ξεψαχνίζουν τα καημενουλια με εξετάσεις αίματος και υπερηβικές. κρίμα είναι. ελπίζω να μην έχει κολλήσει καμιά ιωσούλα κι ακόμα περισσότερο καμιά ουρολοίμωξη ( ο μεγαλύτερος φόβος μου είναι) περαστικά σας εύχομαι.

Μανούλα κι εγώ έτσι ευαίσθητη ήμουν και είμαι. αλλά κάποια στιγμή σκέφτηκα ότι το χω παρακάνει με τα κλαψουρίσματα και τα έκοψα μαχαίρι. και τώρα έχω γίνει τόσο σκληρή όσο δεν φαντάζεσαι, με έκαναν λίγο και οι καταστάσεις. έτσι πρέπει όμως, αν δεν είσαι και λίγο " σκυλιτσα" να το πω, δεν σε υπολογίζει κανείς όσο και να σε αγαπάει. Επίσης αν πρόκεται να αδυνατίσεις, για τον εαυτό σου θα το κάνεις πάνω από όλα :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με έχει πάρει ο άντρας μου 500 τηλέφωνα να μου πει ότι η μπέμπα κλαίει ασταμάτητα :(:(:(

Κι εγώ τι να κάνω εδώ που είμαι? να παρατήσω τους μαθητές και να τους πω, συγγνώμη αλλά κλαίει το μωρό στο σπίτι. Εμ δεν μπορώ να κάνω τίποτα, με παίρνει και τηλέφωνο και με αγχώνει περισσότερο. έτσι μου έρχεται να τα παρατήσω και να κάτσω σπίτι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ πήγα πρώτη μέρα δουλειά σήμερα και σπάραξε η καρδούλα μου που τον άφησα έστω και για λίγες ώρες... Τον σκεφτόμουν συνέχεια, γύρισα σπίτι και τον τρέλανα στις αγκαλίτσες και στα φιλάκια :(:(:(

Χρύσα, να σου ζήσει η γοργονίτσα!!Έκλαψε η γοργονίτσα στη βάφτιση??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou glika mou leipsate :(

alla trexw kai gw ti na kanw i ermi mono eseis oi manes mporeite na me katalavaite ;)

tespa, i mikroula mou einai ena aggeloudaki doksa to theo oi stagones tin exoun iremisei kai koimate olo to vrady :):):)

viki mou oi stagones pou mas egrapse o paidiatros legontai BIOGAIAkai den einai farmako alla proviotikoi mikroorganismoi kati tetoio pou voithane stin orimansi tou enterou

na sas pw epeisis oti i rinidida tis mikroulas mou den exei akoma perasei, me ena fisiologiko oro sto xeri eimai mas eipe o paidiatros na tis vazoume 7 fores ti mera

a opws eipa epeitelous katharisa kai anamenw to rantevou me to gunaikologo mou

tremw pws tha me vrei thelw oposdipote na mou dwsei to ok na ksekinisw ksana koiliakous ktl

oson afora to allo...... o kalos mou einai makria opwte ek ton pragmaton giok

koritsia ponese polu????? :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera!!!ti kanete?

emeis kala ,mpempis koimate..egw siderosa..kai ekatsa na diavasw ta nea sas ;) .tora pali anxo8ika re gmttttttttt...o mpempis moy einai ligo kitrinulis kai to exw pei toy giatrou 2 fores, kai moy lei oti einai poli ligo kai einai logo 8ylazmou.....alla tora pali diavasa ayta poy egrapse dora kai anxo8ika :(:(:( .uffffff.ti na kanw na paw na toy kanw tin exetasi apo moni mou?afoy kai kala ayti einai giatros kai kserei.......o andras mou tis exei epistosini egw pali :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόση ώρα έγραφα και εξαφανίστηκε το κείμενό μου.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Διάβασα τα νέα σας στα γρήγορα γιατί πρέπει να την ταΐσω σε λίγο.

Λαμπρινή μου ελπίζω να είστε καλά και να έπεσε ο πυρετούλης.

Αναστασία μου τι τραβάς κοπέλα μου..Κοίτα όμως πρώτα την δική σου υγεία.Τόσα παιδάκια μεγάλωσαν με ξένο γάλα.Μη στεναχωριέσαι.

Κατερίνα και Νανα κουκλάκια τα μωρά σας.Κανατε και το πρώτο βήμα και στο sex ε?Αντε να παίρνουμε και εμείς σειρά...

Κατερίνα και Χρύσα και εσείς στη δουλειά ε?Και εμένα σήμερα ήταν η πρωτη μέρα αλλά με λίγες ώρες ευτυχώς.Από την άλλη εβδομάδα θα αρχίσω κανονικά.

Δεν θυμάμαι τίποτα άλλο.Μετα το αλτσχαιμερ εγκυμοσύνης ήρθε και το αλτσχάιμερ λοχείας... :lol::lol::lol:

Εμεις είμαστε καλά.Ψιλογρινιάζουμε λίγο αλλά πιστεύω οτι είναι μέσα στο πρόγραμμα αυτό. Βέβαια την έχω κακομάθει λίγο και θέλει να την έχω όλο αγκαλιά.Το καλό είναι οτι αλλάξαμε γάλα και πήραμε το βιολογικο και έχει ηρεμήσει με την δυσκοιλιότητα που είχε.

Φιλάκια σε όλες τις μανούλες και τα μωράκια μας. Καληνύχτα με πολλές ώρες ύπνου εύχομαι. :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κάνετε κορίτσια;

Τι κουκλάκια είναι αυτα;Φτου φτου φτου!!!

Χρύσα να σας ζήσει και με το όνομα το ζουζουνάκι σας!!!Σε 25 μέρες κι εμείς θα βαφτίσουμε τον ζουζούνο μας!Κανονίζουμε για τις 31 Οκτωβρίου!!!

Αναστασία μου τι περνας κοπέλα μου;;;Μια αγκαλίτσα και ένα γλυκό φιλάκι σου στέλνω!!!

Εμείς κορίτσια με τον άντρα μου είχαμε επαφή 4 φορές ως τώρα...Η 1η ήταν στην 25η μέρα περίπου...Πόνεσα αρκετά μπορώ να πω αλλά δεν το πολυζορίσαμε...λίγο και καλό :geek:

Είχαμε βγάλει κι εμείς σπυράκια και του έβαζα bepanthol. Πέρασαν αμέσως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

εμεις ειμαστε με συναχι τωρα πια οικογενειακως!ξεκινησαν τη Πεμπτη ο Ηλιας κ η Ελενα..και απο χτες βραδυ ο μπεμπης κι εγω!με καιει κι ο λαιμος μου!ευχομαι να περασει συντομα κι ανωδυνα και να μη χειροτερεψει η κατασταση και τρεχουμε στα νοσοκομεια!!αυτο μου λειπε για το nervous breakdown!

Μολις τωρα κοιμηθηκε το τυρρανακι μου!εγω ξυπνια απο τις 0600 παλι..τωρα τι να πρωτοκανω?παω να βαλω το φαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμας!

Κατρινακι τελικα αρρωστησατε οικογενειακως? Περαστικουλια σας καλη μου, ευχομαι να περασει γρηγορα και ανωδυνα, πανω απο ολα να μην ταλαιπωρηθει το μπεμπακι ! Εχει και πυρετο? Δωστου ενα φιλακι απο εμενα για γρηγορη αναρρωση!

Βασουλα και εσεις κανονιζετε βαφτισουλα? Αντε με το καλο κοριτσι μου, να βαφτισετε τον μικρο Νεκταριο! Η ωρα η καλη να ειναι! Δεν ειναι ομως λιγο μικρουλια ακομα'? Δεν ξερω, ετσι νομιζω...

Ντορα ολα καλα τωρα με το μωρακι? Ελπιζω, αφου τον εχετε και σπιτι...Ανεβασε ικτερο τωρα ομως? Ο ικτερος δεν εμφανιζεται αμεσως μετα τη γεννα? Σορι που ειμαι ασχετη και ρωταω, αλλα επειδη δεν μου ετυχε σε κανενα απο τα 2 παιδια μου, δεν ξερω...

Πωπωπω...Χρυσα Κατερινα και Σταυρουλα πως αντεχετε και πηγαινετε για δουλεια? (Η ψυχουλα σας το ξερει...) βαρβαρο ειναι να αφηνεις το μωρακι σου και να φευγεις...Ευτυχως εγω μαλλον θα αργησω να ξαναπαω...Τι να πω, καλη δυναμη κοριτσια και καλο κουραγιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια !!!

Και εμείς τελικά το περάσαμε το συνάχι μας ( :roll: αυτό ήταν :roll: ) η μικρή μου είναι μια χαρά τώρα :D:D . Πυρετό δεν κάναμε καθόλου 2 μέρες τώρα. Τρώμε κανονικότατα κ από ύπνο :?::?::?: κοιμήθηκε χθες στις 00:00 και ξύπνησε σήμερα στις 7:30 έφαγε το γάλα της μαμάς κ πάλι νάνι μέχρι της 9:30.

Λέω για συνάχι γιατί κ του Χρήστου μου σταμάτησαν να τρέχουν οι μύτες του !!! (Μάλλον κάτι κουβάλησε ο μικρός από τον παιδικό σταθμό - πόσο το σκεφτόμουνα αυτό με το σχολείο :shock::shock::shock: ) Δεν πρόλαβε να ξεκινήσει το άρπαξε το συνάχι, έτσι γίνεται πάντα :|:|:| αλλά άλλο να νταντεύεις ένα παιδάκι κ άλλο δύο... και άντε το μεγάλο σου λέει κ που πονάει ή τι ? το μικρούλι ??? ευτυχώς αυτή τη φορά τέλειωσε γρήγορα...

Από φαγητό πάω να φτιάξω κάτι πρόχειρο σήμερα... κανά ζυμαρικό με σάλτσα βασιλικού ή κάτι τέτοιο... Τι πρόβλημα κ αυτό το φαγητό κάθε μέρα :?:?:?

Κατρίνα μου περαστικά σας - οικογενειακώς !!! Ελπίζω να κρατήσει λιγάκι.

Ντοράκι μου ελπίζω όλα καλά με το γλύκα σου τώρα που ήρθατε σπίτι...

Βασούλα μου με το καλό κ σεις για την βάφτισή σας... (μικρό μικρό εεεε ?????)

Χρύσα μου να σου ζήσει το μωράκι και να το προστατεύει πάντα η Παναγίτσα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΣΑΣ;;;

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΙΚΑ...

ΜΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΥΛΑΣΜΟ ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΣ 2 ΠΡΩΤΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΗΜΟΥΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΑΠΕΞΩ ΚΑΙ ΘΥΛΑΖΑ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΗΜΟΥΝΑ ΑΔΕΙΑ...ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ...ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΤΟ ΘΥΛΑΣΜΟ..ΟΣΟ ΕΧΩ ΘΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ...ΞΕΚΙΝΑΩ ΠΡΩΤΑ ΜΕ ΘΥΛΑΣΜΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΛΑΙΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΙΝΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ...ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ Ο ΘΥΛΑΣΜΟΣ ΘΕΛΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ..ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΜΑΡΙΣΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΩ ...ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΡΟΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ...ΕΤΣΙ ΚΑΘΕ 3ΩΡΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΟΝ ΘΥΛΑΖΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ...Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΓΕΜΗΣΑ ΟΠΩΣ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ...ΟΠΟΤΕ ΛΕΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΚΟΒΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΑΩ ΤΡΟΜΕΡΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΗ...ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!!

ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ!!!!

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΧΩΡΙΣΤΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ...

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ;;;

ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ...ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΠΡΙΝ ΤΗΣ 40 ΜΕΡΕΣ;;;;;;;;;ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΤΟΛΜΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ... :oops: ΜΕ ΤΡΑΒΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΡΑΜΑΤΑ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΟΧΙ ΠΡΙΝ ΤΗΣ 40 ΜΕΡΕΣ...ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ... :oops: ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ...

ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΠΙΑΣΑΝ ΔΟΥΛΙΤΣΑ...ΔΥΣΚΟΛΑ Ε;;;ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ...ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΡΕΧΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΜΟΥ...ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ;;ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΥΣΚΟΛΑ ΕΙΝΑΙ...ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΓΚΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΙΟΣ...

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΣΑΣ;;;

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΙΚΑ...

ΜΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΥΛΑΣΜΟ ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΣ 2 ΠΡΩΤΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΗΜΟΥΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΑΠΕΞΩ ΚΑΙ ΘΥΛΑΖΑ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΗΜΟΥΝΑ ΑΔΕΙΑ...ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ...ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΤΟ ΘΥΛΑΣΜΟ..ΟΣΟ ΕΧΩ ΘΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ...ΞΕΚΙΝΑΩ ΠΡΩΤΑ ΜΕ ΘΥΛΑΣΜΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΛΑΙΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΙΝΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ...ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ Ο ΘΥΛΑΣΜΟΣ ΘΕΛΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ..ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΜΑΡΙΣΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΩ ...ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΡΟΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ...ΕΤΣΙ ΚΑΘΕ 3ΩΡΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΟΝ ΘΥΛΑΖΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ...Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΓΕΜΗΣΑ ΟΠΩΣ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ...ΟΠΟΤΕ ΛΕΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΚΟΒΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΑΩ ΤΡΟΜΕΡΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΗ...ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!!

ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ!!!!

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΧΩΡΙΣΤΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ...

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ;;;

ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ...ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΠΡΙΝ ΤΗΣ 40 ΜΕΡΕΣ;;;;;;;;;ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΤΟΛΜΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ... :oops: ΜΕ ΤΡΑΒΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΡΑΜΑΤΑ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΟΧΙ ΠΡΙΝ ΤΗΣ 40 ΜΕΡΕΣ...ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ... :oops: ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ...

ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΠΙΑΣΑΝ ΔΟΥΛΙΤΣΑ...ΔΥΣΚΟΛΑ Ε;;;ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ...ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΡΕΧΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΜΟΥ...ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ;;ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΥΣΚΟΛΑ ΕΙΝΑΙ...ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΓΚΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΙΟΣ...

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

Βικουλα μου κουραζεσαι κοπελα μου ;;φανταζομαι ,εχεις δικιο ,μακαρι να μην σου κοπει το γαλα με τοσο αγχος...οσο για το σεξ,εχεις κανει χειρουργιο,αμαν πια ας κρατηθουν και λιγο,πολυ μου την δινουν...7 στρωματα κοβονται και ραβονται,δεν πιστευω να το διακινδυνευσεις;εγω θα παω να με δει η γιατρος και μετα,ακομα δεν πηγα,την Κυριακη σαραντησαμε,αλλα δεν καθαρισα και ακομη,εχθες δεν ειχα τιποτα και σημερα το πρωι αντε παλι....

περαστικα βρε κοριτσια,να προσεχετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλινι ακριβως τα ιδια και εμεις με το θηλασμο. ΣΤην αρχη ειχα αρκετο γαλα, το στηθος μου μονιμως πρησμενο και γεματο και εγω να το θηλαζω ή να βγαζω με το θηλαστρο. Ξαφνικα το στηθος ξεπρηστηκε και σταματησε να ποναει και το ενιωθα πιο αδειο. Τωρα ακομα τον θηλαζω, του δινω ομως και λιγο συμπληρωμα καμια φορα γιατι κλαιει και δεν ξερω αν ειναι απο τα πονακια η απο την πεινα. Δεν το πινει παντα ολο, αν και του φτιαχνω λιγο καθε φορα. Ποσο πολυ θα ηθελα να τον θηλαζα αποκλειστικα!!!

Ευτυχως απο χθες το βραδυ ειναι ησυχος, κοιμηθηκε στις 00.00, ξυπνησε 3.30 τον θηλασα και ξαναξυπνησε παλι στις 7.30. Επιτελους κοιμηθηκα!

Λαμπρινη μπραβο στη μικρουλα που ειναι καλυτερα! Προσοχη μαμαδες, μαλλον κυκλοφορει ιωσουλα!

Ευτυχως με τον αντρα μου ολα καλυτερα, αφου εκανε 2 φορες την αρχη για να τα βρουμε. Ακομα βεβαια απο σεξ τιποτα αλλα...ελπιζω σε καλυτερες μερες (και νυχτες...χα χα!)Ρε κοριτσια μεγαααααλη η στερηση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Θα προσπαθήσω να κρατηθώ μέχρι την Τρίτη 😉 Αντε να δούμε τι θα δούμε 👀
    • Γενικά ναι. Αλλά φέτος που είναι σε έξαρση είναι επικίνδυνο για τα νεογέννητα.
    • υπάρχει συγκεκριμένο χρόνος που σου λέει μέχρι ποτε πρέπει να ανακτήσει το βαρος γεννήσεις του αλλά δεν θυμάμαι ποσο χρόνο σου λένε 2-3  βδομάδες ; Δεν θυμάμαι τώρα 😅
    • Κορίτσι μου ούτε εμένα μου είπαν να το κάνω και δεν το έκανα ούτε στην πρώτη εγκυμοσύνη ούτε τώρα όλοι οι γιατροί δεν έχουν κοινή γραμμή σε αυτά, για αυτό σου είπε και όχι.. τώρα αν εσυ θέλεις να το κανείς πες του ότι θα το κανείς με δικιά σου ευθύνη και λογικά θα στο δώσει παιδιατρος δεν νομίζω ότι μπορεί να το συνταγογράφηση στην φάση που είσαι τώρα 🤷‍♀️
    • Καλημέρα κορίτσι μου! Καταρχάς χαίρομαι που νιώθεις πιο ήρεμη με την εγκυμοσύνη σου σήμερα ✨✨🌈🌈❤️❤️ Απ' αυτά που μας περιγράφεις ίσως αυτή η στάση των πεθερικών σου να σ έκανε κι εσένα υποσυνείδητα να αμφιβάλλεις για το μωράκι σου. Η απουσία της χαράς και της ενθάρρυνσης από την μεριά τους είναι δικό τους θέμα, σημασία έχει εσύ κι ο άντρας σου πως νιώθετε με το γεγονός ότι μεγαλώνει η οικογένεια σας και ποιο είναι το δικό σας πλάνο. Η απόκτηση ή μη παιδιών είναι μια απόφαση που αυστηρά αφορά εσάς και κανέναν άλλο. Μη στέκεσαι και αφήσεις να σε βασανίζει το ότι χάρηκαν λιγότερο ή περισσότερο, αν σε προβληματίζει τόσο πολύ κάνε μια κουβέντα με τον άντρα σου για να δεις και να τσεκαρεις ποια είναι η δική του στάση. Όχι να του πεις ευθέως αν συμφωνεί ή όχι με τον πατέρα του, απλά να τσεκαρεις μαζί του ότι εξακολουθείτε να είστε σύμφωνοι ότι θέλετε τα ίδια πράγματα (γεγονός που πιστεύω ήδη το ξέρεις, μιας κι αν είχε ο ίδιος ενδοιασμούς για το δεύτερο παιδί, θα σου το είχε πει). Σε κάθε περίπτωση, άσε τα πεθερικά εκεί που είναι, η αντίδραση τους είναι σεβαστή οποία κι αν ειναι, δε μπορείς να την αλλάξεις, αλλά εσύ να είσαι αφοσιωμένη στο στόχο και το πλάνο που έχεις δημιουργήσει με το σύντροφό σου για την οικογένεια ΣΑΣ.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...