Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο4


Recommended Posts

Δεν με βάζετε και σε αυτή τη λίστα, μήπως πάρω λίγη μπεμπεδόσκονη απο τις τυχερές μαμάδες ;;;;; :lol::lol::lol:

Το γλυφιτζουράκι στέλνει παντού απλόχερα :lol::lol::lol:

Η δική μας κατάσταση είναι: τεμπέλικα [smilie=sign17.gif] και κοιμισμένα Μαρικάκια [smilie=sleepy2.gif] σημειώσατε Χ, έως νεωτέρας.... :!!:!!:!!:!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 918
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

GEIA SAS!!!!!!!!!!!!!!!

ela na vlepw kefia k 8etikh energeia!!!!

krevatia na stenazun k koilitses na fouskonun!!!

8eloume sporaki i oxi??????

dynamikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

8a skisume afto to mina

hahahahhaahha

ps: 8elei kaneis sokolata????? etimazome gia drasi

kalinyxtaaaaaaaa [smilie=blob1.gif][smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΕΛΕΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ!!!!!!!!!

ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙ ΚΑΙ 2 ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΤΕΣΤ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?????????

ΧΟΡΙΑΚΗ ???ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΑΦΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΑ :cry::cry:

ΘΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ :lol::lol:

ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας παιδάκια!! Πώς είστε όλοι σήμερα??? Εύχομαι όλοι να είστε καλά!!

Stamymamy πόσες μέρες καθυστέρηση έχεις? και πόσων ημερών κύκλο? Γενικώς είναι σταθερός ο κύκλος σου? Μπορεί να φταίει η αλλαγή καιρού... τα μπάνια... η μπορεί απλά να είσαι έγκυος και να είναι λάθος το αρνητικό αποτέλεσμα...παίζει ρόλο και πότε έγινε η σύλληψη (αν έγινε) μπορεί να είναι νωρίς ακόμα και να μην το "διαβάζει" το τεστ!! Εύχομαι να είσαι εγκυούλα!!

Μαρικάκι σε βάζω στη λίστα και εύχομαι να σου φέρει γούρι!! Και όπως σου είπα και στο άλλο ποστ μην το βάζεις κάτω!! θα έρθει το μωράκι!!

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

7.DIOSA

7.maraki24

7.nikulina

7.Χρυσα82

7.andria

7.Maimoudaki

7.christinne

7.persia

7.stedim

7.PIPITSAZOUZOUNA

7.anastasia32

7.rose25

7.mina2

7.ζουμπι

7.nefeloula

7.maria12

7.Χρυσάνθη

7.Μωρουλινη

7.ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ

7.dafni08

7.vasso78

7.Κ.Τ.Κ

7.giotatzo

7.tanya

7.kate_rina

7.HELENA83

7.morouli

7.niakoylinaki

7.merenta

7.marikaki27

Ψηλά το κεφάλι κούκλες-κούκλοι!!!!

Όλοι θα γίνουμε γονείς!!!!

Η ΑΡΧΗ ΕΓΙΝΕ!!!

ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ!!!

1.Lollipop

2.gioulaki

3.523georgia

4.Tesh

5.Anemosss78

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΕΛΕΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ!!!!!!!!!

ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙ ΚΑΙ 2 ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΤΕΣΤ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?????????

ΧΟΡΙΑΚΗ ???ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΑΦΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΑ...........

καλημέρα σε όλες και στο αγόρι της παρέας !!!

μου χει τύχει την τελευταία φορά που περίμενα, στην 2η μέρα καθυστέρηση τεστ αρνητικό, 3η μέρα μια απο τα ίδια την 4η μέρα πήγα έκανα μια χοριακή, να ξέρω σίγουρα !!

Αρνητική και η χοριακή και την 5η μέρα μου ήρθε...

'Η κάνεις υπομονή και περιμένεις να περάσουν 2-3 μέρες για να κάνεις ξανά ένα τεστ ή πας για χοριακή. Εύχομαι να πάνε όλα καλά, καλή επιτυχία !!!!!!!!!!!!!!! [smilie=lovestory.gif]

Γιώργο με τόσο φύσημα σίγουρα θα γίνει κάτι.... \:D/ \:D/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera filenades ti kanete egw ayton ton mhna den tha poly mpenw giati exw ton adelfoyli moy edw apo germania kai eimaste olo eksw alla apo oktwmvrio edw kathe mera tha ta leme mazi giati to exw anagkh opos kai oles fantazome.....sas filw glyka........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μελοντικές μανούλες,

Είμαι στις τελευταίες μέρες της περιόδου μου και΄νέος μήνας νέο ξεκίνημα απο την αρχή. Και ευχομαι να τα καταφέρω. Το ίδιο ευχομαι σε όλες.

Προέρχομαι απο "Ποιες δεν περιμενουμε" και εξακολουθώ και βρίσκομαι εκεί όποτε το καταφέρνω. Είμαι μέλος στο mammyland ένα χρόνο περίπου αλλά δεν καταφέρνω να μπαίνω συχνά λόγω δουλειάς. Τρέχωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Προσπαθώ περίπου οχτώ μήνες με κάποια κενά 2-3 μηνών λόγω της μαμάς μου την οποία και έχασα, οπότε διάθεση και ψυχολογία μηδέν. Αν και ήθελα τότε περισότερο απο ποτέ να μείνω έγγυος για να καταφέρω να της δώσω δύναμη και να την κρατήσω περισότερο στην ζωή δεν το κατάφερα. τωρα ξεκινάω πάλι δυναμικά και Θεούλι μου στείλε μου το μωράκι μου...

Μπορεί να μην με διαβάζετε συχνά αλλά να ξέρετε ότι κλέβω ματιές και μαθαίνω.

Λοιπόν καλή μας επιτυχία και σύντομα τέλειες χοριακές...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλους!!!

Τί κάνετε?? Μεγαλώνει η παρέα βλέπω..Αλλά και πολλές απουσίες!!! :-?

Που είστε καλέ?? [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

Άντε να μαζευτούμε σιγά-σιγά..χαθήκαμε!!

Κ εγώ έχω αρκετή δουλίτσα και μπαινοβγαινω συνεχεια!!

Φιλιά σε όλους!!!!!!!!

niakoylinaki μου όποτε εσύ είσαι έτοιμη εμεις θα ειμαστε εδώ.. έχουμε περάσει πάνω κάτω τα ίδια,έχουμε ζήσει την απώλεια..Άλλωστε γι αυτο δημιουργήθηκε και αυτό το θεματάκι..Για όσες κοπέλες έχουν βιώσει την απώλεια..Παίρνουμε δύναμη η μια απο την άλλη και συνεχίζουμε δυνατές!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera filenades ti kanete egw ayton ton mhna den tha poly mpenw giati exw ton adelfoyli moy edw apo germania kai eimaste olo eksw alla apo oktwmvrio edw kathe mera tha ta leme mazi giati to exw anagkh opos kai oles fantazome.....sas filw glyka........

Βερόνικα μου να έρχεσαι...εγώ προσωπικά εδώ μέσα βρήκα την υποστήριξη που είχα ανάγκη..(και που έχω ακόμα) και με βοήθησε πάαρα πολύ να συζητάω με άλλα κορίτσια που είχαν ΄περάσει τα ίδια με εμένα... ελπίζω να σε βοηθήσει και εσένα!! Άλλωστε γιαυτό υπάρχει το ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!! οπώς θα το έλεγε και η Νίνα αν ήταν εδώ "Για ψυχοθεραπεία!!!" Είμασταν μαζί στις Μανούλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου... μπορεί να είμαστε μαζί πάλι.. :)

Merenta μου εσύ κακώς αγχώνεσαι απο τόσο νωρίς... 6 μήνες είναι πολύ λίγοι... και αν αγχώνεσαι δυσκολεύεις και την σύλληψη.. οπότε χαλάρωσε και απόλαυσέ το!!

Γωγάκι Χρύσα :-*

Άνεμε σε ευχαριστούμε για το αεράκι!! χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

ΗΡΘΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Lollipop μη νομίζεις ότι σε ξέχασαα!!!! Τι κάνεις? τι κανουν τα Lollipopakia ? Μεγαλώνουν μεγαλώνουν??? :x:x:-*:-*:-*:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ καλησπέρα σε όλες τις κούκλες και στο αγόρι μας.

Μόλις πριν από λίγο γύρισα από τη δουλειά....και είπα να μπω να δω τι κάνετε πριν να με φάνε οι δουλειές....

Σας φιλώ όλες σας και να μου είστε καλά......

Η Πίπι εξαφανίστηκε, η nikulina το ίδιο.....Ελπίζω τουλάχιστον να το γλεντάνε......όπου και να βρίσκονται..... ;););)

[smilie=blob10.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βερόνικα μου να έρχεσαι...εγώ προσωπικά εδώ μέσα βρήκα την υποστήριξη που είχα ανάγκη..(και που έχω ακόμα) και με βοήθησε πάαρα πολύ να συζητάω με άλλα κορίτσια που είχαν ΄περάσει τα ίδια με εμένα... ελπίζω να σε βοηθήσει και εσένα!! Άλλωστε γιαυτό υπάρχει το ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!! οπώς θα το έλεγε και η Νίνα αν ήταν εδώ "Για ψυχοθεραπεία!!!" Είμασταν μαζί στις Μανούλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου... μπορεί να είμαστε μαζί πάλι.. :)

Merenta μου εσύ κακώς αγχώνεσαι απο τόσο νωρίς... 6 μήνες είναι πολύ λίγοι... και αν αγχώνεσαι δυσκολεύεις και την σύλληψη.. οπότε χαλάρωσε και απόλαυσέ το!!

Γωγάκι Χρύσα :-*

Άνεμε σε ευχαριστούμε για το αεράκι!! χαχα

to kserw Diosa moy nai eimastan mazi ..........stis manoyles aygoystoy semptemvrioy kai egw eyxome pali na eimaste mazi kai na ta leme .....kai vevaia kai se ola ta koritsia na gemisoyn oi koilitses mas syntoma kai pio syntoma apo to syntoma.............tha hthela ta xristoygenna poy tha erthoyn na einai opos ta persina poy nwmizw htan ta kalhtera poy exw perasei..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! καλώς ήρθαν τα νέα κορίτσια στην παρέα μας! Εγώ είμαι στην πεθερά μου.. δεν είμαι στα καλύτερα μου αφού δεν είμαι με τον αντρούλη μου..ένα βράδυ έμεινε και θα πάω σπιτάκι μου..

Φιλάκια σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to kserw Diosa moy nai eimastan mazi ..........stis manoyles aygoystoy semptemvrioy kai egw eyxome pali na eimaste mazi kai na ta leme .....kai vevaia kai se ola ta koritsia na gemisoyn oi koilitses mas syntoma kai pio syntoma apo to syntoma.............tha hthela ta xristoygenna poy tha erthoyn na einai opos ta persina poy nwmizw htan ta kalhtera poy exw perasei..........

Kουκλίτσα μου μακάρι να είναι όπως πέρισυ!!!Στο εύχομαι ολόψυχα..σε όλους μας το εύχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! καλώς ήρθαν τα νέα κορίτσια στην παρέα μας! Εγώ είμαι στην πεθερά μου.. δεν είμαι στα καλύτερα μου αφού δεν είμαι με τον αντρούλη μου..ένα βράδυ έμεινε και θα πάω σπιτάκι μου..

Φιλάκια σε όλες!!

Μαράκι μου στην πεθερά είσαι?? Τί έγινε με την δουλειά τελικά? Θα πας για λίγες μέρες μέχρι να βρεθεί λύση ή βγήκε απόφαση να μείνεις εκεί??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Πίπι εξαφανίστηκε, η nikulina το ίδιο.....Ελπίζω τουλάχιστον να το γλεντάνε......όπου και να βρίσκονται..... ;););)

[smilie=blob10.gif]

Καλησπέρα Τάνια μου..

Η Νίνα κάνει αλλαγή παρόχου σύνδεσης και δεν έχει internet και απο όσο θυμάμαι που έλεγε η Πιπίτσα, θα έφευγε διακοπές..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα αγαπεςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!τι μου κανετε????????? :D:D:D:D:D

μολις τωρα ξυπνισα!!!!!ελεος!!!σαν να κοιμαμαι πολλες ωρες μου φενετε!!!απο τις 7 το πρωι μεχρι τωρα!! 11 ωρες υπνο!!!!σαν πολυς δεν ειναι!!!εχασα ολη μου την ημερα!!!

ειδα στο ονειρο μου το mammy το forum,ειδα οτι αυτον το μηνα θα μεινουν πολλες εγκυουλες και θα ειμαι και εγω!!!!δεν ξερω αν επιρεαζει που συναιχεια θελω να μπαινω στο mammy και να βλεπω τα νεα σας!!ευχομαι να μην ειναι αυτο και απλα να με προηδοποιει οτι θα γινει κατι καλο!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα αγαπεςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!τι μου κανετε????????? :D:D:D:D:D

μολις τωρα ξυπνισα!!!!!ελεος!!!σαν να κοιμαμαι πολλες ωρες μου φενετε!!!απο τις 7 το πρωι μεχρι τωρα!! 11 ωρες υπνο!!!!σαν πολυς δεν ειναι!!!εχασα ολη μου την ημερα!!!

ειδα στο ονειρο μου το mammy το forum,ειδα οτι αυτον το μηνα θα μεινουν πολλες εγκυουλες και θα ειμαι και εγω!!!!δεν ξερω αν επιρεαζει που συναιχεια θελω να μπαινω στο mammy και να βλεπω τα νεα σας!!ευχομαι να μην ειναι αυτο και απλα να με προηδοποιει οτι θα γινει κατι καλο!!!! :D:D

NAI NAI 8A EIMASTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

:)[smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω αυτο πιστευω!!!!!!!!!!θα ειμαστε!!!!!!!!!!!αυτη την φορα δεν εχω αγχος νιωθω δυναμη μεσα μου και οτι θα τα καταφερω!!!!!!!!εχτες ειδικα που ηταν η πιο γονιμη μου μερα ετσι θελω να πιστευω δηλαδη το απολαυσα μεχρι τελικης πτωσεις!!! :D:D:D:D εκατσα και μιση ωρα ξαπλωμενη στο κρεβατι εβαλα και ενα μαξιλαρι χαμηλα!!!!!εχω ομως ενα προβλημα οτι δεν ειμαι και τοσο σιγουρη για την γονιμη ημερα!!γιατι τον προηγουμενο μηνα ειχα καθυστερηση 15 ημερες!!!!!οποτε για να πεσω μεσα μπηκα στο fskilkis ημερολογιο γυναικας για να δω ποια ειναι η γονιμη ημερα!!!χωρις την καθυστερηση ειναι απο την 12η εως και 16η σεπτεμβριου και με την καθυστερηση απο 22η εως και την 26η σεπτεμβριου!!!οποτε σε 6 ημερες θα ξανα λεω οτι ειναι η πιο γονιμη ημερα ειναι η 25η!!!!ευχομαι να πεσω μεσα!!!σαλατα τα εχω κανει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω Κατερίνα μπερδεύτηκα.. ελπίζω να πέσεις μέσα στους υπολογισμούς που έχεις κάνει.

Εγώ κορίτσια αυτό το μήνα δεν παίξει να είμαι

Θέλω να μείνω έγκυος και αυτό είναι το μόνο σίγουρο, τώρα αν θα είμαι τον επόμενο ή τον μεθεπόμενο δεν ξέρω αλλά θα μείνω ρε γ@μώτο !!!!! ( αα !! θα κάνω παράπονα, γιατί δεν έχει εικονίδιο με τον Πύρρου Δήμα ;; )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...