Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο4


Recommended Posts

xalia eimai koritsia. ir8e i akatanomasti...pio grigora auti ti fora:( pali eixa anagoules auto to mina, pristike t sti8os mou k eniw8a sunexeia ponakia katw xmila k i koilia mou itan para3ena fouskwmeni alla m prodose telika k ir8e! dn antexw koritsia.me exei piasei kata8lipsi! 8elw toso polla na ferw gio mou pisw pou apo oti fainetai dn 8a ta kataferw:(

eimai xalia...pio xalia dn ginetai..pio katw dn paei!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 918
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μην απελπίζεσαι καλή μου persia, εσύ συνέχισε τις προσπαθειές σου και εκείνο όταν είναι έτοιμο θα 'ρθει.

Μόνο μην απελπίζεσαι... Προσπάθησε να μην στεναχωριέσαι, δώσε τη μάχη σου και θα βγείς κερδισμένη. Κάνε λίγο υπομονή ακόμα και λίγο κουράγιο.

Σε φιλώ γλυκά :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω κοριτσια και εγω λεω να περιμενω λιγο ακομα και βλεπουμε!!!!

diosia βαλε κ μενα στην λιστα για τον επομενο μαλλον μηνα!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xalia eimai koritsia. ir8e i akatanomasti...pio grigora auti ti fora:( pali eixa anagoules auto to mina, pristike t sti8os mou k eniw8a sunexeia ponakia katw xmila k i koilia mou itan para3ena fouskwmeni alla m prodose telika k ir8e! dn antexw koritsia.me exei piasei kata8lipsi! 8elw toso polla na ferw gio mou pisw pou apo oti fainetai dn 8a ta kataferw:(

eimai xalia...pio xalia dn ginetai..pio katw dn paei!

Persia μου γλυκιά... με το να αγχώνεσαι και να στεναχωριέσαι κάνεις κακό στον ευατό σου....προσπάθησε να ηρεμήσεις βρε κοριτσάκι μου...γιατί το ξέρεις πολύ καλά (όπως και όλες μας) ότι με το άγχος και τη στεναχώρια απλώς δυσκολεύεις τα πράγματα... Ποιά δεν θα ήθελε να φέρει το μωράκι της πίσω?? αλλά δυστυχώς αυτό δεν γίνεται...τα μωρά μας είναι αγγελούδια... και θα μας στείλουν τα αδερφάκια τους...

Προσπάθησε να χαλαρώσεις και να ξεχαστείς λίγο...και να δείς που θα έρθει το μωράκι που τόσο λαχταράς!! Σε φιλώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω κοριτσια και εγω λεω να περιμενω λιγο ακομα και βλεπουμε!!!!

diosia βαλε κ μενα στην λιστα για τον επομενο μαλλον μηνα!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ!!!

Σε ευχαριστούμε κοπέλα μου... εύχομαι τον άλλον μήνα να τα καταφέρεις.... ;)

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

7.DIOSA

7.maraki24

7.nikulina

7.Χρυσα82

7.andria

7.Maimoudaki

7.christinne

7.persia

7.stedim

7.PIPITSAZOUZOUNA

7.anastasia32

7.rose25

7.mina2

7.ζουμπι

7.nefeloula

7.maria12

7.Χρυσάνθη

7.Μωρουλινη

7.ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ

7.dafni08

7.vasso78

7.Κ.Τ.Κ

7.giotatzo

7.tanya

7.kate_rina

7.HELENA83

7.morouli

7.niakoylinaki

7.merenta

7.marikaki27

7.STAMYMAMY

Ψηλά το κεφάλι κούκλες-κούκλοι!!!!

Όλοι θα γίνουμε γονείς!!!!

Η ΑΡΧΗ ΕΓΙΝΕ!!!

ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ!!!

1.Lollipop

2.gioulaki

3.523georgia

4.Tesh

5.Anemosss78

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALISPERA KORITSIA TI KANETE? ME ALLES GNVRIZOMASTE ME ALLES OXI.HMOYN STI KATHGORIA IOYLIO H AYGOYSTO H SEPTEMBRIO EGO UA GINO MANA.TO UELO POLI NA GINO MAMA APLA APOFASISA AYTO TO MHNA NA MHN GRAFTO SE KAPOIO POST ISOS APTON ALLO MHNA.UA SAS PARAKOLOYUO OLES NA JERETE

SYNEXEIA.EYXOMAI SE OLES SAS K SE MENA KALH EPITYXIA K SINTOMA OLES MAS NA GINOYME MANOULES.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΙΣΠΕΡΑ ΚΑΛI EPITYXIA SE OLES MAS K EGO PROSPAUO POLI KAIRO PROS TO PARON APOFASISA AYTO TO MHNA NA MHN GRAFTO SE KANENA POST MIAS KAI POY DEN PERIMENO KATI.EYXOMAI KALH EPITYXIA SE OLES MAS K UA SAS PARAKOLOYUO SYNEXEIA ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα..Τί κάνετε?

Καλή επιτυχία σε όλες όσες προσπαθούν..Σύντομα να μας πείτε τα ευχαριστα.

Persia μου κουράγιο κουκλίτσα μου! Πρέπει πρώτα να ηρεμήσεις να είσαι εσύ καλά και θα έρθει και το μωράκι!Μην πέφτεις σε κατάθλιψη κοριτσάκι μου!Να μπαίνεις πιο συχνά να μιλάμε..Κάνει καλό..Εμένα τουλάχιστον με βοήθησε πολύ..Ξέφευγε το μυαλό έστω και λίγο..

Μην αγχώνεσαι γιατί δυστυχώς με το άγχος δεν καταφέρνουμε να κάνουμε και πολλά και στην συγκεκριμένη περίπτωση είναι ο χειρότερος εχθρός! Όλα θα πάνε καλά θα το δεις,αρκεί να το πιστεψεις κ εσυ η ίδια και να μην στεναχωριεσαι!

Φιλιά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Γιελήζ μου!!!!!!!

Πολύ μ'αρέσει το τραγουδάκι που έβαλες!!

Σας αφιερώνω κ εγώ αυτο το τραγουδάκι..

ΥΓ Diosa μου εγώ πάτησα πάνω και το είδα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Γιελήζ μου!!!!!!!

Πολύ μ'αρέσει το τραγουδάκι που έβαλες!!

Σας αφιερώνω κ εγώ αυτο το τραγουδάκι..

ΥΓ Diosa μου εγώ πάτησα πάνω και το είδα!!

Χρύσα μου ΤΟ τέλειο τραγούδι!!!!!!!! Το λατρεύω!!! Ακόμα και στο κινητό μου αυτό έχω ώς ήχο κλήσης!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.youtube.com/watch?v=5q_T9Oqcuo4

Κ αυτό μ'αρέσει πολύ..

Βρε καλως το κορίτσι!!!!

καλωσήρθες πίσω στην παρεούλα μας..Πώς τα περάσατε στις διακοπές??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ............

ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΚΑΛΕ...............

ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΙΣ ΠΙΟ ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΤΩ-ΚΑΤΩ???????????

ΕΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ ΝΤΕ......................

:twisted:

ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΗΜΕΡΑ ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ!!!!!!!!!

ΕΧΩ ΑΝΟΙΞΕΙ POSTAKI!!!!!!!!!!

ΑΝ ΤΟ ΒΡΕΙΣ.......

ΓΡΑΨΕ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalimera.....

prota na sas po pos akoma den exo internet.. :twisted: ala katafera tora na klebo apo ton gitona!!!! :oops:

meta na po kalos irte stin Ffesh Boarder..thn Xrisaaaaaa :lol::lol: akoy eki kenoyria!!!!!....afthn gerase edo mesa!!!! :lol::lol::lol::shock::shock::shock:

th kanoyn i filinadessss moy???????????????olaaaaaa kaaaaallllllaaaaa???????????....apo askisis pos pate???...tora telefteea den blepo na ginoynte pola pola!!!!... :lol::lol::lol:

george pos ine h marianna??..ola kala??

ta lollipopakia...akoysa pos perpatane pia!!!xaxaxaxa.....

simpeteraaaaaaa......ela....se ligooooo ta ginoyme mamades!!!!.....aman pia!!!xaxaxaxa

xrisaaaaaa....kali epitixia sthn doylea soy ;););)

maraki alitia ti egine me thn doylea???...kai nomizo pos ta soy kani kala liges meres sthn peterasoy!!!!!xaxaxaxaxa........ :lol::lol:

dimitrulaaaa ola ta filia moy se sena!!!!!se skeftoyme!!!!

gogaki...akoma moni soy ise????.....lipame poy den mporesa na kratiso to logo moy....ixa pii sto niko poy ta soy kano pareea....ala....itan telisi theoy....na moy klisoyn to internet!!!!xaxaxaxaxaxa

bebea na min ksexaso kai thn glikia moy zaxarenia...poy thn stilo ena megalo kai gliko fili......mi me paraksegisete.....ala thn exo adinamia!!!xaxaxxaxa....moy milise sthn glosa moy!!!!!! kai me mpike sthn kardia moy apo tote!!!!!!...epita me boitai na sobarefto!!!!!!!!! :oops::cry::oops:

kali kai tanya kai veronika{niakoylinaki..elpizo na ise kalitera ..bebea oso mpori kapia na ine kala meta apo afto!!!}...filakia kai se sas....apo deftera ta leme!!!! pali!!!!

lipon apo tote poy arxisa na grapso me petakse ekso 2 fores....ala ego sinexisa na graso!!!! mipos ta mporeso na sas to dikso......to minima kale!!!! oxi kati alo!!!!eeee esis ponires!!!!!{ine kapies edo poy ta skeftoynte ponira!!!}... :lol::lol::lol:

simpeteraaaaaaaaa........ante se ligo ta ginoyme manoylessssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pali!!!!!!!!!!!!!!xaxaxaxxaxa....afto moy emene apo liga minimata poy diabasa prin....kai den andeksa alo kai stamatisa na diabaso alo!!!!! :evil::roll::evil::o:o

pipitsa...kalimeraaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εμένα μ'αρέσει πάρα πολύ όπως και το επόμενο...

Τελειο τραγουδι και αυτό!!!!

Πιπίτσα μου καλώς μας ξαναήρθες!!!!

Συμπεθέρα!!!!! κλέβεις τον γειτονα εεεε??? χχαχαχα όλο το καλοκαίρι εμένα κορόιδευες !!!! και με έλεγες κέφτρα!!! χαχαχα

Παιδάκια δεν μπορώ να παρακολουθώ γιατί είμαι στη δουλειά....και γίνεται χαμός!!! θα απαντάω όποτε μπορώ ΦΙλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε βρε βρε...Καλώς το κορίτσι...

Κλέβεις τον γείτονα ε?? Είδες σου το 'λεγα εγώ..Πού θα πάει θα το ανοίξει!! :lol::lol:

Ας ελπίσουμε να έχει δουλειά ο άνθρωπος και να μεινει ώρα μέσα για να μπορείς να κλέβεις κ εσύ άνετα!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α πα παααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!

Γνωριμες φατσουλες στο φορουμ που ειχαμε να δουμε καιρο.......!!!!!!!!!!!!!

ΠιΠΙΤΣΑΚΟ τα δικα σου τα διαβασα!!!!!!

ΝΙΝΑΑΑΑΑΑΑ κλεφτοσυνδεσού :lol::lol::lol::lol: τι κανεις κοριτσαρα μου;; Μας ελειψες κ εσυ κ οι σεξοεικονοτσες σου!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Ποτε θα γινει η δικη σου συνδεση;;; Εισαι καλα;;

Αμαν!!!!!!!!! ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΠΑ!!!!!! ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΥΣ!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...