Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο4


Recommended Posts

μαρακι...καλα που ιμαστε πλουσιεσ στο σομα....τουλακιστον τοσο...αφου σε χριμααααα......ακομα περιμενο εκινο τα ατιμο το τζοκερ!!!! και κατισθερι να ερτι...χαχαχα

εγο κοριτσια..εκανα τσαι..βουνου με τιλιο μαζι + λεμονι!!! ορεεο ινε!!! θελετε????χαχαχαχα.....αλα χαζα χαζα νιοθο λιγο καλιτερα!!!

και μαλον χρισααααα τα το ξεκινισο απο σιμερα...για λουκανικα!!! χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 918
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας παιδάκια!!!!

Τι κάνετε??? Όλοι κι όλες καλά????

Sorry που εξαφανίστηκα……

Κάτι τα «ψυχολογικά μου»……

Κάτι η αναβάθμιση του Mammy……

Κάτι οι ετοιμασίες των ταξιδιών μας……

Τελικά φεύγουμε εκτός Ελλάδος την ερχόμενη Τρίτη…..

ΣΚ θα είμαστε εκτός Αθηνών…..

Σε πολύ αγαπημένο μας μέρος….. για χαλάρωση- ξεκούραση-μπανάκια-χαδάκια…..

Οπότε φαντάζεστε σε τι κατάσταση βρίσκεται το σπίτι, έτσι?????

Σιδερωμένα από εδώ….

Βαλίτσες από εκεί….

Χαμός λέμε…..

Το λοιπόν…..

Δεν υπάρχει άλλος διαθέσιμος χρόνος…..

Sorry…….

Σας σκέφτομαι όλους…..

Να είσαστε καλά…. να περνάτε καλά…. να χαμογελάτε…..

Κι όλα θα γίνουνε!!!!!!!!!!!!!

Αρκεί να το πιστέψουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πολλά-πολλά φιλιά!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Υ.Σ.: Συγγνώμη παιδάκια….. αλλά δεν προλαβαίνω να «μιλήσω» στον καθένα ξεχωριστά…..

«Πνίγομαι»….. ΟΚ???????

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για τα περαστικά!

Μωρέ καλά είναι στη Σχολή, απλά αντιμετωπίζω το κάθε ψώνιο που νομίζει πως είναι κάτι επειδή "γλύφει" καθηγητές ή είναι το τσιράκι τους... Πολλά συγχωρώ, αλλά την ψωροπερηφάνια (κ τη βλακεία που τη συνοδεύει) όχι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια καλησπερα!!! τωρα μπορεσα να ξαναμπω για λιγο..ειμαι παρα πολυ κουρασμενη..ετρεχα να προλαβω τα παντα σημερα..φαγητα,βαλιτσες...ολα εγιναν βεβαια αλλα με αγχος τρομερο..ο αντρουλης μου εφυγε..τωρα ταξιδευει και στις 5 το πρωι,πρωτα ο ΘΕΟΣ θα ειναι στη λερο..σε 25 ημερες θα επιστρεψει :(

Χρυσα μου σε ευχαριστω πολυ,που εγινες κι εσυ μελος στο μπλογκ μου.. :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Νινα μου πολυ ευχαριστως να εισαι εσυ δοκιμαστης οπως το λες δεν θελω να σου αλλαξω την προφορα σου,μου αρεσει απιστευτα.. ;) ελα να τα παιρνουμε μαζι τα κιλακια να εχουμε και συμπαρασταση η μια την αλλη.. :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Μαρακι μου,diosa μου,φιλακια πολλα!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Πηνελοπιτσα μου,καλο ταξιδι να εχετε να κανετε πολλες αγκαλιτσες και γουτσου γουτσου,να περασετε τελεια.. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :kiss::kiss::kiss::kiss:

Αν ξεχασα καποια συγχωρεστε με εχω τρομερο πονοκεφαλο εδω και 4 ημερες και ταση προς εμετο..δεν ξερω τι ειναι..( η νεκροψια θα δειξει) :P

φιλακια σε ολους!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalisperaaaa

γωγακι....αν ινε να παρα κιλα...αστο καλιτερα.....εχο αρκετα!!!με το παραπανο μαλιστα!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

οσο για πονοκεφαλο...μιποσ ισε κριομενι? ετσι ιμε εδο και 2 μερεσ..ξεκινισε προτα πονοκεφαλο..και μετα πονο σε ολο το κορμι!!!και τασι για μετουσ βεβεα!!!... :laugh: :laugh: :laugh:

πιρα ασπιρινεσ...και σιμερα εκανα μια"κατσαρολα "τσαι...{εσι εκανεσ παστιτσιο!!! εγο το πολι δισκολο τσαι :laugh: :laugh: :laugh: }...και τορα νιοτο καλιτερα :blink::blink::blink: ...

περαστικα και σε σενα.... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα νινα μου!!! καλε μια κατσαρολα τσαι ηπιες?εμενα δεν μου αρεσει το τσαι και δεν πινω..Απο φαγητα εφτιαξα σημερα παστιτσιο και τυροπιτακια ετσι για να ευχαριστησω τον αντρουλη μου που θα εφευγε..τελεια εγιναν ολα.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας!!

Εγώ μετά απο 12 ώρες εκτός σπιτιού επιτέλους είμαι σπιτάκι μου

Μετά τη δουλειά πήγα στο Νοσοκομείο να δώ τον αδερφό της φίλης μου... μετά στο Super Market...μετά στη μαμά μου και τώρα είμαι σπίτι και είμαι πτώμα.Μπήκα να σας πω ένα γειά και θα ξαπλώσω λίγο...

Δήμητρα μου σε ευχαριστώ που με καταλαβαίνεις... και δεν με δουλεύεις ότι πίνω καφέδες σαν κάποιες κάποιες εδώ... :P:P:P αλλά πραγματικά είχα πολλά νεύρα σήμερα και όταν ξέρεις ότι έχεις και δίκιο φουντώνεις και πιο πολύ!! (περασικά σου κιόλας κορίτσι μου)

Μαράκι όντως τριγυρνούσα σήμερα...μεγάλη και ατελειώτη αυτή η μέρα!! :):) Αλλά τώρα πάει τελείωσε!!

Χρύσα μου δεν πήγα Καβάλα στο σπίτι μου είμαι... αν και το σκέφτηκα κάποια στιγμή σήμερα να την κάνω αποδώ αλλά είμαι τόσο κουρασμένη που δεν έχω το κουράγιο... Έχω και ένα σωρό δουλειές να κάνω απο αύριο οπότε θέλω δε θέλω εδώ θα μείνω.Καλά να περάσεις απόψε!!

Πιπίτσα μου καλά να περάσεις στις διακοπές σου!!

Γωγάκι μου ακούγονται πολύ ωραία αυτά που μαγείρεψες...(τυχερός ο άντρας σου!!) Καλή σας όρεξη!!!Και με το καλό να ξαναγυρίσει ο άντρας σου!!

Συμπεθέρα εσύ έγινες καλύτερα ε? Χαίρομαι...έκανε δουλειά τελικά το τσάι!! Άντε να γίνεις τελείως καλά!!!

Παιδάκια αν τα καταφέρω θα μπώ και μετά... τώρα πάω να ξεραθώ λίγο!!! Είμαι με 4 ώρες ύπνο!! Σας φιλώ!!!

Τραγουδάκι δεν έχει... τόσο πτώμα είμαι :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλισπερα...τη κανουν τα κοριτσια μου??? ολα καλα???

σιμπετερα...δεν πιγεσ καβαλα??? ετσι ιχα την ενδιποσι!!!...χαχαχα...καλα ιπα ποσ πρεπι να κανο λιγεσ ανδαβιεσ....χαχαχαχα

χρισα ..λαθοσ πλιροφορισι σου εδοσα!!!!χαχαχαχαχα..ετσι με μπικε στο μιαλα,,που τα παι καβαλα!!!!χαχαχαχα

γωγακι σου απανδισα!!! και περιμενο...χαχαχαχα

κοριτσια??? αν δεν κανο αποσινδισι ..ιμε σινεχια ονλινε?????επιδι μαλον δεν εκανα πριν ...και οταν μπικα ιμουν ονλιννε...χαχαχα

αλα να σασ πω ετσι τα το αφισο...επιδι μεχρι να κανι σινδεσι..περναι καμια ορα!!! ετσι μια χαρα..μπενο γραφο ..και φεβγο !!!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια συγνωμη που δεν σας γραφω τοσο καιρο αλλα το ιντερνετ κολλαει υπρβολικα,δεν φορτωνει η σελιδα,και οταν φορτωσει και και κανω συνδεση και προσπαθησω να μπω στο foroum μου διχνει οτι δεν ειμαι συνδεδεμενη...μπορω να διαβασω αλλα δεν μπορω να απαντησω....τι κανετε???καλα?????εγω ειχα μια πολυ κουραστικη και βαρετη μερα δουλευα απο τις 14:00 το μεσημερι μεχρι τις 22:00 το βραδυ...και ειμαι τωρα ωρα για νανι...και την αλλη εβδομαδα τα ιδια ωραρια ειμαι...αν μπορω θα μπαινω απο το κινητο στο mammy για να βλεπω τα νεα σας,και αν μπορω θα απαντω.....φιλακιααααα σε ολεςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια και αγορια :P συγνωμη και απο μενα ποτε δεν σας ξεχνω.μπαινω αλλα δεν καθομαι πολυ,σας διαβαζω οσο μπορω και προλαβαινω..τωρα που κολλαει κιολας κανω αμην και ποτε για να μπω αλλα υπομονη!

ανεμος σ'ευχαριστω παρα πολυ μακαρι να ειναι συντομα!ευχαριστουμε και για το φυσημα,ετσι να πουντιασουμε θελουμε :laugh: :P να ειστε παντα καλα!!!

για να δουμε ποια εχει σειρα? ;) αντε να σβηστουμε ολες απο την λιστα συντομα :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλιμεραααα ξιπνισα...χαχαχα τι κανετε? ποσ ιστε? ολα καλα? :laugh: :laugh: :laugh:

εγο ιμε καλιτερααααα...αφου το τσακισα το λουκανικο εχτεσ το βραδακι,,,εγινα καλιτερα!!! :laugh: :laugh:

που ιστε καλε??? κιμαστε??? ακομα???????? :angry::angry::angry:

καλιμερα γιωργο....

καλιμερα λολλυ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα......

Έχω να μπω πολύ καιρό και οι εξελίξεις και οι εγκυμοσύνες πέφτουν βροχή....

Συγχαρητήρια στο Γιώργο μας και στην Elenakos....

Αυτές τις εγκυμοσύνες θυμάμαι, αν ξέχασα κάποια, ας με συγχωρήσουν.....

Το mammy αναβαθμίστηκε επιτέλους και δεν κολλάει....Μπήκα την ημέρα που ήταν κλειστό το forum και από τότε δεν ξαναμπήκα....

Άνεμε.....περιμένω νέα σου......Μπας και κολλήσω και εγώ.....

Diosa μου την καλημέρα μου και σε σένα....Καλή ξεκούραση να έχεις και να περάσεις ένα ωραίο Σ/Κ.

Χρύσα 82 πολλά φιλάκια και σε σένα.....Συγνώμη αν γίνομαι αδιάκριτη αλλά έχεις....παιδί; Αν ναι, να σου ζήσει και να το χαίρεσαι....

Σε ένα άλλο θέμα κυκλοφορεί μια άλλη λίστα με περισσότερα και διαφορετικά ονόματα....Δεν την κάνετε μια κοινή λίστα για να ξέρουμε που βρισκόμαστε....

Πιπίτσα καλές διακοπές....Σε περιμένουμε να έρθεις δριμύτερη και ανανεωμένη......

Φιλάκια πολλά σε όλες και όλους.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα nikulina μου.....

Ξέχασα πριν να σε αναφέρω στις ευχούλες μου....αλλά έστειλα φιλάκια σε όλες!!!!

Περιμένω στις 7/9 να αδιαθετήσω.....αλλά έχω από τώρα κάτι πονάκια και όπως καταλαβαίνεις δεν είμαι και στα καλύτερά μου....

Έχω να κάνω πολλές δουλειές και να δω πότε και πώς θα τις κάνω με την ατονία που νιώθω.....Άσε που έχω και να μαγειρέψω....Το σιχαίνομαι το μαγείρεμα....

Δεν έρχεσαι από το σπίτι μου nikulina να μας φτιάξεις φαγητό μιας που είσαι και χρυσοχέρα.....και εγώ θα σου κάνω το σπίτι λαμπίκο!!!!! (ειδικότητά μου.....το καθάρισμα του σπιτιού.....το λατρεύω...).

Φιλάκια πολλά πολλά....

Τι καλό θα φτιάξεις σήμερα; :P:P

Πέρνα καμιά συνταγούλα από εδώ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tanya..dell..!!

σιμφονο....εγο τα μαγιρεβο ..που μου αρεσι και ολασ!!..και εσι τα καταριζισ!!χαχαχαχα...μονο να ξερισ που εγο εχο 4 δοματια ...εχισ λιγι δουλεα!!..χαχαχα

εγο σιμερα τα φιαξο ...φασολαδα!!!...μια που εδο στο λιτοχωρο εχι κριο...επιτα και ζεστι να ιχε παλι φασολαδα τα εκανα...επιδι εχο ορεξι να φαο...!χαχαχαχα...μασ αρεσι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νινα!!!!!!!!!!!!!!!

φασολαδααααααααααααααα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;κι εδω βρεχει και εχει ψυχρα!!!!!!!!

μιαμ μιαμ μιαμ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εμεις εχουμε φακες απο χτες (γιατι ο αντρας μου το επαιξε εξυπνος κ δεν τις εφαγε χτε αλλα θα τις φαει σημερα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα και η φακεσ μου αρεσουν ....αλα η φασαλοδα ινε το καλιτερο μου...τορα να πισ ολα τα φαγιτα ινε τα καλιτερα μου!!!χαχαχα..σου στελνο πμ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα παιδάκια!!!

Πως είστε σήμερα?

tanya σε ευχαριστώ πολύ και'συ να έχεις ένα τέλειο Σ/Κ!!

Εύχομαι να μην αδιθετήσεις στις 7/9!! (για ποιό θέμα λές? με περισσότερα ον όματα?)

Συμπθέρα καλή όρεξη με τη φασολάδα!!!!

Lollipop και οι φακές μαρέσουν πολύυυ!!! Καλή σας όρεξη!!!!

Γιώργο πως πάει η εγκυμοσύνη??

Πάω να προσπαθήσω να αλλάξω την υπογραφή μου μπας και τα καταφέρω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά δεν μπορώ να την αλλάξω ακόμα την υπογραφή μου... το διάβασα σε ένα άλλο θέμα που απάντησε η Λένα σε μια κοπέλα που δεν μπορούσε να βάλει ticker... θα το κάνω όταν ολοκληρωθεί η αναβάθμιση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Γωγάκι και από εμένα!!

Καλό σου μεσημέρι....

nikulina δε μου αρέσει η φασολάδα...(αν και κατάγομαι από Θεσσαλονίκη. Αν φτιάξεις άλλο φαγητό, θα έρθω......

Εγώ θα φτιάχνω αρνάκι με ρύζι στο φούρνο.....λεμονάτο.

Όποιος θέλει....ας έρθει...

Όσο για το σπίτι nikulina έχω συνηθίσει....και το δικό μου μεγάλο είναι...πήρα προκαταβολικά, βλέπεις, σπίτι με δύο παιδικά δωμάτια....και παιδί...ντεν....Θα μου μείνει το σπίτι αμανάτι μου φαίνεται....Σε ένα 5ωρο το καθαρίζω και το κάνω τζιτζί....εκτός βέβαια από τα παντζούρια και τα παράθυρα...για τα οποία φέρνω γυναίκα γιατί βαριέμαι αφάνταστα να τα καθαρίζω.....

Diosaμου είχε και μία λίστα η merykal (διαφορετική) με άλλα ονόματα μέσα...γι'αυτό το είπα...Καλό θα ήταν να μπούμε όλες μέσα σε μία λίστα....και να ενημερωνόμαστε από εκεί....

Όσο για την.....έξω από εδώ....θα μου έρθει και είμαι σίγουρη αυτή τη φορά....γιατί στις γόνιμες μου μέρες δεν έκανα τπτ. Όχι ότι έκανα τις άλλες δηλαδή γιατί δεν έκατσε....λόγω πολύ δουλειάς του Δημήτρη (του συζύγου),οπότε καταλαβαίνεις..

Εγώ βλέπεις έχω και τέτοια θεματάκια....Όταν ζορίζεται πολύ ο σύζυγος στη δουλειά του (και τώρα τελευταία έχει αρκετά και μεγάλα ζόρια), δεν έχει....κοκό.....

Πάω να δω το φαγητό μη μου καεί και να συνεχίσω τις δουλειές.

Φιλάκια σε όλες σας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου, αν διάβασες και παραπάνω θα είδες ότι κι εμένα που είμαι στην 10η (δεν την έχω κλείσει καλά καλα) κάπως υποχώρησαν τα συμπτώματα, όχι πλήρως αλλά σίγουρα είναι πιο ήπια κι ανησυχώ εξίσου - ειδικά το στήθος που ήταν το μόνιμο "σύμπτωμα" για μένα μέχρι στιγμη΄ς, γιατί τα άλλα μια είναι μια δεν είναι. Το ίδιο αναφέρει κι η @Kiddo που είναι πιο κοντά σε σένα με βάση τις εβδομάδες. Δε θα σου πω να μην ανησυχείς γιατί ξέρω από πρώτο χέρι ότι αυτό δε μπορεί να το εφαρμόσει κανείς - ειδικά εμείς που έχουμε δυστυχώς και τις ατυχείς εγκυμοσύνες μας στο παρελθόν... Απλά θα αφήσω εδώ κάτι που μου υπενθύμισε ο μπαμπάς μου χθες που συζητούσαμε τους φόβους μου, κάτι που του είχα πει κι εγώ σε μια στιγμή που δεν ήταν καλά: "Ο άνθρωπος που ζει στο παρελθόν είναι πάντα δυστυχισμένος, ο άνθρωπος που ζει στο μέλλον είναι μονίμως αγχωμένος, κι εκείνος που ζει στο παρόν είναι απλά ευτυχισμένος". Εμένα αυτό με ξεκλείδωσε κάπως. Δε θα πω ψέμματα, κι εγώ αγωνιώ για το ραντεβού της Τρίτης που έχω, αλλά σήμερα επιλέγω να ζω στο παρόν, είμαι έγκυος, έχω μέσα μου το μωράκι μου που είναι μια ευλογία από μόνο του. Προσπάθησε να ζήσεις στο σήμερα λοιπόν και να σκέφτεσαι όσο πιο θετικά μπορείς. Είχα βάλει κι ένα βίντεο πιο πάνω αν θες να το τσεκάρεις (τώρα βεβαια θα μου πεις που να βρω το χρόνο και με το μωρό) και προσωπικά το συνδυάζω με ασκήσεις ανάσεων για να ηρεμώ. Σήμερα είμαι αρκετά πιο ανάλαφρη και ήρεμη 🙏 Είναι δύσκολος ο δρόμος της εγκυμοσύνης όταν ανήκουμε στο "1 στις 4" αλλά ωφείλουμε για τα μωράκια που κυοφορούμε να τα γιορτάζουμε κάθε μέρα που είναι μέσα μας ❤️ Δεν είμαι κοντά στη θρησκεία, αλλά κάθε μέρα νιώθω την ανάγκη να προσεύχομαι στην Παναγία να προστατεύει το μωρό μου. Εύχομαι να είναι όλα τα μωράκια μας καλά και να γεμίσουν τις αγκαλίτσες μας 🙏☘️🤱  
    • Κορίτσια καλησπέρα. Χάθηκα γιατί από την Κυριακή είμαστε στο χωριο του άντρα μου, στα πεθερικά, και έχουμε γονατίσει. Δυστυχώς δεν έχουμε την παραμικρή βοήθεια με την μπεμπα,την παραμικρή όμως παρόλο που ανακοινώσαμε την εγκυμοσύνη μου. Τελοσπαντων.... Σε άλλα νέα αυτήν την εβδομάδα τα συμπτώματα μου υποχώρησαν πλήρως, δεν είχα και πολλά εξάλλου. Είμαι 11+3 και την Τρίτη έχω αυχενική. Εννοείται έχω πανικοβληθεί, πιστεύω θα πάω για αυχενική και η καρδούλα θα έχει σταματήσει..... Δεν νιώθω απολύτως τίποτα, ούτε έστω μια αναγουλα να ησυχάσω κάπως. Απλά προσεύχομαι και αναμένω να έρθει η Τρίτη που ξέρω ότι μόλις ξυπνήσω το πρωί η ψυχολογία μου θα είναι πολύ κακή.  
    • Αχ κατάλαβα τι εχουμε να τραβήξουμε 🤣
    • Ναι δοκιμασε το να μας πεις την γνωμη σου εγω κύριος αυτό επαιρνα να σου πω την αλήθεια  αλλα κορίτσια όταν αρχίσαμε τις τροφες και λερωνόταν εεεε δεν καθαρίζουν με τίποτα τα ρούχα τους τι να πω έχω τρελαθεί.. αυτήν η μπανάνα και ντομάτα δεν βγαίνουν με ΤΙΠΟΤΑ 
    • Πήρα κι εγω πριν λιγο το  baby planet πριν λιγο που πηγα σούπερ να το δοκιμασω κι αυτο! Απο όσα μύρισα εκεί  μου αρεσε αυτο πιο πολύ! Θα δείξει!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...