Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009!!! Νο14


Recommended Posts

Kαλημερα κορες!!

Εμεις καλα η Λυδια κοιμηθηκε 10 και ξυπνησε 7μιση αλλα ξανακοιμηθηκε μεχρι τις 10.Σουπερ αλλα να μην την ματιαξω!να δουμε και σημερα.

Νανουκα εγω και'συ,εσυ και'γω μονοι πανω στην γη το καταντησαμε?που ειστε καλε κορες?Παλι καλα που μπηκε και η Μαρκερ πρωι πρωι να πει μια καλημερα και τον πονο της.

Εδω φυσαει και γενικα δεν εχει εκεινο τον απολυτο καυσωνα!Επιτελους,αντε και μια βροχουλα ελπιζω...μπα....

Παω για τα καθημερινα και επανερχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λοιπον εγω και η Βαγ θα παμε απο κουνημα!

Το τι κουνημα ριχνω στην αγκαλια μου βεβαια οταν προσπαθω να κοιμησω την Λυδια δεν λεγεται!!Και οταν κανει αυτο που λεει και η βαγκ να χτυπιεται σαν το ψαρι και να τεντωνεται σαν στεκα τα νευρα μου!

Ειναι το πιο ψυχοφθορο πραγμα για μενα σε ολη την εμπειρια της μητροτητας!και το εχω πει απειρες φορες εγω,εχω κουραστει να προσπαθω να την κοιμησω!!!!Σε συνδιασμο βεβαια και με τα τρελα ωραρια που χτυπαει εμενα με βγαζει νοκ αουτ!!!!

Βαγκ θα ακουστει κοινοτυπο πια αλλα ΥΠΟΜΟΝΗ δεν εισαι η μονη που νυχτοπερπατας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σόφη!!!

Ούτε του παπά να μην το πεις!!!

Μπράβο στο Λυδιάκι μας!!!

Μακάρι να συνεχίσει έτσι!!!

Ζήλεψε από τον Ανθιμούλη μου... χεχεχε!!!

Για το Σπύρο τι να πω... την τσίτωσε τη μάνα του πάλι...

Ελπίζω να σου τα ανταποδώσει όλα όταν μεγαλώσει... χαχαχα!!!

Η αλήθεια είναι οτι η αϋπνία είναι το χειρότερο πράμα!!!

Εγώ προσωπικά, μπορώ να τα αντέξω όλα... αρκεί να έχω κοιμηθεί το βράδυ...

Όταν μένω άϋπνη είμαι στην τσίτα όλη μέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ξερω οτι δεν ειμαι η μονη, αλλα ωρες ωρες φτανω στα οριαμου! ποτε θα σταματησει πια αυτο το μαρτυριο;;;

ετσι μου'ρχεται κανενα βραδυ, να τα παρατησω μονα τους στα κρεβατια τους να κλαινε και να βγω στο μπαλκονι να μην ακουω!!!

Μαρκατ τετοια δηλ ζυμαρικα μπαινουν στα παιδικα φαγητα;;; γι'αυτο εγω που εβαλα κανονικα μακαρονια και τα αλεσα με τα υπολοιπα δεν το αρεσαν;;;

Σωσω που @#$% εισαι;;;

περιμενω μεϊλ με τις φωτο απο τον "παιδικο σταθμο" του σπιτιου σου!!!

Τζουλια, μαλλον ταξιδευεις σημερα, μπον βουαγιάζ λοιπον, δε βολευουν δηλ οι πανες βρακακια;;; γιατι η κουμπαρα μου ειπε το αντιθετο. εγω αν ειναι πολυ ανησυχα και χεσμενα, τα παω με τη μια στο μπανιο και εκει βγαζω την πανα και τα πλενω κατ΄ευθιαν, και ριχνω μετα χλωρινη στο νυπτηρα να μη φωναζει ο αντρας μου. γιατι, εκτος απο το ενα, το χεσμενο, που δελει να γυρναει σβουρες, εχω και το αλλο που ερχεται να δει τι συμβαινει, και προσπαθει να τραβηξει την πανα ή να πιασει και να επεξεργαστει τα κακα του/τησ αδερφου/ης!!!! ναι! εχει συμβει ΚΑΙ αυτο!!! πηραμε χθες για δοκιμη, τις πανες βρακακια του λιντλ. τα 22κομ, 6,5Ε. τα λιμπερο ειναι σχεδον διπλασια τιμη. οποτε θα παρουμε, αν μας βολεψουν, οταν βγαλει ο Μασουτης, ΠΟΤΕ;;;, 40ή50% εκπτωση. εχουμε και κουπονια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πονεμενη μου συμπεθερα

εμενα πλεον εαν δεν τους δωσω γαλα δεν κοιμουνται με τιποτα

ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ

εστω 30γρ

πχ σημερα ο Στελιος του δινουμε στις 5 30γρ αλλα το ματι δεν ελεγε να κλεισει

30 ωρα και τον κουναγαμε

τιποτα

ε δε παει αλλο

τον αφηνουμε στο κρεβατι

αρχιζει τα ουρλιαχτα και τα υπολοιπα τα ξερετε

σημερα εφαγαν φρουτο

για να δουμε και με το φαι

γενικα δεν μπορω να πω

με τη δουυλεια νοιωθω πολυ καλυτερα

αλλα αυτη η αυπνια με σκοτωνει

και δεν φτανει αυτο

ο αντρας μου σηκωνεται οπως και να εχει εαν ξυπνησουν

και του λεω αφου σηκωνεσαι γιατι με ξυπνας και μενα

ps εαν ξυπνησω εγω το βραδυ δεν μπορω να ξανακοιμηθω με την καμια

ενω αυτος κοιμαται σαν γομαρι στο δευτερολεπτο

τσαντιζομαι να κουναω μου λεει να σηκωνεσαι κι εσυ

τωρα τι να πω

και το πιστευει και λεει οτι ειμαι παραλογη που δεν σηκωνομαι πολλες φορες

σημερα σας λεω

κοιμηθηκα 12:30 και απο τις 5 ειμαι ξυπνια

χτυπαγε το ξυπνητηρι και τα ποδια μου δεν με βασταγαν να σηκωθω

αλλα το εχω δει διαφορετικα το πραγμα

πλεον εχω υποσχεθει στον εαυτο μου οτι με τα παιδια δεν θα ξανατσαντιστω - δεν φταινε αυτα σε τιποτα

εαν εγω δεν εντεχω

βαγκ μου ελπιζω να τους περασει γρηγορα και να μην σε παρει απο κατω

βοηθεια έχεις;

καποιον που να μπορει να μεινει σπιτι σου για καν 2 βραδια τουλαχιστον;

εμενα δεν εχει χρειαστει βεβαια

ακομα τους κουμανταρω

αλλα εαν νομιζεις οτι δεν αντεχεις τουλαχιστον να κοιμηθεις ενα βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρκερ τα μαπλόνια με ήλιον τα παίρνω 1,5ευρώ το ένα.

Βάγκαν δώστους γάλα για να τελειώνεις. Πεινάνε από ότι λες.

Δεν βαριέσαι να κάθεσαι ξύπνια μέσα στη νύχτα;

Σόφη μπράβο η Λυδία!!!

Νανούκα φιλιά!

Τζούλιαν καλό ταξίδι!

Από τότε που μπουσούλησε ο Αλέξανδρος έχω να πάω μόνη μου στην τουαλέτα.

Τώρα μπαίνω και ανοίγει η πόρτα, μπαίνει ο πρώτος και μετά από λίγο ξανανοίγει και μπαίνει κι ο δεύτερος.

Πιάνονται από τα γόνατά μου, σηκώνονται και χορεύουν από το κατόρθωμά τους που με βρήκανε :angry: .

Μετά πώς να .... ξέρετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαγκ, έχω ακούσει πολύ καλά σχόλια για τις πάνες του λιντλ...

Ζυμαρικό, εγώ βάζω αστράκια ή φιδέ...

Αλλά θα τα ψάξω κι αυτά που λέτε κι εσείς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια οταν φτιαχνω κρεας με ζυμαρικο ειναι πολυ ανοστο!Ουτε εγω δεν το τρωω τι να κανω για να νοστιμισει λιγο?

Η δικια μου το ζυμαρικο δεν το πολυθελει,τα λαχανικα τα κανει να!

Φροσακι οικογενειακως στην τουαλετα διαβαζω!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Ε ρε τι εχουν να δουν τα ματια μας ακομα!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σόφη η δικιά σου δεν έρχεται μαζί;

Ή δεν μπουσουλάει;

Εχθές έκανα μπάνιο και ο δον με κρυφοκοιτούσε από την κουρτίνα της μπανιέρας.

Πού είναι μου λέει το τσουτσούνι σου;

Δεν έχεις γιατί είσαι κοριτσάκι;

Στο κρέας με τα ζυμαρικά εγώ βάζω ντομάτα και καρότο. Προσέχω να βάλω πολύ λίγα ζυμαρικά γιατί γίνεται σαν στόκος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπουσουλαει αλλα με επιβλεψη ,δηλαδη να τρεχω απο πισω γιατι ολο παει εκει που δεν πρεπει ,σε γωνιες σοβαντεπι,καλοριφερ και κουτουλαει το κεφαλι της γαμωτο!!!Το εχει βρει παιχνιδι αλλα δεν εχει χτυπησει για να καταλαβει οτι ποναει!!!

Οποτε οταν παω τουαλετα την βαζω για λιγο στο παρκο για να εχω το κεφαλι μου ησυχο.

Επισης μην δει σκουπιδακι κατω στο στομα με την μια!!!

Μπορω να φτιαξω μπισκοτα και να τα βαζω στα φρουτα για να ειναι πιο χορταστικη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μπορείς.

Επίσης μπορείς να ρίξεις λίγη μπισκοτόκρεμα ή φρουτόκρεμα σκόνη.

Εμείς το πάρκο το αφήσαμε στο χωριό.

Όταν τα έβαζα μέσα λες και τα έσφαζα έκαναν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια και απο εμενα...

και η δικη μας νυχτα ηταν χαλια..

ενω κοιμηθηκε παραφαγωμενος κανονικα στις 9.30 , στις 2.30 ξαναξυπνησε να πει γαλα..οκ αλλα μετα εκανε ενα γερο ξυπνημα στις 4 μεσα στην τρελη χαρα και την ορεξη!!!δεν ηθελε γαλα..ηθελε παιχνιδια!!!

με τιποτα δεν ξαπλωνε..τον πηραμε στο δικο μας και ηθελε να σηκωνεται να περπαταει στο κρεβατι..ανοιξαμε τηλεοραση και εμεις και αυτος παιχνιδι πανω μας!!αν τον προσπαθουσαμε με το ζορι θα ηταν χειροτερα..κοιμηθηκε αυτος κατα τις 6 ενω εγω καθολου!!!!μετα δουλεια!!

τωρα στη μαμα μου εχω γυναικα το απογευμα

εγω οταν θελω τουαλετα τον βαζω στην κουνια, το παρκο μας τελειωσε γατι εβγαινε εξω..

στο φρουτο του δινω τριμματα μπισκοτου ενδαμεσα στο στομα με το χερι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διαβασα μεχρι την 7..τοσο αντεξα..καλε τοσα ψωνια μαζεμενα που ησασταν;;θελεις και βιτον ρε σοφη;ς;ςδε παιρνεις καμια γυναικα να σε πλυνει τη βδομαδα;;πιο φτηνα θα σου βγει..

και συ νανα η μπρμπερι δικαιολογειται..δουλεια στο δημοσιο,4 μπανια..

και λιγες εχεις..

η τζουλιαξ τουλαχιστον δεν ειναι προστυχη..ασε που ειναι και φιλη..τι να κανουμε;;ολες την ιδια μεταχειρηση;;δε παει ετσι..

χαχα...εμεις καλα..

οποτε μπορε σω θα συνεςχισω διαβασμα..με βαγκ περασαμε τελεια..

παγωτακια μειναν...3...

εδωσα και 1 στο μπαμπα..

α και 1 σστην αδερφη..

παιδια βρηκα νομιζω για φορεμα πριν τη βαφτιση..

μαδε.ρ.οταν θα το παρω θα σας το βαλω..

παρατησα στο μωρο το βραδυ και πηγα κοσμος..εμπορικο..πηρα δωρα..αφου με αρεσει να δωριζω..εγω φιταιω;;

πηγα και μπενετον και πηρα 5 μπλουζακια για ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ 20 ΕΥΡΩ..

80 ΤΙς ΕΚΑΤΟ..

πηρα 11 ΦΟΡΕΜΑ ΘΑ ΣΑς ΤΟ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ..το φαγητο που θα κανουμε στο ηρτακλειο σε αυτους που δε θα ερθουν στο γαμο..

παπα εψαξα για νυφικα μηπως και βρω σε ποιο κοντο τακουνι..

αλλα μπα..

το βραδυ εχει μπυρες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχως εδω κουναει συχνα απ τους σεισμους οποτε γλιτωνω το κουνημα εγω!χαχαχαχχαα

Ελατε βρε κοριτσια μην ειστε υπερβολικες χαλαρωστε!ΑΠΛΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΦΑΣΗ!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΑΑΧΑΧΑΑΑΑΑ!

ΝΤΟΙΝΓΚ! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :silly: :silly:

Καλα!Ανα 1 ωριτσα χθες στο ποδι!ουρλιαχτα λες και το σφαζαμε!Μεσα στον υπνο του!Μεχρι να παω να ετοιμασω νερο γαλα ή κατι τετοιο τελοςπαντων κοιμοτανε!Ενα φροζολακ κομφορτ αχρηστο εχει παει με τα γινατια του...

Μαρκερ μου μην αγχωνεσαι καλη μου!Εμενα σημερα μετα απο καιρο δεν εφαγε.Ετσι εισαι λεω?Παρε γαλα....Εφαγα εγω το φαι του..χαχαχαχαχα!Να τρωει η μανα και του παιδιου να μη δινει.

Α ρε φροσω μ'εκανες και γελασα!Ακριβως ιδια φαση με τον μπεμπη και γω.Με το που παω τουαλετα απο κοντα.Τον αφηνα και γω παρκο οπως λεει και η Σοφη αλλα αυτες τις μερες με την γκρινια δεν καθοτανε .Οποτε απο το να ουρλιαζει τον αφηνα και γω να ερθει...Μια ομορφια!Ανεβαινει και αυτος γονατα και γελαει!Μια μερα ερχεται ο πατερας του!Κλεινω πορτα!>Ερχεται προς τα κει..Εισδαι τουαλτετα μου λεει...Ναι φωναζω.Μετα απο λιγο ερχεται Το μωρο που ειναι?????Εδω του λεω μαζι μου!Λυθηκε στο γελιο!

Μα δε σας εχω πει που με επιασε κοψιμο την ωρα που τον ταιζα λεχουδακι και τον πηρα μαζι μου!

Εδω κολαει το ουτε να χεσω δεν προλαβαινω....

Αφου με ποναγανε τα νεφρα μου απο το τουμπανιασμα!Δε με αφηνει να παω πουθενα!χαχαχαχαχα!

Επανερχομαι......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα!!!

Μαράκι το θυμάμαι...

κι εγώ τον αφήνω να έρχεται... τι να τον κάνω... αφού του αρέσει... χαχαχα!!!

ρε Σωσώ... δεν είπα οτι έχω τέτοιες τσάντες... απλά είπα οτι θα μου άρεζε να είχα...

σας αφήνω να πάω να καθαρίσω τα πάνω ντουλάπια της κουζίνας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαγκ μη κλαις..αντε και σε συμαπθησα...

μπραβο στη λυδια..ελπιζω να συμβει το ιδια και σημερα..

μαρκερ..ταισε τα γαλα ποθυ λεει και η φροσω..

παιδια εμενα που μπουσουλαει απο 7 μηνων(ναι ψωνιο ειμαι) ρην αφηνω και παω μονη μου..η καμια φορα την παιρνω μαζι..

μαλακια μαλλον αλλα ...ειμαι χαλαρη αλλωστε..το παισι μεγαλωνει στον αυτοματο..

κυππαρισια ηθελες τζουλια ,ε;;θα σε χαλουσε η κρητη..εμεις παντως εδω σφιζουμε απο μιλουπα..και θα σουν και χωριες πεθερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο Σπυρακος πτωμα ειναι σημερα... ε, αυτα παθαινει οποιος ξενυχταει τα βραδια!

εμενα μου φυγαν τα νευρα. προς το παρον. γιατι το βραδυ με τον αντρα μου νυχτερινο... δεν υποσχομαι τιποτα!

θα φερουμε και τη μαμα μου το απογευμα για να την παμε αυριο στην αδερφη μου στη Λαρισα. να ειδωθουμε και εμεις λιγο.

αποφασισαμε με τον αντρα μου να εχουμε και μπουκαλια με τσαι πανω τη νυχτα. οποιος ξυπναει να του δινουμε τσαι. μπας και πιασει.

διαβασα οτι μια κοπελα εκανε το βραδυνο γαλα, αντι για σκετο νερο, τιλιο. ειναι χαλαρωτικο λεει. αγορασαμε και τετοιο. λετε να αλιωνει πολυ τη γευση του γαλακτος και να μην το πινουν;;; εχει πιει καμια σας τιλιο;;; ειναι χαλαρωτικο ή μουφα;;;

Φροσω ειναι δυνατον οποτε ξυπνανε να δινουμε γαλα;;; δεν πρεπει να μαθουν να μην τρωνε το βραδυ;;; τοσους μηνες αυτο προσπαθουσαμε. μετα δεν τους μενει κουσουρι;;

Σωσω τοσο γρηγορα εξαφανιστηκαν τα παγωτινια;;; μηπως τα φαγατε αναγκαστηκα γιατι δεν ειχατε χωρο στην καταψυξη;;; :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα μου καλη

θα συμφωνησω μαζι σου

καλο ειναι να τηρουμε το προγραμμα

αλλα εαν πεινανε κι αυτα τι θα κανεις

τα δικα μου τουλαχιστον

πρωτα με λιγο κουνημα κοιμοντουσαν κι ας πειναγαν

τωρα πλεον με την καμια

θα εχουν το ματι γαριδα μεχρι να τους ταισεις

το ακο ειναι οτι τους εχουμε συνηθισει αυτο το γευμα στις 6 και εαν τους δωσεις γαλα οταν ξυπνησουν θα το πιουν και μετα δεν θα τρωνε την φρουτοκρεμμα στις 10

το καθενα παιδακι τα δικα του και οπως το εχεις συνηθισει ειναι

δεν το βρισκω κακο εαν πειναει πολυ μια μερα να το ταισεις και ενδιαμεσα

ενταξει οχι συνεχεια

εαν βλεπεις μονο οτι δεν μπορει να κοιμηθει με τιποτα

Φροσω μου

πηγε η αδερφη και ρωτησε και της ειπε 1Ε το 1 μπαλονι το μονοχρωμο ή 1,2 με χρονια πολλα

λεω να φτιαξω καμια 10αρια και να φτιξω μια συνθεση για να την κρεμμασω απο τα φωτιστικα με σκετα φουσκωμενα και βλεπουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α αυτο που λες βαγκ για το τιλιο

εγω το κανω με χαμομηλακι για να του ηρεμει κιαι να κοιμουνται καλα

γενικα πιστευω οτι κανει καλο -βοηθαει δλδ - βεβαια εχθες δεν εκανε τιποτα αλλα λεμε τωρα

ισως οταν αρχισουμε το φρεσκο να παει καλυτερα το θεμα

που ειναι και ποιο βαρυ σαν γαλατακι

αλλα δεν πρεπει να γελιωμαστε υπαρχουν και παιδακια που ξυπνουν και εαω τα 3 το βραδυ

ας ελπισουμε να ειμαστε στα υπολοιπα ;)

σε λιγο παω να δωσω το γιαουρτακι μας και επιστρεφω

ελπιζω δλδ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγραφα εγραφα... και εξαφανιστηκαν!

αντε παλι...

ειπα οτι δε θα ξαναπω (σημερα) για τα βραδια μας γιατι ακομα και αυτο με αγχωνει πια. θα σου πω για το παρτυ σου.

στα partyland απο οπου ψωνιζω εγω μπαλονια, ειχα δει κατι σαν μπαλονι, απο ενα ειδος χαρτιου, σε διαφορα σχεδια, που ειναι γεματο με καραμελες, γλυφυντζουρια και μικρα παιχνιδακια. το κρεμας καπου σχετικα ψηλα και σταθερα και τα παιδακια (ή θα εχετε μονο βρεφακια στο παρτυ;) πηδανε και προσπαθουν να το χτυπησουν. οταν το χτυπησουν σε ενα συγκεκριμενο σημειο, αυτο ανοιγει και πεφτουν τα δωρακια! :woohoo:

καλο χαβα θα εχει νομιζω!

παρεπιπτωντως... ο Σπυρος που σημερα ο αντρας μου του εδωσε 170μλ γαλα στις 4, αλλα 100 στις 9παρα, μια χαρα τσακισε 200και μλ φρουταμε φρουτοκρεμα στις 11παρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αα καμια μεσα ;;;;

καλε τι γινεται;;;

ολες ταιζεται;;;;

εγω τελειωσα σχεδον απο 1,5 γιαουρτακι σημερα

ασχετο τους εχω δοκιμασει και τοταλ αλλα ξυνιζουν την μουρη περισσοτερο και απο το λεμονι χα χα

δεν σας ειπα ηρθαν τα μπλουζακια που ειχα φτιαξει για τα γεννεθλια των παιδιων

σας το ειχα πει;

δεν θυμαμαι

ενι γουει

εφτιξα δωρο για τα παιδακια μπλουζακια περιπου 7,5 το ενα μου βγηκε πρασινο με κιτρινα γραμματα - τελειο

ελπιζω να τους αρεσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραιο και αυτο που λες συμπεθερα

θα το ψαξω

να δωτι θα βαλω μεσα ομως ή ειναι φιξ με καραμελες;

γιατι εχω θεμα με τον κουνιαδο μου

ειναι 4 η μεγαλη και 3 η μικρη και δεν τις αφηνει να τρωνε γλυκα

θα παθει μια φρικη εαν τις μπουχτισω με καραμελες

αλλα μπορει να τομ κανω και για σπασιμο χα χα χα χα χα

καλη ιδεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρκερ, βάλε να δούμε τα μπλουζάκια!!!

Μαρή Μάρκερ... μην προκαλείς κι εσύ...

Τι πράμα είσαι;

χαχαχα!!!

Η ώρα είναι 8:20 και ο Ανθιμούλης μου κοιμάται...

Πολύ γκρίνια είχε το απόγευμα... μάλλον επειδή έχει να δει τον μπαμπά του 3 μέρες... ουλεύει απογεύματα και συναντιούνται μόνο το πρωί για κάνα 15λεπτο...

Ρε Σόφη... πώς αντέχεις μέχρι τις 12... 1... ;

Ελπίζω να ξανακοιμηθεί στις 10 πάλι η Βάγια!!!

&πιο νωρίς μη σου πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε σας λεω θα κανω κατασταση τρελλη

χα

χα

παραπανω λεφτα να ειχα και σας ελεγα

Σοφη μου μακαρι οντως να κοιμηθει παλι οπως χθες

ειναι μεγαλο πραγμα ο υπνος για ολους

κοιταχτε δεν ειναι τιποτα εξτριμ γιατι κοστιζουν τα πολλα πολλα

αλλα πιστευω οτι ειναι κατι που θα μεινει

ενταξει δεν θα το βαζουν για να βγουν βολτα αλλα μεσα στο σπιτι ενα μπλουζακι δεν παει χαμενο

ενω το παιχνιδακι καποια στιγμη καπου θα πεταχτει

βγαζω φωτο και την περναω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...