Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010


Recommended Posts

Και μένα κόκκινες είναι... Λένε ότι οι κόκκινες έχουν ελπίδες να φύγουν. Και εγώ αμυγδαλέλαιο βάζω και μια κρέμα για ραγάδες... Τελικά έκανα μπόλικες γύρω από τον αφαλό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

η κοιλια μου εχει φυγει,αλλα εχω κιλα ακομα :(:(:( ,οσο για ραβδωσεις δεν εχω στην κοιλια ουτε μια,οι ραγαδες ετσι και δημιουργηθουν δεν φευγουν,απλα οι κοκκινες γινονται ασπρες και δεν ειναι τοσο εντονες,ειναι κοκκινες γιατι ειναι φρεσκιες!και μπορει να εγιναν μετα,στο ξεπρηξιμο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες μανουλιτσες!!

Ελπιδα τετοια λεγε και δεν θα κανω σεξ για τον επομενο χχρονο..εγω δεν εχω προλαβει ακομα να κανω..και ειμαστε στις 51 μερες απο τοτε που γεννησα.αντε να δουμε ποτε θα μας αφησει το καραμελακι μας..αποφυγετε τα γλυκα οσες μπορειτε και τις σοκολατες!κινδυνος για μυκητες και κολικους!!

Αγγελικη μου ευχαριστω πολυ!!!!!

και μενα παντως δεν μου ηρθε περιοδος ακομα.αντε να δουμε ποτε..ααα!!χθες φορεσα μετα απο 3 μηνες τη βερα μου!!!!γιουπι!!!τωρα βεβαια δεν βγαινει..σφηνωσε παλι!αλλα δεν θελω να τη βγαλω

οσο για τη κοιλια εχει μεινει λιγη σε μενα.μετα τη γεννα την ειχα χασει σχεδον ολη.ευτυχως.αλλα αυτη δεν που εχει μεινει δεν λεει να φυγει.οι ραγαδες παραμενουν..δεν εβγαλα καινουριες ευτυχως.παντως εχουν αρχισει να ξεθωριαζουν παρολο που ξεχναω να βαζω κρεμα.σπανια βαζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anatasia mou glikia egw akoma ti vera mou den epixeirisa na ti valw :oops:

oi ragades sou dld twra de fainontai?????

makari na mi fainontai meta kai oi dikes mou exw kata stenaxwrithei :cry::cry::cry:

mpella mou mallon meta tha eginan kala re gamwto kai nomiza oti tis glitwsa :cry:

ti sto kalo ma sto mazema???? :shock::roll::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anti gia 40 eipe 60 stin oysia,k ayto epeidi ton ρωτησα ποτε επουλωνομαστε πληρως μεσα εξω.

εγω ημουν μιγιαγγιχτη στο σεξ μη κ πονεσω,το καλο καιρο,σκεψου τωρα!!!

λαμπρινη τι αμυγδαλωτο ματι ειναι αυτο??!φτου στο μωρο!

ραγαδες δεν εχω ουτε κοιλια,αλλα απο κιλα εφυγαν 6-7 στη γεννα κ τωρα τιποτααααα!τα παντελονια δε ανεβαινουν.ο γιατρος ειπε οτι η λεκανη ειναι πολυ ανοιχτη κ σε 6 μηνες θα επανελθουν πληρως οι συνδεσμοι,να μη βιαζομαι τοσο.

α,κοριτσια,ρωτησα αναλυτικα για το υεμα της ασκησης!ειπε οτι δεν υπαρχουν ιδιαιτερες απαγορευσεις,απλα για να μη χαλαρωσει κιαλλο η ηδη χαλαρη πυελος,κ γινουμε σαμπρελες,λιγη προσοχη με τα βαρη κ οχι κοιλιακοι πριν το2μηνο.δε θα παθουμε τιποτα,απλα η ασκηση πιεσης στη κοιλιακη κ πυελικη χωρα δεν επιτρεπει τη περιοχη να επανελθει φυσιολογικα.

τελος οι γνωστες ασκησεις συσφιξης του κολπου(ξερετε σαν να κραταμε τα ουρα κ να χαλαρωνουμε μετα) δε πρεπει να γινονται απο τωρα που ειναι πρωιμα τα ραμματα.

μιλαω παντα για φυσιολογικοτοκετο,μη μπερδεξω καμια αλλη κοπελα με καισαρικη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κι απο μενα!!!

λοιπον για να παιρνετε θαρος να σας πω οτι απο ραγαδες εχει γινει η κοιλια μου σαν ιστος αραχνης :(

και η κοιλια μου ειναι οπως οταν ημουν εγω ( εχει σημασια αυτο) στον 5ο μηνα!!!!

τα κιλα εχουν φυγει ολα αλλα δειχνω 10 κιλα πιο χοντρη απο οτι πριν μεινω εγκυος και δεν μπορω να το καταλαβω αυτο :cry:

νανα κουκλι!!!!!!!

οσο για το σεξ.....

η μονη περιπτωση ειναι να πηδηχτω απο το παραθυρο... :lol::lol::lol::lol::lol:

κατερινα δεν με λυπασαι και μας γραφεις οτι κοιμασαι τοσες ωρες?????? :shock:

εμεις σημερα κλεινουμε μηνα!!! και η θεκλα!

θεκλα να μας ζησουν!!!

παω να τα ταισω.....

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα, μπορεί να τις είχες τις ραγάδες και να μην τις είχες πάρει είδηση (και εγώ άργησα να τις δω γιατί εκεί που ήταν δεν είχα οπτική επαφή λόγω κοιλουμπιού!). Πάντως αν δεν φύγουν το καλοκαίρι θα σκεφτώ πολύ να βάλω μπικίνι... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasilikoula kai thekla mou na sas zisoun :):):):)

katerinaki mou twra auto me to mpikini mou to pes gia na me parigoriseis???? :cry::cry::cry:

pws tha ksana valw tis stoles oriental mou???????????????????????? pou tha vgalw eksw tin koilia mou se auta ta xalia??? me pianei apelpisia eilikrina, thelw pisw to swma mou klaps klaps, exw ginei xalia les kai eimai eikosi xronia megaliteri :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μενα...απο το πρωι προσπαθω να σας διαβασω και τωρα καταφερα να τελειωσω...ο μπεμπακος μου μολις επιανα το λαπτοπ σαν να το καταλαβαινε και γκρινιαζε...ευτυχως φαγαμε και κοιμηθηκαμε τωρα :lol::lol:

Καταρχην περαστικα σου Αναστασια και να σου ζησει το ανηψακι σου!

Εγω κοριτσακια δεν θηλαζω τον μικρουλη μου..ειχα προωρες συσπασεις και ειχα μπει στο νοσοκομειο, ολο το καλοκαιρι την εβγαλα με αντιβιωσεις και yutopar...Και λογω ικτερου στο μαιευτηριο επινε μονο ξενο γαλα μεχρι να κατεβει το δικο μου...οποτε ο γιατρος θεωρησε σωστο να μου δωσει χαπια και να το κοψουμε πριν πετρωσει...Δεν θα επαρκουσε για τον ζουζουνο μου και ετσι το κοψα!!!Σημερα ξανακαναμε εξεταση για ικτερο και η τιμη κυμαινεται στα φυσιολογικα επιπεδα...δυο τρεις μερουλες ακομα προσοχη και θα ναι περδικι!!! :P:P:P

nanna ειναι κουκλακι!!να σου ζησει...

soupitsa δεν πειραζει και να μεινουν λιγο πισω οι δουλειες του σπιτιου...ξεκουρασου οσο μπορεις...οσο για τα μαλλια...εμεις εχουμε μεχρι και στην πλατυ τριχουλες....αραγε θα του πεσουν αυτες???? :?:?:? Οσο για την κοιλιτσα εμενα εξαφανιστηκε σχεδον ολη...βεβαια ειχα παρει 11 κιλα απο τα οποια μου χουν μεινει μονο 3 και εκτος απο αυτο δεν ξερω γιατι αλλα δεν εχω καθολου ορεξη για φαι!!!Μονο το πρωι που ξυπναω και γουργουριζει το στομαχι μου....Ο αντρας μου με κυνηγαει σαν μανιακος να με ταισει!!!! :x:x

μιτσι μου εγω που του δινω μονο ξενο γαλα πινει γυρω στα 60ml ανα 2 μιση ωρες...και ειναι μονο μιας εβδομαδας παιδι....βγηκε φαγανουλης φαινεται !!!

ΣΕΞ??????? ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΟΟΟΟΟΟ???? ΧΙΧΙΧΙΧΙ εμεις το χουμε ξεχασει αυτο το θεμα απο τον απριλιο που ξεκινησαν αυτες οι ατιμες συσπασεις...και πλεον τωρα ανυπομωνω να σαραντησω.....και παρολη την κουραση μου πολλες φορες το σκεφτομαι συνεχεια!!!!ΑΑΑΑΑΑχ αντε να περασουν οι μερες.....32 και σημερα....!

Ασχετο την μιση ευχη ποτε την παιρνουμε....???Αλλοι λενε στις 8 με 9 μερες, αλλοι στις 20....! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anlou μου καλησπέρα. Δεν υπάρχει μισή ευχή (μου εξήγησε ο παπάς που ήρθε σπίτι μου). Είναι μια ευχή που θα πρέπει να μας διαβάζει ο παπάς όταν γεννάμε - στο νοσοκομείο. Αλλά επειδή δεν είναι εφικτό αυτό μόλις ερχόμαστε σπίτι μπορούμε να τον φωνάξουμε και να μας την διαβάσει... Κ μετά υπάρχει η ευχή του σαραντισμού. Αυτά από μένα προς το παρόν !!!

Πάω να σας διαβάσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2 μήνες χωρίς σεξ??? :shock: Εγώ νοιώθω περδίκι από κάτω αλλά μέχρι να πάω στις 40 μέρες να με δει ο γιατρός δεν τολμάω να δοκιμάσω... Μέχρι τότε πρέπει να έχει πάει ο μικρός στο πορτ-μπεμπέ του γιατί όλο στο κρεβάτι μας κοιμάται :D

Ελπιδάκι, αυτή η τηλεφωνική γραμμή βοηθάει??? Μπορώ να πάρω ακόμα και αν δεν έχω γεννήσει στο Έλενα?

Φυσικά και μπορείς να πάρεις.Εγώ τηλεφώνησα κ μίλησα με μια πολύ φιλική μαία κ μου έλυσε κάθε απορία.Βοηθάει πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μένα κόκκινες είναι... Λένε ότι οι κόκκινες έχουν ελπίδες να φύγουν. Και εγώ αμυγδαλέλαιο βάζω και μια κρέμα για ραγάδες... Τελικά έκανα μπόλικες γύρω από τον αφαλό...

Κι εγώ τελικά έκανα ραγάδες,μια εβδομάδα πριν γεννήσω εμφανίστηκε η πρώτη.Κατέληξα με μπόλικες κάτω απ'τον αφαλό και στα πλάγια της μέσης μου.Πήρα την Κελοσοφτ απ΄το φαρμακείο αλλά σπάνια την βάζω,δεν προλαβαίνω,εδώ το φρύδι μου είχε γίνει θάμνος δεν πήγαινε άλλο,νόμιζα οτι όλοι με κοιτάνε στα φρύδια κι όχι στα μάτια όταν μου μιλάνε κι έτσι το βγαλα. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικη μου εγω την εβαλα τη βερα μετα απο 50 μερες.τσιμα τσιμα μου ειναι.εν καιρω θα επανελθουμε παντως.οι ραγαδες μου εχουν εξασθενισει.δεν φαινονται τοσο πολυ.και γω ειχα καταστεναχωρηθει αλλα βλεπω οτι φαινονται ολο και λιγοτερο και ησυχαζω.

Ανλου σ'ευχαριστω πολυ!!!!!!και συ ο,τι επιθυμεις και να χαιρεσαι το μωρακι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.facebook.com/video/video.php ... 886&ref=mf

(Κάτι άσχετο με το site)

Δείτε στην διεύθυνση αυτή γιατί μπορούμε να περνάμε τα διόδια χωρίς πληρωμή κ χωρίς να μας εμποδίσει κάποιος... Όπως κ ότι η αστυνομία δεν μπορεί να μας κάνει τπτ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera!!!!!!ti kanete?emeis kala -mpempis koimate kai egw trow to proinw moy :) .xtes ta pigame kalitera sto 8ylazmw...efage mono mia fora ksenw!!!!ade elpizw na kata8eroyme na min troei ka8oloy ksenw!!!!proseksa oti otan toy dinw ksenw moy kanei diaria amesos omos-me to mpimpero sto stoma :D:D svigete kai..... :?:?

koilia exw kai egw!dn kserw den moy exei fygei,afoy eixa paei s/m kai me eide mia gnosti moy kai me rwtise an eimai engyos :twisted::roll::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η μπουμπούκα μου κοιμήθηκε κ πάω να φτιάξω το φαγητό μας.

Αχ αυτό το θεματάκι με την κοιλιά το χω κ γω. Της προάλλες που πήγα για ψώνια με την μαμά μου.. μου έλεγαν με το καλό... (να ρθει το παιδάκι σου εννοούσαν) :lol::lol::lol::lol::lol::lol: που να ξεραν ότι το χα ήδη στο σπίτι...

Από την άλλη βδομάδα ανεβάζω το ποδήλατο γυμναστικής κ εντατικά ξεκινάω. Η δίαιτα ξεκίνησε από σήμερα. Καλό κουράγιο σε όσες ξεκινήσουν δίαιτα... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα!!! Πριν λίγο ξυπνήσαμε, φάγαμε και τώρα έχει αράξει στο ριλάξ του και παίζει με τα χεράκια του. Ο μπαμπάς μας ακόμα κοιμάται :)

Τους έχετε δώσει κανενα παιχνιδάκι ή είναι νωρίς ακόμα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ροζι κ Κατερινάκι.

Υπάρχουν κάτι ωραία λούτρινα μικροσκοπικά ζωάκια που είναι κουδουνίστρες. Τους τα φοράς στο χεράκι ή στο ποδαράκι κ κάθε φορά που τα κουνούν ακούγετε... κ ξαφνιάζονται. Έχει πολύ πλάκα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας.... τι κανετε???? ο μπεμπης μου μολις κοιμηθηκε...ευτυχως σημερα αλλαξε ωραριο και εμεινε ξυπνιος απο τις 7 μιση μεχρι τωρα οποτε κοιμηθηκαμε λιγο και εμεις το βραδυ!!!!

Μαλλον εχει αρχισει ηδη τους κολικους...ο καημενουλης σφιγγεται και κλαει με λυγμους και το χειροτερο ειναι οτι μετα αναστεναζει κιολας και με πιανει εμενα το παραπονο!!!! :(:(

Λαμπρινη μου και εγω τα χω αυτα τα καλτσακια...εχει πολυ πλακα...εχθες του τα φορεσα και κοιταζε με απορια...χαχαχαχαχα

:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες! Καλωσόρισες anlou και να σου ζήσει το κουκλάκι που βλέπω :)

Κάνει νύστα...

Βλέπω κουβέντα για κοιλιές, ραγάδες και κιλά... :( Παιδιά εγώ έχω να χάσω 3-4 ακόμη, αλλά χλωμό να μπαίνω στα ρούχα μου... Ελπίζω να στρώνει όντως. Από σεξ τίποτα (2 μήνες μετά ε)! Και σήμερα έφυγε κιόλας για 10 μέρες, κλαψ :ymsigh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...