Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο4


Recommended Posts

Αχ βρε Diosa μου, όλα πεντανόστιμα ήτανε(το λαχματζουν όοολα τα λεφτά), αλλά τα γλυκά δεν μου άρεσαν... Ούτε το κανταϊφι ούτε ο μπακλαβάς... μου φάνηκαν πολύ βαριά κ ήταν πολύ έντονη η γεύση του βουτυρου... Απογοητεύτηκα τελείως... Βέβαια εμένα γενικώς δεν μου αρέσουν τα βαριά γλυκά, σε όσα κάνω μόνη μου βάζω ελάχιστη ζάχαρη κ φυτικό βούτυρο. Α! Πήρα κ μπαχαρικά, ψάχνω συνταγές για να τα χρησιμοποιήσω! Υπέροχο κ το πιλάφι, υπέροχο σου λέω... Μαντί δεν έφαγα (μάλλον)...

Χα χα, όποτε μιλάτε για δίαιτες να με φωνάζετε βρε... B) :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 918
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΛΙΚ ΜΟΝΟ Η ΔΗΜΗΤΡΑ!!! ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΑ!!! :P:P

Δήμητρά μου το μαντί είναι σαν τα τορτελίνια... είναι χειροποίητο πιο μικρό απο τα τορτελίνια και έχει γέμιση κιμά!! το σερβίρουν με γιαούρτι με σκόρδο και λιωμένο βούτυρο απο πάνω με κόκκινο πιπέρι μέσα μιάααμ είναι τέλειο!!! το γλυκό που σου λέω εγώ (κουνεφέ

) δεν είναι βαρύ είναι κανταίφι με ένα είδος ανάλατου τυριού μέσα και το ψήνουν πριν το σερβίρουν για να είναι λιωμένο το τυρί και το περιχύνουν με καυτό σιρόπι!!! Είναι κόλαση σου λέεεεεωω!!! Είσαι σίγουρη ότι έφαγες αυτό και δεν σου άρεσε??? Πόσο στοίχημα βάζεις ότι κάνανε κλικ και τα κορίτσια??? :P:P:P:P:P:P

Λοιπόν λέω να την κάνω σιγά σιγά να κάνω ένα ντουζάκι και να δω Greys anatomy που κατέβασα τα καινούρια επεισόδια... τα λέμε μετά Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάλλον δεν έφαγα αυτό, Diosa! Ακούγεται υπέροχο! Νομίζω ότι είχα δει συνταγή για μαντί στον Μαμαλάκη παλιά... Γιαμ-γιαμ όντως!

Ναι, έκαναν κλικ όλες, είμαι σίγουρη!

Φιλάκια κ από εμένα, σας χαιρετώ! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας κι εδώ!!!!!!!!!!

Κανείς δεν είναι εδώ.......... μόνη μου μιλώ.........

Έκανα τη Μαγνητική μου κι όλα ΟΚ.............

Αύριο τ΄ αποτελέσματα..........

Σας ευχαριστώ όλους-όλες για τη μεγάλη σας υποστήριξη......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άνεμε....

Όλα θα πάνε καλά.... Θα το δεις.

Μην μπαίνεις στο λούκι να συγκρίνεις την περίπτωσή σας με οποιαδήποτε άλλη. Είναι μοναδική η περίπτωσή σας γιατί εσείς είστε μοναδικοί.

Όλα είναι θέλημα Θεού....Ό,τι είναι να γίνει, θα γίνει. Εμείς απλά αγωνιζόμαστε και προσπαθούμε για να έχουμε κάτι να ελπίζουμε.

Συγγνώμη αν ακούγομαι ωμή και κάπως απότομη και σκληρή. Ίσως είναι η " φλασιά " που έφαγα μετά τις διακοπές....

Σου εύχομαι τα καλύτερα.....ειλικρινά μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου.

Και σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια του forum που προσδοκούν να γίνουν μανούλες.

Σύντομα όλεςςςςςς ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το δικό μου το όνομα παιδιά γιατί δεν είναι στη λίστα;;;;;;;;;

Βάλτε και το δικό μου για να το βλέπω....αν και η τελευταία θα είμαι αλλά δεν πειράζει.

Βάλτε και το δικό μου το όνομα γιατί θα κλαίω..... :(:(:(:(:(:(:(:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

1.DIOSA

2.maraki24

3.nikulina

4.Χρυσα82

5.andria

6.Maimoudaki

7.Anemosss78

8.christinne

9.persia

10.stedim

11.rinio23

12.σαγαπω

13.PIPITSAZOUZOUNA

14.anastasia32

15.rose25

16.mina2

17.ζουμπι

18.nefeloula

19.maria12

20.Χρυσάνθη

21.Μωρουλινη

22.ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ

23.dafni08

24.vasso78

25.Κ.Τ.Κ

26.giotatzo

27.tanya

Ψηλά το κεφάλι κούκλες-κούκλοι!!!!

Όλοι θα γίνουμε γονείς!!!!

Η ΑΡΧΗ ΕΓΙΝΕ!!!

ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ!!!

1.Lollipop

2.gioulaki

3.523 georgia

4.Tesh

Ορίστε Τάνια..το έβαλα κ το ονοματάκι σου..εύχομαι σύντομα να βγείς απο την Λίστα! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΙΣΠΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ......ΑΚΟΜΑ ΕΔΟ ΙΜΕ!!!!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: ΚΑΙ ΙΜΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ :laugh: :laugh: ΑΛΑ ΜΑΛΟΝ ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΑ...ΜΕΤΑ ΓΙΡΝΑΜΕ ΣΤΗΝ ΔΕΦΤΕΡΙ ΠΑΤΡΙΔΑ!!! :laugh: :laugh: :laugh:

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΣΙΣ??

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ Ν0.4.....ΚΑΙ ΑΣ ΜΕΝΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΕΝΚΓΙΟΣ....

ΕΓΟ ΑΠΟΚΛΙΕΤΕ...ΠΑΙ ΧΑΜΕΝΟ ΑΦΤΟ ΤΟ ΜΙΝΑ..ΑΦΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΓΟΡΕΦΤΙΚΟ!!! :angry::angry::angry: ΠΡΟΤΑ Η ΤΕΡΑΠΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ...Η ΤΕΡΑΠΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΕΚΙΝΙΣΑ ΑΚΟΜΑ....ΑΛΑ ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΓΙΡΙΣΟ ΤΗΝ ΞΕΚΙΝΑΜΕ!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

ΛΙΠΟΝ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΑ....ΣΕ ΟΛΟΥΣ...

ΑΑΑΑ ΚΑΛΙ ΕΠΙΤΙΧΙΑ ΣΤΟΝ ΓΙΩΡΓΑΚΙ ΜΑΣ!!!! :laugh: :laugh: :laugh: ΝΑ ΠΙΟΣ ΤΑ ΠΕΡΑΣΙ ΣΙΝ ΚΑΤΟ ΛΙΣΤΑ!!!!!ΣΤΗΣ ΕΝΓΚΙΜΟΝΟΥΣΕΣ... :laugh: :laugh: ..Ο ΓΙΩΡΓΟΣ!!!

ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ!!!!ΚΑΙ ΣΑΣ ΣΤΗΛΟ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΙΙΙΙΙ ΑΓΓΑΛΙΑ!!! :laugh: :laugh: :blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΧΡΙΣΑΑΑΑΑΑΑ ΦΙΛΑΚΙΑ .... :laugh: :laugh:

ΕΓΟ ΤΑ ΦΙΓΟ ΤΟΡΑ!!!...ΜΕ ΔΙΟΧΝΙ Η ΜΙΚΡΙ :angry::angry::angry: Η ΜΟΥ ΖΙΤΑΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΛΕΦΤΑ....!!!!! :angry::angry::blink::blink:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Δώσε κ εσύ κάτι στο κορίτσι!!!Μας έλειψες ρε φιλενάδα!!!!

Καλή επιστροφή να έχετε..Πολλά φιλάκια! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

την εδοσα αρκεταααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!

με εφαγεεεεεεεε!!!!!!!!!!

φιλακια

:woohoo: :silly: :lol: :silly: :lol: :silly: :woohoo: :silly: :laugh: :silly: :lol:

Σε έβγαλε εκτός προυπολογισμού ε???

Άντε να επιστρέψετε κ εσείς με το καλό να μην χρειάζεται να πληρώνεις για να μιλάμε.. ;)

Φιλάκια καλό βράδυ!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και αγόρι!!!

Τί κάνετε?

Κανείς δεν είναι ακόμα μέσα πρωί-πρωί :( ?

Εγώ έκανα κάτι δουλίτσες που είχα και τώρα κάθομαι..Φαίνεται ότι θα είναι πολύ ήρεμη η ημέρα σήμερα στην δουλειά..Μακάρι.. B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα χρυσα! :)

Καλημερα και στα υπολοιπα κοριτσια, και φυσικα και στον Γιωργο :woohoo:

Τι κανετε? Χρυσα μου καλυτερα να υπαρχει ηρεμια στη δουλεια ;)

Καλη δυναμη και κουραγιο..Κι εγω καφεδακι πινω,και σε λιγο θα παω να φτιαξω φανουροπιτα..Βοηθεια μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βοηθεια σας Γιωργο,ειμαι σιγουρη οτι ο ΑΓΙΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ θα σας φανερωσει το μωρακι σας...ΤΟΝ ΠΙΣΤΕΥΩ παρα πολυ,και μαλιστα εχω κανει ταμα αν

μου φανερωσει κι εμενα το μωρακι μου,να το βαπτισω στην εκκλησια του..

Αν δε σου κανει κοπο,στειλε την προσευχουλα..Σε ευχαριστω και παλι :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!

Αχ κ εγώ θέλω να κάνω!!Πειράζει αν την κάνω το απογευμα??Γωγάκι την έχεις φαντάζομαι την συνταγή στο site σου ε?

Θα μπώ τώρα να δώ..Γιώργο στείλε μου κ εμένα την προσευχούλα αν μπορείς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

ok koritsia tha sa stin stilo tora tin prosefxoulla :)

VOITHIA MAS !!! xrisa mou an tin kanis to apogeuma , o esperinos 6 xekina tha prolavis na tin paris? allios mporis na tin paris avrio proi alla tha doulevis e ke den tha mporis na pas eklisia fantazome

efxome na mas fanerosi o Agios Fanouris to moraki mas!

Έχεις δίκιο Γιώργο μου..μάλλον δεν θα προλάβω!! :(:(

Αργά το σκέφτηκα..εχθές όλη μέρα στο τρέξιμο ξεχάστηκα! :(

Δεν πειράζει..θα προσπαθήσω να την φτιάξω όμως!! ;)

Μακάρι να σας φανερώσει το μωράκι σας..Σε όλους το εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου ναι εχω στο μπλογκ συνταγη,βεβαια δεν εχω φωτο της ετοιμασιας,σημερα θα ανεβασω αν και ειναι πανευκολη..

Γιωργο αυριο μονο πρωι πανε τις πιτες?και μεχρι ποια ωρα?ξερεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουτσουνάκια μου!!!

κι εγω θα φτιαξω πιτα...1η φορα και ο Αγιος βοηθος και ο Θεος βοηθος!!!

μην παθει κανας ανθρωπος τιποτα οταν την φαει με ενδιαφερει!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

ανεμουληηηηηηηη τι κανει το κοριτσι σου? Περασαν οι μερες...παρτο βολτιτσα με παρεα συνεχεια για να μην συζητατε ολο για το θεμα...και ευχομαι να εχει ΗΔΗ μια ζωουλα μεσα της!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

gogaki mou kita ego ime apo Kipro e xero oti emas xekinai o esperinos 6-8 gia avrio den xero .pare ena tel ke rota tha sou poun na xeris gogaki mou.

tis pite tis pernis apopse ston esperino i avrio proi .

Νομίζω ότι θα προλάβω σήμερα να την κάνω και να την πάω το απόγευμα.Αύριο το πρωί μπορώ να στείλω την πεθερά μου να πάει να την πάρει ή τον άντρα μου.. :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...