Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009!!! Νο14


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια σημερα ηταν μια σουπερ ημερα....πηγαμε με τους γονεις μου και φαγαμε κατι σαν πικνικ...μετα μαζι τους για καφεδακι..και μετα με κατι φιλους μας για καφε...ο μπεμπης κοιμαται απο της εννια...αυριο ξεκιναω δουλεια στο ξενοδοχειο.. :?:cry::roll::( ολα αυτα νιωθω.. :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα και καλη βδομαδα

πως περασαν τα χρονιαρικα μωρακια μας?

μαρκατ ολα καλα με το παρτυβαπτιση?

σουζανιτα καλη αρχη και κουραγιο.θα εχεις επαφη με την πεθερα σου στο ξενοδοχειο?

χαρα περιμενουμε νεα απο τον προεδρο

μαλλον σημερα θα εχω για πρωτη φορα ως μαμα διαβασμα με τον δημητρη.

θα σας πω το βραδυ πως θα του φανει...... :?::?::?::?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια καλημερα καλημερα καλημερα

ευαριστω ποοοοολλυυυυυυυυυυυυυ ποοοολυυυυυυυυυυυυυυ για τις ευχες σας

να ειστε ολες καλα

δεν εχω προλαβει να σας διαβασω \αλλα λογικα θα προλαβω τωρα

περασαμε σουπερ μονο αυτο θα πω και σας αφηνω για λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούθκια!!!

Τι κάνετε ζουζουνίτσες μου;

Πολύ μου λείψατε ρε σκατούλες!!!

Ρε κορίτσια... χάθηκα μέσα στο μάμμυ...

Πώς το κάνανε έτσι;

Για κατατοπίστε με λίγο...

Και μια μεγάλη περίληψη αν είναι εύκολο... και νέα σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σχεδον σας διαβασα

γιωργια μου εγω παντως δεν νομιζω οτι ηταν η πορτοκαλαδα - εμενα την τσακιζουν με το καλαμακι - τους αρεσει πολυ

τωρα τι να σας περιγραψω

αρχιζω λιγα λιγα

πεμπτη:παμε στον παιδιατρο - αρχιζουυμε αντιβιωση

παρασκευη σχεδον ολα καλα: το απογευμα ερχεται η αδερφη μου ταιζουμε - ο νικος μια ωρα να φαει μισο γιαουρτι - ο στελιος παραλληλα το τρωει ολο γρηγορα και αφου τον κατεβαζουμε κατω - μετα απο 2 λεπτα τι να ΔΩ :o:o:o

εχει κανει διαρροια - τα εχουν βγει απο εξω και τα πιανει με τα χερια και τα πασαλυβει ΠΑΝΤΟΥ και μοολις παω να τον σηκωσω κανει πανω μου ο ΝΙΚΟΣ εμμετο

ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ:

παραλληλα ειχα βαλει το κεικ να γινεται και εμενε να καθαρισουμε σπιτι και να φτιαξω και το cheesecake

φανταστειτε τι γινοταν στο σπιτι :o:evil:

αρχισα και φρεσκο το οποιο το ηπιαν μουρλια - αν και ειχαμε αφαγιες γνικα το ηπιαν πολυ καλα

θα συνεχισω σε λιγο το σαββατο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...από πού να πρωτοξεκινησω????

κατρχας ευχομαι ολοψυχα τα καλυτερα για τα αγορακια της Μαριας , της Γεωργιας και της Τζούλια!!!!!!να ειναι παντα γερα και πολυ πολυ ευτυχισμενα!!!!!!

Σοφη και εσυ να εισαι παντα καλα και η Λυδια πολυ πολυ γερή και παντα χαμογελαστη!!!

εχω αρκετες μερες να μπω γατι δεν προλαβαινω.. :? ουτε καταλαβαινω πώς περνουν οι μερες και οι εβδομαδες :?::?:

το Σαββατοκυριακο δε ουτε που το αντιλαμβανομαι..

χθες πηγαμε και εμεις σε ενα παρτυ γενεθλιων..μεγαλων παιδιων -γυρω στα 7-, ομως και ο μικρος κοιτουσε γυρω του λες και ειχε παθε πολιτισμικο σοκ :lol::lol:

Σωσω πολυ καλη επιλογη η Βαρκελωνη :D

και ΠΡΕΣ ΠΑΠΙΕ ειναι ενα βαρυ πραγαμτακι συνηθως γυαλινο που το βαζουμε πανω απο χαρτια στα γραφεια για να μην τα παιρνει ο αερας...

Νανουκα καλωσηρθες!!!!!!!!μας ελειψες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη εβδομαδα κουκλαρες!!!

θελουμε ολες τις βρωμικες, κυριολεκτικα-οχι μεταφορικα, λεπτομεριες απο τα παρτυ γεννεθλιων!!!

εμεις το Σαββατοβραδο πηγαμε με τον αντρα μου στον Ερωτικο της Σταυρουπολης... κοντα μας για πρωτη φορα. θυμηθικαμε τα παλια... και πηραμε φορα. ειπαμε στη μαμα μου οτι θα το ξανακανουμε συντομα. αλλοστε την Κυριακη θα παμε σε γαμο...

χθες πηγαμε στη βαφτιση τησ μπουμπους που γεννηθηκε 3 ωρρες πριν τα δικα μου και ειμασταν στο ιδιο δωματιο... καλα θηριο η μικρη... 12 κιλα! τα δικα μου εμοιαζαν σαν σαμιαμιδια! στο καροτσι που κοιμοταν στο τραπςζι, το επιανε ολο! απ' ακρη σ'ακρη! καλα που το μπουρνουζι και τα εσωρουχα που την πηρα τα πηρα μεγαλα. 4νουμερο! κατι ηξερα! αλλα χαμος! την ειχε ταξει "Μαρια-Χριστηνα" οταν γεννουσε, η πεθερα θυμωσε γιατι Μαρια λενε και τη μαμα της. τελικα τη βαλανε 3 ονοματα!!! Μαρια-Χρυση-Χριστηνα!!! ουτε ισπανιδα πριγκιπισσα! και παλι η πεθερα μολις τελειωσε η βαφτιση, πριν τις χαιρετουρες, εφυγε!!! ουτε στο τραπεζι ηρθε. ουτε το σόι της μαλλον γιατι ηταν πολλα αδεια τραπεζια... χάλια φαση... και τι φταιει και ο καημενος ο αντρας να ειναι αναμεσα σε γυναυκα και μανα. ρακος ηταν...

παω να τα κατεβασω... μιση ωρα κοιμηθηκαν... το μεσημερι παλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!!!!!!πηγα στο γιατρο,ναι οντως ειμαι εγκυος 6 εβδομαδων,ολα καλα,ακουσαμε και καρδουλα.και για το στηθος μου ειπαν οτι δεν πηραζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα πουλ γενεθλιο εχει πέσει :lol:

χρυσουλα μου .........

βαγκ εγω αυτα τα κιλα θα τα δω σε 2 χρονια χα χα χα

και να συνεχισω με τις βρωμικες λεπτομερειες!!!!

το βραδυ απο τις 5:00 :twisted::evil::twisted::evil:

ο Στελιος ξύπνιος και κοιμηθηκε παλι στις 9:00 :cry::cry::cry:

τρελλαθηκαμε-ουρλιαζα εκλαιγα - ο Στελιος εκανε τελικα εμετο το γαλα στο οποιο ειχαμε βαλει ριζαλευρο για την διαρροια :?:?:?

και μεσα στην νυστα μου καθαριζα μαγειρευα

ο Κωστας ετρεχε σε σουπερ και φαρμακεια

και τελικα φτανει 5:00 η ωρα - το παρτυ το ειχαμε 5:30 και δεν ειχαμε κανει ουτε μπανιο :oops::oops::?:?;)

ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ!!!!!!!

συνεχιζω σε λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια... τι αναβάθμιση έκανε το μάμμυ;

Με έχει σπάσει τα νεύρα!!!

Σέρνεται στην κυριολεξία!!!

Και βλακεία είναι αυτή που πρέπει να διαβάζουμε ανάποδα;

Μόνο αυτήν τη σελίδα διάβασα...

Θέλω η κάθε μία να μου πει τα νέα της!!!

Και αν είχατε βάλει φωτό, θέλω να τις δω κι εγώ!!!

Τα δικά μου...

Πέρασα τέλεια!

Στενοχωρέθηκα πολύ που έφυγα...

Πιο πολύ από κάθε άλλη φορά...

Η μαμά μου έκλαιγε...

Ο μπαμπάς μου ήταν μέσα στο λεωφορείο ώσπου να ξεκινήσει για να μη χάσει ούτε δευτερόλεπτο και τον άκουγε όλο το λεωφορείο πού έπαιζε με τον εγγονό του... στο τέλος έκλαψε κι αυτός...

Το ΣΚ πήγαμε στην κουμπάρα μου και ο μεγάλος της γιος κρατούσε το καρότσι για να μη φύγουμε και μετά έκλαιγε με λυγμούς...

Άτιμη ξενυτιά!!!

Τεσπά...

Πριν φύγω είχα χάσει 2 κιλά κι έβαλα 3!!!

Δεν το έκλεινα το ρημάδι!!!

Έτρωγα ακατάπαυστα!!!

χαχαχα!!!

Ο Ανθιμούλης μου ήταν πολύ καλό παιδάκι!

Χαμογελούσε και πήγαινε σε όλους!!!

Δε βρέθηκε 1 άνθρωπος που να πει οτι μου μοιάζει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μουυυυ καλημερουδια σε ολες!!!

marker τι εννοεις αρχισες φρεσκο γαλα ? almiron μπουκαλι η φρεσκο αυτο που πινουμε εμεις ? :shock:

τα πρωτα γενε8λια ολονων παντως επεισοδιακα ε ? :ymsick:

new mana εισαι guest star εδω ε ? χαλαρωσε ολα καλα 8α πανε , σαμπως κ εμενα που πρηστικε δεν εγινε μετα σα μαραμενο μαρουλι ? :lol::lol: εσυ μια χαρα 8α εισαι

Διαβασατε τι εγραψα για τισ πισινες ? προσοχη ! :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαγκ το Χρυση ειναι ωραιο ονομα παροτι μου το χαλασαν...

αυτα με τα ονοματα ειναι πραγματικο μπερδεμα :?:?

Νανουκα θα τα χασεις τα κιλα αν και πλησιαζουν και τα γενεθλια μας!!!!!θα οργιασεις με το μαγειρμεμα παλι ;);)

Μαρια θυμισα στον αντρα μου χθες που ειχαμε ανεβει ,οταν γεννησες, Ιασω..εγω με την κοιλουμπα :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι ναι πλησιαζεται κι εσεις Χρυσουλιτσα μου

ευτυχως γυρισε η νανα να πουμε καμια συνταγη γιατι εγω το ερηξα στην ζαχαριπλαστικη

επειδοδιακα δε λεγεται τζουλια μου!!!

φρεσκο φρεσκο εδωσα- Ολυμπος πληρες - αλλα με ολα υτα που παθανε τα κακομοιρα δεν μπορω να καταλαβω τι εφτεγε και κανενε εμμετο - για χθες και σημερα πηρα ενα σκονι φρι-λακτοζ γιατι ειχε γινει ο κωλος του αιμα

αλλα τους πειραξε τρελλα η αντιβιωση και μην σας περιγραψωωωωω!!!!!

συνεχιζω το παρτυ

5:10 ερχεται ο κουμπαρος μας- εγω με τη νυχτικια ΑΚΟΜΑ

- καμια ετοιμασια και τα παιδια αταιστα!!!!!!!!!

τα κανω ολα στο πι και φι του βαζω και αυτον να κανει δουλειες χα χα χα

ο αντρας μου εκανε μπανιο

τα μωρα ΚΟΙΜΟΝΤΟΥΣΑΝ ΑΚΟΜΑ _ ΤΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ

ερχονται και οι 2οι

εγω μεσα τα εντυνα και τους τποδεχονταν ο κουμπαρος με τους γονεις μου (τον κοσμο)

επιτελους βγαινουμε

μετα απο 20 λετα κανει διαρροια ο Νικος

παω να τον αλλαξω και με κατουραει ολοκληρη :evil::twisted::o:o:o:o:o:o:o

το αλλαζω γρηγορα

παω αλλαζω κι εγω γρηγορα

βγαινω εξω και ξεκιναω ταισμα :o:o:o:o:o

ο κουμπαρος εκανε τον καραγκιοζη και οι δικοι μου τον Κωστα φτιαχνανε καφεδεες

και επειτελους κατα τις 7:30 μπορω να πω στρωσαμε

μετα απο ολα αυτα ΣΟΥΠΕΡ

τα παιδακια χορευανε και παιζανε και γενικα περασαμε τελεια

ουφ τα ειπα ολα νομιζω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας...σηκωθηκε 7.20 για γαλα και 9 με τηλ ..απιστευτο!!!!

χθες ειδαμε ταιναι του μπαρτον..η αλικη στη ψωρα των θαυματων..βαριεμαι να αλλαξω το ψωρα..χαχαχ..

γεννησε η αδερφη τυο λευτ..φυσιολογικα χχωρις επισκληριδιο..αγορι μαυροτσουκαλο 3600...

ολα καλ πηγαν..δε μπορεσα να μιλησψω ακομα μαζι της..

πηγαμε να παρουμε χαλια αλλα οι γυφτοι ηταν κλειστοι..α ποτε θα ανοιξουν;;

τι να πρωτοσχολιασω..καταρχην ευχαριστω πολυ τη χρυλουλα για το πρες παπιε..

νανα καλως ηρθες..εσυ πες νεα;;κανενα δοντι;;καμια εξελιξη ο ανθιμος;;

εμεις καλα..σταθερα

...

μαρκερ τετοια περιπετεια,ε;;

τζουλια θα πεις και σεις πως περασατε;;

η μαρκατ δε βαφτισε τα μικρα το σαββ;;

καλοφωτιστα...και τα 4 εννοειται..

φωτεινη ολα καλα να πανε..

σουζαν..και το μωρο ποιος θα το εχει;;και τι θα κανεις ακριβως στο ξενοδ;;ειναι ανοιχτο και το χειμωνα;;

νανα χεσε μας για τα κιλα..εγω παχαινω ζωρις να ανεβω θεσ νικη...

ελπιζω να γυρισες και με οσα δωρα ανεβασες/!!! :oops::oops:

πολυ γελασα με το φωτογραφο σοφη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινή με το καλό το νέο μωράκι!!!

Όλα να πάνε τέλεια!

Το θέλαντε ή προέκυψε;

Μάρκερ, τι γενέθλια ήταν αυτά!!!

Αγχώθηκα μόνο που τα διάβασα!!!

Χαίρομαι που όλα πήγανε καλά μετά!

Εγώ σκέφτομαι να τα κάνω αυτήν την Κυριακή.

Στις 28 που είναι τα γενεθλιάκια μας, ο Πετρής δουλεύει καθώς επίσης και το επόμενο ΣΚ.

Απλώς, νομίζω οτι δε θα μπορέσω να το οργανώσω όπως θα το ήθελα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω σου ειπα , δεν ηταν τα γενε8λια που η8ελα...

ειχαμε κανονισει να τα κανουμε οι 3 μας Τηνο (που τον ειχα ταξει)

το ειπα λοιπον στη νονα του οτι απο το να κατσουμε εδω κ να μαστε 3 κ ο κουκος 8α παμε εκει να κανω κ το ταμα μου , εκεινη στραβωσε λιγο , κ που 8α τρεχεις , να πας το αλλο σκ κ δεν 8α βγαλεις φωτο

κλπ κλπ τεσπα αποτελεσμα απο εκει που ηταν χαλαρα για δωματιο κ εισητηρια μεσα σε 2 μερες πνιγηκε το νησι κ δεν βρηκα ουτε μονοκλινο σε resort !

εισητηρια δε για επιστροφη δεν ειχε , οποτε Παρασκευη βραδυ παραγγελνω την

περιβοητη τουρτα με τον gummy bear (αυτη που εφαγε το φορεμα) , σαββατο τρεχω να φτιαξω μπαλονια , κ καταληγω στην καφετερια που εχει 1 φιλος κατω απο το σπιτι μου (σε πλατεια μενω)

με τους γονεις μου (τα πε8ερικα λειπουν) , την κουνιαδα μου (το παιδι την εχει δει 3-4 φορες), κ 5φιλους - φιλες με 1 παιδακι ! :mrgreen:

8ΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια....καλως ηρθες Νανουκα....Αλεκα μου οχι δεν θα εχω καμια σχαση με την πεθερα...δεν πολυ ερχεται στο ξενοδοχειο...οταν ερχετε παει και πινει καφε με τις φιλες της δεν δουλευει στο ξενοδοχειο.. ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai nana μου επισοδειακα

και εχω κι αλλα που θυμηθηκα

ειχαμε 2 τουρτες σε σχημα αγορακι - μια για το Στελιο και μια για το Νικο

μεσα στο ψυγεια χοραγανε ισα ισα

-μετακομισα ολο το ψυγειο

παω να ανοιξω την μια τουρτα και τι να δω ο Κωστας την ειχε κοψει στη μεση :o:o:o:o:o με το χαρτοκουτο - ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ Νο1 (του νικου την τουρτα)

τις βαζουμε ψυγειο - παει ο Κωστας σουπερ -γυριζει τακτοποιει τα γιαουρτακια των παιδιων μεσα καιιιιιιιι

παω να νοιξω την πορτα το ψυγειου και πεφτει ενα γιαρτι μεσα στην τουρτα παλι του ΝΙΚΟΥ-

ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙι Νο2

ουρλιαζα παλι σαν την τρελλη μεσα στο σπιτι

:evil::twisted::evil::evil::twisted:

κι εγω θελω να μαθω το ξενοδοχειο!!!!!

σας λεω δεν ηταν γενεθλια αυτα μια ΤΡΕΛΛΗ ΜΕΡΑ ηταν!!!!!!!

κι εσυ Τζουλια μου δεν τραβιξες λιγα ρε γμτ μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai nana μου επισοδειακα

και εχω κι αλλα που θυμηθηκα

ειχαμε 2 τουρτες σε σχημα αγορακι - μια για το Στελιο και μια για το Νικο

μεσα στο ψυγεια χοραγανε ισα ισα

-μετακομισα ολο το ψυγειο

παω να ανοιξω την μια τουρτα και τι να δω ο Κωστας την ειχε κοψει στη μεση :o:o:o:o:o με το χαρτοκουτο - ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ Νο1 (του νικου την τουρτα)

τις βαζουμε ψυγειο - παει ο Κωστας σουπερ -γυριζει τακτοποιει τα γιαουρτακια των παιδιων μεσα καιιιιιιιι

παω να νοιξω την πορτα το ψυγειου και πεφτει ενα γιαρτι μεσα στην τουρτα παλι του ΝΙΚΟΥ-

ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙι Νο2

ουρλιαζα παλι σαν την τρελλη μεσα στο σπιτι

:evil::twisted::evil::evil::twisted:

κι εγω θελω να μαθω το ξενοδοχειο!!!!!

σας λεω δεν ηταν γενεθλια αυτα μια ΤΡΕΛΛΗ ΜΕΡΑ ηταν!!!!!!!

κι εσυ Τζουλια μου δεν τραβιξες λιγα ρε γμτ μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα μανουλιτσες.

Νανουκα καλως ορισαμε!Χαιρομαι που περασατε ωραια στην μαμα-πατριδα!Το ειχες πολυ αναγκη ειμαι σιγουρη.

εμεις κοιμηθηκαμε 12μιση και ξυπνησε 9 τα γνωστα :twisted:

Εχω μαζεψει του κοσμου τα δωρα απο την βαφτιση αλλα το θεμα ειναι ποιος θα τα πλυνει και θα τα σιδερωσει ολα αυτα χαχαχα της παραγγειλαμε και ντουλαπα δεν γινοτανε αλλο να τα στριμωχνω στα δικα μας εκανε ολοκληρη καρνταρομπα πια.

Στην βαφτιση δεν εκλαψε καθολου ητανε κυρια κιχ ομως δεν εβγαλε ο παππας επαιζε μαζι της μεχρι και φωτογραφια ηθελε να βγει μαζι της στο τελος και να του την στειλουμε λεει :shock: αυτος την λιβανιζε και αυτη γελουσε και του αρπαζε το ευαγγελιο απο τα χερια.

Θα σας λεω τα νεα μας σιγα σιγα.Εχω και φωτογραφικο υλικο.Τελικα απο οτι διαβαζω πρεπει να ειμαι η μονη που δεν εβαλα φορεμα στα βαφτισια.

Markat να σου ζησουν τα νεοφωτιστα διδυμακια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ Μαρκερ! τι χαμος ηταν αυτος στα γεννεθλια;;; σιγουρα δε θα τα ξεχασεις ΠΟΤΕ!

εμεις δε θα κανουμε κατι εντυπωσιακο φετος. δε μπορω να τρεχω σαν το Βεγγο... θα ερθει η μαμα μου , τα πεθερικα, η αδερφη του αντρα μου με τα παιδια, οι νονοι με την κορη τους και το πολυ πολυ... ο γειτονας συναδελφος με την αισθητικο γυναικα και τα παιδια τους... γιατι αν καλεσω και τους διπλανους με τα διδυμα+1 της Ποπης θα γινει... καρεκλα να κατσουμε δε θα εχουμε...

πωπω... κουραστηκα μονο που τα σκεφτηκα...

Φωτεινη λες και εισαι πρωταρα αγχωθηκες βρε! αντε με το καλο και το 2ο μωρακι!!!

Τζουλια το φουστανι σου καθαρισε ή θα εχεις πανω σου τον gummy bear for ever?

Νανα καλως ορισες σπιτι σου ... σιγουρα δυσκολοι οι αποχωρισμοι... εφαγες τσουρεκι Τερκενλη;;;;

Σοφη μην αρχιζεις παλι τις καθαριοτητες... με κανεις και ντρεπομαι...

πειναω κιολλας... ασχετο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν εννοειτε το ξενοδοχειο που ειπα εγω ειναι οικογενειακη επιχειρηση του αντρα μου και με θελουν για δουλεια....συγνωμη που καθυστερησα να σας απαντησω..Σωσω το μωρο θα το εχει ο αντρας μου...θα ειμαι ρεσεψιονιστ ναι ειναι και το χειμωνα ανοιχτο...ξεκιναω σημερα...τα απο γευματα απο της 7 θα δουλευω μεχρι το βραδυ στις 11...οταν εχει αφηξεις θα καθομαι περισσοτερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...