Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010


Recommended Posts

ΚΟΙΤΣΙΑ ΕΙΣΤΕ ΕΔΩ?

ΚΑΛΕ ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΩ ΤΗ ΓΙΟΥΛΗ ΜΑΣ ON LINE?POY EINAI TO KORITSI?

θΕΚΛΑ ΜΟΥ..ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΣΤΙΤΙΔΑ..ΔΕς ΕΔΩ..αλλα καλυτερα να σου πει η ιδια η κοπελα την εμπειρια της!

http://www.google.gr/url?sa=t&source=we ... YggnEyjNeQ

εγω δεν αδιαθετησα ακομη..ακομη εχω σταγονιτσες λιγο λιγο ..καφετιες..απο τα λοχεια!Ο γιατρος μου ειπε μεχρι να σαραντησω θα τα εχω!

πρεπει να προσεχουμε πααρα πολυ τωρα ..μην μεινουμε εγκυες παλι..γιατι τωρα ειναι επικινδυνο!Μην τη πατησετε..εσεις που θηλαζετε!!Προσοχη!

Μπελλα..οι δικοι μας πανε πακετο!χτεσ ειχε θερμοκρασια 37!αλλα ειχε πει ο γιατρος απο 37,3 και πανω (στη μασχαλη)να ανησυχησω!

Λαμμπροο..μια χαρα η μπουμπου σου!τι θα κανω με αυτον εδω το φαγανουλι?καθε 2 ωρες ουτε δυο ωρες ουρλιαζει για φαι!αυτη τη στιγμη..ουρλιθαζει κι εφαγε..στις 10.30!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalimera koritsakia mou glika kalo mina na xoume :):):)

emeis plewn koimomaste oli tin nyxta apo tis 2 ws tis 7 fisika exw kanonisei kai gw tous viorithmous mou simfona me tis mpempas kai peftw gia upno meta tis dyo :?

na sas pw oti agkizw plewn ton apokleistiko thilasmo, xtes den ipiame kseno para mono 30 ml kata tis 9 kai auto giati prepei me kapoio tropo na lamvanei i mikri mou tis stagones gia tous kolikous tis dexete mono mesa sto gala :? pantos eimai polu xaroumeni gi auto :):):)

koritsia mou min akouw gia kila :oops::? de tha ta xasw pote to vlepw de mou kanoun oute kan oi zaketes mou, kale pws tha mpw sto nifiko????????? :shock::shock::shock::evil:

a! na sas pw oti exw akoma aima :o:o:o kai imaste plewn sarantapente imerwn

pira til to giatro kai mou eipe na parw mitrotan ekeina ta xaza kokkina xapakia pou sou prokaloun sispaseis, paizei na einai kai periodos, opws kai na nai mou eipe na paw na ton dw molis teleiwsei

auta ta neakia mas sas epriksa pali :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΛΑ ΜΟΥΥΥΥΥ...

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!! :-*:-*:-*

καλημερα καρδουλα μου!καλο μηνα!ευχομαι αυτη η εβδομαδα να ειναι η τυχερη σου!με το καλο να μας ερθει η βαπτησρα μας!!χιχιεμενα παλι με βρισκεις με το μικρο Ταλιμπαν αγκαλια..φυσικα.. να τρωει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakia!!!phgaoaed...oute poso mou eipane oute tipota..22 oktombriou na pao lene na plhrotho....dhmosio to kerato mou... :twisted::twisted::twisted: me eidane me to moro kai mou legane malakies ta zoa!!!

Νανα..καλημερα..για το 6μηνο πηγες???τι καραγκιοζηδες..Και γιατι στις 22?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mou glika kalo mina na xoume :):):)

emeis plewn koimomaste oli tin nyxta apo tis 2 ws tis 7 fisika exw kanonisei kai gw tous viorithmous mou simfona me tis mpempas kai peftw gia upno meta tis dyo :?

na sas pw oti agkizw plewn ton apokleistiko thilasmo, xtes den ipiame kseno para mono 30 ml kata tis 9 kai auto giati prepei me kapoio tropo na lamvanei i mikri mou tis stagones gia tous kolikous tis dexete mono mesa sto gala :? pantos eimai polu xaroumeni gi auto :):):)

koritsia mou min akouw gia kila :oops::? de tha ta xasw pote to vlepw de mou kanoun oute kan oi zaketes mou, kale pws tha mpw sto nifiko????????? :shock::shock::shock::evil:

a! na sas pw oti exw akoma aima :o:o:o kai imaste plewn sarantapente imerwn

pira til to giatro kai mou eipe na parw mitrotan ekeina ta xaza kokkina xapakia pou sou prokaloun sispaseis, paizei na einai kai periodos, opws kai na nai mou eipe na paw na ton dw molis teleiwsei

auta ta neakia mas sas epriksa pali :oops:

καλαα..πλακα μου κανετε?ολες τα καταφερατε?εμενα τρωει 2300 περιπου,0200.0400,0600..και μετα μενει ξυπνιο..κοιμαται για λιγο και 0800 πειναει..στις 1000..και τωρα...παλι!

Αγγελικη μηπως σου ηρθε περιοδος?οσο για τα κιλα!αλοιμονο..δε θα α χασεις εσυ..που χορευεις?υπομονη..ειναι λογικο..να μη μας κανουν ακομη τα ρουχα!θελει χρονο να επανελθει το σωμα στα φυσιολογικα του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα να έχουμε!!

Λαμπρινή τι μαγουλάκια είναι αυτά..και το φορμακι άπαιχτο!

Εγώ από το πρωι προσπαθώ μόνο να την θηλάσω και να μη πιει ξένο αλλα κοιμάται στο στήθος και μετα από λίγο ξυπνάει και συνεχίζει με αποτέλεσμα να έχει φύγει όλη μέρα και έχω ένα καρο δουλειες...

Εσάς ποση ώρα κάθονται στο στήθος πριν χορτάσουν και κοιμηθούν?

Οσο για το αίμα που λέγατε εγώ έχω πλέον ελάχιστο.Αντε γιατι βαρέθηκα τόσες μέρες.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κορίτσια εμένα τα λόχεια μου σταμάτησαν στις 30 ημέρες περίπου!!

περιμένω πως και πως να μου έρθει περίοδος για να είμαι πιο ελεύθερη και να μην σκέφτομαι τις γόνιμες ημέρες συνέχεια!!! εκτός κι αν μπορώ να μείνω έγκυος κ εκτός γόνιμων ημερών :lol::lol:

Λαμπρούκο!!! αυτό το φορμακι το έχω κι εγώ ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατρινακι καλημερα!oxi gia to eksamhno gia to symplhromatiko epidoma ...gia to eksamhno molis teleiosei h adeia tou ika kai h kanonikh ths douleias....emena troei 150 gr kai de zhtaei gia tis epomenes 4 ores...to bradu an katafero na troei 12 kai meta 6 to proi tha eimai aytyxismenh allla o ntolmas (me tis diples pou exei kanei etsi einai) zhtaei kai th nyxta....eleos tha peso kato apo thn aypnia...xtes ton paleya stis 3 me xamomhli kai thn pipila ospou ebale tis tsirides kai tou ekana gala... :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια ξέρετε τι θέλω ?????????? θέλω να πάρω τ' αμάξι με όλη την οικογένεια κ να πάμε μια μεγάληηηηηηηηηηηηηηηη εκδρομή... στην άλλη άκρη της Ελλάδας που λέει ο λόγος !!!

Αυτή την επιθυμία έχω........ :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εμένα δε με απασχολουν οι γονιμες μέρες γιατι το έχω κλεισει το μαγαζί και θα παραμείνει κλειστό για αρκετό καιρό ακόμα. :lol::lol::lol:

Να σαραντήσω και βλέπουμε.Ειναι ακόμα νωπες οι μνήμες της εγκυμοσύνης και δεν το ρισκάρω με τίποτα. :lol: Ασε που εχω στροφη 180 μοιρών στη διαθεση για sex. Έγκυος τον κυνηγούσα τωρα ούτε που μου περνάει απο το μυαλό. :lol:

Μπορώ να ερθω και εγω στο spa? :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα να έχουμε!!

Λαμπρινή τι μαγουλάκια είναι αυτά..και το φορμακι άπαιχτο!

Εγώ από το πρωι προσπαθώ μόνο να την θηλάσω και να μη πιει ξένο αλλα κοιμάται στο στήθος και μετα από λίγο ξυπνάει και συνεχίζει με αποτέλεσμα να έχει φύγει όλη μέρα και έχω ένα καρο δουλειες...

Εσάς ποση ώρα κάθονται στο στήθος πριν χορτάσουν και κοιμηθούν?

Οσο για το αίμα που λέγατε εγώ έχω πλέον ελάχιστο.Αντε γιατι βαρέθηκα τόσες μέρες.. :)

..αχχ αυτα θα εχουμε..αλα ποτε θα στρωσουν?το βραδυ κοιμαται?

με τα πονακια τι εκανες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Antonia2Τι υπέροχο νέο βρε Αντωνία μου, χάρκα πάρα πολύ!!Συγχαρητήρια κι εύχομαι όλα να συνεχίσουν πολύ καλά!!!💗💗
    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...