Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010


Recommended Posts

θελουμε νυφες!!!!χαχαχαχα!θα ειναι ευγενικος τσατιλας,μην δισταζεται!ναι η αληθεια ειναι πως κλαινε και στον υπνο τους ,και εννοειται δεν το παιρνουμε αγκαλια να του χαλασουμε την ησυχια,μην μου πεις πως το σηκωνουν και τοτε;;;;;;το εκνευριζουν αν το κανουν...

Θεκλα τον εχω πανω πανω αν ειδες,ξαπλωνει δεν καθετε,η πλατη της κοιτα να ειναι ολη στο πανω μερος και το κωλαρακι στο βαθουλωμα,εβαλα και μια κουβερτα στο βαθουλωμα για να μην φευγει προς τα κατω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΕΝΑ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΗ ΜΟΥ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΙΑ ΜΟΥ ΟΛΗ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ. ΓΕΜΙΣΑΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ.

ΣΤΗΣ 24-9 ΜΠΗΚΑ ΓΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΙΣΜΕΝΟ ΤΟΚΕΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΞΕΛΙΧΘΗΚΕ ΤΕΛΙΚΑ ΣΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΛΟΙΠΟΝ ΑΣ ΣΑΣ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΛΟΙΠΟΝ.

ΣΤΗΣ 7.30 ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΑΙΑ ΑΠΕΞΩ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΚΕΡΚΙΔΑ ΝΑ ΧΑ 8 ΑΤΟΜΑ ΠΡΙΝ ΚΑΝ ΦΤΑΣΩ ΕΓΩ.

ΜΕ ΠΑΡΕΛΑΒΑΝ ΞΕΝΤΥΘΗΚΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΥΡΙΣΜΑ ΚΛΙΣΜΑ Κ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΤΗΝ ΑΦΗΓΗΣΗ ΔΙΟΤΙ ΧΤΕΣ ΔΙΑΚΟΨΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΘΗΛΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΧΡΟΝΟΣ.

ΛΟΙΠΟΝ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΙΣΜΑ ΜΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΑΙΜΑ ΜΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΟΡΟ ΓΙΑ ΤΕΧΝΗΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ Κ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΓΙΑ ΩΔΙΝΕΣ.

ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΚΕΙ ΕΙΧΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΩΡΑ Κ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΠΛΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΑΚΟΥΓΑ ΟΥΡΛΙΑΧΤΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΑΓΧΩΘΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΖΗΣΩ ΜΕΤΡΑ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΕΣ ΩΡΕΣ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΠΟΝΑΩ ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΒΑΛΑΝ ΚΑΘΕΤΗΡΑ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΠΑΠΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΗΣΩ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΣΑ ΝΑ ΠΟΝΑΩ ΤΑ ΝΕΡΑ ΔΕΝ ΕΣΠΑΓΑΝ ΟΠΟΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΣΠΑΣΑΝ ΜΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΒΕΛΟΝΑ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΑΙΣΘΗΣΗ ΟΤΑΝ ΤΡΕΧΑΝΕ ΣΤΟ ΕΝΔΙΑΜΕΣΟ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ Κ ΛΙΓΟ ΜΟΥ ΒΑΖΑΝ ΧΕΡΙ ΑΛΛΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΕΤΣΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 7 ΩΡΕΣ ΜΟΥ ΚΑΝΑΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΜΟΥ ΒΑΛΑΝ ΜΑΣΚΟΥΛΑ ΡΟΥΧΑ ΣΑΝ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΠΡΑΣΙΝΑ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΝΙΩΘΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΟΔΙΑ ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΒΓΑΖΑΝ ΕΝΙΩΘΑ ΑΠΛΑ ΣΑΝ ΝΑ ΤΡΑΒΑΝΕ ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΠΟΝΟ ΑΠΛΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ 40 ΛΕΠΤΑ ΡΑΒΑΝΕ ΜΟΥ ΤΟΝ ΒΑΛΑΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΠΛΑΝΤΑΞΑ ΟΣΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΛΑΨΕΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΛΥΓΜΟΥΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΥΤΕ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ!!!!!!!!ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΑΝΑΝΗΨΗΣ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΜΙΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ.ΜΕΤΑ ΠΟΝΑΓΑ ΣΤΗΝ ΤΟΜΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΛΑ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΠΟΥΛΩΘΗΚΑ ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΔΗΛΑΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΕΤΑΡΤΗ ΒΓΗΚΑ ΚΑΙ ΠΕΡΔΙΚΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΑΝ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΑ ΧΕ ΟΛΑ ΣΤΗ ΕΝΤΕΛΕΙΑ.ΡΑΜΜΑΤΑ ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΝΑΕΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΑΨΟΓΟΣ ΚΑΙ ΗΣΥΧΟΣ 3850 ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ ΕΠΕΣΕ ΚΑΙ Ο ΑΦΑΛΟΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΜΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ.ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΝΕΑ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλες!!!!

δεν τα προλαβα ολα αλλα εριξα μια γενικη ματια...

βλεπω ετοιμαζετε βολτες και εκδρομες!!!! ωραια!!!

ειδα και φωτος με το τι εμεινε μετα τη γεννα...

εγω σταθερα εχω κοιλαρα... κι ας εχω χασει ολα τα κιλα και δυο επιπλεον..

τελικα μου ηρθε περιοδος στον ενα μηνα :shock:

τα μικρα μου τα περνω συχνα αγκαλια!!! ειδικα ο μπεμπης που εχει κολικους κλαιει συνεχεια!!

βεβαια η γιατρος μας ειπε οτι τα μωρα τωρα χρειαζονται την αγκαλια και την επαφη συχνα διοτι δεν εχουν ακομη συνηθησει το εκτος κοιλιας περιβαλλον...

κλαει παλι... ελπιζω να επιστρεψω συντομα διοτι η αληθεια ειναι οτι δεν προφταινω ουτε να κατουρησω...

θα ερθω ομως στον καφε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΤΗΝ ΑΦΗΓΗΣΗ ΔΙΟΤΙ ΧΤΕΣ ΔΙΑΚΟΨΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΘΗΛΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΧΡΟΝΟΣ.

ΛΟΙΠΟΝ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΙΣΜΑ ΜΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΑΙΜΑ ΜΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΟΡΟ ΓΙΑ ΤΕΧΝΗΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ Κ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΓΙΑ ΩΔΙΝΕΣ.

ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΚΕΙ ΕΙΧΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΩΡΑ Κ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΠΛΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΑΚΟΥΓΑ ΟΥΡΛΙΑΧΤΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΑΓΧΩΘΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΖΗΣΩ ΜΕΤΡΑ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΕΣ ΩΡΕΣ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΠΟΝΑΩ ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΒΑΛΑΝ ΚΑΘΕΤΗΡΑ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΠΑΠΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΗΣΩ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΣΑ ΝΑ ΠΟΝΑΩ ΤΑ ΝΕΡΑ ΔΕΝ ΕΣΠΑΓΑΝ ΟΠΟΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΣΠΑΣΑΝ ΜΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΒΕΛΟΝΑ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΑΙΣΘΗΣΗ ΟΤΑΝ ΤΡΕΧΑΝΕ ΣΤΟ ΕΝΔΙΑΜΕΣΟ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ Κ ΛΙΓΟ ΜΟΥ ΒΑΖΑΝ ΧΕΡΙ ΑΛΛΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΕΤΣΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 7 ΩΡΕΣ ΜΟΥ ΚΑΝΑΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΜΟΥ ΒΑΛΑΝ ΜΑΣΚΟΥΛΑ ΡΟΥΧΑ ΣΑΝ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΠΡΑΣΙΝΑ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΝΙΩΘΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΟΔΙΑ ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΒΓΑΖΑΝ ΕΝΙΩΘΑ ΑΠΛΑ ΣΑΝ ΝΑ ΤΡΑΒΑΝΕ ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΠΟΝΟ ΑΠΛΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ 40 ΛΕΠΤΑ ΡΑΒΑΝΕ ΜΟΥ ΤΟΝ ΒΑΛΑΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΠΛΑΝΤΑΞΑ ΟΣΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΛΑΨΕΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΛΥΓΜΟΥΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΥΤΕ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ!!!!!!!!ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΑΝΑΝΗΨΗΣ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΜΙΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ.ΜΕΤΑ ΠΟΝΑΓΑ ΣΤΗΝ ΤΟΜΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΛΑ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΠΟΥΛΩΘΗΚΑ ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΔΗΛΑΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΕΤΑΡΤΗ ΒΓΗΚΑ ΚΑΙ ΠΕΡΔΙΚΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΑΝ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΑ ΧΕ ΟΛΑ ΣΤΗ ΕΝΤΕΛΕΙΑ.ΡΑΜΜΑΤΑ ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΝΑΕΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΑΨΟΓΟΣ ΚΑΙ ΗΣΥΧΟΣ 3850 ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ ΕΠΕΣΕ ΚΑΙ Ο ΑΦΑΛΟΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΜΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ.ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΝΕΑ???

να σου ζησει!!!ραμματα εμενα μου εκανε αποροφησιμα,οποτε δεν ξερω καθολου τι γινεται με τα αλλα...πιστευω καποια ενοχληση θα νιωσεις προφανως...τοσο γρηγορα συνηλθες;;μπραβο!και γω σηκωθηκα την πρωτη μερα αλλα πως...... :? ,δεν θελω ουτε να το σκεφτομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

magykal μου να χαιρεσαι το μωρο σου!ειναι πραγματικα magikal η στιγμη που αποθετουν το μωρο πανω σου!!!!!κ εγω στο γαια!τελειο ηταν αν κ δε με ενοιαζε να γεννησω κ σε δημοσιο.η αληθεια ειναι οτι ηταν αψογοι.ποιον ειχες γιατρο?

λοιπον ας πολυλογησω οσο μαγειρευει ο αντρας μου!!(μη χαιρεστε δε κανει ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ κ το βρακι κατω το πεταει)

ο αφαλος επεσε στις 20 μερες.σπυρακια στο κεφαλι σο μετωπο κ στο στηθος βγαζει συχνα λογω ιδρωτα,αλλα εξαφανιζονται με το μπανιο,μεχρι που ξαναιδρωνει απτο ζεστο γαλα!!με κατουραει συνεχεια οταν τον αλλαζω κ μετα σφουγγαριζω!τα λοχεια τελειωσαν νωρις στις 27 μερες κ την 28 ηρθε αιμα ποταμι,στην ουσια περιοδος.τοσο αιμα δεν ειχα ουτε τις πρωτες μερες.τωρα σεδον καθαρισα αν κ ογιατρος ειπε οτι θα ακολουθησει 3 κυκλους η ιστορια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να κι άλλη λοιπόν που αδιαθέτησε, ουφ θέλω κι εγώ βρε κορίτσια....να ξέρω τι μου γίνετε!!! αυριο που θα πάμε για σαραντισμό ήθελα να φορέσω κάτι ανοιχτόχρωμα αλλά φοβάμαι μήπως αδιαθετήσω και γίνω ρεζίλι!!! :oops::oops::oops: σήμερα είμαι πολύ κομμάτια, τώρα τελευταία άρχισε να μην κοιμάται την ημέρα η καρπουζίτσα και δεν μπορώ να κάνω τίποτα στο σπίτι! θέλει να με βλέπει,αλλά την έχω όλο στο κρεβάτι,φοβάμαι να την βάλω στην κούνια της!!! μάλλον μετά από τον 3ο μήνα ετσι δεν είναι???

είμαι και όλη μέρα μόνη, ο άντρας μου μετά από την δουλειά πηγαίνει και μαστορεύει στο μελλοντικό μας σπίτι οπότε.....χόουμ αλόουν :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει magykal!!!!Πολύ μου αρέσει να διαβάζω ιστορίες τοκετού!!!

Εμείς εχθές σπάσαμε ρεκόρ ύπνου: 12 το βράδυ με 12 το πρωί με 4 διαλείμματα ενδιάμεσα! Ακόμα νοιώθω κουρασμένη, αλλά τουλάχιστον γέμισα λίγο τις μπαταρίες...

Έχω βαρεθεί αυτά τα λόχεια και να αλλάζω σερβιέτες :evil::evil::evil: Είμαι στις 27 μέρες, που και που μειώνονται και πάνω που χαίρομαι ξαναρχίζουν!!Θέκλα, σίγουρα είναι περίοδος?? Μήπως είναι ακόμα τα λόχεια???

Εμάς κοιμάται ακόμα αγκαλίτσα μας το βράδυ στο διπλό κρεβάτι αλλά δεν θα είχα πρόβλημα να κοιμάται στην κούνια του...Στην κούνια του κάθεται λίγο κατά τη διάρκεια της ημέρας που χαζεύει τα ζωάκια που περιστρέφονται και κοιτάει το κενό...

ουπς, ξύπνησε το αγοράκι μου... πάω να τον ταϊσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μόλις διάβασα αυτό το θέμα ρίξτε μια ματιά!

Η κοπέλα ψάχνει σίδηρο και ασβέστιο επειδή δεν μπορεί να τα γράψει στο βιβλιάριο της.

http://www.mammyland.com/forum/41/15627?p=606544#p606544

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κ από μένα !!! Εμείς σήμερα πήγαμε για ψώνια. Πρώτα Σ/Μ κ μετά η καθιερωμένη βόλτα μας στα Jumbo. Πήρα κάτι ωραία άλμπουμ για ν' αρχίσω να ταξινομώ τις φωτογραφίες μας (καιρός ήταν) κ ασχολήθηκα με μωρουδιακά σε μπλέ χρώμα αυτή τη φορά γιατί γεννάει μια φίλη στην Πάτρα τέλος του μήνα κ της είπα ότι θα τις πάρω εγώ κάποια να τα στείλω με τον αδερφό μου !!! γιατί εγώ δεν ξέρω αν θα κατέβω πριν γεννήσει το μπέμπαρο. Γυρίσαμε σπίτι, φάγαμε, κάναμε και τα δυο μικρά μας μπανάκι κ τα βάλαμε για νάνι. Ο σύζυγος έφυγε να δει ποδόσφαιρο κ γω εδώ είπα να κάτσω για λίγο στο pc κ μετά να ξαπλώσω... αν ξεκολλήσω :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρούκο μάλλον οι δυο μας είμαστε, οι υπόλοιπες τρέχουν κ δεν φτανουν :lol::lol:

εμείς χθες επιχειρήσαμε να πάμε στην αγορά στις 19.00 είμασταν ετοιμοι και τελικά φύγαμε 20.30....τι να προλάβεις μετά???? χάσαμε χρόνο μέχρι να ετοιμασουμε τα πραγματα τις μικρής, να δούμε πως θα μπει το καρότσι στο αυτοκίνητο, πως μπαίνει το καρεκλάκι του αυτοκινήτου κ.ο.κ. ασε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΗΣ 13 / 9 ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ!!ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 2.5 ΧΡΟΝΩΝ ΠΕΡΙΠΟΥ.ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΣΑΣ.

ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ;;;ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ...ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΑΓΟΝΙΤΣΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΡΙΣΚΩ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΠΟΤΕ ΒΡΙΣΚΩ ΧΡΟΝΟ...ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει Βικουλίνι μου... πάντα γερο κ ευτιχισμένο...

Θέκλα μου εμεις το καθισματάκι της μικρής το λεχουμε μόνιμα στο αυτοκινητο προς το παρον... για τα υπολοιπα μια γρηγορη στην τσαντα κ δρομο... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΗΣ 13 / 9 ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ!!ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 2.5 ΧΡΟΝΩΝ ΠΕΡΙΠΟΥ.ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΣΑΣ.

ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ;;;ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ...ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΑΓΟΝΙΤΣΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΡΙΣΚΩ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΠΟΤΕ ΒΡΙΣΚΩ ΧΡΟΝΟ...ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ :-*:-*

Βικουλα μου!!!σας ταλαιπωρει ε;;;το καημενουλικο θα ποναει πολυ,να πιεις τσαι γλυκανισο,και τιλιο(φλαμουρι),αν το θηλαζεις βεβαια,αλλιως δωστου μαραθο,καπως τα ηρεμουν αυτα τα βοτανα.σε φιλω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει το αγοράκι σου Βικουλίνι!!!!

Εγώ πίνω χαμομήλι, γλυκάνισο και μαραθόσπορο, ένα φλυτζάνι κάθε μέρα και δεν έχει κάνει καθόλου κολικούς (δεν ξέρω, μπορεί να είναι τυχαίο)...

Το τσάι είστε σίγουρες ότι επιτρέπεται?? Το λέω επειδή έχει καφεϊνη μέσα και η καφεϊνη φέρνει εκνευρισμό :roll:

Σήμερα θα κάνουμε το πρώτο μας μπανάκι στη μπανιέρα, γούχουυυυ (λόγω καθυστέρησης πεσίματος του αφαλού)!!!Εσείς τα κάνετε πρώτα μπανάκι και μετά τα λούζετε ή όλα μαζί στη μπανιέρα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει το αγοράκι σου Βικουλίνι!!!!

Εγώ πίνω χαμομήλι, γλυκάνισο και μαραθόσπορο, ένα φλυτζάνι κάθε μέρα και δεν έχει κάνει καθόλου κολικούς (δεν ξέρω, μπορεί να είναι τυχαίο)...

Το τσάι είστε σίγουρες ότι επιτρέπεται?? Το λέω επειδή έχει καφεϊνη μέσα και η καφεϊνη φέρνει εκνευρισμό :roll:

Σήμερα θα κάνουμε το πρώτο μας μπανάκι στη μπανιέρα, γούχουυυυ (λόγω καθυστέρησης πεσίματος του αφαλού)!!!Εσείς τα κάνετε πρώτα μπανάκι και μετά τα λούζετε ή όλα μαζί στη μπανιέρα???

το χαμομηλι και τα λοιπα ολα τσαι τα λεμε!!!!εσυ τι εννοεις τσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.tsai.gr/breast-feeding-p-75.html

απο εδω τα παρηγγειλα,γιατι ενα μαγαζακι εχουμε Κιλκις με βοτανα και τα ακριβοπουλαει...εδω εχουν καλες τιμες,τωρα απο ποιοτητα πιστευω θα ειναι καλα...θα δειξει, χαμομηλακι απο το χωριο θα παρω,της γιαγιας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το χαμομηλι και τα λοιπα ολα τσαι τα λεμε!!!!εσυ τι εννοεις τσαι;

Αααα... εγώ λέω τσάι το lipton, αυτό με το φακελάκι που έχει καφεϊνη μέσα γιαυτό μου έκανε εντύπωση... :D

Μπέλλα, τελικά δοκίμασες τις υφασμάτινες πάνες? Πώς σου φαίνονται??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

ΜΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΕΙΣΑΙ;;;ΟΛΑ ΚΑΛΑ;;; :-*:-*:-* ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΠΩΣ ΠΑΤΕ;;;;;;

ΝΑΙ ΘΥΛΑΖΩ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΟ ΓΑΛΑ...ΤΗΣ ΠΡΩΤΕΣ 10 ΜΕΡΕΣ ΚΑΛΑ ΠΗΓΑΜΕ...ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΧΟΡΤΕΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΕΜΙΖΩ ΚΙΟΛΑΣ...ΚΑΙ ΑΡΧΗΣΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ Η ΚΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΓΕΥΜΑ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΑΛΑ....ΜΠΕΡΔΕΜΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou glika twra katafera na mpw :?

elpizw na eiste oles kala kai orthies :? giati me toso treksimo aporw pws stekomaste orthies :shock:

tespa, na sas pw oti epitelius mou stamatise to aima ;):ymapplause: o! nai meta apo toooooses meres alla mallon itan periodos

i mikroula mou einai genika isixoula emas mas voithisan arketa oi stagonitses, pali kala giati to kaimenouli mou upefere :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΙΕΣ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΤΗΣ ΔΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΠΟΤΕ;;;

ΕΓΩ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΤΗΣ ΙΝΦΑΚΟΛΙΚ ΠΡΩΙ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΒΡΑΔΥ...ΑΛΛΑ ΙΔΙΩΣ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΓΙΝΕΤΕ ΧΑΜΟΣ ΚΛΑΙΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Ο ΓΛΥΚΟΣ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΗ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλιτσες!!!τι κανετε???

Δεν εχω προλαβει δυστυχως να σας διαβασω γιατι η κ@@@μαστιτιδα δεν λεει ρε κοριτσια να μου περασει!εχω τρελαθει!εχω απιστευτο γαλα και το βγαζω και το πεταω!με επιασε παλι..τωρα πηγε στο δεξι στηθος!απο το γαλα που βγαζω(την ποσοτητα εννοω)εχθες μου πρηστηκε ο αδενας κατω απο τη μασχαλη και μου πηγε ΝΑ!!!περασε ομως σημερα που το ψηλαφω ωστοσο ποναει λιγο ακομα.παιρνω διπλη αντιβιωση ξανα.ειναι η τελευταια προσπαθεια ομως που κανω γιατι πραγματικα δεν παει αλλο.αν δεν περασει και με αυτη την αντιβιωση θα κοψω τοθηλασμο.τεσπα,φτανει μετα δικα μου.απο νεακια σας δεν ειδα τπτ παραμονο τη τελευταια σελιδα και στα πεταχτα και κατι υπεροχες φωτος ενος γλυκα!κατρινα του δικου σου παιδαρου αν θυμαμαι καλα ηταν???φτου φτου!πολυ γλυκας λεμε!!!

Κατερινοκυο μου ευχαριστω πολυ!!!τι κανει το Αλκμηνακι σου????

Βικυ μου να σου ζησει το παλικαρακι!!!!να εινια γγερο!να χαιρεσαι και τη κορουλα σου!οσο για τους κολικους που αναφερατε εμεις εδω χρησιμοποιουμε σταγονες που εχουν προβιοτικα(λακτοβακιλλους)και εχουμε σωθει στην κυριολεξια!εχει γινει ερευνα και ειναι οι καλυτερες σταγονες που εχουν βγει και εχουν καταπληκτικα αποτελεσματα.σμερα γινομαστε 2 μηνων και ειχαμε5 φορες κολικους πριν παρουμε τις σταγονες.απο τη στιγμη που πηραμε τις σταγονιτσες τελος κολικοι-τελος πονοι!το ινφακολικ δεν κανει δουλεια παντως.το εχουν δοκιμασει πολλες στα μωρακια τους και δυστυχως αποτελεσμα δεν εχουν δει.αυτες τις σταγονιτσες που παιρνουμε εμεις εχει μεσα καποια βακτηρια τα οποια κανουν καλο να υπαρχουν στο στομαχακι του μωρου και το βοηθανε απο τους κολικους.(τα λεω πολυ εκλαικευμενα γιατι μου τα ειχε πει καιρο ο αντρας μου κ που να βρω μυαλο να θυμαμαι επακριβως αυτα που μου ειπε..το ρεζουμε αυτο ειναι παντως :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: )

Αγγελικουλα μπαιο κανουμε και σωμα και κεφαλακι μαζι.αν εχει κανει κακακια την βαζω στο νιπτηρα την πλενω και μετα την βαζω στην μπανιεριτσα της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια. περιττό να σας πω ότι σήμερα ανά μία ώρα ξυπνούσα :cry::cry::cry: γιατί η μπουμπούκα μου δεν μπορούσε να πάρει ανάσα απ τη μύτη κ γω έπρεπε να της βάζω φυσιολογικό ορό για να ξεβουλώνει... τι ταλαιπωρία. Το μικράκι μου είναι ανήσυχο... λέτε να την άρπαξε ? :-s:-s:-s αύριο θα πάμε στον παιδίατρο. Όταν είναι για φαί όμως τρώμε κανονικότατα... :):) Πολύ προβληματίζομαι... κ αν ειναι αρρωστούλα τι θα κάνω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες και μωρακια!!!

Επιτελους εμφανιστηκα και εγω!!! :D Χαθηκα εντελως ομως...τι να κανω αφου δεν προλαβαινω με τιποτα, ο ενας μου γιος (ο μεγαλος) δεν κοιμαται ολη μερα και ο μικρος δεν κοιμαται (σχεδον) ολη νυχτα...Παει, εχω καταρρευσει...Τωρα ευτυχως ο μπεμπακος κοιμαται και οι αλλοι 2 αντρες μου λειπουν, οποτε βρηκα την ευκαιρια και χωθηκα λιγο και εγω εδω...χι χι...

Διαβασα εν ταχει τα νεα σας, χαιρομαι που ειστε ολες καλα, καθως και τα μωρακια σας!

Λοιπον, τα δικα μας τωραααα...Ακομα (ευτυχως...) θηλαζουμε αλλα (δυστυχως...) οχι αποκλειστικα, του δινω και λιγο συμπληρωμα (Frizolac) μια χαρα το δεχεται. Καμια φορα αργει λιγο να μου κανει κακακια, αλλα αν τα κανει, βγαζει ενα τονο! Τα μαζευει οοοολα μαζι! Μου εχει εμφανισει κατι σπυρακια στο προσωπακι και πολυ εχω στεναχωρεθει, σμηγματορροικη δερματιτιδα μου ειπε η παιδιατρος και δεν φανηκε να ανησυχει καθολου, αλλα δεν του βαζω τιποτα πανω, δεν θελω να το παστωνω με κρεμες και λοιπα...Θα φυγουνε πιστευω, εξαλλου και ο Γιωργος ειχε. Τα γευματα μας δεν ειναι συγκεκριμενα, μεσο ορο καθε 3 ωρες περιπου...Σημερα τον ζυγισα και εχει φτασει 4.860, καλος ειναι μαλλον. Ακομα δεν σαραντισαμε και ακομα :twisted::twisted::twisted: εχω αιμα...Βαρεθηκα δεν αντεχω αλλο, θελω να τελειωνω και με αυτο. Απο κιλακια εχω χασει αρκετα, προσεχω πολυ την διατροφη μου, αλλα εχω μελλον ακομα..Σιγα σιγα...Η αληθεια παντως ειναι οτι ενω προσεχω (και θηλαζω!) η ζυγαρια κολλησε τελευταια...θα ξεκολλησει ποτε??? :oops::oops::oops:

Α, ειδα επισης, εκδρομες, σπα και συναντησεις για καφε, θελω και εγωωωωωωω!!! Καταπληκτικες ολες οι φωτογραφιες σας, υπεροχα τα μωρακια σας, να τα χαιρεστε ολες!

Συγγνωμη που τα γραφω λιγο (εως πολυ) μπερδεμενα και ακαταλαβιστικα, αλλα εχω τοσο καιρο να γραψω και τοσα πολλα να πω, που δεν ξερω απο που να αρχισω...και ξεσυνηθισα! Υποσχομαι ομως οτι θα επανελθω δριμυτερη στο παρεακι μας και θα μπω επιτελους σε ενα ρυθμο!

Φιλια πολλα σε ολες σας ! Μου λειψατε και ελπιζω να τα λεμε πιο συχνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...