Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο4


Recommended Posts

Ειμαστε καλα DOSIA μου! Καναμε κ αυχενικη με τελεια αποτελεσματα και δοξα τω Θεω παμε καλα! Αντε να ερθει η τρελλονινα να μας βαλει καμια εικονα να γελασουμε μπας κ ξεχασουμε τις αλλαγες στο φορουμ!!!!χαχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 918
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπράβο κοπέλα μου για τα καλά σας αποτελέσματα!!! Χαχα ναι άντε να έρθει η Νίνα γιατί πολύ ηρεμία έχουμε χωρίς αυτήν... να έρθει να ταράξει λίγο τα νερά!!! :lol::lol::ymparty:[smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια...

εγω δεν μπορω να το συνηθισω καθολου το μαμυ...μου αρεσε το παλιο περισσοτερο....αλλα δεν πειραζει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsia ....me lene veronika kai eimoyn stis manoyles aygoystoy semptevrioy gennisa alla to agoraki moy ezhse mono 2 meres kai meta phge pshla ....twra pali tha arxisw tis prospatheies opote na me valete kai emena edw...shmera moy hrthe h kataramenh periodos......opote eimai poly xalia .......pame pali apo thn arxh loipon mazi..........filia kai tha ta leme.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

morouli καλώς ήρθες και εσύ και καλή σου επιτυχία!!!

Να έρχεσαι να μας λές και ένα γειά που και που όμως εεεεε...και αν θές πές μας και μερικά πραγματάκια για σένα... ;) και όλα τα καινούρια κοριτσάκια αν θέλουν...

Σας φιλώ όλες τα λέμε μετά!! Καλό μεσημέρι!!

Έτοιμη και η λίστα!! :D:D:D

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

7.DIOSA

7.maraki24

7.nikulina

7.Χρυσα82

7.andria

7.Maimoudaki

7.christinne

7.persia

7.stedim

7.rinio23

7.σαγαπω

7.PIPITSAZOUZOUNA

7.anastasia32

7.rose25

7.mina2

7.ζουμπι

7.nefeloula

7.maria12

7.Χρυσάνθη

7.Μωρουλινη

7.ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ

7.dafni08

7.vasso78

7.Κ.Τ.Κ

7.giotatzo

7.tanya

7.kate_rina

7.HELENA83

7.morouli

7.niakoylinaki

Ψηλά το κεφάλι κούκλες-κούκλοι!!!!

Όλοι θα γίνουμε γονείς!!!!

Η ΑΡΧΗ ΕΓΙΝΕ!!!

ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ!!!

1.Lollipop

2.gioulaki

3.523georgia

4.Tesh

5.Anemosss78

niakoylinaki είδα το ποστ σου μόλις πήγα να δημοσιεύσω το παραπάνω!!! Καλώς ήρθες λοιπόν!! Χαίρομαι πάρα πολύ που αποφάσισες να μπείς στη λίστα μας!!! Μπράβο κοριτσάκι μου!! Και για την περίοδο μη χαλιέσαι ήρθε αυτόν τον μήνα δεν θα έρθει τον άλλον!! Σε φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπ'ερα κορίτσια! Τι κάνετε? Morouli καλώς ήρθες στην παρεα μας! Lolli μου τέλεια τα νέα σου..εύχομαι να έχεις ακόμα καλύτερη συνέχεια..φιλάκια στα lollipopakia!!!

βερόνικα μου λυπάμαι κορίτσι μου για την απώλεια σου..θετική σκέψη και όλα θα πάνε καλά! καλώς ήρθες λοιπόν στην παρέα μας και να θυμάσαι δεν το βάζουμε κάτω αλλά "Παμε πάλι από την αρχή"!!! Για ότι θες εδώ είμαστε!

Νϊνα γύρνα πίσωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφτασεεεεεε!!!!!! :D:D:D

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

7.DIOSA

7.maraki24

7.nikulina

7.Χρυσα82

7.andria

7.Maimoudaki

7.christinne

7.persia

7.stedim

7.rinio23

7.σαγαπω

7.PIPITSAZOUZOUNA

7.anastasia32

7.rose25

7.mina2

7.ζουμπι

7.nefeloula

7.maria12

7.Χρυσάνθη

7.Μωρουλινη

7.ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ

7.dafni08

7.vasso78

7.Κ.Τ.Κ

7.giotatzo

7.tanya

7.kate_rina

7.HELENA83

7.morouli

7.niakoylinaki

7.merenta

Ψηλά το κεφάλι κούκλες-κούκλοι!!!!

Όλοι θα γίνουμε γονείς!!!!

Η ΑΡΧΗ ΕΓΙΝΕ!!!

ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ!!!

1.Lollipop

2.gioulaki

3.523georgia

4.Tesh

5.Anemosss78

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! Τι κάνετε? Έγώ τα ίδια..στην αναμονή σήμερα μέχρι να αποφασιστεί σε ποιο σχολείο θα πάω!

Μερεντούλα μου κι εσύ στην παρέα μας?? Καλώς μας ήρθες και εύχομαι σύντομαι να μεταφερθείς στην κάτω λίστα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! Τι κάνετε? Έγώ τα ίδια..στην αναμονή σήμερα μέχρι να αποφασιστεί σε ποιο σχολείο θα πάω!

Μερεντούλα μου κι εσύ στην παρέα μας?? Καλώς μας ήρθες και εύχομαι σύντομαι να μεταφερθείς στην κάτω λίστα! ;)

Καλημέρα Μαράκι!!! Έυχομαι να έχεις καλά νέα σήμερα!!! :-*

Ρε παιδιά η Δήμητρα έχει να φανεί πολλές μέρες..... :-s:-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!!

kate_rina, HELENA83,morouli,niakoylinaki,merenta καλωσήρθατε στην παρέα μας.

Μαράκι μου ακόμα στην αναμονή ε?? Υπομονή και θα βγεί σε καλό..Θα δείς.

Καλημέρα Diosa μου,ναι έχεις δίκιο η Δημητρούλα έχει μέρες να φανεί..Μάλλον θα τρέχει με την σχολή της..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας, ευχαριστώ για το καλωσόρισμα. Εύχομαι και εγώ να πάω σύντομα στην κάτω λίστα όπως και όλες μας φυσικά !!

καλή συνέχεια :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας, ευχαριστώ για το καλωσόρισμα. Εύχομαι και εγώ να πάω σύντομα στην κάτω λίστα όπως και όλες μας φυσικά !!

καλή συνέχεια :-*

Καλημέρα σου!!!!! Μακάρι ναπάμε όοοολες κάτω σύντομα!! Απο το στόμα σου και στου Θεού το αυτί!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σου!!!!! Μακάρι ναπάμε όοοολες κάτω σύντομα!! Απο το στόμα σου και στου Θεού το αυτί!!

τόσες φορές το είπαμε δεν θα το άκουσε έστω μία ; [smilie=angel9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τόσες φορές το είπαμε δεν θα το άκουσε έστω μία ; [smilie=angel9.gif]

Ξέρω και εγώ μωρέεε??? Κάτι πρέπει να άκουσε δεν μπορεί... μήπως να φωνάζαμε κιόλας όταν το λέμε??? να σηκώσουμε κανα πανό...κάτι... [smilie=protest.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσούδες τι κανετε? ελπίζω όλες καλα...παρολο που δεν πολυμπαινω σας σκεφτομαι όλες αντε με το καλό όλες να μας ανακοινωσετε τα ευχαριστα. Υπομονή - ο πόνος θελει τον χρονο του για να υποδεχτει την επόμενη χαρα. φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσούδες τι κανετε? ελπίζω όλες καλα...παρολο που δεν πολυμπαινω σας σκεφτομαι όλες αντε με το καλό όλες να μας ανακοινωσετε τα ευχαριστα. Υπομονή - ο πόνος θελει τον χρονο του για να υποδεχτει την επόμενη χαρα. φιλια

Τεση μου τι κάνεις? πολύ χάρηκα που σε είδα... μας δίνεις κουράγιο με τα λόγια σου και σε ευχαριστούμε!! εσύ όλα καλά? να έρχεσαι που και που να μας λές τα νέα σου!! Σε φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντα σας σκεφτομαι κοριτσάκια μου...απλά τωρα με την αλλαγη του μαμμυ τα χω παιξει λιγο...κ εχω κ κατι ημικρανίες που με ταλαιπωρούν κ κλεινομαι μεσα στα σκοταδια μεχρι να μου περάσει.

το νινι μεγαλωνει μια χαρα...πηγαμε για αυχενική την προηγούμενη βδομάδα κ ηταν πολύ καλη απλά το νινι ηταν ολιγοντι κοιμισμενο,δεν πολυ κουνιόταν. μαρακι μου δεν ειδαμε φυλο γτ ειχε κλειστα ποδαρακια κ οσο και αν το ταρακουνουσε ο ντοκτορ να αλλάξει θέση αυτο τίποταααααα...ένα ειναι σιγουρο: απο τεμπελιά παμε καλα :lol::lol::lol:

να ειστε θετικες κ ναχετε εμπιστοσυνη στην Παναγίτσα. σας φιλώ όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...