Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010


Recommended Posts

KALHMERA KORITSIA...

TA NEA MAS...O MPEMPHS KALA EKTOS TOU OTI EFAGE XTES STIS 3 KAI XESTHKE MEXRI TO SBERKO KAI ANAGKASTIKA MPHKAME KATO APO TO NERO NA PLYTHOUME KAI OXI ME MANTHLAKI...KSAGRYPNHSE TO POULAKI MOU!!!POTE KOIMITHIKAME????OXI AKOMA SYZHTAME...DEN KLEINEI TA MATIA TOU SE ANTITHESH ME TA DIKA MOU POU EINAI STO PATOMA...MA POS ANTEXOUNE/?>>>>>

H MANOULA TOU TELIKA ENEDOSE STON MPAMPA GIA KOKO :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: PONESA LIGO ALLA TO EYXARISTITHIKA :oops::oops::oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol: KAI META APO DYO ORES ADIATHETHSA!!!TYXAIO?????????????

post-12198-13873935140693_thumb.jpg

post-12198-1387393514083_thumb.jpg

post-12198-13873935140958_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αααα... εγώ λέω τσάι το lipton, αυτό με το φακελάκι που έχει καφεϊνη μέσα γιαυτό μου έκανε εντύπωση... :D

Μπέλλα, τελικά δοκίμασες τις υφασμάτινες πάνες? Πώς σου φαίνονται??

τελικα δεν τις πηρα :( ,αρχισαν μανα και πεθερα''τι θα πλενεις και πανες;;''λες και δεν πλενω ετσι και αλλιως καθημερινα ρουχαλακια του...βεβαια ειναι και λιγο ακριβες,ηθελα μια 400 ευρω για να παρω κομπλε οτι χρειαζεται,και ετσι δεν τις πηρα,παντως θα εδινα 400 και θα την ''βγαζαμε''μεχρι να ''καθαρισει''το μωρο,αλλα ολοι εχουν διαφορετικη λογικη απο εμενα,βρε ας ειχα λεφτα και δεν ρωτουσα και κανεναν..το ταμειο ειναι μειον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως και για τις πάντες μια περιουσία θέλεις... Είμαι περίεργη αν οι υφασμάτινες θα βόλευαν... :?

Nanna, είναι σούπερ, άνοιξες το δρόμο για κοκό που όλες μας δεν τολμάμε :D:D:D Να σου πω την αλήθεια, αν πάρω και εγώ το οκ από τον γιατρό βουρρρρ....

Την Παρασκευή πήρα το επίδομα από το ΙΚΑ... τελικά δεν χρειαζόταν ΑΜΚΑ... Από τον ΟΑΕΔ πόσα χρήματα δικαιούμαι περίπου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

ΜΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΕΙΣΑΙ;;;ΟΛΑ ΚΑΛΑ;;; :-*:-*:-* ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΠΩΣ ΠΑΤΕ;;;;;;

ΝΑΙ ΘΥΛΑΖΩ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΟ ΓΑΛΑ...ΤΗΣ ΠΡΩΤΕΣ 10 ΜΕΡΕΣ ΚΑΛΑ ΠΗΓΑΜΕ...ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΧΟΡΤΕΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΕΜΙΖΩ ΚΙΟΛΑΣ...ΚΑΙ ΑΡΧΗΣΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ Η ΚΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΓΕΥΜΑ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΑΛΑ....ΜΠΕΡΔΕΜΑ...

κοριτσαρα μου!!!πονει ο καημενουλης ε;;γαλα εισαι 100%σιγουρη πως δεν εχεις;;γιατι γυρω στις 15 μερες και γω ετσι νομιζα και ξεκινησα ξενο...αλλα τελικα σε κεινες τις μερες αλλαζει η συσταση του γαλατος γι αυτο και ισως γκρινιαζει το μωρο,εμενα γκρινιαζε οταν τον εβαζα να θηλασει,θηλαζε λιγο και μετα εκλαιγε,και υπεθεσα πως δεν εχω γαλα γιατι και το στηθος μου δεν ηταν πρησμενο οπως τις πρωτες μερες,τελικα ομως ειχα και αρκετο μαλιστα...τωρα το εκοψα το ξενο και του δινω μονο δικο μου,δεν κατουρουσε το μωρο οσο θηλαζε;;;απο κει θα καταλαβεις αν οντως δεν εχεις γαλα...παντως και γω που ειχα παρει τον γιατρο τηλ.γιατι τον ταιζα και σε μιση ωρα ξαναεκλαιγε για να φαει,κατευθειαν μου πε δεν χορταινει με το δικο σου....μαλακιες,ειναι πολυ μικρουλια ακομα και δεν βρηκαν τον ρυθμο τους,πινουν λιγο κουραζονται κοιμοιμουνται δεν προλαβαινουν να χορτασουν και ξαναπεινανε στο μισαωρο...καλα που μιλησα με τα κοριτσια απο τον θηλασμο και με επεμειναν στο οτι οσο το θηλαζεις τοσο θα κατεβαζεις γαλα,και ετσι εκανα ,καθε 20 λεπτα θελει;καθε 20 λεπτα το θηλαζα,καθε 1 ωρα;καθε 1ωρα,σιγα σιγα θα βρει τον ρυθμο του και θα θηλαζει και σε πιο λιγο χρονο και θα χορταινει,και φυσικα οσο χρονο θελει,1 ωρα τον θυλαζα,φυσικα ετρωγε λιγο σταματουσε,το σηκωνα να ρευτει και ξανασυνεχιζα,θελει επιμονη και υπομονη,και κακος ειχα ακολουθησει 1 εβδομαδα την συμβουλη του γιατρου να το ταιζω 20 λεπτα συνολο,ειναι πολυ μικρουλη για να φαει σε 20 λεπτα,θελει το χρονο του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο μενα!!!Προσπαθω τοση ωρα να κατσω να διαβασω..αλλα..ο μπεμπινος...με φωναζει στο αλλο δωματιο..για μασζ..!εε ναι τωρα ευχομαι να κοιμηθηκε!!!

παω να διαβασω τα νεακια μας!κι ερχομαι..μεχρι το βραδυ..εδω ειμαστε..αν μας ξαναδιακοψουν!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως και για τις πάντες μια περιουσία θέλεις... Είμαι περίεργη αν οι υφασμάτινες θα βόλευαν... :?

Nanna, είναι σούπερ, άνοιξες το δρόμο για κοκό που όλες μας δεν τολμάμε :D:D:D Να σου πω την αλήθεια, αν πάρω και εγώ το οκ από τον γιατρό βουρρρρ....

Την Παρασκευή πήρα το επίδομα από το ΙΚΑ... τελικά δεν χρειαζόταν ΑΜΚΑ... Από τον ΟΑΕΔ πόσα χρήματα δικαιούμαι περίπου?

λενε πως βολευουν μια χαρα και πλεον δεν ειναι και τεραστιες οπως παλια,ειναι σαν του εμποριου!εγω αυτες θελω να παρω γαμωτο.. :(http://www.ecofamily.gr/index.php?targe ... t_id=30314 ,πρεπει να βρω λεφτααα,χαχαχαχα!ο αντρας μου λεει δεν δινει σε μαλακιες...δεν καταλαβαινει πως μια φορα θα δωσουμε τα λεφτα και θα ξενοιασουμε μεχρι να καθαρισει το μωρο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

shmera phgame giatro!γιναμε 4680 !!!απο 3260!εχουμε και δερματιτιδα :(:( ,τα μαγουλακια του εγιναν χαλια με ψιλα ψιλα σπινθουρακια,και αγριεψε το δερματακι του,και στα φρυδακια του ξεραινεται,μου εγραψε μια αλοιφη και βαζελινη στα φρυδακια....ολα τα χαζα μου θα τα παρει;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Τελικά μας πήρε η γιατρός τηλ κ μου είπε να της πάω την μπουμπούκα κατά της 1... οπότε ακόμα δεν έχουμε πάει πουθενά. Τελικά πυρετό δεν έχουμε καθόλου απ' το πρωί, το γάλα μας το πίνουμε όλο και από ύπνο ? Κοιμηθήκαμε στις 01:30 και ξυπνήσαμε με στις 7:15. Τώρα ξυπνήσαμε πάλι φάγαμε, αλλάξαμε τα ρουχαλάκια μας γιατί τα κάναμε όλο τσισάκια... κ καθόμαστε κ ακούμε μουσικούλα !!!

Οπότε το βαρος, το ύψος κ τα υπόλοιπα από την παιδίατρο θα τα μάθετε το μεσημέρι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις ΣΑΡΑΝΤΗΣΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ!!

καλημερα Μπελλα μου..μια χαρα ο μικρος σου!τελειωσατε και με το παιδιατρο εμεις σημερα θα κλεισουμε ραντεβου δεν ξερω για ποτε!Τα σπυρακια τα εχει ακομα ο δικος μου!Ακμη μου ειχε πει..αλλα αυτα επιμενουν..χτες μου εφερε η μανα μου ενα λαδακι κοκκινο..απο κατι καλογριες..και λεει να του βαλω..δεν ξερω αν κανει ομως!

χτες ζυγισα τον δικο μου ηταν 4970!!

Μαγδουλα Θεη και Βικουλινι..να σας ζησουν τα μωρουλια!!αν και ταλαιπωρα τα καταφερατε ομως μια χαρα κουκλιτσες!αυτο εχει σημασια ..οτι ολα πηγαν τελεια!εννοειται οτι θελουμε φωτο!!! ;);)

Αναστασια μου τι τραβας βρε κοριτσακι μου?Ο αντρας σου τι γνωμη εχει να εκοβες το γαλα?για το καλο σου βρε πουλακι μου!

Μαριεττακι,Αννουλα,Βασουλα..που χαθηκατε τοσο καιρο μας λειψατε!! :):) χαιρομαι που ειστε ομως καλα!

Λαμπρινουλα ..περαστικα στη μπουμπου!!τι καλες πι φωτο με το μασαζακι!αυτα βλεπει ο γιος μου και με φωναζει στο δωματιο ε?Ο γιος Ολυμπιακος?να κανει παρεα με τη κορη μου! :lol::lol:

WENDY..ti eεκανες τελικα ε το μικρουλι?του εδωσες κατι?ξαναεκανε κακα με αιματακι?μηπως ειχε να κανει ..ωρες και ζοριστηκε?εμας μας ειπε ο γιατρος το ΝΑΝ sensitive!απο χτες εχει ηρεμησει ..αρκετα σε σχεση με τις αλλες μερες!

Βασιλικη..συμπεθερουλα..μου σε εχασα!Πηγατε βολτουλα?μπραβο πως τα καταφερατε για καφε?εμεις μονο το γκολφ γυρω περπαταμε..δε ρισκαρω ακομη σε καφετερια! :shock: χαιρετισματα στη μαμα σου!

Βικουλινι και Μαριεττακι..κι εμεις μια απο τα ιδια ωραριο τηρουμαι!μαλλον θα βρισκομαστε ονλαιν τη νυχτα!!

Μιτσι Νανα Σουπιτσα!!..και λοιπες φιλεναδες...εχω να ομολογησω. :oops::oops::oops: .οτι τη Πεμπτη almost... "εβιαστηκα""απο το συζυγο...εκει που τσακωνομασταν ..με αρπαξε..κι εγινε το μοιραιο :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: ειμαι η πρωτη που εκανε το ποδαρικο????!!!

ναι το ομολογω..μετα απο τοσους τσακωμους ..του εκατσα κι απο πανω..!!οχι απλα μου αρεσε..ηθελα κια αλλοοο..η λυσσαρα!βεβαια το τρομοκρατησα μετα ..μηπως δεν εκανε ακομα επειδη δεν εχω παει ακομη στο γιατρο..αλλα ..τι να κανω..η στερηση..ηταν πιο δυνατη απο τη συνειδηση!!μου θυμησε σκηνικο απο το βασικο ενστικτο!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSIA...

TA NEA MAS...O MPEMPHS KALA EKTOS TOU OTI EFAGE XTES STIS 3 KAI XESTHKE MEXRI TO SBERKO KAI ANAGKASTIKA MPHKAME KATO APO TO NERO NA PLYTHOUME KAI OXI ME MANTHLAKI...KSAGRYPNHSE TO POULAKI MOU!!!POTE KOIMITHIKAME????OXI AKOMA SYZHTAME...DEN KLEINEI TA MATIA TOU SE ANTITHESH ME TA DIKA MOU POU EINAI STO PATOMA...MA POS ANTEXOUNE/?>>>>>

H MANOULA TOU TELIKA ENEDOSE STON MPAMPA GIA KOKO :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: PONESA LIGO ALLA TO EYXARISTITHIKA :oops::oops::oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol: KAI META APO DYO ORES ADIATHETHSA!!!TYXAIO?????????????

Νανα μου τι νοστιμο ντολμαδακι εχεις!!!τι απιστευτο μουτρο?νομιζω οτι αρχιζω και βλεπω και το δικο μου σα ντολμαδακι!εχει παρει αρκετα σε μια εβδομαδα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλη την ώρα είμαι με το κινητό στο χέρι για να βγάζω φωτογραφίες... απαπαπαααααααα

και τώρα έχω τραβήξει βιντεάκι αλλά δεν ξέρω πως να το βάλω εδώ... στο facebook το βαλα...

Φιλάκια.

Καλημέρα Κατρίνα μου... η πρώτη είσαι εσύ... δεύτερη η Νανά μας... παραλίγο εγώ χθες... :):):):|:|:|:|:| αλλά ξέφυγα, ήμουν τόσο ταλαιπωρημένη ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασω μου εγω προσωπικα προτιμω να μην εχω τοσο γαλα και ας ταλαιπωρουμαι παρα να τραβιεμαι με τη μαστιτιδα.ο αντρας μου δεν εχει ξανακουσει αυτο τον τροπο αντιμετωπισης.μεχρι τα 4-5 το αφηνουν γιατι φευγει μονο του εκτος αν ποναει ή για αισθητικους λογους το αφαιρουν.συνηθως δεν κανουν τπτ γτ δεν βοηθαει τπτ ωστε να εξαφανιστει.ευχαριστουμε για τα φιλακια πολυ!!!!!και συ να μας φιλησεις το αντρακι σου!

Λαμπρινη μου με 38 πυρετο πηγαινε στον παιδιατρο κοπελα μου!περαστικουλια σας μωρε!!!αχ !!ειναι τελειοι οι αντρες της ζωης σου με τα χρωματα του θρυλου!!!!οταν ερθουμε θα την επισκεφτουμε τη μπουτικ και θα ντυθουμε και μεις στα κοκκινα!καλα εισαι απιστευτη!!!πηγες στα κιτρινομαυρα σε αγωνα του ολυμπιακου????τον μαγεψες τον αντρα σου!!!βρε ειναι σιγουρα θρυλος???χαχαχα!!εμεινα στα χθεσινα νεα αλλα διαβασα κ τα καινουρια και χαρηκα που επεσε ο πυρετουλης σας.πολυ μουρη ειναι το νινι σου!!!!!!!!!! :)

Μπελλα μου ακριβως τα ιδια εβγαλε και η μπεμπουλα μου αλα ο αντρας μου ειναι κατα των κρεμων στα μωρακια αν δεν φτασει στο σημειο να γινει εκζεμα.εμεις δεν της δωσαμε τπτ και περασε.περαστικουλια σας!

Κατρινα να σου ζησει το μωρουλι σου!!!!να ειναι παντα γερος οπως και εσεις και να το μεγαλωσετε με πολυ αγαπη.τραβαω τα πανδεινα κοελα μου αλλα το παλευω για το μωρακι μου.ο αντρας μου λεει οτι και γω,αν δεν με πιασει και αυτη η αντιβιωση θα το κοψουμε το θηλασμο γιατι εγκυμονει πολλους κινδυνους για την δικη μου υγεια.παρακαλαω μεερα νυχτα να γινω καλα και να ξαναδωσω το γαλα μου στο μικρουλι μου..ποσο στεναχωριεμαι που εχω τοσο γαλα και το πεταω..ξερεις τι ειναι να βγαζεις καθε 3 ωρες 150-200μλ και να το πετας??περα του οτι ποναει ολο μου το σωμα ..τεσπα..εχω καταντησει κουραστικη..ελπιζω η Παναγιτσα μας και η Αγια Αναστασια η φαρμακολυτρια να με βοηθησουν να γινω συντομα καλα.

δοκιμασες το κοκο ε???εγω δεν τολμαω ακομα..εχουν περασει 2 μηνες και ....απαπα!φοβαμαι τον πονο..καλα και τα 2 ειναι υπεροχα και....κουκλακιααα!!!και η Ελενα τι παιδι????κουκλα!!!!φτου φτου!!!να σου ζησουν και να τα χαιρεσαι!

Νανα τι κουκλος ο γιοκας σου???φτου φτου!να σου ζησει!!!κουκλος!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δειτε απο εδω βιντεακια για να κανουμε ασκησουλες να επανελθουμε σιγα σιγα!εχει αρκετα στο YTUBE!

Anastasia mou ..ευχομαι οπως λες..να βαλει το χερακι της...η Αγια..!!πολυ στεναχωριεμαι με αυτο που σε βρηκε..αληθεια σου λεω..ειναι κριμα..πολυ κριμα!δεν θελω ομως να μου παθεις κατι!εσυ πρεπει να εισαι καλα στην υγεια σου..πανω απολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρίνα μου εγώ βάζω βιντεάκια της μπέμπας :D:D κ συ μας δείχνεις πως να χάσουμε τις κοιλίτσες κ όλα τα περιττά ε :?::?::?: Μια χαρά... :|:|:| ξεκινάω κ γυμναστικήηηηηηηηηηηηηηηη :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξέρετε από ποια έχουμε πολύ καιρό να διαβάσουμε νεάκια ??? από την Κατερινο-foufou. Τι να κάνει άραγε ? Θα της στείλω κανά μήνυματάκι τ' απόγευμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσακια μου!

Προσπαθω να τηρησω την υποσχεση και να δινω πλεον το παρον πιο τακτικα! ΝΥΣΤΑΖΩΩΩΩΩΩΩΩ!!! Ο μπεμπακος χθες υπεφερε ασχημα απο κολικους...δυστυχως...και κοιμηθηκαμε τελικα 3.30 4 παρα το πρωι! Δεν αντεχα αλλο, εκλειναν τα ματια μου...Και απο κλαμα, αλλο τιποτα! Ποναγε η ψυχη μου να το βλεπω ετσι το μωρακι μου, τα παντα δοκιμασαμε, αλλα...το καλο ηταν οτι τουλαχιστον δεν ξυπνησε ο Γιωργος απο το δυνατο και γοερο κλαμα του μπεμπη (ειδατε τι κανει η αυπνια ολη μερα και το να μην καθεται στιγμη? Πεφτει ξερος το βραδυ...χαχα!)

Κατρινα και Νανα φαγατε κοκο? :D Τυχερουλες!!! Εμεις ακομα τιποτα...1ον μολις χθες (νομιζω) μου σταματησε το αιμα απο τα λοχεια, 2ον ολο και καποιο παιδι ειναι ξυπνιο και 3ον σκοτωθηκαμε με τον αντρα μου χθες, δεν μιλαμε (μονο για τα παιδια πλεον) ε, να του κατσω και απο πανω??? Ε, οχι! Αφηστε που και εκεινος μαλλον δεν εχει καμια ορεξη! Ρε κοριτσια, μεχρι ''χοντρη'' με αποκαλεσε και νευριασα και ξενερωσα παααααρα πολυ! Ενταξει, δεν ειμαι και τοπ μοντελ, εχω μερικα κιλακια να χασω ακομα, αλλα εχω μεινει μιση σε σχεση με πριν. Μαλλον ομως το ειπε γιατι ξερει οτι με το βαρος μου εχω θεματακι οποτε ηξερε που να με χτυπησει...Αλλα μετα απο αυτη την προσβολη...ας κανει ονειρα...(μονο ετσι...)Πειραχτηκα πολυ, πως να σας το πω...

Λαμπρινη μπραβο που σας επεσε ο πυρετος. Περιμενουμε νεα σας απο την παιδιατρο, ευχομαι να μην ειναι τιποτα τελικα!

Αναστασια μου λυπαμαι πολυ γι αυτα που περνας. Τελικα, παρολο που ειμαι μεγαλη φαν του θηλασμου, μηπως να το εκοβες βρε κοριτσακι μου? Μην παθεις τιποτα εσυ στο τελος...Κριμα μεγαλο βεβαια, και απο τη στιγμη που εχεις τοοοοσο γαλα, αλλα αν ειναι για το καλο σου? Δεν ξερω,μακαρι να γινει κατι και να πανε ολα καλα...Φιλακια στη νυφουλα μου!

Κατρινα, Νανα και Λαμπρινη οι φωτο με τα μπεμπακια σας ειναι ΤΕΛΕΙΕΣ! Τις απολαυσα παρα πολυ! Ειναι ολα κουκλακια!

Ο μικρος μου εβγαλε σπυρακια στο προσωπακι του...Γμτ!!!Η παιδιατρος δεν μου εδωσε τιποτα να βαλω... Κατρινα και Μπελλα εσεις που εχετε κατι αναλογο τι κανετε στα μωρακια σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσακια, το Χρυσανθεμο βαφτισε την μπεμπουλα του! Κ Ι Ο Λ Α Σ???

Χρυσα να σου ζησει και απο εδω η νεοφωτιστη, να ειναι παντα γερη και να τη δεις οπως επιθυμεις!

Αληθεια εσεις ποτε σκοπευετε να βαφτισετε τα μπεμπακια σας? Εμεις μαλλον για Ιουνιο λεμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρινη μου σ'ευχαριστω για τη συμπονοια κοπελιτσα μου!!!! :-*:-*:-*:-*:-* κ για την ευχουλα σου!!!! :x:x:x:x:x η μπεμπουλα σου κανει ιδιο φταρνισμα με τη καραμελιτσα μου!!χιχιχι!πολυ γλυκουλα ειναι!οντως χαθηκε η κατερινοφουφου..ελπιζω να ειναι καλα.κ η κυο μας χαθηκε.καλα ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σορρυ ελειψα λιγακι γιατι ο μπεμπης εκανε μαμ!

τα σπυρακια ειναι αναλογα τη περιπτωση!εμας μας ειπε..ΑΚΜΗ!!σε αλλους ειπαν δερματιτιδα!!..παρε SEBAMED babybar σαπουνακι η αφρολουτρο για να το πλενεις Αννουλα!

Πραγματι εχω καιρο να δω τακοριτσια!αλλα καταλαβαινω οτι θα τρεχουν..κοινως οπως εμεις!

Η Χρυσα..βαπτισε???Ποτε καλε?αα να ευχηθουμε στο Faceb. αλλα κι απο δω...Χρυσα μου να σας ζησει!και το ονομα αυτης?

Λαμπρινη εχω ηδη ξεκινησει σιγα σιγα ασκησουλες!Γραφτηκα και στο γυμναστηριο ειχε προσφορα149 ευρω ολο το ετος!Μολις μπορεσω..θα κανω μια δειλη προσπαθεια να παω..να με αναλαβει και η φιλη μου γυμναστρια!!

Αννα..κι εγω αν διαβασες τσακωθηκα με τον αντρα..εδω και μερες τα εχουμε τσουγκρισει!αυτος βεβαια στη κοσμαρα του..φαιρεται σαν να μη συμβαινει τιποτα1Τι να πεις!οσο για τα κιλα..και αυτο που σου ειπε..μη δινεις σημασια!Τουλαχιστο μη δειξεις οτι σε ενοχλησε..απλα οτι ξερεις τη κατασταση σου και επιφυλασσεσαι..Βαλε στοχους σου..και προσπαθησε να τους πετυχεις!οταν θα φυγουν ολα τα κιλα της εγκυμοσυνης..θα του..δωσεις να καταλαβει τι εστι ..βερυκοκο! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Maria98 θα συμφωνήσω απόλυτα με την @Elk να κάνει εξετάσεις αλλά Σ εξειδικευμένο κέντρο. Το σπερμοδιαγραμμα σ ένα απλό μικροβιολογικό δεν το βγάζουν σωστά. Από τη στιγμή που θέλει ο άνθρωπος να ελεγχθεί γιατί να μην το κάνει;;; Μόνο καλό είναι!!!    Πως είστε κορίτσια μου; Εγώ ακόμα παιδεύομαι με τη γαστρεντερίτιδα κ περιμένω να βγει η καλλιέργεια αύριο. Έχω ανακτήσει δυνάμεις αλλά οι διάρροιες συνεχίζονται😢😢😢. Μη σου τύχει… Τεσπα… Στα δικά μας τώρα, σήμερα θετικό τεστακι ωορρηξίας δε νομίζω να κοκκινίσει περισσότερο.. Είχαμε κ μια επαφή πριν λίγο άντε να δούμε… Για κάτι παραπάνω δε με βλέπω στην κατάσταση που είμαι😞😞😞   
    • Χμ.. είχατε πολύ καλές βλαστοκύστες και τώρα και την πρώτη φορά. Όχι ότι και στις ενδιάμεσες προσπάθειες δεν υπήρχαν καλές προοπτικές. Φαίνεται ότι σε κάθε προσπάθειά σου, κάτι άλλο ευθύνεται. Γιατί και κύηση είχες, και βιοχημικές και μηδενικές χοριακές. Ίσως πράγματι να υπάρχει κάτι στα ωάρια, που οδηγησε στις παλίνδρομες. Άρα, προεμφυτευτικός. Ίσως δεν έγινε σωστά η ΕΤ. Ή μήπως σου δίνει κάποιο φάρμακο που δρα ανασταλτικά στην ετ; Κάποιες φορές τα αιμοδιαλυτικά που δίνουν προληπτικά προκαλούν αποβολές. Δεν ξέρω αν σου έδωσε κάτι τέτοιο, το λέω γιατί μπορεί να υπάρχουν παράγοντες στο αίμα που δεν έχουν ελεγχθεί. Ή κάποιο σύνδρομο; Πού έκανες προσπάθεια; Στο Έλενα; Φαίνεται ότι σε παρακολουθεί καλο τιμ γιατρών και πράγματι τα έχετε ψάξει όλα. Είχα κι εγώ δύο αποτυχημένες ετ στα 41, με άριστες βλαστοκύστες, πέντε συνολικά, όλες 4ΑΑ, 4ΑΒ και 5ΑΒ. Η μία έδωσε βιοχημική με χοριακή στο 45 και η άλλη στη γκριζα ζώνη, ούτε θετική ούτε αρνητική. Καμία δεν προχώρησε. Σ' εμένα το έριξε στην ποιότητα των ωαρίων μου. Παρόλο που αυτά τα ωάρια πάντα φτιάχνουν βλαστοκύστες με πολύ καλές διαιρέσεις. Τι να πω... ότι δεν πιστεύω πια σε ποιότητα βλαστοκύστεων; Είναι να σε θέλει η προσπάθεια... Εύχομαι να γυρίσει και σε σένα και να πετύχεις με τις υπόλοιπες που έχεις!❤️
    • Ναι αυτά τα τεστ με τον σταυρό είναι για να γίνουν με καθυστέρηση. Γιαυτό έκανα σήμερα αυτό που δείχνει 6 ημέρες νωρίτερα. Σκέφτηκα ότι κάτι θα έδειχνε 🤔
    • Θα προσπαθήσω να κρατηθώ μέχρι την Τρίτη 😉 Αντε να δούμε τι θα δούμε 👀
    • Γενικά ναι. Αλλά φέτος που είναι σε έξαρση είναι επικίνδυνο για τα νεογέννητα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...